dragansimic

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 17.11.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke64111053292
Ø Razina7,640,008,668,63
Pobjede3079948,04%00,00%2547,17%14750,34%
Izgubljene3254750,77%00,00%2750,94%14047,95%
Neriješeno7651,19%00,00%11,89%51,71%
Preživjele bitke1562724,37%00,00%1222,64%6622,60%
Uništenih tenkova466830,7300,00430,811750,60
Odnos razaranja0,960,001,050,77
Otkriveno tenkova732641,1400,00500,942921,00
Počinjena šteta896,910,001.186,301.178,16
Bodovi zauzimanja707821,1000,00440,832840,97
Obrambeni bodovi233770,3600,0000,00760,26
Iskustvo481,750,00496,72606,30
WN7905,810,00890,43876,70
WN81042,010,00967,981086,00
Ukupno
Bitke64111
Ø Razina7,64
Pobjede3079948,04%
Izgubljene3254750,77%
Neriješeno7651,19%
Preživjele bitke1562724,37%
Uništenih tenkova466830,73
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova732641,14
Počinjena šteta896,91
Bodovi zauzimanja707821,10
Obrambeni bodovi233770,36
Iskustvo481,75
WN7905,81
WN81042,01
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke53
Ø Razina8,66
Pobjede2547,17%
Izgubljene2750,94%
Neriješeno11,89%
Preživjele bitke1222,64%
Uništenih tenkova430,81
Odnos razaranja1,05
Otkriveno tenkova500,94
Počinjena šteta1.186,30
Bodovi zauzimanja440,83
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo496,72
WN7890,43
WN8967,98
Zadnjih 30 dana
Bitke292
Ø Razina8,63
Pobjede14750,34%
Izgubljene14047,95%
Neriješeno51,71%
Preživjele bitke6622,60%
Uništenih tenkova1750,60
Odnos razaranja0,77
Otkriveno tenkova2921,00
Počinjena šteta1.178,16
Bodovi zauzimanja2840,97
Obrambeni bodovi760,26
Iskustvo606,30
WN7876,70
WN81086,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke126000
Pobjede5342,06%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6652,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno75,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4535,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova860,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,060,000,000,00
Otkriveno tenkova750,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.428,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja2221,7600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi800,6300,0000,0000,00
Iskustvo427,190,000,000,00
Ukupno
Bitke126
Pobjede5342,06%
Izgubljene6652,38%
Neriješeno75,56%
Preživjele bitke4535,71%
Uništenih tenkova860,68
Odnos razaranja1,06
Otkriveno tenkova750,60
Počinjena šteta1.428,36
Bodovi zauzimanja2221,76
Obrambeni bodovi800,63
Iskustvo427,19
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16000
Pobjede318,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1275,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno16,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke425,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,830,000,000,00
Otkriveno tenkova50,3100,0000,0000,00
Počinjena šteta970,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja10,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80,5000,0000,0000,00
Iskustvo293,880,000,000,00
Ukupno
Bitke16
Pobjede318,75%
Izgubljene1275,00%
Neriješeno16,25%
Preživjele bitke425,00%
Uništenih tenkova100,63
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova50,31
Počinjena šteta970,50
Bodovi zauzimanja10,06
Obrambeni bodovi80,50
Iskustvo293,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede228,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene571,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke114,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova20,2900,0000,0000,00
Počinjena šteta448,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi142,0000,0000,0000,00
Iskustvo171,710,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede228,57%
Izgubljene571,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke114,29%
Uništenih tenkova30,43
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova20,29
Počinjena šteta448,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi142,00
Iskustvo171,71
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke237000
Pobjede7832,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene15665,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5924,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1600,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,900,000,000,00
