csigu

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.01.2013

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke879081975257
Ø Razina8,339,539,088,96
Pobjede4454350,67%1052,63%4154,67%12649,03%
Izgubljene4211647,91%947,37%3344,00%12950,19%
Neriješeno12491,42%00,00%11,33%20,78%
Preživjele bitke2460727,99%842,11%2938,67%8834,24%
Uništenih tenkova805230,92221,16841,122881,12
Odnos razaranja1,272,001,831,70
Otkriveno tenkova1063201,21221,16761,012801,09
Počinjena šteta1.457,572.355,892.217,432.262,76
Bodovi zauzimanja1300261,4800,00440,592971,16
Obrambeni bodovi327250,3700,00831,111770,69
Iskustvo752,07969,37969,01942,17
WN71193,341416,581546,461460,60
WN81648,091958,642158,832200,67
Ukupno
Bitke87908
Ø Razina8,33
Pobjede4454350,67%
Izgubljene4211647,91%
Neriješeno12491,42%
Preživjele bitke2460727,99%
Uništenih tenkova805230,92
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova1063201,21
Počinjena šteta1.457,57
Bodovi zauzimanja1300261,48
Obrambeni bodovi327250,37
Iskustvo752,07
WN71193,34
WN81648,09
Zadnja 24 sata
Bitke19
Ø Razina9,53
Pobjede1052,63%
Izgubljene947,37%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke842,11%
Uništenih tenkova221,16
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova221,16
Počinjena šteta2.355,89
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo969,37
WN71416,58
WN81958,64
Zadnjih 7 dana
Bitke75
Ø Razina9,08
Pobjede4154,67%
Izgubljene3344,00%
Neriješeno11,33%
Preživjele bitke2938,67%
Uništenih tenkova841,12
Odnos razaranja1,83
Otkriveno tenkova761,01
Počinjena šteta2.217,43
Bodovi zauzimanja440,59
Obrambeni bodovi831,11
Iskustvo969,01
WN71546,46
WN82158,83
Zadnjih 30 dana
Bitke257
Ø Razina8,96
Pobjede12649,03%
Izgubljene12950,19%
Neriješeno20,78%
Preživjele bitke8834,24%
Uništenih tenkova2881,12
Odnos razaranja1,70
Otkriveno tenkova2801,09
Počinjena šteta2.262,76
Bodovi zauzimanja2971,16
Obrambeni bodovi1770,69
Iskustvo942,17
WN71460,60
WN82200,67
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1033000
Pobjede47045,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene47946,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno848,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37436,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6650,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova17061,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.594,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja10601,0300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi25232,4400,0000,0000,00
Iskustvo647,750,000,000,00
Ukupno
Bitke1033
Pobjede47045,50%
Izgubljene47946,37%
Neriješeno848,13%
Preživjele bitke37436,21%
Uništenih tenkova6650,64
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova17061,65
Počinjena šteta1.594,05
Bodovi zauzimanja10601,03
Obrambeni bodovi25232,44
Iskustvo647,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke371000
Pobjede18650,13%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16845,28%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno174,58%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14639,35%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2460,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova5201,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.157,650,000,000,00
Bodovi zauzimanja10852,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi16514,4500,0000,0000,00
Iskustvo672,420,000,000,00
Ukupno
Bitke371
Pobjede18650,13%
Izgubljene16845,28%
