bacha40

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.09.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10552121162764
Ø Razina8,178,339,158,78
Pobjede4828545,76%1361,90%7244,44%33143,32%
Izgubljene5607653,14%838,10%8854,32%41554,32%
Neriješeno11601,10%00,00%21,23%182,36%
Preživjele bitke1681315,93%314,29%127,41%617,98%
Uništenih tenkova484630,4660,29480,302090,27
Odnos razaranja0,550,330,320,30
Otkriveno tenkova1113991,06241,142331,449421,23
Počinjena šteta789,16925,05839,46827,77
Bodovi zauzimanja890860,8400,001010,625800,76
Obrambeni bodovi265420,2500,0000,0000,00
Iskustvo544,56716,43601,21601,76
WN7641,66801,99525,80490,32
WN8674,66843,77524,99506,44
Ukupno
Bitke105521
Ø Razina8,17
Pobjede4828545,76%
Izgubljene5607653,14%
Neriješeno11601,10%
Preživjele bitke1681315,93%
Uništenih tenkova484630,46
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova1113991,06
Počinjena šteta789,16
Bodovi zauzimanja890860,84
Obrambeni bodovi265420,25
Iskustvo544,56
WN7641,66
WN8674,66
Zadnja 24 sata
Bitke21
Ø Razina8,33
Pobjede1361,90%
Izgubljene838,10%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke314,29%
Uništenih tenkova60,29
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova241,14
Počinjena šteta925,05
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo716,43
WN7801,99
WN8843,77
Zadnjih 7 dana
Bitke162
Ø Razina9,15
Pobjede7244,44%
Izgubljene8854,32%
Neriješeno21,23%
Preživjele bitke127,41%
Uništenih tenkova480,30
Odnos razaranja0,32
Otkriveno tenkova2331,44
Počinjena šteta839,46
Bodovi zauzimanja1010,62
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo601,21
WN7525,80
WN8524,99
Zadnjih 30 dana
Bitke764
Ø Razina8,78
Pobjede33143,32%
Izgubljene41554,32%
Neriješeno182,36%
Preživjele bitke617,98%
Uništenih tenkova2090,27
Odnos razaranja0,30
Otkriveno tenkova9421,23
Počinjena šteta827,77
Bodovi zauzimanja5800,76
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo601,76
WN7490,32
WN8506,44
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2194000
Pobjede98644,94%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene113051,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno783,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke55125,11%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8990,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,550,000,000,00
Otkriveno tenkova20260,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.154,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja18830,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi15580,7100,0000,0000,00
Iskustvo627,470,000,000,00
Ukupno
Bitke2194
Pobjede98644,94%
Izgubljene113051,50%
Neriješeno783,56%
Preživjele bitke55125,11%
Uništenih tenkova8990,41
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova20260,92
Počinjena šteta1.154,15
Bodovi zauzimanja18830,86
Obrambeni bodovi15580,71
Iskustvo627,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke977000
Pobjede41742,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene52453,63%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno363,68%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke24424,97%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3550,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,480,000,000,00
Otkriveno tenkova8680,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta688,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja14221,4600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7570,7700,0000,0000,00
Iskustvo523,760,000,000,00
Ukupno
Bitke977
Pobjede41742,68%
Izgubljene52453,63%
Neriješeno363,68%
Preživjele bitke24424,97%
Uništenih tenkova3550,36
Odnos razaranja0,48
Otkriveno tenkova8680,89
Počinjena šteta688,38
Bodovi zauzimanja14221,46
Obrambeni bodovi7570,77
Iskustvo523,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke158000
Pobjede6541,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8956,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno42,53%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3320,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova710,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova1370,8700,0000,0000,00
