cis_Hostivice

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 26.09.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4887623148616
Ø Razina7,696,047,037,70
Pobjede2556652,31%1252,17%7450,00%34856,49%
Izgubljene2273246,51%1147,83%7349,32%26142,37%
Neriješeno5781,18%00,00%10,68%71,14%
Preživjele bitke1722135,23%730,43%5738,51%25441,23%
Uništenih tenkova528301,08200,872581,748901,44
Odnos razaranja1,671,252,842,46
Otkriveno tenkova404240,83140,611691,146781,10
Počinjena šteta1.279,46623,041.299,551.465,33
Bodovi zauzimanja485640,9900,001290,873120,51
Obrambeni bodovi528021,0830,132021,364950,80
Iskustvo670,18510,35798,18830,09
WN71322,94937,471751,281630,43
WN81675,30955,982382,732078,74
Ukupno
Bitke48876
Ø Razina7,69
Pobjede2556652,31%
Izgubljene2273246,51%
Neriješeno5781,18%
Preživjele bitke1722135,23%
Uništenih tenkova528301,08
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova404240,83
Počinjena šteta1.279,46
Bodovi zauzimanja485640,99
Obrambeni bodovi528021,08
Iskustvo670,18
WN71322,94
WN81675,30
Zadnja 24 sata
Bitke23
Ø Razina6,04
Pobjede1252,17%
Izgubljene1147,83%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke730,43%
Uništenih tenkova200,87
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova140,61
Počinjena šteta623,04
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi30,13
Iskustvo510,35
WN7937,47
WN8955,98
Zadnjih 7 dana
Bitke148
Ø Razina7,03
Pobjede7450,00%
Izgubljene7349,32%
Neriješeno10,68%
Preživjele bitke5738,51%
Uništenih tenkova2581,74
Odnos razaranja2,84
Otkriveno tenkova1691,14
Počinjena šteta1.299,55
Bodovi zauzimanja1290,87
Obrambeni bodovi2021,36
Iskustvo798,18
WN71751,28
WN82382,73
Zadnjih 30 dana
Bitke616
Ø Razina7,70
Pobjede34856,49%
Izgubljene26142,37%
Neriješeno71,14%
Preživjele bitke25441,23%
Uništenih tenkova8901,44
Odnos razaranja2,46
Otkriveno tenkova6781,10
Počinjena šteta1.465,33
Bodovi zauzimanja3120,51
Obrambeni bodovi4950,80
Iskustvo830,09
WN71630,43
WN82078,74
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1198000
Pobjede62952,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene50341,99%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno665,51%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke46638,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9290,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,270,000,000,00
Otkriveno tenkova7210,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.606,260,000,000,00
Bodovi zauzimanja21531,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13161,1000,0000,0000,00
Iskustvo719,630,000,000,00
Ukupno
Bitke1198
Pobjede62952,50%
Izgubljene50341,99%
Neriješeno665,51%
Preživjele bitke46638,90%
Uništenih tenkova9290,78
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova7210,60
Počinjena šteta1.606,26
Bodovi zauzimanja21531,80
Obrambeni bodovi13161,10
Iskustvo719,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke355000
Pobjede21660,85%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12635,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno133,66%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke15242,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2750,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,350,000,000,00
Otkriveno tenkova1290,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.019,100,000,000,00
Bodovi zauzimanja6061,7100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2890,8100,0000,0000,00
Iskustvo735,420,000,000,00
Ukupno
Bitke355
Pobjede21660,85%
Izgubljene12635,49%
Neriješeno133,66%
