__Kenblock__

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 10.04.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke49330000
Ø Razina9,170,000,000,00
Pobjede2816557,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2043141,42%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno7341,49%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2027041,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova645071,3100,0000,0000,00
Odnos razaranja2,220,000,000,00
Otkriveno tenkova500721,0200,0000,0000,00
Počinjena šteta2.122,050,000,000,00
Bodovi zauzimanja398860,8100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi265140,5400,0000,0000,00
Iskustvo852,690,000,000,00
WN71567,060,000,000,00
WN82360,440,000,000,00
Ukupno
Bitke49330
Ø Razina9,17
Pobjede2816557,10%
Izgubljene2043141,42%
Neriješeno7341,49%
Preživjele bitke2027041,09%
Uništenih tenkova645071,31
Odnos razaranja2,22
Otkriveno tenkova500721,02
Počinjena šteta2.122,05
Bodovi zauzimanja398860,81
Obrambeni bodovi265140,54
Iskustvo852,69
WN71567,06
WN82360,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke249000
Pobjede14156,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10341,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno52,01%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9437,75%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1930,7800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,250,000,000,00
Otkriveno tenkova2430,9800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.801,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja1690,6800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2591,0400,0000,0000,00
Iskustvo839,440,000,000,00
Ukupno
Bitke249
Pobjede14156,63%
Izgubljene10341,37%
Neriješeno52,01%
Preživjele bitke9437,75%
Uništenih tenkova1930,78
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova2430,98
Počinjena šteta1.801,25
Bodovi zauzimanja1690,68
Obrambeni bodovi2591,04
Iskustvo839,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke60000
Pobjede3050,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3050,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2135,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova330,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,850,000,000,00
Otkriveno tenkova781,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta783,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja991,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi120,2000,0000,0000,00
Iskustvo614,280,000,000,00
Ukupno
Bitke60
Pobjede3050,00%
Izgubljene3050,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2135,00%
Uništenih tenkova330,55
Odnos razaranja0,85
Otkriveno tenkova781,30
Počinjena šteta783,12
Bodovi zauzimanja991,65
Obrambeni bodovi120,20
Iskustvo614,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede116,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene466,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno116,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke350,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova20,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta489,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi81,3300,0000,0000,00
Iskustvo219,500,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede116,67%
Izgubljene466,67%
Neriješeno116,67%
Preživjele bitke350,00%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova20,33
Počinjena šteta489,17
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi81,33
Iskustvo219,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke112000
Pobjede7667,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3632,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5650,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1181,0500,0000,0000,00
Odnos razaranja2,110,000,000,00
Otkriveno tenkova430,3800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.288,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja610,5400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3773,3700,0000,0000,00
Iskustvo967,570,000,000,00
Ukupno
Bitke112
Pobjede7667,86%
Izgubljene3632,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke5650,00%
Uništenih tenkova1181,05
Odnos razaranja2,11
Otkriveno tenkova430,38
Počinjena šteta1.288,92
Bodovi zauzimanja610,54
Obrambeni bodovi3773,37
Iskustvo967,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1008000
Pobjede53152,68%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene46546,13%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno121,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke38738,39%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7340,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,180,000,000,00
Otkriveno tenkova8820,8800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.223,770,000,000,00
Bodovi zauzimanja9290,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11781,1700,0000,0000,00
Iskustvo700,290,000,000,00
Ukupno
Bitke1008
