eSaliery

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.03.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20431097358
Ø Razina7,960,0010,169,92
Pobjede921745,11%00,00%5455,67%17348,32%
Izgubljene1096553,67%00,00%4041,24%17950,00%
Neriješeno2491,22%00,00%33,09%61,68%
Preživjele bitke386018,89%00,00%2222,68%6518,16%
Uništenih tenkova111460,5500,00420,431450,41
Odnos razaranja0,670,000,560,49
Otkriveno tenkova145630,7100,00710,733130,87
Počinjena šteta849,220,001.207,641.185,16
Bodovi zauzimanja206621,0100,001771,822140,60
Obrambeni bodovi25470,1200,00130,13130,04
Iskustvo543,650,00751,33682,98
WN7652,750,00724,66619,26
WN8737,780,00793,67751,70
Ukupno
Bitke20431
Ø Razina7,96
Pobjede921745,11%
Izgubljene1096553,67%
Neriješeno2491,22%
Preživjele bitke386018,89%
Uništenih tenkova111460,55
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova145630,71
Počinjena šteta849,22
Bodovi zauzimanja206621,01
Obrambeni bodovi25470,12
Iskustvo543,65
WN7652,75
WN8737,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke97
Ø Razina10,16
Pobjede5455,67%
Izgubljene4041,24%
Neriješeno33,09%
Preživjele bitke2222,68%
Uništenih tenkova420,43
Odnos razaranja0,56
Otkriveno tenkova710,73
Počinjena šteta1.207,64
Bodovi zauzimanja1771,82
Obrambeni bodovi130,13
Iskustvo751,33
WN7724,66
WN8793,67
Zadnjih 30 dana
Bitke358
Ø Razina9,92
Pobjede17348,32%
Izgubljene17950,00%
Neriješeno61,68%
Preživjele bitke6518,16%
Uništenih tenkova1450,41
Odnos razaranja0,49
Otkriveno tenkova3130,87
Počinjena šteta1.185,16
Bodovi zauzimanja2140,60
Obrambeni bodovi130,04
Iskustvo682,98
WN7619,26
WN8751,70
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18000
Pobjede844,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene844,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno211,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke316,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,470,000,000,00
Otkriveno tenkova120,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.640,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja301,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi140,7800,0000,0000,00
Iskustvo794,610,000,000,00
Ukupno
Bitke18
Pobjede844,44%
Izgubljene844,44%
Neriješeno211,11%
Preživjele bitke316,67%
Uništenih tenkova70,39
Odnos razaranja0,47
Otkriveno tenkova120,67
Počinjena šteta1.640,11
Bodovi zauzimanja301,67
Obrambeni bodovi140,78
Iskustvo794,61
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede1100,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova11,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta384,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo1.107,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede1100,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta384,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.107,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2214000
Pobjede93842,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene118253,39%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno944,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke57525,97%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11480,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,700,000,000,00
Otkriveno tenkova17730,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta762,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja40371,8200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14620,6600,0000,0000,00
Iskustvo485,730,000,000,00
Ukupno
Bitke2214
Pobjede93842,37%
Izgubljene118253,39%
Neriješeno944,25%
Preživjele bitke57525,97%
Uništenih tenkova11480,52
Odnos razaranja0,70
Otkriveno tenkova17730,80
Počinjena šteta762,70
Bodovi zauzimanja40371,82
Obrambeni bodovi14620,66
Iskustvo485,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke325000
Pobjede20563,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11936,62%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,31%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10632,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1750,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova1780,5500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.448,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja2110,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1490,4600,0000,0000,00
Iskustvo870,510,000,000,00
Ukupno
Bitke325
Pobjede20563,08%
Izgubljene11936,62%
Neriješeno10,31%
Preživjele bitke10632,62%
Uništenih tenkova1750,54
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova1780,55
Počinjena šteta1.448,72
Bodovi zauzimanja2110,65
Obrambeni bodovi1490,46
Iskustvo870,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (260)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 703 Version II 81017,49711114946,48%931,64
Progetto M35 mod. 46 8954,4164694147,08%934,60
Rheinmetall Skorpion G 81070,0662779246,59%1002,93
KV-26545,5038870749,50%801,88
ISU-152K 81103,4062467846,46%1124,28
Progetto M40 mod. 65101247,8861847245,34%813,35
IS-38681,4649344545,39%581,52
IS-7101138,8862040343,92%702,06
Bat.-Châtillon Bourrasque 81079,3467535547,32%1097,82
Churchill VII6269,2724426345,25%240,74
60TP Lewandowskiego101316,4563626242,37%732,25
GSOR 1008 81259,2572726251,15%1271,36
Object 2579654,2336324035,83%293,63
KV-856436,3628723648,31%566,63
Somua SM 81221,6374623349,36%1243,17
IS7542,8237221944,75%545,22
T110E3101644,1965321044,29%972,30
Panhard EBR 10510572,4951020439,71%391,27
Bat.-Châtillon 12 t8438,9751620339,90%578,68
KV-15325,6126917648,30%513,12
AMX M4 mle. 49 Liberté 8789,3960217437,93%715,92
Jagdpanther II8663,2845417037,65%387,38
IS-2-II8710,2953316836,90%542,55
Prototipo Standard B9844,4654616741,92%525,05
Churchill I5233,3419916237,65%209,41
Rhm.-Borsig Waffenträger8997,5443215851,27%881,05
KR-1111487,5874615843,04%781,76
AMX 13 909584,0854715442,21%651,51
Black Prince7448,6332915046,00%391,20
Emil I8702,6853914641,10%528,76
UDES 169787,1358714647,95%567,67
Strv 103-09976,2953814544,83%633,97
Super Conqueror101174,1759914136,17%574,52
T-34-85M 6720,8263414151,77%1175,33
Controcarro 1 Mk. 291281,7872313949,64%987,75
ISU-1528926,9649013938,13%676,91
Jagdtiger91033,2251013737,23%588,87
P.44 Pantera8662,3653113543,70%604,73
1108949,2168913051,54%978,69
T110E4101258,4563213048,46%717,24
CS-5991253,2964512941,86%979,01
KV-122 7495,3333012642,06%421,46
T-448705,3060212244,26%724,15
Object 430U101234,4862812244,26%732,99
Conqueror9809,8157111941,18%459,58
UDES 14 Alt 58548,1349611943,70%443,35
Cromwell6408,9442411747,01%642,57
Type 71101441,4770111743,59%849,67
Progetto C50 mod. 6691290,7874811650,00%1178,00
Kampfpanzer 67101228,9164811642,24%671,74
SU-54191,1417211549,57%330,26
T9591584,4167911440,35%1109,15
FV4005 Stage II10876,4246911337,17%369,53
Emil II9878,6757711145,05%523,43
SU-14-28775,4558211044,55%677,55
AMX 13 10510659,1556811045,45%512,67
Object 70491128,3052610739,25%628,39
T675163,3617210644,34%130,12
CS-538702,0952810442,31%683,26
AMX 50 10081173,1467010143,56%1206,47
T-109940,0057410037,00%608,47
Löwe 8893,956749947,47%880,53
WZ-111-1G FT8701,454669842,86%496,31
T28 Prototype8787,795409839,80%624,92
SU-122A5221,461719644,79%318,50
UDES 15/16101376,537519554,74%966,94
T110E5101221,717159546,32%750,54
KV-1S6264,352479454,26%329,74
Strv 103B101150,945719343,01%593,53
SMV CC-6781009,006819252,17%1076,08
Panhard EBR 909335,914969140,66%214,54
Challenger7517,994258938,20%402,99
Churchill III 5291,704158847,73%423,37
TVP T 50/51101165,076048544,71%744,69
Caernarvon8711,686098448,81%699,11
VK 100.01 (P)8999,526998453,57%1097,74
IS-M8685,925418441,67%526,56
S-517530,964867944,30%483,78
Type 689841,235867936,71%410,44
Object 277101277,136367839,74%745,52
Jagdpanzer E 100101272,055557741,56%661,81
IS-3-II91199,496207738,96%846,84
SMV CC-567764,115637445,95%891,27
Type 578762,605997342,47%571,83
Semovente M43 Bassotto6536,534177245,83%672,28
M127692,465337146,48%757,81
Centurion Mk. 7/19762,415356937,68%451,40
Super Hellcat 7431,514296944,93%403,08
T-28494,371726750,75%113,92
STA-18703,946166749,25%756,77
ST-I9974,016356744,78%715,19
Panhard AML Lynx 6x68278,654836648,48%295,73
Krupp-Steyr Waffenträger 7683,895226651,52%832,98
53TP Markowskiego8706,895776344,44%556,66
VK 45.02 (P) Ausf. A8742,795256336,51%537,58
AMX 50 12091197,406856251,61%1048,60
IS-4101284,666226132,79%621,83
ST-II101298,507206053,33%937,27
SU-1018783,365505945,76%695,84
Bisonte C45 81111,086465933,90%883,68
M8A14101,341915860,34%184,87
Jagdpanzer IV6270,633545756,14%356,95
T2881024,986265740,35%876,83
E 100101223,896585749,12%809,34
WZ-111 model 1-49990,896305641,07%664,39
Type 6191344,847855658,93%1367,79
AMX 13 757332,795085646,43%519,23
KV-37557,134765550,91%549,32
Hotchkiss EBR7329,384305543,64%491,58
Object 705A101158,156105545,45%640,47
Progetto CC55 mod. 5481149,807505451,85%1204,86
Mäuschen91412,046745442,59%1060,88
Panther/M10 7491,204675442,59%504,67
AE Phase I 91115,986525438,89%800,79
45TP Habicha7575,304415347,17%571,27
AMX M4 mle. 54101242,965925232,69%607,59
Matilda4143,201785143,14%159,75
AMX 50 B101222,366125046,00%782,13
T-549638,145015038,00%344,53
AMX M4 mle. 457766,375834946,94%901,62
SU-100Y 6541,354304940,82%649,08
Kranvagn101244,266284740,43%765,73
T-46358,111214740,43%11,20
M40/M438674,795824753,19%610,42
Pudel 6814,737114553,33%1529,72
Centurion Mk. I8775,605794334,88%772,70
WZ-111G FT9990,535454339,53%550,66
Leo7452,264224235,71%408,12
AMX 404175,142274261,90%683,22
Controcarro 3 Minotauro101348,906764242,86%697,57
Tiger (P)7647,885644245,24%619,55
Object 70591067,746454245,24%752,03
T207687,566024141,46%852,47
VK 45.02 (P) Ausf. B9844,565434134,15%456,73
Sturer Emil7802,285184047,50%956,13
Vickers Medium Mk. III331,541113941,03%2,99
Covenanter595,211893951,28%138,88
SU-263144,241263751,35%263,41
Waffenträger auf Pz. IV91260,116263748,65%930,15
Grille 15101263,896353751,35%750,85
Jagdpanther7515,744533551,43%522,27
CS-63101326,176893551,43%897,86
StuG III Ausf. G5233,852913452,94%399,24
Pz.Kpfw. Neu111309,747673447,06%596,70
AMX 38350,211703348,48%78,67
E 759700,795993351,52%453,81
Type 5 Chi-Ri7848,596553256,25%1286,91
CS-447726,915243234,38%845,64
Type 4 Ju-To7568,974823237,50%392,04
Object 268101661,915763240,63%937,41
Leopard Prototyp A9898,196633256,25%679,95
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.481,161903154,84%134,19
FV215b (183) 10749,905293145,16%320,19
Panther7419,574973046,67%427,99
O-Ho8944,286512948,28%809,02
Bat.-Châtillon 25 t AP9830,385862944,83%638,63
Object 261101018,285942948,28%699,24
M18 Hellcat6432,313982948,28%566,66
Vickers Medium Mk. II236,37912755,56%140,75
Crusader6113,001482733,33%38,37
T309831,695682642,31%460,26
WZ-113G FT101160,965052630,77%449,11
AMX 65 t8756,696272653,85%722,29
50TP Tyszkiewicza9766,216112445,83%476,62
T-34-2G FT7462,334892462,50%570,08
40TP Habicha6378,483862343,48%476,44
Charioteer8542,133982339,13%322,99
AMX M4 mle. 5191675,617522339,13%1216,79
SU-100M171095,456222240,91%1395,84
P.43 ter7457,904502142,86%459,22
STB-1101273,906072152,38%858,87
SU-182114,71932138,10%475,34
AMX ELC bis5112,952222147,62%183,64
StuG III Ausf. B4253,622112138,10%379,52
UDES 038793,154332035,00%530,01
T3 HMC278,801142050,00%174,02
B.U.G.I.6586,535431963,16%983,00
AMX 50 Foch (155) 101222,635501957,89%801,54
Panhard AMD 178B6278,794301952,63%644,56
M2 Medium Tank341,281431866,67%233,93
Object 14010743,834161822,22%254,79
IS-2 shielded 7667,224891838,89%530,77
Char Mle. 75 9377,064221827,78%171,69
VK 30.01 (P)6429,713791735,29%440,81
Rinoceronte101476,255331631,25%750,59
Panzerjäger I270,75741625,00%6,81
WZ-131G FT6434,064221662,50%672,39
Leopard 110535,634431631,25%84,19
Char Futur 4 91147,757101650,00%941,48
T14 5304,603501540,00%334,02
M3 Lee4124,531651540,00%174,61
T56 GMC392,671891553,33%160,27
Panther II8527,404761540,00%379,90
Bat.-Châtillon 25 t101124,215931442,86%627,58
Lorraine 40 t 81153,717181442,86%1242,65
DS PZInż5549,774291346,15%1184,51
Marder 38T4173,581741216,67%163,07
Achilles6271,923331233,33%184,85
Pz.Kpfw. 38 (t)338,731391136,36%0,00
Valentine3140,093031163,64%471,23
O-Ni7685,824961136,36%551,98
O-I6700,274911136,36%912,57
Maus101277,827301154,55%805,27
M446491,905201070,00%831,22
Cromwell B 6558,906551070,00%1095,01
P.43 bis6229,44282933,33%111,84
25TP KSUST II548,44241966,67%254,38
King Tiger (Captured) 71042,22804966,67%1390,61
T803111193,78667944,44%511,95
Hotchkiss H35287,63186875,00%405,43
Type 3 Ju-Nu6912,75707862,50%1339,47
M10 RBFM 5273,00423862,50%484,86
Pz.Kpfw. 35 (t)293,00207742,86%246,64
Strv 746239,29313742,86%195,12
AMX 12 t6545,43640771,43%1699,78
Cruiser Mk. IV4116,29157757,14%244,41
Vickers Medium Mk. I169,3398633,33%116,30
SU-855621,50514666,67%1765,02
Renault FT167,83151633,33%143,52
Marder II3147,00115633,33%219,98
LTP 322,6788666,67%242,37
BT-2296,40186580,00%461,50
Centurion Action X101883,00921580,00%1643,65
T-150626,00110520,00%0,00
Pz.Kpfw. VII101742,80755560,00%1303,16
Renault NC-31134,2586425,00%0,00
P.435100,00267450,00%105,14
14TP40,0066450,00%116,70
MS-1197,00171475,00%542,26
T-62A10579,75421425,00%172,25
Vickers Mk. E Type B273,6784333,33%54,68
Cruiser Mk. II232,67211366,67%244,52
Cruiser Mk. III374,67107333,33%83,42
Heavy Tank No. VI 6730,67705366,67%1097,63
A46 6657,3349230,00%2244,06
Valiant 51034,0010953100,00%2951,04
Bretagne Panther 6477,67345333,33%552,64
T1 Cunningham150,50104250,00%117,96
BT-740,001312100,00%261,00
10TP375,00144250,00%124,81
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4105,001332100,00%261,00
Pvlvv fm/4220,004520,00%0,00
Leichttraktor1104,009620,00%268,80
Sav m/434175,0012720,00%204,52
Type 5 Heavy10739,5055520,00%183,72
T-26295,001872100,00%499,04
T2 Medium Tank2173,002222100,00%998,94
Archer574,0022720,00%0,00
T-54 first prototype 8424,50558250,00%363,66
43 M. Toldi III 399,50212250,00%364,75
Kolohousenka138,003910,00%0,00
Type 2597 Chi-Ha3150,0015310,00%334,30
K-91-PT 93037,0012091100,00%3121,33
Kunze Panzer 93116,0013281100,00%3811,19
Patton the Tank 92082,0045610,00%1610,77
L-60 2196,003481100,00%1050,90
T-127 30,002601100,00%261,00
T7 Combat Car 20,003410,00%0,00
M56 Scorpion 70,0023010,00%0,00
Dicker Max 6279,0012310,00%164,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 21.03.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.08.2022
Otišao: 13.03.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.08.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 18.06.2020
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 28.10.2020
Otišao: 07.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 11.11.2015
Otišao: 04.02.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.11.2020
Otišao: 29.01.2022
Pozicija: Novak
Član od: 23.10.2020
Otišao: 26.10.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 26.08.2019
Otišao: 16.06.2020