brofus

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.03.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9079912168412
Ø Razina7,678,839,359,35
Pobjede4626450,95%650,00%9053,57%23557,04%
Izgubljene4329447,68%650,00%7846,43%17542,48%
Neriješeno12411,37%00,00%00,00%20,49%
Preživjele bitke2424526,70%325,00%5633,33%13633,01%
Uništenih tenkova802110,88100,831450,863550,86
Odnos razaranja1,211,111,291,29
Otkriveno tenkova1071461,18312,582681,605811,41
Počinjena šteta1.249,441.454,331.738,081.679,54
Bodovi zauzimanja648060,71574,75630,38770,19
Obrambeni bodovi412720,4500,00380,23620,15
Iskustvo687,44822,08839,99864,84
WN71181,691222,621221,581218,53
WN81536,223504,041758,501758,23
Ukupno
Bitke90799
Ø Razina7,67
Pobjede4626450,95%
Izgubljene4329447,68%
Neriješeno12411,37%
Preživjele bitke2424526,70%
Uništenih tenkova802110,88
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova1071461,18
Počinjena šteta1.249,44
Bodovi zauzimanja648060,71
Obrambeni bodovi412720,45
Iskustvo687,44
WN71181,69
WN81536,22
Zadnja 24 sata
Bitke12
Ø Razina8,83
Pobjede650,00%
Izgubljene650,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke325,00%
Uništenih tenkova100,83
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova312,58
Počinjena šteta1.454,33
Bodovi zauzimanja574,75
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo822,08
WN71222,62
WN83504,04
Zadnjih 7 dana
Bitke168
Ø Razina9,35
Pobjede9053,57%
Izgubljene7846,43%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke5633,33%
Uništenih tenkova1450,86
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova2681,60
Počinjena šteta1.738,08
Bodovi zauzimanja630,38
Obrambeni bodovi380,23
Iskustvo839,99
WN71221,58
WN81758,50
Zadnjih 30 dana
Bitke412
Ø Razina9,35
Pobjede23557,04%
Izgubljene17542,48%
Neriješeno20,49%
Preživjele bitke13633,01%
Uništenih tenkova3550,86
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova5811,41
Počinjena šteta1.679,54
Bodovi zauzimanja770,19
Obrambeni bodovi620,15
Iskustvo864,84
WN71218,53
WN81758,23
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke117000
Pobjede5748,72%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5647,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno43,42%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4437,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova720,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,990,000,000,00
Otkriveno tenkova950,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.880,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja1371,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1030,8800,0000,0000,00
Iskustvo827,490,000,000,00
Ukupno
Bitke117
Pobjede5748,72%
Izgubljene5647,86%
Neriješeno43,42%
Preživjele bitke4437,61%
Uništenih tenkova720,62
Odnos razaranja0,99
Otkriveno tenkova950,81
Počinjena šteta1.880,44
Bodovi zauzimanja1371,17
Obrambeni bodovi1030,88
Iskustvo827,49
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke360000
Pobjede17247,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene18751,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,28%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12033,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2110,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova2900,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.204,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja3781,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi18515,1400,0000,0000,00
Iskustvo720,940,000,000,00
Ukupno
Bitke360
Pobjede17247,78%
Izgubljene18751,94%
Neriješeno10,28%
Preživjele bitke12033,33%
Uništenih tenkova2110,59
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova2900,81
Počinjena šteta1.204,14
Bodovi zauzimanja3781,05
Obrambeni bodovi18515,14
Iskustvo720,94
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4409000
Pobjede210247,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene224250,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno651,47%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke130929,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova27240,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,880,000,000,00
