branderburschec

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.08.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke197870139563
Ø Razina6,690,008,417,98
Pobjede1128957,05%00,00%8359,71%36063,94%
Izgubljene825141,70%00,00%5136,69%19334,28%
Neriješeno2471,25%00,00%53,60%101,78%
Preživjele bitke740537,42%00,00%5539,57%25445,12%
Uništenih tenkova239821,2100,001741,257531,34
Odnos razaranja1,940,002,072,44
Otkriveno tenkova238941,2100,003912,8115362,73
Počinjena šteta1.241,320,001.935,831.884,06
Bodovi zauzimanja311491,5700,00730,534830,86
Obrambeni bodovi188940,9500,00480,353040,54
Iskustvo613,330,001.132,651.114,40
WN71588,810,001823,491952,28
WN82176,900,003760,743916,65
Ukupno
Bitke19787
Ø Razina6,69
Pobjede1128957,05%
Izgubljene825141,70%
Neriješeno2471,25%
Preživjele bitke740537,42%
Uništenih tenkova239821,21
Odnos razaranja1,94
Otkriveno tenkova238941,21
Počinjena šteta1.241,32
Bodovi zauzimanja311491,57
Obrambeni bodovi188940,95
Iskustvo613,33
WN71588,81
WN82176,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke139
Ø Razina8,41
Pobjede8359,71%
Izgubljene5136,69%
Neriješeno53,60%
Preživjele bitke5539,57%
Uništenih tenkova1741,25
Odnos razaranja2,07
Otkriveno tenkova3912,81
Počinjena šteta1.935,83
Bodovi zauzimanja730,53
Obrambeni bodovi480,35
Iskustvo1.132,65
WN71823,49
WN83760,74
Zadnjih 30 dana
Bitke563
Ø Razina7,98
Pobjede36063,94%
Izgubljene19334,28%
Neriješeno101,78%
Preživjele bitke25445,12%
Uništenih tenkova7531,34
Odnos razaranja2,44
Otkriveno tenkova15362,73
Počinjena šteta1.884,06
Bodovi zauzimanja4830,86
Obrambeni bodovi3040,54
Iskustvo1.114,40
WN71952,28
WN83916,65
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno125,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,250,000,000,00
Otkriveno tenkova51,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta867,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo125,750,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede00,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno125,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova51,25
Počinjena šteta867,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo125,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova20,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.004,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo132,000,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede00,00%
Izgubljene3100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova20,67
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova20,67
Počinjena šteta1.004,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo132,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova11,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo11,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo11,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke373000
Pobjede25267,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11731,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,07%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18850,40%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4151,1100,0000,0000,00
Odnos razaranja2,240,000,000,00
Otkriveno tenkova2820,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta823,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja7502,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2630,7100,0000,0000,00
Iskustvo477,240,000,000,00
Ukupno
Bitke373
Pobjede25267,56%
Izgubljene11731,37%
Neriješeno41,07%
Preživjele bitke18850,40%
Uništenih tenkova4151,11
Odnos razaranja2,24
Otkriveno tenkova2820,76
Počinjena šteta823,75
Bodovi zauzimanja7502,01
Obrambeni bodovi2630,71
Iskustvo477,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke51000
Pobjede3772,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1325,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,96%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2650,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova511,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,040,000,000,00
Otkriveno tenkova611,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.083,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja2023,9600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi340,6700,0000,0000,00
Iskustvo569,220,000,000,00
Ukupno
Bitke51
Pobjede3772,55%
Izgubljene1325,49%
Neriješeno11,96%
Preživjele bitke2650,98%
Uništenih tenkova511,00
Odnos razaranja2,04
Otkriveno tenkova611,20
Počinjena šteta1.083,53
