cerna77

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 28.12.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2731100198
Ø Razina6,630,000,006,92
Pobjede1329648,68%00,00%00,00%9246,46%
Izgubljene1363849,94%00,00%00,00%10553,03%
Neriješeno3771,38%00,00%00,00%10,51%
Preživjele bitke1017637,26%00,00%00,00%7236,36%
Uništenih tenkova185780,6800,0000,001360,69
Odnos razaranja1,080,000,001,08
Otkriveno tenkova94100,3400,0000,00240,12
Počinjena šteta728,990,000,00739,69
Bodovi zauzimanja303781,1100,0000,001390,70
Obrambeni bodovi140110,5100,0000,001450,73
Iskustvo512,430,000,00571,03
WN7812,040,000,00755,71
WN8946,300,000,00891,32
Ukupno
Bitke27311
Ø Razina6,63
Pobjede1329648,68%
Izgubljene1363849,94%
Neriješeno3771,38%
Preživjele bitke1017637,26%
Uništenih tenkova185780,68
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova94100,34
Počinjena šteta728,99
Bodovi zauzimanja303781,11
Obrambeni bodovi140110,51
Iskustvo512,43
WN7812,04
WN8946,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke198
Ø Razina6,92
Pobjede9246,46%
Izgubljene10553,03%
Neriješeno10,51%
Preživjele bitke7236,36%
Uništenih tenkova1360,69
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova240,12
Počinjena šteta739,69
Bodovi zauzimanja1390,70
Obrambeni bodovi1450,73
Iskustvo571,03
WN7755,71
WN8891,32
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede635,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1058,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno15,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke741,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,1800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,300,000,000,00
Otkriveno tenkova20,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta479,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja271,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi281,6500,0000,0000,00
Iskustvo313,350,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede635,29%
Izgubljene1058,82%
Neriješeno15,88%
Preživjele bitke741,18%
Uništenih tenkova30,18
Odnos razaranja0,30
Otkriveno tenkova20,12
Počinjena šteta479,06
Bodovi zauzimanja271,59
Obrambeni bodovi281,65
Iskustvo313,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede562,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene337,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke337,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova60,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.042,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo656,250,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede562,50%
Izgubljene337,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke337,50%
Uništenih tenkova30,38
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova60,75
Počinjena šteta1.042,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo656,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede114,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene685,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke114,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova50,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta273,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo173,430,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede114,29%
Izgubljene685,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke114,29%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova50,71
Počinjena šteta273,71
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo173,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke107000
Pobjede3229,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7267,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno32,80%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2422,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova500,4700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova830,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta594,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja2742,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi880,8200,0000,0000,00
