evgen_m76

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.02.2017

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28730062282
Ø Razina6,280,005,635,73
Pobjede1363947,47%00,00%2845,16%13246,81%
Izgubljene1473251,28%00,00%3353,23%14952,84%
Neriješeno3591,25%00,00%11,61%10,35%
Preživjele bitke527818,37%00,00%1219,35%4515,96%
Uništenih tenkova149710,5200,00510,821750,62
Odnos razaranja0,640,001,020,74
Otkriveno tenkova274090,9500,00440,712590,92
Počinjena šteta550,120,00663,53667,07
Bodovi zauzimanja332531,1600,00440,712921,04
Obrambeni bodovi44150,1500,0000,0010,00
Iskustvo390,100,00332,68338,45
WN7687,720,00853,07808,99
WN8708,050,001016,14953,54
Ukupno
Bitke28730
Ø Razina6,28
Pobjede1363947,47%
Izgubljene1473251,28%
Neriješeno3591,25%
Preživjele bitke527818,37%
Uništenih tenkova149710,52
Odnos razaranja0,64
Otkriveno tenkova274090,95
Počinjena šteta550,12
Bodovi zauzimanja332531,16
Obrambeni bodovi44150,15
Iskustvo390,10
WN7687,72
WN8708,05
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke62
Ø Razina5,63
Pobjede2845,16%
Izgubljene3353,23%
Neriješeno11,61%
Preživjele bitke1219,35%
Uništenih tenkova510,82
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova440,71
Počinjena šteta663,53
Bodovi zauzimanja440,71
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo332,68
WN7853,07
WN81016,14
Zadnjih 30 dana
Bitke282
Ø Razina5,73
Pobjede13246,81%
Izgubljene14952,84%
Neriješeno10,35%
Preživjele bitke4515,96%
Uništenih tenkova1750,62
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova2590,92
Počinjena šteta667,07
Bodovi zauzimanja2921,04
Obrambeni bodovi10,00
Iskustvo338,45
WN7808,99
WN8953,54
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke38000
Pobjede1128,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2668,42%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,63%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova150,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,430,000,000,00
Otkriveno tenkova330,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.289,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo413,680,000,000,00
Ukupno
Bitke38
Pobjede1128,95%
Izgubljene2668,42%
Neriješeno12,63%
Preživjele bitke37,89%
Uništenih tenkova150,39
Odnos razaranja0,43
Otkriveno tenkova330,87
Počinjena šteta1.289,03
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo413,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede444,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene555,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke111,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova20,2200,0000,0000,00
Počinjena šteta785,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo388,560,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede444,44%
Izgubljene555,56%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke111,11%
Uništenih tenkova40,44
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova20,22
Počinjena šteta785,56
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo388,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke272000
Pobjede13549,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13750,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10137,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1000,3700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,580,000,000,00
Otkriveno tenkova2060,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta724,470,000,000,00
Bodovi zauzimanja5542,0400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8943,2900,0000,0000,00
Iskustvo453,450,000,000,00
Ukupno
Bitke272
Pobjede13549,63%
Izgubljene13750,37%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke10137,13%
Uništenih tenkova1000,37
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova2060,76
Počinjena šteta724,47
Bodovi zauzimanja5542,04
Obrambeni bodovi8943,29