Neriješeno174,58%
Preživjele bitke14639,35%
Uništenih tenkova2460,66
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova5201,40
Počinjena šteta1.157,65
Bodovi zauzimanja10852,92
Obrambeni bodovi16514,45
Iskustvo672,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke94000
Pobjede3840,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5255,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno44,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2930,85%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova520,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova1201,2800,0000,0000,00
Počinjena šteta566,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja1781,8900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2833,0100,0000,0000,00
Iskustvo419,510,000,000,00
Ukupno
Bitke94
Pobjede3840,43%
Izgubljene5255,32%
Neriješeno44,26%
Preživjele bitke2930,85%
Uništenih tenkova520,55
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova1201,28
Počinjena šteta566,46
Bodovi zauzimanja1781,89
Obrambeni bodovi2833,01
Iskustvo419,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke89000
Pobjede3741,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5258,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2123,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova640,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova1391,5600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.058,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja1001,1200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1641,8400,0000,0000,00
Iskustvo596,480,000,000,00
Ukupno
Bitke89
Pobjede3741,57%
Izgubljene5258,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2123,60%
Uništenih tenkova640,72
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova1391,56
Počinjena šteta1.058,39
Bodovi zauzimanja1001,12
Obrambeni bodovi1641,84
Iskustvo596,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke963000
Pobjede46548,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene47249,01%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno262,70%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke35236,55%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6380,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,040,000,000,00
Otkriveno tenkova9240,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.130,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja22632,3500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi19041,9800,0000,0000,00
Iskustvo578,300,000,000,00
Ukupno
Bitke963
Pobjede46548,29%
Izgubljene47249,01%
Neriješeno262,70%
Preživjele bitke35236,55%
Uništenih tenkova6380,66
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova9240,96
Počinjena šteta1.130,72
Bodovi zauzimanja22632,35
Obrambeni bodovi19041,98
Iskustvo578,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke672000
Pobjede42563,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24035,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno71,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke29443,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5230,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova6250,9300,0000,0000,00
Počinjena šteta785,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja13281,9800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11111,6500,0000,0000,00
Iskustvo523,140,000,000,00
Ukupno
Bitke672
Pobjede42563,24%
Izgubljene24035,71%
Neriješeno71,04%