Otkriveno tenkova2120,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta601,350,000,000,00
Bodovi zauzimanja3921,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3841,6200,0000,0000,00
Iskustvo314,990,000,000,00
Ukupno
Bitke237
Pobjede7832,91%
Izgubljene15665,82%
Neriješeno31,27%
Preživjele bitke5924,89%
Uništenih tenkova1600,68
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova2120,89
Počinjena šteta601,35
Bodovi zauzimanja3921,65
Obrambeni bodovi3841,62
Iskustvo314,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke471000
Pobjede22547,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene23650,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno102,12%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17336,73%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4330,9200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,450,000,000,00
Otkriveno tenkova4310,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.131,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja9351,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi8291,7600,0000,0000,00
Iskustvo479,220,000,000,00
Ukupno
Bitke471
Pobjede22547,77%
Izgubljene23650,11%
Neriješeno102,12%
Preživjele bitke17336,73%
Uništenih tenkova4330,92
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova4310,92
Počinjena šteta1.131,87
Bodovi zauzimanja9351,99
Obrambeni bodovi8291,76
Iskustvo479,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke885000
Pobjede36441,13%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene50356,84%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno182,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke30734,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6440,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,110,000,000,00
Otkriveno tenkova7400,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta981,470,000,000,00
Bodovi zauzimanja14831,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi17191,9400,0000,0000,00
Iskustvo421,100,000,000,00
Ukupno
Bitke885
Pobjede36441,13%
Izgubljene50356,84%
Neriješeno182,03%
Preživjele bitke30734,69%
Uništenih tenkova6440,73
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova7400,84
Počinjena šteta981,47
Bodovi zauzimanja14831,68
Obrambeni bodovi17191,94
Iskustvo421,10
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke45000
Pobjede2555,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2044,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1942,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova360,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova320,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.576,470,000,000,00
Bodovi zauzimanja641,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi831,8400,0000,0000,00
Iskustvo805,470,000,000,00
Ukupno
Bitke45
Pobjede2555,56%
Izgubljene2044,44%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1942,22%
Uništenih tenkova360,80
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova320,71
Počinjena šteta1.576,47
Bodovi zauzimanja641,42
Obrambeni bodovi831,84
Iskustvo805,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (237)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T-44-100 8915,26545679549,46%1043,03
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6595,97433359947,85%1080,01
WZ-111 81005,53594357548,28%1120,07
KV-15580,72464201652,58%1375,73
ARL 446694,00399191951,02%1307,92
G.W. E 100101380,23430178547,51%1230,33
KV-856794,65447164051,22%1520,56
T26E5 Patriot 8877,53610119648,49%954,83
AE Phase I 91282,62583110345,78%1033,41
Object 268101836,2355893744,61%1298,80
Tiger I7549,1933292943,16%514,96
G.W. Panther7948,5335790648,79%1190,60
ISU-15281250,5649183548,26%1324,84
Type 62 7369,6542971844,15%575,19
AMX 13 909639,0544270146,79%804,23
Type 6191172,9146265351,45%1095,16
E 759998,4741364643,96%787,74
T-62A101311,1046862946,74%994,19
Object 252U 81080,7960962344,46%987,88
CS-52 LIS 8949,7856159544,03%931,23
Bat.-Châtillon 25 t101306,2252459442,93%934,19
T3091322,2346158947,71%1042,28
Tiger II8878,3739858147,50%916,39
G.W. Tiger91134,2248157945,94%1118,24
Object 140101130,0751956645,41%778,99
Škoda T 256563,7738456146,17%1051,11
AMX 50 B101506,3653953142,94%1079,34