Iskustvo453,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1329000
Pobjede54040,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene73655,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno533,99%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37828,44%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5840,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,610,000,000,00
Otkriveno tenkova9630,7200,0000,0000,00
Počinjena šteta762,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja17301,3000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10280,7700,0000,0000,00
Iskustvo383,520,000,000,00
Ukupno
Bitke1329
Pobjede54040,63%
Izgubljene73655,38%
Neriješeno533,99%
Preživjele bitke37828,44%
Uništenih tenkova5840,44
Odnos razaranja0,61
Otkriveno tenkova9630,72
Počinjena šteta762,87
Bodovi zauzimanja17301,30
Obrambeni bodovi10280,77
Iskustvo383,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21000
Pobjede419,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1780,95%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29,52%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,2400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,260,000,000,00
Otkriveno tenkova130,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.034,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo223,860,000,000,00
Ukupno
Bitke21
Pobjede419,05%
Izgubljene1780,95%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke29,52%
Uništenih tenkova50,24
Odnos razaranja0,26
Otkriveno tenkova130,62
Počinjena šteta1.034,38
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo223,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (261)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T-34-856452,78341191348,30%723,93
IS-38716,1540588945,44%605,17
Cromwell6460,6339386351,80%775,90
Churchill III 5427,2744382746,31%753,76
T-1506553,0238766751,27%834,84
T-345184,6021066247,89%300,95
Rheinmetall Skorpion 81057,2854463645,60%953,25
IS7572,2537459651,68%641,86
Pz.Kpfw. T 25 5357,8237258449,14%792,28
T-50-2 6370,2241957749,39%864,74
Super Hellcat 7650,4148053546,73%794,71
T-29 3226,7722947948,64%709,25
SU-1006416,0428547348,84%558,68
T-34-85M 6668,2848046953,30%1032,02
T-109856,2740742342,32%582,57
ISU-1528724,0436233342,04%514,11
T675227,4823133348,95%329,31
SU-855202,1819333249,10%276,56
M10 RBFM 5433,2834131844,97%706,75
IS-7101122,5746531338,66%628,39
Object 777 Version II 91041,5064131143,41%746,21
Bretagne Panther 6582,4651630951,46%914,72
T-45 2131,7419829553,90%566,60
O-I6595,9940128645,10%833,84
AMX 13 57 7551,5366728355,83%1053,87
SU-1527605,2231928149,11%672,81
T78 6699,8246627848,56%923,47
Object 277101232,9957927441,61%751,98
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6348,3238027355,68%771,73
AMX M4 mle. 49 Liberté 8719,3358027247,43%662,34
Object 268101517,2053922541,78%837,71
MS-1156,5013222450,00%118,31
KV-1S6322,1027122047,27%388,98
Crusader6223,7822721243,87%437,22
Object 2579906,6041721141,71%651,40
IS-2 shielded 7745,9560120751,69%820,04
KV-137370,7131620246,04%383,05
Comet7507,1340319549,23%664,97
KV-15309,5827519551,79%504,29
SU-86493,9132518845,21%552,03
Object 430U101143,5654918245,05%705,74
M24E2 Super Chaffee 6318,2041118245,05%668,18
Škoda T 256550,0441317343,93%893,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4410,0426616848,81%1005,87
M446605,5051216851,19%884,59
Rhm.-Borsig Waffenträger8898,1848516845,83%689,80
Pz.Kpfw. III Ausf. J4250,9923016542,42%488,51
M4A1 FL 10 6686,5948716446,95%1054,63
T-448677,6753016245,06%711,34
T-437490,2137816050,00%633,76
O-Ni7727,0337615942,14%728,30
M18 Hellcat6451,0632714942,95%587,56
SU-54143,3615114850,00%204,73
SU-122A5195,9617214337,06%174,49
Pz.Sfl. IC 4310,2332614247,89%804,70
53TP Markowskiego8814,6050714139,01%705,14
T-505215,6422413850,72%597,25
Grille 15101318,2550013344,36%713,59
