cotirca

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 25.10.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4340384150
Ø Razina7,969,759,939,94
Pobjede2227451,32%225,00%1843,90%2448,00%
Izgubljene2069647,68%675,00%2253,66%2550,00%
Neriješeno4331,00%00,00%12,44%12,00%
Preživjele bitke852719,65%225,00%614,63%816,00%
Uništenih tenkova310580,72111,38320,78410,82
Odnos razaranja0,891,830,910,98
Otkriveno tenkova595371,37222,75711,73891,78
Počinjena šteta1.283,301.853,001.837,981.952,72
Bodovi zauzimanja229120,5300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi97540,2270,8870,1770,14
Iskustvo670,16709,63768,56792,50
WN71091,291347,591006,041119,87
WN81476,201957,001538,331839,12
Ukupno
Bitke43403
Ø Razina7,96
Pobjede2227451,32%
Izgubljene2069647,68%
Neriješeno4331,00%
Preživjele bitke852719,65%
Uništenih tenkova310580,72
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova595371,37
Počinjena šteta1.283,30
Bodovi zauzimanja229120,53
Obrambeni bodovi97540,22
Iskustvo670,16
WN71091,29
WN81476,20
Zadnja 24 sata
Bitke8
Ø Razina9,75
Pobjede225,00%
Izgubljene675,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke225,00%
Uništenih tenkova111,38
Odnos razaranja1,83
Otkriveno tenkova222,75
Počinjena šteta1.853,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,88
Iskustvo709,63
WN71347,59
WN81957,00
Zadnjih 7 dana
Bitke41
Ø Razina9,93
Pobjede1843,90%
Izgubljene2253,66%
Neriješeno12,44%
Preživjele bitke614,63%
Uništenih tenkova320,78
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova711,73
Počinjena šteta1.837,98
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,17
Iskustvo768,56
WN71006,04
WN81538,33
Zadnjih 30 dana
Bitke50
Ø Razina9,94
Pobjede2448,00%
Izgubljene2550,00%
Neriješeno12,00%
Preživjele bitke816,00%
Uništenih tenkova410,82
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova891,78
Počinjena šteta1.952,72
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,14
Iskustvo792,50
WN71119,87
WN81839,12
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke107000
Pobjede5652,34%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4945,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,87%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3835,51%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova580,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,840,000,000,00
Otkriveno tenkova850,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.714,260,000,000,00
Bodovi zauzimanja400,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1631,5200,0000,0000,00
Iskustvo780,790,000,000,00
Ukupno
Bitke107
Pobjede5652,34%
Izgubljene4945,79%
Neriješeno21,87%
Preživjele bitke3835,51%
Uništenih tenkova580,54
Odnos razaranja0,84
Otkriveno tenkova850,79
Počinjena šteta1.714,26
Bodovi zauzimanja400,37
Obrambeni bodovi1631,52
Iskustvo780,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.146,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo213,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta1.146,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo213,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke64000
