_Grou

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.01.2019

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke21971006
Ø Razina7,840,000,0010,00
Pobjede1264457,55%00,00%00,00%233,33%
Izgubljene913841,59%00,00%00,00%466,67%
Neriješeno1890,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke719132,73%00,00%00,00%233,33%
Uništenih tenkova285311,3000,0000,0030,50
Odnos razaranja1,930,000,000,75
Otkriveno tenkova301591,3700,0000,0040,67
Počinjena šteta1.698,840,000,001.908,33
Bodovi zauzimanja189200,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi252241,1500,0000,0000,00
Iskustvo865,650,000,00709,83
WN71718,090,000,00617,97
WN82564,480,000,001135,14
Ukupno
Bitke21971
Ø Razina7,84
Pobjede1264457,55%
Izgubljene913841,59%
Neriješeno1890,86%
Preživjele bitke719132,73%
Uništenih tenkova285311,30
Odnos razaranja1,93
Otkriveno tenkova301591,37
Počinjena šteta1.698,84
Bodovi zauzimanja189200,86
Obrambeni bodovi252241,15
Iskustvo865,65
WN71718,09
WN82564,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke6
Ø Razina10,00
Pobjede233,33%
Izgubljene466,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke233,33%
Uništenih tenkova30,50
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova40,67
Počinjena šteta1.908,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo709,83
WN7617,97
WN81135,14
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke120000
Pobjede6050,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5545,83%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno54,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4638,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova800,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova590,4900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.994,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja170,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi760,6300,0000,0000,00
Iskustvo725,580,000,000,00
Ukupno
Bitke120
Pobjede6050,00%
Izgubljene5545,83%
Neriješeno54,17%
Preživjele bitke4638,33%
Uništenih tenkova800,67
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova590,49
Počinjena šteta1.994,23
Bodovi zauzimanja170,14
Obrambeni bodovi760,63
Iskustvo725,58
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke211000
Pobjede11353,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9042,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno83,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8037,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1320,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova2901,3700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.186,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja4932,3400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3301,5600,0000,0000,00
Iskustvo707,330,000,000,00
Ukupno
Bitke211
Pobjede11353,55%
Izgubljene9042,65%
Neriješeno83,79%
Preživjele bitke8037,91%
Uništenih tenkova1320,63
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova2901,37
Počinjena šteta1.186,24
Bodovi zauzimanja4932,34
Obrambeni bodovi3301,56
Iskustvo707,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke160000
Pobjede9257,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6842,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7446,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1510,9400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,760,000,000,00
Otkriveno tenkova1831,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta723,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja110,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7774,8600,0000,0000,00
Iskustvo571,820,000,000,00
Ukupno
Bitke160
Pobjede9257,50%
Izgubljene6842,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke7446,25%
Uništenih tenkova1510,94
Odnos razaranja1,76
Otkriveno tenkova1831,14
Počinjena šteta723,13
Bodovi zauzimanja110,07
Obrambeni bodovi7774,86
Iskustvo571,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke33000
Pobjede1957,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1442,42%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1442,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova341,0300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,790,000,000,00
