| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1074,53 | 692 | 853 | 47,13% | 1072,80 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 860,79 | 638 | 377 | 47,48% | 824,87 | |||||
| IS-3 | 8 | 789,49 | 638 | 324 | 51,54% | 746,40 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1212,07 | 667 | 321 | 45,48% | 899,93 | |||||
| M53/M55 | 9 | 831,25 | 593 | 203 | 43,35% | 605,50 | |||||
| Type 57 | 8 | 866,10 | 630 | 200 | 44,00% | 716,10 | |||||
| T-10 | 9 | 1006,25 | 654 | 185 | 45,41% | 749,13 | |||||
| KR-1 | 11 | 1901,95 | 827 | 180 | 43,33% | 1130,17 | |||||
| Churchill III | 5 | 653,45 | 845 | 173 | 44,51% | 1246,63 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 1376,15 | 798 | 172 | 54,65% | 1303,71 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 950,33 | 656 | 165 | 49,09% | 948,86 | |||||
| T803 | 11 | 1855,81 | 804 | 156 | 41,67% | 1071,66 | |||||
| IS-7 | 10 | 1307,36 | 692 | 147 | 43,54% | 809,12 | |||||
| Conqueror | 9 | 1300,52 | 758 | 144 | 48,61% | 1059,47 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 553,28 | 520 | 144 | 48,61% | 652,28 | |||||
| Object 432U | 11 | 1630,85 | 851 | 143 | 53,85% | 1113,06 | |||||
| Object 257 | 9 | 951,55 | 649 | 137 | 47,45% | 732,50 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 981,21 | 614 | 126 | 46,03% | 1043,52 | |||||
| T-44 | 8 | 677,54 | 578 | 125 | 43,20% | 670,41 | |||||
| T110E5 | 10 | 1638,61 | 847 | 125 | 52,80% | 1159,81 | |||||
| Cobra | 9 | 1585,63 | 787 | 125 | 55,20% | 1416,03 | |||||
| Object 430 | 9 | 1133,57 | 691 | 122 | 45,08% | 898,81 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1387,34 | 683 | 120 | 42,50% | 1128,91 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 782,61 | 631 | 119 | 51,26% | 1303,22 | |||||
| Kpz. Erich Konzept I | 9 | 1262,55 | 741 | 117 | 52,99% | 1003,46 | |||||
| DBV-152 | 10 | 1461,91 | 599 | 114 | 41,23% | 717,03 | |||||
| KV-1S | 6 | 528,61 | 369 | 114 | 53,51% | 809,78 | |||||
| Char Murat | 9 | 1423,76 | 756 | 114 | 56,14% | 1291,56 | |||||
| KV-1 | 5 | 517,17 | 409 | 112 | 47,32% | 948,81 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1035,81 | 613 | 110 | 44,55% | 901,27 | |||||
| IS | 7 | 491,06 | 497 | 109 | 45,87% | 460,42 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1022,28 | 750 | 105 | 49,52% | 1157,94 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 1377,97 | 743 | 104 | 54,81% | 984,17 | |||||
| Object 430U | 10 | 1220,45 | 666 | 104 | 41,35% | 718,37 | |||||
| T-54 | 9 | 1362,14 | 738 | 102 | 45,10% | 1268,35 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1163,56 | 707 | 100 | 45,00% | 843,53 | |||||
| T-28 | 4 | 516,95 | 447 | 98 | 58,16% | 1788,10 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 384,10 | 391 | 98 | 46,94% | 581,74 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 672,60 | 585 | 95 | 51,58% | 688,59 | |||||
| E 50 | 9 | 1032,30 | 688 | 94 | 48,94% | 777,25 | |||||
| Gonsalo | 8 | 1264,67 | 803 | 93 | 48,39% | 1261,89 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1512,21 | 770 | 89 | 42,70% | 1129,57 | |||||
| T20 | 7 | 1060,47 | 694 | 88 | 42,05% | 1436,83 | |||||
| M8A1 | 4 | 455,93 | 405 | 84 | 59,52% | 1261,35 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1090,91 | 687 | 82 | 46,34% | 1225,65 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1196,27 | 741 | 82 | 43,90% | 978,13 | |||||
