| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T20 | 7 | 539,47 | 413 | 321 | 42,06% | 538,26 | |||||
| T30 | 9 | 897,32 | 432 | 242 | 36,36% | 458,96 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 368,00 | 396 | 225 | 39,11% | 370,07 | |||||
| Type 68 | 9 | 854,23 | 507 | 197 | 40,10% | 460,61 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1000,63 | 488 | 195 | 33,33% | 693,50 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 372,67 | 308 | 183 | 45,90% | 503,17 | |||||
| CS-53 | 8 | 536,34 | 408 | 169 | 42,60% | 466,38 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 625,05 | 435 | 168 | 42,86% | 439,75 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 408,96 | 392 | 146 | 33,56% | 357,68 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 872,03 | 519 | 146 | 39,73% | 622,24 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 701,69 | 449 | 137 | 39,42% | 472,82 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1065,66 | 568 | 135 | 42,22% | 918,37 | |||||
| P.43 bis | 6 | 464,34 | 342 | 132 | 40,91% | 606,67 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 876,44 | 576 | 121 | 45,45% | 876,05 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 196,02 | 179 | 116 | 36,21% | 224,09 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 369,41 | 257 | 112 | 48,21% | 678,88 | |||||
| T25/2 | 7 | 515,65 | 321 | 112 | 39,29% | 441,04 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 306,01 | 330 | 111 | 43,24% | 580,40 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 561,66 | 456 | 108 | 35,19% | 450,42 | |||||
| M44 | 6 | 433,52 | 356 | 108 | 42,59% | 511,99 | |||||
| Cromwell | 6 | 306,45 | 326 | 105 | 46,67% | 373,79 | |||||
| Matilda | 4 | 258,75 | 161 | 95 | 32,63% | 434,57 | |||||
| ARL 44 | 6 | 511,05 | 393 | 94 | 42,55% | 678,70 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 532,09 | 434 | 92 | 39,13% | 377,18 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 352,26 | 268 | 85 | 44,71% | 598,08 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 323,06 | 247 | 85 | 35,29% | 440,48 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 848,17 | 554 | 82 | 40,24% | 523,69 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 466,82 | 382 | 82 | 43,90% | 646,26 | |||||
| M41 | 5 | 243,86 | 215 | 80 | 46,25% | 202,92 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1096,40 | 532 | 80 | 38,75% | 649,92 | |||||
| T110E4 | 10 | 1108,95 | 585 | 80 | 42,50% | 537,99 | |||||
| Cavalier | 5 | 223,44 | 198 | 80 | 41,25% | 270,67 | |||||
| Type 57 | 8 | 704,31 | 558 | 75 | 42,67% | 510,02 | |||||
| KV-2 | 6 | 579,00 | 514 | 75 | 52,00% | 860,00 | |||||
| CS-44 | 7 | 612,95 | 407 | 74 | 44,59% | 709,78 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 574,14 | 460 | 74 | 47,30% | 600,04 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 638,85 | 585 | 71 | 47,89% | 889,28 | |||||
| Nashorn | 6 | 396,27 | 324 | 70 | 42,86% | 421,70 | |||||
| O-I | 6 | 632,09 | 459 | 69 | 39,13% | 785,03 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 487,63 | 488 | 67 | 52,24% | 837,54 | |||||
| Lorraine 155 mle. 50 | 7 | 709,79 | 444 | 67 | 46,27% | 712,92 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 388,49 | 299 | 67 | 37,31% | 371,56 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 291,78 | 249 | 64 | 40,63% | 520,41 | |||||
| P.43 | 5 | 353,77 | 276 | 64 | 48,44% | 749,63 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 557,41 | 373 | 64 | 26,56% | 275,28 | |||||
| Strv 74 | 6 | 503,43 | 400 | 61 | 40,98% | 691,83 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 867,74 | 641 | 61 | 44,26% | 1016,42 | |||||
| Churchill VII | 6 | 674,02 | 608 | 60 | 58,33% | 1139,29 | |||||
| Lorraine 155 mle. 51 | 8 | 671,35 | 531 | 60 | 40,00% | 492,34 | |||||
| Achilles | 6 | 420,83 | 398 | 60 | 46,67% | 531,82 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 395,29 | 358 | 58 | 44,83% | 441,23 | |||||
| AT 2 | 5 | 273,97 | 308 | 58 | 44,83% | 433,61 | |||||
| M8A1 | 4 | 285,86 | 196 | 58 | 44,83% | 534,47 | |||||
| Type T-34 | 5 | 375,14 | 334 | 57 | 38,60% | 819,85 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 150,61 | 237 | 57 | 47,37% | 304,85 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 215,89 | 277 | 56 | 39,29% | 488,80 | |||||