Otkriveno tenkova55241,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.053,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja60271,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi101282,3000,0000,0000,00
Iskustvo575,550,000,000,00
Ukupno
Bitke4409
Pobjede210247,68%
Izgubljene224250,85%
Neriješeno651,47%
Preživjele bitke130929,69%
Uništenih tenkova27240,62
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova55241,25
Počinjena šteta1.053,46
Bodovi zauzimanja60271,37
Obrambeni bodovi101282,30
Iskustvo575,55
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4200510
Pobjede18343,57%00,00%480,00%550,00%
Izgubljene23455,71%00,00%120,00%550,00%
Neriješeno30,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12730,24%00,00%240,00%330,00%
Uništenih tenkova2940,7000,0061,2080,80
Odnos razaranja1,000,002,001,14
Otkriveno tenkova3030,7200,0020,4080,80
Počinjena šteta2.010,410,002.196,802.062,20
Bodovi zauzimanja2040,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2020,4800,0000,0000,00
Iskustvo786,450,001.382,00920,50
Ukupno
Bitke420
Pobjede18343,57%
Izgubljene23455,71%
Neriješeno30,71%
Preživjele bitke12730,24%
Uništenih tenkova2940,70
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova3030,72
Počinjena šteta2.010,41
Bodovi zauzimanja2040,49
Obrambeni bodovi2020,48
Iskustvo786,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke5
Pobjede480,00%
Izgubljene120,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova61,20
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova20,40
Počinjena šteta2.196,80
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.382,00
Zadnjih 30 dana
Bitke10
Pobjede550,00%
Izgubljene550,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke330,00%
Uništenih tenkova80,80
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova80,80
Počinjena šteta2.062,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo920,50
Anzeigen

Tenkovi (692)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T1 Heavy5687,36514355455,43%1631,67
Progetto M35 mod. 46 81531,36830309150,27%1864,69
E 25 71033,75625240349,90%1555,20
Škoda T 56 81762,76921201354,69%1892,97
Rheinmetall Skorpion G 81485,24746194051,75%1774,61
BZ-176 81839,551004189454,86%2004,99
Kampfpanzer 50 t 91935,56922118654,47%1819,43
T-34-85M 61039,85803107255,97%1989,07
T34 81293,71690102849,42%1544,89
Marder 38T4536,00465101656,59%1695,95
Bat.-Châtillon Bourrasque 81450,7879996250,00%1717,05
Cromwell B 6771,1868294652,22%1510,95
CS-52 LIS 81442,7982292151,90%1805,53
Object 252U Defender 81593,6586883759,86%2003,55
Somua SM 81672,0387282154,81%1993,46
GSOR 1008 81687,8785478155,57%2005,88
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2505,4276076462,96%2113,36
Lorraine 40 t 81466,7674673647,55%1859,28
AMBT 81654,9886373154,31%2080,20
Škoda T 27 81331,9875472653,17%1767,12
AMX 13 57 7825,2479272055,42%1804,47
T2971077,0357566350,98%1436,72
Projekt ION 81866,7093064552,71%1910,73
T92 8538,6465563948,98%954,13
IS-381256,1559062547,04%1441,72
ShPTK-TVP 100 81315,2974060251,33%1500,84
Chimera 81631,7587556753,44%1872,26
TVP T 50/51101811,7266955744,88%1449,76
T-34-85 Rudy 6995,3277254757,04%1930,00
M66817,8150453950,65%1308,11
T-44-100 81102,6872253952,32%1317,86
AMX 13 909758,6657551245,70%983,36
FV226 Contradictious 81764,2294347554,74%1897,22
Bisonte C45 81623,1794847154,14%1961,19
SU-130PM 81500,7075244349,44%1559,34
T71 DA7503,0457243551,49%903,97
AMX 50 B101940,8866842747,07%1494,61
T26E4 SuperPershing 81224,7776841950,12%1650,99
M10391325,6154038946,53%1179,02
T54E191566,2349738448,18%1487,44
T-1091377,9466937342,09%1201,99
TOG II* 6837,4660037054,32%1520,33
ELC EVEN 90 8721,4864436847,55%1396,73
WZ-111 model 1-491433,1467436649,73%1362,67
T92 HMC101339,9964536549,32%1053,99
FV4202 81191,2681136551,51%1714,37
T110E5101796,0275635850,28%1400,21
AMX 50 12091385,2553535747,34%1170,58
leKpz M 41 90 mm GF 8816,0965435451,13%1511,42
E 7591469,9460734245,61%1239,37
TBT 91946,2491533054,55%1887,70
M127807,8148132950,46%1042,87
AE Phase I 91664,5979632852,13%1579,55
T110E4102117,1873532249,07%1443,96
T-34-856704,9147032149,84%1417,87
50TP prototyp 81620,8988431658,54%2093,43
