dejf202

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 09.05.2024

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7643103689
Ø Razina7,720,009,119,39
Pobjede4036352,81%00,00%2466,67%4449,44%
Izgubljene3501545,81%00,00%1233,33%4449,44%
Neriješeno10531,38%00,00%00,00%11,12%
Preživjele bitke2801836,66%00,00%1541,67%2932,58%
Uništenih tenkova774831,0100,00200,56570,64
Odnos razaranja1,600,000,950,95
Otkriveno tenkova810001,0600,00230,64630,71
Počinjena šteta1.299,400,001.174,221.421,24
Bodovi zauzimanja511510,6700,0000,00300,34
Obrambeni bodovi509660,6700,00110,31110,12
Iskustvo704,830,00506,14499,69
WN71291,170,00947,08838,20
WN81769,020,001086,501303,73
Ukupno
Bitke76431
Ø Razina7,72
Pobjede4036352,81%
Izgubljene3501545,81%
Neriješeno10531,38%
Preživjele bitke2801836,66%
Uništenih tenkova774831,01
Odnos razaranja1,60
Otkriveno tenkova810001,06
Počinjena šteta1.299,40
Bodovi zauzimanja511510,67
Obrambeni bodovi509660,67
Iskustvo704,83
WN71291,17
WN81769,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke36
Ø Razina9,11
Pobjede2466,67%
Izgubljene1233,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1541,67%
Uništenih tenkova200,56
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova230,64
Počinjena šteta1.174,22
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi110,31
Iskustvo506,14
WN7947,08
WN81086,50
Zadnjih 30 dana
Bitke89
Ø Razina9,39
Pobjede4449,44%
Izgubljene4449,44%
Neriješeno11,12%
Preživjele bitke2932,58%
Uništenih tenkova570,64
Odnos razaranja0,95
Otkriveno tenkova630,71
Počinjena šteta1.421,24
Bodovi zauzimanja300,34
Obrambeni bodovi110,12
Iskustvo499,69
WN7838,20
WN81303,73
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke188000
Pobjede7137,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11058,51%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno73,72%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5931,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1790,9500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,390,000,000,00
Otkriveno tenkova1630,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta2.341,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja1810,9600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2391,2700,0000,0000,00
Iskustvo725,390,000,000,00
Ukupno
Bitke188
Pobjede7137,77%
Izgubljene11058,51%
Neriješeno73,72%
Preživjele bitke5931,38%
Uništenih tenkova1790,95
Odnos razaranja1,39
Otkriveno tenkova1630,87
Počinjena šteta2.341,93
Bodovi zauzimanja1810,96
Obrambeni bodovi2391,27
Iskustvo725,39
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke20000
Pobjede735,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1365,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke420,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova100,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova231,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta958,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo514,750,000,000,00
Ukupno
Bitke20
Pobjede735,00%
Izgubljene1365,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke420,00%
Uništenih tenkova100,50
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova231,15
Počinjena šteta958,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo514,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke364000
