ashim86

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.01.2018

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3956902829
Ø Razina7,680,009,899,90
Pobjede2012050,85%00,00%2071,43%2172,41%
Izgubljene1888847,73%00,00%828,57%827,59%
Neriješeno5611,42%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1303032,93%00,00%1139,29%1137,93%
Uništenih tenkova363400,9200,00281,00280,97
Odnos razaranja1,370,001,651,56
Otkriveno tenkova343770,8700,00220,79230,79
Počinjena šteta1.185,750,001.952,751.996,21
Bodovi zauzimanja393560,9900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi219450,5500,0000,0000,00
Iskustvo648,810,00892,32909,83
WN71140,180,001298,051295,95
WN81488,340,001872,512439,08
Ukupno
Bitke39569
Ø Razina7,68
Pobjede2012050,85%
Izgubljene1888847,73%
Neriješeno5611,42%
Preživjele bitke1303032,93%
Uništenih tenkova363400,92
Odnos razaranja1,37
Otkriveno tenkova343770,87
Počinjena šteta1.185,75
Bodovi zauzimanja393560,99
Obrambeni bodovi219450,55
Iskustvo648,81
WN71140,18
WN81488,34
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke28
Ø Razina9,89
Pobjede2071,43%
Izgubljene828,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1139,29%
Uništenih tenkova281,00
Odnos razaranja1,65
Otkriveno tenkova220,79
Počinjena šteta1.952,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo892,32
WN71298,05
WN81872,51
Zadnjih 30 dana
Bitke29
Ø Razina9,90
Pobjede2172,41%
Izgubljene827,59%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1137,93%
Uništenih tenkova280,97
Odnos razaranja1,56
Otkriveno tenkova230,79
Počinjena šteta1.996,21
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo909,83
WN71295,95
WN82439,08
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36000
Pobjede1644,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2055,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke925,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova210,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova140,3900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.485,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja320,8900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo615,030,000,000,00
Ukupno
Bitke36
Pobjede1644,44%
Izgubljene2055,56%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke925,00%
Uništenih tenkova210,58
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova140,39
Počinjena šteta1.485,81
Bodovi zauzimanja320,89
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo615,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke113000
Pobjede6254,87%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4338,05%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno87,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5649,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova780,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,370,000,000,00
Otkriveno tenkova310,2700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.547,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja170,1500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1461,2900,0000,0000,00
Iskustvo708,990,000,000,00
Ukupno
Bitke113
Pobjede6254,87%
Izgubljene4338,05%
Neriješeno87,08%
Preživjele bitke5649,56%
Uništenih tenkova780,69
Odnos razaranja1,37
Otkriveno tenkova310,27
Počinjena šteta1.547,96
Bodovi zauzimanja170,15
Obrambeni bodovi1461,29
