catay_2

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.05.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke50617890462
Ø Razina7,649,259,219,19
Pobjede2449448,39%675,00%4853,33%21847,19%
Izgubljene2547050,32%225,00%4145,56%24252,38%
Neriješeno6531,29%00,00%11,11%20,43%
Preživjele bitke1367627,02%562,50%2831,11%13128,35%
Uništenih tenkova376320,7481,00620,692520,55
Odnos razaranja1,022,671,000,76
Otkriveno tenkova339180,6750,63420,472980,65
Počinjena šteta951,841.509,131.361,211.194,22
Bodovi zauzimanja751221,4800,0020,022210,48
Obrambeni bodovi187610,3700,0000,00170,04
Iskustvo537,59911,00734,58690,02
WN7882,681232,92878,01692,64
WN8951,871344,271099,04867,94
Ukupno
Bitke50617
Ø Razina7,64
Pobjede2449448,39%
Izgubljene2547050,32%
Neriješeno6531,29%
Preživjele bitke1367627,02%
Uništenih tenkova376320,74
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova339180,67
Počinjena šteta951,84
Bodovi zauzimanja751221,48
Obrambeni bodovi187610,37
Iskustvo537,59
WN7882,68
WN8951,87
Zadnja 24 sata
Bitke8
Ø Razina9,25
Pobjede675,00%
Izgubljene225,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke562,50%
Uništenih tenkova81,00
Odnos razaranja2,67
Otkriveno tenkova50,63
Počinjena šteta1.509,13
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo911,00
WN71232,92
WN81344,27
Zadnjih 7 dana
Bitke90
Ø Razina9,21
Pobjede4853,33%
Izgubljene4145,56%
Neriješeno11,11%
Preživjele bitke2831,11%
Uništenih tenkova620,69
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova420,47
Počinjena šteta1.361,21
Bodovi zauzimanja20,02
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo734,58
WN7878,01
WN81099,04
Zadnjih 30 dana
Bitke462
Ø Razina9,19
Pobjede21847,19%
Izgubljene24252,38%
Neriješeno20,43%
Preživjele bitke13128,35%
Uništenih tenkova2520,55
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova2980,65
Počinjena šteta1.194,22
Bodovi zauzimanja2210,48
Obrambeni bodovi170,04
Iskustvo690,02
WN7692,64
WN8867,94
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke973000
Pobjede36337,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene57659,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno343,49%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke24825,49%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4150,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova7060,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.384,340,000,000,00
Bodovi zauzimanja7880,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6930,7100,0000,0000,00
Iskustvo576,830,000,000,00
Ukupno
Bitke973
Pobjede36337,31%
Izgubljene57659,20%
Neriješeno343,49%
Preživjele bitke24825,49%
Uništenih tenkova4150,43
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova7060,73
Počinjena šteta1.384,34
Bodovi zauzimanja7880,81
Obrambeni bodovi6930,71
Iskustvo576,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke43000
Pobjede1330,23%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2967,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno12,33%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke818,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,540,000,000,00
Otkriveno tenkova300,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta826,210,000,000,00
Bodovi zauzimanja982,2800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10,0200,0000,0000,00
Iskustvo437,980,000,000,00
Ukupno
Bitke43
Pobjede1330,23%
Izgubljene2967,44%
Neriješeno12,33%
Preživjele bitke818,60%
Uništenih tenkova190,44
Odnos razaranja0,54
Otkriveno tenkova300,70
Počinjena šteta826,21
Bodovi zauzimanja982,28
Obrambeni bodovi10,02
Iskustvo437,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede375,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene125,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke250,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,500,000,000,00