Pobjede19152,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene17347,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke17548,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2900,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,530,000,000,00
Otkriveno tenkova3590,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.248,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja7121,9600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13953,8300,0000,0000,00
Iskustvo855,510,000,000,00
Ukupno
Bitke364
Pobjede19152,47%
Izgubljene17347,53%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke17548,08%
Uništenih tenkova2900,80
Odnos razaranja1,53
Otkriveno tenkova3590,99
Počinjena šteta1.248,70
Bodovi zauzimanja7121,96
Obrambeni bodovi13953,83
Iskustvo855,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke622000
Pobjede26041,80%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene34855,95%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno142,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke22335,85%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4970,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,250,000,000,00
Otkriveno tenkova5710,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta975,410,000,000,00
Bodovi zauzimanja6871,1000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14262,2900,0000,0000,00
Iskustvo530,290,000,000,00
Ukupno
Bitke622
Pobjede26041,80%
Izgubljene34855,95%
Neriješeno142,25%
Preživjele bitke22335,85%
Uništenih tenkova4970,80
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova5710,92
Počinjena šteta975,41
Bodovi zauzimanja6871,10
Obrambeni bodovi14262,29
Iskustvo530,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31000
Pobjede1135,48%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2064,52%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke516,13%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,4200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova341,1000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.845,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1284,1300,0000,0000,00
Iskustvo608,160,000,000,00
Ukupno
Bitke31
Pobjede1135,48%
Izgubljene2064,52%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke516,13%
Uništenih tenkova130,42
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova341,10
Počinjena šteta1.845,65
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi1284,13
Iskustvo608,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (549)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
FV215b (183) 102293,39713178748,63%1827,83
Cromwell6642,51486147550,58%1327,98
Bat.-Châtillon 155 58101380,05678140249,93%1178,50
AMX 12 t6810,96775104557,80%3165,24
T675904,98715101962,12%2679,32
IS-381340,8968396050,83%1616,08
Spähpanzer SP I C7694,2249994648,94%1377,41
M53/M5591824,5179494455,51%1978,88
M36 Jackson6753,2442391053,41%1416,27
Spähpanzer Ru 2519782,4759589149,72%1144,55
KV-1S6589,9944382255,35%1171,17
T-1506705,7144479852,38%1219,65
Grille 15102233,7469178950,95%1853,01
ELC EVEN 90 8768,1582074651,47%1821,27
Škoda T 256886,3670973256,01%2204,27
Conqueror Gun Carriage101807,0271768954,28%1707,85
Object 261101684,5870867452,37%1552,22
S-517630,8532166945,74%646,79
O-I6899,9766063559,06%1787,70
Rheinmetall Skorpion G 81795,8685263556,69%2191,92
Rhm.-Borsig Waffenträger81517,0173963152,46%1682,01
T-50-2 6751,8582760756,18%2793,80
VK 28.016354,7537259449,33%920,82
T499898,0168455548,47%1300,84
SU-14-281454,5979552455,15%1787,66
AMX 13 105101393,9270151945,47%1817,82
