_eMro

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.09.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1532217167672
Ø Razina8,7110,009,738,72
Pobjede971763,42%847,06%9959,28%43664,88%
Izgubljene541635,35%952,94%6740,12%23034,23%
Neriješeno1891,23%00,00%10,60%60,89%
Preživjele bitke623840,71%635,29%7243,11%29543,90%
Uništenih tenkova270671,77191,122811,6812361,84
Odnos razaranja2,981,732,963,28
Otkriveno tenkova276021,80482,823261,9510341,54
Počinjena šteta3.086,823.243,713.651,433.355,70
Bodovi zauzimanja24620,1600,001000,602160,32
Obrambeni bodovi159841,0400,001821,097721,15
Iskustvo1.188,22890,411.140,181.309,54
WN72369,701669,752261,852477,02
WN84336,804306,444125,324561,58
Ukupno
Bitke15322
Ø Razina8,71
Pobjede971763,42%
Izgubljene541635,35%
Neriješeno1891,23%
Preživjele bitke623840,71%
Uništenih tenkova270671,77
Odnos razaranja2,98
Otkriveno tenkova276021,80
Počinjena šteta3.086,82
Bodovi zauzimanja24620,16
Obrambeni bodovi159841,04
Iskustvo1.188,22
WN72369,70
WN84336,80
Zadnja 24 sata
Bitke17
Ø Razina10,00
Pobjede847,06%
Izgubljene952,94%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke635,29%
Uništenih tenkova191,12
Odnos razaranja1,73
Otkriveno tenkova482,82
Počinjena šteta3.243,71
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo890,41
WN71669,75
WN84306,44
Zadnjih 7 dana
Bitke167
Ø Razina9,73
Pobjede9959,28%
Izgubljene6740,12%
Neriješeno10,60%
Preživjele bitke7243,11%
Uništenih tenkova2811,68
Odnos razaranja2,96
Otkriveno tenkova3261,95
Počinjena šteta3.651,43
Bodovi zauzimanja1000,60
Obrambeni bodovi1821,09
Iskustvo1.140,18
WN72261,85
WN84125,32
Zadnjih 30 dana
Bitke672
Ø Razina8,72
Pobjede43664,88%
Izgubljene23034,23%
Neriješeno60,89%
Preživjele bitke29543,90%
Uništenih tenkova12361,84
Odnos razaranja3,28
Otkriveno tenkova10341,54
Počinjena šteta3.355,70
Bodovi zauzimanja2160,32
Obrambeni bodovi7721,15
Iskustvo1.309,54
WN72477,02
WN84561,58
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke425000
Pobjede27664,94%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14133,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno81,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke20949,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3920,9200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,810,000,000,00
Otkriveno tenkova3420,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.284,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja4351,0200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi660,1600,0000,0000,00
Iskustvo953,140,000,000,00
Ukupno
Bitke425
Pobjede27664,94%
Izgubljene14133,18%
Neriješeno81,88%
Preživjele bitke20949,18%
Uništenih tenkova3920,92
Odnos razaranja1,81
Otkriveno tenkova3420,80
Počinjena šteta2.284,61
Bodovi zauzimanja4351,02
Obrambeni bodovi660,16
Iskustvo953,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede1376,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene423,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke952,94%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,750,000,000,00
Otkriveno tenkova412,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.284,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo1.016,060,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede1376,47%
Izgubljene423,53%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke952,94%
Uništenih tenkova140,82
Odnos razaranja1,75
Otkriveno tenkova412,41
Počinjena šteta1.284,12
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.016,06
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5804004
Pobjede317854,76%00,00%00,00%125,00%
Izgubljene255644,04%00,00%00,00%375,00%
Neriješeno701,21%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke190132,75%00,00%00,00%125,00%
Uništenih tenkova44080,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova70851,2200,0000,0020,50
Počinjena šteta1.341,600,000,001.862,25
Bodovi zauzimanja28470,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi35090,6000,0000,0000,00
Iskustvo750,060,000,00483,00
Ukupno
Bitke5804
Pobjede317854,76%
Izgubljene255644,04%
Neriješeno701,21%
Preživjele bitke190132,75%
Uništenih tenkova44080,76
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova70851,22
Počinjena šteta1.341,60
Bodovi zauzimanja28470,49
Obrambeni bodovi35090,60
Iskustvo750,06
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova20,50
Počinjena šteta1.862,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo483,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke678000
Pobjede36653,98%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene31045,72%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke22332,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5370,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,180,000,000,00