Preživjele bitke15242,82%
Uništenih tenkova2750,77
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova1290,36
Počinjena šteta1.019,10
Bodovi zauzimanja6061,71
Obrambeni bodovi2890,81
Iskustvo735,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke99000
Pobjede5353,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4343,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno33,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4545,45%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova950,9600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,760,000,000,00
Otkriveno tenkova460,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta534,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja3553,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi770,7800,0000,0000,00
Iskustvo481,170,000,000,00
Ukupno
Bitke99
Pobjede5353,54%
Izgubljene4343,43%
Neriješeno33,03%
Preživjele bitke4545,45%
Uništenih tenkova950,96
Odnos razaranja1,76
Otkriveno tenkova460,46
Počinjena šteta534,36
Bodovi zauzimanja3553,59
Obrambeni bodovi770,78
Iskustvo481,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1511000
Pobjede78551,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene70446,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno221,46%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke59339,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova13650,9000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,490,000,000,00
Otkriveno tenkova10170,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta794,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja22831,5100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14270,9400,0000,0000,00
Iskustvo520,810,000,000,00
Ukupno
Bitke1511
Pobjede78551,95%
Izgubljene70446,59%
Neriješeno221,46%
Preživjele bitke59339,25%
Uništenih tenkova13650,90
Odnos razaranja1,49
Otkriveno tenkova10170,67
Počinjena šteta794,08
Bodovi zauzimanja22831,51
Obrambeni bodovi14270,94
Iskustvo520,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke512000
Pobjede26651,95%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24447,66%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,39%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke22944,73%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3870,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,370,000,000,00
Otkriveno tenkova3130,6100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.027,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja15403,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10482,0500,0000,0000,00
Iskustvo667,920,000,000,00
Ukupno
Bitke512
Pobjede26651,95%
Izgubljene24447,66%
Neriješeno20,39%
Preživjele bitke22944,73%
Uništenih tenkova3870,76
Odnos razaranja1,37
Otkriveno tenkova3130,61
Počinjena šteta1.027,12
Bodovi zauzimanja15403,01
Obrambeni bodovi10482,05
Iskustvo667,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1395000
Pobjede81758,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene55339,64%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno251,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke60043,01%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10370,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,300,000,000,00
Otkriveno tenkova6320,4500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.125,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja14981,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi15221,0900,0000,0000,00
Iskustvo726,700,000,000,00
Ukupno
Bitke1395
Pobjede81758,57%
Izgubljene55339,64%