Pobjede2640,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3859,38%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1929,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova370,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova821,2800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.208,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3255,0800,0000,0000,00
Iskustvo607,280,000,000,00
Ukupno
Bitke64
Pobjede2640,63%
Izgubljene3859,38%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1929,69%
Uništenih tenkova370,58
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova821,28
Počinjena šteta1.208,70
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi3255,08
Iskustvo607,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke625000
Pobjede30849,28%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene30648,96%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno111,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke20132,16%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3080,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,730,000,000,00
Otkriveno tenkova7221,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.257,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja5650,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi12211,9500,0000,0000,00
Iskustvo653,220,000,000,00
Ukupno
Bitke625
Pobjede30849,28%
Izgubljene30648,96%
Neriješeno111,76%
Preživjele bitke20132,16%
Uništenih tenkova3080,49
Odnos razaranja0,73
Otkriveno tenkova7221,16
Počinjena šteta1.257,31
Bodovi zauzimanja5650,90
Obrambeni bodovi12211,95
Iskustvo653,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke316000
Pobjede17956,65%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13743,35%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9028,48%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2410,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,070,000,000,00
Otkriveno tenkova2400,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.620,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja4151,3100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1580,5000,0000,0000,00
Iskustvo767,030,000,000,00
Ukupno
Bitke316
Pobjede17956,65%
Izgubljene13743,35%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke9028,48%
Uništenih tenkova2410,76
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova2400,76
Počinjena šteta1.620,30
Bodovi zauzimanja4151,31
Obrambeni bodovi1580,50
Iskustvo767,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (480)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
E 100102079,41730121149,63%1694,42
FCM 50 t 81440,12858103053,50%1939,55
Rheinmetall Skorpion G 81487,41755101352,42%1677,56
IS-381174,8450889945,61%1254,03
Jagdpanzer E 100102216,5267786851,61%1709,97
AMX Chasseur de chars 81034,7273767151,86%1330,40
Panhard EBR 75 (FL 10) 8664,9965765350,54%1047,31
IS-7102194,8181563556,06%1935,67
Spähpanzer Ru 2519802,7165763250,16%1101,80
FV4005 Stage II101779,7566162452,72%1366,19
E 50 Ausf. M101965,9471250147,90%1566,04
Type 64 6497,6858049851,61%1177,28
T-5491387,0774349151,32%1434,38
T71 DA7562,1253047945,93%972,50
T-1091903,1082345750,33%2057,86