Otkriveno tenkova4510,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta2.083,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja2890,4300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi890,1300,0000,0000,00
Iskustvo788,640,000,000,00
Ukupno
Bitke678
Pobjede36653,98%
Izgubljene31045,72%
Neriješeno20,29%
Preživjele bitke22332,89%
Uništenih tenkova5370,79
Odnos razaranja1,18
Otkriveno tenkova4510,67
Počinjena šteta2.083,69
Bodovi zauzimanja2890,43
Obrambeni bodovi890,13
Iskustvo788,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (166)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon 25 t103507,031043108460,79%3928,90
WZ-111 model 5A103628,48103064459,16%3658,97
LT-432 82044,41117757964,59%5063,50
Progetto M40 mod. 65103731,25100953956,22%3839,13
TVP T 50/51103631,71107535066,29%4174,70
Super Conqueror103903,25112234564,64%4315,24
M54 Renegade 82676,54126424668,29%3682,99
Object 907 104163,11122124565,71%4476,22
E 50 Ausf. M103661,43102223557,87%3851,32
AMX 13 57 71877,21133820061,50%5093,09
Object 277103805,92107019463,40%3837,38
Vz. 55104185,45107518555,14%3682,52
Type 62 71970,30133018465,76%6476,83
Object 252U 82705,83130317871,91%4294,15
Chieftain/T95 82055,77113816759,88%3494,64
T-100 LT102647,1197216756,89%4199,36
Kranvagn103847,84107015858,86%3941,09
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82274,20129415769,43%4276,67
CS-63104048,86110915263,16%4457,50
Škoda T 56 83184,64138414864,86%4137,96
Bat.-Châtillon Bourrasque 82963,51129613860,87%4870,35
E 75 TS 82968,27134213365,41%4419,03
M48A5 Patton103861,89106813257,58%4378,02
T95/FV4201 Chieftain 104382,98123112864,06%4035,15
Object 274a 82845,37138312764,57%5041,82
STB-1103887,94114512659,52%4673,57
ISU-152K 82548,21111912668,25%3811,59
122 TM 82788,20133512568,00%4326,67
T77 83018,75128512259,02%4969,61
Leopard 1104236,16106912158,68%4743,70
AMX 50 B104275,63116811761,54%4660,63
T110E5103969,15110611757,26%4212,18
ASTRON Rex 105 mm 83172,48150011769,23%4988,43
121103959,24112011561,74%4391,67
113103637,12111611468,42%3861,36
CS-5993375,94119911460,53%4311,77
AE Phase I 93376,51122711266,96%4307,05
TL-1 LPC 82685,73127911265,18%4896,95
Bisonte C45 83063,51139911154,95%4563,56
GSOR 1008 82766,50120411166,67%3988,06
FV4202 82178,46116511157,66%3979,31
HWK 30 82470,57120311069,09%6849,31
AltProto AMX 30 82963,49144810963,30%5301,39
M4A3E8 Thunderbolt VII 61718,88126810865,74%4872,46
Pudel 61038,3780010757,01%2211,97
Concept 1B 93985,18149310671,70%4083,74
T23E3 72204,85123110561,90%5392,90
IS-2 shielded 72263,36129510475,00%4018,77
T26E5 Patriot 82634,21137110464,42%5141,37
M-IV-Y 82832,29136910369,90%4247,03
Char Futur 4 93476,72122010358,25%4069,06
E 100103890,94112310256,86%4400,01
Object 268 Version 4104621,27124110266,67%5260,14
112 82525,77127610262,75%4404,40
UDES 15/16104195,24109910164,36%4690,23
VK 75.01 (K) 82616,23124510160,40%4316,67
E 25 72324,96131810074,00%4840,29
Caernarvon Action X 82771,3414369770,10%4895,26
Somua SM 82998,3514349764,95%4248,44
CS-52 LIS 83073,9913629670,83%5025,56
Bofors Tornvagn 82765,2413089566,32%4115,07
Centurion Action X103896,7010799258,70%4518,92
T110E4103934,5410419265,22%3824,16
Kunze Panzer 93473,8912089251,09%4360,91
STA-2 82494,7012769265,22%4748,97
EMIL 1951 83338,1814199255,43%5020,52
T57 Heavy Tank104141,0811569164,84%4425,17
Object 777 Version II 93446,0313279169,23%4726,83
IS-2M 72528,5614219172,53%4579,46
STG Guard 82758,2911919161,54%4237,74
M4A1 FL 10 61911,3111599170,33%4318,41
Object 430U104239,8911639056,67%4505,92
121B 104416,9312658661,63%4922,65
AMX M4 mle. 49 Liberté 82556,6413058567,06%3957,32
Object 140104203,1812708466,67%4952,05
ELC EVEN 90 81507,5810628467,86%3333,62
Strv m/42-57 Alt A.2 61707,9810898361,45%4735,49
T-1093466,0113038276,83%5207,16
Škoda T 5093392,2512298070,00%4615,13
Progetto M35 mod. 46 83361,2315588070,00%5720,61
Sherman VC Firefly 61809,3812408068,75%4690,67
Panther/M10 71938,5412607968,35%4603,90
T78 62181,5413927968,35%5189,06
Rheinmetall Skorpion 82945,1012667970,89%4448,98
Bat.-Châtillon 25 t AP92820,0010187855,13%3410,00
ARL 4461781,5310387753,25%4295,25
T-34-85M 62075,5713927774,03%5259,06
Conqueror93325,2412187667,11%4226,49
CS-5382119,449707550,67%3995,90
WZ-120-1G FT 83180,6814687468,92%4895,20
T-54 first prototype 82795,6613957356,16%5310,82
IS-7103883,9411686960,87%4347,95
M18 Hellcat61935,5311506870,59%4622,97
T26E4 SuperPershing 82610,9313156857,35%4469,75
WZ-111 model 1-493322,7511446761,19%4042,12
Škoda T 2561341,769486261,29%3405,28
