_eMro

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 03.03.2022

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17825226767
Ø Razina8,769,649,619,61
Pobjede1134363,64%1777,27%4871,64%4871,64%
Izgubljene625335,08%522,73%1928,36%1928,36%
Neriješeno2291,28%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke728440,86%940,91%3044,78%3044,78%
Uništenih tenkova312871,76431,951321,971321,97
Odnos razaranja2,973,313,573,57
Otkriveno tenkova319311,79281,271111,661111,66
Počinjena šteta3.109,124.079,273.689,543.689,54
Bodovi zauzimanja31810,1800,0040,0640,06
Obrambeni bodovi177711,0010,05841,25841,25
Iskustvo1.190,151.354,501.269,781.269,78
WN72357,182414,142481,182481,18
WN84341,843887,354352,535307,34
Ukupno
Bitke17825
Ø Razina8,76
Pobjede1134363,64%
Izgubljene625335,08%
Neriješeno2291,28%
Preživjele bitke728440,86%
Uništenih tenkova312871,76
Odnos razaranja2,97
Otkriveno tenkova319311,79
Počinjena šteta3.109,12
Bodovi zauzimanja31810,18
Obrambeni bodovi177711,00
Iskustvo1.190,15
WN72357,18
WN84341,84
Zadnja 24 sata
Bitke22
Ø Razina9,64
Pobjede1777,27%
Izgubljene522,73%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke940,91%
Uništenih tenkova431,95
Odnos razaranja3,31
Otkriveno tenkova281,27
Počinjena šteta4.079,27
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi10,05
Iskustvo1.354,50
WN72414,14
WN83887,35
Zadnjih 7 dana
Bitke67
Ø Razina9,61
Pobjede4871,64%
Izgubljene1928,36%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3044,78%
Uništenih tenkova1321,97
Odnos razaranja3,57
Otkriveno tenkova1111,66
Počinjena šteta3.689,54
Bodovi zauzimanja40,06
Obrambeni bodovi841,25
Iskustvo1.269,78
WN72481,18
WN84352,53
Zadnjih 30 dana
Bitke67
Ø Razina9,61
Pobjede4871,64%
Izgubljene1928,36%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3044,78%
Uništenih tenkova1321,97
Odnos razaranja3,57
Otkriveno tenkova1111,66
Počinjena šteta3.689,54
Bodovi zauzimanja40,06
Obrambeni bodovi841,25
Iskustvo1.269,78
WN72481,18
WN85307,34
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke435000
Pobjede28064,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14733,79%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno81,84%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21348,97%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova4010,9200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,810,000,000,00
Otkriveno tenkova3580,8200,0000,0000,00
Počinjena šteta2.293,510,000,000,00
Bodovi zauzimanja4411,0100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi660,1500,0000,0000,00
Iskustvo948,370,000,000,00
Ukupno
Bitke435
Pobjede28064,37%
Izgubljene14733,79%
Neriješeno81,84%
Preživjele bitke21348,97%
Uništenih tenkova4010,92
Odnos razaranja1,81
Otkriveno tenkova3580,82
Počinjena šteta2.293,51
Bodovi zauzimanja4411,01
Obrambeni bodovi660,15
Iskustvo948,37
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke17000
Pobjede1376,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene423,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke952,94%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova140,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,750,000,000,00
Otkriveno tenkova412,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.284,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo1.016,060,000,000,00
Ukupno
Bitke17
Pobjede1376,47%
Izgubljene423,53%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke952,94%
Uništenih tenkova140,82
Odnos razaranja1,75
Otkriveno tenkova412,41
Počinjena šteta1.284,12
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.016,06
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6048000
