_Grou

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.04.2016

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke206880049
Ø Razina7,800,000,009,86
Pobjede1186157,33%00,00%00,00%2755,10%
Izgubljene865641,84%00,00%00,00%1938,78%
Neriješeno1710,83%00,00%00,00%36,12%
Preživjele bitke670932,43%00,00%00,00%1734,69%
Uništenih tenkova265121,2800,0000,00781,59
Odnos razaranja1,900,000,002,44
Otkriveno tenkova283481,3700,0000,00861,76
Počinjena šteta1.667,150,000,002.964,67
Bodovi zauzimanja184810,8900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi237351,1500,0000,0000,00
Iskustvo855,930,000,001.025,33
WN71701,310,000,001836,44
WN82530,760,000,003045,35
Ukupno
Bitke20688
Ø Razina7,80
Pobjede1186157,33%
Izgubljene865641,84%
Neriješeno1710,83%
Preživjele bitke670932,43%
Uništenih tenkova265121,28
Odnos razaranja1,90
Otkriveno tenkova283481,37
Počinjena šteta1.667,15
Bodovi zauzimanja184810,89
Obrambeni bodovi237351,15
Iskustvo855,93
WN71701,31
WN82530,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke49
Ø Razina9,86
Pobjede2755,10%
Izgubljene1938,78%
Neriješeno36,12%
Preživjele bitke1734,69%
Uništenih tenkova781,59
Odnos razaranja2,44
Otkriveno tenkova861,76
Počinjena šteta2.964,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.025,33
WN71836,44
WN83045,35
Izrađeno u: 11.08.2014 18:20
Posljednja bitka: 02.08.2018 22:15
Zadnje ažuriranje: 20.08.2018 04:19