Preživjele bitke29443,75%
Uništenih tenkova5230,78
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova6250,93
Počinjena šteta785,30
Bodovi zauzimanja13281,98
Obrambeni bodovi11111,65
Iskustvo523,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova41,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,330,000,000,00
Otkriveno tenkova93,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.237,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo127,330,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede00,00%
Izgubljene3100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova41,33
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova93,00
Počinjena šteta1.237,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo127,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (523)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Type 59 81102,94758558249,37%1494,49
BZ-176 82096,061092228157,91%2449,52
T4991023,95737196951,30%1483,32
Object 752 92416,521051165758,18%2318,07
Progetto M35 mod. 46 81248,64746149450,27%1436,08
Bisonte C45 81842,311000123255,68%2289,71
M46 Patton KR 81229,73805119350,96%1842,48
T-62A101576,43707109547,49%1276,15
IS-381287,77596103050,00%1571,59
Bat.-Châtillon 25 t101690,4567699744,43%1408,57
T 55A 91735,4985998453,56%1848,19
Bat.-Châtillon Bourrasque 81568,7883294252,65%1953,56
T-5491272,4372991747,66%1335,23
AMBT 81715,6792390954,35%2148,94
T57 Heavy101935,7968386147,04%1494,67
Lansen C 81534,8190283154,27%2063,05
Škoda T 5091713,8179380252,74%1705,70
Lorraine 155 mle. 518826,6156780149,94%794,79
AMX 50 10081501,0374280048,50%1799,40
Strv S1 81219,9463277550,45%1218,37
TVP T 50/51101805,9366474841,18%1437,38
Rheinmetall Skorpion G 81317,6469574751,41%1419,37
AMX 13 909943,5071271149,37%1419,79
Škoda T 56 81962,8999268454,09%2132,26
T-1091758,2971367551,11%2041,43
Panther mit 8,8 cm L/71 8989,6367766648,65%1284,22
KV-856797,3655762748,48%1426,46
ASTRON Rex 105 mm 81882,02102161657,14%2497,30
Progetto M40 mod. 65102012,0375761149,10%1771,25
IS-3A 81549,1581460454,97%1799,28
Object 140101457,2068060346,10%1093,12
IS-7101815,0972459748,58%1503,86
Waffenträger auf E 100102381,5670250348,91%1769,65
50TP prototyp 81288,4976950150,50%1400,23
113101608,1363949442,91%1223,11
Type 6191439,6371848548,04%1379,17
FV4202 81064,8676948553,81%1488,51
Tiger-Maus 92272,8094447952,61%2255,23
Emil I81468,7178747156,48%1839,77
Prototipo Standard B91658,0375344751,45%1642,65
Kampfpanzer 50 t 92174,1395744651,79%2145,02
T110E5101821,0473944051,14%1438,03
FV380591081,3251943644,27%982,26
T3091806,7564243354,04%1702,47
XM57 81987,8893943255,09%2005,33
FV2078864,0243842645,07%942,94
MBT-B 102525,0089141652,88%1955,81
Leopard Prototyp A91499,1073541446,86%1424,48
VK 45.02 (P) Ausf. B91810,1072941349,88%1845,71
Object 268102187,7565240942,30%1657,19
Lorraine 40 t 81489,6380539253,06%1938,53
AMX 50 12091551,4466939047,95%1448,69
SU-130PM 81312,2770738949,10%1291,32
T-448913,7267538651,30%1219,05
Waffenträger auf Pz. IV91704,1964138243,72%1429,56
Caliban 81614,7392237954,88%2004,68
E 75 TS 81457,3583037453,74%1812,21
Rhm.-Borsig Waffenträger81556,4364237049,46%1766,06
M10391598,2775936651,09%1647,08
Object 703 Version II 81620,7588636653,28%1861,09
T54E191589,6775235752,38%1601,27
Object 43091821,9587634656,36%1866,49
Cobra 92048,8389334650,58%2068,79
IS7947,6164634554,78%1474,99
Lion 102092,1578634552,17%1826,25
GSOR 1008 81754,2883434251,46%1995,00
T23E3 7793,6466834152,79%1379,47