Pobjede333955,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene263843,62%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno711,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke200333,12%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova46230,7600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,140,000,000,00
Otkriveno tenkova72971,2100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.346,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja29560,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi37690,6200,0000,0000,00
Iskustvo752,650,000,000,00
Ukupno
Bitke6048
Pobjede333955,21%
Izgubljene263843,62%
Neriješeno711,17%
Preživjele bitke200333,12%
Uništenih tenkova46230,76
Odnos razaranja1,14
Otkriveno tenkova72971,21
Počinjena šteta1.346,12
Bodovi zauzimanja29560,49
Obrambeni bodovi37690,62
Iskustvo752,65
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke678000
Pobjede36653,98%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene31045,72%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,29%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke22332,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5370,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,180,000,000,00
Otkriveno tenkova4510,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta2.083,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja2890,4300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi890,1300,0000,0000,00
Iskustvo788,640,000,000,00
Ukupno
Bitke678
Pobjede36653,98%
Izgubljene31045,72%
Neriješeno20,29%
Preživjele bitke22332,89%
Uništenih tenkova5370,79
Odnos razaranja1,18
Otkriveno tenkova4510,67
Počinjena šteta2.083,69
Bodovi zauzimanja2890,43
Obrambeni bodovi890,13
Iskustvo788,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (182)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon 25 t103507,031043108460,79%3970,25
Object 907 104003,22114967865,63%4221,63
LT-432 81979,81115365463,46%4996,31
WZ-111 model 5A103628,48103064459,16%3714,00
Progetto M40 mod. 65103731,25100953956,22%3914,56
T95/FV4201 Chieftain 104264,54123137863,23%3863,39
TVP T 50/51103631,71107535066,29%4232,03
Super Conqueror103903,25112234564,64%4338,72
M54 Renegade 82675,13126324768,42%3739,53
E 50 Ausf. M103661,43102223557,87%3867,71
Manticore102884,19101423257,33%4398,81
Vz. 55104270,35112021958,45%4092,17
Chieftain/T95 82203,47119920762,32%3903,68
AMX 13 57 71877,21133820061,50%5233,03
Object 277103805,92107019463,40%3890,99
Kampfpanzer 50 t 93830,21144319067,37%4537,89
Type 62 71970,30133018465,76%6481,57
Object 252U 82705,83130317871,91%4308,40
ISU-152K 82600,40110117468,39%3885,71
T-100 LT102647,1197216756,89%4253,68
Kranvagn103847,84107015858,86%3963,90
Centurion Mk. 5/1 RAAC 82274,20129415769,43%4336,68
CS-63104048,86110915263,16%4543,49
Škoda T 56 83184,64138414864,86%4347,48
60TP Lewandowskiego104110,67118314170,21%4003,27
Bat.-Châtillon Bourrasque 82963,51129613860,87%4987,44
E 75 TS 82968,27134213365,41%4457,54
WZ-114 92968,23114913360,15%3799,12
M48A5 Patton103861,89106813257,58%4407,77
FV4201 Chieftain Proto 93268,39132413267,42%4059,15
Object 274a 82845,37138312764,57%5163,99
STB-1103887,94114512659,52%4737,73
122 TM 82788,20133512568,00%4487,83
Leopard 1104261,10107612259,02%4814,74
T77 83018,75128512259,02%5088,83
AMX 50 B104275,63116811761,54%4702,85
T110E5103969,15110611757,26%4214,14
ASTRON Rex 105 mm 83172,48150011769,23%5179,77
121103959,24112011561,74%4420,31
113103637,12111611468,42%3896,62
CS-5993375,94119911460,53%4370,23
AE Phase I 93376,51122711266,96%4392,12
TL-1 LPC 82685,73127911265,18%5002,03
Bisonte C45 83063,51139911154,95%4642,06
GSOR 1008 82766,50120411166,67%4055,67
FV4202 82178,46116511157,66%4012,40
HWK 30 82470,57120311069,09%7019,64
AltProto AMX 30 82963,49144810963,30%5570,50
M4A3E8 Thunderbolt VII 61718,88126810865,74%4875,90
Pudel 61038,3780010757,01%2207,53
Chimera 82830,76125710762,62%3662,63
leKpz M 41 90 mm GF 81869,14100910658,49%4380,26
Concept 1B 93985,18149310671,70%4222,81
T23E3 72204,85123110561,90%5394,39
T-34-3 82783,58135910562,86%4576,73
50TP prototyp 82916,53140610469,23%4548,42
IS-2 shielded 72263,36129510475,00%4062,44
T26E5 Patriot 82634,21137110464,42%5235,55
M-IV-Y 82832,29136910369,90%4477,99
Char Futur 4 93476,72122010358,25%4164,21
E 100103890,94112310256,86%4408,71
Object 268 Version 4104621,27124110266,67%5323,25
112 82525,77127610262,75%4446,10
UDES 15/16104195,24109910164,36%4732,99
VK 75.01 (K) 82616,23124510160,40%4388,47
E 25 72324,96131810074,00%4867,01
ELC EVEN 90 81471,6210269964,65%3288,51
Caernarvon Action X 82771,3414369770,10%4923,41
Somua SM 82998,3514349764,95%4305,18
CS-52 LIS 83073,9913629670,83%5153,96
Bofors Tornvagn 82765,2413089566,32%4282,14
Centurion Action X103896,7010799258,70%4565,55
T110E4103934,5410419265,22%3851,75
Kunze Panzer 93473,8912089251,09%4466,36
STA-2 82494,7012769265,22%4763,09
EMIL 1951 83338,1814199255,43%5122,48
T57 Heavy Tank104141,0811569164,84%4456,32
Object 777 Version II 93446,0313279169,23%4802,75
IS-2M 72528,5614219172,53%4616,86
STG Guard 82758,2911919161,54%4277,01
M4A1 FL 10 61911,3111599170,33%4390,69
Object 430U104239,8911639056,67%4592,95
121B 104416,9312658661,63%5021,11
Object 705A104162,3911698561,18%4323,90
AMX M4 mle. 49 Liberté 82556,6413058567,06%3999,52
Object 140104203,1812708466,67%5007,47
Strv m/42-57 Alt A.2 61707,9810898361,45%4698,10
T-1093466,0113038276,83%5214,63
Bretagne Panther 61650,4411668265,85%4024,01
Škoda T 5093392,2512298070,00%4676,72
Progetto M35 mod. 46 83361,2315588070,00%5790,80
Sherman VC Firefly 61809,3812408068,75%4719,27
Panther/M10 71938,5412607968,35%4624,14
T78 62181,5413927968,35%5233,95
Rheinmetall Skorpion 82945,1012667970,89%4514,99
Bat.-Châtillon 25 t AP92820,0010187855,13%3425,50
ARL 4461781,5310387753,25%4286,07
T-34-85M 62075,5713927774,03%5187,20
Conqueror93325,2412187667,11%4237,67
CS-5382119,449707550,67%4070,12
WZ-120-1G FT 83180,6814687468,92%4967,87
T-54 first prototype 82795,6613957356,16%5347,55
50TP Tyszkiewicza93796,2413647058,57%5448,52
IS-7103883,9411686960,87%4358,62
M18 Hellcat61935,5311506870,59%4632,36
T26E4 SuperPershing 82610,9313156857,35%4443,94
WZ-111 model 1-493322,7511446761,19%4083,86
SMV CC-6782395,1512046768,66%3640,20
Caliban 82330,6812136672,73%3785,81
Škoda T 2561341,769486261,29%3405,53
AMX 50 12093052,4410436251,61%3935,90
Bat.-Châtillon 12 t81753,3312335867,24%4630,89
T28 Prototype83008,1112765764,91%5324,05
T-4482389,4011265552,73%4116,42
T-5493756,3114055468,52%5605,86
T25/272294,8813045271,15%4893,61
Object 70593162,2912505160,78%4064,36
Prototipo Standard B93012,3010755062,00%3363,74
UDES 1693560,3513734977,55%5637,31
TNH 105/100082481,2712054860,42%4290,63
Centurion Mk. 7/193505,4813034870,83%4927,27
Object 43093460,6813434765,96%4293,23
STA-182561,4112814669,57%4557,10
M26 Pershing82052,3910894660,87%3407,74
Object 25793098,1612344355,81%4129,23
UDES 14 Alt 582943,3613444269,05%5475,38
WZ-12093480,9313384173,17%4989,10
T-34-282308,2012464065,00%4394,58
AMX 12 t61001,607954060,00%3553,16
AMX M4 mle. 4572279,3812114067,50%4618,59
E 5093564,5813104067,50%4951,34
GSOR3301 AVR FS92144,9811434065,00%4327,67
IS-382747,4512793860,53%4163,99
SMV CC-5672110,5613223677,78%3883,45
Controcarro 1 Mk. 292638,2911483565,71%3120,95
Emil I82932,1513243461,76%5102,12
TNH T Vz. 5193946,5614423476,47%5042,79
AMX 50 10082470,1310923262,50%3764,74
AMX 13 7571051,617963161,29%2708,48
M4A3E8 Sherman61381,8110112669,23%3606,49