KV-856632,4336731242,95%951,81
T57 Heavy102049,5271130846,43%1645,68
T-5491307,1468230449,01%1267,22
T328998,9746229646,28%1052,74
FV215b (183) 101851,0966829449,66%1445,45
T3091465,9858128845,14%1196,57
M40/M438991,1752028748,43%985,64
Centurion Action X101671,7470828446,48%1287,41
FV230 Canopener102137,5780428144,48%1484,79
Type 6191471,5563927542,18%1325,00
122 TM 81566,7986327556,36%1945,90
Waffenträger auf Pz. IV91401,4856027344,69%1050,43
Vz. 55102214,9280627248,16%1639,53
Caernarvon Action X 81245,8085127250,37%1575,90
Grille 15102053,2065926847,39%1517,08
E 100101853,5768226444,32%1293,81
T-448988,2657526147,89%1274,64
M46 Patton91227,1956526141,76%1016,85
Jagdpanther II81223,3856126045,00%1164,63
IS-7101868,7279025848,45%1431,13
T-832 81483,0187825751,36%1563,09
AMX 50 10081222,3866025646,48%1322,73
P.44 Pantera81230,8471925545,49%1605,93
STA-181007,0655525447,64%1284,16
Strv S1 81492,8573224852,82%1695,09
Tortoise91552,9262024649,19%1222,66
STA-2 81067,6273224150,62%1381,86
Type 4 Heavy91502,6668223948,95%1330,91
ISU-15281173,5458923952,72%1245,72
Object 703 Version II 81546,6291123851,68%1711,70
Tiger II81039,1262723447,01%1112,60
Caernarvon81017,9960023244,40%1078,96
Rhm.-Borsig Waffenträger81386,1362923049,13%1435,49
Centurion Mk. 7/191529,0659522941,92%1375,77
T14 5651,1569522760,35%1645,37
Jagdpanther7840,6637822539,11%935,40
KV-481149,0059322543,11%1323,32
T-34-28873,6362622446,88%1053,14
Ares 90101987,6484222452,68%1572,64
AT 771040,3346022248,65%1274,01
Škoda T 5091803,4381322150,23%1765,47
60TP Lewandowskiego102274,8182322152,94%1777,98
Conqueror91466,5470122149,32%1301,85
Spähpanzer Ru 2519830,4457722143,89%1125,17
IS7887,1443722046,36%1105,26
Dicker Max 6886,2659821958,90%1829,21
T499927,2163721446,26%1228,43
M53/M5591332,0759821346,95%1318,72
IS-6 B 81464,9284021154,50%1782,58
AMX Chasseur de chars 8962,9365021147,39%1199,09
T28 Prototype81232,7763621041,90%1163,06
WZ-12091232,9363820944,98%1125,22
KV-15563,4438620956,46%1245,24
T6981024,9863120855,29%1338,43
Bat.-Châtillon 25 t AP91366,1563120550,73%1314,07
AMX AC mle. 488995,7154520446,57%1001,67
Tiger I7984,1750120149,75%1352,68
TVP VTU Koncept81018,7948020143,78%1284,40
E 5091245,7664520043,00%1057,10
Jagdtiger91668,2767519846,46%1445,79
M7 Priest3434,4621319747,72%1258,86
Löwe 81269,2783619752,79%1570,57
TS-5 81518,3387619653,57%1693,29
50TP Tyszkiewicza91713,9381219550,77%1600,38
M26 Pershing8996,5559319149,21%1234,43
AT 1581182,2967718951,32%1222,24
IS-271034,1248818745,45%1344,87
Type 3 Chi-Nu Kai 5511,9351218550,27%1456,94
Cobra 91873,2684518252,20%1708,11
Matilda Black Prince 5521,4248518156,35%1517,59
T9591523,8358917952,51%1219,68
EMIL 1951 81446,8880917950,84%1582,05
AMX 50 Foch91523,8867417644,89%1276,10
Pz.Kpfw. VII102238,6986317552,57%1669,59
Object 274a 81453,6787817451,15%1933,39
AMX 30 1er prototype91622,9263017342,77%1538,41
E 65 Zwilling 81575,6490517349,13%1467,10
Char Mle. 75 91016,0870717143,27%1271,35
Type 59 81135,4777816950,30%1431,30
Emil I81366,7565316955,62%1644,44
Type 586650,2552616957,99%1348,05
GSOR 1010 FB 81301,9275416951,48%1668,02
SU-10181110,5855916845,24%1180,04
Object 43091797,1285016855,36%1750,65
T-54 first prototype 81081,8879116750,90%1425,11
11081227,7866316651,20%1451,38
AMX 13 757471,3542516648,19%828,46
VK 75.01 (K) 81412,9890516661,45%1843,93
T25/27815,2542816542,42%1085,05
Strv 103-091512,8260916446,34%1220,35
M24E2 Super Chaffee 6542,7971416454,88%1713,84
Char Futur 4 92014,6084416452,44%1914,10
Emil II91683,6879616251,85%1695,16
UDES 0381103,7159616246,91%1091,36
AMX 12 t6473,7341816251,23%1190,37
ST-62 Version 2 102100,5481816251,23%1550,34
O-Ho81255,1064516150,31%1361,45
T2881248,6956016148,45%1253,41
HWK 30 8539,7161916145,96%824,69
Sturer Emil7869,8247816048,13%1205,33
Prototipo Standard B91825,3973615850,63%1963,09
ARL 446753,3451515839,24%1225,80
WZ-111-1G FT8990,6359615549,68%1014,53
Matilda IV 5587,8261215558,06%1724,88
SU-1527898,1949615453,90%1396,87
Panther II8999,1847915348,37%1225,76
M48A5 Patton101876,3778015350,33%1512,73
Type 64 6609,7862515356,86%1842,77
Object 4168856,6255115141,06%828,38
SU-855559,8734114847,30%1287,65