Bodovi zauzimanja2023,96
Obrambeni bodovi340,67
Iskustvo569,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke22000
Pobjede1463,64%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene836,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke940,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova170,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,310,000,000,00
Otkriveno tenkova210,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta739,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi914,1400,0000,0000,00
Iskustvo298,360,000,000,00
Ukupno
Bitke22
Pobjede1463,64%
Izgubljene836,36%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke940,91%
Uništenih tenkova170,77
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova210,95
Počinjena šteta739,86
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi914,14
Iskustvo298,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (201)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-8561141,93563205360,98%2519,85
Pz.Kpfw. II2344,0348584667,97%2196,79
AMX 13 F3 AM61152,7939776154,80%2177,58
E 100102231,5458865051,69%2101,58
T3 HMC2333,1832254759,60%1950,82
M4A1 Sherman5806,5357854664,84%3016,04
AMX 13 9091008,1060345650,88%1586,47
Bat.-Châtillon 155 5591721,0647645153,88%2109,48
Tiger I71050,2146944154,20%1498,67
E 7591721,3755342850,00%1715,30
Tiger II81239,7251740255,22%1584,43
Lorraine 155 mle. 5181249,8141235252,56%1604,67
Lorraine 155 mle. 5071221,2641332755,35%1704,94
T-4481426,4063231859,12%2376,93
T-5492090,4274630356,44%2678,24
VK 16.02 Leopard51172,31105630066,00%7022,03
KV-15842,4651529462,93%2404,11
IS71405,6579928655,59%2234,34
TS-54 81758,1696525750,58%2125,63
Rhm.-Borsig Waffenträger81987,4763325455,91%2691,11
T-34-8561059,8764424367,49%2861,71
T-505175,4031522552,44%495,12
M10391898,9466722057,27%2190,27
VK 36.01 (H)6691,8939821453,74%1287,42
T3281509,0062221353,52%2035,92
Manticore102055,5698821357,28%2906,82
Bat.-Châtillon 25 t AP91461,1554720750,24%1471,69
T4992077,97109420061,50%3823,57
Waffenträger auf Pz. IV92218,0760119853,54%2417,97
Pz.Kpfw. III/IV5449,0731519153,93%1283,70
Sturer Emil71127,5954017960,89%1874,32
AMX 12 t6559,8943817859,55%1685,08
Nashorn6733,1336717254,07%1370,06
AMX ELC bis5409,4238316957,40%1466,91
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5691,6552816859,52%2324,24
T2971638,6488716660,24%2704,62
IS-6 81431,5383316556,97%1933,06
AMX 13 757635,5343916451,22%1250,71
T-62A102176,8870416461,59%2163,39
E 65 Zwilling 82563,79124516464,02%3021,37
MT-256696,7173615655,77%2585,11
T-50-2 6952,5592414660,96%3411,21
T-4371331,7565513860,87%2915,04
AS-XX 40 t112566,7193413353,38%2395,51
KV-261218,3678313267,42%2565,25
AMX 13 105 AM mle. 505666,7229312657,14%1854,95
25TP KSUST II51426,59109412365,04%5684,90
Churchill III 51059,25117811751,28%2589,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6575,9639411448,25%988,27
Bat.-Châtillon 25 t102144,2687611353,98%2010,46
Bat.-Châtillon Bourrasque 82096,63109711256,25%2905,29
Vz. 60S Dravec 103247,25106910657,55%2591,40
Stridsyxa 82050,4799010150,50%2345,95
Grille 15102292,5575310057,00%1856,16
VK 30.01 (P)6977,225539971,72%2201,53
Leichter Kpz. 70 (K) 81778,9711159962,63%3498,22
Object 25792058,739149548,42%2267,91
Tiger (P)71189,505409454,26%1757,83
AMX 13 57 GF 71668,7613128865,91%4509,39
Object 252U 82179,2210978259,76%3007,49
212A91520,256638040,00%1274,39
Pz.Sfl. IVc5466,282677940,51%943,42
LTP 3319,153397955,70%1882,33
M4A3E8 Sherman6801,254437650,00%1813,96
IS-381114,117017651,32%1226,63
VK 30.01 (D)6868,155167552,00%1868,40
IS-7102678,819637350,68%2332,63
Waffenträger auf E 100103094,626067360,27%2870,77
AMX 404190,252336952,17%647,46
Pz.Kpfw. III Ausf. J4168,882286558,46%374,74
Vickers Mk. E Type B2171,361876443,75%622,58
M4A1 Revalorisé 81173,766526352,38%1408,40
M53/M5591408,087216246,77%1296,86
T-345592,194775858,62%2049,66
AMX 13 (FL 11) 5844,459215865,52%4280,68
M127838,046295651,79%973,06
SU-86587,784155543,64%653,67
Renault FT 75 BS2205,081865354,72%1465,63
SU-14-281247,047295154,90%1444,98
Type 4 Ju-To71325,457865152,94%1773,37
Lorraine 39L AM3411,582314858,33%1778,30
BZ-75102743,659614858,33%2324,14
SU-122A5508,444614852,08%1120,51
SU-855471,162974351,16%1027,47
S-517886,126894254,76%1083,87
FV3046709,274684151,22%1145,06
Škoda T 56 82423,2012434072,50%3023,49
Mars 81863,2510334057,50%2456,99
Pz.Kpfw. III Ausf. E3176,622083943,59%368,40
Ares 90102158,848633852,63%1793,03
