fearcho

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 04.03.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36810069412
Ø Razina7,080,008,848,87
Pobjede1860650,55%00,00%3449,28%19948,30%
Izgubljene1772348,15%00,00%3449,28%20750,24%
Neriješeno4811,31%00,00%11,45%61,46%
Preživjele bitke1262634,30%00,00%2434,78%15236,89%
Uništenih tenkova300200,8200,00680,993480,84
Odnos razaranja1,240,001,511,34
Otkriveno tenkova276950,7500,00250,361940,47
Počinjena šteta1.007,520,001.660,651.649,41
Bodovi zauzimanja213650,5800,0000,0080,02
Obrambeni bodovi242780,6600,0050,07400,10
Iskustvo506,990,00808,99783,13
WN71066,340,001076,101004,13
WN81325,130,001323,341328,99
Ukupno
Bitke36810
Ø Razina7,08
Pobjede1860650,55%
Izgubljene1772348,15%
Neriješeno4811,31%
Preživjele bitke1262634,30%
Uništenih tenkova300200,82
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova276950,75
Počinjena šteta1.007,52
Bodovi zauzimanja213650,58
Obrambeni bodovi242780,66
Iskustvo506,99
WN71066,34
WN81325,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke69
Ø Razina8,84
Pobjede3449,28%
Izgubljene3449,28%
Neriješeno11,45%
Preživjele bitke2434,78%
Uništenih tenkova680,99
Odnos razaranja1,51
Otkriveno tenkova250,36
Počinjena šteta1.660,65
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi50,07
Iskustvo808,99
WN71076,10
WN81323,34
Zadnjih 30 dana
Bitke412
Ø Razina8,87
Pobjede19948,30%
Izgubljene20750,24%
Neriješeno61,46%
Preživjele bitke15236,89%
Uništenih tenkova3480,84
Odnos razaranja1,34
Otkriveno tenkova1940,47
Počinjena šteta1.649,41
Bodovi zauzimanja80,02
Obrambeni bodovi400,10
Iskustvo783,13
WN71004,13
WN81328,99
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke119000
Pobjede4235,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7563,03%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,68%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3428,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova750,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova930,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.653,760,000,000,00
Bodovi zauzimanja860,7200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2361,9800,0000,0000,00
Iskustvo579,700,000,000,00
Ukupno
Bitke119
Pobjede4235,29%
Izgubljene7563,03%
Neriješeno21,68%
Preživjele bitke3428,57%
Uništenih tenkova750,63
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova930,78
Počinjena šteta1.653,76
Bodovi zauzimanja860,72
Obrambeni bodovi2361,98
Iskustvo579,70
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede120,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene480,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova51,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.036,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo311,600,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova40,80
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova51,00
Počinjena šteta1.036,80
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo311,60
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16000
Pobjede318,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1381,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke212,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,1900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,210,000,000,00
Otkriveno tenkova110,6900,0000,0000,00
Počinjena šteta273,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja563,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo105,630,000,000,00
Ukupno
Bitke16
Pobjede318,75%
Izgubljene1381,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke212,50%
Uništenih tenkova30,19
Odnos razaranja0,21
Otkriveno tenkova110,69
Počinjena šteta273,50
Bodovi zauzimanja563,50
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo105,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke963000