Super Conqueror102068,9476614846,62%1619,03
M41 Walker Bulldog8583,7558114757,14%1041,82
Object 277102078,9181414744,90%1688,98
M4A1 Revalorisé 81265,2475814652,05%1671,54
Strv K 91604,3285414449,31%1525,96
Bat.-Châtillon 25 t101619,7657314339,86%1142,93
AMX M4 mle. 49 81218,6881314250,70%1509,97
T-345476,1334014158,87%1489,88
Škoda T 256772,6763514148,23%1577,43
T675551,8846013844,20%1233,66
Manticore10791,2178413852,90%828,76
ST-I91616,2574713751,82%1624,11
Centurion Mk. I81055,3261713650,00%1380,74
Jagdpanzer IV6598,2233913547,41%982,38
T25 AT7823,9044813551,85%1159,65
FV4201 Chieftain Proto 91599,2782013545,19%1551,02
Object 260 102120,3087013554,07%1721,63
Pudel 6793,3266913454,48%1407,62
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5300,6528913444,03%613,05
Black Prince7828,9258713345,86%986,30
AT 86708,4641713349,62%1366,15
IS-M81168,8474613353,38%1400,23
Kunze Panzer 91840,8380913350,38%1809,41
WZ-132A9803,4467813252,27%1039,67
CS-5991470,0779013257,58%1592,45
Strv 103B102043,9573213145,04%1382,73
Lansen C 81423,8986913151,15%1753,61
Pz.Kpfw. T 25 5543,6951513151,91%1450,46
M54 Renegade 81555,6985213049,23%1760,11
Maus101670,7782912949,61%1195,18
Lorraine 155 mle. 507795,7350712946,51%936,12
Type 4 Chi-To6654,5956612751,18%1299,98
AMX 13 10510878,8470112748,82%860,44
CS-538948,0056412449,19%1166,30
T-34-17787,3951412254,92%1207,10
BDR G1 B5592,0035312246,72%1123,83
M446737,3139712259,84%1398,96
Panhard EBR 909537,5968512255,74%703,22
VK 36.01 (H)6673,6841812147,11%1118,75
Progetto M40 mod. 65102063,4179012155,37%1667,30
Pz.Sfl. IVc5504,1529512147,93%1121,11
VK 100.01 (P)81232,4877912048,33%1459,75
FV4025 Contriver112442,8289612047,50%1536,39
Type 63 81374,6084912052,50%1525,82
Cromwell6629,7352511949,58%1170,28
Type 5 Chi-Ri7813,4261111946,22%1210,93
Object 26391511,6857211948,74%1309,91
WZ-1328701,6161411845,76%1178,55
Leo7916,3864611747,01%1442,53
T803112054,7584111741,88%1207,83
KV-371002,7260011660,34%1399,44
Konštrukta T-34/1007961,2653611553,04%1579,42
T207898,8458511449,12%1262,38
T2 Light Tank 2264,1447411450,88%1428,85
43 M. Toldi III 3179,9231811462,28%1019,69
Object 70591845,7882411352,21%1860,83
T-1506715,5338011247,32%1198,24
Concept No. 5101823,2373311247,32%1452,83
ASTRON Rex 105 mm 81530,1580111146,85%1686,29
Leopard 1101960,8976911050,91%1529,76
WZ-111 Alpine Tiger 81499,9891911052,73%1914,96
Object 430 Version II91287,0367910945,87%1113,16
Object 430U101862,9685610857,41%1513,92
Tiger (P)7952,1763010748,60%1260,54
AMX 65 t81087,5170710748,60%1183,72
M18 Hellcat6603,6836210646,23%944,73
T95/FV4201 Chieftain 102163,4590310652,83%1463,26
M3 Lee4159,2014810542,86%347,76
UDES 14 Alt 581171,7057710544,76%1397,65
Strv m/42-57 Alt A.2 6829,1661210447,12%1481,81
AMX M4 mle. 457928,7264610350,49%1218,41
Leopard Prototyp A91585,0373110345,63%1449,43
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4251,8520210257,84%607,04
VK 45.02 (P) Ausf. A81182,9861610146,53%1344,85
AMX M4 mle. 5192021,3883010149,50%1912,25
Tetrarch 2209,3530010153,47%1101,26
StuG IV 5424,9340510153,47%1132,90
Comet7873,5557610043,00%1378,55
Charioteer81174,2469910052,00%1399,71
Churchill VII6779,594449947,47%1404,80
Rheinmetall Panzerwagen10967,657099946,46%947,37
Type 71102232,739029850,00%1629,70
M10 Wolverine5698,744539757,73%1917,65
XM69 Hacker112089,318309646,88%1350,11
M4A3E8 Sherman6563,043659557,89%1132,60
SU-1006812,255819552,63%1432,28
FV217 Badger101952,047789547,37%1305,51
Object 780 102257,207099552,63%1677,68
Type 3 Chi-Nu5385,272519443,62%944,95
O-Ni71215,136979453,19%1634,51
FV4004 Conway91540,975879440,43%1315,72
Hotchkiss EBR7528,305499454,26%1128,87
KR-1112236,709139448,94%1427,93
Taschenratte112480,269969347,31%1521,85
T26E5 81157,458349348,39%1561,27
UDES 15/16102082,208109253,26%1634,06
Object 140101690,228269255,43%1515,31
AMX M4 mle. 54102006,867649245,65%1463,15
Spähpanzer SP I C7804,296539263,04%1674,11
T25 Pilot Number 1 8944,976659253,26%1230,08
53TP Markowskiego81210,597519149,45%1410,73
M75335,293389153,85%1353,91
AMX 50 Foch (155) 101900,746989153,85%1341,48
Kampfpanzer 07 RH 81016,627029037,78%1171,58
CS-63101813,717688947,19%1372,06
AltProto AMX 30 81402,188328948,31%1701,05