| 14TP | 4 | 102,43 | 152 | 54 | 44,44% | 148,97 | |||||
| Type 71 | 10 | 1021,59 | 575 | 54 | 37,04% | 418,26 | |||||
| 59-16 | 6 | 311,17 | 408 | 53 | 35,85% | 589,77 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 910,00 | 556 | 52 | 42,31% | 1092,23 | |||||
| Ares 85 | 9 | 872,58 | 607 | 52 | 51,92% | 643,79 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 366,74 | 446 | 50 | 40,00% | 515,32 | |||||
| P.43 ter | 7 | 552,18 | 534 | 49 | 59,18% | 745,94 | |||||
| Valentine AT | 4 | 352,10 | 211 | 49 | 42,86% | 806,36 | |||||
| AT 7 | 7 | 596,06 | 541 | 47 | 42,55% | 532,69 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 988,78 | 703 | 46 | 52,17% | 1042,78 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 642,09 | 407 | 45 | 35,56% | 801,74 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 622,68 | 443 | 44 | 43,18% | 1022,12 | |||||
| T6 Medium | 4 | 338,53 | 289 | 43 | 37,21% | 593,67 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 678,05 | 565 | 41 | 56,10% | 923,77 | |||||
| AT 15 | 8 | 670,66 | 481 | 41 | 31,71% | 396,43 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 431,40 | 363 | 40 | 52,50% | 749,27 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 560,54 | 387 | 39 | 51,28% | 601,54 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 205,61 | 173 | 38 | 31,58% | 402,62 | |||||
| M12 | 7 | 709,18 | 564 | 38 | 42,11% | 698,43 | |||||
| BT-7 | 4 | 192,81 | 255 | 37 | 54,05% | 567,37 | |||||
| Lago | 4 | 352,38 | 254 | 37 | 62,16% | 1119,88 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 374,81 | 296 | 37 | 32,43% | 691,18 | |||||
| T37 | 6 | 389,14 | 394 | 37 | 35,14% | 833,49 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 181,58 | 135 | 36 | 19,44% | 400,14 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 426,80 | 337 | 35 | 51,43% | 1261,28 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 330,86 | 462 | 35 | 45,71% | 464,78 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 359,14 | 221 | 35 | 51,43% | 650,16 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 311,62 | 193 | 34 | 44,12% | 570,84 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 301,06 | 262 | 34 | 38,24% | 378,65 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 964,79 | 572 | 33 | 48,48% | 502,64 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 597,61 | 414 | 33 | 48,48% | 417,01 | |||||
| P26/40 | 4 | 244,38 | 227 | 32 | 59,38% | 598,80 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 124,28 | 187 | 32 | 46,88% | 136,42 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 676,71 | 470 | 31 | 51,61% | 1155,33 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 501,48 | 396 | 31 | 51,61% | 695,55 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 492,61 | 497 | 31 | 45,16% | 537,38 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 510,83 | 498 | 30 | 66,67% | 911,71 | |||||
| Ares 75 | 8 | 810,87 | 459 | 30 | 30,00% | 656,00 | |||||
| DS PZInż | 5 | 421,21 | 282 | 29 | 55,17% | 812,79 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 290,55 | 298 | 29 | 58,62% | 1015,36 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 403,17 | 510 | 29 | 58,62% | 660,23 | |||||
| B1 | 4 | 117,29 | 173 | 28 | 32,14% | 55,80 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 378,54 | 366 | 28 | 39,29% | 811,35 | |||||
| Leo | 7 | 638,15 | 540 | 27 | 44,44% | 783,85 | |||||
| AMX 40 | 4 | 184,41 | 204 | 27 | 44,44% | 475,13 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 231,78 | 238 | 27 | 55,56% | 550,28 | |||||
| 60G FT | 5 | 432,19 | 288 | 27 | 40,74% | 698,28 | |||||
| Valentine | 3 | 296,00 | 286 | 26 | 57,69% | 1025,56 | |||||
| Bishop | 5 | 353,27 | 287 | 26 | 50,00% | 598,86 | |||||
| AT 8 | 6 | 642,88 | 531 | 25 | 56,00% | 1084,46 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 329,83 | 238 | 24 | 58,33% | 856,29 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 333,79 | 366 | 24 | 58,33% | 1123,97 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 463,63 | 406 | 24 | 41,67% | 430,13 | |||||