M18 Hellcat6655,9641045353,64%1112,94
M4A1 Revalorisé 81391,7182039255,36%1812,48
HWK 30 8851,3470038849,23%1552,13
E 5091604,8673937353,35%1582,63
E 7591314,4266636048,06%1123,06
SU-14-17712,9045335248,01%859,65
Object 41681053,9564034946,42%1270,58
Rheinmetall Panzerwagen101003,6471634751,87%1051,45
212A91232,7955534651,16%1127,61
Leopard Prototyp A91358,9268833048,79%1186,18
SU-14-281093,3852532549,54%1138,22
Škoda T 5091809,4580031754,89%1838,30
Jagdpanther II81200,1660931648,73%1195,43
Tiger II81153,0454431348,56%1239,08
WZ-1328918,2770230456,91%1703,14
AMX 50 B102257,1077530452,63%1894,39
WZ-111 model 1-492037,5586330252,98%2098,84
Jagdtiger91828,9675728955,02%1674,35
IS7738,9042428143,77%815,20
KV-856521,6031627944,09%718,08
AMX 50 12091672,9076226753,56%1636,10
AMX AC mle. 467691,4040826238,17%726,22
Leopard 1101899,7072724349,38%1434,81
T110E4102320,5476224252,07%1815,22
SU-122A5483,1936723646,61%975,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5254,5624823651,69%534,70
Tiger I7999,2446823549,79%1327,89
Lorraine 40 t 81523,1380823452,56%1945,51
ShPTK-TVP 100 81391,1774722946,29%1532,43
Type 4 Heavy92271,9892622852,63%2460,41
M10391554,2978922753,74%1511,75
Panther II8906,4661121945,21%1066,29
WZ-132A91207,8873021753,92%1807,79
T6981077,7568421556,28%1415,08
SU-130PM 81723,7681721352,11%1760,19
T3092118,2075921248,11%1913,42
Bat.-Châtillon 12 t8623,8560720845,19%999,16
T34 81307,4376320751,69%1598,12
TVP VTU Koncept8996,5467120651,46%1271,97
Grille 15102056,9174020654,85%1521,74
Type 586637,2156320551,71%1277,57
M46 Patton91942,7685920154,23%2130,44
Jagdpanther7855,6050119652,55%1122,28
Cromwell6621,3349819251,04%1159,32
VK 36.01 (H)6433,0531619247,40%546,83
KV-15358,6028418846,28%577,67
T3281343,2875818353,55%1589,15
T54E191665,4377418150,83%1693,67
T28 Prototype81323,5471218050,00%1454,37
T2971185,6173117956,42%1632,02
T26E4 SuperPershing 81283,0682217653,41%1701,30
T216235,1734717447,13%442,91
Object 140102087,5481617055,29%1843,10
Konštrukta T-34/1007884,2162016652,41%1434,72
M75180,1421116643,98%423,96
SU-86495,5431816652,41%570,96
AMX 50 10081323,1669116452,44%1490,80
Concept No. 5102062,2080116154,66%1669,98
M26 Pershing81302,7084315558,06%1788,83
Centurion Mk. I81071,9972415550,97%1365,75
11081198,1274615451,30%1373,34
A-447729,6157315345,75%995,77
ARL V396591,5143115242,11%967,81
Vz. 68 Squall 8728,9167515054,67%1279,12
AMX 30 1er prototype91594,7876614648,63%1482,06
Conqueror91867,5287714554,48%1748,84
M5A1 Stuart4140,9624114346,85%276,86
Type T-345441,0841513944,60%1144,50
XM57 81752,3084313653,68%1552,35
G.W. Tiger (P)81192,5967713351,13%1305,70
Controcarro 1 Mk. 291916,6580313248,48%1748,04
105 leFH18B2 5621,7146513148,85%1098,63
Object 43091884,4688313155,73%1918,80
IS-271040,4268912846,88%1318,44
CC-46 Pancernik 91908,4487712753,54%1695,74
T25 Pilot Number 1 81293,6787112753,54%1795,84
AMX M4 mle. 54102300,1890412658,73%1856,17
T26E5 81281,5986012654,76%1590,91
O-Ho81526,9986712451,61%1854,92
M4A3E8 Sherman6665,7359212257,38%1334,76
TNH T Vz. 5191601,4077712246,72%1374,91
WZ-132-1101345,0775712252,46%1555,01
T57 Heavy102077,5972312245,90%1482,22