Panther7558,5339513144,27%698,11
MT-256220,6329113046,92%446,45
P.44 Pantera8999,8156812845,31%1182,36
E 7591069,3055212738,58%691,05
Panther II8613,1747312635,71%492,54
M46 Patton91150,6666912547,20%947,15
Type 4 Chi-To6667,2051012353,66%1231,93
T-60252,6314912353,66%104,89
ISU-152K 8819,5746212142,98%646,21
T-34 with L-11 4274,0536211847,46%795,31
M8A14156,3719111152,25%248,46
M4A3E8 Sherman6576,7246410940,37%920,12
SU-85B4122,0814710742,99%65,79
P.43 bis6710,2947610553,33%1279,27
Indien-Panzer8693,7250610345,63%679,49
T-54 ltwt.9656,2953010249,02%799,03
Object 4309908,9553310246,08%630,50
VK 30.01 (H)5411,8830910154,46%934,72
T-70387,2115910158,42%228,13
Mäuschen9888,9651110149,50%626,61
T-80479,6115010051,00%123,97
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5495,384619647,92%1064,12
Tiger (P)7788,715879542,11%863,52
A46 6261,803629549,47%602,61
SU-76M4101,501299441,49%30,59
T-284180,381729346,24%345,80
E 509784,264829244,57%497,76
LTG7347,473439051,11%537,03
DBV-152 101446,704888742,53%727,23
AMX M4 mle. 457916,095548658,14%1223,86
VK 100.01 (P)8763,274618648,84%676,03
VK 30.02 (M)6396,853328548,24%575,47
O-I Experimental5314,272788453,57%453,53
AT 86691,425178448,81%1227,82
Leichttraktor163,051488339,76%44,38
STG Guard 8850,645238138,27%752,98
59-166311,913658053,75%757,75
StuG III Ausf. G5458,993337935,44%874,18
Sturer Emil7648,785037748,05%752,56
Bat.-Châtillon 12 t8493,624357735,06%617,50
Strv 746640,894257650,00%1058,47
T2071007,527487558,67%1739,28
A-436501,213797353,42%919,17
Waffenträger auf Pz. IV9924,074547347,95%579,75
Object 70491237,045737243,06%757,00
StuG IV 5415,893707254,17%942,35
Konštrukta T-34/1007698,145387057,14%1057,56
Pz.Kpfw. III Ausf. E3203,442417054,29%604,31
Tiger II8960,846857055,71%1036,66
MTLS-1G14 3189,032297051,43%649,60
LTTB8519,465666952,17%818,39
T-549565,004786844,12%335,37
Type 3 Chi-Nu5247,712336650,00%520,75
VK 45.02 (P) Ausf. A8668,855216646,97%556,57
SU-14-28939,856036546,15%852,27
T288757,955266445,31%563,40
Pawlack Tank6590,834526454,69%940,08
IS-M8801,274986339,68%690,58
Leo7585,663956235,48%646,41
KV-1SA 5441,233916250,00%755,76
Type 95 Heavy4254,342116142,62%631,33
M26 Pershing8900,546476144,26%955,96
Char Futur 4 91240,545396149,18%918,73
T-46381,671536046,67%141,97
T1 Cunningham135,46975947,46%53,41
212A9942,144895940,68%618,87
AT 158871,885615940,68%703,08
T14 5461,484965844,83%814,96
M48A5 Patton101098,244705843,10%645,50
Jagdpanther7790,045935757,89%1016,35
VK 30.01 (P)6505,395155759,65%771,75
IS-2-II8676,515555747,37%633,13
T56 GMC3135,791425648,21%275,80
Covenanter5174,732505650,00%441,48
Centurion Mk. I8320,203705541,82%151,34
Cruiser Mk. IV445,261295457,41%154,91
IS-3A Peregrine 81178,405645242,31%1093,29
M2 Medium Tank383,431245149,02%121,88
Somua SAu 404388,762295133,33%905,78
P.43 ter7749,275054955,10%1110,25
T25/27645,185664963,27%858,71
IS-3-II9613,144364934,69%234,66
VK 45.02 (P) Ausf. B9972,915374746,81%741,85
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4142,451804744,68%277,65
Achilles6568,003044748,94%830,25
Hummel6532,593684639,13%550,51
Vickers Mk. E Type B271,251084440,91%52,52
KV-37779,234714443,18%833,42
Type 91 Heavy3145,441454339,53%257,45
M36 Jackson6587,953524250,00%945,95
Pz.Kpfw. II Ausf. G364,071174233,33%0,00
Pz.Kpfw. 558803,493833941,03%464,00
O-Ho8791,344853839,47%593,24
40TP Habicha6584,275143748,65%1032,00
T28 Prototype8519,413963735,14%235,12
M66837,924503652,78%1240,75
SU-1018625,725023650,00%547,89
VK 30.02 (D)7693,375273534,29%863,18
M415399,803293560,00%645,54
AT 77787,546413554,29%928,96
Nashorn6744,475103447,06%1261,26
Tiger I7931,486353342,42%1045,33
Semovente M415229,341733246,88%278,05
T28 Concept 7555,064723240,63%505,65
Emil I8756,134353056,67%759,63
SU-14-17576,434003033,33%578,00
K-91-PT 91093,385292931,03%811,36
VK 30.01 (D)6452,045502867,86%891,75
25TP KSUST II5201,933662762,96%420,63
M127546,305492740,74%467,48
AMX 404337,192522661,54%1333,26
Cruiser Mk. III350,351342653,85%111,54
Renault FT120,44572532,00%0,00
SU-26370,161252556,00%169,19
T-116 3178,642082548,00%654,91
Centurion Mk. 7/19554,294632445,83%287,78
T3 HMC273,581232445,83%106,60
SU-100M171052,585782458,33%1518,61
T-100 LT10613,674712433,33%390,31
BT-7 artillery 3161,582082450,00%433,19
M5A1 Stuart4397,963212360,87%1397,01
M374199,261702356,52%594,26
AT-1236,87632330,43%0,00
M3 Stuart3103,231682254,55%286,81
M4A1 Sherman5456,682942240,91%996,29
M4-85 5573,095052245,45%1258,56
Renault NC-31110,24592142,86%21,60
Durchbruchswagen 24388,142842157,14%1115,28
T1 Heavy5513,753432020,00%840,58
T2 Medium Tank244,651002040,00%0,56
Vickers Medium Mk. I132,47611936,84%0,05
45TP Habicha7485,005191947,37%421,46
E 50 Ausf. M101327,536701957,89%994,98
StuG III Ausf. B4669,373181947,37%1617,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5523,474171936,84%1189,09
Type 2597 Chi-Ha349,721051844,44%34,86
Churchill VII6430,112941833,33%468,89
M5 Stuart4549,724321850,00%1617,02
T25 AT7628,564631844,44%657,67
AMX 13 (FL 11) 5228,123351747,06%551,01
Excalibur 6537,694801656,25%724,39
Type 5 Chi-Ri7511,134491560,00%750,61
TKS z n.k.m. 20 mm 270,362241457,14%276,78
Type 89 I-Go/Chi-Ro218,361031457,14%137,98
MKA 2227,862681450,00%803,14
Pz.Kpfw. III/IV5481,775041346,15%1357,61
Jagdpanzer IV6705,004831241,67%1157,23
VK 36.01 (H)6397,753091258,33%558,12
Tiger 131 6525,334811233,33%595,92
Object 140101226,185551127,27%792,97
WZ-1317272,303831040,00%276,22
SU-18220,10721040,00%10,76
SU-100Y 6756,903961030,00%1242,24
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8723,205621040,00%709,25
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6271,401961030,00%193,76
ISU-122S 7449,302361030,00%320,22
T-54 first prototype 8623,705771050,00%646,92
Type 97 Te-Ke 222,11128966,67%255,60
Marder 38T4672,78306933,33%1835,33
King Tiger (Captured) 7696,11539933,33%620,57
Panzerjäger I287,50129862,50%257,49
Semovente M43 Bassotto6376,88367850,00%400,88
Kunze Panzer 9925,00724850,00%764,11
T-26247,00142757,14%144,50
Type T-345339,57342771,43%931,02
G.Pz. Mk. VI (e)219,5750728,57%0,00
AMR 35 2181,86259728,57%690,10
Matilda Black Prince 5294,57513742,86%486,13
T26E5 8642,86463757,14%616,21
ELC EVEN 90 8690,43677785,71%1315,98
AMX 13 909223,33274633,33%16,77
T404152,33199650,00%197,29
Strv fm/21149,807950,00%2,07
Renault Otsu144,20111560,00%156,07
A-4471314,00431520,00%2008,93
Object 283 9877,00436560,00%771,67
L-60 221,2095540,00%12,65
GSR 3301 Setter7142,20482580,00%275,23
Pz.Kpfw. II Ausf. D 264,00245540,00%32,17
Nergal 8924,20439520,00%691,09
TVP VTU Koncept8514,00480450,00%480,89
AMX 65 t8808,50426425,00%585,81
Valiant 5658,75834475,00%1633,40
Kolohousenka164,0084333,33%57,09
Pz.Kpfw. 38 (t)343,6793333,33%0,00
Type 3 Ho-Ni III5211,67289366,67%422,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4375,33226333,33%1040,81
Windhund 8274,33275333,33%3,10
Panzer 58 Mutz 8979,33932366,67%1453,36
Gabler’s Destroyer 5309,5013820,00%648,88
GSOR the TANK 91515,008712100,00%1566,45
Patton the Tank 9288,0022120,00%0,00
M16/43 Sahariano 3458,00458250,00%1161,85
AE Phase I 91094,50778250,00%726,15
43 M. Toldi III 322,002442100,00%261,00
Fiat 3000179,007910,00%137,72
Chi-Ni20,001310,00%0,00
M2 Light222,004510,00%0,00
M7 Priest3159,001421100,00%413,47
M10 Wolverine5245,0011110,00%247,87
Leopard Prototyp A90,004271100,00%261,00
T3E2 Medium Tank 3199,0017910,00%606,36
Convert. Medium Tank T3 3375,007501100,00%1144,04

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.02.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.02.2017
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.01.2017
Otišao: 29.01.2017
Pozicija: Novak
Član od: 11.04.2016
Otišao: 23.05.2016