| DZT-159 Dragon's Soul | 9 | 1330,23 | 707 | 81 | 40,74% | 930,11 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 1238,30 | 687 | 79 | 45,57% | 907,06 | |||||
| Škoda T 56 | 8 | 1179,58 | 761 | 78 | 51,28% | 1018,99 | |||||
| Object 416 | 8 | 679,57 | 632 | 75 | 61,33% | 777,10 | |||||
| SU-130PM | 8 | 792,50 | 561 | 74 | 45,95% | 604,51 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1125,27 | 724 | 70 | 52,86% | 1388,92 | |||||
| O-Ni | 7 | 1144,64 | 798 | 67 | 49,25% | 1488,80 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 1447,75 | 807 | 67 | 55,22% | 890,06 | |||||
| TS-54 | 8 | 716,74 | 658 | 65 | 47,69% | 565,73 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 1051,59 | 658 | 64 | 40,63% | 1076,04 | |||||
| A-44 | 7 | 681,39 | 560 | 64 | 45,31% | 845,59 | |||||
| Strv S1 | 8 | 934,10 | 546 | 63 | 41,27% | 704,03 | |||||
| Caernarvon | 8 | 949,00 | 684 | 62 | 48,39% | 900,53 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1417,32 | 756 | 62 | 48,39% | 1102,90 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 328,82 | 312 | 60 | 46,67% | 849,36 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 719,77 | 569 | 60 | 45,00% | 778,39 | |||||
| KV-2 | 6 | 795,44 | 579 | 59 | 44,07% | 1241,70 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 392,57 | 418 | 58 | 65,52% | 1152,15 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 1678,38 | 752 | 58 | 44,83% | 922,58 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1349,22 | 724 | 58 | 44,83% | 1124,39 | |||||
| T-50-2 | 6 | 276,72 | 339 | 57 | 38,60% | 430,43 | |||||
| Panther | 7 | 907,71 | 745 | 56 | 53,57% | 1363,64 | |||||
| T-832 | 8 | 999,68 | 638 | 56 | 37,50% | 782,09 | |||||
| Kampfpanzer 50 t | 9 | 1328,54 | 716 | 56 | 44,64% | 885,24 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1142,80 | 658 | 55 | 47,27% | 1108,86 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 449,37 | 561 | 54 | 48,15% | 537,08 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 526,81 | 482 | 54 | 44,44% | 538,88 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 796,96 | 561 | 53 | 39,62% | 486,06 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 955,87 | 696 | 52 | 50,00% | 971,52 | |||||
| BZ-58 | 7 | 956,53 | 675 | 51 | 45,10% | 1079,99 | |||||
| ShPTK-TVP 100 | 8 | 793,59 | 607 | 51 | 49,02% | 679,01 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 726,34 | 589 | 50 | 32,00% | 1409,10 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1075,74 | 591 | 50 | 44,00% | 832,47 | |||||
| T-34 | 5 | 375,00 | 310 | 49 | 24,49% | 797,23 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1490,04 | 754 | 48 | 60,42% | 1083,08 | |||||
| SU-26 | 3 | 217,19 | 215 | 47 | 57,45% | 538,80 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 504,06 | 643 | 47 | 51,06% | 793,66 | |||||
| SU-8 | 6 | 285,37 | 331 | 46 | 41,30% | 152,13 | |||||
| Cromwell | 6 | 566,56 | 517 | 45 | 46,67% | 931,73 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 904,58 | 574 | 45 | 44,44% | 597,86 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 366,93 | 418 | 44 | 63,64% | 1220,27 | |||||
| Pz.Kpfw. 55 | 8 | 1711,61 | 1086 | 44 | 65,91% | 1731,30 | |||||