Panhard AML Lynx 6x68435,2540552545,71%597,66
T-463157,7918952149,90%565,42
T-448724,8261650746,15%843,59
IS-381058,6944949448,79%1216,58
TVP T 50/51101338,0347148438,84%894,59
AMX 50 10081091,3955647744,23%1142,82
Pz.Kpfw. 38 (t)3152,9017447649,58%425,48
Object 70491843,2863147150,96%1625,38
M10391367,7054147147,13%1290,77
T-549914,6858345642,98%750,95
WZ-12091098,5651744347,18%1035,17
WZ-111 model 1-491339,4958544344,47%1202,70
Char Futur 4 91203,7262643950,11%949,25
T-54 ltwt.9567,3238843544,60%648,05
STA-18863,9247543351,50%1130,95
AMX 50 12091137,7655743047,21%972,06
Panhard EBR 909483,5445142440,57%460,05
T-1091157,8653342149,17%1040,05
T110E5101452,3952040646,06%1044,62
TVP VTU Koncept8901,1744840349,88%1175,72
M5A1 Stuart4257,3928040054,00%933,91
11081180,9051339746,85%1492,70
Schwarzpanzer 58 8830,4462739252,55%1087,25
Bat.-Châtillon 25 t AP91167,4745637942,22%1044,90
E 100101327,9551336944,99%951,49
Churchill I5520,9437736050,56%1172,80
T-284344,8527735954,60%1196,78
T-34-28873,6954034947,28%1125,61
VK 36.01 (H)6220,9123034845,69%149,85
Centurion Action X101123,1250933248,19%779,01
Hotchkiss EBR7465,7037933247,59%889,56
Object 430U101364,3560733050,30%1023,94
T25/27814,7140532749,24%1061,24
FV217 Badger101199,0262831448,41%672,53
Somua SM 81331,2866131346,01%1332,41
IS7754,3037230943,37%953,06
T28 Prototype81011,6944430844,48%972,18
M66736,9547330553,77%1229,88
AMX M4 mle. 5191393,5850328943,60%1206,24
Hummel6750,2231828547,02%1173,11
SU-1006690,2737728150,18%1258,68
T2971142,1151828051,07%1580,78
Type 4 Chi-To6670,3855027952,69%1347,61
Churchill VII6696,9055727953,05%1384,29
Type 5 Chi-Ri7773,7044127549,82%1185,73
Konštrukta T-34/1007776,9743727557,45%1320,11
Conqueror91282,5970927450,00%1054,00
Škoda T 5091205,0958626448,48%1030,65
IS-27926,6953925951,74%1259,19
SU-1527845,2943825253,57%1222,98
O-I6768,7945424961,04%1484,32
AMX M4 mle. 457712,6741624951,41%898,34
T3281035,3158124646,34%1142,29
IS-7101263,7362423842,02%790,45
T110E4101575,8459523547,23%986,10
Emil I81008,6751323350,64%1018,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. H558,6414422841,67%29,38
SU-130PM 8995,1155122748,90%795,48
T-437690,9863721652,78%1057,55
LTTB8559,8942721152,61%970,64
Grille5459,8624019448,45%1003,44
Type T-345418,4630219151,83%1236,33
M18 Hellcat6505,2330618241,21%721,11
MT-256270,9731718047,78%636,42
IS-3-II91127,6869118049,44%954,98
AMX 13 757242,0950317544,00%262,76
Leopard 1101266,0565717041,76%743,93
Leo7663,7944515957,86%1014,49
Charioteer8932,5355715644,87%866,90
AMX ELC bis5113,6127115441,56%122,65
T-34-17856,7765314945,64%1414,67
Panhard AMD 178B6306,5531514752,38%752,99
IS-6 B 81076,8654714745,58%1118,85
FV4005 Stage II101218,7840614544,14%738,76
Caernarvon8943,4963814148,94%1001,01
IS-2-II81006,2456714145,39%1041,30
Type 586550,6743513848,55%1048,40
M60 101220,3155613743,80%829,77
Panhard EBR 10510277,5840613735,04%14,74
BDR G1 B5392,9627313348,12%618,79
Object 43091270,1867713351,88%1129,56
AMX 65 t8986,9865413249,24%1118,61
B14211,0921612842,19%417,32
Object 277101347,8849512740,16%847,84
Black Prince7893,9978411560,87%1317,81
Cromwell6533,2239211358,41%1148,88
AMX 12 t6159,2445511350,44%242,87
Crusader6337,3129111145,95%989,05
T675334,4525911044,55%591,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.428,5015210448,08%73,49
T-345371,6032610158,42%1015,85
Challenger7579,7941910051,00%614,94
SU-1018725,514879737,11%522,92
121101280,584359642,71%897,24
Centurion Mk. I8771,744679641,67%823,35
SU-855417,513438050,00%930,57
AMX M4 mle. 49 Liberté 8755,665847944,30%725,06
T1 Heavy5591,346387665,79%1483,50
Sturmpanzer II4161,031437553,33%429,67
FV215b 101307,614377146,48%955,95
Centurion Mk. 7/191290,287856960,87%1325,80
Type 3 Chi-Nu5261,603196738,81%473,18
FV4004 Conway91298,456276448,44%1085,12
Archer5391,512276341,27%641,74
Churchill Gun Carrier6271,263136140,98%233,98
Comet7558,055095646,43%742,05
Leichttraktor139,15855343,40%25,00
45TP Habicha7966,927055259,62%1516,89
Object 2639862,256155149,02%559,82
P.44 Pantera8550,823875050,00%520,10
113101115,844825034,00%664,22
KV-37774,966414858,33%967,48
Stitch 8766,466374652,17%661,32
Škoda T 245391,112964553,33%1060,63
Achilles6549,893534555,56%917,91
StuG IV 5489,203244551,11%1218,86