Pobjede55557,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene38940,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno191,97%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke34035,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7050,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova10411,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta911,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja19191,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13461,4000,0000,0000,00
Iskustvo481,840,000,000,00
Ukupno
Bitke963
Pobjede55557,63%
Izgubljene38940,39%
Neriješeno191,97%
Preživjele bitke34035,31%
Uništenih tenkova7050,73
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova10411,08
Počinjena šteta911,64
Bodovi zauzimanja19191,99
Obrambeni bodovi13461,40
Iskustvo481,84
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke257000
Pobjede10540,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14154,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno114,28%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8934,63%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1280,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,760,000,000,00
Otkriveno tenkova1510,5900,0000,0000,00
Počinjena šteta969,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja1270,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1480,5800,0000,0000,00
Iskustvo477,510,000,000,00
Ukupno
Bitke257
Pobjede10540,86%
Izgubljene14154,86%
Neriješeno114,28%
Preživjele bitke8934,63%
Uništenih tenkova1280,50
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova1510,59
Počinjena šteta969,98
Bodovi zauzimanja1270,49
Obrambeni bodovi1480,58
Iskustvo477,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31000
Pobjede722,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2477,42%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke619,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova90,2900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,360,000,000,00
Otkriveno tenkova321,0300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.253,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo197,520,000,000,00
Ukupno
Bitke31
Pobjede722,58%
Izgubljene2477,42%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke619,35%
Uništenih tenkova90,29
Odnos razaranja0,36
Otkriveno tenkova321,03
Počinjena šteta1.253,71
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo197,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (332)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Hummel61035,97351163450,73%1737,29
G.W. Tiger (P)81245,06500147448,91%1512,29
KV-15517,61337142350,88%1043,15
M415600,7642862449,84%960,33
T34 81227,7361462248,87%1415,48
M53/M5591307,9160361050,00%1270,91
Waffenträger auf Pz. IV91816,3054357250,00%1521,61
IS-38891,3639555444,04%900,50
E 7591309,6647254544,59%1144,00
WZ-1328761,8657354349,91%1431,83
E 100101824,3760453148,40%1462,71
ISU-15281281,6062750950,49%1339,82
S-5171081,7639646952,67%1382,03
Jagdpanther7782,4438445149,67%1014,09
Grille 15101875,7465744648,43%1250,78
IS7570,2236444047,05%616,77
KV-856940,9647042857,71%1876,67
WZ-111 model 1-491469,9466842351,30%1514,46
Jagdpanther II81259,1352141445,41%1330,51
Jagdtiger91601,6559440350,87%1401,44
Tiger II81209,4953340251,24%1509,21
Rhm.-Borsig Waffenträger81141,4056039142,46%996,28
G.W. Tiger91342,7654138748,58%1276,32
T-1091380,7048137247,85%1314,66
Object 70491887,6556636650,27%1612,28
StuG III Ausf. G5376,8023635553,24%818,45
M1271109,1849333352,55%1576,57
Conqueror91609,6654631950,16%1522,76
T3281187,2265130053,00%1453,27
Maus101726,9874429150,86%1314,53
VK 45.02 (P) Ausf. A81078,6954128149,47%1205,50
Jagdpanzer E 100101943,7766926551,32%1276,36
G.W. Panther71143,1745326245,80%1467,63