Otkriveno tenkova431,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.187,940,000,000,00
Bodovi zauzimanja1023,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi250,7600,0000,0000,00
Iskustvo884,480,000,000,00
Ukupno
Bitke33
Pobjede1957,58%
Izgubljene1442,42%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1442,42%
Uništenih tenkova341,03
Odnos razaranja1,79
Otkriveno tenkova431,30
Počinjena šteta1.187,94
Bodovi zauzimanja1023,09
Obrambeni bodovi250,76
Iskustvo884,48
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2365000
Pobjede153865,03%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene80734,12%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno200,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke106144,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20720,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,590,000,000,00
Otkriveno tenkova26001,1000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.060,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja37741,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi34731,4700,0000,0000,00
Iskustvo760,870,000,000,00
Ukupno
Bitke2365
Pobjede153865,03%
Izgubljene80734,12%
Neriješeno200,85%
Preživjele bitke106144,86%
Uništenih tenkova20720,88
Odnos razaranja1,59
Otkriveno tenkova26001,10
Počinjena šteta1.060,52
Bodovi zauzimanja37741,60
Obrambeni bodovi34731,47
Iskustvo760,87
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke230005
Pobjede12453,91%00,00%00,00%480,00%
Izgubljene10646,09%00,00%00,00%120,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8034,78%00,00%00,00%360,00%
Uništenih tenkova1830,8000,0000,0030,60
Odnos razaranja1,220,000,001,50
Otkriveno tenkova1260,5500,0000,0010,20
Počinjena šteta1.948,560,000,002.071,20
Bodovi zauzimanja1730,7500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3781,6400,0000,0000,00
Iskustvo764,890,000,001.092,80
Ukupno
Bitke230
Pobjede12453,91%
Izgubljene10646,09%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke8034,78%
Uništenih tenkova1830,80
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova1260,55
Počinjena šteta1.948,56
Bodovi zauzimanja1730,75
Obrambeni bodovi3781,64
Iskustvo764,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke5
Pobjede480,00%
Izgubljene120,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke360,00%
Uništenih tenkova30,60
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova10,20
Počinjena šteta2.071,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.092,80
Anzeigen

Tenkovi (244)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 140102658,3094699857,11%2880,25
E 25 71476,2796763358,61%2970,43
T-5492126,2596856358,44%2826,00
FCM 50 t 81786,61101651757,06%2929,48
M41 Walker Bulldog81372,61106451361,40%3678,54
Panther mit 8,8 cm L/71 81422,9088046251,95%2271,90
WZ-111 81549,5593245158,09%2244,08
T71 DA7836,7180642252,37%2045,28
E 50 Ausf. M103090,12100440459,41%3433,32
AMX Chasseur de chars 81631,3396239856,78%2766,42
T-54 ltwt.91611,20101038458,85%2861,47
STB-1102797,7194138255,50%3134,07
T-54 first prototype 81727,99105637157,41%2998,73
Type 64 6905,0384433957,82%2827,75
Leopard 1102941,3396232961,09%3356,90
IS-381361,8380832156,07%1714,53
E 5092607,46112431470,06%3465,62
T92 HMC102024,0965630752,77%2032,40
Bat.-Châtillon 25 t102956,3197329360,07%3211,80
IS-7102261,8484128854,86%2143,25
T-4481393,8388427858,99%2415,07
FV215b 102814,5794527258,82%2981,16
M40/M4381434,8667225356,52%1604,14
M53/M5592008,7969923151,95%2309,90
T110E5103028,2499021962,56%3045,11
Spähpanzer Ru 25191356,1389321953,88%2285,72
Conqueror92157,5793820358,62%2321,05
T-1091913,1585319655,61%2139,88
Black Prince7879,1472319550,26%1166,26
Type 6192293,0694319552,82%2942,81
M10392501,43105019159,16%3029,46
Caernarvon81371,8980318848,94%1698,52
T216310,8650418651,61%785,72
T 55A 92535,24111618468,48%3423,30
Type 59 81973,60114518165,75%3484,61
Object 70492345,5191317759,32%2286,86
AMX 13 9091305,8791417356,07%2528,15
WZ-13171464,83106116758,68%4019,50
T-34-3 81832,77105316464,63%3280,90
Škoda T 5092925,70113916262,96%3509,64