T-34-2G FT7949,445828850,00%1255,72
LTG7681,415478846,59%1367,90
IS-3A 81299,998378851,14%1397,71
P.43 ter7941,825538748,28%1519,09
Lion 102212,757678748,28%1806,95
WZ-1317629,086378651,16%1443,99
Controcarro 1 Mk. 291444,997338645,35%1242,14
T-437875,766908654,65%1390,80
AMX AC mle. 467951,636318655,81%1437,67
Indien-Panzer81033,015758639,53%1155,51
G.W. Tiger (P)81374,917518654,65%1979,85
Panhard AML Lynx 6x68485,836038654,65%807,22
Kranvagn102088,468828557,65%1762,15
LPT-67 Šelma9846,186658545,88%1011,85
T216210,964548551,76%423,56
LTTB8556,215718550,59%951,92
M47 Iron Arnie 81250,207648550,59%1445,27
AMX 67 Imbattable112586,318468543,53%1599,02
Object 907 102094,028828453,57%1683,73
T 55A 91399,327858452,38%1363,36
Black Rock 112045,628378447,62%1285,73
STB-1101771,846818339,76%1306,15
M374228,871588351,81%694,53
WZ-111G FT91418,106168348,19%1012,49
Fauteur112398,538688340,96%1533,33
Type 5 Heavy101980,297608246,34%1320,91
UDES 1691372,897608257,32%1300,08
AT 25565,993518155,56%1551,67
BZ-75102175,868348148,15%1574,92
LHMTV8621,356678144,44%1031,66
Vz. 60S Dravec 102506,359148051,25%1642,66
Panther7860,396877954,43%1524,66
WZ-113G FT102106,858067958,23%1489,31
Object 70491872,946747848,72%1509,02
Jagdpanzer E 100101467,656697852,56%945,12
Strv 746597,845317745,45%1019,01
SMV CC-6781275,367487748,05%1466,30
G.W. Tiger91611,836787738,96%1559,64
Ikv 90 Typ B7901,116197647,37%1311,57
StuG III Ausf. G5431,552927553,33%914,95
T77 81516,217987549,33%1691,01
WZ-120-1G FT 81412,097407545,33%1525,74
Bat.-Châtillon 155 58101037,276317443,24%749,63
Challenger71014,165737451,35%1390,46
Concept 1B 91800,059347454,05%1445,28
M415593,053077354,79%1020,15
DBV-152 102466,347457349,32%1644,22
Nashorn6718,133697245,83%1226,78
WZ-111 model 6 81367,109197261,11%1593,36
M56 Scorpion 71197,317327154,93%2128,91
Type T-345440,834417050,00%1201,93
STK-2112430,439487051,43%1565,75
SU-100M171081,916337055,71%1625,71
Ashigaru 102002,048016957,97%1501,85
Mäuschen91524,266386847,06%1459,36
Panhard EBR 75 (FL 10) 8570,185516746,27%810,76
IS-2 71309,518716756,72%1792,49
VK 16.02 Leopard5311,954406642,42%851,91
IS-3-II91860,529576662,12%2169,05
SMV CC-64 Vipera 81119,807186651,52%1123,96
M5 Stuart4104,632376544,62%70,62
Lorraine 155 mle. 518843,146606561,54%955,95
ISU-122-2 81330,787076546,15%1288,10
Predatore 92041,929336553,85%1970,55
T-284228,972116347,62%546,01
P.43 bis6928,986256361,90%2243,09
O-I6862,086976347,62%1568,27
Durendal 102201,957476346,03%1485,55
BZ-79112701,169946254,84%1695,11
A-447967,277446258,06%1678,80
AMX 13 F3 AM6688,974586149,18%1086,36
Type 1 Chi-He4372,703286050,00%1142,59
Churchill I5548,704026058,33%1339,82
Ikv 65 Alt II6662,475386055,00%1150,73
Heavy Tank No. VI 6966,307606053,33%1887,68
M46 Patton KR 8983,187276043,33%1220,07
M36 Jackson6853,644505954,24%1583,01
Ho-Ri 3102211,688445959,32%1683,41
VK 30.02 (M)6548,835265947,46%951,19
K-2 81109,037635950,85%1098,24
Gryphon 102040,028025950,85%1488,17
IS-4101840,007175841,38%1393,39
Chrysler K GF 81197,557595841,38%1279,93
IMT 81607,319165853,45%2116,37
O-I Experimental5760,616525761,40%1805,64
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4167,911845740,35%322,69
CS-52 C 8986,677385752,63%1251,26
Bishop5384,633205630,36%687,35
HWK 128633,636275651,79%997,73
VK 30.02 (D)71036,557365567,27%1868,70
ARL V396618,855225552,73%1179,56
T-29 3355,314705567,27%1567,66
T376482,576625462,96%1334,97
FV3046606,404235251,92%980,34
BT-7 artillery 3196,313485251,92%704,32
Achilles6707,825055156,86%1306,84
Lorraine 50 t 91637,208835156,86%1668,00
Caliban 81273,787835145,10%1636,79
Panther mit 8,8 cm L/71 81001,227135149,02%1243,80
45TP Habicha71062,247665062,00%1505,79
59-166410,044935060,00%1178,52
Ho-Ri 191588,667365052,00%1254,58
FV229 Contender91485,787195044,00%1112,46
GSOR 3301 AVR FS9739,546895050,00%1011,40
SDP 58 Kilana81009,066174944,90%892,71
MT-256463,716004951,02%1440,76
Panhard AMD 178B6530,795644850,00%1610,99
Serpente 91692,177954850,00%1358,25
GSR 3301 Setter7435,086014856,25%928,77
M4A1 Sherman5545,473654753,19%1607,93
FV601 Saladin8943,236814746,81%972,75
WZ-131G FT6708,985384656,52%1193,61
T110E3101612,636564643,48%1007,33