E 100102042,7171134046,47%1698,50
Type 4 Heavy91315,8969533949,26%1165,48
E 7591515,3577733853,85%1470,29
Bat.-Châtillon 25 t AP91348,3166133741,84%1236,09
WZ-111 model 1-491605,2079433453,89%1763,96
Charioteer Nomad 81801,6484233153,47%2200,70
M48A5 Patton101743,8766933044,85%1393,87
UDES 03 Alt 3 91951,0384932949,85%1928,76
Carro da Combattimento 45 t 102525,5986432648,47%2200,22
Centurion Mk. 7/191507,4278632155,45%1597,56
DZT-159 92177,3494131655,06%2314,28
ELC EVEN 90 8618,9266030749,51%1174,89
T9591919,3680430354,46%1698,05
Object 70492059,8676230248,68%1801,71
ISU-15281464,2767229345,05%1620,16
IS-6 81661,2293029257,19%2120,28
STA-181113,1771029046,55%1496,05
E 77 92067,7392728954,33%1949,48
T6981043,6871328553,33%1349,66
Object 252U Defender 81438,3582828354,06%1676,77
M26 Pershing8865,3960027944,09%923,58
M46 Patton91317,2974227650,36%1202,12
Strv K 91778,5584727649,28%1711,19
Emil II91741,1579627047,78%1700,05
M60 101971,8376726947,21%1557,76
T26E5 Patriot 81144,6876526850,37%1397,87
Tiger II81295,2875326751,69%1610,85
50TP Tyszkiewicza91608,8580226555,47%1559,30
Cromwell6662,0960326358,17%1412,40
AE Phase I 91590,3578326351,33%1429,08
Chrysler K GF 81448,0287726058,08%1860,87
T2971002,4865825952,90%1361,84
Centurion Action X101588,7171425252,78%1263,66
T110E3102247,4476025052,40%1808,04
T-505115,2724124850,81%220,45
SU-1006720,4041724552,65%1318,49
IS-4101896,2572824548,98%1598,82
Leo7895,4064224346,50%1423,37
Kampfpanzer 07 P(E) 102149,1080924146,47%1699,69
Centurion Mk. I81159,7078623854,62%1775,53
Spähpanzer Ru 2519856,0568223548,09%1215,51
KV-481322,7781423456,41%1693,54
Object 430U102011,9281022749,78%1610,75
Škoda T 27 81354,5979322650,44%1875,34
Conqueror Gun Carriage10979,1445422538,67%632,50
53TP Markowskiego81052,1970522451,34%1167,60
KV-15504,5831222447,77%972,64
Kpz. Erich Konzept I 92060,2687322451,34%2005,79
T 54D 91837,4890122354,71%2014,84
AMX 50 B101847,0174121650,00%1516,58
122 TM 81710,7191221654,17%2206,91
T2881255,4167721149,76%1348,27
T-832 81755,5096621052,86%2078,97
SU-855471,0626320754,11%1141,80
SU-10181138,6963920547,80%1248,40
T71 DA7551,4357120550,24%997,06
FV4201 Chieftain Proto 91860,8586220245,54%1814,45
E 65 Zwilling 81988,71100119952,76%2050,34
STG 81243,4073219652,55%1515,96
AMX M4 mle. 49 Liberté 81373,6085719554,36%1826,20
E 5091411,7753319246,88%1240,16
SU-122-5491453,0564019142,41%1285,08
Object 777 Version II 91991,9189319057,37%2132,31
TVP VTU Koncept81103,0972218952,91%1615,27
TBT 92386,24100118855,85%2429,61
T3281379,8868418646,77%1882,30
Bat.-Châtillon 155 559830,7557718547,03%650,25
P.44 Pantera81398,7080218452,72%2115,38
VK 45.02 (P) Ausf. A81353,9778318351,91%1631,01
Kame 92339,0098518355,19%2588,71
FV215b (183) 101881,9663718240,66%1372,58
IS-271261,4270118047,22%1827,69
Ares 90102169,4587617553,14%1804,56
11081178,6473017451,72%1417,98
Crusader 5.5-in. SP7711,2851017450,57%1049,10
Vz. 68 Squall 8838,2868817352,02%1476,56
Progetto C50 mod. 6691669,1676917142,69%1571,09
Konštrukta T-34/10071019,5475316959,17%1861,00
SU-15271033,0756716848,21%1650,02
M41 Walker Bulldog8570,3450916852,98%936,18
TL-7 92093,4489016848,21%2054,15
Type 63 81599,0194116754,49%1926,76
T207745,4257316645,78%984,19
Sturer Emil7912,0658016451,22%1277,01
Lorraine 155 mle. 507639,3542916339,88%559,21
T28 Prototype81510,7577316256,17%1873,58
Concept 1B 92418,83102115755,41%2172,27
AMX M4 mle. 5191835,8275715547,10%1773,96
T77 81392,5777815547,74%1514,54
