_Potter

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3354944100334
Ø Razina8,289,309,459,51
Pobjede1733051,66%2454,55%4444,00%16750,00%
Izgubljene1575046,95%2045,45%5454,00%16248,50%
Neriješeno4691,40%00,00%22,00%51,50%
Preživjele bitke1041131,03%1022,73%2121,00%7422,16%
Uništenih tenkova323770,97220,50710,712360,71
Odnos razaranja1,400,650,900,91
Otkriveno tenkova334871,00360,82850,852720,81
Počinjena šteta1.560,511.696,021.748,131.790,40
Bodovi zauzimanja176900,53250,57660,661660,50
Obrambeni bodovi178190,5300,0000,00170,05
Iskustvo747,04806,86763,44796,18
WN71262,98940,25874,34974,79
WN81761,491245,521241,391359,62
Ukupno
Bitke33549
Ø Razina8,28
Pobjede1733051,66%
Izgubljene1575046,95%
Neriješeno4691,40%
Preživjele bitke1041131,03%
Uništenih tenkova323770,97
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova334871,00
Počinjena šteta1.560,51
Bodovi zauzimanja176900,53
Obrambeni bodovi178190,53
Iskustvo747,04
WN71262,98
WN81761,49
Zadnja 24 sata
Bitke44
Ø Razina9,30
Pobjede2454,55%
Izgubljene2045,45%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1022,73%
Uništenih tenkova220,50
Odnos razaranja0,65
Otkriveno tenkova360,82
Počinjena šteta1.696,02
Bodovi zauzimanja250,57
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo806,86
WN7940,25
WN81245,52
Zadnjih 7 dana
Bitke100
Ø Razina9,45
Pobjede4444,00%
Izgubljene5454,00%
Neriješeno22,00%
Preživjele bitke2121,00%
Uništenih tenkova710,71
Odnos razaranja0,90
Otkriveno tenkova850,85
Počinjena šteta1.748,13
Bodovi zauzimanja660,66
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo763,44
WN7874,34
WN81241,39
Zadnjih 30 dana
Bitke334
Ø Razina9,51
Pobjede16750,00%
Izgubljene16248,50%
Neriješeno51,50%
Preživjele bitke7422,16%
Uništenih tenkova2360,71
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova2720,81
Počinjena šteta1.790,40
Bodovi zauzimanja1660,50
Obrambeni bodovi170,05
Iskustvo796,18
WN7974,79
WN81359,62
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke997000
Pobjede57157,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene39139,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno353,51%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke40140,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7880,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,320,000,000,00
Otkriveno tenkova12981,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.018,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja12421,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13581,3600,0000,0000,00
Iskustvo960,310,000,000,00
Ukupno
Bitke997
Pobjede57157,27%
Izgubljene39139,22%
Neriješeno353,51%
Preživjele bitke40140,22%
Uništenih tenkova7880,79
Odnos razaranja1,32
Otkriveno tenkova12981,30
Počinjena šteta2.018,94
Bodovi zauzimanja12421,25
Obrambeni bodovi13581,36
Iskustvo960,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova11,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.987,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo231,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova11,00
Počinjena šteta1.987,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo231,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1082000
Pobjede50446,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene56151,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno171,57%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke34932,26%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7380,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova10290,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.718,160,000,000,00