XM551 Sheridan101226,2175512155,37%1351,19
WZ-120-1G FT 81480,5286012156,20%1720,02
Comet7845,7867812050,00%1360,92
ARL 446725,0254411951,26%1212,55
SDP wz 66 Grom 81698,7184011952,94%1874,87
Spähpanzer SP I C7759,4270511754,70%1547,87
Panther7793,3753811641,38%1131,00
A-436511,2145011651,72%957,97
Škoda T 56 81998,21104111362,83%2324,69
AMX 13 757555,6057111250,00%1072,04
FV4202 81223,4377811043,64%1488,03
Object 430 Version II91242,7468010950,46%1152,14
T675304,4526010851,85%549,70
Ares 90101968,2878410746,73%1509,27
T-34-17915,7773010660,38%1470,66
WZ-1317549,4267710652,83%1017,69
T25/27870,8061110646,23%1169,90
ELC EVEN 90 8554,6268610653,77%1015,04
Strv 103B102115,7383610461,54%1657,67
G.W. Panther7912,7059110448,08%972,45
VK 75.01 (K) 81671,3592810457,69%2162,46
Jagdpanzer IV6655,0249010350,49%1230,95
UDES 1691706,7583010357,28%1660,33
KV-48856,4348710246,08%867,88
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6546,8956310155,45%1424,99
T-804179,511949847,96%506,69
Char Murat 91457,127869859,18%1315,86
Type 71102386,439809757,73%1856,99
MBT-B 102580,189009754,64%1979,53
Object 430U102271,318199647,92%1853,77
Hummel6727,515549552,63%1054,51
M66755,496429558,95%1277,81
WZ-113G FT102757,788939457,45%1983,40
FV4004 Conway91450,517089452,13%1260,49
T2071170,858629361,29%2153,03
Ares 7581220,127949347,31%1333,25
M5 Stuart480,391529040,00%3,05
Object 70491801,227169045,56%1365,82
M48A5 Patton102117,718709058,89%1807,37
BDR G1 B5507,704188951,69%1007,05
Emil II91806,168088854,55%1631,20
E 75 TS 81357,037838852,27%1473,06
T-284206,771818748,28%480,54
Progetto C50 mod. 6691479,717868750,57%1323,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81468,677008754,02%1441,11
Super Hellcat 7918,336398755,17%1345,79
T-345339,514048461,90%987,54
Škoda T 245484,184428447,62%1369,27
AMX 12 t6398,145138441,67%900,98
VK 28.016414,155128444,05%1086,95
O-Ni71203,308008357,83%1714,82
AMX M4 mle. 457980,126758349,40%1276,24
BZ-16681108,047048350,60%1146,78
Charioteer81109,375358328,92%1000,20
KV-371229,947288248,78%1653,46
Type 6891705,358638250,00%1492,26
BZ-6891767,848258250,00%1622,68
Type 5781354,227268239,02%1209,70
CS-63102048,368718159,26%1683,20
Maus102495,288868046,25%1877,03
Bat.-Châtillon 25 t101907,848197958,23%1610,83
SDP 60 Gonkiewicza91871,768367954,43%1746,99
S35 CA5544,324477953,16%1220,26
GSOR 1006 Scheme 791538,237717953,16%1366,55
StuG III Ausf. G5475,773927850,00%1040,48
Type 5 Heavy102815,229937860,26%2249,08
VK 30.01 (P)6455,653067738,96%524,43
SU-54244,632227652,63%497,67
M8A14181,542137639,47%199,29
VK 30.02 (M)6472,264647646,05%765,96
Bat.-Châtillon Bourrasque 81419,708637660,53%1740,97
T-1506541,724787548,00%743,00
EMIL 1951 81606,929637562,67%2198,38
VK 16.02 Leopard5253,363347443,24%609,71
T110E5102538,519177347,95%2118,50
Challenger71198,737227349,32%1773,72
CS-5991558,547777250,00%1482,02
FV217 Badger102501,319777266,67%2034,66
T 55A 91593,938297255,56%1524,15
Emil I81283,567677150,70%1446,51
TNH 105/10008844,586047150,70%817,20
Toro 91755,999087163,38%1706,86
SMV CC-6781385,647837051,43%1715,17
UDES 14 Alt 581484,838316957,97%2173,84
UDES 15/16101828,837076946,38%1349,77