Počinjena šteta468,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja1450,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5473,4600,0000,0000,00
Iskustvo423,640,000,000,00
Ukupno
Bitke158
Pobjede6541,14%
Izgubljene8956,33%
Neriješeno42,53%
Preživjele bitke3320,89%
Uništenih tenkova710,45
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova1370,87
Počinjena šteta468,75
Bodovi zauzimanja1450,92
Obrambeni bodovi5473,46
Iskustvo423,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke525000
Pobjede24646,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene27452,19%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno50,95%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14227,05%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2160,4100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,560,000,000,00
Otkriveno tenkova4280,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta617,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja10231,9500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3170,6000,0000,0000,00
Iskustvo510,850,000,000,00
Ukupno
Bitke525
Pobjede24646,86%
Izgubljene27452,19%
Neriješeno50,95%
Preživjele bitke14227,05%
Uništenih tenkova2160,41
Odnos razaranja0,56
Otkriveno tenkova4280,82
Počinjena šteta617,92
Bodovi zauzimanja10231,95
Obrambeni bodovi3170,60
Iskustvo510,85
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2301000
Pobjede123153,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene104945,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno210,91%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke72431,46%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9840,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,620,000,000,00
Otkriveno tenkova18360,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta764,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja59552,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi58872,5600,0000,0000,00
Iskustvo626,930,000,000,00
Ukupno
Bitke2301
Pobjede123153,50%
Izgubljene104945,59%
Neriješeno210,91%
Preživjele bitke72431,46%
Uništenih tenkova9840,43
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova18360,80
Počinjena šteta764,70
Bodovi zauzimanja59552,59
Obrambeni bodovi58872,56
Iskustvo626,93
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7076000
Pobjede314744,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene378053,42%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1492,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke164923,30%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova27290,3900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova61950,8800,0000,0000,00
Počinjena šteta612,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja112481,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi47740,6700,0000,0000,00
Iskustvo479,740,000,000,00
Ukupno
Bitke7076
Pobjede314744,47%
Izgubljene378053,42%
Neriješeno1492,11%
Preživjele bitke164923,30%
Uništenih tenkova27290,39
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova61950,88
Počinjena šteta612,71
Bodovi zauzimanja112481,59
Obrambeni bodovi47740,67
Iskustvo479,74
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7669000
Pobjede392051,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene366047,72%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno891,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke178123,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova34020,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,580,000,000,00
Otkriveno tenkova52430,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.146,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja76981,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi51040,6700,0000,0000,00
Iskustvo695,980,000,000,00
Ukupno
Bitke7669
Pobjede392051,11%
Izgubljene366047,72%
Neriješeno891,16%
Preživjele bitke178123,22%
Uništenih tenkova34020,44
Odnos razaranja0,58