AMX 50 12093052,4410436251,61%3900,17
Bat.-Châtillon 12 t81753,3312335867,24%4592,36
T28 Prototype83008,1112765764,91%5302,93
T-4482389,4011265552,73%4099,01
T-5493756,3114055468,52%5584,82
T25/272294,8813045271,15%4883,83
Object 70593162,2912505160,78%4013,08
Prototipo Standard B93012,3010755062,00%3312,23
Manticore103018,728755044,00%3938,63
UDES 1693560,3513734977,55%5579,83
TNH 105/100082481,2712054860,42%4184,26
Centurion Mk. 7/193505,4813034870,83%4915,82
Kampfpanzer 50 t 93725,6713714860,42%4853,59
Object 43093460,6813434765,96%4236,63
STA-182561,4112814669,57%4508,59
M26 Pershing82052,3910894660,87%3405,01
Object 25793098,1612344355,81%4086,40
UDES 14 Alt 582943,3613444269,05%5423,38
WZ-12093480,9313384173,17%4983,93
T-34-282308,2012464065,00%4406,25
AMX 12 t61001,607954060,00%3569,33
AMX M4 mle. 4572279,3812114067,50%4624,18
E 5093564,5813104067,50%4937,90
GSOR3301 AVR FS92144,9811434065,00%4303,72
IS-382747,4512793860,53%4144,03
Emil I82932,1513243461,76%5029,72
TNH T Vz. 5193946,5614423476,47%4971,09
AMX 50 10082470,1310923262,50%3745,47
AMX 13 7571051,617963161,29%2693,18
M4A3E8 Sherman61381,8110112669,23%3601,94
Leo72483,2514802085,00%6252,46
Centurion Mk. I82296,7012942080,00%3969,01
Jagdpanther72308,9510571942,11%4371,52
E 7594205,5815571973,68%6132,29
Caernarvon82812,7213081855,56%5708,19
Caliban 82541,6112761861,11%4323,93
LHMTV82565,0014441888,89%6960,05
Tiger (P)72446,1213981770,59%4794,11
P26/404490,444891650,00%1597,74
45TP Habicha72423,5313241566,67%4700,48
Panther II82355,7312551573,33%3919,48
Tiger I73239,2116491478,57%7049,99
VK 30.02 (M)61211,579431478,57%2896,66
GSR 3301 Setter71996,4614421376,92%7455,41
Object 705A103975,5810931250,00%3970,51
M4A1 Sherman5405,184291145,45%777,41
Jagdpanzer IV61692,2011871090,00%4568,49
Emil II94144,3014571070,00%6627,47
IS-6 82851,5013841070,00%3975,19
Löwe 83408,8016611090,00%5353,63
Dicker Max 61784,2011341070,00%4868,62
Bretagne Panther 61795,6012511060,00%4821,25
Crusader61562,561150966,67%8264,34
Cromwell B 61952,131400875,00%4702,33
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61442,381025875,00%4043,61
P.4351102,431029757,14%5184,92
Type T-345738,86650757,14%2301,11
T2072595,001469683,33%6114,60
M15/423221,604255100,00%828,86
Excalibur 62193,201627580,00%5891,03
Krupp-Steyr Waffenträger 72546,2014385100,00%6423,61
Tiger II83447,0018444100,00%5817,43
AMX 383117,0014020,00%264,81
T1 Cunningham1314,007311100,00%3215,98
Renault FT130,002791100,00%261,00
M2 Medium Tank3200,004711100,00%906,62
M46 Patton94416,0021411100,00%8318,50
AMX 50 Foch (155) 102660,008821100,00%1621,45
FCM 362203,005361100,00%1082,64
Carro da Combattimento 45 t 104749,0014301100,00%4387,92

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.09.2021
Pozicija: Novak
Član od: 09.09.2021
Otišao: 18.09.2021
Pozicija: Novak
Član od: 30.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 31.01.2021
Otišao: 27.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 11.11.2020
Otišao: 16.11.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 18.09.2020
Otišao: 15.10.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 12.09.2020
Otišao: 16.09.2020
Pozicija: Novak
Član od: 14.12.2020
Otišao: 02.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 01.12.2020
Otišao: 13.12.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 24.08.2020
Otišao: 11.09.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.11.2020
Otišao: 28.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 21.08.2020
Otišao: 23.08.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 16.10.2020
Otišao: 10.11.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.01.2021
Otišao: 30.01.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.08.2020
Otišao: 20.08.2020
Pozicija: Novak
Član od: 30.07.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 17.07.2020
Otišao: 26.07.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.05.2020
Otišao: 13.07.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.04.2020
Otišao: 30.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.04.2020
Otišao: 28.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 15.04.2020
Otišao: 17.04.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 03.04.2020
Otišao: 14.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.03.2020
Otišao: 02.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 12.03.2020
Otišao: 16.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 04.03.2020
Otišao: 08.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 14.02.2020
Otišao: 04.03.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.08.2019
Otišao: 20.01.2020