davidsfar

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 20.05.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28221532209
Ø Razina7,639,008,598,68
Pobjede1273145,11%120,00%1443,75%8540,67%
Izgubljene1506753,39%480,00%1856,25%12057,42%
Neriješeno4231,50%00,00%00,00%41,91%
Preživjele bitke771527,34%00,00%721,88%5224,88%
Uništenih tenkova184750,6510,20150,471060,51
Odnos razaranja0,900,200,600,68
Otkriveno tenkova166220,5910,20190,591130,54
Počinjena šteta848,151.334,801.070,561.007,72
Bodovi zauzimanja231230,8200,001324,133311,58
Obrambeni bodovi102170,3600,0000,0010,00
Iskustvo512,41286,00387,03522,11
WN7735,00313,86600,41541,61
WN8815,15914,99754,29669,75
Ukupno
Bitke28221
Ø Razina7,63
Pobjede1273145,11%
Izgubljene1506753,39%
Neriješeno4231,50%
Preživjele bitke771527,34%
Uništenih tenkova184750,65
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova166220,59
Počinjena šteta848,15
Bodovi zauzimanja231230,82
Obrambeni bodovi102170,36
Iskustvo512,41
WN7735,00
WN8815,15
Zadnja 24 sata
Bitke5
Ø Razina9,00
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,20
Odnos razaranja0,20
Otkriveno tenkova10,20
Počinjena šteta1.334,80
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo286,00
WN7313,86
WN8914,99
Zadnjih 7 dana
Bitke32
Ø Razina8,59
Pobjede1443,75%
Izgubljene1856,25%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke721,88%
Uništenih tenkova150,47
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova190,59
Počinjena šteta1.070,56
Bodovi zauzimanja1324,13
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo387,03
WN7600,41
WN8754,29
Zadnjih 30 dana
Bitke209
Ø Razina8,68
Pobjede8540,67%
Izgubljene12057,42%
Neriješeno41,91%
Preživjele bitke5224,88%
Uništenih tenkova1060,51
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova1130,54
Počinjena šteta1.007,72
Bodovi zauzimanja3311,58
Obrambeni bodovi10,00
Iskustvo522,11
WN7541,61
WN8669,75
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova30,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta222,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo344,750,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova30,75
Počinjena šteta222,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo344,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta355,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo96,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta355,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo96,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke200000
Pobjede7939,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11959,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5829,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1290,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova1030,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta526,840,000,000,00
Bodovi zauzimanja2561,2800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi630,3200,0000,0000,00
Iskustvo377,970,000,000,00
Ukupno
Bitke200
Pobjede7939,50%
Izgubljene11959,50%
Neriješeno21,00%
Preživjele bitke5829,00%
Uništenih tenkova1290,65
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova1030,52
Počinjena šteta526,84
Bodovi zauzimanja2561,28
Obrambeni bodovi630,32
Iskustvo377,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke441000
Pobjede20947,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene21348,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno194,31%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke16838,10%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3010,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,100,000,000,00
Otkriveno tenkova3730,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.054,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja9272,1000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10182,3100,0000,0000,00
Iskustvo533,870,000,000,00
Ukupno
Bitke441
Pobjede20947,39%
Izgubljene21348,30%