Kanonenjagdpanzer 105 81475,007794546,67%1709,28
M2 Medium Tank3174,022164463,64%683,89
VK 28.016370,644964445,45%954,30
IS-2-II81219,577594450,00%1524,72
40TP Habicha6709,514464362,79%1559,40
VK 30.01 (P)6961,076784360,47%2050,00
S35 CA5476,053504346,51%900,37
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81478,357984353,49%1842,81
T7 Combat Car 2173,193464369,77%989,16
T28 Concept 7927,006704360,47%1222,47
VK 45.02 (P) Ausf. B91673,907854250,00%1655,11
LT-432 8473,335664245,24%661,63
CS-4471204,857314163,41%2088,94
Object 432U111589,008204148,78%1095,95
M6A2E1 81230,837024139,02%1195,81
GSOR 1006 Scheme 79902,336124040,00%544,21
Monkey King 101866,657854050,00%1520,26
Škoda T 245483,314933948,72%1578,62
Object 268 Version V 101937,116453842,11%1237,25
Excelsior 5615,215893863,16%1365,20
L-60 2119,463703762,16%701,64
LTP 3224,432463748,65%1002,53
Turtle Mk. I 81231,657753751,35%1237,36
VK 30.01 (H)5601,943623661,11%1543,11
Covenanter5179,502543669,44%591,15
T404500,333533661,11%1560,26
Durchbruchswagen 24247,532363641,67%525,44
Matilda4406,492503542,86%1030,01
T-50-2 6512,346263548,57%1426,00
FV201 (A45) 7922,896013537,14%1160,73
CC-46 Pancernik 91844,159323458,82%1644,80
VK 30.01 (D)6734,975873444,12%1463,16
M24 Chaffee5426,766163366,67%1580,03
Kpz. Erich Konzept I 91855,428783360,61%1817,61
TS-54 81109,127603339,39%990,45
Gonsalo 81436,948853360,61%1536,49
TT-130M 91458,098123348,48%1457,72
Crusader6423,563363253,13%1504,54
Type 5781336,037663250,00%1326,66
T-54 ltwt.9656,386273253,13%784,42
Object 752 91607,258303256,25%1289,84
WZ-114 91431,947503243,75%1210,57
TL-7 91783,487543138,71%1445,46
Leichttraktor152,771163040,00%0,82
SDP 60 Gonkiewicza91180,276503036,67%757,12
Type 6891665,809423063,33%1527,71
A46 6428,636693056,67%1361,89
FSV Scheme A7808,037552962,07%1315,88
Kampfpanzer 67101821,178912955,17%1456,22
Valentine II 4332,413512944,83%1143,00
Bofors Tornvagn 81329,218032944,83%1522,79
25TP KSUST II5573,645242846,43%1542,80
ST vz. 394324,223832740,74%933,57
T1 HMC2151,151192751,85%771,39
Pz.Kpfw. II Luchs4227,074292762,96%812,58
T-50584,412162748,15%84,48
Archer5456,964392759,26%994,50
Strv m/425419,504922646,15%1145,99
Crusader 5.5-in. SP7815,316522653,85%1116,63
E 50 Ausf. M101790,126602638,46%1300,11
M-IV-Y 81386,627762650,00%1436,75
Ikv 1035411,724352544,00%936,94
Obsidian 81161,808382544,00%1359,87
59-Patton 8883,206442536,00%895,22
Hummel6539,585232454,17%715,70
Grille5507,584172450,00%1018,85
212A91334,086322450,00%1114,51
G.W. Panther7675,545072433,33%603,93
Schwarzpanzer 58 81018,927222445,83%1192,97
Pz.Kpfw. II Ausf. D 285,383022445,83%201,46
SU-14-281520,438072360,87%1843,73
SDP 57 Gowika7821,525352339,13%1004,38
FV227 Conceiver8956,705632330,43%785,69
TL-1 LPC 8969,267972360,87%1288,19
Type 97 Chi-Ha3272,143452259,09%941,06
Light Mk. VIC 2105,592372236,36%348,21
T2 Medium Tank290,761212142,86%234,37
WZ-132-1101361,528282152,38%1693,13
Object 705A101765,677002133,33%1154,70
M-V-Y101652,489042166,67%1286,35
TS-6 91648,627922142,86%1216,39
Pz.Kpfw. 35 (t)292,501272045,00%266,32
113102054,008002040,00%1446,85
SU-86715,755592050,00%1015,90
Pz.Kpfw. III/IV5471,304602040,00%1127,79
Vz. 71 Tesák101237,359302065,00%1438,46
BZ-6891359,356602045,00%930,76
Carro da Combattimento 45 t 101722,256912045,00%1095,59
Object 452K 102030,159212065,00%1598,66
King Tiger (Captured) 71269,859562070,00%1943,45
Nergal 81013,356632050,00%843,24
Pz.Kpfw. 38 (t)399,891691942,11%113,26
SMV CC-567748,845361947,37%821,90
SDP 44 Burza6878,955371936,84%1489,99
Alecto4328,474341968,42%984,29
Object 268 Version 4101896,427291947,37%1360,36
Kampfpanzer 07 P(E) 101841,427911936,84%1365,98
E 75 TS 81390,848711952,63%1640,14
121101730,286961844,44%1452,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E3161,221761850,00%366,95
BZ-1668807,065441838,89%664,87
A-436673,116841850,00%1508,78
MTLS-1G14 3258,834311872,22%1084,41
Super Hellcat 7918,727111861,11%1537,03
Sentinelle 91684,118051844,44%1404,44
Lago4293,414101741,18%788,24
B14332,183131764,71%970,81
Rinoceronte101867,768071758,82%1413,57
Pz.Sfl. IVb4320,473071752,94%958,57
SU-14-17779,715921752,94%997,81
