fantom350

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke91276041281
Ø Razina8,370,008,889,15
Pobjede4364447,82%00,00%2048,78%12945,91%
Izgubljene4607850,48%00,00%2151,22%14651,96%
Neriješeno15541,70%00,00%00,00%62,14%
Preživjele bitke1808919,82%00,00%819,51%4616,37%
Uništenih tenkova620410,6800,00340,831650,59
Odnos razaranja0,850,001,030,70
Otkriveno tenkova1029191,1300,00431,053331,19
Počinjena šteta1.155,890,001.611,541.291,17
Bodovi zauzimanja515660,5600,0000,00400,14
Obrambeni bodovi198990,2200,0000,00120,04
Iskustvo594,800,00804,46721,86
WN7899,490,001054,08791,12
WN81129,020,001882,431181,00
Ukupno
Bitke91276
Ø Razina8,37
Pobjede4364447,82%
Izgubljene4607850,48%
Neriješeno15541,70%
Preživjele bitke1808919,82%
Uništenih tenkova620410,68
Odnos razaranja0,85
Otkriveno tenkova1029191,13
Počinjena šteta1.155,89
Bodovi zauzimanja515660,56
Obrambeni bodovi198990,22
Iskustvo594,80
WN7899,49
WN81129,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke41
Ø Razina8,88
Pobjede2048,78%
Izgubljene2151,22%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke819,51%
Uništenih tenkova340,83
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova431,05
Počinjena šteta1.611,54
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo804,46
WN71054,08
WN81882,43
Zadnjih 30 dana
Bitke281
Ø Razina9,15
Pobjede12945,91%
Izgubljene14651,96%
Neriješeno62,14%
Preživjele bitke4616,37%
Uništenih tenkova1650,59
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova3331,19
Počinjena šteta1.291,17
Bodovi zauzimanja400,14
Obrambeni bodovi120,04
Iskustvo721,86
WN7791,12
WN81181,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke94000
Pobjede2829,79%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5861,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno88,51%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1414,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova340,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,430,000,000,00
Otkriveno tenkova1031,1000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.115,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja810,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi510,5400,0000,0000,00
Iskustvo460,160,000,000,00
Ukupno
Bitke94
Pobjede2829,79%
Izgubljene5861,70%
Neriješeno88,51%
Preživjele bitke1414,89%
Uništenih tenkova340,36
Odnos razaranja0,43
Otkriveno tenkova1031,10
Počinjena šteta1.115,44
Bodovi zauzimanja810,86
Obrambeni bodovi510,54
Iskustvo460,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova10,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta65,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo370,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova10,50
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta65,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo370,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede660,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene440,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke330,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova212,1000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.476,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja404,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo859,400,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede660,00%
Izgubljene440,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke330,00%
Uništenih tenkova60,60
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova212,10
Počinjena šteta1.476,30