AMX 13 57 7989,7097551856,37%2616,23
M41 Walker Bulldog8598,8456151548,54%1079,66
Dicker Max 6898,2961651357,50%1886,78
M66936,6159850453,37%1636,31
T-34-85M 61111,7283850155,89%2252,04
Prototipo Standard B92100,8886449951,10%2244,02
M40/M4381464,2579349855,22%1704,96
T-1091666,0581849752,92%1840,64
KV-856663,6639548849,59%1061,01
FV4005 Stage II102208,2870647849,16%1873,63
UDES 0381702,1770946946,91%1925,00
KV-26839,1355944851,34%1504,49
FV20781134,2360644448,20%1463,75
T110E3102430,5278844351,24%1873,50
T2881104,5544044244,34%1065,97
FV3046724,8144443951,03%1406,42
T9591578,7968242848,36%1277,23
Type 64 6837,1183942857,94%2904,47
T25 AT7878,0645842649,77%1173,95
T 55A 91805,1794242158,43%2199,45
T2971108,9161140653,20%1592,36
T-54 first prototype 81500,5199440357,57%2594,88
M4461037,2374440053,75%1957,37
Progetto M35 mod. 46 81462,5286939954,89%1972,90
Nashorn6796,3843939350,38%1417,73
Leopard 1101791,2771338248,17%1569,88
Centurion Mk. 7/191943,1694337458,29%2364,36
Bat.-Châtillon 25 t101952,0674937147,71%1769,60
Jagdpanzer E 100102369,1070636450,00%1742,74
Object 268 Version 4102472,5583336353,44%2154,78
T92 HMC101779,9166936150,97%1603,50
SU-10181802,3390235860,61%2401,96
T25 Pilot Number 1 8998,7073935149,29%1277,06
Crusader6243,1922934647,98%554,29
WZ-120-1G FT 81762,5891334656,07%2234,12
AMX 13 909962,4867233845,27%1510,24
Object 140101827,2478833748,66%1635,11
T3092164,9284232853,66%2047,14
SU-130PM 81812,0184332653,99%2067,10
Leopard Prototyp A91281,6968632147,66%1109,82
T-5491442,1981831754,89%1594,64
113102062,6280631246,15%1892,72
Pz.Kpfw. II Luchs4500,9753130757,33%2404,52
FV380591268,5369430751,14%1234,38
WZ-1328888,8678630656,21%1927,48
ISU-15281704,5976330653,59%1823,93
Conqueror92091,6790130353,47%2185,31
Caernarvon81721,56101429958,19%2439,97
KV-15390,1030529947,83%673,18
Bat.-Châtillon 155 5591169,8965129748,15%1172,49
A46 6543,8473829755,22%2153,50
Super Conqueror102383,1488429351,19%2092,00
IS7892,1552528850,00%1205,81
EMIL 1951 81749,8394727956,63%2230,69
WZ-111 model 5A102145,1182827451,82%1957,39
G.W. E 100101684,0072027454,01%1457,80
Strv m/42-57 Alt A.2 61157,2283927056,30%2561,40
WZ-111 model 1-491739,4781526950,56%1819,84
Object 41681167,7276026753,56%1475,91
M24 Chaffee5265,3636026442,05%760,68
Type 59 G 81583,7597025852,71%2373,19
Strv 103-091946,0571625651,17%1779,30
Waffenträger auf Pz. IV91598,9867625645,31%1288,99
Löwe 81545,31100525560,78%2132,57
Lorraine 155 mle. 5181141,5769525247,62%1287,63
SU-85B4777,9551425157,77%2431,62
Strv 103B102181,2071224354,32%1677,82
Type 5 Heavy102423,4589924256,61%1975,27
ARL 4461230,7881924156,85%2680,19
AMX Canon d'assaut 105 81676,3980524146,89%1832,87
Type 4 Heavy91565,6978623950,21%1544,86
Covenanter5132,6622023848,74%255,29
Tiger (P)71096,2274423249,57%1551,54
IS-7101642,7169423143,29%1254,96
Sturer Emil7732,2540323046,96%888,01
Jagdpanzer IV61347,2586022959,83%3199,75
Type T-345487,9742322955,90%1573,74
SU-86975,0571122756,39%1540,84
T54E191470,9474922445,98%1352,27
T71 DA7937,0883722254,95%2444,66
Bat.-Châtillon Bourrasque 81470,2486322150,23%2047,55
Object 430 Version II91587,0180821451,40%1778,78
Sherman III5212,9123020549,27%407,05
AMX 50 Foch B102324,4781120551,22%1944,75
Lansen C 81416,3085220556,10%1876,33
STB-1102097,2284620452,45%1984,70
Object 430U102193,5583520050,00%2004,90
SU-100Y 61063,7471919857,58%2026,96
Bat.-Châtillon 25 t AP91405,2273119650,00%1517,41
Crusader 5.5-in. SP7816,0249119350,78%1165,80