Otkriveno tenkova51,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta940,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi61,5000,0000,0000,00
Iskustvo665,000,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede375,00%
Izgubljene125,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke250,00%
Uništenih tenkova30,75
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova51,25
Počinjena šteta940,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi61,50
Iskustvo665,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5882000
Pobjede253243,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene321254,61%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1382,35%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke153226,05%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova25960,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova53960,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta944,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja94201,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi83181,4100,0000,0000,00
Iskustvo560,930,000,000,00
Ukupno
Bitke5882
Pobjede253243,05%
Izgubljene321254,61%
Neriješeno1382,35%
Preživjele bitke153226,05%
Uništenih tenkova25960,44
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova53960,92
Počinjena šteta944,29
Bodovi zauzimanja94201,60
Obrambeni bodovi83181,41
Iskustvo560,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke811102121
Pobjede380246,87%00,00%29,52%29,52%
Izgubljene420751,87%00,00%1990,48%1990,48%
Neriješeno1021,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke216226,66%00,00%29,52%29,52%
Uništenih tenkova40500,5000,0040,1940,19
Odnos razaranja0,680,000,210,21
Otkriveno tenkova62830,7700,00130,62130,62
Počinjena šteta1.437,100,001.269,141.269,14
Bodovi zauzimanja79490,9800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi46250,5700,0060,2960,29
Iskustvo710,670,00284,43284,43
Ukupno
Bitke8111
Pobjede380246,87%
Izgubljene420751,87%
Neriješeno1021,26%
Preživjele bitke216226,66%
Uništenih tenkova40500,50
Odnos razaranja0,68
Otkriveno tenkova62830,77
Počinjena šteta1.437,10
Bodovi zauzimanja79490,98
Obrambeni bodovi46250,57
Iskustvo710,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke21
Pobjede29,52%
Izgubljene1990,48%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke29,52%
Uništenih tenkova40,19
Odnos razaranja0,21
Otkriveno tenkova130,62
Počinjena šteta1.269,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi60,29
Iskustvo284,43
Zadnjih 30 dana
Bitke21
Pobjede29,52%
Izgubljene1990,48%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke29,52%
Uništenih tenkova40,19
Odnos razaranja0,21
Otkriveno tenkova130,62
Počinjena šteta1.269,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi60,29
Iskustvo284,43
Anzeigen

Tenkovi (213)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T3091379,056461032847,63%1087,30
SU-85B4463,64329718855,05%1335,39
Kampfpanzer 07 RH 8859,16656304246,35%917,54
Strv 103B101520,29660297046,30%910,62
STB-1101268,04691211646,60%836,17
Progetto M35 mod. 46 8913,42602209245,51%874,82
T25/27670,37395189747,87%867,69
M18 Hellcat6543,4834097550,05%849,49
T-34-85M 6645,0842691751,04%1000,58
Strv S1 81086,4552290750,50%1041,92
SU-76M4265,8022984947,00%669,06
Object 140101301,3970182546,79%870,70
T110E4101430,7667874150,20%889,35
IS-7101285,0567363347,39%911,42
Object 277101345,8265062540,32%842,89
G.W. E 100101132,2365361950,73%865,23
Caernarvon Action X 8763,9454061346,00%756,10
Leopard 1101291,7865252247,13%828,33
SU-855429,9528347352,01%942,02
T28 Prototype81006,5443847050,21%1014,37
T-703170,3320245251,77%541,39
Turtle Mk. I 81026,6472539651,52%899,89
