aomu

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.06.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1972202626
Ø Razina9,220,0010,2310,23
Pobjede1324767,17%00,00%1350,00%1350,00%
Izgubljene627731,83%00,00%1350,00%1350,00%
Neriješeno1981,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke836842,43%00,00%623,08%623,08%
Uništenih tenkova347351,7600,00291,12291,12
Odnos razaranja3,060,001,451,45
Otkriveno tenkova382011,9400,00783,00783,00
Počinjena šteta3.267,970,002.689,622.689,62
Bodovi zauzimanja44650,2300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi134360,6800,0020,0820,08
Iskustvo1.221,270,001.038,351.038,35
WN72313,960,001576,911576,91
WN84343,800,004103,288339,50
Ukupno
Bitke19722
Ø Razina9,22
Pobjede1324767,17%
Izgubljene627731,83%
Neriješeno1981,00%
Preživjele bitke836842,43%
Uništenih tenkova347351,76
Odnos razaranja3,06
Otkriveno tenkova382011,94
Počinjena šteta3.267,97
Bodovi zauzimanja44650,23
Obrambeni bodovi134360,68
Iskustvo1.221,27
WN72313,96
WN84343,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke26
Ø Razina10,23
Pobjede1350,00%
Izgubljene1350,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke623,08%
Uništenih tenkova291,12
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova783,00
Počinjena šteta2.689,62
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi20,08
Iskustvo1.038,35
WN71576,91
WN84103,28
Zadnjih 30 dana
Bitke26
Ø Razina10,23
Pobjede1350,00%
Izgubljene1350,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke623,08%
Uništenih tenkova291,12
Odnos razaranja1,45
Otkriveno tenkova783,00
Počinjena šteta2.689,62
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi20,08
Iskustvo1.038,35
WN71576,91
WN88339,50
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke317000
Pobjede22871,92%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8526,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno41,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14445,43%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2400,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,390,000,000,00
Otkriveno tenkova6592,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.875,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja3611,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi530,1700,0000,0000,00
Iskustvo1.049,350,000,000,00
Ukupno
Bitke317
Pobjede22871,92%
Izgubljene8526,81%
Neriješeno41,26%
Preživjele bitke14445,43%
Uništenih tenkova2400,76
Odnos razaranja1,39
Otkriveno tenkova6592,08
Počinjena šteta1.875,91
Bodovi zauzimanja3611,14
Obrambeni bodovi530,17
Iskustvo1.049,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede990,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene110,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10100,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova121,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.802,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi555,5000,0000,0000,00
Iskustvo1.160,700,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede990,00%
Izgubljene110,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke10100,00%
Uništenih tenkova60,60
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova121,20
Počinjena šteta1.802,30
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi555,50
Iskustvo1.160,70
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2843000