ISU-15281987,7786715855,70%2371,25
TOG II* 6673,0854315653,21%1115,77
STA-181518,5484915550,97%2210,81
SU-122-44 71368,1185915565,16%2400,69
IS7940,6361715347,06%1209,25
Centurion Action X102891,2398515362,09%3273,09
T-4371128,9985814657,53%2458,05
Churchill I5369,6029814450,69%687,23
Cromwell61089,6890014360,84%2753,54
Bat.-Châtillon 25 t AP92441,86106814365,73%3453,01
WZ-111 model 1-492578,58106714259,86%3191,68
Centurion Mk. 7/192535,57108914267,61%3256,04
KV-856496,9448713948,20%680,12
Panther II81642,8094313958,27%2686,45
Panther71158,8182113154,96%2193,56
Leopard Prototyp A92289,4192213051,54%3004,76
Type 5 Chi-Ri71082,3474712749,61%2064,53
T-34-856755,7363212548,00%1589,76
Super Conqueror103326,15103112561,60%3171,08
Object 260 103116,11106212268,85%3236,55
T2971013,8669511446,49%1089,53
T3281883,94103111464,04%2672,59
MT-256923,2987811357,52%3781,35
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81446,5378911347,79%1731,44
M66687,0356010749,53%1153,78
AMX 50 10081905,8395210555,24%2646,09
AMX 13 7571044,4184410454,81%2583,91
M46 Patton92788,66112710361,17%3720,63
Rhm.-Borsig Waffenträger82300,74104010364,08%2892,66
Churchill VII6476,9048010147,52%710,45
Waffenträger auf Pz. IV92560,8792010058,00%2565,55
AMX 30 1er prototype92680,8310879563,16%3720,40
T-345451,564899450,00%1348,33
Emil II92716,2412279377,42%3642,24
Object 907 102941,3110688565,88%2589,59
TVP VTU Koncept81712,239488359,04%3194,74
M75169,332768345,78%405,15
T-22 medium 102607,2110568269,51%2448,26
T26E5 Patriot 81889,9811408165,43%2967,92
11081893,4410128065,00%2867,82
T376729,317938063,75%2457,21
T6981323,327847946,84%1823,35
T9592212,498537254,17%1957,11
Tiger (P)71348,679317263,89%2091,47
KV-15346,752987153,52%655,35
VK 30.02 (M)6721,896587156,34%1507,99
KV-1S5338,454787160,56%654,89
Type 4 Chi-To6811,826946753,73%1782,91
Object 43093032,5211766659,09%3184,45
SU-15271299,357806360,32%2195,46
Comet71567,7710736162,30%3717,88
Kranvagn102849,879396060,00%2863,82
T-284204,922345959,32%654,76
Emil I82334,0712345969,49%3693,06
ARL 4461149,468355967,80%2613,52
SU-10182051,399935962,71%2934,76
P.44 Pantera81860,919595856,90%2927,36
Leichttraktor1215,594495860,34%1487,81
M3 Lee4159,662075841,38%330,67
AMX 12 t6753,287615858,62%2486,13
ELC EVEN 90 81419,989265754,39%3298,95
BDR G1 B5502,484595646,43%1059,24
AMX M4 1949 Liberte 81954,5811085560,00%2517,48
M5 Stuart4154,432355450,00%513,60
Chieftain/T95 81764,2110785263,46%2905,03
M26 Pershing82175,1611145158,82%3501,02
M1271013,226205060,00%1451,54
Aufklärungspanzer Panther71046,768624963,27%2595,98
Object 252U Defender 81983,0210754965,31%2637,28
SU-855372,523484856,25%834,21
Škoda T 2561266,3110604866,67%3966,98
Konštrukta T-34/10071673,6910884872,92%3577,05
T1 Heavy Tank5552,305974755,32%1288,22
leKpz M 41 90 mm GF 81478,179474751,06%2983,60
O-I61132,638524665,22%2338,82
M24 Chaffee5319,005324645,65%1102,27
M446929,116574654,35%1641,84
Type 3 Chi-Nu5583,075664548,89%1989,87
T2881683,649064564,44%1976,80
Lorraine 40 t 82276,0510614454,55%3193,89
VK 30.01 (P)6972,447954367,44%2346,68
Object 26392128,099094360,47%2029,90
Centurion Mk. I81709,2210304165,85%2858,52
IS-271579,859504060,00%2609,00
M3 Stuart3113,721493943,59%307,81
Valentine4175,902263948,72%588,47
VK 16.02 Leopard5396,955133951,28%1462,19
M4A3E2 Sherman Jumbo61339,5410063969,23%3646,32
AMX ELC bis5353,576163767,57%1274,21
Object 430U102951,169403748,65%2352,78
121B 102897,9210183762,16%3288,64
T675568,615803663,89%1474,76
Tiger I71706,1410273562,86%2817,51
VK 28.016492,895923554,29%1349,42
T110E3102297,407473554,29%1639,39
A-204227,243933455,88%931,91
FV3046644,534603447,06%1102,72
T-44-100 82055,8211823467,65%3417,37
Leo71718,8810833357,58%3865,63
Type T-345865,398103375,76%3373,34
Caernarvon Action X 81801,7910943351,52%2637,82
M2 Medium Tank398,001473250,00%226,62
Cruiser Mk. II3136,721443231,25%349,50
S35 CA5622,785923246,88%1518,29
T2071521,1911053177,42%3152,32
Dicker Max 61036,137713066,67%2120,36
Valentine II 4668,349062975,86%3540,97
M41 HMC5570,394182846,43%839,98
Type 5861323,3910572875,00%3228,39
SU-10061107,158702774,07%2565,35
Tetrarch 2236,854092759,26%1448,89