T-602151,1221937551,47%629,82
Bat.-Châtillon Bourrasque 8802,6860734845,40%701,78
STG Guard 8937,6055031044,84%946,53
FV4005 Stage II101197,4163330546,23%730,70
T110E3101672,4068830244,70%1025,44
M56 Scorpion 7767,6945228347,00%980,78
Kanonenjagdpanzer 105 8904,0556326848,88%847,21
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5317,9530025749,42%772,12
T-804163,6420425048,40%473,35
Pz.Kpfw. I Ausf. C3136,7925824546,53%512,90
Emil I8952,0348524447,13%951,52
Type 5 Heavy101549,1682324048,75%938,81
60TP Lewandowskiego101583,9875023746,84%1022,40
IS-6 8803,3957623448,29%718,61
ELC EVEN 90 8425,1555321542,33%578,59
Manticore10708,9065120947,37%612,34
SU-1006515,3129620849,52%770,47
Object 907 101270,5370017542,29%737,73
Churchill I5405,0932417354,34%791,15
TVP T 50/5110884,0558217136,26%393,61
T-345203,1920716845,83%329,06
Super Conqueror101209,2567216740,72%695,95
T-62A10925,2454614837,16%485,63
SU-86490,0647614651,37%563,54
Object 261101157,3266614648,63%884,60
TNH T Vz. 5191200,0171214050,00%934,19
ISU-152K 81001,1461014047,14%892,87
Char Futur 4 91150,1161513640,44%775,16
Object 2579968,5360813543,70%687,35
A-436401,1133813246,97%590,99
AMX ELC bis5221,4625812138,84%498,39
Bat.-Châtillon 12 t8440,9856011750,43%599,30
Strv m/425395,3133611454,39%1053,34
Strv 746472,1737010854,63%832,12
CS-63101103,2362510842,59%636,07
UDES 038740,7350810743,93%560,00
M22 Locust 3129,3622910062,00%445,59
Object 430U101436,697529948,48%991,60
CS-538797,225549236,96%763,08
AMX 50 B101057,066178934,83%471,83
M40/M438658,565628947,19%557,44
Emil II91090,344948629,07%720,49
K-91-PT 91080,856578645,35%803,43
Valentine II 4191,742608654,65%567,73
Churchill VII6370,693118355,42%558,24
LPT-67 Šelma9456,015448339,76%354,30
VK 16.02 Leopard5284,033207843,59%735,03
Pz.Kpfw. 558889,966917540,00%555,41
Progetto M40 mod. 65101333,817257450,00%872,48
G.W. Tiger (P)8653,534807343,84%528,48
G.W. Panther7604,045267150,70%631,77
AMX 13 909707,566557048,57%935,58
Leopard Prototyp A9858,156176646,97%569,21
T-109853,024356549,23%663,19
TNH 105/10008996,447476457,81%1220,28
Kranvagn101253,776906246,77%797,32
CS-447886,536796251,61%1332,47
Panhard AMD 178B6228,653106050,00%468,76
Maus101186,287555850,00%756,94
53TP Markowskiego8565,715675545,45%410,49
T-549640,095825446,30%444,14
Object 268 Version 4101421,236635242,31%797,65
Vz. 55101279,825995131,37%660,36
Strv 103-091223,825995139,22%807,18
M60 101121,466125048,00%773,67
T-54 first prototype 8615,545135046,00%597,34
VK 100.01 (P)81017,367584755,32%1138,63
LTTB8506,896524544,44%750,03
Ares 9010791,056244344,19%369,04
Vickers MBT Mk. 3 101157,656204337,21%681,39
M374143,371604139,02%215,60
AMX 12 t6480,384373948,72%1233,77
VK 30.01 (P)6297,113243647,22%306,98
T2881109,777603551,43%1166,22
T9591144,605883537,14%660,12
WZ-111 Alpine Tiger 8835,946373542,86%751,76
Lago4235,822233441,18%533,33
T-463102,261353441,18%174,21
SU-1018995,656013447,06%997,95
LHMTV8562,745343435,29%697,63
Black Prince7453,273803351,52%436,78
Vz. 44-17609,486593363,64%754,88
Pz.Kpfw. II Luchs4111,002053351,52%233,84
Indien-Panzer8767,906353148,39%819,54
WZ-111 Qilin 101006,635373040,00%468,15
Super Hellcat 7587,235423053,33%734,73
Ikv 90 Typ B7762,975952965,52%1046,20
T-54 ltwt.9670,555622934,48%650,16
M41D 8532,485152941,38%693,51
Vz. 71 Tesák10285,935132835,71%9,55
T110E5101245,966832638,46%612,52
IS-4101521,488442556,00%1088,45
Matilda4202,862052152,38%418,66
G.W. Tiger9960,435832157,14%932,01
T2 Medium Tank2108,002302050,00%430,79
Vz. 60S Dravec 101299,859202060,00%819,27
SU-122A5307,153372050,00%537,35
Object 2639810,605562035,00%398,32
T-45 2156,652982065,00%739,14
Škoda T 256300,124091741,18%313,83
Panhard AML Lynx 6x68251,295551764,71%391,47
Jagdpanzer E 90 91174,296251735,29%679,56