| T25/2 | 7 | 956,30 | 592 | 43 | 41,86% | 1183,77 | |||||
| Versuchspanzer 57 | 9 | 1346,37 | 747 | 43 | 44,19% | 925,76 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 541,14 | 524 | 42 | 50,00% | 858,15 | |||||
| Panther II | 8 | 1006,95 | 678 | 42 | 54,76% | 1149,75 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 333,24 | 325 | 41 | 34,15% | 560,28 | |||||
| T-43 | 7 | 631,10 | 622 | 41 | 56,10% | 912,02 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 917,54 | 624 | 41 | 39,02% | 805,42 | |||||
| Type T-34 | 5 | 383,95 | 367 | 40 | 45,00% | 860,78 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 546,13 | 575 | 40 | 47,50% | 785,62 | |||||
| 14TP | 4 | 244,31 | 294 | 39 | 48,72% | 714,25 | |||||
| P.43 ter | 7 | 641,21 | 582 | 39 | 43,59% | 838,64 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1007,62 | 669 | 39 | 48,72% | 976,25 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 489,54 | 546 | 39 | 41,03% | 769,65 | |||||
| T6 Medium | 4 | 392,59 | 423 | 39 | 61,54% | 996,68 | |||||
| 121B | 10 | 1305,36 | 721 | 39 | 53,85% | 935,69 | |||||
| BT-2 | 2 | 438,21 | 406 | 38 | 50,00% | 2652,14 | |||||
| M40/M43 | 8 | 782,55 | 673 | 38 | 63,16% | 841,91 | |||||
| Type 71 | 10 | 1813,27 | 879 | 37 | 59,46% | 1318,77 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 725,62 | 535 | 37 | 37,84% | 796,89 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 448,22 | 392 | 36 | 41,67% | 1083,98 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 1204,58 | 859 | 36 | 55,56% | 1706,48 | |||||
| T69 | 8 | 1399,17 | 900 | 36 | 63,89% | 1753,50 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 335,51 | 373 | 35 | 45,71% | 752,95 | |||||
| Semovente M43 Bassotto | 6 | 750,37 | 547 | 35 | 48,57% | 1161,22 | |||||
| BZ-74-1 | 8 | 1320,77 | 735 | 35 | 45,71% | 1265,16 | |||||
| T-34-85 | 6 | 373,12 | 418 | 34 | 41,18% | 442,37 | |||||
| Churchill VII | 6 | 759,00 | 644 | 34 | 50,00% | 1279,40 | |||||
| O-Ho | 8 | 1431,56 | 810 | 34 | 47,06% | 1608,50 | |||||
| Type 68 | 9 | 1226,85 | 751 | 34 | 52,94% | 904,86 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 399,76 | 467 | 34 | 44,12% | 900,73 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 752,59 | 562 | 34 | 61,76% | 1297,14 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 643,41 | 544 | 34 | 41,18% | 1015,37 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 1373,29 | 911 | 34 | 64,71% | 1439,01 | |||||
| T-103 | 8 | 851,36 | 618 | 33 | 48,48% | 781,85 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 399,22 | 360 | 32 | 46,88% | 1281,79 | |||||
| BZ-75 | 10 | 1443,59 | 708 | 32 | 46,88% | 834,88 | |||||
| Object 140 | 10 | 1714,72 | 703 | 32 | 37,50% | 1142,60 | |||||
| Saryuda | 9 | 1169,72 | 644 | 32 | 37,50% | 731,61 | |||||
| Chaffee Camouflaged | 5 | 488,88 | 545 | 32 | 43,75% | 1234,61 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 476,77 | 461 | 31 | 64,52% | 1082,02 | |||||
| M12 | 7 | 579,03 | 570 | 31 | 54,84% | 637,34 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 434,50 | 387 | 30 | 53,33% | 2253,40 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 480,33 | 506 | 30 | 56,67% | 1198,04 | |||||
| T29 | 7 | 879,73 | 637 | 30 | 33,33% | 863,72 | |||||
| 59-16 | 6 | 495,43 | 506 | 30 | 40,00% | 1256,21 | |||||