Neriješeno251,79%
Preživjele bitke60043,01%
Uništenih tenkova10370,74
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova6320,45
Počinjena šteta1.125,64
Bodovi zauzimanja14981,07
Obrambeni bodovi15221,09
Iskustvo726,70
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke897000
Pobjede48754,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene40144,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno91,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke36140,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6500,7200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,210,000,000,00
Otkriveno tenkova3780,4200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.673,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja9601,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11511,2800,0000,0000,00
Iskustvo775,480,000,000,00
Ukupno
Bitke897
Pobjede48754,29%
Izgubljene40144,70%
Neriješeno91,00%
Preživjele bitke36140,25%
Uništenih tenkova6500,72
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova3780,42
Počinjena šteta1.673,04
Bodovi zauzimanja9601,07
Obrambeni bodovi11511,28
Iskustvo775,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (334)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Type 59 81144,94793225152,55%1705,67
T34 81438,88791199155,60%1991,96
E 25 71378,12893125160,83%2489,05
Object 70492460,27846105353,85%2294,20
KV-856699,96557100354,24%1282,58
M53/M5591566,1149269554,10%1764,80
WZ-1328946,1574164950,85%1755,50
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4563,0854861756,08%1894,47
T-5491708,3984755155,35%2087,46
KV-37636,8633451045,88%665,99
Lorraine 155 mle. 5181303,1559451050,78%1665,31
WZ-12091771,5964050952,46%2102,00
Grille5554,1132150755,62%1361,07
Bat.-Châtillon 25 t101746,4275450651,19%1501,33
T-54 ltwt.91073,1173947349,05%1676,58
G.W. Panther71213,8655646744,33%1482,76
Waffenträger auf E 100102694,9876546254,11%2129,11
AMX 13 909961,0074045651,32%1533,19
T3091529,0362245347,46%1365,80
IS-381262,8368044946,99%1440,13
M10391457,0267344444,37%1478,68
G.W. Tiger91349,3159644148,98%1340,96
T-1091636,0875843952,39%1663,17
ST-I91241,9465143145,71%1040,00
M40/M4381318,8265442954,08%1523,94
Bat.-Châtillon 155 58101692,7960242550,35%1797,26
T110E4102411,6969042344,21%1866,31
Rhm.-Borsig Waffenträger81898,4576241755,88%2301,87
Hummel6822,6339141552,53%1362,33
KV-48856,0354641444,20%850,39
WZ-111 model 1-492025,1889440556,30%2200,55
E 7591424,9676040257,96%1468,15
FV4004 Conway91989,5162238249,21%1841,68
E 5091342,9170437346,65%1278,27
Spähpanzer Ru 2519929,7973037352,01%1459,58
AMX 50 10081536,0983437160,92%1967,01
Strv 103-092130,0380337150,40%1929,47
Škoda T 5092030,3887637054,32%1978,67
IS-7101590,4871236748,50%1236,49
T28 Prototype81279,4962735850,28%1454,91
Bat.-Châtillon 25 t AP91307,6470135749,86%1342,48
T9591688,9170434351,02%1411,70
Leopard Prototyp A91659,3374333551,94%1733,35
T-284223,7020133146,83%608,53
AMX 50 Foch91851,5780432950,15%1887,88
Tortoise91758,9778932257,14%1640,66
Waffenträger auf Pz. IV92186,9180531347,92%2223,02
T1 Cunningham1229,1148830761,89%1923,01
Conqueror91979,3490330458,55%2124,54
AMX 30 1er prototype91761,5080830455,59%1920,86
UDES 0381649,7178430051,00%2031,41
VK 45.02 (P) Ausf. B91938,7287729756,57%2175,78
ISU-15281568,8671229352,56%1923,04
T110E3102363,5174329352,56%1806,94
Centurion Mk. 7/191652,2780329052,07%1746,66
T-4481350,6885528060,00%2215,22
SU-122-5491912,0478127347,62%2146,99
T110E5101501,1976826653,38%1131,35
VK 30.01 (H)5434,4532625650,00%850,16