Bodovi zauzimanja9190,8500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi21952,0300,0000,0000,00
Iskustvo768,320,000,000,00
Ukupno
Bitke1082
Pobjede50446,58%
Izgubljene56151,85%
Neriješeno171,57%
Preživjele bitke34932,26%
Uništenih tenkova7380,68
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova10290,95
Počinjena šteta1.718,16
Bodovi zauzimanja9190,85
Obrambeni bodovi21952,03
Iskustvo768,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke235000
Pobjede9841,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13657,87%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,43%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5623,83%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1470,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,820,000,000,00
Otkriveno tenkova3061,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.868,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja760,3200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1360,5800,0000,0000,00
Iskustvo757,830,000,000,00
Ukupno
Bitke235
Pobjede9841,70%
Izgubljene13657,87%
Neriješeno10,43%
Preživjele bitke5623,83%
Uništenih tenkova1470,63
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova3061,30
Počinjena šteta1.868,11
Bodovi zauzimanja760,32
Obrambeni bodovi1360,58
Iskustvo757,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (401)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
IS-381169,95542119650,33%1415,45
T-5491062,79498102348,09%1005,54
FV3046633,3833592651,51%1204,98
Bat.-Châtillon Bourrasque 81734,0895291454,92%2323,36
Panhard EBR 105101610,8286388055,91%2289,35
SU-130PM 81479,3973370649,86%1512,96
Progetto M35 mod. 46 81648,9090056052,68%2154,00
Object 703 Version II 81488,6488155452,53%1659,21
Kranvagn103173,02103849458,50%3141,09
T-34-856475,9035949147,05%796,30
T-448832,1053747749,27%1130,51
IS71021,8057246954,16%1562,14
Kampfpanzer 50 t 92276,24100644655,16%2285,88
KV-856664,8840942650,23%1079,60
Super Conqueror102765,5193342348,23%2539,05
Kampfpanzer 07 RH 81477,1594239556,96%2297,56
T-44-100 Igrovoy 81545,0091339452,79%2102,40
Strv S1 81508,7669837850,79%1530,23
Krupp-Steyr Waffenträger 7810,2447136849,73%1086,24
M54 Renegade 81701,7393336453,02%2065,55
Bisonte C45 81726,2197435952,65%1973,84
CS-52 LIS 81539,1486131252,56%2005,51
TVP T 50/51102680,4792330458,22%2635,03
UDES 15/16102800,7992530152,16%2664,35
Škoda T 56 81791,6391328651,05%1804,74
60TP Lewandowskiego102802,1795427059,26%2622,28
FV4201 Chieftain Proto 92057,9893526653,01%2147,26
Object 780 102903,2392126549,81%2438,68
Object 140101747,7170826448,86%1434,51
Object 261101659,8073225551,37%1379,88
Lorraine 40 t 82064,37100625257,14%3060,17
T-34-3 81625,8092124650,81%2131,43
Vz. 55102876,2694224553,88%2377,78
Object 277102600,7090624554,69%2385,69
T77 82015,1794624050,42%2535,93
Bofors Tornvagn 81472,1586622856,14%1715,21
Object 907 102649,7899221658,33%2425,71
Turtle Mk. I 81410,9984521449,07%1402,19
AMX 13 757571,1146820948,80%1198,87
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81025,4071220949,28%1237,32
STB-1102578,8595219954,77%2495,45
S-517912,9162319448,45%1049,06
AMX ELC bis5323,6033319146,60%1054,88
AMX 13 909603,7954219051,05%773,34
M18 Hellcat6668,2238218947,09%1102,53
Object 25791109,7061918948,68%964,58
Jagdpanzer E 100102530,1375418848,40%1952,43