Iskustvo708,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede1140,74%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1659,26%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke933,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova170,6300,0000,0000,00
Počinjena šteta636,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja90,3300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi531,9600,0000,0000,00
Iskustvo372,630,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede1140,74%
Izgubljene1659,26%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke933,33%
Uništenih tenkova140,52
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova170,63
Počinjena šteta636,15
Bodovi zauzimanja90,33
Obrambeni bodovi531,96
Iskustvo372,63
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke209000
Pobjede10550,24%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10449,76%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8138,76%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1280,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova2070,9900,0000,0000,00
Počinjena šteta935,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja3001,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi16187,7400,0000,0000,00
Iskustvo596,500,000,000,00
Ukupno
Bitke209
Pobjede10550,24%
Izgubljene10449,76%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke8138,76%
Uništenih tenkova1280,61
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova2070,99
Počinjena šteta935,32
Bodovi zauzimanja3001,44
Obrambeni bodovi16187,74
Iskustvo596,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1365000
Pobjede70251,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene64547,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno181,32%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke52838,68%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9100,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova12190,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta735,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja15741,1500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi22451,6400,0000,0000,00
Iskustvo503,540,000,000,00
Ukupno
Bitke1365
Pobjede70251,43%
Izgubljene64547,25%
Neriješeno181,32%
Preživjele bitke52838,68%
Uništenih tenkova9100,67
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova12190,89
Počinjena šteta735,44
Bodovi zauzimanja15741,15
Obrambeni bodovi22451,64
Iskustvo503,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke151000
Pobjede7750,99%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6845,03%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno63,97%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6744,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova770,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova790,5200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.586,070,000,000,00
Bodovi zauzimanja1170,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2101,3900,0000,0000,00
Iskustvo543,820,000,000,00
Ukupno
Bitke151
Pobjede7750,99%
Izgubljene6845,03%
Neriješeno63,97%
Preživjele bitke6744,37%
Uništenih tenkova770,51
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova790,52
Počinjena šteta1.586,07
Bodovi zauzimanja1170,77
Obrambeni bodovi2101,39
Iskustvo543,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (525)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81523,75745114850,17%1755,39
M18 Hellcat6618,8535662347,35%985,50
Object 261101514,6569949046,33%1230,75
BZ-176 81898,55104046054,35%2222,70
M40/M4381154,2353644253,17%1344,23
T26E4 SuperPershing 81147,2873144252,94%1553,18
Spähpanzer Ru 2519889,5964742748,71%1334,58
Progetto M35 mod. 46 81498,8983742347,28%1802,64
M127776,1438241848,09%976,17
M53/M5591494,2061236753,13%1652,95
Cromwell B 6875,2868436756,40%1998,38
Strv 103B102239,8871636344,08%1568,29
IS-381127,2759336352,62%1328,02
AMX Chasseur de chars 81088,7571335846,37%1443,80
T28 Prototype81112,1747535054,29%1181,07
O-I6939,9663733857,69%1733,73
T110E4102225,5472533749,55%1688,60
M446710,2454433052,12%1196,97
Strv S1 81562,6975932352,94%1783,76
Object 252U Defender 81560,6382132256,52%1958,07
FV4005 Stage II101806,0063031643,04%1394,73
IS-7102317,5881928850,69%2149,16
Churchill III 5529,7062128346,64%1099,43
KV-856623,0437928155,52%1077,87
Bat.-Châtillon 155 5591183,8758027851,80%1214,94
T92 HMC101599,5163427746,21%1364,38
IS7758,5340927550,91%917,84
T-437729,2250527350,92%1180,11
M10391309,5156227251,47%1192,95
E 25 71138,5369027247,79%1827,51
T110E5101873,5972927047,41%1531,15
T-1091146,1048326843,66%926,58
ELC EVEN 90 8670,2173526649,25%1349,00
Type 64 6592,3459226355,89%1689,87
T297998,8749326247,71%1234,36
AMX 13 57 GF 7800,2272925953,28%1659,98
AMX 13 9091046,8264625145,82%1623,84
FV3046701,7537024650,41%1327,76
ShPTK-TVP 100 81516,7082224351,03%1779,32
Lorraine 155 mle. 5181158,3573024053,33%1398,45
Leopard Prototyp A91452,3969823951,46%1394,32
T71 DA7593,0645823947,28%1118,24
T3091553,5058423546,38%1279,77
T25/27682,9638322850,88%845,35
105 leFH18B2 5775,7854222756,39%1793,50
T6981035,6353322250,45%1270,66
T54E191446,3466622151,58%1366,17
Škoda T 40 6765,3660720459,31%1783,09
Bat.-Châtillon Bourrasque 81571,0784420251,98%1974,68
UDES 0381346,3661020156,72%1579,28
T-448803,2850019450,52%984,86
T675382,6935219447,94%790,00
SU-130PM 81550,3980419451,55%1742,60
STA-2 81110,9173019451,03%1519,63
M66991,9061719354,92%1745,19
Strv 103-091542,9161119242,19%1233,86
Emil II92169,7797519052,11%2331,29
T216224,5131318652,69%477,47
KV-26919,2470618264,84%1743,58
Jagdpanther7813,6349217653,98%1089,75
T328988,1054217546,29%1042,10
11081182,1674717452,87%1415,13
Strv m/42-57 Alt A.2 6816,8864117360,12%1669,48
Object 260 101951,4975317245,93%1395,02
LT-432 8757,0268716641,57%1393,51
Panther II81149,5565016553,94%1624,37
Type 586659,8349116357,06%1377,87
Caliban 81419,8283516344,17%1601,12
T57 Heavy102052,4474116251,85%1768,33
Manticore10975,3779016251,85%1151,05
Panhard EBR 75 (FL 10) 8920,5774916153,42%1747,03
Type 59 G 81373,0692416055,63%1866,70
Konštrukta T-34/1007870,2656416045,63%1379,38
IS-2 71062,3169515862,03%1605,56
T-34-85 Rudy 6860,4060115653,85%1762,71
Leopard 1101913,3073115250,00%1601,50
SU-100Y 6856,2860215153,64%1577,72
Rheinmetall Panzerwagen10982,4065414944,30%979,77
Krupp-Steyr Waffenträger 71231,4870114755,10%2201,62
Lorraine 155 mle. 5071012,3951614545,52%1386,36
T-54 first prototype 81194,4182214443,06%1566,59
Crusader 5.5-in. SP7865,8249814255,63%1322,02
Kampfpanzer 07 RH 81339,0188214157,45%1957,83
Bat.-Châtillon 25 t101809,0476514047,86%1508,58
TVP T 50/51102102,5476313848,55%1791,07
WZ-111 model 1-491648,7366113741,61%1507,03
Pz.Kpfw. T 25 5672,4069713457,46%2156,14
AMX 50 Foch91950,2486813356,39%1768,99
Chrysler K GF 81249,8564713354,14%1479,18
O-Ni71116,4763013257,58%1659,35
M75235,8925113151,91%772,10
T-34-85M 61114,6584013052,31%2171,09
IS-27948,9156112951,94%1281,67
SU-1527969,1556612750,39%1412,07
SU-1006762,8846712552,00%1314,83
T-34-17880,9348512352,03%1435,02
212A91422,8681612361,79%1370,14
Panhard EBR 105101106,5265812342,28%1224,01
DBV-152 102346,7470912249,18%1616,93
Jagdpanzer IV6552,7237311844,07%855,48
Panther7998,3368011755,56%1718,79
T9591878,0272711749,57%1570,64
FV20781069,9262311752,99%1298,92
Object 430 Version II91326,7371911746,15%1160,65
50TP prototyp 81251,0384211657,76%1509,30
Type T-345435,8442811654,31%1254,84
Škoda T 56 81806,4089811647,41%1672,11
AMX 13 757720,7063111550,43%1481,10
G.W. Tiger91401,3171411550,43%1455,48
FV230 Canopener102316,0889711550,43%1693,13
T2881298,9560111347,79%1388,97
Controcarro 1 Mk. 291738,0488011055,45%1714,83
ISU-1528974,0253810945,87%870,00
FV215b (183) 101974,3571610949,54%1495,04
Object 777 Version II 91966,1490710750,47%1937,80
SMV CC-6781382,8771610536,19%1515,77
Cromwell6827,3758910463,46%2162,55
Ikv 90 Typ B7815,4945110448,08%1080,93
AT 86623,4646810455,77%1126,39
SU-10181386,3364410450,96%1658,30
Conqueror91916,9092410354,37%1921,33
59-166691,8474010268,63%2589,71
O-Ho81091,1170310252,94%1187,62
Panhard EBR 9091025,7375810150,50%1728,05
KV-15425,693009946,46%746,67
AMX AC mle. 4881360,876789843,88%1374,51
T92 8527,996339841,84%832,35
Ikv 65 Alt II6749,625759748,45%1416,25
AT 771026,956599758,76%1374,51
Mäuschen91766,618369747,42%1550,77
M48A5 Patton101912,388289653,13%1526,11
SU-100M171079,075569554,74%1640,16
StuG III Ausf. G5472,522819438,30%900,33
Prototipo Standard B91959,638799352,69%1964,38
VK 16.02 Leopard5362,003809251,09%1202,79
Super Conqueror102466,538329242,39%1950,14
T-5491633,348639051,11%1775,61
Škoda T 256630,945008950,56%1287,43
Spähpanzer SP I C7719,835478952,81%1478,68
AMX ELC bis5379,993768854,55%1282,06
Bat.-Châtillon 155 58101090,665538739,08%726,62
E 100101953,998798556,47%1645,84
M56 Scorpion 7838,986348555,29%1194,45
VK 28.016359,144118454,76%1034,97
T110E3102058,138108454,76%1556,92
Object 430U102093,738568453,57%1697,11
Type 6191514,717808350,60%1432,44
M5 Stuart481,002008350,60%98,44
Ares 8591577,278518350,60%1456,29
Bisonte C45 81778,8810458258,54%2214,65
T14 5564,685548151,85%1183,96
Tiger I71060,436468156,79%1469,36
UDES 1691825,539148156,79%2020,92
Bishop5532,003918155,56%1252,92
T-284166,441917959,49%432,24
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4345,012847955,70%899,17
M415410,042607945,57%530,32
Maus101806,388377949,37%1284,91
Kampfpanzer 50 t 91717,158547948,10%1509,87
M3 Stuart384,141507848,72%150,85
AMX 13 105101271,697487850,00%1577,64
FV4004 Conway91693,797027651,32%1510,01
AMX 12 t6467,604097550,67%1222,47
Panhard AML Lynx 6x68682,696557545,33%1306,18
E 7591714,858427447,30%1644,06
E 5091834,048317448,65%1759,38
KV-481239,667607450,00%1347,35
T-54 ltwt.9947,417527455,41%1369,28
AT 1581266,586747345,21%1185,37
VK 100.01 (P)81478,218237245,83%1644,79
Kranvagn102694,909997159,15%2540,36
AMX 13 F3 AM6692,255227149,30%1057,48
Bat.-Châtillon 25 t AP91465,587597143,66%1477,77
T1 Heavy5462,803457051,43%888,41
KV-137432,963186940,58%448,38
T-50-2 6702,997256957,97%2624,06
Vz. 55102193,198266845,59%1640,85
Centurion Mk. 7/191773,037936842,65%1694,56
M8A14244,092216850,00%507,94
IS-3-II91625,548016844,12%1481,56
FV229 Contender91739,289226857,35%1581,85
Škoda T 5091934,368386750,75%2038,39
Progetto CC55 mod. 5481580,169396761,19%1979,81
O-I Experimental5660,315406770,15%1521,59
FV380591009,796696747,76%833,62
Object 26391209,156636747,76%926,10
Concept 1B 91941,278996752,24%1677,40
VK 30.02 (M)6705,825636657,58%1535,72
IS-2-II81290,387986651,52%1689,61
53TP Markowskiego81533,168846453,13%1948,22
50TP Tyszkiewicza91948,118946453,13%1958,97
CS-63101611,807596450,00%1297,63
FV217 Badger102012,207936445,31%1430,26
LHMTV8781,137536457,81%1399,27
Type 5 Chi-Ri7932,526206350,79%1413,13
Tiger II81315,627906349,21%1740,95
AT 25477,893796353,97%1307,75
Tortoise91738,797906250,00%1383,55
Progetto C50 mod. 6691798,158436145,90%1679,14
SU-86698,305876145,90%906,79
VK 45.02 (P) Ausf. B91983,618356137,70%2020,23
Tiger (P)71200,258356152,46%1685,93
Hotchkiss EBR7731,597146154,10%1988,81
Emil I81388,377816045,00%1468,07
Progetto M40 mod. 65102306,107695938,98%1803,09
G.W. Panther71058,226875851,72%1372,39
SU-855437,983375764,91%1085,55
VK 36.01 (H)6754,546245759,65%1280,06
AMX 13 105 AM mle. 505436,842565742,11%783,99
AMX 50 10081218,617305650,00%1215,95
Charioteer81207,456855644,64%1194,88
Object 703 Version II 81497,349565657,14%1833,28
AMX 50 12091660,097885552,73%1792,50
Aufklärungspanzer Panther 7602,245635448,15%1263,89
P.44 Pantera81159,367635349,06%1465,61
M3 Lee4191,472035347,17%499,32
Ikv 1035554,725505356,60%1587,63
M374285,852155347,17%988,98
Ares 90101445,666765335,85%949,03
Char Mle. 75 9992,066375242,31%1290,42
UDES 14 Alt 581423,088965158,82%2100,84
WZ-111-1G FT81042,275595135,29%868,40
ST-I92097,749525054,00%2143,88
Panhard AMD 178B6503,904935056,00%1636,58
Centurion Mk. I81225,967294942,86%1734,52
KV-1SA 5835,247884951,02%1990,00
T-345405,794644862,50%1279,35
T2071327,718304852,08%1950,46
Semovente M43 Bassotto6829,635084835,42%1156,21
Ares 7581399,929424864,58%1928,23
XM57 81767,448854854,17%1718,28
Char Futur 4 91668,507544850,00%1542,97
43 M. Toldi III 3320,924214835,42%1530,20
45TP Habicha71195,118004755,32%1744,93
AMX 50 B102028,517834751,06%1603,48
AMBT 81884,669154751,06%2379,95
Lansen C 81309,217564742,55%1502,90
T28 Concept 71008,576004753,19%1440,98
Object 41681131,857114647,83%1341,17
AMX M4 mle. 5191881,729464658,70%1991,07
T 55A 91575,136654654,35%1696,70
Grille 15101627,276974560,00%1099,69
T25 Pilot Number 1 81367,767204544,44%1880,55
GSR 3301 Setter7618,096564555,56%1394,63
Caernarvon81373,957784443,18%1517,30
Comet7955,667304447,73%1664,33
Pz.Kpfw. II Luchs4231,453404463,64%901,69
ARL V396781,055234459,09%1590,30
Alecto4231,352244341,86%418,37
Rhm.-Borsig Waffenträger81608,677104346,51%1565,96
FV227 Conceiver81382,429634365,12%1982,43
Škoda T 27 81342,427914353,49%1953,64
VK 30.01 (H)5605,075104254,76%1577,14
Birch Gun4248,293174266,67%924,16
STA-181155,887404151,22%1543,79
M26 Pershing81264,127564148,78%1637,96
WZ-113G FT101910,178414156,10%1358,27
Somua SAu 404359,392774148,78%919,48
T34 B 81239,785324146,34%1549,09
Pz.Kpfw. I Ausf. C3268,463543946,15%1278,91
T-100 LT10786,547443951,28%912,99
CS-52 LIS 81263,647613948,72%1423,90
T26E5 81052,447663948,72%1188,52
WZ-114 91739,598273946,15%1701,95
Type 62 7642,056833852,63%1447,44
T-34-281024,216473836,84%1138,36
Crusader6307,323083842,11%706,79
Type 5 Heavy102551,929853863,16%2047,20
Type 6891606,298373852,63%1349,44
Vz. 68 Squall 8694,616883847,37%1230,36
Leo71086,468063764,86%1920,25
BZ-75102173,789213754,05%1660,16
Cobra 91556,927183740,54%1167,75
Pudel 6793,427493663,89%1721,69
TVP VTU Koncept8928,256923650,00%1186,46
KV-37814,566433647,22%920,94
AMX M4 mle. 4571110,647253647,22%1495,37
IS-M81563,929013658,33%2043,47
FV224 Chopper71243,728133652,78%1517,47
XM551 Sheridan101071,747633560,00%1292,87
ISU-152K 81582,208183560,00%1951,07
T-22 medium 101499,036183528,57%1035,72
A-205268,324093455,88%919,82
Rinoceronte102104,416653429,41%1343,11
UDES 15/16101948,798363458,82%1572,31
AMX M4 mle. 49 81114,097823450,00%1365,36
AMX 50 Foch B101938,707103348,48%1393,20
GSOR 1006 Scheme 791302,677213348,48%1077,26
CS-538703,354643125,81%635,69
M2 Medium Tank377,291423141,94%37,30
T78 61228,848773164,52%2371,70
Vz. 64 Blesk8561,107043056,67%932,03
AMX 105 AM mle. 474472,173213060,00%2013,37
K-91101873,376873033,33%1432,12
Škoda T 45 71030,078003053,33%1301,79
M2 Light236,03972934,48%0,36
AMX 404198,142202948,28%591,37
M5A1 Stuart4339,003142937,93%1213,01
T56 GMC346,41932934,48%0,00
Covenanter5325,932992948,28%1047,50
SDP 58 Kilana81349,557182948,28%1418,39
S35 CA5514,244172965,52%1214,66
StuG IV 5341,932872941,38%626,19
P.43 bis6973,327092857,14%1967,75
M7 Priest3130,001372853,57%266,23
STB-1101747,757122842,86%1405,48
Centurion Action X101548,397792860,71%1245,07
Ferdinand81020,366662850,00%903,09
IS-2 shielded 71197,399262867,86%1945,84
M46 Patton91219,156332737,04%933,55
K-91-PT 91547,787562748,15%1375,16
Tetrarch 2508,416612759,26%3033,45
A46 6575,337622777,78%2118,30
Gryphon 102272,528202744,44%1699,12
WZ-120-1G FT 81582,309192766,67%1842,08
Type 1 Chi-He4163,041712642,31%270,70
CS-5991033,157032653,85%959,03
Durchbruchswagen 24328,462722646,15%878,47
Waffenträger auf Pz. IV91603,427752665,38%1465,81
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6863,047972661,54%3118,04
Object 283 91219,656472638,46%1125,66
SU-85I 5861,697042665,38%2079,70
WZ-1328622,847442560,00%1143,18
Jagdtiger91854,367642540,00%1484,70
Object 780 102217,729402560,00%1878,70
AE Phase I 91580,366792532,00%1288,36
Strv 7461031,586582437,50%1991,30
ARL 4461081,717712458,33%2200,77
Type 95 Heavy4291,382572458,33%1078,59
SMV CC-5671082,217452441,67%1387,57
LPT-67 Šelma9547,677492462,50%754,54
AMX M4 mle. 54102134,297782433,33%1604,65
Object 705A101936,387072437,50%1354,31
Kunze Panzer 91631,007422450,00%1501,67
WZ-111 model 5A101494,616522334,78%823,16
AMX AC mle. 4671194,487862347,83%1696,79
Pz.Kpfw. VII102283,098352347,83%1780,35
GSOR 1008 81582,577732347,83%1559,87
Škoda T 245524,145942263,64%1790,98
40TP Habicha61092,057122240,91%2337,22
T-463168,641682254,55%629,74
Carro d'assalto P.8871196,918802263,64%1759,39
Valentine AT4191,272172254,55%431,94
AMX 65 t81140,688492263,64%1419,97
FV601 Saladin8842,916322245,45%811,50
Pz.Kpfw. III Ausf. E3136,242122161,90%397,02
Sturer Emil7858,295762152,38%1021,38
M-VI-Y91186,387342147,62%884,73
M47 Iron Arnie 81322,908192152,38%1618,43
Type 63 81472,009062157,14%1935,49
M4A3E8 Thunderbolt VII 6866,679412171,43%1941,76
Type 97 Chi-Ha3129,501552035,00%203,28
NC 70 Błyskawica101731,855632030,00%1008,59
Object 140101736,606702030,00%1197,47
FSV Scheme A7630,655752050,00%798,17
E 65 Zwilling 81709,709652055,00%1844,71
DZT-159 91672,759172060,00%1602,27
Hummel6877,537271968,42%1554,48
SDP 44 Burza6876,216681963,16%1707,61
Jagdpanzer E 100101765,376281936,84%984,09
Pz.Kpfw. 38 (K) 5848,587521947,37%1899,44
Bofors Tornvagn 81188,956441936,84%1042,76
Type 4 Chi-To6812,226941850,00%1693,27
Grille5691,614711861,11%1637,18
AMX 383169,892261850,00%433,03
T-34-2G FT71140,007601866,67%1659,94
Lion 101735,227121844,44%1312,90
Light Mk. VIC 2226,115321866,67%1378,55
Black Prince71151,357521741,18%1469,00
E 50 Ausf. M101519,766771741,18%1100,88
Ashigaru 102120,127251741,18%1326,89
Lorraine 39L AM3246,502331662,50%852,96
ASTRON Rex 105 mm 81598,948491650,00%1734,01
SMV CC-64 Vipera 81552,387011631,25%1375,13
Char de transition 61089,888231650,00%2000,90
IS-4101929,3310061566,67%1744,70
Chi-To SP7852,675961546,67%818,37
WZ-111G FT91424,477621553,33%1130,68
Concept No. 5102089,738021560,00%1713,41
ST-II101541,277131540,00%1060,55
M-IV-Y 81184,406481540,00%1057,51
T7 Combat Car 2305,676061573,33%1739,56
60TP Lewandowskiego102124,647451435,71%1367,15
Valentine376,141721464,29%233,27
Controcarro 3 Minotauro102073,937261442,86%1498,51
Cruiser Mk. II2207,072401450,00%841,09
BZ-6891860,509251450,00%1808,18
M24 Chaffee5315,714521442,86%778,86
Object 277101688,867071435,71%1213,50
KPz 3 Projekt 07 HK 91576,507601464,29%1614,66
T-832 81457,369371464,29%1758,37
Turtle Mk. I 81658,369301457,14%1936,39
BT-74180,773551361,54%611,04
TNH T Vz. 5191784,088141346,15%1577,45
Cruiser Mk. I1234,381941330,77%1172,11
Semovente M415617,694701361,54%1543,85
Marder II3116,461481361,54%279,24
Vz. 71 Tesák101004,466201330,77%904,40
SDP 40 Zadymka51023,156641361,54%2592,87
Type 71102041,237091323,08%1308,02
M-II-Y71171,926831330,77%1495,72
Chi-Ni257,581071241,67%22,59
Sexton II3176,001911266,67%770,53
Sturmpanzer II4278,673511275,00%973,73
Object 268 Version 4101428,337291266,67%995,20
56TP 81267,177611250,00%1397,18
Carro da Combattimento 45 t 101853,336951233,33%1239,40
EMIL 1951 81325,507241233,33%1235,06
TOG II* 6702,175031250,00%1082,22
Stridsyxa 81727,429511258,33%1834,34
SFAC 105 81366,087421250,00%1292,27
FCM 36 Pak 40 3546,005561145,45%1460,55
CS-447924,187401163,64%1393,11
Strv 107-12111520,186061136,36%670,64
BZT-70 102632,8210511163,64%1730,51
Pawlack Tank6876,647011154,55%1460,53
AltProto AMX 30 81269,738051145,45%1486,38
M24E2 Super Chaffee 6488,914911136,36%1231,13
AC 1 Sentinel 4402,365761154,55%1542,99
T-26271,90761030,00%96,96
Vz. 60S Dravec 102224,8010161070,00%1725,75
SDP 57 Gowika7890,506051050,00%1106,26
AEC Armoured Car5715,103861020,00%1474,96
Object 452K 102196,707601030,00%1489,16
BT-7 artillery 3528,707441070,00%2704,88
KV-4 KTTS 81340,606821040,00%1365,60
Renault UE 573161,44221955,56%410,85
Ho-Ri 3102535,22642944,44%1388,09
Staghound Mk. III6739,00517933,33%1115,32
FV4201 Chieftain Proto 91553,00855955,56%1336,56
T803111500,44642933,33%694,18
T1 HMC279,38118850,00%291,77
WZ-132-110830,00851875,00%893,60
BZ-16681268,00881862,50%1509,08
Loyd Gun Carriage2198,63148837,50%1503,21
Jagdpanzer E 90 91986,00937862,50%1971,33
TS-54 81353,50769837,50%1144,80
Ram II 5698,00620850,00%1750,78
Chimera 81594,00876862,50%1875,58
SU-100I 5714,13488837,50%998,81
BT-22175,00196742,86%687,60
Renault FT AC2188,29257785,71%867,49
Universal Carrier 2-pdr2120,14120728,57%257,71
G.W. E 100101103,86561742,86%700,63
Type 5781589,861022771,43%1887,45
Pz.Kpfw. I282,43114728,57%101,86
M-V-Y101635,8648970,00%992,29
T-45 2322,00571785,71%1798,02
Renault FT 75 BS2194,00154650,00%1058,10
Object 268102091,67725650,00%1459,50
Object 752 91764,17867650,00%1535,99
M4A1 FL 10 6906,00611633,33%1345,33
T1 Cunningham132,8054520,00%0,00
Pz.Kpfw. II2141,40189540,00%363,94
T2 Medium Tank2164,60209560,00%852,65
Type 89 I-Go/Chi-Ro239,2093540,00%0,00
BZ-5871361,40949580,00%1832,42
Obsidian 81341,60995560,00%2053,93
M10 RBFM 5716,20738580,00%1640,87
122 TM 81963,20873560,00%2180,86
Hotchkiss H352169,50337475,00%933,66
121102598,251121475,00%2726,10
Type 2597 Chi-Ha3392,00318450,00%1751,75