Otkriveno tenkova52430,68
Počinjena šteta1.146,40
Bodovi zauzimanja76981,00
Obrambeni bodovi51040,67
Iskustvo695,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (465)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 261101144,22591535547,11%890,71
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8833,83600363846,10%830,33
Object 752 91269,70728303849,14%874,21
IS7528,36434266545,70%517,10
ASTRON Rex 105 mm 8796,24608253147,73%646,25
KV-856401,81334240345,90%490,49
Progetto M35 mod. 46 8692,18551188543,77%553,95
T-54 first prototype 8629,28606159246,36%616,56
122 TM 8743,28575151845,78%608,59
TS-54 8755,67616146445,83%585,64
AMX 13 909443,02527144845,72%438,91
KV-15326,56356141944,82%488,16
T-832 8760,49590134145,94%552,27
M40/M438942,18621120947,97%972,58
Bat.-Châtillon 25 t101033,65557114541,31%610,46
IS-38801,60567104646,18%748,35
E 65 Zwilling 8914,4463895446,23%611,78
T-549478,4249590838,11%180,46
KV-137331,2844085045,06%305,90
Rhm.-Borsig Waffenträger8948,9855777946,21%869,61
T-50569,8731774652,01%120,04
ISU-1528778,3046271945,20%634,95
Valentine3192,8032271851,67%608,93
Panhard EBR 75 (FL 10) 8793,0171871552,31%1353,60
SU-14-28901,8850969948,50%962,33
G.W. E 100101023,9662567248,66%790,28
S-517427,6535664241,43%302,58
Waffenträger auf Pz. IV91136,0858161444,95%818,55
212A9943,7446761142,39%743,73
FV215b (183) 101447,4057960144,09%961,07
IS-7101106,7166059846,99%707,04
T-109750,4755459845,32%507,15
T-1506565,6651058450,17%876,60
T-54 ltwt.9534,4151058439,90%490,82
SU-122-549650,2348158040,52%345,49
T-448347,4346053442,88%212,83
T-100 LT10737,2058453443,26%662,39
Object 430 Version II9784,8455153045,47%561,34
T57 Heavy101351,0457050538,81%803,68
TS-5 8913,2865050146,71%770,91
E 25 7617,3754349850,00%732,28
Object 7049941,1648049537,98%479,93
WZ-1328457,4648448344,72%548,61
Super Conqueror101268,5059748040,00%701,34
AMX Chasseur de chars 8510,7751847944,26%435,57
Object 252U Defender 8812,8360547847,49%693,69
ELC EVEN 90 8444,1556146844,02%636,40
Object 140101194,1862446743,90%787,10
GSOR 1008 8839,2457446746,25%636,90
SU-1527527,1141146643,78%534,19
Lorraine 155 mle. 518828,9852245847,60%898,46
WZ-111 model 1-49903,3855145741,14%597,28
AMX 50 1008752,1455144647,31%663,75
FV4201 Chieftain Proto 91072,5063144643,50%793,00
T110E4101224,4457343842,01%640,53
A-20562,2627843547,82%88,56
Tortoise91169,2464543446,31%798,11
Strv 103B101283,0655943242,59%706,64
Object 430U101075,9458642939,39%603,75
Char Futur 4 9936,0461842747,54%623,66
SU-1018403,5739342538,59%168,68
KV-48645,7052742544,47%554,27
AMX 50 Foch9962,1156842544,00%608,46
G.W. Tiger (P)8832,6659542547,29%916,10
T54E191031,3261642347,28%760,89
Object 907 102167,6287941154,50%1739,85
KV-26524,4446240947,92%769,01
M53/M559718,1456139845,23%510,14
Tiger-Maus 9931,1461339742,82%542,40
Bat.-Châtillon 155 559905,7250939243,62%777,45
Emil II91010,8360837944,33%730,07
Tiger (P)7822,1763537751,19%1063,30
Progetto M40 mod. 65101194,2259937644,95%734,37
Panhard EBR 105101070,4370337448,66%1219,00
Char Murat 9879,4156437341,82%536,76
M1039915,6057636944,99%652,30
AMX 13 10510885,3452436540,82%800,51
T-437327,8543436245,03%293,05
T499553,4551036245,58%562,10
T698732,0759436148,75%744,20
AMX M4 mle. 5410968,2359036142,11%463,97
T110E5101475,6167636046,11%1005,53
SU-1006465,3039135545,92%658,30
AMX AC mle. 488807,5954035244,89%739,09
WZ-111 model 5A101205,1056734938,68%675,50
ST-I9720,4652934943,84%425,84
Cromwell B 6426,1048734547,25%593,51
Leopard 1102353,7980834050,88%1952,08
VK 45.02 (P) Ausf. B91045,6263533949,26%868,38
T328777,1958333846,15%703,73
T28 Prototype8791,5656733348,95%742,06
T71 DA7398,0249333346,25%604,56
Strv 103-091203,0657333244,58%905,03
Emil I8910,5761532945,29%897,21
SU-855282,3829332245,03%439,39
Prototipo Standard B9887,7652731738,80%549,41
AMX 50 1209879,6552230937,86%541,67
AT 158948,9063330750,49%939,31
Object 703 Version II 8782,3463130744,30%597,06
AMX 50 B101215,7264830449,67%775,83
T25/27526,7645430442,11%503,91
1108598,1554430348,51%506,40
M54 Renegade 8701,1856530245,36%487,60