| Type 58 | 6 | 781,07 | 642 | 30 | 43,33% | 1596,91 | |||||
| BT-7 | 4 | 283,17 | 344 | 29 | 62,07% | 981,16 | |||||
| Strv 74 | 6 | 629,97 | 606 | 29 | 55,17% | 1262,26 | |||||
| S-51 | 7 | 466,59 | 438 | 29 | 41,38% | 347,07 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 867,17 | 750 | 29 | 51,72% | 1314,72 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 1452,79 | 717 | 28 | 50,00% | 954,66 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 966,29 | 806 | 28 | 60,71% | 1603,41 | |||||
| M6 | 6 | 864,70 | 606 | 27 | 40,74% | 1212,48 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 277,85 | 229 | 27 | 29,63% | 664,52 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 343,44 | 385 | 27 | 37,04% | 645,92 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 601,38 | 451 | 26 | 30,77% | 1473,53 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 458,88 | 397 | 26 | 50,00% | 1780,38 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 440,88 | 408 | 26 | 50,00% | 656,30 | |||||
| Super Conqueror | 10 | 1024,08 | 625 | 26 | 42,31% | 486,26 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 293,92 | 364 | 26 | 42,31% | 450,32 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 670,92 | 526 | 25 | 56,00% | 1320,48 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 1514,76 | 731 | 25 | 48,00% | 867,55 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 520,48 | 440 | 25 | 28,00% | 532,16 | |||||
| O-I | 6 | 460,71 | 399 | 24 | 37,50% | 467,06 | |||||
| 122 TM | 8 | 1351,25 | 827 | 24 | 58,33% | 1674,74 | |||||
| A-20 | 5 | 199,61 | 319 | 23 | 43,48% | 446,94 | |||||
| BT-5 | 3 | 330,48 | 326 | 23 | 47,83% | 691,36 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 670,00 | 609 | 22 | 54,55% | 1213,23 | |||||
| M41 | 5 | 366,95 | 356 | 22 | 45,45% | 407,68 | |||||
| AEC Armoured Car | 5 | 427,64 | 450 | 22 | 63,64% | 1024,78 | |||||
| KV-1SA | 5 | 355,09 | 419 | 22 | 31,82% | 471,74 | |||||
| CS-63 | 10 | 964,14 | 531 | 21 | 38,10% | 441,30 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 492,52 | 484 | 21 | 33,33% | 199,43 | |||||
| SFAC 105 | 8 | 933,29 | 661 | 21 | 47,62% | 766,61 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1433,35 | 866 | 20 | 70,00% | 1474,20 | |||||
| 60G FT | 5 | 747,15 | 444 | 20 | 45,00% | 1539,08 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 335,53 | 269 | 19 | 31,58% | 1159,03 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 368,74 | 375 | 19 | 36,84% | 392,30 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 746,79 | 638 | 19 | 52,63% | 1590,17 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 371,42 | 375 | 19 | 52,63% | 1296,44 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 338,79 | 289 | 19 | 47,37% | 664,40 | |||||
| Rambo | 9 | 974,21 | 644 | 19 | 47,37% | 739,49 | |||||
| Lago | 4 | 337,12 | 322 | 17 | 35,29% | 863,43 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 344,71 | 501 | 17 | 47,06% | 962,77 | |||||
| B1 | 4 | 190,50 | 216 | 16 | 18,75% | 248,38 | |||||
| P.43 bis | 6 | 731,44 | 677 | 16 | 68,75% | 1417,51 | |||||
| FCM 36 | 2 | 340,88 | 386 | 16 | 50,00% | 1773,95 | |||||
| Fantôme | 9 | 1427,13 | 774 | 16 | 50,00% | 1263,33 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 423,53 | 380 | 15 | 33,33% | 984,93 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 326,80 | 269 | 15 | 33,33% | 994,34 | |||||
