cerna77

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 28.12.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27350039237
Ø Razina6,630,007,627,03
Pobjede1331648,69%00,00%2051,28%11247,26%
Izgubljene1365749,93%00,00%1948,72%12452,32%
Neriješeno3771,38%00,00%00,00%10,42%
Preživjele bitke1019537,28%00,00%1948,72%9138,40%
Uništenih tenkova186030,6800,00250,641610,68
Odnos razaranja1,080,001,251,10
Otkriveno tenkova94110,3400,0010,03250,11
Počinjena šteta729,170,00857,67759,10
Bodovi zauzimanja304071,1100,00290,741680,71
Obrambeni bodovi140110,5100,0000,001450,61
Iskustvo512,570,00613,05577,94
WN7811,930,00727,18751,67
WN8946,340,00974,56899,84
Ukupno
Bitke27350
Ø Razina6,63
Pobjede1331648,69%
Izgubljene1365749,93%
Neriješeno3771,38%
Preživjele bitke1019537,28%
Uništenih tenkova186030,68
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova94110,34
Počinjena šteta729,17
Bodovi zauzimanja304071,11
Obrambeni bodovi140110,51
Iskustvo512,57
WN7811,93
WN8946,34
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke39
Ø Razina7,62
Pobjede2051,28%
Izgubljene1948,72%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1948,72%
Uništenih tenkova250,64
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova10,03
Počinjena šteta857,67
Bodovi zauzimanja290,74
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo613,05
WN7727,18
WN8974,56
Zadnjih 30 dana
Bitke237
Ø Razina7,03
Pobjede11247,26%
Izgubljene12452,32%
Neriješeno10,42%
Preživjele bitke9138,40%
Uništenih tenkova1610,68
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova250,11
Počinjena šteta759,10
Bodovi zauzimanja1680,71
Obrambeni bodovi1450,61
Iskustvo577,94
WN7751,67
WN8899,84
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede635,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1058,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno15,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke741,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,1800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,300,000,000,00
Otkriveno tenkova20,1200,0000,0000,00
Počinjena šteta479,060,000,000,00
Bodovi zauzimanja271,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi281,6500,0000,0000,00
Iskustvo313,350,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede635,29%
Izgubljene1058,82%
Neriješeno15,88%
Preživjele bitke741,18%
Uništenih tenkova30,18
Odnos razaranja0,30
Otkriveno tenkova20,12
Počinjena šteta479,06
Bodovi zauzimanja271,59
Obrambeni bodovi281,65
Iskustvo313,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede562,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene337,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke337,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova60,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.042,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo656,250,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede562,50%
Izgubljene337,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke337,50%
Uništenih tenkova30,38
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova60,75
Počinjena šteta1.042,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo656,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede114,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene685,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke114,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova50,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta273,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo173,430,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede114,29%
Izgubljene685,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke114,29%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova50,71
Počinjena šteta273,71
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo173,43
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke107000
Pobjede3229,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7267,29%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno32,80%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2422,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova500,4700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova830,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta594,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja2742,5600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi880,8200,0000,0000,00