M40/M4381272,086293641,67%1324,69
M446558,394203636,11%644,80
T1 HMC2221,061483548,57%1257,33
ELC EVEN 90 81000,348573560,00%2084,43
M3 Lee4260,642403342,42%888,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4432,273313357,58%1378,99
UDES 03 Alt 3 92181,2710393369,70%2247,33
LT-432 81294,257603234,38%2388,71
Wz. 64GC Bzyg 102557,389343259,38%1842,66
SU-85B4440,453483158,06%1306,20
Kpz. 3 GST Turm 82028,269613161,29%2454,67
Somua SAu 404238,701783050,00%495,61
AE Phase I 92280,1410022958,62%2735,04
T2071541,369692853,57%2599,34
WZ-13281730,2111452860,71%4482,80
Renault UE 573179,791752846,43%436,98
Black Prince II 71586,6410852871,43%2820,81
T-463256,262942755,56%1181,39
SDP 57 Gowika71500,418392762,96%2590,78
Super Hellcat 7954,006202751,85%1413,46
KR-1112211,379672755,56%1504,85
AMX 383136,962222657,69%380,18
SDP 44 Burza6750,584832650,00%1117,91
Jagdpanzer E 90 92353,088552650,00%2019,37
M24E2 Super Chaffee 6879,279702669,23%3415,50
AMX ELC 901 6658,846172548,00%1874,10
Brennos 81188,726952548,00%1133,62
BT-22127,041902454,17%548,92
AMX AC mle. 4671785,299642462,50%3165,06
Marder II3203,911922360,87%575,63
VK 45.02 (P) Ausf. A81088,364682245,45%1054,70
M415502,764092138,10%653,58
Object 274a 81678,339722161,90%2136,11
M4A3(76)W Sherman 61367,3311012166,67%3339,08
WZ-13171677,7513502060,00%5316,61
Vz. 64 Blesk81179,508672060,00%2363,37
M2 Medium Tank3126,251702035,00%243,70
Ares 7582069,4012732080,00%3187,54
T-127 3351,053322040,00%1397,94
GSR 3301 Setter71259,2610101957,89%3519,51
T-284337,563051855,56%1151,83
Vz. 71 Tesák101619,178451838,89%1884,41
Type 63 82234,3912201872,22%3037,10
M10 RBFM 5934,618701861,11%2334,24
ARL V396218,062171735,29%104,65
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3266,592541752,94%913,35
Char Futur 4 92679,2411171764,71%3105,36
T78 61940,0613001770,59%4241,06
T1 Cunningham180,691301643,75%256,18
SU-54189,502641643,75%242,80
Object 261101817,758571668,75%1812,56
FV215b (183) 102100,067721656,25%1858,92
KV-1 shielded 51472,5012941681,25%4054,60
Crusader61352,6710541553,33%6820,96
59-1661003,079551553,33%3167,24
Marder 38T4316,362341457,14%827,00
Predatore 92376,219001442,86%2137,00
SDP 58 Kilana81684,237921353,85%1870,68
SU-263133,082201346,15%190,16
T110E5102596,5410511361,54%2257,90
Kpz. Erich Konzept I 92536,0010101353,85%2234,39
AAT60 82037,699381353,85%2502,01
VK 30.02 (D)7793,334631258,33%1282,83
T71 CMCD71841,6714581275,00%6638,41
MS-11142,821731127,27%646,60
SU-76M4204,641811127,27%345,14
Object 590 92886,0913921181,82%3851,57
Type 64 61277,2712581190,91%4978,09
Hotchkiss H352149,601831050,00%562,01
Leichttraktor177,201141040,00%114,00
Type 3 Ju-Nu61036,208131060,00%1765,29
Gabler’s Destroyer 5887,008191050,00%2920,47
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3437,89488966,67%1198,88
Panzerjäger I2177,38188850,00%597,90
CC-46 Pancernik 92135,88965862,50%1968,21
Windhund 81580,63884862,50%1904,69
Pz.Sfl. IC 4542,75616850,00%2105,09
SU-18265,86111771,43%373,33
WZ-132A91535,571024771,43%2485,01
T56 GMC389,00130742,86%54,07
Covenanter51364,4312917100,00%7032,85
Excelsior 5421,43417757,14%734,35
Saryuda 92202,86729742,86%1585,39
Crusader 5.5-in. SP7778,67568633,33%1063,51
M41 Walker Bulldog81685,831283666,67%4908,70
T-1506577,40302540,00%748,61
T-34 with L-11 4763,20707540,00%3719,20
Ares 8592679,801324580,00%3620,73
KB-52 92461,801128560,00%2541,66
M3 Stuart3227,00271475,00%1026,81
SFAC 105 82934,501485475,00%4453,15
Renault Otsu1180,33184333,33%764,53
M2 Light2302,33354366,67%1532,12
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6841,679783100,00%2755,27
Churchill Crocodile 6680,67487333,33%755,61
Renault FT1118,50207250,00%570,18
Renault FT AC2251,0013420,00%883,02
T-116 3453,0039920,00%1812,18
T-29 3113,009520,00%115,20
T1E6 2186,503242100,00%928,91
T7 Combat Car 240,007420,00%0,00
T26E3 Eagle 7 72348,001350250,00%5732,56
Leox 9868,5039920,00%368,87
BT-7435,004510,00%0,00
Renault NC-31159,001551100,00%312,14
T-262300,0027410,00%1547,40
AT-12416,003431100,00%2250,28
T2 Medium Tank2288,003701100,00%2215,36
SMV CC-64 Vipera 8951,0026910,00%843,52
Type 5 Ka-Ri 8810,005561100,00%713,49
Light Mk. VIC 289,001561100,00%452,27

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.08.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 02.08.2026
Otišao: 12.08.2026
Pozicija: Novak
Član od: 15.03.2026
Otišao: 19.07.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.07.2025
Otišao: 12.12.2025