T3281084,4667225648,44%1257,30
AMX 12 t6387,4153825649,22%977,53
TVP VTU Koncept81308,1874025253,57%1827,85
Lorraine 155 mle. 5071257,2857524747,77%1856,15
G.W. E 100101476,5856424548,16%1346,98
Object 43092031,9291124458,61%1908,80
SU-10181395,7172424252,07%1807,24
Jagdtiger92035,2883223356,22%1975,86
KV-15283,5222423348,93%417,25
Object 430 Version II91496,2474323150,22%1518,94
Emil II91995,2786923053,48%2047,95
Type 4 Heavy91696,4878022645,58%1619,69
E 100101881,1672622451,34%1509,81
SU-14-17926,8350122459,38%1609,90
Tiger II81199,7169422146,15%1389,59
Jagdpanther II81643,8684020857,69%2030,55
T54E191820,7189420660,68%2090,40
AMX 50 12091781,5984220257,43%1899,88
Centurion Mk. I81097,6674919053,16%1530,30
Charioteer81535,0482118764,17%2017,72
Sturer Emil71196,3565818645,70%2034,39
M66491,8435918451,09%744,12
Maus101864,9175118456,52%1519,94
AT 1581546,4485118156,91%1938,47
AMX AC mle. 4881429,3275618155,25%1916,12
FV2078983,8761417851,69%1089,94
T4991103,2667517847,19%1799,95
T2881436,3165817750,85%1666,61
M18 Hellcat6436,1030217750,85%637,86
Konštrukta T-34/10071207,9078517353,18%2204,10
Pz.Kpfw. III/IV5203,4922217345,66%375,23
M1271062,0258917050,00%1437,77
Type 64 6678,8765716950,30%1674,66
Crusader 5.5-in. SP7872,4556916657,23%1433,40
Škoda T 40 6898,3267616454,88%1903,75
T1 Heavy Tank5404,2227916145,96%746,68
AMX 65 t81193,1075015956,60%1539,46
AMX 50 B101969,3773415653,21%1593,63
Ikv 90 Typ B71217,9972015451,30%1988,39
T25/27894,5455415450,00%1330,07
IS-4101637,7578615156,95%1371,17
WZ-132A91039,0369414852,70%1460,33
Object 41681116,4172514855,41%1345,52
T2971016,0166714748,98%1266,49
Panther II81026,4871514557,24%1551,79
Object 70592063,5990714456,94%2021,29
Type 586733,4962214250,00%1673,88
AMX M4 mle. 457969,7466314247,89%1393,65
VK 45.02 (P) Ausf. A81368,8280814156,74%1865,24
WZ-1317781,1878013950,36%1550,21
IS71018,9165713750,36%1527,29
Leo7943,9171513750,36%1516,66
SU-1006797,5455513759,85%1661,11
Challenger71097,8470613449,25%1580,80
SU-14-281331,2171813148,85%1458,11
11081258,3978513052,31%1443,26
T92 8865,9177912951,16%1719,94
AMX 13 757513,2957812848,44%934,94
Caernarvon81418,8781112755,12%1932,06
O-Ho81427,8886312752,76%1626,72
Jagdpanzer E 100102438,5275512650,79%1918,13
Emil I81603,2890112459,68%1971,60
Jagdpanther71303,3178612459,68%2233,65
Object 268102741,8175112443,55%2242,66
T71 DA7465,5060812453,23%789,55
SU-1527840,3151512152,07%1217,33
T-505131,5234611945,38%234,78
SU-100M17941,5164411258,04%1499,23
T675338,8425111249,11%628,84
T57 Heavy Tank102072,5080310853,70%1632,18
M41 Walker Bulldog8999,0683310851,85%2293,60
VK 30.02 (D)7786,6463010746,73%1249,25
Type T-345508,2955610759,81%1706,90
T-345315,6536510549,52%732,86
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4275,6628810345,63%669,60
M41 HMC51189,1758810353,40%2468,58
IS-6 81431,6377810250,98%1592,72
FV3046813,3154910252,94%1530,87
IS-M81264,1776110249,02%1399,74
59-166499,985909947,47%1393,21
VK 16.02 Leopard5107,013169950,51%189,57
MT-256524,056289759,79%1613,96
Strv 746856,967029650,00%1775,06
M3 Lee4167,551659532,63%343,62
Tiger I7982,276629445,74%1310,21
M5 Stuart4225,563899447,87%955,45
Leopard 1101964,856769444,68%1602,14
STA-2 8999,477229451,06%1175,04
ARL 446857,216569153,85%1722,11
Cromwell6668,526329057,78%1510,25
M7 Priest3501,923399042,22%1656,05
T-34-171155,098698966,29%2290,17
Škoda T 256883,537558854,55%2098,08
Object 263102156,836768850,00%1604,25
T25 Pilot Number 1 81233,808038750,57%1707,98
Black Prince71123,718318660,47%1844,03
SU-855523,663898547,06%1223,48