Kranvagn101229,4762030146,51%817,81
VK 45.02 (P) Ausf. A8897,9660930048,00%902,84
Conqueror9865,4854229741,75%527,35
T3091013,6057629344,03%676,58
M41 Walker Bulldog8394,9250029046,21%501,77
HWK 128364,6345928842,36%376,78
Toro 91110,1866528847,92%818,72
Bat.-Châtillon Bourrasque 8575,0950828539,30%342,98
KV-37636,6151828445,77%634,77
Conqueror Gun Carriage101235,9563328249,29%1015,09
53TP Markowskiego8619,9452828146,62%494,23
T9591289,8766427549,82%1002,85
Rambo 9849,6360727442,34%519,14
UDES 038751,2950226946,47%649,04
Object 268 Version 4101890,7173526548,68%1455,66
TVP VTU Koncept8508,8251626049,23%485,02
T-345211,6332925651,56%409,83
Tiger II81227,1872325350,99%1442,64
E 100101361,0464725246,03%872,31
Object 4168525,7550525247,22%462,31
T-28464,4513124944,18%45,06
Sturer Emil7652,9450724849,19%817,32
O-I6602,7557924353,50%1045,08
Bat.-Châtillon 155 5810959,7854224346,50%718,35
Chrysler K GF 8819,9063224249,17%759,88
AMX 13 757183,2947724150,62%208,49
Jagdtiger91317,2963824148,13%1044,00
AMX M4 mle. 457446,9047023947,70%396,04
Caernarvon8771,8457223748,52%694,17
ShPTK-TVP 100 8517,0148523641,10%276,91
Ferdinand81150,7659823445,30%1159,30
WZ-132A9420,5145722839,91%299,73
Spähpanzer Ru 2519414,4849522845,61%369,46
DZT-159 9842,7361122848,25%523,14
STB-1101571,9070422446,88%1101,69
Type 4 Heavy9830,8761222446,43%587,06
T288950,6160722448,66%901,24
T110E3101456,4662122447,32%925,64
Bat.-Châtillon 25 t AP9758,0554022343,95%515,99
Object 260 101087,7959122238,29%497,83
Leopard Prototyp A9703,0050721941,55%382,30
AMX 30 1er prototype9847,8358821947,49%638,33
Leo7525,8950321848,17%641,49
Škoda T 509704,7651021640,28%376,47
M26 Pershing8492,3549521442,06%383,36
A-447377,1745021244,34%339,91
E 7591222,2865921145,50%1025,88
WZ-1209764,0057121049,52%579,81
P.44 Pantera8561,1348121040,48%433,59
Panhard AML Lynx 6x68249,9941320837,98%146,28
SU-100M17473,7541520741,06%399,66
Vz. 55101035,5256920238,61%473,18
SDP wz 66 Grom 8786,8155320139,30%516,61
60TP Lewandowskiego102939,1088819950,25%2317,17
IS-M8650,6950519936,18%462,92
50TP Tyszkiewicza9868,0557619844,44%542,47
Churchill I5485,4051319757,36%1056,00
Panhard EBR 909409,5851919746,70%367,77
Jagdpanzer E 100101222,4759719648,47%714,23
O-Ho8597,3550919543,08%444,50
CS-6310773,3858319443,81%350,80
M46 Patton9633,1450019440,21%320,89
Nashorn6596,7546619346,11%943,45
VK 36.01 (H)6623,8154919252,60%1027,49
WZ-1317388,0341619141,36%533,10
Ikv 90 Typ B7553,9541618339,34%577,67
T216162,3936618244,51%210,37
Konštrukta T-34/1007489,8953218149,72%624,13
AMX 65 t8578,5749818144,20%435,65
ARL V396336,7235718045,56%412,68
AT 77839,8061517750,85%1034,09
Maus101804,8579217551,43%1272,50
AMX M4 mle. 519892,0258717343,93%537,47
LTTB8313,4549416747,90%364,34
IS-27581,6051516650,00%598,75
UDES 169626,1447916637,35%283,82
FV38059882,5660216550,30%739,16
AMX 12 t6151,8440716446,34%187,88
M127684,5550016245,06%792,62
A-436301,1738916242,59%360,84
M446477,3944616249,38%744,09
Black Prince7702,6159616150,31%849,68
FV230 Canopener10954,2058816139,13%358,40
WZ-111-1G FT8618,5247816042,50%439,38
T207320,6442915944,65%233,80
M48A5 Patton101104,0663315844,30%613,16
FV217 Badger101034,3060515840,51%441,60
Hotchkiss EBR7226,6939715748,41%280,56
Grille 15101035,9255815745,86%544,73
Manticore10943,4078115654,49%1022,47
Tiger I7849,2760515346,41%1002,22
Ares 9010812,4956815339,22%318,97
T28 Concept 7641,1653815349,02%795,18
CS-599702,0051315038,67%354,63
Waffenträger auf E 100101371,9556814844,59%744,62
T297889,4261914650,68%1028,07
Concept No. 510629,9056914647,26%259,13
45TP Habicha7518,1448414548,28%504,12
IS-4101073,8559114241,55%576,63
T-62A10731,6955414043,57%389,05
Spähpanzer SP I C7331,4143514051,43%487,10
G.W. Tiger91025,6567013857,25%1026,45
Object 70591053,2562113849,28%836,68
T25 Pilot Number 1 8498,3354213845,65%423,49
P.43 ter7521,7247813745,99%628,44
UDES 14 Alt 58466,1147513739,42%279,07
Type 619772,7854313542,96%487,33
E 75 TS 8645,0454713444,03%474,24
WZ-113G FT101082,6460913244,70%465,41
Caernarvon Action X 8603,4857113246,21%500,82