GSOR 1008 81612,7189119159,69%1976,23
Object 279 early 102508,6493219053,16%1745,38
Object 252U Defender 81785,5296119059,47%2359,73
M4A3E2 Sherman Jumbo6866,6983318566,49%2191,49
Škoda T 56 81888,3098918558,38%2143,94
Bat.-Châtillon 12 t8791,9168018446,74%1690,64
VK 100.01 (P)81381,1588918458,70%1680,20
KV-37783,4841318350,27%960,96
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5848,9977118364,48%3175,16
Object 705A102432,6686117950,84%2348,63
G.W. Tiger91715,2677917554,29%1909,25
IS-3A 81611,9890517150,29%1821,59
Ferdinand81314,8070916851,79%1343,60
G.W. Tiger (P)81502,8682816853,57%1909,52
212A91760,8180816753,29%1756,58
Super Hellcat 71112,5278916358,90%1997,71
AMX 50 Foch92208,3093216160,87%2323,79
HWK 30 8797,0270016148,45%1491,78
T78 61280,7786215858,23%2238,54
Chrysler K GF 81742,3096215756,69%2506,73
M56 Scorpion 71200,8581115662,18%2171,47
TVP T 50/51101972,1970815549,03%1674,20
Krupp-Steyr Waffenträger 71448,7879015550,32%2312,04
O-Ho81274,0383015254,61%1542,76
T-62A102036,5183815253,29%1986,37
WZ-12091575,1877915048,67%1675,18
AT 1581211,0475214753,74%1288,44
WZ-132-1101480,2070614645,89%1883,47
TVP VTU Koncept81190,0871214449,31%1720,29
Škoda T 5092126,4790514452,78%2438,17
Object 26392161,6688514454,17%2366,75
AMX 50 Foch (155) 102154,7877014260,56%1781,16
Tortoise91713,7578714156,74%1506,20
Maus102160,1077913839,86%1746,82
T376449,5137113849,28%1132,25
WZ-132A91164,8075213752,55%2001,55
122 TM 81801,9398413660,29%2463,66
FV4004 Conway91767,0675713350,38%1730,25
Jagdtiger92065,7981413253,79%2008,22
LTTB8774,4972513250,00%1501,06
Tiger II81789,8193912854,69%2415,76
Object 780 102352,2778912845,31%1702,98
Bisonte C45 81740,8295712853,91%1983,24
M47 Iron Arnie 81487,4192012759,06%2055,17
Chimera 81840,3298112664,29%2221,79
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4525,9048712555,20%1681,53
Rheinmetall Panzerwagen101002,6669712551,20%1138,23
ShPTK-TVP 100 81502,6783612555,20%1757,44
Semovente M43 Bassotto61241,0883212462,90%2732,23
Object 260 102212,6485212449,19%1922,78
AMX AC mle. 4881487,7780512357,72%1953,18
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81409,9593112352,85%2079,49
1108947,3971712251,64%1040,44
T34 B 81422,6681612149,59%1967,94
CS-52 LIS 81626,7388311952,10%2166,09
Controcarro 3 Minotauro102418,4393011762,39%1917,17
FV217 Badger102164,1476311748,72%1595,04
IS-27907,5368511649,14%1153,83
Mäuschen91516,4779811660,34%1487,75
MT-256558,3662611554,78%2000,53
Pz.Sfl. IVc5650,3838811448,25%1627,44
STG Guard 81566,2087611457,02%2146,60
Schwarzpanzer 58 81350,9083411448,25%2142,60
M54 Renegade 81813,4996311456,14%2119,70
Emil I81384,0279111344,25%1538,52
VK 16.02 Leopard5192,1926311346,90%445,51
Stridsyxa 81572,7592411354,87%1918,28
M24E2 Super Chaffee 6607,3071911257,14%2046,67
O-I Experimental5564,6334911153,15%1065,64
WZ-111-1G FT81485,8673011154,05%1904,78
SMV CC-64 Vipera 81633,4289511157,66%1880,39
FV4202 81332,4685311147,75%1969,90
IS-M81418,9081911051,82%1865,57
T92 8509,0875610955,96%949,64
Emil II91751,8484910849,07%1764,88
T-54 ltwt.91039,8178010853,70%1704,96
Object 70592007,0093910859,26%2408,30
M10 RBFM 5905,1279410856,48%2196,85
ASTRON Rex 105 mm 81665,8890110757,01%1987,08
M10391589,5179610645,28%1508,14
AMX 13 (FL 11) 5544,0463710644,34%2202,85
FV226 Contradictious 81843,07100810562,86%2217,40
AMX AC mle. 4671167,7568610354,37%1704,35
LT-432 8684,8069610344,66%1254,39
Pz.Kpfw. T 25 5899,6388510361,17%3021,94