Object 279 early 103141,94106618258,79%2407,18
Progetto M40 mod. 65102390,5185317955,31%2129,22
T-44-100 81114,5170317742,94%1337,28
Object 430U102077,0882217452,30%1703,67
T-437677,0549817352,02%1049,82
E 50 Ausf. M102412,0489617353,76%2216,21
T-345278,6525416749,70%630,23
Leopard 1102385,3480316748,50%2019,70
KV-26665,3337216645,18%1048,53
E 65 Zwilling 81297,8778616450,00%1094,62
E 100102844,0895116154,66%2493,25
KV-15381,5535515951,57%707,29
Object 252U Defender 81184,2472715754,14%1268,65
HWK 30 8951,7671015651,28%1828,65
TS-6 91556,7078215246,71%1250,75
AMX 12 t6497,5041814845,95%1394,76
Strv K 91842,6786914347,55%1744,63
IS-7102101,0683614252,82%1847,29
E 25 7984,8864013650,74%1460,73
GSOR 1008 81532,3079713350,38%1660,66
Bat.-Châtillon 25 t102568,0288412948,06%2397,78
Grille 15102340,4175712955,04%1769,77
Prototipo Standard B91476,4570312648,41%1240,57
T110E5102555,3092812552,00%2144,63
M48A5 Patton102375,0990012559,20%2104,30
XM66F 81203,8573412251,64%1188,25
LT-432 81017,9383212251,64%2244,14
ShPTK-TVP 100 81193,4271212250,82%1181,46
Rhm.-Borsig Waffenträger81549,9265211843,22%1457,63
Leopard Prototyp A91980,2686211749,57%1933,97
Somua SM 81551,6293411559,13%1838,74
AMX M4 mle. 54102743,4896111354,87%2204,58
P.44 Pantera81045,5268110750,47%1300,83
Progetto C50 mod. 6692132,56100110761,68%2209,77
Concept No. 5101708,4465810642,45%1068,46
PTZ-78112595,3486610548,57%1548,61
FV229 Contender91167,9173610351,46%900,55
Lansen C 81282,9982810250,98%1536,37
AMX 50 B102316,8889810158,42%1902,67
Char Futur 4 92421,98102110162,38%2581,98
Object 752 91747,008169945,45%1250,89
VK 30.01 (H)5390,493529746,39%829,90
T3091874,017839751,55%1738,96
WZ-114 92165,109679756,70%2161,37
Panther II81343,107699646,88%1775,83
T-22 medium 102091,598159643,75%1705,11
AE Phase I 92053,519209651,04%1956,98
UDES 14 Alt 581262,617309556,84%1622,52
Carro da Combattimento 45 t 103005,5610179556,84%2910,11
Emil II91598,737379344,09%1315,31
Ho-Ri 3101759,157029347,31%1116,23
Jagdpanzer E 90 91428,616869244,57%1098,95
Rinoceronte102334,878778951,69%2073,71
Waffenträger auf Pz. IV91885,677388950,56%1600,32
BZ-75102092,608468855,68%1572,43
T28 Prototype81408,807558855,68%1566,68
ELC EVEN 90 8550,926508844,32%899,23
FV230 Canopener101647,807958450,00%1062,80
Bishop5402,352488349,40%787,67
Cobra 92030,359068260,98%1995,10
Toro 91528,677298138,27%1147,32
Object 274a 81635,889518051,25%2299,27
TS-5 81671,188867945,57%1717,08
CS-5381163,137097853,85%1618,39
CS-63102409,648697851,28%2268,67
Object 43091491,527577748,05%1289,45
Kampfpanzer 07 P(E) 102439,269187753,25%2112,80
A-20572,881527642,11%36,13
IS-3-II92274,139947554,67%2523,65
FV380591724,018617455,41%2064,01
T110E4102222,228207455,41%1756,20
Durchbruchswagen 24157,321687440,54%180,20
Löwe 81114,597367444,59%1143,68
T675351,683387352,05%708,62
E 75 TS 81818,7010557365,75%2806,69
Bat.-Châtillon 25 t AP91673,488107150,70%1778,98
CS-5992408,429787156,34%2960,13
Jagdtiger91867,238276959,42%1793,65
M-III-Y81736,689826950,72%2351,30
VK 72.01 (K) 103027,8710156762,69%2690,79
T57 Heavy102979,979386650,00%2801,81
Rheinmetall Panzerwagen101208,067526651,52%1362,44
Char Murat 91264,176936650,00%1023,09
Udarniy 81395,298856653,03%1305,92
Conqueror91627,318086547,69%1481,35
SDP 58 Kilana8831,115656547,69%704,50
53TP Markowskiego81772,929096450,00%2561,87
Concept 1B 92622,3411546465,63%2260,65
TNH T Vz. 5192359,4810586363,49%2800,18