| SU-76M | 4 | 353,53 | 342 | 15 | 66,67% | 1015,62 | |||||
| Cavalier | 5 | 343,53 | 435 | 15 | 60,00% | 840,43 | |||||
| FV225 Collector | 9 | 1351,67 | 894 | 15 | 60,00% | 1088,31 | |||||
| Carro da Combattimento 45 t | 10 | 1511,53 | 864 | 15 | 66,67% | 1151,29 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 193,21 | 198 | 14 | 28,57% | 489,50 | |||||
| SDP 40 Zadymka | 5 | 443,36 | 291 | 14 | 35,71% | 601,55 | |||||
| Object 777 Version II | 9 | 1596,79 | 879 | 14 | 50,00% | 1420,37 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 890,92 | 681 | 13 | 46,15% | 1429,64 | |||||
| Somua S35 | 3 | 296,23 | 299 | 13 | 53,85% | 737,86 | |||||
| Object 274a | 8 | 1323,23 | 707 | 13 | 46,15% | 1359,75 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 834,08 | 582 | 13 | 30,77% | 574,05 | |||||
| Leo | 7 | 582,92 | 587 | 12 | 50,00% | 746,11 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1153,17 | 615 | 12 | 41,67% | 737,83 | |||||
| BZ-58-2 | 9 | 1447,58 | 801 | 12 | 50,00% | 1104,33 | |||||
| Ares 90 | 10 | 1231,92 | 809 | 12 | 66,67% | 851,35 | |||||
| WZ-111 model 6 | 8 | 1041,42 | 585 | 12 | 25,00% | 737,90 | |||||
| P26/40 | 4 | 620,91 | 469 | 11 | 36,36% | 1653,90 | |||||
| P.43 | 5 | 654,09 | 639 | 11 | 54,55% | 2013,47 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 795,18 | 685 | 11 | 72,73% | 2293,25 | |||||
| STK-2 | 11 | 1696,55 | 793 | 11 | 45,45% | 813,10 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 302,27 | 308 | 11 | 18,18% | 448,10 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. D | 2 | 80,45 | 237 | 11 | 27,27% | 108,11 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 234,70 | 247 | 10 | 30,00% | 902,43 | |||||
| Valentine AT | 4 | 564,40 | 407 | 10 | 40,00% | 1969,84 | |||||
| M44 | 6 | 569,80 | 463 | 10 | 50,00% | 836,24 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 233,44 | 261 | 9 | 55,56% | 709,05 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 336,22 | 362 | 9 | 66,67% | 1067,08 | |||||
| 10TP | 3 | 275,67 | 309 | 9 | 55,56% | 995,76 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 434,00 | 385 | 9 | 55,56% | 964,10 | |||||
| Char de transition | 6 | 409,11 | 584 | 9 | 88,89% | 609,32 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 205,25 | 252 | 8 | 75,00% | 1022,23 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 166,25 | 157 | 8 | 25,00% | 496,83 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 265,13 | 269 | 8 | 25,00% | 386,84 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 720,50 | 603 | 8 | 50,00% | 483,11 | |||||
| Leox | 9 | 1837,50 | 933 | 8 | 75,00% | 1560,13 | |||||
| Matilda | 4 | 356,00 | 324 | 7 | 28,57% | 835,27 | |||||
| M15/42 | 3 | 249,57 | 325 | 7 | 57,14% | 644,24 | |||||
| Valentine | 3 | 430,00 | 413 | 7 | 71,43% | 1819,99 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 322,57 | 268 | 7 | 28,57% | 405,69 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 342,57 | 348 | 7 | 42,86% | 1308,88 | |||||
| SU-122A | 5 | 206,29 | 201 | 7 | 28,57% | 177,36 | |||||
| Concept No. 5 | 10 | 1404,29 | 774 | 7 | 71,43% | 958,95 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1139,00 | 595 | 7 | 14,29% | 722,51 | |||||