M18 Hellcat6404,3940113041,54%469,30
Object 268101038,7849313037,69%429,13
LHMTV8238,6143212941,86%155,08
Type T-345242,4032412642,86%431,25
Centurion Mk. I8352,7043712638,89%160,54
AMX AC mle. 467516,9346612343,90%530,03
Nergal 8709,1258312347,97%531,87
T92 HMC101138,3261312250,00%929,40
AMX 50 Foch (155) 101338,5460912247,54%843,41
Type 586258,7135611942,86%237,31
11310859,4852611537,39%386,63
BDR G1 B5266,3133211442,98%295,31
AMX 13 F3 AM6458,8741311050,00%561,04
59-166301,9437111041,82%618,82
O-Ni7834,0662910953,21%1065,09
ARL 446342,0638310845,37%398,19
Ikv 65 Alt II6401,9639010847,22%571,49
Škoda T 256347,7948110760,75%617,64
SU-85B4172,6421610743,93%220,85
Rheinmetall Panzerwagen10872,6072210752,34%893,37
Churchill VII6554,8755110554,29%980,56
Lorraine 155 mle. 507598,2842010442,31%613,43
XM57 8899,8660410446,15%590,77
40TP Habicha6355,6837510043,00%443,29
Progetto CC55 mod. 548598,9851710041,00%372,10
T-46344,381289955,56%146,01
M4A3E2 Sherman Jumbo6363,924269948,48%530,27
Škoda T 40 6365,364379848,98%511,31
121B 10823,455849846,94%454,85
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5237,743269641,67%398,91
KV-5 8987,067359645,83%981,06
GSOR 3301 AVR FS9285,145109551,58%232,78
VK 30.01 (P)6423,024689456,38%646,95
Strv 746473,874789248,91%801,70
Panther II8648,675199245,65%644,53
Pudel 6458,544539045,56%600,29
Type 71101078,396889054,44%604,57
Kampfpanzer 6710796,906168948,31%378,40
STA-18495,424738838,64%346,70
IS-6 B 8822,346078545,88%751,23
M4A3E8 Fury 6489,295088247,56%815,65
Object 263101077,065398143,21%582,85
AC 4 Experimental 6463,905118156,79%741,58
G.W. Panther7733,386087951,90%819,00
M4A1 Sherman5256,053447841,03%424,70
T-26235,46917844,87%37,25
Centurion Mk. 7/19597,185747748,05%377,04
Versuchspanzer 5791026,676357642,11%588,91
Hummel6503,514447546,67%622,14
Panhard AMD 178B6116,153387558,67%220,99
M2 Medium Tank318,81787436,49%0,00
BZ-75102157,868707358,90%1621,66
Challenger7382,634037338,36%203,22
Object 277102794,039547352,05%2707,86
Object 279 early 101367,106917346,58%627,09
AMX M4 mle. 49 8584,715427238,89%397,81
CS-538508,834807145,07%445,01
M10 Wolverine5338,043867146,48%621,16
T-34-85M 6437,495227061,43%635,03
P.43 bis6376,144566957,97%604,24
Taschenratte111275,357166939,13%451,36
MT-25674,762926631,82%0,00
T26E5 Patriot 8467,024936637,88%259,23
Type 64 6398,454526546,15%763,80
Pz.Kpfw. 558805,736546451,56%547,40
T1 Cunningham148,231746245,16%58,27
Panther7369,644116142,62%327,65
StuG IV 5274,513386149,18%524,70
E 509641,904905938,98%318,12
T 55A 91253,956915743,86%1129,57
Comet7383,634275639,29%327,35
FV2078835,616225644,64%857,46
T-103 8669,095435644,64%503,27
GSR 3301 Setter7143,413675440,74%48,04
Achilles6289,793815354,72%377,12
Pz.Sfl. IVc5281,813105345,28%472,42
M75202,213915255,77%686,04
leKpz M 41 90 mm GF 8614,947105251,92%972,43
M415306,593895162,75%487,55
H3 91425,356774940,82%1014,07
M4A1 FL 10 6517,704934746,81%628,95
FV227 Conceiver8459,434804639,13%210,66
IS-3-II9696,366174557,78%514,29
Pz.Kpfw. T 25 5234,763154528,89%315,84
FV4004 Conway9537,504974447,73%275,88
Chi-To SP7703,215304341,86%538,66
TVP T 50/51102792,818454252,38%2511,99
WZ-131G FT6253,502984233,33%138,97
FV225 Collector 9802,576024242,86%375,38
M3 Lee4149,902564143,90%331,64
Ho-Ri 3101178,555584042,50%540,75
Rinoceronte10883,136293852,63%517,21
MS-114,82723850,00%77,53
Obsidian 8663,086973852,63%693,88
Stitch 8662,465833751,35%496,89
Turtle Mk. I 8792,446143650,00%590,05
Ares 758650,976113551,43%594,59
M-V-Y10780,685923452,94%435,80
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4182,252893259,38%472,22
56TP 8567,484883145,16%362,03
T803111037,106433141,94%400,91
T23E3 7480,103893030,00%430,07
Valentine II 4281,104813070,00%1072,67
IS-3A 8691,405313033,33%411,68
Type 95 Ji-Ro6287,003552951,72%312,36
Leichttraktor18,61612850,00%82,83
Churchill Gun Carrier6368,393262835,71%364,83
Brennos 8675,755782857,14%637,28
OCP Peacekeeper 91218,796282835,71%784,89
Carro d'assalto P.887427,594362744,44%317,00
WZ-111G FT9703,375862766,67%515,09
KR-1111288,696272630,77%512,25