M4A1 Sherman5522,6134626155,17%1547,07
Jagdpanzer IV6391,0024825950,19%535,18
IS-271048,3258825749,42%1467,58
Tiger I7958,8547925650,78%1320,52
Comet7873,0959425254,37%1581,33
T-1506472,8735524851,61%644,11
T28 Concept 71064,9451924847,98%1499,78
Grille5562,6523824746,96%1272,50
VK 45.02 (P) Ausf. B91412,2773024447,54%1269,74
M46 Patton91645,9468724150,21%1722,45
M26 Pershing81006,6754123648,73%1247,95
Black Prince7990,0651923451,71%1444,29
FV215b (183) 101762,1868723248,71%1152,91
M446785,6037523058,70%1540,27
M40/M4381307,9375922757,71%1641,14
AMX 13 757573,3946222453,13%1291,07
ARL 446701,1954422350,22%1250,54
IS-7101740,3880121449,53%1257,55
WZ-1317361,0742120348,28%558,39
M3 Lee4342,0726720252,97%1366,02
M18 Hellcat6782,2443519956,28%1419,39
T-345441,7943419859,09%1309,99
Sturer Emil7822,0952419847,98%1094,29
Panther7671,2440519743,65%925,65
Pz.Kpfw. T 15 3184,7534319454,12%773,65
SU-1527898,6248818953,44%1279,46
T2971137,9056518451,09%1586,93
E 65 Zwilling 81582,1591318249,45%1498,45
AMX 13 F3 AM6730,3545318151,38%1151,08
Strv 103-091670,1676717455,17%1470,56
Type T-345490,2134917456,32%1517,84
SU-1006635,4937117255,81%1154,49
Type 586657,2440617052,35%1392,32
IS-M81162,3178216756,29%1368,34
T207738,9658016645,78%1041,73
Pz.Kpfw. III/IV5273,6425916245,68%576,92
59-166211,0028615936,48%288,00
T110E4101879,2274515848,10%1182,75
TS-5 81354,4277714950,34%1469,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4126,3014114550,34%152,01
T-284248,1129713754,01%735,14
T3091836,9269613752,55%1625,99
Strv 103B101864,4768513644,12%1149,63
Caernarvon8872,7865113351,13%985,66
KR-1112292,4596213351,88%1598,12
AMX 12 t6181,5928913149,62%320,03
M10391543,0279913148,09%1361,71
M7 Priest3615,3725813048,46%2143,49
Churchill VII6939,8256412757,48%2016,96
VK 36.01 (H)6825,1361512661,90%1720,37
T28 Prototype81143,2669512552,00%1186,99
T-4481005,8872412349,59%1276,00
UDES 038986,6352712253,28%975,73
Cromwell6513,1837212147,11%893,62
VK 30.01 (P)6500,0535811953,78%775,52
SU-10181026,5163211953,78%1109,96
AMX 13 9091000,4775711852,54%1591,51
VK 30.02 (D)7694,4443111652,59%1083,59
AMX 65 t81035,1264911653,45%1180,16
Tiger (P)71004,1157711347,79%1352,87
Type 6191387,6377011251,79%1254,42
VK 16.02 Leopard5219,4339111053,64%609,34
T25/27930,3357510952,29%1308,23
Type 4 Heavy91478,3578910852,78%1317,13
Valentine3305,5633810857,41%1225,88
KV-481249,5451210745,79%1489,36
SU-54751,5025810344,66%2309,99
KV-371036,0049110249,02%1361,92
AMX M4 mle. 457992,8170310154,46%1423,16
M36 Jackson6879,2748310158,42%1670,51
TNH 105/100081214,4574210045,00%1403,68
Taschenratte112700,47103910051,00%1607,21
T1 Heavy5529,573909554,74%1111,73
Pz.Kpfw. III Ausf. J4261,442889550,53%657,72
O-Ni71253,807909551,58%1690,60
Pz.Sfl. IVc5501,093089450,00%1174,50
Crusader6393,833919356,99%1279,54
M4A3E2 Sherman Jumbo6508,934328957,30%991,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5427,573188959,55%1212,02
Ikv 65 Alt II6874,105428842,05%1572,05
Object 70591721,588178854,55%1750,29
BDR G1 B5485,833728646,51%869,60
BZ-6891474,837878648,84%1261,87
FV230 Canopener102052,818658650,00%1349,91
SDP 58 Kilana81177,316408541,18%1018,52
SU-130PM 81361,587538457,14%1275,35
BZ-75102064,708858355,42%1439,06
50TP Tyszkiewicza91269,527698148,15%1000,43
Škoda T 256728,436358048,75%1393,18
Sturmpanzer II4308,761868053,75%963,93
O-I6840,696288056,25%1458,53
AMX 13 105 AM mle. 505535,343217946,84%1032,14
Type 6891658,378357951,90%1302,55
SU-100M171051,417027851,28%1619,76
IS-2-II81329,887177647,37%1536,08
StuG IV 5402,213067652,63%914,31
O-Ho81197,857607553,33%1230,38
Archer5475,093457557,33%1086,92
M66595,514337254,17%848,78
Sturmpanzer I Bison3214,141547247,22%720,46
SU-85B4372,812777255,56%1041,62
Dicker Max 6705,784217261,11%1296,61
Covenanter5250,132967146,48%717,50
