cis_Hostivice

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 26.09.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke493331230129
Ø Razina7,699,008,978,30
Pobjede2582052,34%975,00%2066,67%7255,81%
Izgubljene2292846,48%325,00%930,00%5542,64%
Neriješeno5851,19%00,00%13,33%21,55%
Preživjele bitke1739535,26%541,67%1136,67%3930,23%
Uništenih tenkova533401,08110,92311,031321,02
Odnos razaranja1,671,571,631,47
Otkriveno tenkova408540,83110,92351,171801,40
Počinjena šteta1.281,472.032,502.068,971.667,95
Bodovi zauzimanja486570,9900,0000,00730,57
Obrambeni bodovi531471,0800,0000,00470,36
Iskustvo671,33995,50947,07810,21
WN71323,531416,481492,901418,61
WN81675,151721,821882,751775,47
Ukupno
Bitke49333
Ø Razina7,69
Pobjede2582052,34%
Izgubljene2292846,48%
Neriješeno5851,19%
Preživjele bitke1739535,26%
Uništenih tenkova533401,08
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova408540,83
Počinjena šteta1.281,47
Bodovi zauzimanja486570,99
Obrambeni bodovi531471,08
Iskustvo671,33
WN71323,53
WN81675,15
Zadnja 24 sata
Bitke12
Ø Razina9,00
Pobjede975,00%
Izgubljene325,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke541,67%
Uništenih tenkova110,92
Odnos razaranja1,57
Otkriveno tenkova110,92
Počinjena šteta2.032,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo995,50
WN71416,48
WN81721,82
Zadnjih 7 dana
Bitke30
Ø Razina8,97
Pobjede2066,67%
Izgubljene930,00%
Neriješeno13,33%
Preživjele bitke1136,67%
Uništenih tenkova311,03
Odnos razaranja1,63
Otkriveno tenkova351,17
Počinjena šteta2.068,97
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo947,07
WN71492,90
WN81882,75
Zadnjih 30 dana
Bitke129
Ø Razina8,30
Pobjede7255,81%
Izgubljene5542,64%
Neriješeno21,55%
Preživjele bitke3930,23%
Uništenih tenkova1321,02
Odnos razaranja1,47
Otkriveno tenkova1801,40
Počinjena šteta1.667,95
Bodovi zauzimanja730,57
Obrambeni bodovi470,36
Iskustvo810,21
WN71418,61
WN81775,47
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1198000
Pobjede62952,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene50341,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno665,51%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke46638,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9290,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,270,000,000,00
Otkriveno tenkova7210,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.606,260,000,000,00
Bodovi zauzimanja21531,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13161,1000,0000,0000,00
Iskustvo719,630,000,000,00
Ukupno
Bitke1198
Pobjede62952,50%
Izgubljene50341,99%
Neriješeno665,51%
Preživjele bitke46638,90%
Uništenih tenkova9290,78
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova7210,60
Počinjena šteta1.606,26
Bodovi zauzimanja21531,80
Obrambeni bodovi13161,10
Iskustvo719,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke355000
Pobjede21660,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12635,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno133,66%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke15242,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2750,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,350,000,000,00
Otkriveno tenkova1290,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.019,100,000,000,00
Bodovi zauzimanja6061,7100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2890,8100,0000,0000,00
Iskustvo735,420,000,000,00
Ukupno
Bitke355
Pobjede21660,85%
Izgubljene12635,49%
Neriješeno133,66%
Preživjele bitke15242,82%
Uništenih tenkova2750,77