Iskustvo327,790,000,000,00
Ukupno
Bitke107
Pobjede3229,91%
Izgubljene7267,29%
Neriješeno32,80%
Preživjele bitke2422,43%
Uništenih tenkova500,47
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova830,78
Počinjena šteta594,89
Bodovi zauzimanja2742,56
Obrambeni bodovi880,82
Iskustvo327,79
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke715000
Pobjede33446,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene35549,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno263,64%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke28439,72%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3480,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova5800,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta817,080,000,000,00
Bodovi zauzimanja25613,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14422,0200,0000,0000,00
Iskustvo506,970,000,000,00
Ukupno
Bitke715
Pobjede33446,71%
Izgubljene35549,65%
Neriješeno263,64%
Preživjele bitke28439,72%
Uništenih tenkova3480,49
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova5800,81
Počinjena šteta817,08
Bodovi zauzimanja25613,58
Obrambeni bodovi14422,02
Iskustvo506,97
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke296000
Pobjede10936,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18261,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,69%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8127,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova960,3200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,450,000,000,00
Otkriveno tenkova1720,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta504,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja5912,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3981,3400,0000,0000,00
Iskustvo354,680,000,000,00
Ukupno
Bitke296
Pobjede10936,82%
Izgubljene18261,49%
Neriješeno51,69%
Preživjele bitke8127,36%
Uništenih tenkova960,32
Odnos razaranja0,45
Otkriveno tenkova1720,58
Počinjena šteta504,28
Bodovi zauzimanja5912,00
Obrambeni bodovi3981,34
Iskustvo354,68
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (153)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
SU-86680,77496381648,69%866,84
M446821,71612377551,89%1394,12
Object 261101315,65652296147,21%1029,01
KV-856633,51487162748,00%1000,10
KV-15480,46457111852,24%970,22
IS7729,2156297249,18%893,19
T26E4 SuperPershing 8703,2652183543,59%698,27
SU-122A5395,8831055846,42%789,14
T-1506678,7155255054,91%1145,23
M40/M4381111,7363949347,06%1111,99
T-34-856405,6140443346,65%616,41
M127791,8559142946,85%914,08
M53/M5591042,8661842246,45%839,86
SU-14-17658,9436341848,33%832,15
ST-I91070,3658639447,72%807,32
Lorraine 155 mle. 507814,3260339354,20%971,47
T1 Cunningham1128,5029538354,05%759,48
T-345192,4322536548,77%339,31
IS-38879,2558033546,87%873,15
212A91261,4153033250,00%1098,50
Bat.-Châtillon 155 559938,9162231444,27%730,64
KV-48846,5556230042,33%777,00
T92 HMC101339,2163722947,60%1058,13
Lorraine 155 mle. 518839,3763420850,00%810,76
G.W. Panther7838,1861519246,88%955,15
T-50-2 6112,7335819144,50%69,88
KV-37800,9758317349,13%966,96
SU-54304,9028216847,62%686,08
Hummel6767,8455516349,08%1082,14
T-80495,0914715543,87%123,42
T-284131,8319815447,40%207,01
SU-14-281099,8662815352,94%1130,79
Churchill VII6520,5950215053,33%849,00
Matilda IV 5381,6743314851,35%894,30
VK 30.01 (H)5432,5143613450,75%998,10
M18 Hellcat6496,1246612654,76%773,57
T-437574,1954512450,81%799,14
SU-130PM 8509,0444712135,54%182,62
AMX 13 F3 AM6751,1257211849,15%1150,32
SU-85B4192,5919411147,75%310,63
ARL 446580,5646010945,87%853,74
T-70397,3613110845,37%149,06
IS-4101108,2660310744,86%677,21
Type T-345536,675039855,10%1530,47
Type 4 Chi-To6582,594849346,24%977,51
Type 3 Chi-Nu5415,474268848,86%1180,08
T-463122,021718450,00%347,46
Black Prince7745,326207652,63%934,19
AMX 12 t6207,843737545,33%336,53
T-50592,412247542,67%63,00
Cruiser Mk. III3148,782667360,27%693,77