Neriješeno194,31%
Preživjele bitke16838,10%
Uništenih tenkova3010,68
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova3730,85
Počinjena šteta1.054,68
Bodovi zauzimanja9272,10
Obrambeni bodovi10182,31
Iskustvo533,87
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke442000
Pobjede14532,81%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29266,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10523,76%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1940,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,580,000,000,00
Otkriveno tenkova3800,8600,0000,0000,00
Počinjena šteta566,870,000,000,00
Bodovi zauzimanja7981,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3100,7000,0000,0000,00
Iskustvo328,520,000,000,00
Ukupno
Bitke442
Pobjede14532,81%
Izgubljene29266,06%
Neriješeno51,13%
Preživjele bitke10523,76%
Uništenih tenkova1940,44
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova3800,86
Počinjena šteta566,87
Bodovi zauzimanja7981,81
Obrambeni bodovi3100,70
Iskustvo328,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (285)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T3091180,75544173844,19%827,70
Grille5584,63459122750,12%1362,40
T9591295,62609105346,63%901,94
T34 8917,5958696143,91%898,82
Rhm.-Borsig Waffenträger81138,2259095143,95%1047,93
Bat.-Châtillon 155 58101071,6155079843,23%823,21
KV-26636,6954777850,77%1043,59
T297831,8551476049,61%954,51
KV-856734,1357874052,43%1325,21
Grille 15101323,3153759643,46%760,82
E 25 7613,4152459146,19%695,56
M10391109,7463057245,45%869,11
S-517844,0856657150,79%998,02
IS-38962,6661354644,32%959,31
Jagdpanzer E 100101517,6358152045,58%983,95
Waffenträger auf E 100101390,1853344241,18%753,04
T110E3101558,4161542144,18%1005,21
ISU-15281136,3257940843,38%1129,55
G.W. Tiger (P)8856,7049640542,96%868,43
Super Hellcat 7621,0846136845,38%724,48
Hummel6710,2347334849,14%1067,97
FV4004 Conway91048,4656032448,15%773,00
Lorraine 155 mle. 518983,2854631247,44%1107,53
IS7760,8157029146,39%945,38
G.W. Panther7861,2647629041,38%946,95
Object 70491297,2955126739,33%798,45
T675365,5239726149,04%701,20
M66456,4828225450,39%546,71
T110E5101099,4959025140,24%597,65
G.W. Tiger91018,8751122044,09%839,71
60TP Lewandowskiego101180,0456421744,24%661,29
Black Prince7645,4958521146,92%733,10
AMX 50 Foch B101079,5349521138,39%483,60
T328802,8561520947,37%808,30
BDR G1 B5354,6025920744,93%531,34
Cromwell6422,7551720451,96%736,47
ISU-152K 8856,0147419539,49%651,90
Bat.-Châtillon 25 t10899,0753818736,90%457,37
Maus101103,3859417636,36%539,73
KV-15472,6147316651,20%938,24
T110E4101195,9647416538,79%554,78
Bat.-Châtillon 12 t8397,2451516041,25%465,60
SDP 58 Kilana8828,5549714940,94%616,11
Caernarvon8804,7458414247,89%761,70
T57 Heavy101358,4263114242,96%867,66
ARL 446491,9933013743,80%672,08
Churchill VII6653,6050013152,67%1222,03
T1 Heavy5444,0031112144,63%763,94
E 10010861,4748212138,02%360,12
T25/27598,2450512049,17%717,17
Ares 758710,0154812047,50%644,16
LPT-67 Šelma9378,7444611440,35%241,91
Bat.-Châtillon 25 t AP9807,0149311331,86%509,72
T-109993,3250811133,33%691,89
Waffenträger auf Pz. IV91186,7451311031,82%751,12
TVP T 50/5110862,8946510935,78%367,33
Prototipo Standard B9791,0553710749,53%559,18
T-50595,1023910742,99%81,99
SDP 60 Gonkiewicza9915,0048810044,00%522,65
Jagdtiger91452,6969910048,00%1193,77
Bat.-Châtillon 155 559972,755019546,32%833,64
Type 586388,434129344,09%540,12
M18 Hellcat6413,554179343,01%534,85
P.44 Pantera8527,154709242,39%404,19
Churchill I5444,052989148,35%834,88
FV3046485,934049052,22%737,39
T54E191106,726168943,82%838,07
CS-6310624,514418838,64%190,15
T78 6741,555088842,05%940,67
Sturer Emil7652,404368645,35%794,87
T-284117,521628538,82%87,88
M3 Lee4184,871728541,18%430,23
SU-1527827,725348151,85%1056,00
BZ-587697,555298043,75%716,55
B14164,191777948,10%282,26
Lorraine 155 mle. 507816,715007944,30%954,03
Pz.Kpfw. VII101188,416357846,15%648,84