Lorraine 155 mle. 507605,894577147,89%663,99
Centurion Mk. I8952,817066949,28%1250,06
T-34-856738,606336758,21%1524,70
Marder II3162,301626752,24%377,34
Type 5781164,137096743,28%1040,86
T-505115,992926747,76%198,59
BZ-1668992,096806747,76%975,47
Somua SAu 404288,542096749,25%692,32
Pz.Kpfw. 5581714,439236746,27%1583,14
Nashorn6594,363556648,48%927,21
AMX M4 mle. 5191466,066876646,97%1252,31
53TP Markowskiego81234,237646556,92%1504,10
1108951,226556456,25%1168,69
T2881279,397376460,94%1370,56
B14182,032266334,92%259,88
Ikv 90 Typ B7921,625896357,14%1359,68
SU-855458,673596061,67%1157,76
Type 3 Chi-Nu5468,723636063,33%1365,89
AT 86749,126405858,62%1426,79
T1 Cunningham1120,462175754,39%704,60
M10 Wolverine5539,113665743,86%1224,18
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4155,653255742,11%312,55
AMX M4 mle. 54101260,885915747,37%824,84
Type 5 Chi-Ri7873,887385664,29%1599,90
STA-181286,468095650,00%1992,61
45TP Habicha71091,276085660,71%1492,72
S35 CA5471,953225646,43%967,93
KV-26657,864225651,79%1116,51
AMX 404115,071825547,27%243,94
WZ-111-1G FT81429,417095444,44%1417,46
BZ-5871273,547705446,30%1742,01
AT 25515,085275347,17%1198,88
E 5091264,427275347,17%1099,96
MT-256397,644925369,81%1377,76
T404441,373825253,85%1331,88
T9591770,068315251,92%1598,68
Ikv 1035462,753585139,22%985,65
DBV-152 102023,147055147,06%1237,64
Achilles6802,475834946,94%1407,33
VK 100.01 (P)8916,656044953,06%1053,48
Konštrukta T-34/1007848,156854850,00%1192,35
T-463164,722034755,32%656,95
113101247,454954746,81%845,49
25TP KSUST II5382,574374639,13%750,24
LTP 3201,332934654,35%1012,18
AT 77880,936374548,89%1029,25
T675522,695184564,44%1228,07
WZ-131G FT6680,824654443,18%998,09
Churchill I5699,026324358,14%1868,68
Leichttraktor1118,792714259,52%543,85
O-I Experimental5580,795524254,76%1054,79
T-34-2G FT7967,886544160,98%1324,99
Pz.Kpfw. II Ausf. D 264,982244141,46%51,59
SU-122A5433,433454045,00%864,76
Type 5 Ke-Ho4252,333313948,72%774,24
D2354,921143836,84%2,62
M5A1 Stuart4286,182903855,26%1065,97
Type 95 Ji-Ro6927,185963855,26%1579,50
Bat.-Châtillon 25 t AP91829,659653770,27%2114,10
SDP 57 Gowika7783,705573745,95%849,90
SU-263473,363383658,33%1688,40
60G FT5493,404283571,43%1099,03
Vz. 44-171168,219173366,67%1704,91
Type 4 Ju-To7870,036883253,13%1010,87
Sav m/434380,423743154,84%1048,48
leKpz M 41 90 mm GF 8725,265803141,94%1349,41
AMX ELC bis5347,073862958,62%1248,58
Super Conqueror101379,765102941,38%800,30
Kanonenjagdpanzer 105 81309,076552944,83%1231,79
Lorraine 39L AM3418,572502860,71%1863,65
IS-4101695,685382842,86%1252,23
Rheinmetall Panzerwagen10732,686242828,57%548,63
Škoda T 245548,003902751,85%1412,20
M8A14251,893202751,85%566,23
Type 71101933,127822646,15%1305,51
M3 Stuart3166,361892540,00%462,88
T-34-171039,208102564,00%2008,02
T-437767,166782556,00%1229,40
Renault UE 573171,161572556,00%463,54
T3 HMC2263,883532450,00%1336,86
Marder 38T4414,293442450,00%1164,94
Type 4 Chi-To6995,358662369,57%2378,28
T25 AT7929,785602352,17%1184,40
Bat.-Châtillon 12 t8449,307102347,83%678,61
40TP Habicha6705,366402254,55%1411,25
Type 95 Heavy4337,553282250,00%1159,96
Type 91 Heavy3114,731282227,27%120,30
SDP 44 Burza6850,865082240,91%1284,97
Alecto4499,644442263,64%1535,97
Cruiser Mk. II2213,292092142,86%817,66
Bishop5516,143772161,90%1228,84
FV3046843,295402147,62%1452,86
E 50 Ausf. M101122,255912040,00%700,20
Strv m/425578,894691861,11%1558,72
SU-76G FT4390,064041855,56%856,57
Panther II81001,787271850,00%1251,97
14TP4183,123471747,06%519,78
Pz.Kpfw. II2118,762001741,18%262,89
Panzerjäger I281,821221752,94%154,07
SU-182118,591601758,82%675,54
Pz.Kpfw. III Ausf. E3138,652111741,18%213,40
M2 Medium Tank3178,812371675,00%747,59
Pz.Kpfw. II Luchs4280,004521656,25%1096,52
Ikv 723192,932111580,00%590,17
Type 2597 Chi-Ha3305,472821560,00%1270,80
T1E6 269,271321533,33%64,64