Iskustvo327,790,000,000,00
Ukupno
Bitke107
Pobjede3229,91%
Izgubljene7267,29%
Neriješeno32,80%
Preživjele bitke2422,43%
Uništenih tenkova500,47
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova830,78
Počinjena šteta594,89
Bodovi zauzimanja2742,56
Obrambeni bodovi880,82
Iskustvo327,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke715000
Pobjede33446,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene35549,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno263,64%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke28439,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3480,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova5800,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta817,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja25613,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14422,0200,0000,0000,00
Iskustvo506,970,000,000,00
Ukupno
Bitke715
Pobjede33446,71%
Izgubljene35549,65%
Neriješeno263,64%
Preživjele bitke28439,72%
Uništenih tenkova3480,49
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova5800,81
Počinjena šteta817,08
Bodovi zauzimanja25613,58
Obrambeni bodovi14422,02
Iskustvo506,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke296000
Pobjede10936,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18261,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8127,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova960,3200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,450,000,000,00
Otkriveno tenkova1720,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta504,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja5912,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3981,3400,0000,0000,00
Iskustvo354,680,000,000,00
Ukupno
Bitke296
Pobjede10936,82%
Izgubljene18261,49%
Neriješeno51,69%
Preživjele bitke8127,36%
Uništenih tenkova960,32
Odnos razaranja0,45
Otkriveno tenkova1720,58
Počinjena šteta504,28
Bodovi zauzimanja5912,00
Obrambeni bodovi3981,34
Iskustvo354,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (153)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
SU-86680,77496381648,69%866,30
M446821,71612377551,89%1393,90
Object 261101315,38652295947,25%1027,03
KV-856633,51487162748,00%999,96
KV-15480,46457111852,24%970,24
IS7729,2156297249,18%893,10
T26E4 SuperPershing 8703,2652183543,59%698,96
SU-122A5395,8831055846,42%789,39
T-1506678,7155255054,91%1145,38
M40/M4381111,7363949347,06%1111,73
T-34-856405,6140443346,65%616,32
M127791,8559142946,85%913,99
M53/M5591042,8661842246,45%839,80
SU-14-17658,9436341848,33%831,42
ST-I91070,3658639447,72%807,42
Lorraine 155 mle. 507814,3260339354,20%971,46
T1 Cunningham1128,5029538354,05%761,04
T-345192,4322536548,77%339,18
IS-38879,2558033546,87%873,08
212A91261,4153033250,00%1098,35
KV-48846,5556230042,33%776,86
Bat.-Châtillon 155 559936,6062429944,82%736,44
T92 HMC101339,2163722947,60%1057,83
Lorraine 155 mle. 518840,8662820449,02%802,32
T-50-2 6112,7335819144,50%69,81
G.W. Panther7838,2961419046,32%952,95
KV-37800,9758317349,13%966,81
SU-54304,9028216847,62%685,63
T-80495,0914715543,87%123,95
T-284131,8319815447,40%207,16
SU-14-281099,8662815352,94%1130,50
Churchill VII6520,5950215053,33%848,68
Hummel6784,1855714848,65%1105,29
Matilda IV 5381,6743314851,35%894,28
VK 30.01 (H)5432,5143613450,75%997,83
M18 Hellcat6496,1246612654,76%773,49
T-437574,1954512450,81%799,16
SU-130PM 8509,0444712135,54%182,41
AMX 13 F3 AM6751,1257211849,15%1150,04
SU-85B4192,5919411147,75%310,48
ARL 446580,5646010945,87%853,62
T-70397,3613110845,37%149,12
IS-4101108,2660310744,86%677,18
Type T-345536,675039855,10%1530,35
Type 4 Chi-To6582,594849346,24%977,49
Type 3 Chi-Nu5415,474268848,86%1180,71
T-463122,021718450,00%348,25
Black Prince7745,326207652,63%934,25
AMX 12 t6207,843737545,33%336,48
T-50592,412247542,67%62,90
Cruiser Mk. III3148,782667360,27%694,41
M10 Wolverine5338,073876759,70%725,15
IS-710617,065296728,36%159,38
T-109821,015256734,33%487,22
Object 2579722,185726740,30%437,80