| 10TP | 3 | 157,39 | 128 | 23 | 30,43% | 338,07 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 318,26 | 269 | 23 | 43,48% | 887,60 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 378,38 | 314 | 21 | 42,86% | 1034,05 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 497,35 | 512 | 20 | 50,00% | 516,79 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 189,42 | 234 | 19 | 36,84% | 506,59 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 252,95 | 262 | 19 | 36,84% | 399,93 | |||||
| M15/42 | 3 | 324,72 | 234 | 18 | 83,33% | 1056,05 | |||||
| Type 58 | 6 | 602,61 | 536 | 18 | 50,00% | 1042,34 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 46,65 | 120 | 17 | 47,06% | 59,25 | |||||
| Churchill I | 5 | 544,94 | 428 | 17 | 47,06% | 954,91 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 946,18 | 683 | 17 | 47,06% | 976,96 | |||||
| AMX 38 | 3 | 132,73 | 143 | 15 | 33,33% | 187,37 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 254,07 | 166 | 15 | 33,33% | 975,65 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 184,29 | 161 | 14 | 21,43% | 491,45 | |||||
| T25 AT | 7 | 891,29 | 579 | 14 | 50,00% | 988,83 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 794,36 | 507 | 14 | 50,00% | 628,49 | |||||
| T1E6 | 2 | 231,86 | 329 | 14 | 42,86% | 1066,41 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 212,46 | 344 | 13 | 61,54% | 599,04 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 426,00 | 357 | 13 | 61,54% | 724,71 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 410,54 | 499 | 13 | 53,85% | 1823,31 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 473,42 | 400 | 12 | 75,00% | 700,16 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 339,33 | 338 | 12 | 33,33% | 1455,93 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 256,73 | 207 | 11 | 36,36% | 666,07 | |||||
| 7TP | 2 | 195,91 | 114 | 11 | 45,45% | 511,28 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 424,91 | 358 | 11 | 54,55% | 777,55 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 117,91 | 261 | 11 | 36,36% | 215,77 | |||||
| AMX 50 Foch (155) | 10 | 505,55 | 476 | 11 | 45,45% | 145,75 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1025,18 | 312 | 11 | 27,27% | 614,65 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 243,80 | 229 | 10 | 40,00% | 613,13 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 336,00 | 319 | 10 | 40,00% | 293,87 | |||||
| Cromwell B | 6 | 353,80 | 266 | 10 | 30,00% | 329,86 | |||||
| Dicker Max | 6 | 309,80 | 303 | 10 | 40,00% | 288,02 | |||||
| M14/41 | 2 | 171,38 | 134 | 8 | 62,50% | 558,19 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 157,25 | 123 | 8 | 37,50% | 446,68 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 146,33 | 222 | 6 | 50,00% | 563,86 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 207,33 | 115 | 6 | 33,33% | 728,74 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 80,00 | 164 | 6 | 50,00% | 163,58 | |||||
| FCM 36 | 2 | 106,17 | 135 | 6 | 33,33% | 225,15 | |||||
| T-34 | 5 | 200,60 | 342 | 5 | 40,00% | 278,47 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 416,80 | 183 | 5 | 40,00% | 2082,00 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 136,00 | 182 | 5 | 40,00% | 408,44 | |||||
| Windhund | 8 | 885,20 | 496 | 5 | 80,00% | 907,56 | |||||
| Challenger | 7 | 376,75 | 390 | 4 | 50,00% | 307,51 | |||||
| T-60 | 2 | 271,25 | 137 | 4 | 25,00% | 1027,13 | |||||
| BT-5 | 3 | 104,00 | 226 | 4 | 75,00% | 261,00 | |||||
| T3E2 Medium Tank | 3 | 117,50 | 98 | 4 | 0,00% | 197,18 | |||||
| ARMT | 5 | 678,25 | 271 | 4 | 0,00% | 1453,28 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 104,33 | 61 | 3 | 0,00% | 305,08 | |||||
| Somua S35 | 3 | 428,67 | 260 | 3 | 66,67% | 1258,80 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 375,33 | 249 | 3 | 33,33% | 660,93 | |||||
| 4TP | 1 | 166,00 | 199 | 2 | 50,00% | 634,46 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 172,50 | 81 | 2 | 0,00% | 171,15 | |||||
| Type 89 I-Go/Chi-Ro | 2 | 51,00 | 94 | 2 | 50,00% | 76,03 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 161,50 | 234 | 2 | 100,00% | 749,85 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 519,00 | 761 | 2 | 100,00% | 825,59 | |||||