Ho-Ri 281409,006876943,48%1561,82
50TP Tyszkiewicza91983,889796873,53%1998,51
Ho-Ri 191865,577706854,41%1486,78
Škoda T 256724,555976758,21%1607,15
P.43 bis6748,596126650,00%1428,95
P.44 Pantera81151,656946552,31%1483,32
TVP T 50/51102586,329526569,23%2533,16
Progetto CC55 mod. 5481556,158656552,31%1948,37
Bat.-Châtillon 25 t AP91338,538176465,63%1377,44
Controcarro 3 Minotauro102593,5910146366,67%2166,26
Centurion Mk. 7/191243,607486248,39%1089,96
Waffenträger auf Pz. IV91696,277066250,00%1384,51
FV230 Canopener102451,808936147,54%1930,87
FV226 Contradictious 81306,487836149,18%1249,87
P.43 ter71008,077326048,33%1688,55
T-103 81184,557146053,33%1219,34
T9592400,589765961,02%2236,02
BZ-5871389,558385846,55%1967,55
M4A1 Sherman5616,795935754,39%1915,61
Type 6191630,288465763,16%1747,46
FV229 Contender92168,289455754,39%1967,15
STA-181293,798145653,57%1766,08
59-166359,775205642,86%821,34
Object 70591943,169345662,50%2080,69
SMV CC-5671033,007315556,36%1532,40
M-VI-Y91788,959255560,00%1860,22
Strv S1 81550,558335570,91%1725,03
CS-4471017,377005450,00%1598,12
ISU-15281328,306605442,59%1290,12
Achilles6664,505695453,70%1237,98
AMX 65 t81287,877825455,56%1603,70
FV601 Saladin81006,027175451,85%1175,24
Caernarvon81497,688565352,83%1848,30
UDES 0381248,587775273,08%1361,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4127,692325238,46%170,65
BZ-75102435,609545257,69%1947,64
Object 703 Version II 81077,548845261,54%1220,57
CS-52 LIS 81246,627715251,92%1436,48
O-I6899,247255158,82%1693,55
Type 4 Ju-To71224,027065141,18%1427,12
ST-I91932,579205154,90%1820,06
WZ-111 model 5A102215,948055058,00%1849,49
BZT-70 102787,149625054,00%1939,20
Type 4 Chi-To6566,765394953,06%1012,46
Type 3 Chi-Nu Kai 5355,314044946,94%828,20
T2881673,068694854,17%1923,52
Prototipo Standard B91599,077614647,83%1437,20
Object 907 101996,788214551,11%1634,57
Grille5434,204494452,27%795,21
Somua SAu 404233,142534445,45%505,23
UDES 03 Alt 3 91659,148444461,36%1545,62
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81337,529384461,36%2080,44
M3 Stuart388,071144332,56%80,43
Vz. 44-171115,337114367,44%1725,74
CS-5381074,845954334,88%1281,63
SDP 58 Kilana81596,098984367,44%1936,02
B.U.G.I.6792,296314254,76%1311,67
Strv 103-091690,266754235,71%1377,86
Super Conqueror102184,178214257,14%1720,48
TS-54 81202,218404254,76%1283,48
STG 81490,149364266,67%2181,31
M2 Light2104,832534151,22%303,65
VK 30.01 (H)5386,204344143,90%818,69
Vz. 55102119,788644156,10%1618,51
Object 705A101865,637024141,46%1269,01
Crusader6332,554064047,50%890,65
Carro d'assalto P.8871166,688154055,00%1752,65
T-463143,771523951,28%485,47
Strv m/425453,584143842,11%1055,84
WZ-12091415,507383850,00%1292,99
VK 100.01 (P)81540,769123857,89%1876,78
FV227 Conceiver81356,828953868,42%1685,82
ST vz. 394280,303913756,76%928,00
Covenanter5258,303753751,35%761,22
Type 3 Chi-Nu5380,254333650,00%1042,81
Black Prince7935,147323655,56%1398,27
SU-85B4233,252863658,33%510,79
KV-261091,337123652,78%2061,14
AMX ELC bis5226,333673647,22%600,67
Heavy Tank No. VI 6763,836193652,78%1392,42
Cobra 92043,398563650,00%1976,05
Type 3 Ju-Nu61010,467103545,71%1550,62
VK 45.02 (P) Ausf. A81601,868923554,29%1945,84