DBV-152 102249,2167215442,86%1422,55
Grille 15101878,1162915044,00%1343,65
FV3046705,4847414946,31%1271,44
FV226 Contradictious 81855,8395114952,35%2051,54
KV-5 81303,9771014751,70%1676,50
T-54 first prototype 81112,6781614759,86%1583,87
T-437749,9457614644,52%1153,98
Cromwell B 6585,3256114648,63%953,51
Buryan 92561,35100614650,68%2320,66
T1 Heavy5384,0832514445,83%650,36
Tiger I71219,7177514350,35%1791,93
Char Futur 4 91944,9182214352,45%1809,75
Object 452K 102151,0775014241,55%1494,53
Comet7831,4768914048,57%1417,97
KV-37996,7669914051,43%1353,45
AMX 65 t81181,5572314049,29%1448,35
Conqueror91729,9882113849,28%1616,44
Somua SM 81723,5793513854,35%2073,89
Strv 746714,3260113744,53%1370,21
UDES 14 Alt 581571,2387713659,56%2496,48
Type 586507,9648113642,65%903,80
T110E4101904,0164513641,18%1270,83
Bofors Tornvagn 81624,5195413659,56%2058,44
P.43 bis6746,9357013545,93%1403,18
FV230 Canopener102502,6490913449,25%1973,29
O-Ho81337,8680013353,38%1680,86
Vz. 60S Dravec 102929,37102313356,39%2234,24
Object 70591713,1573713251,52%1558,32
Caernarvon Action X 81392,3883613044,62%1739,93
56TP 81902,3297712852,34%2300,09
CS-52 LIS 81311,1174012854,69%1685,91
EMIL 1951 81608,3787712852,34%1919,95
Miel 81594,7781812843,75%1868,77
AMX 13 757411,5356812754,33%730,86
Type 5 Ka-Ri 82034,9494212755,91%2174,39
AMX M4 mle. 457876,9060112454,03%1161,20
O-Ni71154,9774912348,78%1714,52
UDES 1691730,4682212350,41%1759,16
M47 Iron Arnie 81701,8295712354,47%2335,78
121102013,5779712151,24%1719,08
T216343,9646212149,59%795,55
Nashorn6639,2349112046,67%1020,47
T-100 LT101385,7373012051,67%1866,77
Panhard EBR 75 (FL 10) 8608,4861511950,42%930,19
M10 Wolverine5449,4930711751,28%1069,96
Type 5 Chi-Ri7938,2066511644,83%1492,50
Panther II8951,2363811546,96%1143,91
M6A2E1 81399,7480311549,57%1638,86
P.43 ter7995,2676111461,40%1793,15
M4A3E8 Sherman6483,6648711343,36%804,59
Toro 91961,2394911258,93%2198,76
121B 101977,3874311244,64%1639,72
Spähpanzer SP I C7927,4674910951,38%1908,32
Type T-345329,6337010850,00%783,58
M2 Medium Tank3233,3632010857,41%929,10
60TP Lewandowskiego101781,8670610749,53%1265,82
AMX 12 t6369,8749310753,27%855,09
Object 780 102471,2185110550,48%1825,79
WZ-114 91772,2784810548,57%1798,93
CS-538909,6862210448,08%1056,03
IS-M81007,0561210443,27%1025,16
LT-432 8951,4773610354,37%1851,29
45TP Habicha71049,0872410250,98%1416,47
Object 590 91706,5879510246,08%1693,89
SU-100M17935,006549954,55%1316,97
AAT60 81689,488729746,39%1994,75
Vz. 55102084,707859653,13%1541,32
SDT-58 Vlkodav 91978,099559658,33%1963,62
Ambassador 92260,349579652,08%1987,33
Turtle Mk. I 81334,038129652,08%1310,90
T-284261,932169440,43%643,67
IS-3-II91390,287189442,55%1141,88
ST-I91629,046829246,74%1538,04
Nergal 81701,489109250,00%1993,60
Char Mle. 75 91066,766959045,56%1406,21
ShPTK-TVP 100 81439,627379047,78%1465,13
AMX 13 105 AM mle. 505381,153328947,19%692,34
T25 AT71063,215618952,81%1523,62
LTTB8684,715458737,93%1025,68
Pz.Kpfw. VII101764,527308748,28%1258,48
WZ-1317604,096268653,49%1191,26
Object 268 Version 4101771,486428647,67%1193,22
M54 Renegade 81609,449608659,30%1974,01
Tiger (P)71155,858018561,18%1791,91
Object 274a 81558,928548550,59%1936,62
King Tiger (Captured) 71467,359688457,14%2311,05
STB-1101572,176998345,78%1230,39
AMX 13 F3 AM6577,084508047,50%795,57
Pz.Kpfw. II Luchs4133,563137939,24%242,02
Gonsalo 81800,289887956,96%2079,09
Škoda T 256647,375727846,15%1222,07
WZ-12091636,878157844,87%1758,23
ARL 446747,715917755,84%1403,66
M3 Lee4243,342667761,04%886,65
E 50 Ausf. M101856,387287748,05%1625,16
T376487,045707750,65%1269,84
AMX 30 1er prototype91528,766787635,53%1388,88
Type 4 Chi-To6749,925167540,00%1518,16
Rambo 91956,089667562,67%2002,59
Progetto CC55 mod. 5481750,998967450,00%2510,68
M66520,925017343,84%640,46
KV-137369,824497345,21%369,59
SDP wz 66 Grom 81724,558277343,84%1854,94
Leopard 1101663,616077040,00%1199,29
Char Murat 91664,307037037,14%1480,66
Rinoceronte102290,718026947,83%1853,03
O-I6866,186746858,82%1707,84
SPHT 92305,359786854,41%1999,57
Vz. 64 Blesk81045,507146650,00%1726,82
Panhard AML Lynx 6x68504,835396645,45%708,40
Projet Louis 91539,148646650,00%2222,84
Kranvagn101772,356976552,31%1451,86
WZ-1328938,867076558,46%1655,04
CS-5991432,986946543,08%1223,82
SU-85B4292,552376453,13%711,72
IS-2-II81369,557766454,69%1713,49
Panther7866,216446346,03%1247,65
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4177,652836339,68%378,60
Chieftain/T95 81136,848256352,38%1556,06
Kampfpanzer 07 RH 81132,667036144,26%1340,91
VK 16.02 Leopard5234,084026046,67%651,79
M-III-Y81338,128606058,33%1597,09
UDES 15/16101774,787045947,46%1357,31
CC-46 Pancernik 92027,668765947,46%1971,41
T404339,272495952,54%823,24
VK 28.016429,904805938,98%1001,97
KV-26727,735835952,54%1242,81
VK 30.02 (M)6725,766565955,93%1656,45
Jagdtiger Prototype 81841,889105955,93%2075,13
SMV CC-64 Vipera 81471,517905954,24%1623,46
GSOR 1010 FB 81504,198495957,63%1857,33
Caernarvon81115,657385747,37%1223,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5185,193135747,37%281,16
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81420,148615644,64%1896,07
Škoda T 245572,875535558,18%1942,66
M36 Jackson6613,354665550,91%1017,39
Maus101917,446995444,44%1261,94
Vickers MBT Mk. 3 101851,417425448,15%1401,97
Pz.Kpfw. III/IV5401,964795358,49%1180,61
T25/27949,946255248,08%1387,70
Crusader6317,804095154,90%889,59
Controcarro 1 Mk. 291267,656175133,33%872,03
Jagdpanzer E 90 92196,128215147,06%1804,51
Versuchspanzer 5792042,318815145,10%1692,63
AMX M4 mle. 54102183,588785056,00%1690,09
AltProto AMX 30 81314,889235066,00%1616,22
VK 36.01 (H)6894,537174953,06%1717,80
Super Conqueror102056,027674940,82%1501,24
H3 92311,459764951,02%2330,76
112 81478,988644951,02%1664,83
M5A1 Stuart4198,713554852,08%617,43
TNH 105/100081274,137614850,00%1550,50
M75306,294184850,00%1047,42
Ares 7581510,319524862,50%2013,63
T803112680,969024845,83%1890,73
40TP Habicha6614,455674759,57%1159,12
VK 30.01 (P)6505,835034751,06%841,00
T1 Cunningham160,241804641,30%108,50
CS-63102239,308614652,17%1780,03
Tetrarch 2207,522014641,30%1005,37
Pudel 6609,735434548,89%1012,73
T26E4 SuperPershing 81173,007564540,00%1455,65
AMX 50 Foch (155) 102051,117144555,56%1618,67
Kunze Panzer 91521,447444546,67%1367,04
Pz.Sfl. IVc5423,114044454,55%955,89
Valentine II 4126,953064445,45%216,46
M4A1 Sherman5455,124614252,38%1201,21
Strv m/425662,646374257,14%2331,96
59-166474,554894245,24%1200,19
BDR G1 B5512,174954238,10%867,12
Predatore 91794,817964245,24%1488,08
Manticore101567,216924247,62%1772,14
Type 3 Chi-Nu5466,445074158,54%1423,96
Black Prince71134,837624151,22%1583,97
TNH T Vz. 5191829,299814173,17%1830,63
ISU-152K 81355,906934148,78%1496,28
P.435423,134643956,41%1144,95
Pz.Kpfw. III Ausf. J4137,281943938,46%104,85
Vz. 71 Tesák101210,366913943,59%1248,96
TS-6 92039,388523943,59%1678,29
Vz. 62 Jasan 92006,369093956,41%1703,67
M24 Chaffee5390,185203842,11%1228,80
Object 4168998,746443850,00%1207,70