UDES 1691617,577606350,79%1484,67
IS-3A 81108,336296334,92%924,08
FV215b (183) 102113,536946243,55%1676,96
FV227 Conceiver8805,815926238,71%646,25
BT-7480,341336150,82%112,74
WZ-113G FT101964,628246159,02%1351,82
AMX 13 57 71147,0810656162,30%3068,99
Type 6891247,987165846,55%868,85
T-284307,932795750,88%951,35
Pudel 6548,574035641,07%783,44
Emil I81451,458635657,14%1676,85
Type 6192296,469175646,43%2582,41
Progetto CC55 mod. 5481920,719445644,64%2492,73
Panhard EBR 9091044,898565666,07%1856,08
AMX 50 Foch92646,7310695561,82%3153,97
Crusader 5.5-in. SP7754,716015552,73%1055,93
Conqueror Gun Carriage101241,946235444,44%864,37
SMV CC-6781786,569305253,85%2400,35
Pz.Kpfw. III Ausf. E375,291125234,62%0,00
BZT-70 101910,607985250,00%1071,42
AMX 13 105102013,769925162,75%3218,97
Hotchkiss EBR7434,535475150,98%851,22
FV224 Chopper7704,865895149,02%680,37
P.43 bis6937,467015058,00%2210,38
Nashorn6629,564345040,00%929,10
UDES 03 Alt 3 91582,847185044,00%1187,71
Charioteer82062,2910484965,31%2939,17
Manticore101060,828654957,14%1286,86
122 TM 81893,449254852,08%2321,34
Yong Bing 91741,119204759,57%1418,66
SU-855273,352164647,83%451,90
50TP Tyszkiewicza91974,808354647,83%1891,73
E 5092409,5410304656,52%2787,21
T-1091630,117394639,13%1498,78
M-V-Y102348,159344654,35%1947,03
Controcarro 3 Minotauro102640,849154562,22%1938,55
T-100 LT101279,737454546,67%1686,12
50TP prototyp 81497,808974459,09%1800,79
45TP Habicha71452,558514450,00%2163,08
Caernarvon81255,027314434,09%1293,84
Tiger II81547,958024447,73%1812,89
T54E191833,168944459,09%1894,29
VK 30.02 (M)6579,434364443,18%963,03
SDP 57 Gowika7852,955934358,14%1092,50
GSOR 3301 AVR FS9831,1210344376,74%1382,63
STA-2 81642,179514250,00%2551,77
FV20781018,277054151,22%1200,57
TNH 105/100081766,059284050,00%2498,33
Indien-Panzer81519,608724055,00%2290,13
Pz.Sfl. IVc5313,253294045,00%512,57
Tortoise92628,4011494067,50%2618,20
Type 59 81784,779933946,15%2479,56
Strv 103B102335,777933958,97%1593,57
SDP 44 Burza6482,033763933,33%508,52
SU-54120,421353844,74%90,18
E 7592025,398843855,26%2176,44
TBT 91767,717953844,74%1326,59
Strv 746492,304633745,95%826,85
M26 Pershing81336,658653767,57%1865,34
Type 4 Ju-To7882,326523751,35%1018,81
Centurion Mk. 7/191972,949563655,56%2149,71
Coccodrillo 101753,977813647,22%1187,29
M46 Patton91306,286713630,56%1174,55
Bat.-Châtillon 12 t8839,227243655,56%1853,60
Panhard AML Lynx 6x68669,116123644,44%1150,45
H3 91490,817493644,44%1112,57
SU-263140,371403548,57%230,38
Rheinmetall Skorpion G 82302,149543542,86%3181,58
Panther71090,917453447,06%1754,94
Sexton II397,791033435,29%146,60
KV-481537,098073345,45%1715,79
Type 3 Ju-Nu6608,884883237,50%650,57
Predatore 91581,227233240,63%1114,51
Type 2597 Chi-Ha391,831323040,00%64,24
WZ-111 model 5A101450,077063050,00%910,17
FV4005 Stage II101734,476083046,67%1237,94
Projet Louis 9748,336923056,67%977,97
SU-14-28898,146742951,72%821,74
DBV-152 101541,666312948,28%848,71
M-VI-Y92116,249142948,28%2158,47
IS-2-II81690,869622965,52%2256,28
Pz.Kpfw. 5581728,7210232965,52%1707,60
WZ-111 model 1-49861,826802846,43%637,60
T9593052,6811682867,86%2897,38
T26E4 SuperPershing 81698,759952842,86%2377,44
T-34-85M 61485,689812853,57%2782,24
Strv m/425320,484062770,37%884,38
M10391966,708772755,56%1897,48
ST-II103124,789832751,85%2892,72
TS-54 81728,0010362759,26%2126,93
Kunze Panzer 92502,379572751,85%2805,13
IMT 81041,526362748,15%927,81
SU-10181524,388302657,69%1801,72
AMX 50 Foch B102353,238632657,69%1938,50