VK 45.02 (P) Ausf. A81215,0672810042,00%1422,84
M48A5 Patton101946,0878010057,00%1655,50
UDES 15/16102190,588049947,47%1867,19
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6748,777489959,60%2436,56
M41D 8879,587659954,55%1964,73
Pz.Kpfw. I Ausf. C3206,613939860,20%1096,36
AMX 13 F3 AM6760,265169750,52%1134,42
FCM 36 Pak 40 3468,045609662,50%1587,02
Churchill Gun Carrier61086,006339652,08%2170,22
Panhard AML Lynx 6x68877,636759645,83%1602,21
59-166388,406039557,89%1227,45
T57 Heavy101995,147849554,74%1615,97
Pz.Kpfw. VII102396,988829557,89%1980,91
T26E5 81440,949659556,84%1984,02
WZ-1317727,876969450,00%1729,46
LHMTV8822,116629446,81%1462,44
Lorraine 155 mle. 507914,726559352,69%1274,46
Leo71160,957679252,17%2044,29
M46 Patton91728,528059252,17%1791,05
Charioteer81218,117259253,26%1486,81
Object 703 Version II 81431,128879254,35%1589,91
P.43 bis6983,127559060,00%2338,91
Type 6191748,777789052,22%1740,67
VK 45.02 (P) Ausf. B91913,408428947,19%2004,57
Birch Gun499,841608955,06%235,56
Bishop5432,372648952,81%963,08
Manticore101309,437948956,18%1573,55
Grant4100,271548840,91%62,71
AT 77997,366738751,72%1288,70
AMX ELC bis5379,633938756,32%1374,81
T28 Concept 7892,146858758,62%1344,42
StuG IV 5414,833068740,23%912,08
Konštrukta T-34/10071047,277598659,30%1995,87
KV-1SA 5903,977798655,81%2372,37
121101916,797828552,94%1722,48
P.43 ter71034,086828442,86%1655,73
M5A1 Stuart4374,734398454,76%1593,17
Gabler’s Destroyer 5536,496208452,38%1966,38
Ikv 90 Typ B71132,226618353,01%1944,49
AMX 13 757595,837128360,24%1437,65
T404274,611948338,55%465,92
Pz.Kpfw. 38 (K) 5850,077828354,22%2011,99
M4-85 5825,667338260,98%2273,23
STA-181179,267668151,85%1581,97
Type 586724,956818156,79%1610,24
O-Ni71182,888418156,79%1804,96
M10 Wolverine5309,102188139,51%442,09
SU-100I 5953,157108158,02%1943,64
Škoda T 245444,013268053,75%1215,26
60TP Lewandowskiego102264,798358051,25%1839,83
WZ-111G FT92163,067898057,50%1855,03
ARMT 5843,867478061,25%2411,99
Pudel 6940,707857960,76%2129,81
T-284155,991827950,63%316,27
Kranvagn102189,428407951,90%1801,29
GSOR 3301 AVR FS9891,437787951,90%1379,68
T-28E with F-30 4841,777197950,63%2573,78
P.44 Pantera81350,157637848,72%2023,71
AMX 30 1er prototype91521,728037860,26%1533,87
AE Phase I 92122,4810317764,94%2493,25
BZ-75102166,418107647,37%1821,72
Concept 1B 92028,099937660,53%1828,86
UDES 1692004,088677556,00%2222,84
E 7591857,738447553,33%1838,20
Challenger71369,138057557,33%2389,29
AMX M4 mle. 49 81522,829797464,86%2187,33
AMX 50 10081579,078687357,53%2101,54
Jagdpanther II81804,348197356,16%2033,79
45TP Habicha71160,797687255,56%1668,03
Centurion Action X101694,666507041,43%1176,84
M127959,117347057,14%1220,15
T110E4101996,197897061,43%1679,92
Panhard EBR 9091064,307477047,14%1758,00
LTG7739,376667042,86%1584,68
Heavy Tank No. VI 61017,048087057,14%2102,07
FV201 (A45) 71123,348337048,57%1718,87
Progetto M40 mod. 65102150,588516960,87%2065,84
K-91-PT 91974,289306957,97%2287,35
Ho-Ri 192213,348656854,41%1923,72
T-34-2G FT71122,697076854,41%1821,04
Rinoceronte102057,387886648,48%1521,07
CS-63101925,217226643,94%1615,68
SU-10061059,156996563,08%2226,43
Cobra 91728,698416553,85%1775,27
DBV-152 102486,306556445,31%1511,84
G.W. Panther71162,288136462,50%1648,17
SU-100M171228,897246453,13%1854,60
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81224,527856456,25%1495,59
Controcarro 1 Mk. 291602,629066361,90%1648,48
E 50 Ausf. M101877,307086341,27%1447,65