Pobjede53152,68%
Izgubljene46546,13%
Neriješeno121,19%
Preživjele bitke38738,39%
Uništenih tenkova7340,73
Odnos razaranja1,18
Otkriveno tenkova8820,88
Počinjena šteta1.223,77
Bodovi zauzimanja9290,92
Obrambeni bodovi11781,17
Iskustvo700,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke307000
Pobjede17958,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12641,04%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,65%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke11938,76%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2050,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,090,000,000,00
Otkriveno tenkova2300,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.532,980,000,000,00
Bodovi zauzimanja3831,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2590,8400,0000,0000,00
Iskustvo710,490,000,000,00
Ukupno
Bitke307
Pobjede17958,31%
Izgubljene12641,04%
Neriješeno20,65%
Preživjele bitke11938,76%
Uništenih tenkova2050,67
Odnos razaranja1,09
Otkriveno tenkova2300,75
Počinjena šteta1.532,98
Bodovi zauzimanja3831,25
Obrambeni bodovi2590,84
Iskustvo710,49
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (165)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 82023,82945441260,31%2599,00
FV4005 Stage II102490,87777285455,99%2227,02
TVP T 50/51102620,95839276455,07%2613,92
Bat.-Châtillon 25 t102335,82831270754,53%2411,66
Grille 15102662,98777257557,32%2450,52
Progetto M35 mod. 46 81954,09997247261,25%2801,79
Strv S1 82202,58958236460,28%2968,68
Object 140102209,50837225555,43%2178,67
Strv 103B102866,10838160857,52%2580,26
Progetto M40 mod. 65102843,13886153857,93%2921,06
Panhard EBR 105101330,51799127657,05%1901,18
T110E5102252,70852127255,97%2063,50
AMX Chasseur de chars 81316,28810107753,48%1953,02
Leopard 1102663,4680889258,63%2484,77
IS-7102308,8585385857,11%2193,91
T-54 ltwt.91164,1081777955,20%1956,97
AMX 50 B102752,4385274156,28%2532,55
Conqueror Gun Carriage101969,9073773955,21%1927,61
Kranvagn102387,9084270255,56%2176,77
Panhard EBR 75 (FL 10) 81116,0184464357,54%2280,14
AMX 13 9091190,3780158053,45%2069,69
Type 5 Heavy102297,1389757758,75%2015,02
IS-6 81532,2085752357,17%1952,28
IS-5 (Object 730) 81476,4186846360,48%2036,27
UDES 15/16102722,0989245757,33%2705,33
M53/M5591570,2667343856,16%1689,83
Object 279 early 102421,9494640763,64%1825,37
M40/M4381156,1061135151,57%1368,71
Super Conqueror102657,1989233954,87%2338,71
T-5491739,2185033153,17%2092,87
T92 HMC101772,9865630146,84%1585,12
FV4004 Conway92195,5982927256,25%2231,71
AMX 30 1er prototype91993,5388227255,88%2230,88
Bat.-Châtillon 25 t AP91590,8979126655,64%1746,30
TS-5 81921,0196926160,15%2317,38
M54 Renegade 81840,8196226162,84%2276,91
ISU-152K 81745,8983225655,47%2224,64
Rhm.-Borsig Waffenträger81461,8871224654,88%1528,61
AE Phase I 92109,3692323859,24%2305,61
Object 430U102550,5988623456,41%2506,70
IS-381678,1190923359,23%2242,14
T57 Heavy102594,5487421555,81%2470,61
EMIL 1951 82090,51102820859,62%2875,36
Škoda T 5092258,9895219464,43%2417,53
Prototipo Standard B92392,2792919353,89%2720,02
T4991422,5481619050,00%2514,94
T34 81141,4468517251,16%1267,45
T-1091971,8889417159,06%2226,11
Panhard EBR 9091281,7188217159,06%2357,85
SU-122-44 71146,7271914855,41%1677,14
E 5092122,9598614467,36%2434,91
Leopard Prototyp A92471,3897614461,11%2704,32
Strv 103-092124,3885614259,86%2182,16
Bat.-Châtillon 155 58101509,3168513852,17%1337,40
60TP Lewandowskiego102378,6885113356,39%1997,11
FCM 50 t 81502,3583313352,63%2192,23
T9592406,9595913263,64%2308,62
Panhard AML Lynx 6x68888,5772612658,73%1843,13
E 50 Ausf. M102649,5488112559,20%2740,31
P.44 Pantera81656,0886812356,10%2501,15
Progetto C50 mod. 6692097,0292612259,02%2403,83
WZ-111 model 1-492032,9691012160,33%2300,23
Object 277102334,7091611964,71%2225,61
IS-3-II91940,7485511755,56%2026,57
IS71367,2391410968,81%2333,52
UDES 0382100,5694010956,88%2774,44
Rinoceronte102431,3087310858,33%2164,81
Object 43092404,8899810758,88%2608,81
leKpz M 41 90 mm GF 8799,7268410648,11%1396,79
UDES 1691962,6587810358,25%2111,50
M127980,2557110053,00%1369,11
AMX 30 B102298,129199861,22%2197,78
P.43 ter71302,378109254,35%2487,71
Bisonte C45 81800,639489251,09%2171,73
IS-2-II81605,227839148,35%2074,59
T-54 first prototype 81096,258119159,34%1508,78
WZ-12091967,349129055,56%2192,34
50TP Tyszkiewicza91996,738768855,68%2108,53
AMX 50 Foch B102604,408958463,10%2150,22
UDES 14 Alt 581729,949048260,98%2548,06
212A91896,948957960,76%2179,16
M48A5 Patton102564,298187754,55%2289,44
AMX 50 Foch92791,799847356,16%2986,99
AMX AC mle. 4881950,248957259,72%2499,87
WZ-13281156,348287156,34%2333,36
Charioteer81724,748146959,42%2268,26
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81677,749046957,97%2378,28
T-100 LT101180,967386850,00%1454,92
T26E4 SuperPershing 81402,948646753,73%1882,75
STB-1102512,708536450,00%2159,68
AMX 50 10081469,467936355,56%1788,87
T-4481652,328576349,21%2620,08
AMX 50 12091856,858085955,93%1978,60