Škoda T 509569,404727733,77%212,27
T14 5359,713027647,37%601,76
M127713,324797631,58%721,00
T28 Prototype8916,364877635,53%693,60
VK 45.02 (P) Ausf. A8742,775707540,00%599,71
SU-1006640,474577450,00%1070,54
T-1506421,933557345,21%518,66
T2881105,676017250,00%1026,69
T499575,404647226,39%519,29
Ares 859604,784507234,72%249,33
AMX 13 909402,594947138,03%308,92
Vz. 64 Blesk8346,174567044,29%335,15
Type 4 Heavy9926,855366737,31%571,10
AMX 13 F3 AM6602,514866756,72%910,19
M374324,713136549,23%1044,50
KV-48525,515096541,54%347,89
SDP 57 Gowika7764,365196435,94%753,67
Pz.Kpfw. II Luchs4194,494526360,32%714,46
TVP VTU Koncept8546,675206144,26%500,50
Object 4168576,845176145,90%489,19
Sturmpanzer II4297,882525947,46%982,44
Type 4 Ju-To7646,464645937,29%488,94
Jagdpanther II8772,614815932,20%518,41
AMX 13 757366,385445851,72%626,97
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.490,712025841,38%49,06
M24 Chaffee5266,474595851,72%754,00
T698792,555455834,48%704,94
Konštrukta T-34/1007676,395565742,11%963,20
Type 578697,025545547,27%532,61
Strv m/42-57 Alt A.2 6510,654895540,00%675,30
T-54 first prototype 8663,055585540,00%614,69
O-Ni7654,765545453,70%732,47
T1 Cunningham1113,782684948,98%549,81
VK 45.02 (P) Ausf. B91142,906594946,94%994,04
T-463147,961684858,33%567,34
Pz.Kpfw. 38 (t)3189,292064860,42%691,15
FV4005 Stage II101004,495294746,81%573,31
Vz. 71 Tesák10630,934924630,43%412,53
Panhard EBR 909319,584644540,00%179,13
M2 Medium Tank3137,841644450,00%358,11
O-I6635,025284454,55%978,84
T376255,734324447,73%498,80
M5 Stuart4141,881994344,19%185,87
Object 25791373,027794351,16%1220,55
Pz.Kpfw. 558894,195464346,51%614,21
AMX 50 1008717,124604233,33%516,79
Nashorn6504,243984240,48%681,38
O-Ho8634,785024143,90%480,72
M40/M438840,934824037,50%790,72
M41 Walker Bulldog8376,285484052,50%544,50
SDP 44 Burza6662,874893948,72%986,03
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5152,152853948,72%207,80
Panhard AML Lynx 6x68265,924833852,63%330,88
Pz.Kpfw. 35 (t)2110,731693751,35%452,93
53TP Markowskiego8674,865543743,24%559,50
AMX 50 1209950,895033737,84%622,62
VK 30.01 (P)6498,544423740,54%658,54
Progetto M40 mod. 6510830,004433636,11%321,18
M5A1 Stuart4114,223033641,67%141,79
M446775,116003655,56%1284,01
T71 DA7270,464713540,00%258,13
Ikv 65 Alt II6532,245083452,94%920,33
D23107,181363348,48%213,53
SU-54322,793213348,48%699,59
AT 25363,394083348,48%749,34
50TP Tyszkiewicza9716,285893237,50%324,95
Pz.Kpfw. III Ausf. E3132,091783253,13%302,77
KV-37850,696163243,75%979,72
Tiger (P)7690,195723250,00%830,53
Škoda T 256463,064923151,61%760,71
IS-2-II8575,614633129,03%348,96
BZ-1668583,374473053,33%507,85
Panhard AMD 178B6320,134373050,00%778,11
Pawlack Tank6564,005843053,33%844,49
Ikv 90 Typ B7725,895762860,71%1151,51
O-I Experimental5326,074082850,00%464,11
Bat.-Châtillon Bourrasque 8419,003102821,43%151,74
M75198,634072748,15%577,88
IS-27665,965482646,15%653,74
Valentine3218,843082556,00%752,86
Matilda4293,003342437,50%644,17
Pz.Sfl. IVc5361,212652433,33%519,47
Fantôme 9973,424102416,67%591,06
T207565,484722334,78%527,35
D12129,171342334,78%365,87
Type 1 Chi-He4124,303082356,52%272,87
FV4202 8571,615352339,13%430,65
ELC EVEN 90 8428,835962356,52%778,43
Tiger I7921,096992254,55%1185,11
M36 Jackson6391,643732250,00%520,91
Object 430 Version II9751,365372250,00%595,74
T28 Concept 7447,274232245,45%397,33
Ikv 1035306,763472147,62%606,66
T3 HMC2134,292512138,10%387,45
SU-122A5556,143282119,05%1204,52
M-II-Y7744,814502133,33%696,46
LT-432 8404,244752142,86%487,64
VCS 6x6 TS 90 9226,005362152,38%152,32
M3 Stuart3191,752152060,00%757,31
AMX M4 mle. 457776,795381936,84%735,80
Charioteer8670,794491936,84%421,67
SU-855355,222841827,78%616,39
45TP Habicha7441,224191827,78%265,16
Jagdpanther7755,005181844,44%791,27
Tiger II8664,224741833,33%428,88
Cruiser Mk. II291,061661844,44%185,43
Pz.Kpfw. I Ausf. C335,893161866,67%247,77
Leichttraktor167,592181747,06%126,40
ARL V396361,313521631,25%348,61
Pz.Kpfw. III Ausf. J4139,801601526,67%115,70
Cruiser Mk. I1110,471301540,00%320,47
AT 86364,003121520,00%363,13
WZ-111 model 1-49220,002581428,57%0,87
T404359,933221457,14%916,05
E 759780,005341435,71%399,27
Bisonte C45 8781,076251435,71%536,91
1108783,855661338,46%613,52
AMX AC mle. 4881161,925641330,77%1010,01
Windhund 8865,384031323,08%587,10
A-436256,253981241,67%248,18
Object 27710667,174421233,33%193,56
M3 Light 3199,751731233,33%758,20
Löwe 8737,087131250,00%666,67
Covenanter5209,092911136,36%427,07
M4A3E8 Thunderbolt VII 6179,553951136,36%32,26
Renault FT139,40691030,00%0,00
M415422,004851060,00%636,10
Comet7324,804801060,00%428,10
T216206,605821080,00%507,28
M24E2 Super Chaffee 6472,205311060,00%1370,37
P.43 ter7228,44365933,33%44,58
T-262176,33208955,56%931,07
VK 100.01 (P)8910,67487944,44%775,48
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4201,00345955,56%380,58
Pz.Kpfw. T 25 5339,78292933,33%618,89
T92 8324,11612966,67%529,86
Chi-Ni298,25206850,00%313,49
T1 HMC2142,50157837,50%563,50
Marder 38T4181,71286742,86%222,54
MT-256363,71546757,14%1054,29
Type 97 Chi-Ha3161,00303650,00%387,42
Sturmpanzer I Bison339,5092633,33%0,00
Marder II3156,67298666,67%459,48
VK 168.01 Mauerbrecher 81000,50664650,00%1005,36
Patton the Tank 9345,33306616,67%36,61
Strv m/425488,4023150,00%1111,20
P.43 bis6340,606545100,00%625,31
Sav m/434340,20507560,00%947,66
M10 Wolverine5844,80569580,00%2132,35
SU-263270,00277520,00%671,76
CS-599486,4031150,00%136,83
AMX ELC bis5296,00496560,00%1009,35
VK 30.02 (M)6258,40227520,00%174,11
Hotchkiss EBR7471,80652580,00%1029,20
AEC Armoured Car5210,60254560,00%390,27
GSOR the TANK 91014,20441520,00%628,13
Object 283 9445,40653560,00%351,10
TS-54 8561,60431540,00%297,60
T-50-2 6279,60353540,00%535,21
AC 1 Sentinel 4350,20429540,00%1156,73
SU-100Y 6267,60305540,00%152,91
113 Beijing Opera 10982,80601540,00%467,48
Strv fm/21175,25199425,00%143,25
StuG III Ausf. G5342,50380450,00%640,73
UDES 038419,50489475,00%387,81
AMX AC mle. 467620,25392425,00%662,92
Bishop5300,75310425,00%439,56
A-447222,25422450,00%155,56
Chrysler K 8412,25382425,00%140,00
Lago4573,00367333,33%2215,29
BT-2227,00241333,33%0,00
Jagdpanzer IV6283,33489366,67%469,55
40TP Habicha6105,67402366,67%261,00
MS-118,3345333,33%0,00
Panzerjäger I2168,3395333,33%399,32
T2 Medium Tank292,6795333,33%223,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5562,67629366,67%1619,33
Light Mk. VIC 2138,67342366,67%818,82
BT-7 artillery 376,33154333,33%1,14
M4A1 FL 10 6532,67511366,67%883,75
43 M. Toldi III 330,33134333,33%0,00
T-345224,505402100,00%591,07
Renault Otsu1108,00227250,00%327,55
Renault NC-31130,5089250,00%84,37
P.435233,00354250,00%457,04
105 leFH18B2 590,00130250,00%107,96
CS-538162,0015420,00%0,00
VK 16.02 Leopard5149,0021920,00%179,26
60G FT5763,0023120,00%1526,09
MTLS-1G14 3113,50265250,00%274,85
FV1066 Senlac 878,5022120,00%0,00
M10 RBFM 5176,504282100,00%311,74
Kolohousenka140,007210,00%0,00
Fiat 30001117,002461100,00%584,53
Strv m/38268,0016110,00%27,49
Hotchkiss H35290,0011310,00%150,61
Jagdpanzer 38(t) Hetzer486,008010,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2277,0026110,00%1290,33
AT-120,001591100,00%261,00
T-26G FT281,002331100,00%278,90
Gabler’s Destroyer 555,003091100,00%264,00
T-45 2260,006381100,00%1386,26
T-127 387,006210,00%42,64
LTP 3237,004121100,00%1263,75
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2153,0020810,00%456,68
StuG IV 5109,002691100,00%261,00
Turán III prototípus 5209,003411100,00%459,38
Chi-Go 7553,0025510,00%352,90

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 20.05.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 02.10.2023
Otišao: 17.05.2026
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 02.10.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.09.2017
Otišao: 21.04.2021
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 02.10.2013
Otišao: 23.09.2017