Pobjede202671,26%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene80328,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno140,49%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke137548,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova21880,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,490,000,000,00
Otkriveno tenkova32791,1500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.874,180,000,000,00
Bodovi zauzimanja78812,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi63222,2200,0000,0000,00
Iskustvo1.026,760,000,000,00
Ukupno
Bitke2843
Pobjede202671,26%
Izgubljene80328,24%
Neriješeno140,49%
Preživjele bitke137548,36%
Uništenih tenkova21880,77
Odnos razaranja1,49
Otkriveno tenkova32791,15
Počinjena šteta1.874,18
Bodovi zauzimanja78812,77
Obrambeni bodovi63222,22
Iskustvo1.026,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1166000
Pobjede63454,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene53145,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,09%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke34129,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova9310,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova24562,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.916,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja12411,0600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3170,2700,0000,0000,00
Iskustvo923,620,000,000,00
Ukupno
Bitke1166
Pobjede63454,37%
Izgubljene53145,54%
Neriješeno10,09%
Preživjele bitke34129,25%
Uništenih tenkova9310,80
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova24562,11
Počinjena šteta1.916,46
Bodovi zauzimanja12411,06
Obrambeni bodovi3170,27
Iskustvo923,62
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (290)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon 25 t103299,05106636961,52%3577,05
STB-1103364,39107227861,51%3607,53
Leopard 1104241,89121727671,01%5034,35
AMX M4 mle. 54104828,42130325764,20%5914,06
Object 260 104248,85129224869,35%4774,92
IS-7103359,88115024265,29%3858,22
Panhard EBR 105102356,39115124070,83%4176,27
BZ-72-1 103496,69111621964,84%3896,09
CS-52 LIS 82492,80118821661,11%4023,80
114 SP2 103860,06104521365,73%3504,68
Object 780 103889,77111121160,19%4150,71
AMX 50 B104074,77110021061,43%4590,60
Carro da Combattimento 45 t 104020,08121720363,55%4448,61
VK 72.01 (K) 104314,58123020166,67%3961,46
60TP Lewandowskiego103684,32106219464,95%3849,74
CS-63103723,19114219464,43%4532,66
Bat.-Châtillon Bourrasque 83086,03140418962,96%5421,47
Manticore102011,64108218867,55%3356,42
Object 140103371,88108118563,78%3756,32
Object 430U103345,81106218361,75%3881,25
T110E4103244,8094718264,84%3002,07
BZ-75103876,62119117968,16%4309,91
Rheinmetall Panzerwagen102739,68123817671,02%4684,67
Vz. 55104050,61114017560,57%4174,08
Object 907 103707,94123517565,14%4005,39
GSOR 1010 FB 82706,67130317268,02%4931,13
Maus104000,69129816775,45%4529,44
M48A5 Patton103825,48121216570,30%4148,93
Tiger-Maus 93258,92125015963,52%4013,26
Škoda T 56 83166,06149415872,78%4490,68
AMX 50 Foch B103862,62116615370,59%4077,91
ELC EVEN 90 81155,22119215372,55%3394,36
Grille 15104212,36105614967,11%3702,91
113103704,30120614765,99%4465,05
WZ-111 model 5A104267,96121914764,63%4995,37
FV226 Contradictious 82898,49140914770,07%4593,71
Centurion Action X104002,70126214270,42%4733,69
AMBT 82871,81136414269,72%5006,20
Type 71104084,70125614168,79%4587,67
T-34-85M 61729,61122613868,12%4175,96
T110E5104454,51132513567,41%5609,56
FV4201 Chieftain Proto 93223,70128513464,93%4469,44
WZ-132-1101689,3898613358,65%2557,23
Felice 93066,32118913063,85%4316,20
Ho-Ri 3104154,76112013068,46%4030,34
T-100 LT102072,60115413073,85%3516,36