| Type 63 | 8 | 0,00 | 376 | 2 | 50,00% | 134,24 | |||||
| FCM 2C | 3 | 208,00 | 87 | 2 | 0,00% | 332,63 | |||||
| StuG IV | 5 | 480,00 | 304 | 2 | 50,00% | 1011,39 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 182,00 | 516 | 1 | 100,00% | 1049,66 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 179,00 | 187 | 1 | 100,00% | 900,86 | |||||
| Renault FT | 1 | 179,00 | 198 | 1 | 100,00% | 1043,42 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 216,00 | 116 | 1 | 0,00% | 937,14 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 300,00 | 196 | 1 | 100,00% | 1650,93 | |||||
| M2 Light | 2 | 628,00 | 732 | 1 | 100,00% | 4285,68 | |||||
| SU-18 | 2 | 96,00 | 32 | 1 | 0,00% | 290,53 | |||||
| Type 95 Heavy | 4 | 0,00 | 32 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 364,00 | 192 | 1 | 0,00% | 1613,30 | |||||
| T-70 | 3 | 197,00 | 98 | 1 | 0,00% | 472,14 | |||||
| Waffenträger auf E 100 | 10 | 0,00 | 107 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 752,00 | 346 | 1 | 0,00% | 537,12 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 822,00 | 767 | 1 | 100,00% | 769,22 | |||||
| Valentine II | 4 | 48,00 | 69 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 399,00 | 684 | 1 | 100,00% | 320,63 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 0,00 | 288 | 1 | 100,00% | 261,00 |
dgmobile
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 8274 | 21 | 149 | 564 | ||||
| Ø Razina | 6,48 | 7,33 | 7,19 | 7,43 | ||||
| Pobjede | 3533 | 42,70% | 10 | 47,62% | 63 | 42,28% | 229 | 40,60% |
| Izgubljene | 4581 | 55,37% | 10 | 47,62% | 84 | 56,38% | 325 | 57,62% |
| Neriješeno | 160 | 1,93% | 1 | 4,76% | 2 | 1,34% | 10 | 1,77% |
| Preživjele bitke | 1674 | 20,23% | 6 | 28,57% | 29 | 19,46% | 98 | 17,38% |
| Uništenih tenkova | 3339 | 0,40 | 17 | 0,81 | 75 | 0,50 | 274 | 0,49 |
| Odnos razaranja | 0,51 | 1,13 | 0,63 | 0,59 | ||||
| Otkriveno tenkova | 5967 | 0,72 | 22 | 1,05 | 140 | 0,94 | 608 | 1,08 |
| Počinjena šteta | 531,04 | 749,19 | 771,36 | 810,30 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 19614 | 2,37 | 0 | 0,00 | 232 | 1,56 | 1034 | 1,83 |
| Obrambeni bodovi | 1213 | 0,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 69 | 0,12 |
| Iskustvo | 391,21 | 672,81 | 566,73 | 502,07 | ||||
| WN7 | 506,35 | 848,19 | 630,21 | 628,36 | ||||
| WN8 | 571,29 | 982,27 | 802,84 | 789,35 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 8274 | |
| Ø Razina | 6,48 | |
| Pobjede | 3533 | 42,70% |
| Izgubljene | 4581 | 55,37% |
| Neriješeno | 160 | 1,93% |
| Preživjele bitke | 1674 | 20,23% |
| Uništenih tenkova | 3339 | 0,40 |
| Odnos razaranja | 0,51 | |
| Otkriveno tenkova | 5967 | 0,72 |
| Počinjena šteta | 531,04 | |
| Bodovi zauzimanja | 19614 | 2,37 |
| Obrambeni bodovi | 1213 | 0,15 |
| Iskustvo | 391,21 | |
| WN7 | 506,35 | |
| WN8 | 571,29 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 21 | |
| Ø Razina | 7,33 | |
| Pobjede | 10 | 47,62% |
| Izgubljene | 10 | 47,62% |
| Neriješeno | 1 | 4,76% |
| Preživjele bitke | 6 | 28,57% |
| Uništenih tenkova | 17 | 0,81 |
| Odnos razaranja | 1,13 | |
| Otkriveno tenkova | 22 | 1,05 |
| Počinjena šteta | 749,19 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 672,81 | |
| WN7 | 848,19 | |
| WN8 | 982,27 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 149 | |
| Ø Razina | 7,19 | |
| Pobjede | 63 | 42,28% |
| Izgubljene | 84 | 56,38% |
| Neriješeno | 2 | 1,34% |
| Preživjele bitke | 29 | 19,46% |
| Uništenih tenkova | 75 | 0,50 |
| Odnos razaranja | 0,63 | |
| Otkriveno tenkova | 140 | 0,94 |
| Počinjena šteta | 771,36 | |
| Bodovi zauzimanja | 232 | 1,56 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 566,73 | |
| WN7 | 630,21 | |
| WN8 | 802,84 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 564 | |
| Ø Razina | 7,43 | |
| Pobjede | 229 | 40,60% |
| Izgubljene | 325 | 57,62% |
| Neriješeno | 10 | 1,77% |
| Preživjele bitke | 98 | 17,38% |
| Uništenih tenkova | 274 | 0,49 |
| Odnos razaranja | 0,59 | |
| Otkriveno tenkova | 608 | 1,08 |
| Počinjena šteta | 810,30 | |
| Bodovi zauzimanja | 1034 | 1,83 |
| Obrambeni bodovi | 69 | 0,12 |
| Iskustvo | 502,07 | |
| WN7 | 628,36 | |
| WN8 | 789,35 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen