fafnir_

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.02.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3062801115
Ø Razina6,520,009,649,47
Pobjede1459847,66%00,00%545,45%853,33%
Izgubljene1574851,42%00,00%545,45%640,00%
Neriješeno2820,92%00,00%19,09%16,67%
Preživjele bitke690722,55%00,00%327,27%533,33%
Uništenih tenkova213010,7000,0060,5580,53
Odnos razaranja0,900,000,750,80
Otkriveno tenkova256150,8400,0050,4550,33
Počinjena šteta683,060,001.241,451.155,13
Bodovi zauzimanja483601,5800,0000,001006,67
Obrambeni bodovi134050,4400,0000,0000,00
Iskustvo443,680,00639,09608,87
WN7840,540,00616,13709,88
WN8897,510,00694,73858,39
Ukupno
Bitke30628
Ø Razina6,52
Pobjede1459847,66%
Izgubljene1574851,42%
Neriješeno2820,92%
Preživjele bitke690722,55%
Uništenih tenkova213010,70
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova256150,84
Počinjena šteta683,06
Bodovi zauzimanja483601,58
Obrambeni bodovi134050,44
Iskustvo443,68
WN7840,54
WN8897,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke11
Ø Razina9,64
Pobjede545,45%
Izgubljene545,45%
Neriješeno19,09%
Preživjele bitke327,27%
Uništenih tenkova60,55
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova50,45
Počinjena šteta1.241,45
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo639,09
WN7616,13
WN8694,73
Zadnjih 30 dana
Bitke15
Ø Razina9,47
Pobjede853,33%
Izgubljene640,00%
Neriješeno16,67%
Preživjele bitke533,33%
Uništenih tenkova80,53
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova50,33
Počinjena šteta1.155,13
Bodovi zauzimanja1006,67
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo608,87
WN7709,88
WN8858,39
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke125,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova51,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta745,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo280,000,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova51,25
Počinjena šteta745,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo280,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede216,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1083,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke216,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,0800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,100,000,000,00
Otkriveno tenkova141,1700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.056,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi161,3300,0000,0000,00
Iskustvo245,670,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede216,67%
Izgubljene1083,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke216,67%
Uništenih tenkova10,08
Odnos razaranja0,10
Otkriveno tenkova141,17
Počinjena šteta1.056,58
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi161,33
Iskustvo245,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova22,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta319,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo51,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova22,00
Počinjena šteta319,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo51,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede114,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene685,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,140,000,000,00
Otkriveno tenkova91,2900,0000,0000,00
Počinjena šteta499,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo119,860,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede114,29%
Izgubljene685,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,14
Odnos razaranja0,14
Otkriveno tenkova91,29
Počinjena šteta499,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo119,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke807000
Pobjede36845,60%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene43553,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno40,50%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke25631,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3840,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova5920,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta979,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja21262,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi31863,9500,0000,0000,00
Iskustvo684,470,000,000,00
Ukupno
Bitke807
Pobjede36845,60%
Izgubljene43553,90%
Neriješeno40,50%
Preživjele bitke25631,72%
Uništenih tenkova3840,48
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova5920,73
Počinjena šteta979,71
Bodovi zauzimanja21262,63
Obrambeni bodovi31863,95
Iskustvo684,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke868000
Pobjede28432,72%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene54763,02%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno374,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke20723,85%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3350,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,510,000,000,00
Otkriveno tenkova8140,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta661,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja16191,8700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5630,6500,0000,0000,00
Iskustvo321,630,000,000,00
Ukupno
Bitke868
Pobjede28432,72%
Izgubljene54763,02%
Neriješeno374,26%
Preživjele bitke20723,85%
Uništenih tenkova3350,39
Odnos razaranja0,51
Otkriveno tenkova8140,94
Počinjena šteta661,43
Bodovi zauzimanja16191,87
Obrambeni bodovi5630,65
Iskustvo321,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede327,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene872,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,1800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,180,000,000,00
Otkriveno tenkova60,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta856,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70,6400,0000,0000,00
Iskustvo170,360,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede327,27%
Izgubljene872,73%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova20,18
Odnos razaranja0,18
Otkriveno tenkova60,55
Počinjena šteta856,91
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,64
Iskustvo170,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (199)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Jagdpanzer IV6647,46404304949,66%1201,23
StuG III Ausf. G5506,96359302952,23%1256,06
Jagdpanther7948,97470229449,56%1313,13
Löwe 8873,30516118946,43%826,57
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4365,01282117049,15%962,51
Leichttraktor1181,97249100851,59%940,57
Tiger I7805,6056491946,68%949,06
Jagdpanther II81181,8245888046,14%1189,21
SMV CC-64 Vipera 8790,2353375540,53%600,25
Tiger (P)7787,5147765748,10%916,66
T26E4 SuperPershing 8739,2752664044,69%765,62
Progetto M35 mod. 46 8758,3450464041,56%599,59
Controcarro 3 Minotauro101172,2963355344,85%586,07
Tiger II8957,4547349344,22%938,89
Jagdtiger91325,3348748244,61%1032,36
Spähpanzer Ru 2519475,7343247945,93%474,01
Rheinmetall Skorpion G 8875,2452942241,94%744,81
VK 45.03 7758,4456240949,14%863,74
Kanonenjagdpanzer 8864,6458536343,25%896,51
M10 Wolverine5538,9046134355,39%1400,62
Rinoceronte101036,5263030745,28%569,58
SU-1006677,6852830549,51%1182,79
VK 30.01 (P)6495,4132627346,52%707,90
Progetto M40 mod. 65101026,7059726940,89%534,54
Pz.Sfl. IVc5573,3738224350,21%1356,09
VK 30.01 (D)6546,0848923447,86%966,42
SMV CC-567517,2540622150,23%521,59
Nashorn6751,2146420347,29%1266,11
P.43 bis6485,5037619347,67%729,74
IS-3A 8772,3962918846,81%619,77
IS-38835,7060118043,33%748,31
E 7591133,7758718050,00%918,88
Controcarro 1 Mk. 29774,8548616540,00%396,49
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5305,8625616050,63%690,55
Ikv 90 Typ B7670,9546415152,32%882,56
Ferdinand81306,6246115152,32%1414,60
P.44 Pantera8591,1343714743,54%499,55
KV-37841,3467314657,53%1127,51
Sherman Firefly6569,8547914240,14%938,01
M56 Scorpion 7786,7355414250,00%982,14
T1 Cunningham1117,2119713850,00%596,54
SMV CC-678591,0943513841,30%403,88
Jagdpanzer E 100101354,9955613740,15%780,97
Prototipo Standard B9645,4750713336,09%265,21
M18 Hellcat6638,6250212547,20%998,46
P.43 ter7510,4536912342,28%519,35
Ikv 65 Alt II6581,1144212337,40%883,45
KV-48907,0760912142,15%891,61
T-1506626,0754512149,59%985,98
Pz.Kpfw. III/IV5335,2526712049,17%782,83
Leopard Prototyp A9925,2655412042,50%612,15
Panther II8681,3954011443,86%675,44
SU-100M17684,0650011446,49%777,45
Semovente M43 Bassotto6473,7937811248,21%603,07
Panther7676,3954510945,87%930,63
IS-6 B 8877,5961810547,62%822,45
T3 HMC2258,3523910448,08%1207,05
ISU-1528676,2149210447,12%503,50
Type 5 Chi-Ri7546,7651910249,02%726,56
Kanonenjagdpanzer 105 8865,5948310037,00%655,71
Progetto C50 mod. 669794,075429931,31%436,56
Type 4 Chi-To6442,194099636,46%560,60
SU-1527656,235029448,94%791,61
Progetto CC55 mod. 548578,314549338,71%335,17
KV-5 8687,456379351,61%641,66
Rhm.-Borsig Waffenträger81116,895968949,44%1053,72
VK 100.01 (P)8735,015718943,82%605,11
T404523,683968551,76%1674,13
Grille5388,332208447,62%691,18
Marder II3147,541388245,12%259,32
Marder 38T4429,463138150,62%1150,06
Hummel6628,732877948,10%916,71
VK 28.016167,562547936,71%162,69
KV-856596,885147451,35%929,15
Strv S1 8811,304907447,30%631,85
Carro d'assalto P.887496,704037335,62%339,65
ARL 446438,414037145,07%572,26
Caernarvon8788,766097149,30%706,49
UDES 038607,084397138,03%361,38
VK 45.02 (P) Ausf. A8527,085207143,66%376,42
M24 Chaffee5216,403047054,29%596,13
Type 3 Chi-Nu5307,622736854,41%758,36
Cromwell6343,114236648,48%465,25
Sturmpanzer II4268,911876553,85%833,96
STA-18603,735676450,00%612,89
Waffenträger auf Pz. IV9938,885416453,13%658,10
ST-I9761,025476341,27%461,87
T698767,105906347,62%774,40
M3 Stuart3235,692625855,17%1022,40
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4133,601925750,88%290,50
KV-1SA 5391,324695646,43%594,84
Strv 746437,824305552,73%702,24
VK 20.01 (D)4132,041805552,73%249,61
SU-122-44 7697,185225543,64%764,67
IS7811,066125450,00%1041,28
Krupp-Steyr Waffenträger 7689,004825453,70%897,94
P.435282,402965332,08%470,33
Challenger7402,473945137,25%239,23
KV-15415,643855060,00%794,18
Object 2579980,245795034,00%653,15
BDR G1 B5363,824104946,94%594,86
P26/404307,233404862,50%850,35
M75291,882914850,00%965,03
T71 DA7372,314934843,75%512,23
VK 16.02 Leopard5113,702574751,06%194,87
Comet7581,574884636,96%688,34
Pz.Kpfw. II Luchs484,932144344,19%73,85
Strv m/425236,003144259,52%529,12
Sherman III5311,902844247,62%724,06
Ikv 1035374,344494158,54%956,44
T-109538,664724139,02%216,28
KV-137462,555124045,00%542,12
T-34-85M 6627,785044047,50%900,99
E 100101384,326593852,63%916,00
Type 97 Te-Ke 2143,061883661,11%702,55
43 M. Toldi III 3135,693063658,33%683,48
Sturer Emil7630,463933534,29%630,59
Leopard 110677,534873441,18%252,52
VK 30.02 (M)6428,185043354,55%730,36
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,901413046,67%70,93
T376266,244512948,28%510,18
Semovente M415342,502602846,43%544,30
Grant4247,152422748,15%717,14
VK 30.01 (H)5378,602782548,00%811,29
M3 Lee4198,562892548,00%580,65
M41 Walker Bulldog8353,684342536,00%325,91
Type 1 Chi-He4211,922712470,83%673,69
Pz.Kpfw. 38 (t)352,04932433,33%0,00
Super Hellcat 7383,633732445,83%312,42
SU-855471,703952352,17%1065,49
B14128,612882352,17%205,31
KV-1S6620,174992339,13%928,74
T1 Heavy5325,004252254,55%551,67
M5 Stuart4169,362702250,00%330,56
LTP 3141,321732254,55%550,19
Pz.Kpfw. II263,951221936,84%2,25
Cromwell B 6297,214541963,16%470,73
Lago4161,113111855,56%383,86
Sturmpanzer I Bison3157,891571866,67%551,73
Durchbruchswagen 24219,391781833,33%387,98
Primo Victoria 8443,225961872,22%529,86
Type 97 Chi-Ha3377,472861764,71%1498,30
SU-85B4347,063861656,25%876,54
T216297,444241650,00%677,21
T-463211,932101533,33%751,54
O-I Experimental5349,604221553,33%551,30
Aufklärungspanzer Panther 7249,072481526,67%200,02
T-29 3243,872981573,33%983,78
Panzerjäger I2140,071341442,86%324,27
T-284371,312791346,15%1106,99
VK 36.01 (H)6407,623921330,77%431,63
T56 GMC3351,543261353,85%1469,03
Crusader6415,424941266,67%1436,33
Covenanter5164,922921250,00%367,72
KV-26477,175191250,00%667,29
Pz.Kpfw. II Ausf. G3148,552061181,82%620,68
Stuart I-IV3228,001911030,00%751,37
AT-12157,501861030,00%474,15
SU-76M4467,405281080,00%1585,98
Ares 758355,105341060,00%322,20
Type 95 Heavy4232,00354966,67%770,86
T-45 264,89128922,22%37,98
M15/423332,57467757,14%1157,35
Strv m/40L3117,33262650,00%252,73
Pz.Kpfw. 35 (t)2110,83153650,00%427,66
Sav m/434287,00548683,33%920,77
SU-1018434,83386650,00%293,45
TOG II* 6338,00486650,00%404,47
Strv m/38297,20151540,00%157,99
Renault Otsu191,40116520,00%183,52
T207570,40641580,00%776,92
T-703244,40287580,00%1020,43
T-804198,20345580,00%722,90
Cruiser Mk. IV4167,25290425,00%292,48
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5208,25319450,00%289,71
M14/412174,33282366,67%646,80
HWK 12890,67447366,67%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 231,33132333,33%0,00
Vickers Medium Mk. I10,00720,00%0,00
Fiat 30001107,50193250,00%377,81
L6/402117,00185250,00%234,41
Renault NC-31199,009820,00%297,41
M2 Medium Tank337,502382100,00%261,00
Panzerwagen 39 359,009520,00%0,00
T-505292,0040420,00%861,16
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,0015320,00%0,00
T-50-2 6702,005812100,00%2572,87
MTLS-1G14 3182,00381250,00%591,87
Light Mk. VIC 2299,50317250,00%1927,37
T7 Combat Car 2101,00120250,00%377,97
TKS z n.k.m. 20 mm 212,004710,00%0,00
MS-11162,004801100,00%1016,96
Maus10519,0027610,00%67,60
Gabler’s Destroyer 5257,004381100,00%681,84
Pz.Sfl. IC 4208,0011610,00%322,27
L-60 2189,003921100,00%1012,89
AMX ELC 901 671,005181100,00%261,00
Valiant 5531,0032010,00%817,81
Fantôme 9505,009961100,00%423,45

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 09.02.2020
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 09.02.2020
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.07.2016
Otišao: 05.08.2017
Pozicija: Novak
Član od: 16.01.2014
Otišao: 17.07.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.01.2018
Otišao: 08.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.10.2017
Otišao: 25.10.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 08.08.2017
Otišao: 04.10.2017
Pozicija: Intendant
Član od: 27.10.2017
Otišao: 21.01.2018