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova1290,36
Počinjena šteta1.019,10
Bodovi zauzimanja6061,71
Obrambeni bodovi2890,81
Iskustvo735,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke99000
Pobjede5353,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4343,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno33,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4545,45%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova950,9600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,760,000,000,00
Otkriveno tenkova460,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta534,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja3553,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi770,7800,0000,0000,00
Iskustvo481,170,000,000,00
Ukupno
Bitke99
Pobjede5353,54%
Izgubljene4343,43%
Neriješeno33,03%
Preživjele bitke4545,45%
Uništenih tenkova950,96
Odnos razaranja1,76
Otkriveno tenkova460,46
Počinjena šteta534,36
Bodovi zauzimanja3553,59
Obrambeni bodovi770,78
Iskustvo481,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1511000
Pobjede78551,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene70446,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno221,46%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke59339,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova13650,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,490,000,000,00
Otkriveno tenkova10170,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta794,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja22831,5100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14270,9400,0000,0000,00
Iskustvo520,810,000,000,00
Ukupno
Bitke1511
Pobjede78551,95%
Izgubljene70446,59%
Neriješeno221,46%
Preživjele bitke59339,25%
Uništenih tenkova13650,90
Odnos razaranja1,49
Otkriveno tenkova10170,67
Počinjena šteta794,08
Bodovi zauzimanja22831,51
Obrambeni bodovi14270,94
Iskustvo520,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke512000
Pobjede26651,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24447,66%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke22944,73%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3870,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,370,000,000,00
Otkriveno tenkova3130,6100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.027,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja15403,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10482,0500,0000,0000,00
Iskustvo667,920,000,000,00
Ukupno
Bitke512
Pobjede26651,95%
Izgubljene24447,66%
Neriješeno20,39%
Preživjele bitke22944,73%
Uništenih tenkova3870,76
Odnos razaranja1,37
Otkriveno tenkova3130,61
Počinjena šteta1.027,12
Bodovi zauzimanja15403,01
Obrambeni bodovi10482,05
Iskustvo667,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1418000
Pobjede82758,32%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene56639,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno251,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke60642,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10550,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,300,000,000,00
Otkriveno tenkova6470,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.115,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja14981,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi15951,1200,0000,0000,00
Iskustvo721,770,000,000,00
Ukupno
Bitke1418
Pobjede82758,32%
Izgubljene56639,92%
Neriješeno251,76%
Preživjele bitke60642,74%
Uništenih tenkova10550,74
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova6470,46