Super Hellcat 7554,963734542,22%623,28
Ikv 1035704,344464443,18%1641,39
O-I Experimental5602,434104447,73%1140,08
Covenanter5183,373284351,16%434,49
M46 Patton KR 8653,514913943,59%571,04
M3 Lee4221,453003844,74%623,47
53TP Markowskiego81035,086543745,95%1041,84
SU-85B4363,412663745,95%905,03
Matilda4165,891813545,71%251,90
Strv 746565,543383545,71%868,85
Super Conqueror101285,517073551,43%842,09
Windhund 8759,565103444,12%563,93
T1 Cunningham19,70643342,42%10,10
AMX M4 mle. 5410959,036323354,55%603,37
Prototipo Standard B9953,316503246,88%672,43
60TP Lewandowskiego101231,903823129,03%587,19
WZ-111 model 5A101557,005843053,33%1093,77
Sturmpanzer I Bison3128,141102934,48%206,97
Object 268 Version 4101652,696662951,72%1052,58
Type 97 Chi-Ha3246,213812860,71%921,42
STB-1101396,195412762,96%1194,92
Kunze Panzer 91100,624032638,46%842,89
P.43 ter7659,004122458,33%940,61
T-100 LT10406,384072441,67%235,49
AMX 404162,912452245,45%438,16
T-50-2 6273,763792157,14%647,89
14TP4196,202122045,00%571,26
T-1506613,807022075,00%1120,53
T-116 3161,852202060,00%698,56
KV-137136,763591741,18%24,64
SU-76M4249,132221656,25%678,42
Progetto M40 mod. 65101128,435471442,86%639,25
Valentine3315,074351457,14%1352,57
T28 Concept 7675,644191457,14%936,32
Type 1 Chi-He4231,922541361,54%688,41
ST-II101200,544231323,08%641,87
King Tiger (Captured) 7819,854971353,85%914,61
M10 RBFM 5295,402511060,00%509,47
ELC EVEN 90 8115,903151040,00%27,41
D23115,44176944,44%229,13
AMR 35 2100,33138944,44%260,34
Strv 81 8580,56515955,56%675,15
T-34-3 8749,11585955,56%768,15
Patton the Tank 9506,88457850,00%309,93
T-50572,14194771,43%261,00
L-60 263,14138742,86%107,08
AMX 30 B10630,17542666,67%475,48
HWK 30 879,67179616,67%0,00
MKA 2253,50315666,67%1153,88
D12116,80216580,00%599,27
MS-1127,0039520,00%0,00
Panzerjäger I20,0034520,00%0,00
AMX Canon d'assaut 105 81102,80756560,00%1153,58
Fantôme 91685,20657580,00%1712,03
Bat.-Châtillon 12 t8266,00260425,00%154,72
T1E6 294,50131450,00%274,64
T14 5263,00277366,67%524,78
Kranvagn10848,67453333,33%313,00
CS-63101052,67640333,33%452,01
AMX 38382,33145333,33%1,79
T56 GMC3171,00149333,33%352,59
AMX 13 105101294,33714333,33%1112,84
GSOR the TANK 9953,007333100,00%872,50
Object 283 9690,3318230,00%362,20
KR-1111718,0047030,00%951,65
Renault FT112,504120,00%0,00
AT-12221,00127250,00%749,89
Cruiser Mk. IV4135,50201250,00%241,19
Chieftain/T95 8255,5024720,00%21,53
Progetto M35 mod. 46 8907,00432250,00%887,64
T7 Combat Car 2119,00166250,00%487,79
M56 Scorpion 7136,00260250,00%121,19
LTP 346,503620,00%0,00
ISU-122S 7690,0025920,00%617,56
Cobra 91663,00750250,00%1405,04
Lorraine 40 t 8748,50302250,00%632,06
Eclipse 9386,50331250,00%180,51
Fiat 3000159,003010,00%25,91
Vickers Medium Mk. II20,004410,00%0,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2113,001641100,00%583,09
Grant4154,0010710,00%206,93
Vickers Medium Mk. III395,002791100,00%364,80
Type 5 Heavy10270,0019010,00%0,00
Vz. 60S Dravec 10950,005371100,00%528,38
Cruiser Mk. III30,0001100,00%261,00
E 50 Ausf. M101458,009901100,00%1247,00
AT-FV230 Breaker110,007291100,00%261,00
AS-XX 40 t112078,0010521100,00%1330,56
Object 432U111431,0031210,00%643,58
Leopard 120 Verbessert11987,0015310,00%353,39
M-IV-Y 8660,006811100,00%622,07
Object 777 Version II 9872,005881100,00%680,22
Ram II 51107,008371100,00%3616,58
T80311923,0029010,00%252,48

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 17.11.2025
Pozicija: Novak
Član od: 08.11.2016
Otišao: 16.11.2016
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 17.10.2015
Otišao: 18.04.2016
Pozicija: Novak
Član od: 27.05.2016
Otišao: 21.09.2016
Pozicija: Novak
Član od: 22.04.2016
Otišao: 23.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.01.2015
Otišao: 10.10.2015
Pozicija: Novak
Član od: 11.12.2016
Otišao: 18.12.2016
Pozicija: Novak
Član od: 24.09.2016
Otišao: 11.10.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.10.2016
Otišao: 02.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 18.11.2016
Otišao: 08.12.2016
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 12.12.2018
Otišao: 13.12.2021
Pozicija: Novak
Član od: 26.12.2014
Otišao: 06.01.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 13.07.2014
Otišao: 08.12.2014
Pozicija: Novak
Član od: 13.03.2014