Black Prince71092,558206258,06%1643,11
ARL V396853,585866258,06%1697,42
XM551 Sheridan101161,527256256,45%1480,16
53TP Markowskiego81622,038896155,74%2078,36
Panther II81147,577306145,90%1471,62
Type 3 Chi-Nu Kai 5586,265626147,54%1584,55
Churchill III 5803,8710536078,33%2132,25
Lorraine 40 t 81532,908736056,67%2109,19
50TP Tyszkiewicza91910,418315848,28%1820,68
E 100102403,938375858,62%2016,83
Object 268101955,987335863,79%1484,89
Kampfpanzer 50 t 92087,959155846,55%1810,16
Type 1 Ho-Ni II 4953,057725757,89%2705,07
Ikv 1035442,024225639,29%1055,99
AMX 50 12091876,638365658,93%1839,32
Hotchkiss EBR7762,387595660,71%1982,69
Type 62 7925,118925560,00%2287,36
M26 Pershing81394,958195561,82%1903,02
Bofors Tornvagn 81442,558775556,36%1681,65
Turtle Mk. I 81621,959015550,91%1667,79
T1 Heavy5471,594545448,15%880,47
IS-3-II91840,179395461,11%1950,17
T26E4 SuperPershing 81595,1310285356,60%2610,04
SDP 58 Kilana81377,716745238,46%1414,38
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4663,337805255,77%1846,05
Char Futur 4 91797,258085250,00%1573,38
Stuart I-IV389,801895156,86%247,74
AMX 30 B101668,516265139,22%1237,39
Felice 91572,748005050,00%1699,64
TNH T Vz. 5191874,828774951,02%1776,81
Ikv 65 Alt II6853,966204959,18%1698,04
SMV CC-6781374,167264940,82%1501,42
WZ-131G FT61028,336504955,10%2174,31
AMX M4 mle. 5191807,458754957,14%1768,90
Object 277102521,418094942,86%2223,20
H3 92206,229814969,39%2363,94
Pz.Sfl. IC 4375,374224948,98%1203,58
Churchill VII6831,896914755,32%1612,96
Caernarvon Action X 81327,728444742,55%1626,61
TS-5 81580,859154757,45%1674,64
Type 5 Chi-Ri71158,047174652,17%1987,83
Centurion Mk. I81458,6310344671,74%2665,91
SDP 60 Gonkiewicza92011,468774660,87%1886,16
GSOR 1006 Scheme 791445,657594652,17%1401,88
KV-481269,007384551,11%1549,87
AT 15A 7934,227984564,44%1391,09
Hummel6776,026574456,82%1306,42
AMX M4 mle. 4571599,648904459,09%2562,51
VK 30.01 (P)6769,326394452,27%1242,95
T-100 LT101172,116954440,91%1318,87
IS-2-II81559,738954459,09%2013,89
ST vz. 394196,812144344,19%450,22
T3281486,729374346,51%1962,50
UDES 14 Alt 581774,679004358,14%2775,61
AMX 50 B102236,197684355,81%1890,40
Strv 7461012,528044254,76%2427,97
Progetto CC55 mod. 5481588,628104247,62%1825,81
40TP Habicha6770,596814168,29%1718,30
Type 95 Heavy4244,322154148,78%746,57
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4231,833854146,34%655,08
WZ-113G FT102370,806764146,34%1461,39
AMX 65 t81144,346444141,46%1160,24
M-V-Y102501,418714143,90%2026,74
Object 70492510,138214047,50%2090,71
M-VI-Y91231,787154045,00%984,44
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5773,306304050,00%1819,39
GSR 3301 Setter7711,157214052,50%1821,23
SU-855445,544103953,85%1003,08
T2071375,459263863,16%2874,33
T56 GMC3145,501583847,37%305,44
Type 4 Ju-To71424,038953850,00%1983,19
M-III-Y81608,539393850,00%1894,50
Carro da Combattimento 45 t 102056,169133857,89%1768,83
P.435533,385753756,76%1648,19
Škoda T 15A 4885,179733675,00%2343,83
CS-5991882,648823655,56%2099,23
ST-I91867,288793650,00%1868,98
SU-26358,711173545,71%71,05
43 M. Toldi III 371,461273540,00%108,00
MKA 2323,825243458,82%1492,31
M4A1 Sherman5657,096433256,25%2170,90
Grille5706,816193253,13%2037,48
Type 5781505,258553253,13%1741,76
Marder 38T4403,443093265,63%1145,03
T28 Prototype81711,478633262,50%2083,38
Panhard AMD 178B6497,756093262,50%1730,50
E 65 Zwilling 81845,5310283262,50%1848,13
M6A2E1 81034,166793243,75%970,19