Aufklärungspanzer Panther7574,966358548,24%1129,21
E 50 Ausf. M102012,626738442,86%1597,50
T6981196,086618444,05%1488,72
Panther7928,136848356,63%1622,44
O-Ni71126,998098355,42%1511,94
AT 771353,308208253,66%2010,37
SU-54544,443128047,50%1432,29
Object 907 101617,147618055,00%1191,84
Pz.Sfl. IVc5758,446318057,50%2449,95
IS-271254,977817951,90%1759,26
AMX AC mle. 4671219,537397962,03%2299,65
ARL V396796,995657750,65%1823,02
T-463117,711327548,00%367,92
T-437824,916957554,67%1501,11
SU-263136,511257445,95%188,83
AMX Chasseur de chars 81367,908447358,90%2122,57
Comet7858,567367150,70%1572,74
LTTB8765,977407160,56%1554,54
BT-7388,592226950,72%278,92
VK 30.01 (P)6611,804846947,83%1077,71
Tiger (P)71100,387516953,62%1523,67
A-447894,966346944,93%1397,13
Jagdpanzer IV6818,415566852,94%1681,30
Pz.Kpfw. III Ausf. J4103,411466836,76%96,95
M4 Sherman5534,385416656,06%1508,21
Grille 15102508,174686544,62%1855,12
M8A14221,111766440,63%373,31
Ikv 65 Alt II6877,566646353,97%1886,35
O-I6869,647326167,21%1576,73
Achilles6772,856706165,57%1559,43
Pz.Kpfw. II Luchs4131,691615949,15%305,93
Nashorn61108,807035947,46%2395,13
Leichttraktor198,742415853,45%439,49
Ikv 1035516,194965850,00%1498,32
VK 28.016256,964055740,35%493,12
StuG III Ausf. G5341,843055543,64%623,57
Strv 103B102270,607415250,00%1685,68
AT 86812,156765269,23%1646,37
AMX 40488,942015050,00%228,02
T216373,725215054,00%1045,70
Wespe3155,611424955,10%481,45
Churchill I5724,566454858,33%1973,14
M4A3E8 Sherman6770,307054757,45%1654,69
SU-86662,264944757,45%985,61
AMX 50 Foch (155) 101990,457264753,19%1509,81
Strv m/425573,205574652,17%1804,20
Pz.Kpfw. II263,371524650,00%142,90
T-34-856608,706264669,57%1421,10
S35 CA5525,043924544,44%1067,74
Churchill VII6795,866264438,64%1433,33
AMX ELC bis5147,113454445,45%264,92
Škoda T 245638,335984358,14%2088,18
T3 HMC2290,653634344,19%1431,57
M75340,334324257,14%1287,73
KV-26687,765864261,90%1302,40
Lago4395,204474146,34%1436,39
SU-18271,29924151,22%279,86
IS-5 (Object 730) 81102,617564160,98%1331,81
Type 3 Chi-Nu5530,465423958,97%1698,71
MS-1140,32943743,24%21,68
Archer5674,975723756,76%1942,47
Crusader5333,533853650,00%896,69
Valentine AT3243,063113652,78%830,91
Centurion Action X101628,896773545,71%1289,34
Somua SAu 404179,302153348,48%343,62
Type 4 Chi-To6714,036313256,25%1475,52
Object 140101810,327053138,71%1280,45
T2 Medium Tank279,671203043,33%177,89
BDR G1 B5766,736213046,67%1806,29
Marder 38T4650,307293063,33%2395,87
AMX M4 mle. 5191797,808233050,00%1460,95
Bishop5537,624092948,28%1213,02
Sturmpanzer I Bison3105,50882846,43%162,63
M374411,262632733,33%1483,03
Pz.Kpfw. I Ausf. C3232,784352744,44%1132,52
Sav m/434363,654522661,54%1181,59
M2 Medium Tank392,771492661,54%308,64
AMX 38387,381972665,38%388,13
Valentine II 4532,506832653,85%2312,94
Valentine4343,503912450,00%1513,08
T92 HMC101560,676432450,00%1247,09
B14264,913532339,13%732,07
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4230,353822352,17%825,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5504,786122378,26%1701,55
Covenanter4212,774362259,09%917,71
T23E3 7732,364962236,36%891,81
A-436649,776302259,09%1424,59
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2209,005212277,27%1599,09
Object 268 Version 4101794,906632142,86%968,11
A-20499,902752050,00%232,95
FV215b 102032,956932040,00%1522,05
T376439,154962035,00%853,56
TVP T 50/51102477,377871947,37%1926,60
Type 2597 Chi-Ha3152,532721963,16%571,27
T-26281,95991936,84%167,63
FV215b (183) 101551,175051844,44%1019,46
P26/404328,293811741,18%1036,01
StuG IV 5617,186681782,35%2008,58