Caliban 82274,22124512866,41%3667,39
E 50 Ausf. M103719,28116712767,72%4144,55
TVP T 50/51103551,74112412566,40%4157,97
K-91103373,42116512573,60%3693,66
Lion 104166,90121312563,20%5211,42
E 5093359,60131312468,55%4578,02
Concept No. 5104358,60125112367,48%5642,63
Vz. 68 Squall 81976,90121912370,73%5432,74
WZ-113G FT104147,52119012272,13%4234,03
FV230 Canopener104268,39127112268,03%4670,63
Object 268 Version 4103596,89102912156,20%3773,69
ShPTK-TVP 100 82907,87141711974,79%5282,97
FV217 Badger103998,04121811668,97%4672,32
Super Conqueror104451,50135611573,91%5940,26
M-V-Y103956,19119411558,26%4657,03
Strv 103B104119,21121011468,42%4428,51
AMX 13 105102300,39105411467,54%3690,53
Type 59 82433,75131711361,95%4301,16
UDES 15/16103941,55122511271,43%4430,33
Kampfpanzer 07 RH 82716,77145611173,87%5456,23
Type 5 Heavy104255,45125810968,81%3934,54
DZT-159 93644,96142010972,48%5150,47
NC 70 Błyskawica104257,15125110874,07%5117,34
Object 277103818,45119610865,74%4128,96
Object 752 93518,78136810771,03%3812,45
T4992343,74124410571,43%5174,34
Vz. 64 Blesk81904,88117310369,90%4686,02
E 100103992,93120410268,63%4344,73
FV4005 Stage II103683,95105710172,28%3714,00
Object 268104141,4411149970,71%4189,82
T57 Heavy104382,5512769870,41%4651,63
KV-5 82432,3314239876,53%4149,16
Gryphon 104675,6213329868,37%4724,86
IS-4104065,5312689467,02%4304,66
T-54 ltwt.91847,6910399455,32%3430,21
Panhard EBR 9092021,8311579467,02%4124,42
Pz.Kpfw. VII104560,3713339370,97%5610,14
TS-54 82866,7514539360,22%4932,97
Vz. 60S Dravec 104527,9613249264,13%4204,81
Object 43092771,3711519265,22%3389,22
Ashigaru 104453,3712239267,39%4731,30
Vz. 71 Tesák102432,2911088670,93%4066,93
AMX 13 57 GF 72279,1116968470,24%7718,19
XM551 Sheridan102541,7711798271,95%4331,83
T-4481953,8411048165,43%3359,59
CS-5993012,3012178166,67%4289,95
T803115263,5214998172,84%5933,38
Bat.-Châtillon 12 t81811,5310017964,56%4709,38
leKpz M 41 90 mm GF 81625,3511887972,15%4667,38
Ares 90104493,8113737871,79%5681,84
T-62A103303,3911587764,94%3925,45
KR-1113414,4811367758,44%3036,83
ST-62 Version 2 104208,2013577673,68%4489,05
M60 104244,8911687560,00%5082,45
leKpz Borkenkäfer112535,6712147564,00%3895,52
113 Beijing Opera 103611,8112387570,67%4075,61
Panhard AML Lynx 6x681889,9312127167,61%4922,01
LPT-67 Šelma92310,8810966962,32%4740,66
AMX M4 mle. 4572624,8414966968,12%6475,12
Predatore 93801,3613506959,42%4787,02
Škoda T 5093193,1912246767,16%4108,50
ST-II103837,0313166779,10%4293,17
T95E6 103591,8911476668,18%3673,10
Škoda T 2561783,1712386457,81%5948,03
121103818,2812646473,44%4217,22
SMV CC-64 Vipera 83207,3314806467,19%5574,80
121B 104460,2713056365,08%5846,55
LTTB81569,2112676277,42%4218,37
Object 705A103852,7911676262,90%3717,85
AMX ELC bis51369,6610706165,57%9237,91
T3283061,6014366063,33%5158,74
Object 279 early 104251,9213206071,67%4049,33
T2071950,2012485966,10%4035,73
50TP Tyszkiewicza93125,8612035770,18%4254,94
AMX 12 t61698,9814385678,57%9725,28
Ares 8593725,8714765271,15%5732,72
FV215b 104863,8213965172,55%6215,70
T95/FV4201 Chieftain 104267,3512435162,75%3984,93
Rinoceronte103703,0011625072,00%3553,18
FV4004 Conway93254,3211695064,00%4213,44
CS-5382030,3311134973,47%3525,24
BZ-79114714,3512294957,14%3681,42
Object 430 Version II92752,9811674959,18%3729,44
FV4025 Contriver114176,8613494975,51%3452,53
XM69 Hacker114373,0611944959,18%3775,78
T-5492588,9011424868,75%3414,34
Char Murat 93075,6911334862,50%3917,72
TNH T Vz. 5193527,6213574770,21%4255,90
Progetto M40 mod. 65103602,2012614673,91%4472,21