KPz 3 Projekt 07 HK 91849,297541741,18%1688,26
56TP 8911,245621729,41%657,25
Stridsyxa 81640,356881735,29%1393,15
ISU-122S 71330,659791782,35%2424,86
M4A1 FL 10 6894,656951752,94%1569,33
Charioteer Nomad 81521,297911758,82%1768,85
T-463201,942301650,00%830,83
Progetto C50 mod. 6691780,697951650,00%1559,08
Cruiser Mk. IV4150,061511643,75%236,12
K-91-PT 91740,136701637,50%1444,93
Object 777 Version II 91987,8810091656,25%2144,34
FV215b 101818,276811546,67%1385,33
ISU-152K 81060,006441546,67%1034,32
Type 5 Ka-Ri 81830,538391546,67%1855,12
AT 15A 7846,137361546,67%1082,56
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81107,076661526,67%1320,89
Valentine3330,143971450,00%1287,81
Bat.-Châtillon 155 5591369,367371442,86%1333,19
XM551 Sheridan10700,867021464,29%723,25
Husarz 81381,717661457,14%1525,38
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6481,645901464,29%824,49
Bretagne Panther 6847,367811471,43%1781,36
T-28E with F-30 4393,794791471,43%1068,39
Rambo 91565,509221464,29%1676,33
BZ-58-2 91655,467001338,46%1179,85
Valentine AT4334,924131283,33%1086,93
BZ-5871093,588041250,00%1476,03
Object 590 91556,085811225,00%1072,70
H3 91493,009191275,00%1368,73
Jagdtiger Prototype 81300,507791258,33%1257,06
Vickers MBT Mk. 3 101575,007461266,67%1133,25
T-22 medium 102114,338871258,33%1775,68
AMX Canon d'assaut 105 81092,927441266,67%1238,00
Kirovets-1 8940,006761241,67%868,39
P.435379,094221154,55%897,23
Pz.Kpfw. II2142,822241145,45%446,55
Ho-Ri 281152,737071154,55%1264,37
Marder II3214,641841145,45%503,18
T-100 LT10492,647281163,64%505,52
ST-II10967,824711136,36%398,71
Tiger-Maus 91635,828001145,45%1372,79
Excalibur 6837,736601163,64%1456,88
WZ-111 model 5A101672,307981060,00%1266,56
Type 95 Ji-Ro61259,708221070,00%2741,85
Cruiser Mk. III3140,901701060,00%626,75
G.W. E 100101180,706521050,00%921,67
Conqueror Gun Carriage101210,905931050,00%851,46
Panhard EBR 10510760,405141030,00%552,65
MKA 2245,703471060,00%1037,54
VK 168.01 Mauerbrecher 81196,207661060,00%1381,26
VK 168.01 (P) 81055,107631060,00%1186,41
AC 1 Sentinel 4296,603741040,00%890,62
Sherman VC Firefly 6701,805451030,00%844,32
M4A3E8 Thunderbolt VII 6849,308171060,00%1675,78
112 81338,808511060,00%1836,42
M5A1 Stuart4104,33230944,44%129,59
Type 97 Te-Ke 2123,44160955,56%540,43
Felice 91795,22771944,44%1593,57
FV2078620,11370922,22%451,61
AMX 50 Foch B101604,22879977,78%1156,11
T54 Heavy Tank 92072,78861944,44%1865,68
M3 Light 3131,44143944,44%414,73
LT vz. 383154,38288862,50%631,41
10TP3212,50247837,50%694,06
Vz. 64 Blesk8488,13595862,50%751,06
60G FT5637,63393837,50%1283,81
KJPZ TIII Jäger 91235,00636850,00%832,32
AM 39 Gendron-Somua 298,75282862,50%346,08
KV-220-2 5972,75930850,00%1832,58
Renault FT135,57101742,86%23,10
Stuart I-IV3198,57342757,14%788,70
SU-76G FT4223,71305771,43%494,72
TS-60 92153,86736742,86%2070,20
T78 61368,14833757,14%2083,66
KV-4 KTTS 81070,57626728,57%802,15
P26/404339,00451683,33%1019,41
Sturmpanzer I Bison3275,50345650,00%944,90
Progetto CC55 mod. 548699,83640666,67%676,26
Pz.Kpfw. I260,17216650,00%110,55
XM66F 81161,67597633,33%934,28
Char Murat 92007,83769650,00%2135,07
E 77 91330,17896666,67%1286,53
KV-1SA 5572,50556650,00%922,85
IS-2M 71734,00813633,33%1832,52
T-34 shielded 5453,00457633,33%961,48
Stitch 8909,67757666,67%990,91
FV1066 Senlac 8560,67618650,00%963,94
Type 62 7389,20505540,00%616,78
14TP4182,80207520,00%421,94
Pz.Kpfw. III Ausf. J4411,005685100,00%1238,46
NC 70 Błyskawica101219,20740560,00%811,90
Pz.Kpfw. I Ausf. C345,20316560,00%187,50
Pz.Kpfw. II Ausf. G3349,40423540,00%1494,73
FV4005 Stage II10777,20356520,00%296,35
Chieftain/T95 81298,60943560,00%2163,95
SU-122A5382,20263560,00%800,77
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6625,00431520,00%1514,74
Leichter Kpz. 70 (K) 8674,80513520,00%930,93
Forest Spirit 81264,40485520,00%961,60
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4313,40383560,00%794,61
Char de transition 61318,80825580,00%2019,74
M41D 8368,00405520,00%317,76
Stinger 101838,20871560,00%1285,85
LT vz. 352202,00377475,00%982,00
T1 Cunningham131,7561450,00%76,03
Strv m/40L3199,25364475,00%741,06
7TP2284,50325450,00%1086,72
Wespe3175,50262475,00%673,83