Kampfpanzer 67102177,008392646,15%1629,56
Caernarvon Action X 81349,888822642,31%1806,00
WZ-120G FT 91629,386142623,08%994,21
T803112112,588812650,00%1283,11
Škoda T 5091336,847542560,00%1289,26
AMX 50 12091855,809142556,00%2024,86
ST-I92702,6412322568,00%3724,19
Sturer Emil71014,886542556,00%1540,14
Leox 91102,286062540,00%692,85
Tiger I71424,547492433,33%1787,47
T3281579,509912462,50%2117,63
Škoda T 27 81545,008962458,33%2132,17
M10 RBFM 5564,294322445,83%1023,84
121B 102557,589492458,33%2276,88
STA-181399,618602365,22%2028,89
T-463160,351762343,48%505,58
Jagdpanther71080,486752365,22%1464,38
Centurion Action X102529,309522360,87%2236,35
AMX Canon d'assaut 105 81757,138392347,83%1982,36
Object 268 Version 4102340,828092245,45%1605,04
VK 75.01 (K) 81297,738512254,55%1412,68
T2071253,818222161,90%2078,32
Maus102140,197422133,33%1339,54
Škoda T 2561275,409582055,00%2952,50
T2971761,859622050,00%2382,14
SDP 60 Gonkiewicza9853,005422045,00%493,40
T2881966,259912055,00%2338,21
Type 71101237,956212045,00%658,51
TS-60 91238,706612045,00%969,86
Vz. 62 Jasan 91885,308882055,00%1811,47
Leo7774,746331963,16%1237,59
Black Prince71058,687661942,11%1588,12
M8A14167,951931942,11%189,20
Birch Gun4212,372091952,63%751,52
Pawlack Tank61286,228901861,11%2742,58
Chimera 81594,068601850,00%1537,87
Lago4223,293261764,71%685,29
Carro d'assalto P.8871394,068831752,94%1919,79
Type 5781167,887641758,82%1222,77
T110E3102361,828171752,94%1657,42
Terrifiant 92354,009221741,18%1613,62
BT-2247,751131650,00%84,37
P.435465,504911656,25%1252,58
Vickers Mk. E Type B269,88791618,75%39,75
Mitsu 1085570,314341643,75%831,10
AMX M4 mle. 5192733,1911851681,25%2834,78
T6981325,407361533,33%1492,97
Ambassador 92248,2010271560,00%1948,12
T1 Heavy5984,716931442,86%2266,67
Marder 38T4415,292881457,14%1056,47
Kpz. Erich Konzept I 91759,0010991492,86%1588,63
Kanonenjagdpanzer 2 81273,367321464,29%1171,16
Pz.Kpfw. Neu112267,298721450,00%1355,21
Object 432U112060,648601457,14%1365,85
AAT60 81091,936941442,86%935,79
King Tiger (Captured) 71224,437361442,86%1526,31
IS-4102043,928321346,15%1406,73
M-II-Y71904,3110851361,54%3133,00
IS-2 shielded 71271,467501346,15%1521,02
Vickers MBT Mk. 3 102543,779601369,23%2401,22
Ashigaru 101053,925091330,77%397,65
116-F3 102293,779511361,54%1760,70
Churchill VII6717,006131241,67%1254,07
BZ-79112063,929191258,33%1186,27
Pz.Kpfw. VII102101,177911250,00%1386,23
Super Hellcat 7975,335581250,00%1427,78
VK 45.03 71144,338741275,00%1765,39
Object 265T 91567,508481258,33%1244,01
T-34-281408,369711172,73%2023,57
O-I6780,365601145,45%1086,27
AMX 38385,551661145,45%62,78
Object 7049618,185891163,64%443,39
VK 168.01 Mauerbrecher 82121,558881127,27%2640,08
FV1066 Senlac 8690,916811154,55%1390,94
AMX M4 mle. 49 81791,1810301145,45%2800,33
Pz.Kpfw. II224,201571070,00%261,00
AMX 404153,903031060,00%508,52
FV225 Collector 91449,409111060,00%1210,67
Executor111757,606361040,00%922,12
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6575,106351060,00%973,88
114 SP2 101025,805331040,00%426,46
14TP4139,22222944,44%291,51
Panzerjäger I2169,56143944,44%451,84
Vz. 44-17988,56762955,56%1229,82
Controcarro 1 Mk. 291624,89714933,33%1338,10
M-IV-Y 82334,671055955,56%2850,75
T-50-2 6321,44481944,44%663,74
Stridsyxa 81107,56763966,67%1100,65
M4A3E8 Sherman6704,13727887,50%1663,84
25TP KSUST II5111,13212837,50%0,25
Churchill I5590,63449825,00%1061,65
T-262135,50235875,00%767,72
NC 70 Błyskawica101910,00663837,50%1110,71