CS-4471908,9111674671,74%3745,29
AMX 13 9091999,3711714671,74%4266,30
SDP 58 Kilana82510,3011574660,87%3654,97
Type 6192857,2411344566,67%3689,02
Waffenträger auf E 100104010,699604553,33%3292,36
XM57 82750,3312144564,44%3162,82
Panther/M10 71980,2012064568,89%4819,68
Stinger 104466,4413174575,56%4304,90
Spähpanzer Ru 25191743,5912264470,45%3889,11
Ares 7583028,8214954475,00%5324,51
OCP Peacekeeper 93457,0212654461,36%4028,63
M446836,196984261,90%1437,13
FV229 Contender93817,2114244266,67%4622,69
BZ-16681969,769984158,54%2990,15
Conqueror93286,5513314070,00%3926,18
Object 26393108,6511714055,00%3692,04
M54 Renegade 82699,1512084055,00%3577,52
IS-382550,0312163966,67%3790,39
CS-67 Szakal113772,8513223979,49%3713,16
M46 Patton93752,6914083966,67%5200,53
TNH 105/100082136,5011593871,05%4004,59
WZ-132A91579,6810023863,16%2944,13
Object 41682341,7111363860,53%4267,93
AMX M4 mle. 5193699,1614183871,05%4856,65
Tortoise93963,3215063871,05%4740,08
Bat.-Châtillon 25 t AP92827,038913764,86%3893,61
Leopard Prototyp A93263,5713223764,86%4764,01
UDES 14 Alt 582657,0613053669,44%4912,83
Ho-Ri 193248,5813203680,56%3998,50
Škoda T 27 82340,6111943672,22%3947,55
STA-182080,0311073554,29%4016,21
T54E193498,2313623571,43%4660,99
Kranvagn103937,6512643470,59%3847,33
M1271084,129103473,53%1562,46
ISU-152K 81957,569213455,88%2654,55
WZ-111 model 1-493239,0911643357,58%3959,18
AMX 50 12092953,7310653363,64%3858,06
B.U.G.I.61286,098773354,55%2798,46
VK 45.02 (P) Ausf. A82291,9411573360,61%3293,11
AMX 50 Foch93502,7913473375,76%4238,62
Panhard AMD 178B61721,7914423378,79%9443,76
Šotek 82394,4810583348,48%3071,98
Progetto C50 mod. 6692937,5913063281,25%3813,14
T2972646,7515073275,00%5340,61
PTZ-78114327,9412603271,88%3737,87
T-1093334,5914203268,75%5160,24
Indien-Panzer82987,0614343256,25%6166,84
Leopard 120 Verbessert114230,8812033262,50%4586,01
Cobra 93274,7212513271,88%3943,99
WZ-111G FT93874,6512293154,84%4564,36
Emil II93629,3714023073,33%4674,69
53TP Markowskiego82373,9011223056,67%3558,63
T25/271674,179673053,33%3236,15
AMX 50 10082763,9714002979,31%4209,20
Waffenträger auf Pz. IV93840,3812172962,07%4937,34
LHMTV81316,9012572982,76%3243,66
VK 100.01 (P)82915,6414122867,86%5469,52
GSOR 3301 AVR FS91374,8612602875,00%3153,36
SDP 60 Gonkiewicza94260,0414682774,07%6833,94
HWK 1281303,7412502777,78%3509,72
IS72282,3512432665,38%3980,02
IS-271808,8111842680,77%3108,84
Caernarvon82712,3814722676,92%4865,42
Chi-To SP73102,7316792676,92%6039,56
AMX AC mle. 4882216,1210642661,54%3248,23
Char Mle. 75 92659,5813102673,08%5110,38
Škoda T 1771484,8813232580,00%5401,76
Centurion Mk. I82394,1214242580,00%4718,37
T28 Prototype82608,0411532568,00%3940,56
IS-3-II93712,8014092568,00%4519,66
Object 703 Version II 82557,1213682564,00%4130,03
122 TM 82492,3211252568,00%3938,85
WZ-12093510,5413602462,50%5180,53
WZ-13171665,6315502483,33%5817,67
Ho-Ri 282504,2111872462,50%4136,92
Tiger (P)71851,5811582470,83%3433,82
AMX 65 t82350,2111882466,67%3703,38
Hotchkiss EBR72007,9214892479,17%6704,34
Leo71743,3010912365,22%3530,61
WZ-13281387,8311862365,22%3267,77
T6982779,8713732369,57%4822,72
IS-2-II82681,7413242360,87%4616,47
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 82684,9610992356,52%3958,82
Churchill III 52687,5227522373,91%9406,42
Type 5 Chi-Ri71546,369982268,18%3567,22
Centurion Mk. 7/193615,3214562268,18%5609,76
M40/M4381362,826422236,36%1232,54
BZ-6893216,8212772268,18%4075,47
LTG71501,7612582157,14%5597,38
FV227 Conceiver82976,7615162161,90%5930,68
Black Prince72110,5012142050,00%3633,11
Carro d'assalto P.8871858,3012652075,00%3658,33
Rhm.-Borsig Waffenträger82988,8512862080,00%4150,77
M41 Walker Bulldog81315,3510822055,00%3667,17
M-IV-Y 82525,0512422065,00%3987,35
M4A1 FL 10 61536,9511402075,00%3269,10
T-34-282639,4213451968,42%5722,34
Tiger II82901,1613951963,16%4882,87
Type 6893799,0013671968,42%5507,75
BZ-5872098,9514001968,42%4400,04
XM66F 82561,3713291984,21%3709,81
T-34-8561622,5610461861,11%4348,01
UDES 1693773,7214421866,67%5553,92
Progetto CC55 mod. 5482626,9413371776,47%4517,57
T-4372016,8212851776,47%5483,61
ST-I93727,2415151782,35%5500,75
Object 25793713,8215231782,35%5659,73
M-VI-Y93037,5911311758,82%3555,23
Tiger II Kuromorimine 71911,8811911764,71%3257,60
Charioteer Nomad 82253,5310691770,59%2764,32
Black Rock 114776,9412841747,06%4207,31
Emil I82720,3113521668,75%4252,55
AMX 13 7571753,7513531675,00%5360,83
Panther71957,8712931566,67%4499,27
Type 5782521,1412011457,14%3588,93
E 7594286,0015181464,29%6608,47
T71 CMCD71564,5013001464,29%5180,16
M-III-Y83001,7915851485,71%4941,88
Somua SM 83068,5714341457,14%5143,16
Strv 7461907,8512331361,54%5844,96
Vz. 44-172673,6916681376,92%6480,65
SU-100M172638,6214721361,54%5692,74
MT-2561628,0014051392,31%9018,25
FV224 Chopper72573,2515291275,00%5240,24
Type 63 82126,8310671258,33%3034,37
T-3451317,008511163,64%4762,89
Type 62 71842,6413431172,73%6176,13
40TP Habicha61569,2710061181,82%3828,79
M18 Hellcat61552,0910291181,82%3412,81
25TP KSUST II51476,509501060,00%5847,96
Comet73080,5017591080,00%9208,15
Object 70593286,3014271070,00%4329,21
Patton the Tank 92885,009851040,00%3859,88
Toro 92948,0012741070,00%3333,56
T-54 first prototype 82353,9013821070,00%4149,77
P.44 Pantera82495,001325977,78%4336,84
AMX 50 Foch (155) 103511,33983955,56%3562,83
BT-74829,13686862,50%4435,81
Type 4 Chi-To61596,751216887,50%4335,08
VK 30.02 (D)73226,381980887,50%10423,26
Type 3 Chi-Nu51101,29789771,43%4041,88
BT-42 Jatkosota HS 5917,71759742,86%2204,78
Bofors Tornvagn 82356,7114047100,00%3926,53
VK 30.01 (P)62039,001391666,67%4508,31
T-34-2G FT72022,4012445100,00%3241,24
M47 Iron Arnie 82232,2014315100,00%3924,50
SDP wz 66 Grom 82914,401227560,00%3939,82
Tiger I73582,501743475,00%8957,85
T92 8826,6780030,00%1557,43
AMX 13 57 71629,001489366,67%5850,02
SU-14-17619,506242100,00%848,29
BT-531258,501127250,00%4341,56
Stone Sentinel 82647,0016742100,00%4079,30
Ashbringer 105347,0015992100,00%4626,71
SFAC 105 81797,00734250,00%1366,94

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 23.06.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 12.06.2026
Otišao: 21.06.2026
Pozicija: Novak
Član od: 24.04.2026
Otišao: 10.06.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 21.03.2026
Otišao: 23.04.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.12.2025
Otišao: 20.03.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.10.2025
Otišao: 03.12.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.05.2025
Otišao: 26.10.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.12.2024
Otišao: 19.05.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 06.07.2024
Otišao: 30.11.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 06.04.2024
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 31.05.2024
Otišao: 05.07.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.07.2023
Otišao: 05.04.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.02.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 30.08.2020
Otišao: 03.02.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.02.2022
Otišao: 25.02.2022