| Windhund | 8 | 646,00 | 326 | 7 | 0,00% | 398,00 | |||||
| Kanonenjagdpanzer 105 | 8 | 393,57 | 421 | 7 | 28,57% | 102,39 | |||||
| T-26 | 2 | 49,33 | 85 | 6 | 33,33% | 0,00 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 648,33 | 801 | 6 | 83,33% | 2749,38 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 207,80 | 219 | 5 | 40,00% | 691,70 | |||||
| T-70 | 3 | 273,20 | 312 | 5 | 60,00% | 1010,29 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 42,60 | 166 | 5 | 40,00% | 20,23 | |||||
| T78 | 6 | 859,00 | 514 | 5 | 40,00% | 939,52 | |||||
| Strv m/38 | 2 | 205,50 | 304 | 4 | 75,00% | 944,77 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 416,75 | 398 | 4 | 25,00% | 1820,18 | |||||
| WZ-131 | 7 | 493,25 | 594 | 4 | 50,00% | 808,18 | |||||
| AMX 38 | 3 | 590,25 | 599 | 4 | 50,00% | 2522,87 | |||||
| MT-25 | 6 | 447,25 | 527 | 4 | 75,00% | 1194,08 | |||||
| Kampfpanzer 07 RH | 8 | 589,50 | 535 | 4 | 25,00% | 466,73 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 603,50 | 682 | 4 | 75,00% | 1463,51 | |||||
| Jezevec | 9 | 1899,25 | 819 | 4 | 50,00% | 1615,06 | |||||
| Renault FT | 1 | 332,33 | 359 | 3 | 66,67% | 2374,81 | |||||
| 7TP | 2 | 198,67 | 244 | 3 | 66,67% | 762,52 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 120,00 | 247 | 3 | 33,33% | 257,89 | |||||
| T-60 | 2 | 88,00 | 197 | 3 | 66,67% | 350,59 | |||||
| M60 | 10 | 2623,67 | 614 | 3 | 0,00% | 1695,77 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1265,67 | 734 | 3 | 66,67% | 1206,07 | |||||
| M-VII-Y | 9 | 1331,33 | 1022 | 3 | 66,67% | 1083,48 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 186,50 | 240 | 2 | 50,00% | 844,86 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 139,00 | 267 | 2 | 50,00% | 628,22 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 140,00 | 159 | 2 | 50,00% | 517,79 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 444,00 | 336 | 2 | 50,00% | 2225,30 | |||||
| 4TP | 1 | 108,00 | 105 | 2 | 0,00% | 279,57 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 140,50 | 132 | 2 | 50,00% | 509,93 | |||||
| MS-1 | 1 | 222,50 | 372 | 2 | 100,00% | 1397,41 | |||||
| CS-53 | 8 | 1212,00 | 878 | 2 | 100,00% | 1400,51 | |||||
| Covenanter | 5 | 78,50 | 272 | 2 | 50,00% | 96,26 | |||||
| ARMT | 5 | 647,50 | 401 | 2 | 0,00% | 1371,35 | |||||
| Krupp-Steyr Waffenträger | 7 | 1121,50 | 667 | 2 | 50,00% | 1583,44 | |||||
| M14/41 | 2 | 264,00 | 329 | 1 | 100,00% | 1078,88 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 207,00 | 276 | 1 | 100,00% | 1133,99 | |||||
| Churchill I | 5 | 943,00 | 363 | 1 | 0,00% | 1617,66 | |||||
| Strv m/31 | 3 | 422,00 | 710 | 1 | 100,00% | 1382,00 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 276,00 | 155 | 1 | 0,00% | 480,05 | |||||
| AMR 35 | 2 | 158,00 | 164 | 1 | 0,00% | 444,54 | |||||
| 112 | 8 | 1243,00 | 413 | 1 | 0,00% | 1013,99 | |||||
| Straussler V–4/40 | 3 | 53,00 | 194 | 1 | 0,00% | 0,00 |
c00lske
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 12740 | 3 | 46 | 323 | ||||
| Ø Razina | 7,61 | 9,00 | 8,57 | 8,48 | ||||
| Pobjede | 6062 | 47,58% | 2 | 66,67% | 14 | 30,43% | 162 | 50,15% |
| Izgubljene | 6485 | 50,90% | 1 | 33,33% | 32 | 69,57% | 155 | 47,99% |
| Neriješeno | 193 | 1,51% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 6 | 1,86% |