T2 Medium Tank235,081092544,00%30,85
Ares 859444,205442540,00%131,93
M24E2 Super Chaffee 6552,845272524,00%1460,46
Predatore 9851,765662544,00%437,40
Object 452K 10679,135392437,50%196,37
Type 59 First Warrior 81308,389372470,83%1745,77
Ho-Ri 28568,874392330,43%315,68
60G FT5180,392202343,48%144,73
Type 5 Heavy101136,685632227,27%463,96
FV215b 101612,235952236,36%986,80
Vz. 71 Tesák10940,186752245,45%912,34
T-34-2G FT7425,413462236,36%291,13
Kampfpanzer 07 P(E) 10944,826772250,00%556,56
SDP 58 Kilana8543,295312152,38%398,85
BZ-79111142,715882128,57%338,48
Charioteer8591,765252152,38%485,36
Vz. 60S Dravec 101843,218081952,63%1074,07
SDP 60 Gonkiewicza9571,614961833,33%174,88
SU-76M455,561061844,44%44,92
Ho-Ri 19723,614941838,89%272,40
TS-6 91719,067791850,00%1404,60
Object Kust 81081,765401735,29%866,77
DBV-152 101494,387351662,50%1003,13
VK 100.01 (P)8818,066921650,00%838,10
Felice 91532,937221540,00%1447,10
S35 CA5266,403061560,00%508,61
AMBT 8855,206201553,33%810,46
Lansen C 8821,407831566,67%1021,53
Charioteer Nomad 81159,136151540,00%975,46
AMX ELC bis5164,572861457,14%434,61
T-34-856306,153121323,08%284,25
Controcarro 3 Minotauro101298,777071353,85%834,52
Super Hellcat 7678,925341346,15%879,74
E 50 Ausf. M102821,679591250,00%2316,25
K-91101137,756001233,33%609,43
Kanonenjagdpanzer 105 8497,175571258,33%425,46
Husarz 8852,335041233,33%465,21
AMX 50 Foch B10745,913681127,27%201,75
Light Mk. VIC 237,821641145,45%68,23
Grille5417,504821080,00%1010,55
AS-XX 40 t111957,9010401080,00%1644,94
T95/FV4201 Chieftain 102340,908651040,00%1311,68
FV4005 Stage II101662,22799977,78%1245,96
Bat.-Châtillon 12 t8177,33391933,33%11,84
T-50-2 61599,221233955,56%6531,73
Kunze Panzer 9630,22485944,44%328,74
AE Phase I 9748,44507944,44%456,79
SU-1820,0056837,50%0,00
Marder 38T4202,00217825,00%239,59
Object 705A102342,88807837,50%2029,24
IS-2-II8394,75484850,00%257,60
Carro da Combattimento 45 t 101463,88746862,50%1101,15
UDES 15/16101047,43506728,57%470,57
T1E6 233,14151771,43%261,00
T-22 medium 10588,00655771,43%416,24
T34 8416,83515666,67%416,25
AT-1249,0077633,33%0,00
Object 780 10658,17403616,67%163,99
XM69 Hacker11891,17526633,33%248,17
Tiger 131 6618,67541650,00%862,56
M4A3(76)W Sherman 6530,67552650,00%771,75
Lion 101405,00464616,67%762,12
Leox 91983,171065683,33%1767,42
Eclipse 9822,67518633,33%365,02
Type 3 Ho-Ni III5255,20345560,00%479,41
Hirschkäfer11619,80394520,00%87,60
LTP 361,003285100,00%267,58
116-F3 10716,0034250,00%180,53
ISU-122S 7318,00383540,00%152,69
Gryphon 101197,20602540,00%537,72
Stinger 103159,60904560,00%2192,89
Durendal 10388,00327520,00%0,00
AMX 404114,75230450,00%244,88
Centurion Action X101713,75754450,00%1350,98
AMX 30 B10272,00477425,00%0,00
Pz.Kpfw. VII101112,00615425,00%532,16
Object 274a 8382,007594100,00%410,88
Object 777 Version II 9763,00550425,00%347,63
EMIL 1951 8465,25609475,00%436,83
AAT60 8796,25515450,00%633,71
M-VII-Y 91022,0032840,00%409,90
ST-II101125,679283100,00%777,43
Leopard 120 Verbessert111085,6719830,00%416,68
Vickers MBT Mk. 3 10697,67408333,33%204,97
Ashbringer 101436,67518333,33%574,34
Chrysler K 8645,67533366,67%728,44
Somua SM 8406,0033430,00%94,16
Churchill Crocodile 6838,67876366,67%1523,15
Black Rock 11736,00566333,33%145,79
Vickers Medium Mk. I118,50131250,00%78,28
Renault FT10,001620,00%0,00
BT-7422,50184250,00%106,82
BT-2242,505020,00%0,00
121102715,50842250,00%2280,64
Cruiser Mk. I165,0011220,00%64,72
WZ-132-110350,00415250,00%210,04
NC 70 Błyskawica101151,50618250,00%596,59
SU-26311,0084250,00%109,68
G.Pz. Mk. VI (e)2163,50263250,00%920,52
M60 103231,00805250,00%2867,43
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6351,00362250,00%623,73
T7 Combat Car 20,0089250,00%111,42
Chimera 8511,50558250,00%316,12
Krupp-Steyr Waffenträger 774,50228250,00%123,93
Fantôme 9906,00596250,00%619,20
D23109,0011510,00%148,26
Strv m/38257,002331100,00%261,00
Strv m/40L3125,0010410,00%159,11
Lago4208,0025710,00%443,79
50TP prototyp 8425,0015310,00%135,12
B140,005610,00%0,00
Strv m/425106,007110,00%0,00
Pvlvv fm/4220,001291100,00%261,00