A-205187,573301435,71%400,97
MS-1169,501191435,71%113,90
M5 Stuart483,001641428,57%0,00
Type 63 81095,577801457,14%1096,16
AMX 383119,542161353,85%263,58
T56 GMC3375,624031369,23%1546,49
Type 3 Ju-Nu61053,467641361,54%1712,68
Lago4427,172721233,33%1129,13
SU-76M4305,083261241,67%798,22
SU-100Y 6997,925951250,00%1549,60
SU-122-44 71061,335681233,33%1119,08
Cruiser Mk. I1189,822281145,45%870,44
FV215b 101112,733751127,27%541,74
M3G FT3302,452801145,45%788,75
Windhund 81552,916961145,45%1588,78
Vz. 60S Dravec 102495,509951060,00%1644,99
Cruiser Mk. III387,401851050,00%235,64
VK 168.01 Mauerbrecher 81183,105941020,00%1163,58
Char de transition 61110,506111080,00%2210,74
Strv m/382194,78251944,44%755,64
Renault FT 75 BS2170,89101944,44%781,76
M15/423469,33269955,56%1515,17
Renault NC-31175,78108933,33%155,69
D1270,3392911,11%61,31
Wespe3340,22261988,89%1721,06
Renault FT AC2193,56203977,78%906,94
FV225 Collector 91609,00778933,33%967,87
Pz.Kpfw. 35 (t)2162,25281862,50%960,60
Renault FT1109,00156728,57%411,91
10TP3239,33269650,00%765,85
Pz.Kpfw. 38 (t)3359,17480650,00%1575,86
AT-1262,33124633,33%0,00
T2 Medium Tank2103,33173633,33%304,59
Cruiser Mk. IV4336,83534683,33%1361,58
Valentine AT4376,83417683,33%1276,14
Pz.Kpfw. II Ausf. G3120,33239650,00%323,28
T-703271,835826100,00%1251,16
Type 5 Ka-Ri 81185,00611633,33%975,90
Vickers Medium Mk. II2116,80169560,00%553,64
T-26286,80145560,00%348,46
Object 283 91084,60834560,00%1079,38
AE Phase I 91779,20732540,00%1329,33
Vickers Medium Mk. I1191,50221450,00%1138,33
Strv m/40L3118,50299475,00%401,27
Hotchkiss H352134,75179425,00%448,74
Pvlvv fm/422142,75347475,00%619,74
Sexton II386,505340,00%82,20
T-26G FT2163,75262475,00%656,01
Loyd Gun Carriage2140,50164475,00%945,81
Black Prince II 71433,25876450,00%1855,71
Object 274a 81447,2511184100,00%1735,52
VK 168.01 (P) 81484,50564450,00%1957,27
M14/412353,67292366,67%1361,23
Type 95 Ha-Go2187,67427366,67%978,36
ST vz. 394691,677403100,00%2567,08
BT-2275,672273100,00%371,86
7TP2154,00214366,67%536,69
M2 Light2186,33371366,67%795,93
Vickers Mk. E Type B2273,003903100,00%1576,52
SMV CC-64 Vipera 81064,33580333,33%788,16
T-45 2140,33234366,67%686,84
43 M. Toldi III 392,33265333,33%173,34
Fiat 30001260,00303250,00%1225,41
Renault Otsu139,00104250,00%71,62
BT-74315,00287250,00%1221,87
T1 HMC2290,0017920,00%2000,43
Bat.-Châtillon 25 t101554,50557250,00%1158,44
Pz.Kpfw. I Ausf. C332,50162250,00%97,08
T-602194,50401250,00%696,92
T7 Combat Car 270,00159250,00%194,68
Churchill Crocodile 61001,0049220,00%1211,49
Chi-Go 7699,007022100,00%778,82
Strv fm/21139,005010,00%0,00
LT vz. 38344,001431100,00%261,00
4TP154,001861100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2220,004311100,00%1068,62
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,001381100,00%261,00
IS-6 81103,0032710,00%995,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 50,0019710,00%0,00
KV-1SA 5519,0030610,00%708,60
Pz.Sfl. IC 4144,002461100,00%399,26
Strv S1 82468,006691100,00%2239,00
Vz. 58 Medvěd 91277,0010671100,00%1135,29
T-127 3141,0011510,00%240,61
Light Mk. VIC 2110,002691100,00%596,41
AMX ELC 901 60,0031110,00%0,00
Excalibur 60,006610,00%0,00
Valiant 5221,0021010,00%178,80
Super Hellcat 739,006231100,00%261,00
Fantôme 9646,008551100,00%531,63

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 04.03.2025
Pozicija: Novak
Član od: 22.10.2020
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 14.02.2015
Otišao: 11.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.10.2015
Otišao: 06.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.10.2014
Otišao: 01.01.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.05.2015
Otišao: 20.10.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.11.2017
Otišao: 21.10.2020
Pozicija: Novak
Član od: 21.09.2014