| Preživjele bitke | 2581 | 20,26% | 1 | 33,33% | 8 | 17,39% | 60 | 18,58% |
| Uništenih tenkova | 7346 | 0,58 | 4 | 1,33 | 27 | 0,59 | 188 | 0,58 |
| Odnos razaranja | 0,72 | 2,00 | 0,71 | 0,71 | ||||
| Otkriveno tenkova | 11835 | 0,93 | 1 | 0,33 | 47 | 1,02 | 362 | 1,12 |
| Počinjena šteta | 954,60 | 1.973,67 | 1.415,57 | 1.262,01 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 5675 | 0,45 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 202 | 0,63 |
| Obrambeni bodovi | 2163 | 0,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 20 | 0,06 |
| Iskustvo | 627,85 | 952,33 | 656,70 | 737,53 | ||||
| WN7 | 807,80 | 1494,19 | 695,54 | 903,00 | ||||
| WN8 | 952,04 | 1875,32 | 1147,26 | 1148,04 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 12740 | |
| Ø Razina | 7,61 | |
| Pobjede | 6062 | 47,58% |
| Izgubljene | 6485 | 50,90% |
| Neriješeno | 193 | 1,51% |
| Preživjele bitke | 2581 | 20,26% |
| Uništenih tenkova | 7346 | 0,58 |
| Odnos razaranja | 0,72 | |
| Otkriveno tenkova | 11835 | 0,93 |
| Počinjena šteta | 954,60 | |
| Bodovi zauzimanja | 5675 | 0,45 |
| Obrambeni bodovi | 2163 | 0,17 |
| Iskustvo | 627,85 | |
| WN7 | 807,80 | |
| WN8 | 952,04 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 3 | |
| Ø Razina | 9,00 | |
| Pobjede | 2 | 66,67% |
| Izgubljene | 1 | 33,33% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 1 | 33,33% |
| Uništenih tenkova | 4 | 1,33 |
| Odnos razaranja | 2,00 | |
| Otkriveno tenkova | 1 | 0,33 |
| Počinjena šteta | 1.973,67 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 952,33 | |
| WN7 | 1494,19 | |
| WN8 | 1875,32 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 46 | |
| Ø Razina | 8,57 | |
| Pobjede | 14 | 30,43% |
| Izgubljene | 32 | 69,57% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 8 | 17,39% |
| Uništenih tenkova | 27 | 0,59 |
| Odnos razaranja | 0,71 | |
| Otkriveno tenkova | 47 | 1,02 |
| Počinjena šteta | 1.415,57 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 656,70 | |
| WN7 | 695,54 | |
| WN8 | 1147,26 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 323 | |
| Ø Razina | 8,48 | |
| Pobjede | 162 | 50,15% |
| Izgubljene | 155 | 47,99% |
| Neriješeno | 6 | 1,86% |
| Preživjele bitke | 60 | 18,58% |
| Uništenih tenkova | 188 | 0,58 |
| Odnos razaranja | 0,71 | |
| Otkriveno tenkova | 362 | 1,12 |
| Počinjena šteta | 1.262,01 | |
| Bodovi zauzimanja | 202 | 0,63 |
| Obrambeni bodovi | 20 | 0,06 |
| Iskustvo | 737,53 | |
| WN7 | 903,00 | |
| WN8 | 1148,04 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 5 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 1 | 20,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 4 | 80,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 1 | 0,20 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,20 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 489,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 325,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 5 | |
| Pobjede | 1 | 20,00% |
| Izgubljene | 4 | 80,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 1 | 0,20 |
| Odnos razaranja | 0,20 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 489,60 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 325,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen