arno15

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.11.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke630901199323
Ø Razina6,034,184,604,55
Pobjede3308352,44%872,73%5353,54%16852,01%
Izgubljene2923446,34%327,27%4646,46%15347,37%
Neriješeno7731,23%00,00%00,00%20,62%
Preživjele bitke2144834,00%654,55%3434,34%10231,58%
Uništenih tenkova624950,99171,551211,224641,44
Odnos razaranja1,503,401,862,10
Otkriveno tenkova493710,78161,45920,933571,11
Počinjena šteta872,651.125,00867,531.031,27
Bodovi zauzimanja1357812,15565,094264,3013334,13
Obrambeni bodovi385150,6190,82170,171090,34
Iskustvo603,69780,55595,89681,72
WN71213,812099,111434,211673,80
WN81409,853628,452288,512787,29
Ukupno
Bitke63090
Ø Razina6,03
Pobjede3308352,44%
Izgubljene2923446,34%
Neriješeno7731,23%
Preživjele bitke2144834,00%
Uništenih tenkova624950,99
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova493710,78
Počinjena šteta872,65
Bodovi zauzimanja1357812,15
Obrambeni bodovi385150,61
Iskustvo603,69
WN71213,81
WN81409,85
Zadnja 24 sata
Bitke11
Ø Razina4,18
Pobjede872,73%
Izgubljene327,27%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke654,55%
Uništenih tenkova171,55
Odnos razaranja3,40
Otkriveno tenkova161,45
Počinjena šteta1.125,00
Bodovi zauzimanja565,09
Obrambeni bodovi90,82
Iskustvo780,55
WN72099,11
WN83628,45
Zadnjih 7 dana
Bitke99
Ø Razina4,60
Pobjede5353,54%
Izgubljene4646,46%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3434,34%
Uništenih tenkova1211,22
Odnos razaranja1,86
Otkriveno tenkova920,93
Počinjena šteta867,53
Bodovi zauzimanja4264,30
Obrambeni bodovi170,17
Iskustvo595,89
WN71434,21
WN82288,51
Zadnjih 30 dana
Bitke323
Ø Razina4,55
Pobjede16852,01%
Izgubljene15347,37%
Neriješeno20,62%
Preživjele bitke10231,58%
Uništenih tenkova4641,44
Odnos razaranja2,10
Otkriveno tenkova3571,11
Počinjena šteta1.031,27
Bodovi zauzimanja13334,13
Obrambeni bodovi1090,34
Iskustvo681,72
WN71673,80
WN82787,29
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1346000
Pobjede64748,07%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene69951,93%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke47134,99%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7110,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova10620,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta975,720,000,000,00
Bodovi zauzimanja33262,4700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi75705,6200,0000,0000,00
Iskustvo725,120,000,000,00
Ukupno
Bitke1346
Pobjede64748,07%
Izgubljene69951,93%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke47134,99%
Uništenih tenkova7110,53
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova10620,79
Počinjena šteta975,72
Bodovi zauzimanja33262,47
Obrambeni bodovi75705,62
Iskustvo725,12
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2512000
Pobjede85434,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene159063,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno682,71%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke62224,76%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10850,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova17780,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.153,150,000,000,00
Bodovi zauzimanja45081,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi58692,3400,0000,0000,00
Iskustvo517,700,000,000,00
Ukupno
Bitke2512
Pobjede85434,00%
Izgubljene159063,30%
Neriješeno682,71%
Preživjele bitke62224,76%
Uništenih tenkova10850,43
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova17780,71
Počinjena šteta1.153,15
Bodovi zauzimanja45081,79
Obrambeni bodovi58692,34
Iskustvo517,70
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1353000
Pobjede55741,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene78257,80%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno141,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke38228,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7350,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,760,000,000,00
Otkriveno tenkova6450,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.834,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja9210,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi19031,4100,0000,0000,00
Iskustvo681,250,000,000,00
Ukupno
Bitke1353
Pobjede55741,17%
Izgubljene78257,80%
Neriješeno141,03%
Preživjele bitke38228,23%
Uništenih tenkova7350,54
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova6450,48
Počinjena šteta1.834,27
Bodovi zauzimanja9210,68
Obrambeni bodovi19031,41
Iskustvo681,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (242)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Strv S1 81563,30739325752,93%1766,44
E 25 71151,10743234356,04%1735,91
M2 Light2387,46556213266,93%2115,78
T675834,46617181557,47%2144,72
VK 36.01 (H)6593,67498161849,38%910,64
M8A14833,73562146659,75%2641,39
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3627,50753142662,27%2044,27
Tiger I7792,36550134145,94%893,38
Churchill III 5632,38765129953,04%1406,90
BDR G1 B5970,43682125260,38%2233,38
Excelsior 5694,69680121759,16%1594,44
T26E4 SuperPershing 8927,06657121344,60%1007,60
Löwe 81012,96674111346,63%1012,74
Caernarvon81212,51735107847,31%1320,35
Tiger II8930,04604103945,24%892,95
Hotchkiss H352289,25462102361,49%1833,19
KV-5 81091,90735102049,80%1185,41
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5194,1923895645,19%305,04
Matilda4554,0152194860,44%1848,85
IS-6 81118,2970394849,47%1174,02
O-I Experimental5610,5656785856,29%1257,90
Progetto M35 mod. 46 81390,2175484747,46%1531,83
KV-1S6570,0855681853,55%1047,15
Strv m/42-57 Alt A.2 6852,8763780653,47%1509,43
StuG III Ausf. G5262,3324873946,82%423,44
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4577,5265973159,78%1701,20
Alecto4764,1051272459,25%2494,02
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.473,3820170049,86%89,82
Rheinmetall Skorpion G 81353,8969769748,92%1402,37
M5 Stuart41009,8673068454,09%3886,96
E 7591187,6763167640,98%889,87
VK 30.02 (M)6429,5439665444,65%611,87
VK 30.01 (P)6688,3451265351,45%1100,00
Cruiser Mk. IV4391,7850262959,30%1555,44
M10 Wolverine5870,8759261154,17%2162,08
IS-381138,8668360947,78%1252,46
Valentine II 4480,2657759256,59%1901,38
Grille5447,5931159146,53%845,50
M661056,4071358852,55%1689,30
M18 Hellcat61004,7665457754,42%1852,05
SU-130PM 81441,4071954049,26%1421,92
AT 15A 7977,3068052352,01%1418,70
T404766,2457352261,49%2451,74
T-34-85M 6758,0461949852,01%1249,77
VK 30.01 (H)5552,6249247553,47%1365,60
Jagdpanzer IV6458,3237045447,80%690,09
IS-7101492,2564944641,70%1010,09
T2971083,9772243350,58%1368,49
Pz.Kpfw. 38 (t)376,2113642347,28%65,75
Hummel6450,5331540043,50%492,12
IS7977,1466439949,87%1313,44
Super Conqueror101719,2670236644,26%1156,68
Pz.Kpfw. III Ausf. J41102,8070736160,11%4020,47
M36 Jackson61137,1770836155,96%2281,80
Achilles61059,2767936152,35%2107,62
T-1091188,3564835243,18%976,59
Conqueror91502,3672933347,15%1239,38
25TP KSUST II5802,0664333051,52%2289,68
T-284559,9658132057,50%2177,82
AT 25582,8553532054,38%1543,30
E 100101516,6762631840,57%989,67
FV215b (183) 101688,9559331142,44%1156,86
Marder 38T4699,7956829165,29%2327,89
Strv 103-091813,2370328344,52%1509,50
Škoda T 256853,9862028148,40%1650,72
M4A1 FL 10 6951,0470327154,61%1649,18
Matilda Black Prince 5487,2946925651,95%1270,09
105 leFH18B2 5626,8749125452,36%1156,10
T25/271176,8969725151,79%1763,16
Prototipo Standard B91733,9076223849,58%1605,67
O-I6748,7658422148,42%1213,80
T26E5 Patriot 8992,3272121946,12%1049,12
AT 1581154,5368421249,53%1165,69
Škoda T 56 81635,6981521148,82%1515,36
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4193,7523021055,24%414,34
M53/M5591311,8568021048,10%1167,46
Pudel 6856,5767220748,79%1517,91
Progetto M40 mod. 65101859,1867120145,27%1316,54
T1 Heavy51198,7483818161,33%3149,39
Leopard 1101457,2262317742,37%914,54
leKpz M 41 90 mm GF 8514,7454616947,34%732,38
E 5091450,0169416446,34%1216,71
M4A3E8 Sherman6523,8855416253,70%929,25
Cromwell B 6569,5954515347,06%928,77
Super Hellcat 71060,8565114749,66%1568,62
T3091467,3665314643,84%1178,15
GSOR 1008 81630,9878013951,80%1679,49
Marder II3543,8943813263,64%2085,89
T-345596,8851913055,38%1774,31
AMX M4 mle. 49 Liberté 81014,3868512843,75%1092,04
AMX 13 57 7694,7858112842,19%1183,90
AMX 12 t6440,5753412449,19%1181,88
LT vz. 383330,9840612256,56%1603,53
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4447,9351412154,55%1645,57
FV201 (A45) 7767,7562011750,43%1034,94
Object 252U Defender 81277,6170711446,49%1301,34
T78 61073,8671111453,51%1783,74
Strv 103B101970,2163111138,74%1219,30
ARL 446927,9362610947,71%1653,91
Somua S353431,0942110654,72%1363,97
SU-76G FT4589,8452610464,42%1609,14
60G FT5766,8957610255,88%1944,87
KV-15446,9549110150,50%885,01
Rhm.-Borsig Waffenträger81441,2372610049,00%1499,26
AT 86776,666089851,02%1359,80
TVP T 50/51101420,325929642,71%950,70
Wespe3100,551239546,32%184,54
T1 Cunningham146,181009346,24%53,17
M4 Improved 5488,725199359,14%1323,95
KV-26717,445838952,81%1154,08
Object 277101510,916238835,23%914,84
Leopard Prototyp A91352,606758543,53%1054,44
M2 Medium Tank3275,763968458,33%1121,29
SDP 57 Gowika71021,276448448,81%1313,82
G.W. Panther7798,235728351,81%960,11
FV217 Badger101772,986368245,12%1137,02
FCM 36 Pak 40 3462,885687866,67%1703,01
M446654,015677852,56%1054,84
Emil I81104,865757731,17%1095,78
Pz.Kpfw. 35 (t)228,411047655,26%129,18
Type 59 8850,916237440,54%828,48
P.44 Pantera81277,617227447,30%1664,54
Tiger (P)71314,549207463,51%2001,73
AMX Chasseur de chars 8680,725377441,89%653,56
Pz.Kpfw. V/IV 5931,288297258,33%1482,65
Strv m/40L3292,233917154,93%1109,83
Churchill VII6896,066857150,70%1573,58
WZ-131G FT6979,465907145,07%1706,41
T-4481038,896207041,43%1137,81
T110E4101770,607377058,57%1251,96
Object 43091292,917017050,00%1020,88
AMX 13 757790,625586943,48%1547,67
Vickers Medium Mk. I163,481026344,44%108,08
Kranvagn101569,687296248,39%1108,82
T28 Prototype81104,026396250,00%1051,10
M10 RBFM 5637,765266243,55%1277,09
Object 268 Version 4102111,987796152,46%1471,82
T92 8758,986926055,00%1465,70
LT-432 8833,146925954,24%1511,66
E 75 TS 81180,427365954,24%1305,77
Krupp-Steyr Waffenträger 71090,075885846,55%1540,29
STB-1101584,647465657,14%1187,86
Pz.Kpfw. T 25 5365,254815651,79%905,08
P.435593,205675560,00%1915,57
Heavy Tank No. VI 6657,855305450,00%961,74
Type 64 6563,024995440,74%1285,28
P.43 ter7756,385535345,28%1034,84
M48A5 Patton101224,406455343,40%695,96
S35 CA5527,334575263,46%1197,34
Pz.Kpfw. I Ausf. C3350,755865257,69%2337,63
T2 Light Tank 2191,004045259,62%978,24
Pz.Sfl. IVb4168,711455139,22%290,06
Vickers Mk. E Type B2431,513914967,35%2185,54
AMX 404456,734324858,33%1879,80
Jagdpanzer E 100102138,387414753,19%1497,39
O-Ni7917,646334540,00%1048,01
G.Pz. Mk. VI (e)214,10704146,34%80,99
T14 5451,625333951,28%862,99
M15/423268,233923969,23%893,75
T6 Medium4955,006613951,28%2978,10
Object 261101139,766623751,35%904,51
Turán III prototípus 5558,734963756,76%1355,53
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81166,727583647,22%1528,34
T376183,743833444,12%240,81
E 50 Ausf. M101316,825913339,39%770,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E3153,912063265,63%478,05
M56 Scorpion 7808,036403053,33%1126,77