Kranvagn102024,197471650,00%1722,59
Ikv 723308,633571650,00%1071,46
Type 5 Heavy102395,318171637,50%1634,57
Alecto4347,754411656,25%1021,94
FV4005 Stage II102013,566931650,00%1256,08
Rheinmetall Skorpion G 81367,197361650,00%1457,32
Type 1 Chi-He4301,803961546,67%991,09
M5A1 Stuart4365,134701553,33%1636,05
Marder II3363,003681573,33%1400,54
AT 25550,475281553,33%1486,49
Pz.Kpfw. III Ausf. E3129,211441442,86%342,62
Renault UE 573243,932511442,86%783,89
SU-130PM 81429,626791338,46%1173,47
TOG II* 6847,084261361,54%1398,38
T-34-85M 6918,927141361,54%1597,12
Matilda4447,585101266,67%1681,22
BT-2252,181161127,27%10,09
T2071148,827161145,45%1879,57
AMX 30 B102388,009021154,55%1876,96
P.435300,902861030,00%535,32
Panzerjäger I2192,401501050,00%638,05
Löwe 81174,706381030,00%1143,09
T 55A 92069,607971040,00%2000,30
Vickers Medium Mk. III3176,00277944,44%554,99
M3G FT3331,33339922,22%1189,89
T1E6 2163,22306955,56%997,08
Renault FT 75 BS2119,38133837,50%466,20
SU-76G FT4333,63394862,50%814,18
112 8774,75471825,00%651,92
Hotchkiss H352123,57262771,43%711,90
T-1506328,29204742,86%295,52
Pz.Kpfw. I2163,43324742,86%937,78
Strv m/40L3547,67651666,67%2523,50
Light Mk. VIC 221,83192633,33%0,00
T7 Combat Car 243,50349683,33%262,50
T28 Concept 7737,33741666,67%1104,72
M15/423234,60381560,00%834,50
T56 GMC3181,00144540,00%443,54
Cruiser Mk. III240,60169560,00%170,63
AMX 50 Foch B102170,20665540,00%1280,71
M3 Stuart3235,00395475,00%1338,30
D23130,50248450,00%397,89
Renault FT154,00107475,00%321,08
Type 97 Chi-Ha3456,50625475,00%2440,81
Type 97 Te-Ke 2107,50216475,00%614,10
Pz.Kpfw. 38 (t)3415,50601475,00%2127,46
AT-1235,5086425,00%0,00
Cruiser Mk. IV3215,00251450,00%766,23
Renault FT AC2271,00280450,00%1365,54
Pz.Kpfw. II Ausf. G3109,50276425,00%245,46
IS-3A 81125,50905475,00%1293,36
Renault Otsu1227,00483366,67%1774,42
Pz.Kpfw. 35 (t)2301,67454366,67%2223,70
D12109,00161333,33%341,05
T1 HMC2430,005073100,00%3368,76
105 leFH18B2 5428,33299333,33%694,11
Vickers Mk. E Type B2136,33221333,33%477,31
KV-220-2 5370,336313100,00%749,86
Tetrarch 294,67147333,33%221,98
LTP 3202,67241366,67%895,94
Dicker Max 6892,67578366,67%1811,29
BT-7 artillery 3393,67370366,67%2701,05
Vickers Medium Mk. II2241,50441250,00%1295,16
Chi-Ni2140,503382100,00%833,04
4TP192,50249250,00%450,03
7TP2169,50239250,00%636,81
121101975,50825250,00%1549,99
FV217 Badger101987,0054320,00%1296,81
T-45 2215,5019220,00%1326,41
Heavy Tank No. VI 6764,50530250,00%1506,46
T95E6 10574,00570250,00%232,70
Cromwell B 6766,50824250,00%1654,08
43 M. Toldi III 3301,5019420,00%1920,73
Renault NC-31132,003341100,00%261,00
10TP3165,003691100,00%685,05
M2 Light Tank2356,006361100,00%2217,19
M4 Improved 50,001981100,00%261,00
T-62A101281,0021810,00%632,16
Object 252U Defender 8889,0029610,00%503,01
Object 260 102856,0046110,00%1983,41

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 26.09.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.12.2017
Otišao: 21.06.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.11.2017
Otišao: 22.12.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.06.2017
Otišao: 09.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 27.12.2016
Otišao: 07.06.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.12.2016
Otišao: 23.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.10.2016
Otišao: 06.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.08.2013
Otišao: 11.10.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 12.04.2016
Otišao: 31.08.2016
Cookies help delivering this services. Uči više  Close