Prototipo 6 82136,3910703666,67%2788,45
Object 705A101724,146723540,00%1132,91
Sexton II385,741793441,18%115,24
SU-76M4199,562093461,76%536,93
TS-54 81546,269223447,06%1736,61
M41D 8719,005693345,45%1233,23
AMX 13 57 71010,487943342,42%2009,91
CS-447992,476613246,88%1487,75
Bishop5545,564753256,25%1351,37
T-54 ltwt.91230,567493256,25%1833,74
LPT-67 Šelma9962,456483148,39%1172,51
T-34-281272,707653043,33%1609,39
Pz.Kpfw. 38 (t)3231,073083040,00%732,71
Marder 38T4340,033983050,00%824,80
Object 265T 91551,007883046,67%1361,06
Terrifiant 91955,348142937,93%1309,39
Pz.Kpfw. III Ausf. E3109,251752857,14%249,49
AMX 404184,263272751,85%581,14
Birch Gun4243,443272759,26%903,34
O-I Experimental5889,857452661,54%2260,15
Chimera 81605,888422646,15%1555,08
Durendal 102165,087212642,31%1355,61
T-463110,721662548,00%297,60
XM551 Sheridan101464,046942544,00%1649,32
Bat.-Châtillon 12 t81153,337592441,67%2296,26
WZ-113G FT102604,487402347,83%1728,25
Lorraine 50 t 91649,098122343,48%1480,37
Patton the Tank 91627,579002360,87%1927,76
Lätt Stridsfordon 120 92032,048662360,87%1996,85
Renault NC-31146,091672245,45%46,63
BZ-75102149,866952231,82%1283,98
VK 75.01 (K) 81531,778942245,45%2211,01
M18 Hellcat6449,334832157,14%678,20
Löwe 81587,8610562166,67%2199,75
Vz. 44-171318,158562050,00%1988,26
Type 5 Heavy101356,155232030,00%690,72
WZ-111 model 5A102201,558672055,00%1952,57
T56 GMC3164,351622050,00%412,87
MKA 235,101432040,00%4,71
TOG II* 6803,605902050,00%1351,76
M5 Stuart4223,324041947,37%502,30
IS-2 shielded 71128,637131952,63%1366,36
Bretagne Panther 61097,638241957,89%2053,74
Yong Bing 91681,5810031968,42%1509,65
Kpz. 3 GST Turm 81394,506651838,89%1286,73
M3 Stuart3100,182531752,94%271,38
SMV CC-6781390,537481747,06%1491,56
M-IV-Y 81490,828601758,82%1863,88
Stridsyxa 81885,3510751770,59%2353,56
T34 B 81258,596531741,18%1459,86
WZ-111 Alpine Tiger 81149,597081735,29%1045,07
T-1506775,005471643,75%1235,06
Object 283 91578,199411668,75%1760,82
ISU-122-2 81420,388541656,25%1430,22
Nemesis 81530,509131668,75%1853,22
SFAC 105 81174,946451650,00%905,65
AMX ELC bis5181,072691540,00%313,57
Pz.Kpfw. 5582410,2712501566,67%2771,48
KV-220-2 5539,007281560,00%1036,07
Saryuda 91725,875441520,00%1194,54
Somua SAu 404427,364411457,14%1349,61
Light Mk. VIC 2174,644411471,43%1022,19
SMV CC-567793,695991346,15%907,67
FV217 Badger102462,629061353,85%1752,79
Chrysler MTC 2TC 81535,239781376,92%1591,18
WZ-111 model 6 81617,007321323,08%1699,63
Lorraine 120 Alby 82264,1510131353,85%2352,35
Kanonenjagdpanzer 105 81428,257091250,00%1390,16
T1E6 2187,253721241,67%787,24
Super Hellcat 7732,586801258,33%1137,20
Marder II3170,913331181,82%586,23
IS-5 (Object 730) 81322,916571136,36%1385,79
Sentinelle 92406,649481154,55%2180,20
BT-7453,801071030,00%0,00
25TP KSUST II5221,503241040,00%239,61
AT-12184,701531040,00%619,25
M127799,007491070,00%1130,48
FV225 Collector 92046,708981040,00%1472,94
VK 168.01 Mauerbrecher 81151,809171080,00%1296,40
ISU-122S 7841,705471050,00%1017,08
T-44-100 81735,309411050,00%2359,26
43 M. Toldi III 3117,702691030,00%304,19
KR-1111876,406311030,00%906,11
Lorraine 39L AM3574,56269922,22%2530,07
Type 2597 Chi-Ha3191,78238933,33%471,18
GSOR the TANK 91801,89778944,44%1793,70
Obsidian 81666,67987955,56%2086,10
STA-2 81564,78881966,67%2018,08
LTP 3167,67339966,67%882,39
Panzer 58 Mutz 8955,78786955,56%1294,70
Fantôme 92024,44987966,67%2261,44
S-517886,75675862,50%1082,39
M2 Light212,3867825,00%0,00
AMX 383150,63163837,50%270,34