Bodovi zauzimanja404,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo859,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede735,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1365,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke420,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova211,0500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,310,000,000,00
Otkriveno tenkova341,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.130,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo568,150,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede735,00%
Izgubljene1365,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke420,00%
Uništenih tenkova211,05
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova341,70
Počinjena šteta1.130,45
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo568,15
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke736000
Pobjede33645,65%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene34747,15%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno537,20%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke16021,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3140,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,550,000,000,00
Otkriveno tenkova10011,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta879,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja6680,9100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3600,4900,0000,0000,00
Iskustvo579,100,000,000,00
Ukupno
Bitke736
Pobjede33645,65%
Izgubljene34747,15%
Neriješeno537,20%
Preživjele bitke16021,74%
Uništenih tenkova3140,43
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova10011,36
Počinjena šteta879,46
Bodovi zauzimanja6680,91
Obrambeni bodovi3600,49
Iskustvo579,10
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke55000
Pobjede1934,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3563,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke916,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova280,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,610,000,000,00
Otkriveno tenkova270,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.212,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi160,2900,0000,0000,00
Iskustvo522,560,000,000,00
Ukupno
Bitke55
Pobjede1934,55%
Izgubljene3563,64%
Neriješeno11,82%
Preživjele bitke916,36%
Uništenih tenkova280,51
Odnos razaranja0,61
Otkriveno tenkova270,49
Počinjena šteta1.212,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi160,29
Iskustvo522,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (393)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
IS-6 81406,66711335350,76%1714,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81481,39592300649,50%1631,69
Rheinmetall Skorpion G 81191,18647283047,28%1178,78
SU-130PM 81272,10679247648,51%1212,84
Jagdpanzer E 100101948,88630231949,81%1412,54
FV4005 Stage II101393,30547224444,34%877,74
Bat.-Châtillon Bourrasque 8911,21648193744,61%863,69
ELC EVEN 90 8414,12606179247,82%619,96
T71 DA7443,02470179148,80%746,84
G.W. Tiger (P)8968,77429163048,22%1106,30
Waffenträger auf Pz. IV91588,43581156747,42%1372,04
T57 Heavy101975,09672150449,00%1558,90
Grille 15101547,42533142044,44%983,59
G.W. Panther7842,62393132148,45%1001,53
M4A1 Revalorisé 8900,88546129245,05%961,97
ISU-152K 81242,45655128647,36%1238,00
T54E191430,73660126849,37%1296,75
Panzer 58 Mutz 8896,48599121247,36%1027,63
G.W. E 100101237,22514118445,19%869,33
E 100101773,29624106546,57%1351,89
60TP Lewandowskiego101700,71717106247,27%1122,79
WZ-120-1G FT 81154,21690101749,95%1210,72
ISU-15281410,65471101250,69%1558,19
T34 81118,35579101150,84%1280,70
FV215b (183) 101639,4364592247,51%1067,04
Panther/M10 7822,9950589850,11%1320,47
T-5491137,4569286747,52%1046,22
Waffenträger auf E 100102446,8362785848,83%1738,62
T26E4 SuperPershing 8976,7366784250,24%1204,00
Bat.-Châtillon 25 t101387,2262582347,63%1034,91
Object 252U Defender 81076,7569282350,30%1058,99
FV4202 8860,1756377645,10%954,31
T-1091306,0854977552,39%1247,81
AMX 13 909627,2655977445,09%756,40
Object 70491736,4765174550,07%1403,09
Char Mle. 75 9829,2462172847,12%951,83
KV-137799,5450469952,93%1410,43
WZ-114 91326,1469064644,43%1097,18
Object 268 Version V 101685,2666763647,64%1125,67
122 TM 81062,1069762350,88%1080,90
SU-122-44 7905,7356861652,60%1216,01
M41D 8330,7654960344,28%362,47
G.W. Tiger91260,4844658949,07%1259,37
T3091461,4268156348,13%1150,31
AMX 30 1er prototype91181,5252755145,19%1009,12
T499410,3748655040,18%313,05
Strv S1 81077,4257953645,52%966,27
T216243,4140151746,81%497,99
AMX 50 Foch (155) 101570,7160949344,62%983,63
IS-7101589,7368346848,29%1164,99
Somua SM 81222,5567346346,65%1146,79
Bat.-Châtillon 25 t AP91200,3658445946,41%1103,41
T698991,7560045346,14%1145,98
T92 8320,8657345049,33%420,35
EMIL 1951 81034,8665244646,19%965,77
M41 Walker Bulldog8285,9742144245,48%284,22
AE Phase I 91141,5666943746,00%833,61
CS-52 LIS 8890,3160143643,81%832,63
Jagdtiger91958,4975143350,35%1755,24
IS-381315,0270443255,56%1685,10
E 75 TS 8890,2360942643,66%755,34
Bisonte C45 81130,8474242448,82%1070,58
T-448838,6264041353,03%1057,92
E 7591347,3772240549,38%1147,94
Object 268102296,4167839645,45%1694,71
T-62A101364,8767839247,19%1056,80
Manticore10818,3664638846,91%774,68
KV-856793,6447036855,16%1541,24
Jagdpanther II81452,1771036650,27%1650,86
Object 705A101381,9764436041,39%841,93
Projet Louis 9579,5158535442,37%544,05
121B 101239,4363035443,79%797,55
ST-I91567,9278032751,38%1506,02
KV-481187,8062832558,77%1498,37
GSOR 1008 81251,8666832544,00%1169,13
M40/M438963,2951132445,68%852,25
IS71071,6450831855,35%1606,01
Löwe 81070,8964530451,32%1159,15
Tiger II81109,4971230250,99%1270,53
HWK 30 8476,2454229845,97%635,69
Progetto M40 mod. 65101441,4064428843,06%946,06
Obsidian 8913,0974128846,88%1050,99
Carro da Combattimento 45 t 101592,7774128349,47%1114,13
T-1506884,7167728056,43%1693,42
Vz. 60S Dravec 101789,1678627346,89%1010,36
T-100 LT10522,0257826538,49%326,36
Object 140101452,4053826342,59%1079,19
IS-4101642,9769526247,33%1252,35
KV-15622,6543125853,10%1445,85
XM551 Sheridan10634,6848125234,92%422,01
Tiger I7985,6558324755,87%1349,30
Object 43091466,3474424745,75%1271,57
T-44-100 8954,5159624446,72%1061,94
Kunze Panzer 91336,4169924349,79%1253,53
SU-1527966,6941224253,72%1439,38
FV215b 101224,7465224247,52%799,59
M127632,7337624249,17%685,36
Lansen C 8955,9366723943,93%960,30
Object 703 Version II 81231,8480423050,00%1213,53
Object 260 101473,9068222842,98%868,98
Leopard 1101405,0463122742,29%914,91
KV-371024,9651122450,89%1436,98
Object 430U101354,9964722048,18%942,96
Jagdpanzer IV6625,8631421550,23%1153,10
SU-855469,2524421348,83%1076,52
StuG III Ausf. G5507,8832321051,43%1219,51
AMX Chasseur de chars 8860,3357219542,56%989,48
50TP prototyp 81083,1272319154,97%1153,09
M53/M5591116,9860619047,89%938,07
SU-1006784,6137818757,22%1549,96
TS-5 81014,2667118452,72%924,83
T 55A 91077,7450118143,09%821,22
T110E4101424,6659517940,22%759,33
Krupp-Steyr Waffenträger 7821,3854817943,58%1036,25
Pz.Kpfw. I Ausf. C3173,1227717550,29%779,66
Jagdpanther71056,2651317458,62%1614,72
Controcarro 3 Minotauro101851,5575217447,13%1170,13
Vz. 55101823,4267916744,91%1203,96
Sturer Emil7692,6246916540,00%753,76
T25/27570,8546016443,29%597,98
Leopard 120 Verbessert111467,4370416245,68%921,60
AT 771108,8658816155,90%1583,93
VK 36.01 (H)6739,5339916050,63%1396,90
BZ-75101868,6675216045,00%1243,63