50TP Tyszkiewicza9862,138031662,50%725,47
Vz. 64 Blesk8183,134561656,25%194,24
T-832 8723,815691637,50%431,30
AE Phase I 91323,818251662,50%1236,49
M8A14143,731551533,33%92,98
Bat.-Châtillon 155 559747,676521553,33%684,35
T-29 3621,076521553,33%2495,67
CS-52 LIS 81160,536561540,00%1308,17
AMX 50 1209458,434351428,57%100,86
SMV CC-64 Vipera 8873,647311464,29%853,82
Leichttraktor186,151991361,54%372,31
Bat.-Châtillon 25 t101168,235801330,77%595,24
M2 Medium Tank3113,231821338,46%168,65
T-50-2 6464,237531369,23%1455,18
Type 63 8904,695471330,77%664,55
AMX 404150,422241250,00%404,65
T-116 3263,834491266,67%1214,94
Hummel6384,003451127,27%307,22
FCM 36229,451531163,64%214,18
Tiger-Maus 91128,366431145,45%762,85
T-262145,001711060,00%753,13
Tiger II8677,506191060,00%664,56
ST-I91011,706681050,00%752,75
Caliban 8307,305341040,00%69,70
P26/404291,33249955,56%681,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro2116,00144933,33%235,27
BT-7 artillery 3413,00481955,56%1449,19
M415171,13154825,00%0,03
Lorraine 50 t 9497,25586850,00%275,91
T77 8656,00495850,00%532,03
T95/FV4201 Chieftain 101137,38947875,00%648,11
Charioteer Nomad 8881,00452825,00%553,68
M4A1 Revalorisé 8731,75483825,00%513,90
TKS z n.k.m. 20 mm 2189,71317742,86%829,73
T1 HMC232,86122771,43%261,00
Windhund 8943,00477742,86%764,36
CS-599898,17639650,00%665,71
Carro da Combattimento 45 t 101806,83635616,67%1165,66
StuG IV 5555,83460633,33%1147,50
Ikv 65 Alt II6644,00414540,00%831,46
Conqueror9979,00729560,00%801,44
Projekt ION 81284,20748540,00%1037,78
BZ-1668499,20582540,00%284,53
SU-100M17763,60244520,00%696,39
KV-48171,80444560,00%218,53
AMX 50 Foch (155) 101713,80776560,00%1161,50
ASTRON Rex 105 mm 8419,80360520,00%138,21
Tetrarch 286,20155540,00%154,61
Pz.Kpfw. I2155,75257475,00%683,88
Charioteer8980,75654475,00%1097,96
GSOR the TANK 9917,25396425,00%514,24
Kpz. 3 GST Turm 8800,50394425,00%429,90
Churchill Crocodile 6749,50666450,00%983,76
FV226 Contradictious 8926,75720450,00%675,79
Fantôme 91167,25818475,00%1114,37
Vickers Medium Mk. I182,67121366,67%409,41
Strv fm/21158,00161333,33%49,55
T1 Cunningham1184,674613100,00%1413,08
Strv m/40L3228,00446366,67%849,21
M7 Priest3112,67125333,33%28,85
Caernarvon8412,6732930,00%155,40
Kampfpanzer 6710871,0032130,00%287,83
Projet Louis 9215,0025030,00%0,00
M4A1 FL 10 6732,33673366,67%1267,75
WZ-120-1G FT 8494,00463333,33%216,52
DZT-159 9151,0011230,00%0,00
Object 265T 9773,33541333,33%363,27
Felice 9704,00534250,00%462,71
Staghound Mk. III6357,5025020,00%321,86
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,00330250,00%119,38
TS-54 82238,0014742100,00%3340,07
M24E2 Super Chaffee 6292,0025920,00%518,13
T28 Concept 7182,0018720,00%0,00
Cobra 9409,50493250,00%186,61
Rambo 9509,5030120,00%137,27
Renault FT1123,008810,00%448,69
Renault Otsu1255,004661100,00%1606,91
Type 97 Te-Ke 272,005671100,00%351,91
MS-1135,001201100,00%261,00
FV4004 Conway91224,0057910,00%687,41
M4460,003061100,00%261,00
T 54D 91207,0059710,00%888,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5704,0060910,00%1650,95
KV-1SA 5536,0035910,00%893,11
AMR 35 2301,0025510,00%1335,55
MKA 2108,007110,00%129,04
Char de transition 6703,0037710,00%725,12
AMX 13 (FL 11) 50,009610,00%0,00
Chrysler K 8157,0026310,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.05.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 03.05.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 18.09.2021
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.11.2020
Otišao: 08.09.2021
Pozicija: Novak
Član od: 09.11.2020
Otišao: 13.11.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 26.05.2020
Otišao: 06.11.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.07.2016
Otišao: 20.01.2017
Pozicija: Intendant
Član od: 21.12.2018
Otišao: 23.04.2020