Počinjena šteta1.115,05
Bodovi zauzimanja14981,06
Obrambeni bodovi15951,12
Iskustvo721,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke897000
Pobjede48754,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene40144,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno91,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke36140,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6500,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,210,000,000,00
Otkriveno tenkova3780,4200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.673,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja9601,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11511,2800,0000,0000,00
Iskustvo775,480,000,000,00
Ukupno
Bitke897
Pobjede48754,29%
Izgubljene40144,70%
Neriješeno91,00%
Preživjele bitke36140,25%
Uništenih tenkova6500,72
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova3780,42
Počinjena šteta1.673,04
Bodovi zauzimanja9601,07
Obrambeni bodovi11511,28
Iskustvo775,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (335)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Type 59 81144,94793225152,55%1707,42
T34 81438,88791199155,60%1992,66
E 25 71378,52894131360,78%2488,18
Object 70492460,27846105353,85%2294,89
KV-856699,96557100354,24%1282,15
M53/M5591566,1149269554,10%1772,16
WZ-1328946,1574164950,85%1761,64
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4563,0854861756,08%1897,70
T-5491708,3984755155,35%2086,89
KV-37636,8633451045,88%665,98
Lorraine 155 mle. 5181303,1559451050,78%1664,20
WZ-12091771,5964050952,46%2100,48
Grille5554,1132150755,62%1356,95
Bat.-Châtillon 25 t101746,4275450651,19%1502,74
T-54 ltwt.91073,1173947349,05%1677,35
G.W. Panther71213,8655646744,33%1482,29
Waffenträger auf E 100102694,9876546254,11%2127,67
AMX 13 909960,4673945751,42%1531,39
T3091529,0362245347,46%1365,09
IS-381262,8368044946,99%1441,43
M10391457,0267344444,37%1478,29
G.W. Tiger91349,3159644148,98%1382,73
T-1091636,0875843952,39%1662,77
ST-I91241,9465143145,71%1040,16
M40/M4381318,8265442954,08%1528,18
Bat.-Châtillon 155 58101688,0360142850,23%1789,97
T110E4102411,6969042344,21%1864,87
Rhm.-Borsig Waffenträger81898,4576241755,88%2305,35
Hummel6822,6339141552,53%1361,99
KV-48856,1954541544,10%849,44
WZ-111 model 1-492025,1889440556,30%2201,21
E 7591424,9676040257,96%1467,12
FV4004 Conway91989,5162238249,21%1830,53
Spähpanzer Ru 2519933,0273137452,14%1471,44
E 5091342,9170437346,65%1278,62
AMX 50 10081536,0983437160,92%1973,76
Strv 103-092130,0380337150,40%1939,03
Škoda T 5092030,3887637054,32%1986,08
IS-7101590,4871236748,50%1232,71
T28 Prototype81279,4962735850,28%1455,89
Bat.-Châtillon 25 t AP91307,6470135749,86%1341,63
T9591688,9170434351,02%1404,41
Leopard Prototyp A91659,3374333551,94%1734,42
T-284223,7020133146,83%608,35
AMX 50 Foch91851,5780432950,15%1873,72
Tortoise91758,9778932257,14%1638,56
Waffenträger auf Pz. IV92186,9180531347,92%2223,31
T1 Cunningham1229,1148830761,89%1920,47
Conqueror91979,3490330458,55%2101,94
AMX 30 1er prototype91761,5080830455,59%1924,30
UDES 0381649,7178430051,00%2037,61
VK 45.02 (P) Ausf. B91938,7287729756,57%2186,86
ISU-15281568,8671229352,56%1923,29
T110E3102363,5174329352,56%1809,85
Centurion Mk. 7/191652,2780329052,07%1746,05
T-4481350,6885528060,00%2211,82
SU-122-5491912,0478127347,62%2147,59
T110E5101501,1976826653,38%1132,74
VK 30.01 (H)5434,4532625650,00%849,59
T3281084,4667225648,44%1257,15
AMX 12 t6387,4153825649,22%975,88
TVP VTU Koncept81308,1874025253,57%1828,81
Lorraine 155 mle. 5071257,2857524747,77%1856,04
Maus101717,9074824656,50%1382,23
G.W. E 100101476,5856424548,16%1348,95
Object 43092031,9291124458,61%1926,19
SU-10181395,7172424252,07%1804,61
Jagdtiger92035,2883223356,22%1976,35
KV-15283,5222423348,93%417,54
Object 430 Version II91496,2474323150,22%1523,77
Emil II91995,2786923053,48%2062,11
Type 4 Heavy91696,4878022645,58%1614,60
E 100101881,1672622451,34%1510,17
SU-14-17926,8350122459,38%1608,69
Tiger II81199,7169422146,15%1389,29
Jagdpanther II81643,8684020857,69%2032,04
T54E191820,7189420660,68%2090,21
AMX 50 12091781,5984220257,43%1898,66
Centurion Mk. I81097,6674919053,16%1530,33
Charioteer81535,0482118764,17%2020,80
Sturer Emil71196,3565818645,70%2033,44
M66491,8435918451,09%744,22
FV2078981,6462018352,46%1096,04
AT 1581546,4485118156,91%1938,43
AMX AC mle. 4881429,3275618155,25%1914,70
T4991103,2667517847,19%1806,16
T2881436,3165817750,85%1661,29
M18 Hellcat6436,1030217750,85%637,57
Konštrukta T-34/10071207,9078517353,18%2207,01
Pz.Kpfw. III/IV5203,4922217345,66%375,49
M1271062,0258917050,00%1432,99
AMX M4 mle. 5191928,9484516950,89%1748,97
Type 64 6678,8765716950,30%1679,11
Crusader 5.5-in. SP7872,4556916657,23%1433,31
Škoda T 40 6898,3267616454,88%1906,75
T1 Heavy Tank5404,2227916145,96%744,87
AMX 65 t81193,1075015956,60%1541,29
AMX 50 B101969,3773415653,21%1593,10
Ikv 90 Typ B71217,9972015451,30%1991,30
T25/27894,5455415450,00%1329,39
IS-4101637,7578615156,95%1372,20
WZ-132A91046,2369714953,02%1477,53
Object 41681116,4172514855,41%1346,45
T2971016,0166714748,98%1267,65
Panther II81026,4871514557,24%1552,02
Object 70592063,5990714456,94%2036,85
Type 586733,4962214250,00%1673,02
AMX M4 mle. 457969,7466314247,89%1392,92
VK 45.02 (P) Ausf. A81368,8280814156,74%1865,34
WZ-1317781,1878013950,36%1554,40
Rheinmetall Skorpion G 81543,3281013958,27%1764,84
Jagdpanzer E 100102267,8072813849,28%1703,01
IS71018,9165713750,36%1527,65
Leo7943,9171513750,36%1520,30
SU-1006797,5455513759,85%1656,24
SU-14-281328,7271413448,51%1440,84
Challenger71097,8470613449,25%1566,09
11081258,3978513052,31%1443,62
T92 8865,9177912951,16%1732,23
AMX 13 757513,2957812848,44%933,75
Caernarvon81418,8781112755,12%1926,24
O-Ho81427,8886312752,76%1633,60
Emil I81603,2890112459,68%1986,79
Jagdpanther71303,3178612459,68%2233,80
Object 268102741,8175112443,55%2240,27
T71 DA7465,5060812453,23%787,26
SU-1527840,3151512152,07%1216,62
T-505131,5234611945,38%236,63
SU-100M17941,5164411258,04%1496,88
T675338,8425111249,11%629,84
T57 Heavy Tank102072,5080310853,70%1635,08
M41 Walker Bulldog8999,0683310851,85%2295,72
VK 30.02 (D)7786,6463010746,73%1248,66
Type T-345508,2955610759,81%1706,73
T-345315,6536510549,52%733,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4275,6628810345,63%669,69
M41 HMC51189,1758810353,40%2464,72
IS-6 81431,6377810250,98%1593,36
FV3046813,3154910252,94%1530,40
IS-M81264,1776110249,02%1404,99
59-166499,985909947,47%1395,41
VK 16.02 Leopard5107,013169950,51%189,79
MT-256524,056289759,79%1614,37
Strv 746856,967029650,00%1784,53
M3 Lee4167,551659532,63%343,00
Tiger I7982,276629445,74%1310,38
M5 Stuart4225,563899447,87%955,48
Leopard 1101964,856769444,68%1604,70
STA-2 8999,477229451,06%1177,34
ARL 446857,216569153,85%1720,56
Cromwell6668,526329057,78%1512,33
M7 Priest3501,923399042,22%1655,53
T-34-171155,098698966,29%2290,14
Škoda T 256883,537558854,55%2098,90
Object 263102156,836768850,00%1605,15
T25 Pilot Number 1 81233,808038750,57%1713,46
Black Prince71123,718318660,47%1843,69
SU-855523,663898547,06%1223,00
Aufklärungspanzer Panther7574,966358548,24%1128,86
E 50 Ausf. M102012,626738442,86%1598,41
T6981196,086618444,05%1488,05
Panther7928,136848356,63%1625,12
O-Ni71126,998098355,42%1515,74
AT 771353,308208253,66%2010,22
SU-54544,443128047,50%1431,78
Object 907 101617,147618055,00%1197,61
Pz.Sfl. IVc5758,446318057,50%2448,98
IS-271254,977817951,90%1760,19
AMX AC mle. 4671219,537397962,03%2298,81
ARL V396796,995657750,65%1821,71
T-463117,711327548,00%367,11
T-437824,916957554,67%1495,06
SU-263136,511257445,95%188,98
AMX Chasseur de chars 81367,908447358,90%2123,72
Comet7858,567367150,70%1572,34
LTTB8765,977407160,56%1556,07
BT-7388,592226950,72%279,87
VK 30.01 (P)6611,804846947,83%1078,26
Tiger (P)71100,387516953,62%1524,62
A-447894,966346944,93%1397,80
Jagdpanzer IV6818,415566852,94%1681,14
Pz.Kpfw. III Ausf. J4103,411466836,76%96,96
M4 Sherman5534,385416656,06%1509,59
AMX ELC bis5243,054266552,31%731,12
Grille 15102508,174686544,62%1859,00
M8A14221,111766440,63%373,11
Ikv 65 Alt II6877,566646353,97%1888,09
O-I6869,647326167,21%1580,90
Achilles6772,856706165,57%1560,23
Pz.Kpfw. II Luchs4131,691615949,15%305,71
Nashorn61108,807035947,46%2394,59
Leichttraktor198,742415853,45%438,84
Ikv 1035516,194965850,00%1498,36
VK 28.016256,964055740,35%493,48
StuG III Ausf. G5341,843055543,64%623,41
Strv 103B102270,607415250,00%1696,67
AT 86812,156765269,23%1645,98
AMX 40488,942015050,00%227,20
T216373,725215054,00%1043,82
Wespe3155,611424955,10%481,21
Churchill I5724,566454858,33%1972,02
M4A3E8 Sherman6770,307054757,45%1655,17
SU-86662,264944757,45%985,22
AMX 50 Foch (155) 101990,457264753,19%1509,44
Strv m/425573,205574652,17%1805,88
Pz.Kpfw. II263,371524650,00%142,96
T-34-856608,706264669,57%1420,96
S35 CA5525,043924544,44%1067,46
Churchill VII6795,866264438,64%1433,19
Škoda T 245638,335984358,14%2088,29
T3 HMC2290,653634344,19%1431,19
KV-26685,335804360,47%1278,93
M75340,334324257,14%1287,63
Lago4395,204474146,34%1437,35
SU-18271,29924151,22%279,97
IS-5 (Object 730) 81102,617564160,98%1333,26
Type 3 Chi-Nu5530,465423958,97%1698,18
MS-1140,32943743,24%21,49
Archer5674,975723756,76%1942,04
Crusader5333,533853650,00%896,03
Valentine AT3243,063113652,78%830,31
Centurion Action X101628,896773545,71%1290,75
Type 4 Chi-To6719,616283354,55%1466,85
Somua SAu 404179,302153348,48%343,27
Object 140101810,327053138,71%1282,65
T2 Medium Tank279,671203043,33%177,95
BDR G1 B5766,736213046,67%1804,74
Marder 38T4650,307293063,33%2395,54
Bishop5537,624092948,28%1213,19
Sturmpanzer I Bison3105,50882846,43%162,40
M374411,262632733,33%1483,58
Pz.Kpfw. I Ausf. C3232,784352744,44%1130,05
Sav m/434363,654522661,54%1180,42
M2 Medium Tank392,771492661,54%308,35
AMX 38387,381972665,38%388,06
Valentine II 4532,506832653,85%2314,89
Valentine4343,503912450,00%1513,19
T92 HMC101560,676432450,00%1246,09
B14264,913532339,13%732,55
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4230,353822352,17%824,12
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5504,786122378,26%1701,82
Covenanter4212,774362259,09%917,82
T23E3 7732,364962236,36%892,02
A-436649,776302259,09%1424,64
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2209,005212277,27%1597,57
Object 268 Version 4101794,906632142,86%986,58
A-20499,902752050,00%232,84
FV215b 102032,956932040,00%1523,44
T376439,154962035,00%854,37
TVP T 50/51102477,377871947,37%1933,52
Type 2597 Chi-Ha3152,532721963,16%570,56
T-26281,95991936,84%167,74
Type 5 Heavy102289,507731833,33%1493,49
FV215b (183) 101551,175051844,44%1019,27
P26/404328,293811741,18%1026,30
StuG IV 5617,186681782,35%2008,07