M18 Hellcat6812,776103151,61%1561,40
Type 4 Chi-To61025,907683060,00%2571,04
25TP KSUST II5597,336033063,33%1804,53
Vz. 64 Blesk8532,335503043,33%668,77
LPT-67 Šelma9713,506753050,00%931,30
M415538,834732958,62%978,58
AT 86468,104332941,38%594,72
T-463111,961592857,14%362,48
StuG III Ausf. B4290,752612839,29%543,00
FV601 Saladin8626,366542853,57%642,28
Comet7904,787932755,56%1622,07
BZ-6891807,529392762,96%1782,67
S35 CA5803,446242766,67%2056,33
IS-2 shielded 71443,529492781,48%2229,27
Black Rock 112149,749332774,07%1559,49
LT vz. 383103,151302634,62%132,66
SDP 44 Burza61105,387192646,15%2618,67
MTLS-1G14 3424,085522646,15%1905,93
50TP prototyp 81541,568262548,00%1672,94
SDP 57 Gowika71151,926672540,00%1555,19
T25/271490,368392560,00%2459,23
IS-2M 71692,289472560,00%2395,71
Churchill I5797,966692445,83%1938,41
Caliban 81066,006842445,83%1005,68
SU-85I 5897,136412454,17%2294,39
T-345720,706332347,83%2572,50
Vz. 55102384,228342347,83%1958,03
Škoda T 1771000,839292360,87%2986,95
Ho-Ri 281400,357122352,17%1424,69
Ares 7581327,437732334,78%1513,68
Type 95 Ji-Ro61086,646722250,00%2332,99
Panhard EBR 75 (FL 10) 81043,367552250,00%1988,06
T-34 shielded 5697,056862268,18%2087,67
Ram II 5804,957572250,00%2330,30
P26/404358,193822142,86%836,71
TNH 105/100081272,526742138,10%1387,77
Type 6891576,678392157,14%1472,51
Char de transition 61228,628392157,14%2378,74
Strv m/425780,757172050,00%2840,24
Sexton II3114,101992060,00%433,43
CS-5381309,558362070,00%1937,02
60G FT5814,756042065,00%2339,62
E 5091976,3010542075,00%2122,18
BDR G1 B5876,118221978,95%2324,79
Vz. 60S Dravec 101903,008911963,16%1182,61
ERAC 105 Proto 91147,266841942,11%1713,27
Versuchspanzer 5791612,476081963,16%1293,32
AMX 404181,222681861,11%655,80
SU-18272,171061855,56%310,47
B.U.G.I.61197,397471866,67%2406,70
CS-4471214,397521844,44%2004,30
SDP 40 Zadymka5719,724681844,44%1658,00
BZT-70 101732,008301850,00%1066,20
AMX M4 mle. 54101790,117071838,89%1351,43
Sav m/434348,064181752,94%1013,83
DS PZInż5831,355671741,18%2027,81
Pawlack Tank61140,719211776,47%2294,02
Kunze Panzer 91635,887651747,06%1672,98
T-103 81546,417471741,18%1671,71
Cromwell Applique 5910,569381668,75%2300,22
Char Mle. 75 9888,506261650,00%1037,56
T14 5719,938031553,33%1522,13
Vickers Medium Mk. I199,472351573,33%591,28
Marder II3212,672011553,33%551,07
Pz.Sfl. IVb4402,203841560,00%1565,12
T-115 51276,4011671573,33%3016,29
SMV CC-567948,577781471,43%1488,72
Type 91 Heavy370,501281450,00%108,03
T3 HMC231,43711435,71%0,00
VK 30.02 (M)61243,579641471,43%3562,38
Object 430101753,367051435,71%1500,80
FSV Scheme A7981,148911457,14%1844,01
Lago4219,463271346,15%495,07
Cruiser Mk. IV452,381361346,15%54,89
BZ-5871362,389481361,54%1920,49
M-II-Y71579,319671353,85%2233,81
Valentine II 4298,466211369,23%1187,99
Ikv 723156,751871250,00%335,59
FV224 Chopper71392,179201258,33%2256,05
Windhund 81178,925281241,67%1070,26
Sexton I 3344,753891275,00%1261,40
Excalibur 6803,584511233,33%1005,93
M2221,001611136,36%0,25
B14550,826031145,45%2020,74
T-26271,271241136,36%95,95
Type 3 Ju-Nu6883,647321163,64%1361,88
Pz.Kpfw. I241,731251154,55%152,87
FCM 362109,18128119,09%242,29
Object 777 Version II 91688,097901154,55%1443,03
M4A3(76)W Sherman 6869,646511154,55%1468,48
TBT 92253,649201163,64%1921,48
BZ-16681382,809481060,00%1844,93
FV227 Conceiver8862,207891080,00%992,26
Pz.Kpfw. 5581629,7011451070,00%1600,12
Matilda IV 5585,806971040,00%1778,18
STA-2 81128,107491040,00%1346,16