Type 1 Chi-He4348,124772657,69%1524,04
ARL V396795,466502665,38%1820,83
Hotchkiss H352253,003952552,00%1546,34
Sturmpanzer II4299,123002540,00%729,49
T1 Cunningham1154,924102458,33%1088,79
B14308,544342454,17%1041,16
59-166918,889292462,50%3133,12
Birch Gun4272,713032437,50%835,65
M2 Light Tank271,171062321,74%85,59
T28 Concept 71339,838922369,57%2487,40
Somua SAu 404347,953942245,45%934,68
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4572,525392138,10%1855,62
Prototipo Standard B93296,4313332180,95%4120,33
AMX 404120,602432045,00%319,61
SU-85B4305,703582050,00%689,53
Rheinmetall Skorpion G 81879,658502055,00%2020,61
T-46387,581541942,11%170,34
M5A1 Stuart4379,005021942,11%1611,84
T2 Medium Tank255,261041936,84%16,14
Pz.Kpfw. II Luchs4241,054891968,42%941,64
T3 HMC2183,212681947,37%708,82
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5474,535021963,16%1371,74
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2165,894271952,63%903,60
M10 Wolverine5849,228941888,89%2811,19
M8A14200,832591838,89%321,74
Progetto M35 mod. 46 82879,0613801866,67%4284,91
IS-3A 82057,1112111877,78%2590,35
Type 97 Chi-Ha3137,822771758,82%437,22
SU-76M3240,062711741,18%608,78
Renault UE 573296,594291758,82%1137,43
FV4202 81806,249921752,94%2648,96
StuG IV 5640,715951764,71%2173,79
M4 Sherman5598,815671643,75%1549,28
Pz.Kpfw. II2213,194831662,50%1345,73
Stuart I-IV3151,933811573,33%690,80
T4991066,206741533,33%1163,52
VK 30.01 (H)5367,854971369,23%775,78
T-26257,62911346,15%76,71
Sturmpanzer I Bison3171,081931266,67%595,10
Pz.Kpfw. III Ausf. E353,422091241,67%6,31
O-Ni71406,9210201258,33%2055,55
Pz.Kpfw. I Ausf. C3318,426291266,67%2291,91
G.Pz. Mk. VI (e)238,25791241,67%20,04
BT-73126,732871154,55%555,47
Sexton II3223,732841145,45%964,79
M7 Priest3278,453271154,55%721,27
AMX 383143,642321136,36%437,86
T25 AT71739,4511711181,82%3589,44
BT-22134,002461040,00%546,20
Škoda T 245876,607791060,00%3132,12
AT-1255,801271050,00%71,42
Grille5424,003521050,00%683,23
M36 Jackson61273,207491040,00%2468,18
Cruiser Mk. IV3135,002281040,00%282,06
Sturer Emil71280,407031050,00%1904,48
T-60226,10971030,00%0,00
Crusader5555,67675966,67%2135,86
T56 GMC3247,44317944,44%724,32
Renault FT AC2127,11220944,44%324,70
Cruiser Mk. III2184,56351944,44%917,51
Grant4120,38222837,50%122,64
Strv m/42-57 Alt A.2 61316,13906850,00%3021,52
STA-2 82292,381468887,50%4563,11
Vickers Mk. E Type B2196,86287742,86%1024,30
MS-1131,86118771,43%261,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3194,86274742,86%547,85
Type 2597 Chi-Ha3198,57348742,86%583,67
M374515,86488757,14%2004,39
Cruiser Mk. I282,43119771,43%387,88
T23E3 7893,57716771,43%1599,29
Grille 15104897,431086757,14%4837,71
BT-7 artillery 3318,00633785,71%2105,17
Chi-Ni276,50326683,33%410,42
T1 HMC2137,50209650,00%701,84
SU-263297,33315650,00%842,76
D1239,2087520,00%0,00
Covenanter4294,80574580,00%1386,64
Marder II3432,20435540,00%1553,96
Vickers Medium Mk. I186,75202475,00%504,44
D23222,50440475,00%1174,35
Renault FT163,00191366,67%335,99
Renault Otsu118,0087333,33%0,00
Renault NC-31168,67114366,67%348,45
Type 3 Chi-Nu Kai 51441,00942333,33%7246,97
M22260,00469250,00%1459,71
Universal Carrier 2-pdr212,508520,00%3,10
T25 Pilot Number 1 82873,501435250,00%3961,99
Pz.Kpfw. 35 (t)2217,004441100,00%1283,37
105 leFH18B2 51418,009921100,00%3927,67
Loyd Gun Carriage2268,003401100,00%2210,04
Bishop592,002521100,00%261,00
T-50-2 61906,0080010,00%6611,81
LT-432 81798,0013621100,00%3670,18

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 14.01.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.12.2018
Otišao: 13.01.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.11.2018
Otišao: 15.12.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.04.2016
Otišao: 06.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.11.2015
Otišao: 17.03.2016
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 31.07.2015
Otišao: 12.11.2015
Pozicija: Novak
Član od: 17.06.2015
Otišao: 27.07.2015
Pozicija: Novak
Član od: 10.06.2015
Otišao: 14.06.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.10.2014
Otišao: 06.06.2015
Cookies help delivering this services. Uči više  Close