AMX 50 Foch92055,469833568,57%1983,92
IS-M8923,805913542,86%891,63
IS-3-II91686,268313548,57%1409,43
B1492,261583450,00%97,90
Churchill I5425,565143455,88%884,86
VK 45.02 (P) Ausf. B91599,007303444,12%1343,11
Object 261101432,447583452,94%1138,21
T1 Heavy5476,764733360,61%994,51
T-4481211,398003354,55%1687,30
M2 Medium Tank3108,211533360,61%325,73
SU-26345,061273330,30%0,00
Pz.Sfl. IVb4312,002613351,52%842,51
LTTB8838,337573357,58%1521,50
Leo7930,506493246,88%1428,63
53TP Markowskiego81416,569123265,63%1989,28
Sturer Emil71011,066263154,84%1427,32
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8997,775223164,52%1177,95
Projet Louis 9952,108113158,06%1343,01
Chi-To SP71466,477633046,67%1714,47
T71 CMCD7464,574953036,67%709,26
Vickers Medium Mk. III394,791462937,93%104,00
Pz.Kpfw. II Luchs4270,074202948,28%861,84
AMX 50 Foch (155) 102171,348772965,52%1789,59
Ho-Ri 3101573,825822832,14%735,75
AMX M4 mle. 5191736,508122850,00%1429,20
T499948,615992835,71%1143,35
FV224 Chopper71314,218032842,86%1761,36
40TP Habicha6681,746562762,96%1378,73
AT 1581250,789092770,37%1424,18
M-III-Y81549,789502755,56%2063,78
Object 277102299,568792748,15%2078,88
Chrysler K GF 81427,117172744,44%1550,09
Progetto M40 mod. 65101566,816832650,00%1097,50
AMX 67 Imbattable113419,359032642,31%2228,63
Matilda4315,203732536,00%721,68
113101903,767032540,00%1389,16
Marder 38T4254,082142552,00%548,77
Mäuschen91537,608352560,00%1347,94
TBT 92511,6811042568,00%2529,03
Pz.Kpfw. 38 (t)3184,251502433,33%493,12
SU-1018579,544172450,00%476,98
StuG III Ausf. B4234,463472462,50%555,34
GSOR 1008 81359,966972445,83%1315,69
Object 260 102287,9610152462,50%1781,21
Durendal 103846,3810722462,50%3134,37
SU-855313,743622347,83%568,69
T1 Cunningham187,911492347,83%374,15
121101529,576962347,83%1036,52
Semovente M43 Bassotto6556,224222343,48%662,78
SDP 57 Gowika71398,267492343,48%1999,13
FSV Scheme A7982,707392347,83%1633,54
IS-2-II81330,658892369,57%1691,14
AMX M4 mle. 49 81075,877012343,48%1117,30
T803112948,3511572373,91%2020,26
60TP Lewandowskiego102087,277712250,00%1562,01
M36 Jackson61133,956822254,55%1934,11
Centurion Action X101740,008082263,64%1566,27
T110E3102390,779072263,64%1795,24
T-703167,321502231,82%388,04
Taschenratte112325,6410832259,09%1496,29
T-28E with F-30 4404,954302250,00%872,98
Fauteur112045,649302259,09%1263,06
M3 Lee4175,191672142,86%376,76
SU-76M4147,901492147,62%222,95
T-62A101867,297172142,86%1403,21
AMX 50 Foch B102357,387562142,86%1713,96
leKpz M 41 90 mm 8706,956112142,86%1093,47
Type 2597 Chi-Ha3160,002192060,00%553,78
T2 Medium Tank2129,501522050,00%550,98
Mitsu 1085830,305932055,00%1651,13
PTZ-78112702,059612055,00%1588,77
GSOR the TANK 91314,958162070,00%1448,46
VCS 6x6 TS 90 9897,257272060,00%1177,74
Marder II3143,951631942,11%216,60
FV215b (183) 102405,848151957,89%1838,93
Archer5505,633881942,11%1030,51
T-54 ltwt.91046,057931952,63%1415,27
BT-74118,281301844,44%200,63
AMX 383127,281801861,11%353,96
Char Futur 4 91649,447451850,00%1390,54
Black Rock 112065,448051838,89%1137,77
Renault UE 573251,182351770,59%916,05
D23112,811661662,50%369,92
SU-100M17736,316371656,25%874,43