TOG II* 61066,908751080,00%2215,85
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6673,305671060,00%1389,82
BT-7 artillery 3485,205801050,00%2343,21
112 81285,408851060,00%1534,65
T-116 3260,33402955,56%1219,82
VK 168.01 Mauerbrecher 81483,44642933,33%1508,70
Somua SM 81487,33692922,22%1514,81
Rambo 92023,441102977,78%2049,52
Tiger I71506,751109862,50%2617,04
Vickers Mk. E Type B249,5088850,00%79,78
M3 Lee4277,63332887,50%1159,24
IS-4101535,63603825,00%780,37
Mitsu 10851225,13829850,00%2895,75
Panhard EBR 10510777,38418812,50%534,50
Jagdpanzer E 90 91243,38428837,50%641,14
AC 1 Sentinel 4276,38435875,00%1022,25
FV1066 Senlac 81012,75739850,00%1948,93
Pvlvv fm/42293,86159757,14%338,53
Cruiser Mk. III364,71178757,14%169,78
AT 25269,71403757,14%517,83
Light Mk. VIC 2115,43247757,14%555,05
SU-122-44 71296,57691742,86%1620,15
Ashigaru 101753,86724757,14%1070,02
OCP Peacekeeper 91504,57802757,14%1212,78
Vz. 44-17619,67543616,67%537,59
Staghound Mk. III6517,17717666,67%1011,54
KPz 3 Projekt 07 HK 91364,17754666,67%1266,88
Nergal 81326,83878666,67%1290,41
TKS z n.k.m. 20 mm 2207,60466560,00%1315,17
Kanonenjagdpanzer 105 81770,60961580,00%1865,20
Tetrarch 266,40110540,00%55,45
M4A1 Revalorisé 8893,008615100,00%1094,65
Kolohousenka1328,00323450,00%1838,92
M15/423497,75464425,00%1952,11
SU-1527500,75394425,00%399,57
M5 Stuart4107,75177425,00%33,47
Loyd Gun Carriage2104,252294100,00%766,45
Object 452K 101819,75722450,00%1158,00
Renault NC-31139,3378333,33%0,00
M2 Light2153,67196333,33%432,25
AMX 38337,671773100,00%261,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro297,33160366,67%354,03
KV-1 shielded 5798,67708333,33%1622,14
AMR 35 2269,33553366,67%1653,12
T-29 3137,00238333,33%206,24
Matilda Black Prince 5280,335633100,00%725,42
Stitch 81632,671038366,67%2076,87
T1 Cunningham1115,00186250,00%531,71
Renault FT144,00151250,00%84,37
Renault Otsu1130,00238250,00%486,29
7TP2135,00212250,00%313,03
Semovente M415810,005752100,00%2457,09
AEC Armoured Car51709,001340250,00%7354,15
GSOR the TANK 91715,00915250,00%1577,41
FV229 Contender92229,0013442100,00%2225,71
AMBT 81647,50841250,00%1972,75
T-45 2159,503172100,00%813,62
Predatore 92644,00851250,00%2039,30
AMX ELC 901 6836,50763250,00%2719,15
Churchill Crocodile 61008,507182100,00%1962,44
Strv fm/211347,0023910,00%1659,00
Fiat 30001121,002791100,00%605,24
M3 Stuart391,002551100,00%361,91
M14/412477,007071100,00%2370,39
4TP11,002961100,00%261,00
Leichttraktor10,001591100,00%261,00
MS-1156,005010,00%33,32
Type 2597 Chi-Ha3109,001831100,00%386,68
T110E5101484,0036010,00%854,42
K-91101720,0010471100,00%1386,01
Patton the Tank 92330,0010611100,00%2819,80
L-60 289,003081100,00%468,20
Bretagne Panther 61328,0011301100,00%3503,46
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5777,009021100,00%2635,34

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 09.05.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 09.05.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 08.03.2023
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Novak
Član od: 15.04.2024
Otišao: 06.05.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 10.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.06.2018
Otišao: 07.11.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 16.01.2016
Otišao: 21.04.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 23.04.2017
Otišao: 06.06.2018
Pozicija: Novak
Član od: 03.10.2022
Otišao: 07.03.2023