Conqueror Gun Carriage101316,25846475,00%1112,02
M-III-Y81325,001113475,00%1784,67
SU-2-122 51138,00766475,00%3821,57
ISU-122-2 8709,00546450,00%543,86
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81116,00907475,00%1463,54
SPHT 92201,001090475,00%2064,58
Leichttraktor190,00170333,33%202,09
Panzerjäger I249,33124366,67%224,80
BZ-58-2 92491,3368030,00%1894,44
Waffenträger auf E 10010901,33518333,33%264,04
GSOR the TANK 91244,33557333,33%851,18
XM66F 8603,67643366,67%596,87
TS-60 9925,00405333,33%453,79
M22 Locust 3432,3342430,00%1702,06
Pz.Kpfw. II Ausf. D 258,6722230,00%8,22
GSOR 1010 FB 8939,67565333,33%916,04
Vickers Medium Mk. I128,0061250,00%78,28
Renault Otsu131,0063250,00%70,89
Renault NC-31133,003220,00%0,00
Cruiser Mk. IV4198,00220250,00%481,34
Chieftain/T95 81309,5011942100,00%1799,19
Tiger-Maus 91836,00805250,00%1541,29
Leichter Kpz. 70 (K) 8500,00580250,00%638,10
KJPZ TIII Jäger 91873,5055120,00%1690,94
Lorraine 50 t 91191,5046420,00%720,78
Pz.Kpfw. 35 R 2447,00587250,00%1346,76
Pz.Sfl. IC 4518,50547250,00%1706,60
T-29 3309,505582100,00%1203,20
Matilda LVT 4580,5033120,00%971,91
Matilda IV 5627,00478250,00%1681,13
Predatore 9899,0024420,00%410,67
Excalibur 61382,50953250,00%2906,14
A25 Harry Hopkins I 4954,5012812100,00%4162,53
Nergal 81143,509932100,00%1214,14
IMT 81956,00991250,00%2394,68
Black Rock 112263,50997250,00%1175,11
Kolohousenka1362,006171100,00%2653,22
Fiat 30001123,003351100,00%615,50
Renault FT190,003301100,00%515,24
Type 95 Ha-Go295,003010,00%156,53
MS-110,00911100,00%261,00
Gabler’s Destroyer 51291,0013941100,00%3487,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5761,0011491100,00%2487,00
Taschenratte111644,0051310,00%574,87
T-116 3440,0042210,00%1508,36
M48A2 Räumpanzer 81633,0067810,00%1426,32
MKA 2587,008881100,00%3274,83
M4A3(76)W Sherman 6710,008901100,00%1329,53
T1E6 251,0019210,00%0,00
Matilda Black Prince 51532,00149310,00%6935,19
Stitch 82852,0017641100,00%3992,70
Centurion Mk. 5/1 RAAC 83175,0015801100,00%6943,42
AMX ELC 901 60,009810,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6466,006231100,00%836,48
Vickers 6 ton 2541,0046410,00%1976,70
FCM 2C 3338,0030210,00%960,90
AMX 13 (FL 11) 5803,009781100,00%3108,91
TT-130M 90,0016410,00%0,00
King Tiger (Captured) 7999,007861100,00%1389,28
Super Hellcat 7897,0030910,00%914,91
Straussler V–4/40 3498,0010311100,00%1726,00
OCP Peacekeeper 91110,0066310,00%657,21

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.01.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.01.2018
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 04.11.2015
Otišao: 04.02.2016
Pozicija: Novak
Član od: 24.11.2017
Otišao: 15.12.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 07.08.2016
Otišao: 14.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.12.2016
Otišao: 11.02.2017
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.12.2014
Otišao: 23.10.2015
Pozicija: Novak
Član od: 11.02.2016
Otišao: 24.03.2016
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 27.03.2016
Otišao: 05.08.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.02.2017
Otišao: 08.09.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.10.2017
Otišao: 22.11.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.12.2017
Otišao: 26.01.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.12.2014
Otišao: 23.10.2015
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 26.11.2014
Otišao: 02.12.2014