Ikv 7230,001291100,00%261,00
Sav m/434217,0019410,00%364,87
Ikv 1035122,0017710,00%5,24
Marder II343,002341100,00%261,00
Cruiser Mk. II246,003211100,00%261,00
CS-67 Szakal110,0021910,00%0,00
Somua SAu 4040,002810,00%0,00
XM551 Sheridan104944,0017311100,00%8415,35
Ares 90 C1188,009310,00%0,00
Windhund 8307,0020610,00%9,32
K-91-PT 9412,007321100,00%331,93
AMX 67 Imbattable11938,008901100,00%506,09
Object 432U11504,0034210,00%47,67
KV-1SA 5640,0038110,00%937,93
leKpz Borkenkäfer11340,008761100,00%291,76
Lorraine 50 t 9705,0034710,00%348,39
T-45 2106,0014710,00%269,83
L-60 20,001771100,00%261,00
MTLS-1G14 30,009810,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4503,0010121100,00%1641,15
Tetrarch 20,004210,00%0,00
Ashigaru 101192,009301100,00%723,77
Dicker Max 644,005751100,00%264,10
Excalibur 6315,004431100,00%430,70
Cobra 92165,0012591100,00%1672,68
BT-7 artillery 3252,0031210,00%793,37
M10 RBFM 5254,0030210,00%194,34

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 26.09.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.08.2026
Otišao: 24.09.2026
Pozicija: Novak
Član od: 14.04.2026
Otišao: 24.08.2026
Pozicija: Obavještajac
Član od: 01.12.2025
Otišao: 13.04.2026
Pozicija: Novak
Član od: 10.09.2025
Otišao: 02.12.2025
Pozicija: Novak
Član od: 24.08.2025
Otišao: 07.09.2025
Pozicija: Novak
Član od: 13.05.2025
Otišao: 19.08.2025
Pozicija: Obavještajac
Član od: 31.03.2025
Otišao: 12.05.2025
Pozicija: Novak
Član od: 25.02.2025
Otišao: 31.03.2025
Pozicija: Novak
Član od: 06.12.2024
Otišao: 24.02.2025
Pozicija: Novak
Član od: 06.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.08.2024
Otišao: 05.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 07.11.2023
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Obavještajac
Član od: 02.08.2024
Otišao: 17.08.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.06.2024
Otišao: 28.07.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 12.03.2024
Otišao: 19.06.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 07.03.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 22.12.2023
Otišao: 11.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 04.03.2023
Otišao: 05.03.2023
Pozicija: Novak
Član od: 07.03.2023
Otišao: 01.06.2023
Pozicija: Obavještajac
Član od: 06.09.2023
Otišao: 06.11.2023
Pozicija: Novak
Član od: 25.08.2023
Otišao: 04.09.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.01.2023
Otišao: 28.01.2023
Pozicija: Novak
Član od: 03.03.2023
Otišao: 03.03.2023
Pozicija: Novak
Član od: 06.03.2023
Otišao: 06.03.2023
Pozicija: Novak
Član od: 08.06.2023
Otišao: 07.07.2023
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 09.07.2023
Otišao: 24.08.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.01.2023
Otišao: 02.03.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.11.2022
Otišao: 08.01.2023
Pozicija: Novak
Član od: 06.11.2022
Otišao: 07.11.2022
Pozicija: Novak
Član od: 12.10.2022
Otišao: 05.11.2022
Pozicija: Novak
Član od: 22.09.2022
Otišao: 10.10.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.04.2022
Otišao: 22.09.2022
Pozicija: Novak
Član od: 27.02.2022
Otišao: 05.03.2022
Pozicija: Novak
Član od: 05.02.2022
Otišao: 24.02.2022
Pozicija: Novak
Član od: 15.01.2022
Otišao: 28.01.2022
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 19.12.2021
Otišao: 12.01.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.08.2021
Otišao: 16.12.2021
Pozicija: Novak
Član od: 19.07.2021
Otišao: 15.08.2021
Pozicija: Novak
Član od: 19.09.2020
Otišao: 23.09.2020
Pozicija: Obavještajac
Član od: 02.05.2020
Otišao: 18.09.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.12.2020
Otišao: 29.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 27.02.2021
Otišao: 27.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 02.03.2021
Otišao: 21.05.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 03.10.2020
Otišao: 21.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 24.09.2020
Otišao: 01.10.2020
Pozicija: Novak
Član od: 23.11.2020
Otišao: 21.12.2020
Pozicija: Novak
Član od: 29.04.2020
