_SoundMax_

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 15.11.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7762000
Ø Razina8,210,000,000,00
Pobjede437956,42%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene330242,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno811,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke206026,54%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova91461,1800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,600,000,000,00
Otkriveno tenkova133971,7300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.669,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja34540,4400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi81971,0600,0000,0000,00
Iskustvo789,810,000,000,00
WN71621,060,000,000,00
WN82527,530,000,000,00
Ukupno
Bitke7762
Ø Razina8,21
Pobjede437956,42%
Izgubljene330242,54%
Neriješeno811,04%
Preživjele bitke206026,54%
Uništenih tenkova91461,18
Odnos razaranja1,60
Otkriveno tenkova133971,73
Počinjena šteta1.669,33
Bodovi zauzimanja34540,44
Obrambeni bodovi81971,06
Iskustvo789,81
WN71621,06
WN82527,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke22000
Pobjede1359,09%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene836,36%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,55%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke627,27%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova80,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova592,6800,0000,0000,00
Počinjena šteta940,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja482,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi210,9500,0000,0000,00
Iskustvo728,820,000,000,00
Ukupno
Bitke22
Pobjede1359,09%
Izgubljene836,36%
Neriješeno14,55%
Preživjele bitke627,27%
Uništenih tenkova80,36
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova592,68
Počinjena šteta940,36
Bodovi zauzimanja482,18
Obrambeni bodovi210,95
Iskustvo728,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene266,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke133,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova51,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta984,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo457,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova20,67
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova51,67
Počinjena šteta984,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo457,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede375,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene125,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke250,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova41,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,000,000,000,00
Otkriveno tenkova30,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta541,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo436,500,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede375,00%
Izgubljene125,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke250,00%
Uništenih tenkova41,00
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova30,75
Počinjena šteta541,25
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo436,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta688,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo131,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta688,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo131,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke278000
Pobjede15355,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12243,88%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10236,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2420,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova2690,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta885,140,000,000,00
Bodovi zauzimanja2120,7600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3761,3500,0000,0000,00
Iskustvo487,290,000,000,00
Ukupno
Bitke278
Pobjede15355,04%
Izgubljene12243,88%
Neriješeno31,08%
Preživjele bitke10236,69%
Uništenih tenkova2420,87
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova2690,97
Počinjena šteta885,14
Bodovi zauzimanja2120,76
Obrambeni bodovi3761,35
Iskustvo487,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene360,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke240,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova71,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja2,330,000,000,00
Otkriveno tenkova51,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.337,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6212,4000,0000,0000,00
Iskustvo445,800,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova71,40
Odnos razaranja2,33
Otkriveno tenkova51,00
Počinjena šteta1.337,40
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi6212,40
Iskustvo445,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (89)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
AMX Chasseur de chars 81453,35810113355,16%2431,40
T4991224,2865056654,42%1985,93
T-54 ltwt.91305,8480632656,13%2380,70
T57 Heavy102694,8869227152,03%2400,70
T54E192117,8479726754,31%2218,15
T-5491967,2486125057,60%2370,36
IS-381798,7167623362,23%2608,88
M41 Walker Bulldog81037,2973921456,07%2282,29
T-100 LT101724,9775821050,48%2765,48
Object 140102936,0780420555,61%3108,42
Progetto M40 mod. 65102735,3988618958,73%2493,08
T-1092010,1977818652,69%2271,83
Object 430U102684,2184318056,11%2728,46
T376786,5565617858,99%2908,71
Rheinmetall Skorpion G 81803,4484117152,05%2145,26
T71 DA71221,9172116157,76%4074,48
T25 Pilot Number 1 81715,5398715756,69%3047,85
Jagdpanther II81511,2063414548,28%1683,07
Object 277102600,4992514459,03%2556,86
Object 43092856,68107612962,02%3568,94
Object 25792579,1574510955,96%3258,58
IS71736,129009356,99%3029,11
T-127 3593,458289176,92%3729,65
Jagdpanther71264,377158751,72%2009,97
Type 64 6939,228158656,98%3107,97
KV-8561012,166648257,32%1880,88
T-4481674,529537759,74%2842,32
ELC EVEN 90 81147,578507754,55%2649,88
Strv S1 81717,298357665,79%2166,16
LTTB81265,3110087061,43%3505,46
Leopard 1102477,707466648,48%2178,40
T2071446,518456555,38%2882,93
M46 Patton92354,178616552,31%2680,09
Škoda T 5092151,059095961,02%2347,98
Progetto M35 mod. 46 81754,848515554,55%2210,67
StuG III Ausf. G5662,253695150,98%1667,14
Jagdtiger92292,048875150,98%2085,72
Prototipo Standard B92143,889695168,63%2657,50
P.44 Pantera81548,088825060,00%2078,89
Conqueror92083,749705054,00%2100,71
KV-1S6811,197634768,09%1915,92
MT-256718,838584755,32%3041,60
M4A3E2 Sherman Jumbo6998,687134761,70%2599,92
Lorraine 40 t 81631,718894560,00%1996,75
Leopard Prototyp A91936,218154351,16%1885,14
Caernarvon81763,6010034261,90%2353,33
TNH T Vz. 5191571,768233844,74%1440,35
KV-15637,654063759,46%1576,23
TNH 105/100081549,369293661,11%2230,56
HWK 30 8608,406243551,43%971,65
T26E5 Patriot 81582,439293548,57%2163,31
Jagdpanzer IV6785,854923441,18%1305,25
TVP T 50/51102230,648703366,67%2041,85
M4A1 Sherman5871,388053265,63%3263,68
M24 Chaffee5667,908742965,52%3447,77
FV215b 102585,469302864,29%2260,38
Vz. 55102387,619042853,57%1960,10
M26 Pershing81172,568222762,96%1755,79
T-345798,257012441,67%2758,65
Tiger 131 6897,175952462,50%1807,48
IS-3A 81845,5210552356,52%2665,38
M18 Hellcat6948,917772378,26%1976,34
T25/271510,738612254,55%2805,93
Panhard AMD 178B6598,147212171,43%2087,59
T-284617,624452161,90%2842,51
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4436,954202055,00%1351,56
Indien-Panzer81803,909252065,00%2940,80
Škoda T 245577,455742080,00%1930,55
Black Prince71388,748931957,89%2024,59
ST vz. 394546,875391533,33%2300,13
Škoda T 256948,077331560,00%1928,63
Jagdpanzer E 100103885,2510411258,33%3372,91
T1 Cunningham1625,4512891190,91%8665,24
M2 Light2242,803281040,00%1039,99
Strv 81 81293,11819955,56%1981,37
AMX ELC bis5613,50724875,00%2861,57
50TP prototyp 81209,57701742,86%1230,49
T6751464,431164757,14%5228,20
Marder II3334,14353757,14%1029,71
T-29 3533,83663683,33%3065,26
Tetrarch 2298,60476560,00%1808,69
Cruiser Mk. II2419,20473560,00%2217,27
P.435477,00467540,00%1382,12
P.43 ter71633,00846450,00%3088,95
AMX 65 t8508,50594450,00%403,93
Cruiser Mk. I1153,33321366,67%767,39
M24E2 Super Chaffee 6195,005761100,00%511,05
Cruiser Mk. III3269,0033510,00%1248,77
Matilda41314,0011211100,00%6703,61

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 15.11.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 15.11.2023
Otišao: 24.12.2024