B14602,415362962,07%1970,31
43 M. Toldi III 364,451802937,93%47,82
TKS z n.k.m. 20 mm 2165,113062762,96%935,35
Lansen C 81191,426902638,46%1203,56
KR-1111350,408512560,00%826,30
Ikv 1035441,633972458,33%985,38
60TP Lewandowskiego101442,927352445,83%902,86
VK 16.02 Leopard5346,634112445,83%1042,47
TOG II* 6477,172972437,50%506,83
T28 Concept 7766,215802441,67%884,13
Pz.Kpfw. II273,521752330,43%45,15
G.W. Tiger91079,004622218,18%699,12
Grille 15101554,234582222,73%841,11
SU-85B4826,295822166,67%2926,48
Object 430U101342,486472152,38%840,93
KV-1SA 5801,256642030,00%1702,12
Leichttraktor117,53791957,89%151,96
Tetrarch 2202,633101942,11%893,73
XM69 Hacker111341,227261850,00%751,15
HWK 30 81105,248221770,59%2358,23
MTLS-1G14 3250,123841741,18%928,18
Waffenträger auf Pz. IV91383,944601612,50%877,48
StuG III Ausf. B4519,313501637,50%1188,77
AMX AC mle. 467564,644661442,86%583,34
SMV CC-64 Vipera 81250,646281435,71%1004,99
IS-2 shielded 7917,856571338,46%1024,87
Maus101537,928701258,33%1237,31
T18 HMC3254,362041145,45%1092,49
Somua SM 81752,826731127,27%1702,46
Object 705A101270,504771020,00%611,91
Kolohousenka159,38117825,00%29,76
Type 1 Chi-He4748,75506837,50%2575,39
Semovente M415485,25364837,50%713,54
Bat.-Châtillon Bourrasque 8724,50386825,00%488,53
Lorraine 155 mle. 518664,29548742,86%554,73
Panhard AMD 178B6381,00431742,86%785,15
Sherman VC Firefly 6576,57568771,43%1029,89
Strv fm/211138,67247633,33%593,60
T110E510554,8326560,00%93,55
AMX ELC bis5179,83270616,67%288,05
Object 140101312,00724650,00%845,24
Bat.-Châtillon 12 t81112,00644633,33%2190,86
FV227 Conceiver8987,00668633,33%788,18
Panhard EBR 75 (FL 10) 8519,5032760,00%596,79
T-50-2 6441,67522633,33%1024,08
T110E310828,60885580,00%547,92
T26E3 Eagle 7 71059,00798540,00%1352,04
BT-7 artillery 3132,00142540,00%228,87
Cromwell6652,25458425,00%1014,07
Renault NC-3111,7531425,00%0,52
Cruiser Mk. II2110,25289450,00%351,97
Birch Gun4411,003624100,00%1899,81
IS-M8864,0034040,00%644,01
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5590,75688475,00%1505,97
AE Phase I 91111,75769450,00%876,82
M4A1 Sherman5394,67542366,67%1006,93
4TP1325,67444366,67%1887,81
Valentine3385,33297333,33%1195,58
UDES 14 Alt 581129,3330430,00%940,59
Comet7709,33519333,33%946,16
Renault UE 573236,67327366,67%811,27
Pz.Kpfw. II Ausf. G3133,674263100,00%559,45
Object 703 Version II 8555,3332530,00%257,67
Bisonte C45 8819,67820366,67%881,78
14TP4626,0032420,00%2160,08
CS-63101184,0031520,00%707,20
Durchbruchswagen 2473,00134250,00%98,72
G.W. Tiger (P)81513,5044220,00%1490,84
T-116 3124,002742100,00%508,79
SPHT 91017,00733250,00%602,14
Fiat 300010,003610,00%0,00
Renault FT10,00881100,00%261,00
MS-1153,0011910,00%21,18
T-45 250,002601100,00%261,00
Excalibur 6624,0039310,00%713,99

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.11.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.07.2025
Otišao: 07.11.2025
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 30.01.2025
Otišao: 19.07.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.01.2025
Otišao: 21.01.2025
Pozicija: Novak
Član od: 07.12.2024
Otišao: 06.01.2025
Pozicija: Novak
Član od: 07.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.09.2024
Otišao: 01.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.07.2024
Otišao: 22.09.2024
Pozicija: Novak
Član od: 17.07.2024
Otišao: 25.07.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.06.2023
Otišao: 01.06.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 07.08.2015
Pozicija: Novak
Član od: 20.06.2015
Otišao: 22.06.2015
Pozicija: Novak
Član od: 28.06.2022
Otišao: 14.08.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 07.11.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2022
Otišao: 06.11.2022