FV217 Badger102012,63585825,00%997,58
Panhard AMD 178B674,75249825,00%0,91
FV4025 Contriver111872,38820850,00%926,19
SU-85I 5703,63525837,50%1322,90
SPHT 91780,63637837,50%1023,27
Wespe390,4395742,86%102,31
IS-6 81283,57868757,14%1474,45
Ho-Ri Shugo112554,86881757,14%1652,30
K-91-PT 91596,43632742,86%1170,72
AMX 67 Imbattable111916,29868742,86%1091,13
Panhard EBR 75 (FL 10) 8715,00622742,86%1051,65
Buryan 91742,57670728,57%961,21
Vickers Medium Mk. I1117,83138633,33%423,47
Matilda4276,17293633,33%565,19
Hotchkiss H352160,50222683,33%802,24
T34 8938,00518616,67%704,06
M5A1 Stuart4136,17237650,00%315,35
Vz. 64 Blesk8456,50542650,00%588,66
Loyd Gun Carriage291,33160666,67%593,16
AMX 30 B102274,17776650,00%1791,93
Waffenträger auf E 100102111,33494616,67%1125,33
E 77 91866,83922650,00%1745,10
Churchill Crocodile 61252,331015666,67%2284,89
Renault NC-31143,80135560,00%176,27
Marder II3202,20221540,00%386,89
SDP 40 Zadymka5108,80163520,00%0,00
Chieftain/T95 8676,60459520,00%542,35
Gorilla112002,20703540,00%1198,82
AMX ELC 901 6307,60340540,00%511,62
Durendal 101618,001009580,00%1219,49
MS-1147,751354100,00%261,27
Type 5 Heavy101271,75492425,00%491,49
Strv 103-091920,75503425,00%1181,23
T-29 3409,50500475,00%1957,23
Tiger 131 6939,25740450,00%1671,15
Saryuda 92009,25728425,00%1647,70
Type T-345201,00216333,33%265,64
Black Prince II 7546,33626366,67%694,61
M4A3(76)W Sherman 6660,00645366,67%1038,62
LHMTV8828,331022366,67%1507,89
Eclipse 91550,6711543100,00%1310,16
Leichttraktor166,00118250,00%139,43
Type 97 Te-Ke 2112,00132250,00%375,26
Vz. 71 Tesák10342,50456250,00%205,32
Pz.Kpfw. M 15 3222,0031620,00%514,39
Object 777 Version II 92910,00987250,00%2170,18
Pz.Sfl. IC 4481,00492250,00%1222,89
Strv m/42-57 Alt A.2 61073,5046720,00%1863,31
EMIL 1951 82379,5012722100,00%2694,58
Husarz 8333,0022820,00%13,33
T92 8413,50465250,00%547,80
Object 260 101100,50657250,00%568,76
T-54 first prototype 81166,5012162100,00%1635,20
A25 Harry Hopkins I 4298,50419250,00%637,73
T78 61344,50794250,00%2141,86
43 M. Toldi III 3160,00249250,00%608,78
Chaffee Camouflaged 5459,00647250,00%1250,29
KB-52 91828,50849250,00%1480,32
Fiat 30001228,003641100,00%1356,68
L6/402192,003961100,00%685,03
Renault FT129,002001100,00%261,00
Škoda T 15A 40,0012210,00%0,00
Vz. 63P114729,0016531100,00%4740,09
Object 705A101296,0029010,00%581,09
Rheinmetall Begleitwagen 3339,0031510,00%357,56
KV-1SA 5338,0019210,00%364,91
M16/43 Sahariano 3689,0011431100,00%2723,40
KV-220-2 5210,004741100,00%353,20
SU-100Y 60,0011310,00%0,00
SU-122-44 7466,007371100,00%613,25
Char de transition 60,003421100,00%261,00
Panther/M10 70,0020310,00%0,00
FCM 2C 3653,0050610,00%1952,08
Chrysler K 8978,008161100,00%973,52
StuG IV 5869,0030010,00%2985,31
BT-7 artillery 30,001151100,00%261,00
Brennos 81033,0057010,00%1034,98
Fauteur111370,0010651100,00%762,94

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 27.10.2026
Otišao: 29.10.2026
Pozicija: Novak
Član od: 20.10.2026
Otišao: 26.10.2026
Pozicija: Novak
Član od: 13.10.2026
Otišao: 18.10.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 13.08.2026
Otišao: 11.10.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 25.12.2025
Otišao: 03.07.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 15.08.2025
Otišao: 09.12.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 20.01.2025
Otišao: 14.08.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.09.2022
Otišao: 21.12.2024