Renault G15340,9930515951,57%868,09
Chrysler K GF 8719,5654315539,35%512,32
AMX 13 757382,2057115352,29%645,17
AMX 13 10510774,5956315237,50%594,69
Object 277101409,6864315140,40%886,33
Object 752 91603,9986215152,98%1199,50
BZ-79112087,7183015042,67%1079,89
AT 86515,9943114445,83%753,59
ARL 446705,6536814352,45%1236,12
Object 268 Version 4101651,8067814252,11%1157,99
M18 Hellcat6618,2452414146,81%973,34
IS-5 (Object 730) 8807,6062814148,94%752,61
VK 30.01 (H)5540,9632314047,86%1206,96
STG Guard 8835,7457614045,71%788,21
Black Rock 111697,6174914040,00%848,94
Chimera 81261,9778113545,93%1179,53
Leopard Prototyp A91310,6568613447,01%1128,77
T-34-3 8884,6660913444,03%836,95
AMX 12 t6295,7750713351,13%647,00
ASTRON Rex 105 mm 8968,5365313242,42%849,02
1108568,8656913152,67%484,24
Fantôme 91174,1370813053,85%1097,00
T-437687,2262612953,49%1014,78
M48A5 Patton101339,7074312851,56%936,03
Charioteer8826,6752112841,41%647,40
TVP T 50/51101565,1963512744,88%1118,62
FV4004 Conway91454,7264612748,03%1215,93
O-I6481,4835212544,80%624,45
Škoda T 5091363,0469512147,93%1104,17
AT 1581060,6360011945,38%986,69
Stridsyxa 81016,1665411849,15%878,43
Pz.Kpfw. III/IV5332,5331711647,41%794,86
WZ-111 model 1-49952,8264311550,43%696,33
IS-M8785,6560611546,96%728,34
T-103 81198,5862811537,39%1112,95
Char Futur 4 91317,3263111540,00%1017,93
SU-85B4422,7324711344,25%1071,73
M415355,5921511241,96%394,61
50TP Tyszkiewicza9987,2761710547,62%725,85
KV-1S6487,8734210548,57%766,71
113 Beijing Opera 101101,3268610545,71%638,41
Type 5 Ka-Ri 81424,1076110360,19%1377,29
AMX M4 mle. 49 Liberté 8982,1167710042,00%969,10
WZ-1209994,486579943,43%764,23
S35 CA5455,953009443,62%892,99
Object 26391246,607149356,99%1050,60
Hummel6524,914219245,65%674,04
Tiger-Maus 9982,576679047,78%659,80
Lorraine 40 t 81158,996459038,89%1176,79
Emil II91326,737868853,41%1125,37
Pz.Sfl. IVc5345,143438846,59%633,65
GSOR the TANK 9928,006008542,35%667,71
Prototipo Standard B91251,596118237,80%915,23
53TP Markowskiego8815,625318143,21%688,91
212A91206,196328051,25%1032,65
T675374,464147945,57%655,23
Nashorn6854,325787855,13%1521,67
FV4201 Chieftain Proto 91339,317887550,67%1173,67
Pz.Kpfw. III Ausf. J4190,922197459,46%453,22
T28 Prototype8629,894407431,08%382,27
T-284247,382277360,27%774,08
Grille5476,333827350,68%1015,95
AMX ELC bis5221,774137149,30%546,85
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4371,573167052,86%1070,90
AMX M4 mle. 49 8858,356436946,38%839,47
M5A1 Stuart4158,661956841,18%322,50
Bat.-Châtillon 155 5810746,365876743,28%438,06
King Tiger (Captured) 7758,516186747,76%822,70
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8892,006296637,88%917,61
AT 25445,024796555,38%1121,61
SU-1018747,525516250,00%674,08
STB-1101293,315945947,46%867,43
CS-599952,535895935,59%621,84
Marder 38T4304,593025945,76%667,22
IS-27608,315575851,72%652,97
KV-26545,473515745,61%766,75
T3 HMC2182,161855644,64%701,36
Bat.-Châtillon 155 559646,465675644,64%426,02
SARL 424323,272635549,09%1103,83
VK 30.02 (M)6522,424535556,36%949,30
M446555,242935552,73%829,39
Marder II3204,111945356,60%613,96
AMBT 81036,666325343,40%885,56
Super Hellcat 7457,664985349,06%483,75
Kampfpanzer 67101408,157285246,15%857,30
Type 6191243,027275154,90%1096,49
T110E3101623,586585054,00%1030,92
STA-18715,356084942,86%777,52
Conqueror91253,727094742,55%911,61
Controcarro 1 Mk. 291071,616724643,48%727,71
T9591281,556774450,00%911,74
Type 6891170,887384156,10%881,17
Alecto4260,003464156,10%664,70
WZ-111 model 5A101710,006374042,50%1184,69
SU-76M4200,251504045,00%389,87
TNH 105/10008795,056053943,59%673,42
M8A14302,953033953,85%717,50
ARL V396492,592733938,46%666,54
ST-II101604,138173951,28%1227,11
T-44-100 Igrovoy 8611,726313956,41%599,61
SU-100M17694,765163847,37%806,58
KV-4 Kreslavskiy 8952,186723836,84%877,03
Type T-345249,303563762,16%629,28
BZ-16681101,785223743,24%1050,86
Challenger7730,144963743,24%774,46
M75118,192883647,22%223,09
Object 70591243,226673641,67%933,00
M2 Light2138,602163557,14%505,76
Ares 90101390,267713557,14%968,49
GSOR 3301 AVR FS9439,005503540,00%352,30
Centurion Mk. 7/191390,187303447,06%1226,84
Patton the Tank 9882,064873435,29%600,70
P.43 ter7360,844603148,39%343,67
O-Ni7580,524833141,94%480,99
CS-63101260,526303138,71%680,92
FV3046502,552643145,16%766,84
M-IV-Y 8951,007103154,84%995,04
Toro 91551,428863164,52%1510,08
SU-100Y 6581,354493145,16%785,35
S-517726,004883036,67%584,81
TNH T Vz. 519752,776023043,33%394,67
Panzerjäger I2185,031443033,33%508,85
Vz. 44-17592,145562948,28%573,56
AMX 50 12091502,077232846,43%1291,27
M5 Stuart493,753302842,86%31,78
AMX 30 B101037,435642842,86%614,94
MT-256410,615552857,14%1150,13
Char de transition 6791,185862857,14%1203,70
SMV CC-567678,225692751,85%781,54
AMX 50 B101595,307182755,56%1107,69
BZ-6891088,526652740,74%691,49
Object 4168650,595692744,44%580,16
Somua S353306,732782657,69%878,31
FCM 36235,23882630,77%1,99
M3 Lee4210,712722462,50%733,68
Indien-Panzer8491,674692441,67%333,28
Chieftain/T95 8486,175082437,50%315,44
Pz.Kpfw. VII101672,046772445,83%1033,00
Object 777 Version II 91059,006542437,50%707,17
Centurion Action X10992,435912334,78%447,17
Pz.Kpfw. III Ausf. E3205,552352263,64%658,50
XM69 Hacker112066,649102259,09%1482,30
UDES 1691062,677072161,90%968,03
AMX M4 mle. 54101421,486372138,10%745,24
Panhard EBR 10510869,626122142,86%762,79
VK 168.01 (P) 8811,575762142,86%678,77
Tortoise91824,247252133,33%1406,03
Type 71101164,605742030,00%557,12
T110E5101416,957272050,00%935,59
Super Conqueror101419,657082045,00%956,16
T-463181,001921963,16%790,42
Lorraine 155 mle. 518750,216381957,89%722,42
IS-3-II9676,586651957,89%497,80
Versuchspanzer 579953,266931942,11%569,11
T-34-28948,447321855,56%1255,81
SMV CC-678483,784681833,33%230,49
M2 Medium Tank396,221191822,22%94,52
T28 Concept 71033,064191855,56%1594,14
Strv 103B101046,534581747,06%580,16
AT-12121,24881735,29%257,42
M24 Chaffee589,823201747,06%94,96
Object 261101462,194421625,00%1081,46
M60 101250,566421637,50%770,25
FV217 Badger101307,696721643,75%750,11
Sturmpanzer I Bison3129,401131553,33%322,91
Type 2597 Chi-Ha3179,132211573,33%726,71
T-26291,80941533,33%204,85
Panhard AML Lynx 6x68380,534501533,33%394,66
Object 283 9982,076991560,00%959,06
T-34-17245,795431457,14%239,23
UDES 15/16101670,296521457,14%1424,56
Pz.Kpfw. II Luchs476,932991450,00%98,42
Somua SAu 404165,072751450,00%291,98
Pz.Kpfw. II274,851781353,85%172,23
NC 70 Błyskawica101823,696181330,77%1024,74
Valentine AT4205,922201323,08%346,72
E 50 Ausf. M10931,854541330,77%413,51
Concept No. 5101057,464641330,77%446,26
Windhund 8780,544991330,77%568,93
Ares 859988,627791361,54%891,11
T56 GMC3124,331541250,00%253,15
Ho-Ri 3102026,676611241,67%1160,95
Pz.Sfl. IVb4364,753301241,67%1091,07
FV229 Contender9759,504961225,00%314,31
BT-7496,271451136,36%63,22
StuG III Ausf. B4215,641761145,45%332,51
Tiger 131 61367,649351172,73%2794,72
Kranvagn101191,906541050,00%738,29
AMX 404110,302221040,00%150,77
M7 Priest3188,602201070,00%537,90
UDES 14 Alt 58543,803401010,00%327,11
AMX M4 mle. 5191665,808631050,00%1431,29
Kanonenjagdpanzer 105 8862,706441060,00%837,32
Caernarvon Action X 8682,405571030,00%446,47
AMX Canon d'assaut 105 8624,903621020,00%311,40
T14 5246,44412955,56%384,15
AMX 50 10081242,33834977,78%1336,69
121101104,78459922,22%559,27
M374307,00308944,44%984,14