Otišao: 01.05.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.05.2021
Otišao: 29.05.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 17.02.2020
Otišao: 21.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 16.02.2020
Otišao: 17.02.2020
Pozicija: Novak
Član od: 17.01.2020
Otišao: 20.01.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.12.2019
Otišao: 13.01.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.11.2019
Otišao: 03.12.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.08.2019
Otišao: 03.11.2019
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 26.06.2019
Otišao: 19.08.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.02.2019
Otišao: 23.06.2019
Pozicija: Obavještajac
Član od: 12.11.2018
Otišao: 18.02.2019
Pozicija: Novak
Član od: 30.10.2018
Otišao: 11.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 26.10.2018
Otišao: 28.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 11.10.2018
Otišao: 25.10.2018
Pozicija: Obavještajac
Član od: 30.08.2018
Otišao: 09.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.07.2018
Otišao: 28.08.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.06.2018
Otišao: 19.07.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 02.05.2018
Otišao: 30.05.2018
Pozicija: Novak
Član od: 14.04.2018
Otišao: 27.04.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 29.01.2018
Otišao: 11.04.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.11.2017
Otišao: 27.01.2018
Pozicija: Novak
Član od: 06.11.2017
Otišao: 08.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 03.11.2017
Otišao: 05.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 21.10.2017
Otišao: 01.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 15.09.2017
Otišao: 19.10.2017
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.07.2017
Otišao: 13.09.2017
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 16.05.2017
Otišao: 12.07.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 06.06.2016
Otišao: 14.05.2017
Pozicija: Novak
Član od: 23.05.2016
Otišao: 05.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.03.2016
Otišao: 19.05.2016
Pozicija: Novak
Član od: 24.03.2016
Otišao: 26.03.2016
Pozicija: Novak
Član od: 18.03.2016
Otišao: 23.03.2016
Pozicija: Novak
Član od: 15.03.2016
Otišao: 17.03.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.01.2016
Otišao: 13.03.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.10.2015
Otišao: 17.01.2016
Pozicija: Novak
Član od: 15.10.2015
Otišao: 18.10.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.08.2015
Otišao: 13.10.2015
Pozicija: Novak
Član od: 07.08.2015
Otišao: 10.08.2015
Pozicija: Novak
Član od: 05.08.2015
Otišao: 06.08.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.05.2015
Otišao: 03.08.2015
Pozicija: Novak
Član od: 02.05.2015
Otišao: 08.05.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.03.2015
Otišao: 28.04.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.02.2015
Otišao: 09.03.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.02.2015
Otišao: 25.02.2015
Pozicija: Novak
Član od: 25.01.2015
Otišao: 02.02.2015
Pozicija: Novak
Član od: 10.01.2015
Otišao: 23.01.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.12.2014
Otišao: 06.01.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.12.2014
Otišao: 15.12.2014
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.10.2014
Otišao: 11.12.2014
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.10.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.10.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.08.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.06.2014
Pozicija: Novak
Član od: 12.06.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.05.2014
Pozicija: Novak
Član od: 28.05.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.05.2014
Pozicija: Novak
Član od: 12.05.2014
Pozicija: Novak
Član od: 08.05.2014
Pozicija: Novak
Član od: 03.05.2014
Pozicija: Novak
Član od: 19.04.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.04.2014
Pozicija: Novak
Član od: 30.03.2014