T28 Concept 7809,505611650,00%947,02
AE Phase I 91362,136121637,50%852,35
DBV-152 102753,138951566,67%1808,37
Strv 81 8914,075631526,67%897,09
KR-1111673,406461526,67%779,61
Type 1 Chi-He4294,863691442,86%703,09
Ikv 90 Typ B71230,937711457,14%2365,02
Vz. 60S Dravec 102096,939091457,14%1425,80
Pz.Kpfw. VII101876,438491457,14%1396,31
Staghound Mk. III6720,217081471,43%1378,76
Object 268 Version V 102390,865481421,43%1527,15
Tortoise91632,718831478,57%1425,36
Tiger (P)71208,386841338,46%1509,83
T-29 3331,624521353,85%1293,29
Object 252U 81620,008721346,15%1580,30
Sherman VC Firefly 6673,926751369,23%1179,22
Kranvagn101943,758911266,67%1574,28
MS-1114,58791266,67%221,70
STK-2112185,3310211266,67%1355,26
Durchbruchswagen 24294,173761250,00%771,99
Object 268102137,427581258,33%1527,17
K-91101707,838281258,33%1503,22
E 25 7788,506481266,67%1199,41
Ashigaru 101639,677571258,33%1130,00
Nergal 81674,337451225,00%1869,64
LT vz. 383309,644681154,55%1505,21
M15/423284,554021145,45%802,57
P.435512,915421154,55%1533,51
T1 HMC257,821201172,73%313,50
Wespe3121,551661136,36%193,33
NC 70 Błyskawica101667,367451154,55%1077,88
Renault FT AC242,451251145,45%36,85
BZ-79111628,739291163,64%850,81
25TP KSUST II5587,106771070,00%1771,23
Ikv 65 Alt II6725,605951070,00%1347,79
AT-12159,401251040,00%423,39
M41 Walker Bulldog8597,304491020,00%905,83
Pz.Kpfw. 35 (t)297,22123944,44%276,59
Type 97 Chi-Ha3386,33545955,56%1714,55
AMX 40449,33167944,44%53,70
STB-1101144,00466922,22%522,54
T-262128,89153955,56%588,35
IS-4102510,00807944,44%1659,80
T56 GMC388,67164944,44%68,56
MT-256611,11759966,67%2036,07
AEC Armoured Car5843,78591944,44%2355,03
Pawlack Tank6650,11489933,33%680,74
AltProto AMX 30 81760,441018955,56%2489,33
Carro da Combattimento 45 t 101792,56843955,56%1481,12
AMX Canon d'assaut 105 81377,22768955,56%1629,07
BT-22171,13161850,00%710,47
Pz.Kpfw. II2123,25152837,50%279,34
T-60296,50157850,00%261,85
AMX 30 B10876,50611850,00%582,89
FV4025 Contriver111646,00972875,00%1026,64
M24E2 Super Chaffee 6368,13689850,00%892,12
BT-7 artillery 3142,00176825,00%267,43
112 8504,50682862,50%512,77
Vickers Medium Mk. II2121,71142757,14%540,63
M14/41295,14157742,86%94,06
Vickers Mk. E Type B228,0074728,57%0,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3142,00455785,71%764,84
M22 Locust 3186,57416757,14%735,31
LTP 3129,43121728,57%393,78
WZ-114 91170,57594728,57%849,45
StuG IV 5376,86416757,14%918,99
Udarniy 81929,291132757,14%2510,51
Hotchkiss H352114,50117633,33%297,89
Rinoceronte101526,83763666,67%993,75
SU-18267,00104633,33%138,15
M-V-Y102181,67969666,67%1878,92
Jagdpanzer E 90 92286,83799650,00%1951,38
Object 777 Version II 91494,33923650,00%1306,00
Renault FT1138,602595100,00%913,94
Renault NC-311181,60170540,00%851,77
T-34-28926,40481520,00%1119,80
SU-1006510,60462560,00%763,45
Semovente M415420,00335540,00%678,24
Pz.Kpfw. I272,40190520,00%45,90
KV-1SA 5381,0022350,00%464,65
Light Mk. VIC 270,60102520,00%95,30
T95/FV4201 Chieftain 102503,60976560,00%1885,26
M10 RBFM 5414,00520560,00%837,69
Somua SM 81302,20998560,00%1541,35
43 M. Toldi III 3140,60245560,00%619,64
TKS z n.k.m. 20 mm 2178,00231425,00%711,72
Leichttraktor180,7568425,00%129,63
Panzerjäger I2253,25217450,00%953,14
Pz.Kpfw. III Ausf. E380,50118450,00%100,99
T3 HMC2102,00107450,00%269,77
G.Pz. Mk. VI (e)278,00127450,00%324,42
Object 268 Version 4102862,501082475,00%2057,41
Gabler’s Destroyer 5213,0022340,00%301,38
Windhund 8709,75501450,00%547,93
Type 1 Ho-Ni II 4176,50179425,00%74,25
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2223,257054100,00%1312,79
P26/404896,6711443100,00%4157,21
D1235,671303100,00%261,00
14TP4153,00423366,67%562,14
SU-15271584,00572333,33%1809,68
45TP Habicha72722,0016033100,00%5616,97
Cruiser Mk. IV4439,67438333,33%1286,86
Kunze Panzer 91352,33554333,33%840,76
Jagdtiger Prototype 81933,67889366,67%2574,48
L-60 2129,67325333,33%537,75
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6454,67419333,33%480,90
Fantôme 91183,67640333,33%726,97
OCP Peacekeeper 93480,001345366,67%4516,34
Vickers Medium Mk. I1181,002832100,00%1174,10
Universal Carrier 2-pdr219,502820,00%0,00
K-91-PT 91619,509182100,00%1412,13
T-50-2 6745,50633250,00%2299,38
TS-5 82213,501210250,00%2942,84
Fiat 30001125,003091100,00%625,32
LT vz. 352170,0022110,00%626,83
4TP10,001510,00%0,00
M7 Priest30,001510,00%0,00
M53/M559157,004510,00%0,00
Pz.Kpfw. 38 (K) 597,0013510,00%0,00
Lorraine 50 t 91751,0071910,00%1822,44
MKA 2814,0015271100,00%5667,73
Tiger 131 6944,0053410,00%1370,67
Valentine II 444,007810,00%0,00
Ashbringer 103418,0014211100,00%2008,05
Großtraktor - Krupp 3405,0033810,00%1454,78
T26E3 Eagle 7 71444,009691100,00%2284,04
Valiant 52068,00112710,00%8577,31
T78 61948,0013111100,00%3534,93
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5210,0019110,00%224,02
SU-100I 50,004911100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 25.10.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 13.01.2026
Otišao: 27.08.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.11.2025
Otišao: 14.01.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.05.2025
Otišao: 07.11.2025
Pozicija: Novak
Član od: 11.12.2024
Otišao: 12.05.2025
Pozicija: Novak
Član od: 11.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.11.2024
Otišao: 10.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.08.2023
Otišao: 25.10.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 26.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 07.08.2019
Otišao: 07.08.2019
Pozicija: Novak
Član od: 26.11.2017
Otišao: 28.12.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.11.2016
Otišao: 15.12.2016
Pozicija: Novak
Član od: 10.07.2016
Otišao: 12.07.2016
Pozicija: Novak
Član od: 09.03.2017
Otišao: 22.11.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 08.01.2018
Otišao: 27.01.2018
Pozicija: Novak
Član od: 06.08.2019
Otišao: 06.08.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 08.08.2019
Otišao: 19.03.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 21.03.2020
Otišao: 17.05.2021
Pozicija: Novak
Član od: 03.07.2016
Otišao: 03.07.2016
Pozicija: Pričuva
Član od: 08.01.2018
Otišao: 27.01.2018
Pozicija: Novak
Član od: 14.06.2016
Otišao: 15.06.2016
Pozicija: Novak
Član od: 03.06.2016
Otišao: 10.06.2016
Pozicija: Novak
Član od: 02.11.2015
Otišao: 30.05.2016