STA-181667,579085856,90%2769,43
G.W. E 100101911,366835644,64%1644,56
M446725,045235657,14%1202,40
T110E4102477,618225461,11%1960,19
AMX 13 105101936,347275349,06%2566,77
Indien-Panzer81646,418735162,75%2562,83
121102073,608535054,00%2081,80
Waffenträger auf E 100102268,596624946,94%1502,27
M41 Walker Bulldog8750,476954948,98%1292,03
Dicker Max 6865,835884854,17%1672,67
KV-15892,447964562,22%2471,44
Object 261101818,776754445,45%1535,41
Bat.-Châtillon Bourrasque 81651,198584254,76%2349,47
Krupp-Steyr Waffenträger 71394,638664163,41%2610,18
AT 15A 71124,557634045,00%1702,69
Type 3 Chi-Nu Kai 5527,655283754,05%1451,46
Konštrukta T-34/1007899,336653652,78%1539,95
Ram II 5497,725513658,33%1371,17
Waffenträger auf Pz. IV92097,807723562,86%1977,97
M415452,383693441,18%548,84
WZ-132A9943,416873447,06%1232,39
Cromwell61010,478003253,13%2506,18
WZ-111 model 5A102810,848893253,13%2563,17
KV-856887,426153145,16%1354,45
Object 274a 81644,938383043,33%2221,29
Maus101859,317712951,72%1473,96
T2881619,009132669,23%2086,41
SU-14-281548,587132445,83%1794,95
Object 70492461,2910002466,67%2305,28
ST-II102187,339002462,50%1891,71
STA-2 81102,926992437,50%1277,59
ISU-15281298,837992373,91%1521,25
Chimera 81774,659532356,52%2061,94
StuG III Ausf. G5721,555952245,45%1931,41
Object 268102265,898361973,68%1802,29
Object 260 102060,796901936,84%1400,57
AMX 12 t6651,727231866,67%2054,71
AMX M4 mle. 54101868,618171855,56%1404,26
Ikv 65 Alt II61135,007591758,82%2410,56
T-62A102606,798351450,00%2327,49
Škoda T 40 6514,794911457,14%861,38
SU-1006755,824821127,27%1163,37
T25 Pilot Number 1 81634,2710891172,73%2477,65
FCM 36 Pak 40 3357,003111040,00%846,52
Caernarvon81666,209121050,00%2369,64
SU-100Y 6937,205751050,00%1437,35
Black Prince71176,89884966,67%1817,65
AMX Canon d'assaut 105 81964,89701922,22%2435,99
Vickers Medium Mk. I1229,75295850,00%1323,29
T54E191967,50774837,50%1875,57
T 55A 91535,251165875,00%1753,09
Pz.Sfl. IVc5802,86531757,14%1762,27
Object 777 Version II 91489,71839757,14%1322,75
Panzer 58 Mutz 81191,67832666,67%1895,90
AMX 13 757582,007585100,00%1124,24
T1 Cunningham1206,505914100,00%1695,77
WZ-111 81635,251123475,00%1972,28
Škoda T 256729,75527425,00%1278,56
ARL 446879,75418425,00%1130,76
MS-11126,50294450,00%611,52
XM551 Sheridan101401,25876475,00%1422,51
M56 Scorpion 7836,33742366,67%1092,68
M10 RBFM 5873,33709366,67%2219,71
Somua SM 82079,501073250,00%2691,10
43 M. Toldi III 3273,50357250,00%1274,54
D1297,002341100,00%437,64
T328904,0029610,00%645,43
VK 16.02 Leopard5144,004261100,00%425,03
AMX ELC bis50,009010,00%0,00
L-60 2257,0025110,00%1121,86
T28 Concept 7651,005551100,00%812,03
122 TM 81508,0057510,00%1540,98

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 10.04.2023
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 10.04.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 04.04.2018
Otišao: 16.04.2018
Pozicija: Novak
Član od: 19.06.2018
Otišao: 23.06.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.07.2018
Otišao: 01.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 21.05.2018
Otišao: 23.05.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 22.07.2022
Otišao: 01.10.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.09.2019
Otišao: 27.10.2019
Pozicija: Novak
Član od: 27.11.2018
Otišao: 28.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.02.2018
Otišao: 28.03.2018
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 27.03.2020
Otišao: 29.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 18.01.2021
Otišao: 18.01.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 29.12.2016
Otišao: 22.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 27.11.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.12.2016
Otišao: 27.12.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 07.11.2016
Pozicija: Novak
Član od: 23.09.2016
Otišao: 28.09.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.07.2016
Otišao: 21.09.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.07.2016
Otišao: 21.07.2016
Pozicija: Novak
Član od: 03.07.2016
Otišao: 09.07.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.06.2016
Otišao: 29.06.2016
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 06.06.2016
Otišao: 18.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.02.2016
Otišao: 04.06.2016
Pozicija: Novak
Član od: 14.02.2016
Otišao: 22.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.01.2016
Otišao: 11.02.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.12.2015
Otišao: 05.01.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.10.2015
Otišao: 07.12.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 03.10.2015
Otišao: 13.10.2015
Pozicija: Novak
Član od: 27.09.2015
Otišao: 29.09.2015
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 06.08.2015
Otišao: 25.09.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.07.2015
Otišao: 04.08.2015
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 19.04.2015
Otišao: 30.06.2015