M10 Wolverine5338,073876759,70%725,29
IS-710617,065296728,36%159,49
T-109821,015256734,33%487,21
Object 2579722,185726740,30%437,94
VK 36.01 (H)6520,484926446,88%739,18
Cromwell6321,063776349,21%460,31
BDR G1 B5566,535196253,23%1120,57
LTP 3100,621316142,62%234,68
KV-1S6559,765645950,85%900,82
59-166106,553225844,83%74,38
Bat.-Châtillon 155 58101076,536505749,12%796,80
Churchill I5600,736175667,86%1520,33
T-60282,211265651,79%204,84
Crusader6195,493555358,49%490,88
Valentine3231,602655332,08%681,16
Durchbruchswagen 24249,263075044,00%538,45
Matilda Black Prince 5371,303595044,00%821,06
Chi-Ni2105,602124852,08%378,64
G.W. E 100101390,687804757,45%1270,13
M5A1 Stuart478,962624634,78%2,83
T404237,743194652,17%462,06
IS-6 B 8680,775574438,64%485,82
Renault Otsu1114,882594351,16%393,69
SU-855442,693754245,24%870,88
Covenanter5195,243074250,00%475,24
G.W. Tiger (P)8958,265164238,10%856,41
AMX 105 AM mle. 474317,763054156,10%1022,77
Super Hellcat 7324,374184146,34%250,34
Valentine II 4214,052614052,50%602,30
Sturer Emil7709,294813842,11%824,61
T-26279,051413759,46%304,95
Pz.Kpfw. T 15 3118,972713754,05%370,40
AMX ELC bis5136,062933641,67%205,86
SU-76M4121,901613056,67%228,69
Type 1 Chi-He4336,644062857,14%1022,88
Pz.Kpfw. III Ausf. E3130,822412850,00%258,42
T82 HMC4335,543012454,17%1054,46
M415414,133892347,83%516,98
Cruiser Mk. IV4205,862852250,00%554,89
ST-II10476,335572133,33%41,97
T-127 3142,151952030,00%249,80
Škoda T 256459,424741942,11%661,51
T56 GMC376,051791942,11%12,33
Leichttraktor126,89741850,00%83,29
FV215b 10562,565821838,89%159,01
Pz.Kpfw. II Ausf. D 273,893021866,67%318,29
M-IV-Y 8517,655321741,18%292,86
Cruiser Mk. II2187,562861650,00%802,03
T3 HMC2159,272301533,33%503,59
Light Mk. VIC 266,861591442,86%122,78
AMX 13 105 AM mle. 505333,152431330,77%504,53
AMX 13 757217,854591338,46%152,23
Strv m/42-57 Alt A.2 6340,922681323,08%258,56
T-34-3 8448,383561315,38%226,37
Pz.Kpfw. 35 (t)227,75691233,33%0,00
MT-25672,171501216,67%0,00
M24E2 Super Chaffee 639,823011154,55%160,55
A-43673,102251060,00%198,87
T-116 3100,102581060,00%334,33
43 M. Toldi III 388,102431050,00%290,88
MS-1155,3889850,00%109,08
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6435,88497862,50%986,19
MKA 2212,00358850,00%624,25
T1E6 231,6367825,00%0,83
M2 Light231,5799757,14%152,49
Type 97 Chi-Ha3275,14306742,86%735,41
G.W. Tiger9926,71744771,43%885,39
Nashorn6271,29341757,14%347,66
Type 62 7255,50380633,33%211,43
TVP VTU Koncept892,17341650,00%135,20
Type 2597 Chi-Ha3312,83491666,67%1482,43
T2 Medium Tank25,5054650,00%82,83
Windhund 8507,17548666,67%482,05
Fantôme 9733,00578650,00%477,63
WZ-1317192,00295520,00%82,71
SU-18226,0097540,00%8,64
T-448447,80389520,00%267,10
IS-2-II8234,20418540,00%31,85
Dicker Max 6443,00402560,00%651,44
D12136,7520040,00%378,64
Object 430U10457,25609475,00%301,52
SMV CC-64 Vipera 8309,5017840,00%19,22
Vickers Medium Mk. I16,0041333,33%0,00
Pz.Kpfw. II2115,00291333,33%243,12
T1 HMC20,0038333,33%0,00
Type 97 Te-Ke 20,004830,00%0,00
SU-263196,67103333,33%298,07
Panhard AMD 178B60,00218333,33%0,00
Black Prince II 7465,0035230,00%324,64
Pz.Sfl. IC 422,007030,00%0,00
Kolohousenka138,50175250,00%79,88
Type 95 Ha-Go20,001892100,00%261,00
Grille5386,0019520,00%506,84
SDP 44 Burza6186,50342250,00%141,18
FV3046485,50373250,00%636,15
T-45 2161,50344250,00%649,04
Cromwell B 6149,505152100,00%264,10
Leo70,004311100,00%261,00
Cruiser Mk. I1371,004321100,00%2448,95
Crusader 5.5-in. SP7869,0033310,00%900,80
L-60 2254,0030210,00%1103,79
BT-7 artillery 3116,005061100,00%406,31

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 28.12.2021
Pozicija: Novak
Član od: 28.12.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 20.09.2014
Otišao: 02.12.2014
Pozicija: Novak
Član od: 30.03.2015
Otišao: 21.04.2015
Pozicija: Novak
Član od: 26.04.2015
Otišao: 28.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.01.2016
Otišao: 01.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.05.2015
Otišao: 23.11.2015
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.06.2019
Otišao: 21.12.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 23.05.2014
Otišao: 02.12.2014