Kranvagn102024,197471650,00%1730,81
Ikv 723308,633571650,00%1069,22
Alecto4347,754411656,25%1022,28
FV4005 Stage II102013,566931650,00%1239,30
Type 1 Chi-He4301,803961546,67%990,52
M5A1 Stuart4365,134701553,33%1635,65
Marder II3363,003681573,33%1399,56
AT 25550,475281553,33%1485,87
Pz.Kpfw. III Ausf. E3129,211441442,86%342,59
Renault UE 573243,932511442,86%783,41
P.435283,383161338,46%487,53
SU-130PM 81429,626791338,46%1205,73
TOG II* 6847,084261361,54%1398,57
T-34-85M 6918,927141361,54%1596,49
Matilda4447,585101266,67%1685,48
T2071225,508121250,00%2325,54
Cromwell B 6690,425631250,00%1096,85
BT-2252,181161127,27%10,16
AMX 30 B102388,009021154,55%1881,79
Panzerjäger I2192,401501050,00%637,34
Löwe 81174,706381030,00%1143,42
T 55A 92069,607971040,00%1957,41
Vickers Medium Mk. III3176,00277944,44%553,31
M3G FT3331,33339922,22%1184,11
T1E6 2163,22306955,56%991,84
Renault FT 75 BS2119,38133837,50%465,50
SU-76G FT4333,63394862,50%813,40
112 8774,75471825,00%651,68
Hotchkiss H352123,57262771,43%713,39
T-1506328,29204742,86%295,91
Pz.Kpfw. I2163,43324742,86%938,27
Strv m/40L3547,67651666,67%2523,25
Light Mk. VIC 221,83192633,33%0,00
T7 Combat Car 243,50349683,33%262,50
T28 Concept 7737,33741666,67%1107,53
M15/423234,60381560,00%831,54
T56 GMC3181,00144540,00%443,39
Cruiser Mk. III240,60169560,00%170,54
AMX 50 Foch B102170,20665540,00%1286,19
Pz.Kpfw. VII101557,00762560,00%951,47
M3 Stuart3235,00395475,00%1336,53
D23130,50248450,00%397,81
Renault FT154,00107475,00%321,40
Type 97 Chi-Ha3456,50625475,00%2437,82
Type 97 Te-Ke 2107,50216475,00%613,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3415,50601475,00%2118,83
AT-1235,5086425,00%0,00
Cruiser Mk. IV3215,00251450,00%765,21
Renault FT AC2271,00280450,00%1363,25
Pz.Kpfw. II Ausf. G3109,50276425,00%245,29
IS-3A 81125,50905475,00%1133,36
Renault Otsu1227,00483366,67%1774,62
Pz.Kpfw. 35 (t)2301,67454366,67%2222,11
D12109,00161333,33%341,82
T1 HMC2430,005073100,00%3370,36
105 leFH18B2 5428,33299333,33%690,02
Vickers Mk. E Type B2136,33221333,33%476,93
KV-220-2 5370,336313100,00%749,15
Tetrarch 294,67147333,33%222,00
LTP 3202,67241366,67%895,90
Dicker Max 6892,67578366,67%1812,78
BT-7 artillery 3393,67370366,67%2690,21
Vickers Medium Mk. II2241,50441250,00%1292,63
Chi-Ni2140,503382100,00%833,14
4TP192,50249250,00%443,60
7TP2169,50239250,00%627,05
121101975,50825250,00%1552,26
FV217 Badger101987,0054320,00%1308,30
T-45 2215,5019220,00%1326,22
Heavy Tank No. VI 6764,50530250,00%1510,03
T95E6 10574,00570250,00%236,70
43 M. Toldi III 3301,5019420,00%1898,89
Renault NC-31132,003341100,00%261,00
10TP3165,003691100,00%683,28
M2 Light Tank2356,006361100,00%2216,55
M4 Improved 50,001981100,00%261,00
T-62A101281,0021810,00%633,14
Object 252U Defender 8889,0029610,00%505,26
Object 260 102856,0046110,00%1946,87

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 26.09.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.12.2017
Otišao: 21.06.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.11.2017
Otišao: 22.12.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.06.2017
Otišao: 09.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 27.12.2016
Otišao: 07.06.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.12.2016
Otišao: 23.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.10.2016
Otišao: 06.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.08.2013
Otišao: 11.10.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 12.04.2016
Otišao: 31.08.2016
Cookies help delivering this services. Uči više  Close