M4A2E4 Sherman 5327,75268850,00%790,58
M56 Scorpion 7790,50652862,50%1210,13
Sherman VC Firefly 6874,75690850,00%1632,23
T-34-3 81495,50663837,50%1418,92
Pz.Kpfw. II2130,86370771,43%614,78
Object 263101971,86541728,57%1089,92
AMX 13 10510891,86760757,14%893,97
XM66F 81504,43535714,29%1211,81
T-29 3208,00325771,43%746,57
Stitch 82255,2913357100,00%3217,37
T28 Concept 7516,43491742,86%513,87
Brennos 81196,00662742,86%1143,97
Hotchkiss H35245,50119650,00%73,08
SU-14-28820,33736666,67%839,01
Semovente M43 Bassotto6458,00317633,33%446,52
T-262126,50127616,67%398,80
AMX 30 B101567,67603650,00%1314,94
BT-22106,20180540,00%293,83
Škoda T 1771182,60780540,00%2339,84
T2 Medium Tank299,40164540,00%290,70
Renault UE 573205,40299560,00%645,36
G.W. Panther7837,20563540,00%851,22
T-602155,80234540,00%508,06
MT-256223,00325540,00%377,42
Panhard EBR 10510421,80486540,00%213,14
Object 25791729,20797540,00%1231,28
Black Prince II 71505,80833540,00%1909,91
T7 Combat Car 274,40154540,00%113,64
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2138,60490580,00%687,62
TT-130M 91714,4044450,00%1315,99
M10 RBFM 5280,6018950,00%291,30
VCS 6x6 TS 90 9780,00646560,00%955,06
Black Rock 111529,60665520,00%600,89
Loyd Gun Carriage2183,50321475,00%1408,09
Panhard EBR 909506,2529040,00%403,93
FV229 Contender91381,75868475,00%1089,51
K-91-PT 91507,0040240,00%1003,99
Object 432U112275,501062475,00%1528,07
T-50-2 6632,50608475,00%1863,40
M48A2 Räumpanzer 81244,00798450,00%1527,90
HWK 30 8722,25691475,00%1110,06
VK 168.01 (P) 81295,75711450,00%1675,12
Excelsior 5317,00495450,00%417,82
Excalibur 6575,75356425,00%623,78
Cruiser Mk. I1233,67355333,33%1075,70
SZDV Vz. 50 81775,67944366,67%1759,52
SDP 58 Kilana8819,3324430,00%519,73
BZ-58-2 92432,001185366,67%2752,80
M446686,3332430,00%974,70
Rheinmetall Panzerwagen10399,0034130,00%116,93
ST-II101786,67620333,33%1092,33
M4A3(76)W Sherman 61279,3311563100,00%3173,85
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8457,33425333,33%193,04
T92 8648,33568333,33%814,41
T26E3 Eagle 7 71228,33712333,33%1959,71
KV-4 KTTS 81586,00777333,33%1727,26
TKS z n.k.m. 20 mm 2158,50388250,00%841,92
UDES 038386,50399250,00%236,15
Ferdinand8302,0014920,00%4,82
M-II-Y71116,5012292100,00%1594,71
K-9110791,00598250,00%471,87
Taschenratte112799,5077520,00%1811,99
T-116 3633,0048120,00%2537,39
T-45 246,50120250,00%91,43
leKpz M 41 90 mm GF 8500,00474250,00%718,63
M24E2 Super Chaffee 6800,508872100,00%2579,81
T-34-85M 6729,50597250,00%925,92
Leox 91761,00750250,00%1272,51
Strv fm/21180,001981100,00%430,09
Fiat 300010,002410,00%0,00
P26/404380,006241100,00%1142,30
T3 HMC2478,004711100,00%2835,15
M4 Improved 5547,0045810,00%1554,71
LTG7662,0036910,00%947,20
HWK 1280,004241100,00%261,00
Object 27710483,007461100,00%314,68
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 654,0024510,00%0,00
Windhund 8659,006841100,00%597,88
Type 3 Chi-Nu Kai 5314,0024610,00%565,36
Husarz 81642,009781100,00%1938,61
SU-100Y 60,008410,00%0,00
Object 168 German 81179,008731100,00%1225,08
Char de transition 61293,0010311100,00%2396,83
AMX 13 (FL 11) 5712,0058710,00%2500,47
LHMTV80,003201100,00%261,00
StuG IV 50,009310,00%0,00
T78 61152,0010311100,00%1527,08
WZ-120G FT 91051,0030210,00%431,50
Turán III prototípus 5449,005671100,00%1004,49
59-Patton 81478,0056610,00%1496,23

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.01.2013
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 29.01.2013
Otišao: 24.12.2024