Wespe3150,22138944,44%379,02
Renault UE 573147,11168955,56%375,57
Pz.Kpfw. II Ausf. G391,22197922,22%94,87
Renault R352110,67151944,44%280,44
Type 5 Heavy101663,50926862,50%1122,35
11310858,13630850,00%506,27
T2 Medium Tank288,25141875,00%451,71
VK 45.02 (P) Ausf. B9841,13369837,50%478,93
Birch Gun4317,88359850,00%1300,90
Pz.Kpfw. 5581187,38701850,00%859,59
D12139,14165728,57%463,31
P.43 bis6491,00459728,57%672,67
MS-1177,71104742,86%175,27
Cruiser Mk. I1108,29196757,14%453,35
AMX 383182,00231771,43%667,46
Black Prince II 7839,86664757,14%1131,21
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6547,43630771,43%1451,79
D23140,00111616,67%289,80
Type 586288,83356633,33%263,38
Maus101042,17743666,67%675,37
Type 578553,00580650,00%385,44
Crusader6152,20563560,00%342,82
Lorraine 39L AM396,4098540,00%68,38
SDP 58 Kilana8767,00409540,00%476,48
Renault FT AC2132,20178560,00%476,81
Universal Carrier 2-pdr267,20172580,00%282,77
Panther II8423,40464540,00%262,16
IS-2-II8316,60452560,00%274,06
Ares 758505,40553560,00%481,85
BT-2252,50173475,00%264,10
Hotchkiss H35263,0079425,00%22,58
Type 97 Chi-Ha3198,25178425,00%508,94
VK 16.02 Leopard5264,50162425,00%532,60
AMX M4 mle. 457427,25223425,00%254,14
SU-14-17963,75855475,00%1410,49
Pz.Kpfw. T 25 5260,75392425,00%355,37
Type 1 Chi-He4140,67106333,33%143,40
Sav m/434129,33240333,33%83,44
T1 Heavy5188,00194366,67%332,51
Sturmpanzer II4106,337630,00%66,03
Churchill VII677,00228333,33%0,00
G.Pz. Mk. VI (e)23,3346333,33%0,00
FV230 Canopener10400,33614333,33%0,00
M4A1 FL 10 6453,005283100,00%697,54
T1 Cunningham121,503020,00%0,00
Renault FT 75 BS2108,5083250,00%446,96
T207128,503512100,00%261,00
45TP Habicha7630,50567250,00%691,07
Leichttraktor10,003520,00%0,00
T328359,5015920,00%99,58
SU-86928,50376250,00%1173,15
Pz.Kpfw. I286,00191250,00%224,29
AS-XX 40 t111784,5053120,00%878,52
Object 252U 8397,5034320,00%94,14
AMX ELC 901 6295,5043920,00%566,14
T26E3 Eagle 7 7674,508572100,00%939,91
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2141,0022320,00%400,08
Strv 746308,0025210,00%254,02
Vickers Mk. E Type B2233,004711100,00%1330,84
SU-182254,003931100,00%1862,27
AMX 13 F3 AM6529,005281100,00%727,36
Semovente M41594,0011310,00%0,00
Hotchkiss EBR70,0010810,00%0,00
LTTB80,0041710,00%0,00
L-60 2110,004581100,00%619,56
LTP 3278,0011510,00%1009,97
StuG IV 5225,0010010,00%238,67
Bretagne Panther 6845,0044610,00%1308,00
T78 6435,005011100,00%566,96
T-115 50,001810,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 25.08.2026
Otišao: 08.09.2026
Pozicija: Novak
Član od: 28.12.2025
Otišao: 30.12.2025
Pozicija: Novak
Član od: 12.03.2025
Otišao: 03.06.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.02.2025
Otišao: 04.03.2025
Pozicija: Novak
Član od: 24.02.2025
Otišao: 25.02.2025
Pozicija: Novak
Član od: 17.02.2025
Otišao: 19.02.2025
Pozicija: Novak
Član od: 30.12.2024
Otišao: 12.02.2025
Pozicija: Novak
Član od: 24.12.2024
Otišao: 29.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 24.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 15.11.2024
Otišao: 16.11.2024
Pozicija: Novak
Član od: 30.09.2024
Otišao: 01.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 01.08.2024
Otišao: 02.08.2024
Pozicija: Novak
Član od: 20.06.2024
Otišao: 23.06.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.04.2024
Otišao: 15.04.2024
Pozicija: Novak
Član od: 15.07.2023
Otišao: 10.04.2024
Pozicija: Novak
Član od: 14.05.2023
Otišao: 15.05.2023
Pozicija: Novak
Član od: 25.03.2023
Otišao: 27.03.2023
Pozicija: Novak
Član od: 13.04.2023
Otišao: 10.05.2023
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 26.10.2022
Otišao: 27.10.2022