VK 36.01 (H)6520,484926446,88%739,41
Cromwell6321,063776349,21%460,29
BDR G1 B5566,535196253,23%1120,40
LTP 3100,621316142,62%234,80
59-166106,553225844,83%74,38
KV-1S6544,475505850,00%860,77
Bat.-Châtillon 155 58101076,536505749,12%796,97
Churchill I5600,736175667,86%1520,44
T-60282,211265651,79%206,51
Crusader6195,493555358,49%490,75
Valentine3231,602655332,08%681,01
Durchbruchswagen 24249,263075044,00%540,63
Matilda Black Prince 5371,303595044,00%821,29
Chi-Ni2105,602124852,08%379,50
G.W. E 100101390,687804757,45%1269,81
M5A1 Stuart478,962624634,78%2,83
T404237,743194652,17%462,31
IS-6 B 8680,775574438,64%485,48
Renault Otsu1114,882594351,16%398,88
SU-855442,693754245,24%870,75
Covenanter5195,243074250,00%474,37
G.W. Tiger (P)8958,265164238,10%856,23
AMX 105 AM mle. 474317,763054156,10%1022,91
Super Hellcat 7324,374184146,34%250,33
Valentine II 4214,052614052,50%602,04
Sturer Emil7709,294813842,11%824,54
T-26279,051413759,46%305,59
Pz.Kpfw. T 15 3118,972713754,05%370,49
AMX ELC bis5136,062933641,67%205,82
SU-76M4121,901613056,67%228,90
Type 1 Chi-He4336,644062857,14%1025,45
Pz.Kpfw. III Ausf. E3130,822412850,00%258,98
T82 HMC4335,543012454,17%1055,99
M415414,133892347,83%516,84
Cruiser Mk. IV4205,862852250,00%556,70
ST-II10476,335572133,33%41,88
T-127 3142,151952030,00%249,77
Škoda T 256459,424741942,11%661,39
T56 GMC376,051791942,11%12,33
Leichttraktor126,89741850,00%83,29
FV215b 10562,565821838,89%158,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 273,893021866,67%319,77
M-IV-Y 8517,655321741,18%292,69
Cruiser Mk. II2187,562861650,00%801,75
T3 HMC2159,272301533,33%503,22
Light Mk. VIC 266,861591442,86%121,97
AMX 13 105 AM mle. 505333,152431330,77%504,50
AMX 13 757217,854591338,46%152,21
Strv m/42-57 Alt A.2 6340,922681323,08%258,52
T-34-3 8448,383561315,38%226,22
Pz.Kpfw. 35 (t)227,75691233,33%0,00
MT-25672,171501216,67%0,00
M24E2 Super Chaffee 639,823011154,55%160,55
A-43673,102251060,00%198,87
T-116 3100,102581060,00%334,21
43 M. Toldi III 388,102431050,00%291,10
MS-1155,3889850,00%110,10
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6435,88497862,50%984,45
MKA 2212,00358850,00%624,53
T1E6 231,6367825,00%0,83
M2 Light231,5799757,14%152,49
Type 97 Chi-Ha3275,14306742,86%734,63
G.W. Tiger9926,71744771,43%885,18
Nashorn6271,29341757,14%347,56
Type 62 7255,50380633,33%211,28
TVP VTU Koncept892,17341650,00%135,20
Type 2597 Chi-Ha3312,83491666,67%1482,49
T2 Medium Tank25,5054650,00%82,83
Windhund 8507,17548666,67%481,32
Fantôme 9733,00578650,00%476,81
WZ-1317192,00295520,00%82,69
SU-18226,0097540,00%8,64
T-448447,80389520,00%267,15
IS-2-II8234,20418540,00%31,85
Dicker Max 6443,00402560,00%651,36
D12136,7520040,00%376,77
Object 430U10457,25609475,00%301,46
SMV CC-64 Vipera 8309,5017840,00%19,08
Vickers Medium Mk. I16,0041333,33%0,00
Pz.Kpfw. II2115,00291333,33%244,00
T1 HMC20,0038333,33%0,00
Type 97 Te-Ke 20,004830,00%0,00
SU-263196,67103333,33%298,00
Panhard AMD 178B60,00218333,33%0,00
Black Prince II 7465,0035230,00%324,56
Pz.Sfl. IC 422,007030,00%0,00
Kolohousenka138,50175250,00%79,88
Type 95 Ha-Go20,001892100,00%261,00
Grille5386,0019520,00%506,68
SDP 44 Burza6186,50342250,00%140,96
FV3046485,50373250,00%635,90
T-45 2161,50344250,00%648,73
Cromwell B 6149,505152100,00%264,10
Leo70,004311100,00%261,00
Cruiser Mk. I1371,004321100,00%2448,76
Crusader 5.5-in. SP7869,0033310,00%900,75
L-60 2254,0030210,00%1105,31
BT-7 artillery 3116,005061100,00%406,20

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 28.12.2021
Pozicija: Novak
Član od: 28.12.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 20.09.2014
Otišao: 02.12.2014
Pozicija: Novak
Član od: 30.03.2015
Otišao: 21.04.2015
Pozicija: Novak
Član od: 26.04.2015
Otišao: 28.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.01.2016
Otišao: 01.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.05.2015
Otišao: 23.11.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.06.2019
Otišao: 21.12.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.05.2014
Otišao: 02.12.2014