53TP Markowskiego82902,6212792161,90%4443,23
Leo72483,2514802085,00%6276,70
Centurion Mk. I82296,7012942080,00%3963,81
Jagdpanther72308,9510571942,11%4364,46
E 7594205,5815571973,68%6117,97
Caernarvon82812,7213081855,56%5736,90
LHMTV82565,0014441888,89%7057,61
Tiger (P)72446,1213981770,59%4807,24
P26/404490,444891650,00%1564,31
45TP Habicha72423,5313241566,67%4741,03
Panther II82355,7312551573,33%3923,34
Tiger I73239,2116491478,57%7021,06
VK 30.02 (M)61211,579431478,57%2890,55
GSR 3301 Setter71996,4614421376,92%7492,44
M4A1 Sherman5405,184291145,45%782,75
Cobra 92758,9112181181,82%2868,82
Jagdpanzer IV61692,2011871090,00%4569,75
Emil II94144,3014571070,00%6615,20
IS-6 82851,5013841070,00%3990,36
Löwe 83408,8016611090,00%5369,79
Dicker Max 61784,2011341070,00%4867,37
M4A1 Revalorisé 82104,409791040,00%2651,23
Crusader61562,561150966,67%8277,24
Panhard EBR 105102538,001011955,56%4586,35
Cromwell B 61952,131400875,00%4698,17
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61442,381025875,00%3994,88
P.4351102,431029757,14%5172,13
Type T-345738,86650757,14%2298,79
T2072595,001469683,33%6139,19
M15/423221,604255100,00%802,01
Excalibur 62193,201627580,00%5896,74
Krupp-Steyr Waffenträger 72546,2014385100,00%6493,37
Tiger II83447,0018444100,00%5822,36
AMX 383117,0014020,00%260,57
M4-85 51472,0015652100,00%5339,72
T1 Cunningham1314,007311100,00%3212,21
Renault FT130,002791100,00%261,00
M2 Medium Tank3200,004711100,00%898,82
M46 Patton94416,0021411100,00%8382,49
AMX 50 Foch (155) 102660,008821100,00%1639,61
FCM 362203,005361100,00%1056,71
Carro da Combattimento 45 t 104749,0014301100,00%4497,98

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 03.03.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.02.2022
Otišao: 02.03.2022
Pozicija: Novak
Član od: 11.02.2022
Otišao: 12.02.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.09.2021
Pozicija: Novak
Član od: 09.09.2021
Otišao: 18.09.2021
Pozicija: Novak
Član od: 30.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 31.01.2021
Otišao: 27.06.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 12.09.2020
Otišao: 16.09.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.01.2021
Otišao: 30.01.2021
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 16.10.2020
Otišao: 10.11.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 24.08.2020
Otišao: 11.09.2020
Pozicija: Novak
Član od: 14.12.2020
Otišao: 02.01.2021
Pozicija: Novak
Član od: 11.11.2020
Otišao: 16.11.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 18.09.2020
Otišao: 15.10.2020
Pozicija: Novak
Član od: 01.12.2020
Otišao: 13.12.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.11.2020
Otišao: 28.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 21.08.2020
Otišao: 23.08.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.08.2020
Otišao: 20.08.2020
Pozicija: Novak
Član od: 30.07.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 17.07.2020
Otišao: 26.07.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.05.2020
Otišao: 13.07.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.04.2020
Otišao: 30.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.04.2020
Otišao: 28.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 15.04.2020
Otišao: 17.04.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 03.04.2020
Otišao: 14.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.03.2020
Otišao: 02.04.2020
Pozicija: Novak
Član od: 12.03.2020
Otišao: 16.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 04.03.2020
Otišao: 08.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 14.02.2020
Otišao: 04.03.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.08.2019
Otišao: 20.01.2020