AMX 383134,50136425,00%181,34
Object 261101054,50659450,00%799,65
FV38059875,25327425,00%534,98
Waffenträger auf E 100101706,50657450,00%1005,33
T-116 3337,00422425,00%1620,57
Patton the Tank 91033,75792475,00%1073,14
SPHT 91269,7540240,00%575,51
Vickers Medium Mk. I186,67115366,67%432,17
TKS z n.k.m. 20 mm 2208,67240366,67%1330,27
L6/402264,005963100,00%1058,82
M22247,67402333,33%1157,18
M15/423260,33304333,33%568,14
Vickers Mk. E Type B2242,00333366,67%1256,58
Sexton II3218,00185333,33%626,96
Type 2597 Chi-Ha3409,33308366,67%1928,13
Type 95 Heavy492,67218333,33%17,38
T56 GMC3202,33237366,67%749,64
M3G FT3225,67212333,33%404,99
Universal Carrier 2-pdr2160,331653100,00%699,60
M4 Improved 5233,00413366,67%570,72
AMX 30 B101548,67823366,67%1203,08
Tiger 131 6899,33749366,67%1390,01
Churchill III 5352,33309333,33%407,85
KV-5 81070,00889366,67%1295,58
Ashbringer 102382,6750630,00%1407,08
Panther/M10 71495,00986366,67%2449,20
OCP Peacekeeper 92758,671071333,33%2707,72
Strv fm/21177,0013320,00%172,24
Fiat 30001126,00312250,00%534,54
D23238,0018320,00%907,91
Strv m/382166,00286250,00%579,14
Renault Otsu199,50492250,00%300,33
WZ-111 82403,5014492100,00%3622,99
D1257,001372100,00%261,00
Vickers Medium Mk. III3300,00293250,00%1055,59
Pvlvv fm/422150,50273250,00%521,76
Ikv 72371,00140250,00%103,72
Sav m/434119,00235250,00%149,55
T3 HMC2164,00254250,00%679,99
Loyd Gun Carriage20,00107250,00%89,05
Birch Gun4219,50332250,00%694,26
AMX ELC bis5105,00347250,00%168,97
G.Pz. Mk. VI (e)293,502472100,00%560,51
FV225 Collector 92381,001074250,00%1883,46
AMR 35 213,508520,00%0,00
Pz.Sfl. IC 4272,005052100,00%914,32
M4A3(76)W Sherman 6474,5029920,00%450,25
Lätt Stridsfordon 120 91033,00526250,00%674,30
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3185,5022320,00%254,06
Saryuda 92554,50728250,00%1730,37
M10 RBFM 5616,50456250,00%1346,82
Churchill Crocodile 6479,0038320,00%422,80
Object 265T 9932,5039920,00%566,39
Brennos 81696,50836250,00%2238,32
Fantôme 91650,509712100,00%1382,23
Kolohousenka1103,002961100,00%564,82
M3 Stuart3237,002431100,00%1058,86
Vickers Medium Mk. II20,00831100,00%261,00
Chi-Ni2159,005071100,00%930,10
4TP1132,003201100,00%740,61
Hotchkiss H35282,003031100,00%373,60
M2 Light2168,0019410,00%435,46
AMX 404135,004181100,00%497,28
MS-11279,0023210,00%1671,87
TNH 105/100082787,008651100,00%4521,01
Type 91 Heavy3299,005191100,00%1148,04
Cruiser Mk. I1329,004801100,00%2159,99
Controcarro 3 Minotauro10269,0035410,00%3,10
Type 89 I-Go/Chi-Ro20,001111100,00%261,00
T-26G FT2137,004501100,00%501,06
Cruiser Mk. II2300,004801100,00%1636,97
SU-26372,0011610,00%0,00
Renault FT AC20,00741100,00%261,00
M8A14222,003411100,00%555,11
T-62A10651,009910,00%199,65
GSOR the TANK 9538,007981100,00%448,33
K-91101522,009391100,00%1350,80
Black Prince II 7299,0037410,00%86,22
SU-2-122 50,002851100,00%261,00
T-45 2447,0043810,00%2265,56
Ram II 5612,0036810,00%1167,00
Sexton I 3353,005151100,00%1316,23
SU-100Y 6597,0017010,00%745,73
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81197,0021210,00%952,32
AMX 13 (FL 11) 5304,007851100,00%898,13
Großtraktor - Krupp 3428,009501100,00%1914,16
Turán III prototípus 51101,009181100,00%2485,65
leKpz M 41 90 mm 80,0015010,00%0,00
T-34-3 8748,0039310,00%510,01

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.03.2026
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 20.10.2025
Otišao: 11.03.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.06.2025
Otišao: 21.10.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 26.01.2025
Otišao: 19.05.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 26.04.2024
Otišao: 25.01.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 26.04.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 03.04.2024
Otišao: 22.04.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 01.03.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Intendant
Član od: 28.05.2016
Otišao: 08.01.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 28.01.2017
Otišao: 03.03.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 06.03.2019
Otišao: 04.02.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 06.02.2022
Otišao: 28.02.2022