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke119000
Pobjede5949,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5546,22%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno54,20%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4638,66%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova780,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,070,000,000,00
Otkriveno tenkova590,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.000,350,000,000,00
Bodovi zauzimanja170,1400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi760,6400,0000,0000,00
Iskustvo725,280,000,000,00
Ukupno
Bitke119
Pobjede5949,58%
Izgubljene5546,22%
Neriješeno54,20%
Preživjele bitke4638,66%
Uništenih tenkova780,66
Odnos razaranja1,07
Otkriveno tenkova590,50
Počinjena šteta2.000,35
Bodovi zauzimanja170,14
Obrambeni bodovi760,64
Iskustvo725,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke211000
Pobjede11353,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9042,65%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno83,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8037,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1320,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,010,000,000,00
Otkriveno tenkova2901,3700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.186,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja4932,3400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3301,5600,0000,0000,00
Iskustvo707,330,000,000,00
Ukupno
Bitke211
Pobjede11353,55%
Izgubljene9042,65%
Neriješeno83,79%
Preživjele bitke8037,91%
Uništenih tenkova1320,63
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova2901,37
Počinjena šteta1.186,24
Bodovi zauzimanja4932,34
Obrambeni bodovi3301,56
Iskustvo707,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke160000
Pobjede9257,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6842,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7446,25%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1510,9400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,760,000,000,00
Otkriveno tenkova1831,1400,0000,0000,00
Počinjena šteta723,130,000,000,00
Bodovi zauzimanja110,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7774,8600,0000,0000,00
Iskustvo571,820,000,000,00
Ukupno
Bitke160
Pobjede9257,50%
Izgubljene6842,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke7446,25%
Uništenih tenkova1510,94
Odnos razaranja1,76
Otkriveno tenkova1831,14
Počinjena šteta723,13
Bodovi zauzimanja110,07
Obrambeni bodovi7774,86
Iskustvo571,82
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1864,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1035,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1450,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova331,1800,0000,0000,00
Odnos razaranja2,360,000,000,00
Otkriveno tenkova381,3600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.339,570,000,000,00
Bodovi zauzimanja1023,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi250,8900,0000,0000,00
Iskustvo964,290,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1864,29%
Izgubljene1035,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1450,00%
Uništenih tenkova331,18
Odnos razaranja2,36
Otkriveno tenkova381,36
Počinjena šteta1.339,57
Bodovi zauzimanja1023,64
Obrambeni bodovi250,89
Iskustvo964,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2324007
Pobjede150964,93%00,00%00,00%571,43%
Izgubljene79634,25%00,00%00,00%228,57%
Neriješeno190,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke104144,79%00,00%00,00%457,14%
Uništenih tenkova20430,8800,0000,0071,00
Odnos razaranja1,590,000,002,33
Otkriveno tenkova25661,1000,0000,0010,14
Počinjena šteta1.055,760,000,001.576,14
Bodovi zauzimanja37271,6000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi34451,4800,0000,0000,00
Iskustvo758,510,000,001.017,00
Ukupno
Bitke2324
Pobjede150964,93%
Izgubljene79634,25%
Neriješeno190,82%
Preživjele bitke104144,79%
Uništenih tenkova20430,88
Odnos razaranja1,59
Otkriveno tenkova25661,10
Počinjena šteta1.055,76
Bodovi zauzimanja37271,60
Obrambeni bodovi34451,48
Iskustvo758,51
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke7
Pobjede571,43%
Izgubljene228,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke457,14%
Uništenih tenkova71,00
Odnos razaranja2,33
Otkriveno tenkova10,14
Počinjena šteta1.576,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.017,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke215000
Pobjede11453,02%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10146,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke7333,95%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1700,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova1230,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.979,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja1720,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3781,7600,0000,0000,00
Iskustvo754,400,000,000,00
Ukupno
Bitke215
Pobjede11453,02%
Izgubljene10146,98%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke7333,95%
Uništenih tenkova1700,79
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova1230,57
Počinjena šteta1.979,43
Bodovi zauzimanja1720,80
Obrambeni bodovi3781,76
Iskustvo754,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (231)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 140102658,6894797157,16%2855,52
T-5492126,2596856358,44%2826,44
E 25 71446,0095256258,01%2855,38
FCM 50 t 81786,61101651757,06%2924,55
M41 Walker Bulldog81372,61106451361,40%3675,10
Panther mit 8,8 cm L/71 81424,9388146151,84%2269,15
WZ-111 81549,5593245158,09%2237,78
T71 DA7836,7180642252,37%2057,81
T-54 ltwt.91611,20101038458,85%2838,98
STB-1102811,8294237455,35%3139,06
AMX Chasseur de chars 81636,3096337156,33%2798,19
T-54 first prototype 81725,07105437057,30%2981,13
E 50 Ausf. M103093,25100536659,02%3375,34
IS-381355,5680631855,97%1691,58
Leopard 1102958,9397131762,15%3366,20
E 5092607,46112431470,06%3467,33
IS-7102261,8484128854,86%2150,42
Type 64 6853,1781527253,31%2502,91
FV215b 102817,2094727159,04%2959,63
Bat.-Châtillon 25 t102967,2797127060,00%3169,03
T92 HMC101989,1164626953,90%2034,19
M40/M4381434,8667225356,52%1600,92
M53/M5592008,7969923151,95%2302,75
T-4481254,4982422857,02%2118,67
Spähpanzer Ru 25191356,1389321953,88%2279,99
Conqueror92157,5793820358,62%2356,68
T-1091913,1585319655,61%2134,58
Black Prince7879,1472319550,26%1166,65
Type 6192293,0694319552,82%2941,02
T110E5103104,81100619264,06%3163,10
M10392501,43105019159,16%3030,97
Caernarvon81371,8980318848,94%1710,37
T216310,8650418651,61%790,31
Object 70492345,5191317759,32%2292,16
AMX 13 9091305,8791417356,07%2540,38
T 55A 92542,26112417169,59%3473,13
WZ-13171464,83106116758,68%3995,13
Škoda T 5092946,44114516063,13%3425,61
ISU-15281987,7786715855,70%2377,45
TOG II* 6673,0854315653,21%1116,13
STA-181518,5484915550,97%2211,98
SU-122-44 71361,3185515464,94%2364,72
Centurion Action X102907,7998615062,00%3228,71
T-4371128,9985814657,53%2464,06
T-34-3 81864,82104814563,45%3357,40
Churchill I5369,6029814450,69%687,93
Cromwell61089,6890014360,84%2747,71
Bat.-Châtillon 25 t AP92441,86106814365,73%3456,97
WZ-111 model 1-492578,58106714259,86%3183,22
Centurion Mk. 7/192535,57108914267,61%3265,16
KV-856496,9448713948,20%681,07
Panther II81642,8094313958,27%2687,48
IS7794,4454313444,03%917,16
Panther71158,8182113154,96%2200,35
Leopard Prototyp A92289,4192213051,54%3003,01
Type 5 Chi-Ri71082,3474712749,61%2067,05
T-34-856755,7363212548,00%1590,20
T2971013,8669511446,49%1087,25
T3281883,94103111464,04%2674,54
MT-256923,2987811357,52%3795,81
M66687,0356010749,53%1154,61
AMX 50 10081905,8395210555,24%2634,27
AMX 13 7571044,4184410454,81%2609,58
Rhm.-Borsig Waffenträger82300,74104010364,08%2872,92
Churchill VII6476,9048010147,52%710,88
Waffenträger auf Pz. IV92560,8792010058,00%2565,38
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81405,157669746,39%1605,85
T-345451,564899450,00%1346,84
Emil II92716,2412279377,42%3597,70
Object 260 103204,2410539368,82%3336,57
M46 Patton92786,4011199260,87%3671,25
TVP VTU Koncept81712,239488359,04%3186,75
M75169,332768345,78%405,41
T26E5 Patriot 81889,9811408165,43%2923,75
11081893,4410128065,00%2865,35
T376729,317938063,75%2449,28
T6981323,327847946,84%1821,74
T9592212,498537254,17%1979,20
Tiger (P)71348,679317263,89%2087,61
KV-15346,752987153,52%656,14
VK 30.02 (M)6721,896587156,34%1509,60
KV-1S5338,454787160,56%653,45
Type 4 Chi-To6811,826946753,73%1788,26
Object 907 103035,3111206572,31%2702,27
Super Conqueror103569,5611276471,88%3395,62
SU-15271299,357806360,32%2198,41
Comet71567,7710736162,30%3718,21
T-22 medium 102775,3910816170,49%2545,16
T-284204,922345959,32%655,83
Emil I82334,0712345969,49%3632,16
ARL 4461149,468355967,80%2626,75
Leichttraktor1215,594495860,34%1491,79
M3 Lee4159,662075841,38%331,76
AMX 12 t6753,287615858,62%2513,84
BDR G1 B5502,484595646,43%1061,92
AMX M4 1949 Liberte 81954,5811085560,00%2517,48
M5 Stuart4154,432355450,00%515,31
Chieftain/T95 81764,2110785263,46%2893,04
M26 Pershing82175,1611145158,82%3491,69
M1271013,226205060,00%1454,95
Aufklärungspanzer Panther71046,768624963,27%2598,98
SU-855372,523484856,25%835,37
Škoda T 2561266,3110604866,67%3955,02
Konštrukta T-34/10071673,6910884872,92%3560,22
Kranvagn102800,579134759,57%2669,46
T1 Heavy Tank5552,305974755,32%1292,48
O-I61132,638524665,22%2311,71
M24 Chaffee5319,005324645,65%1104,11
M446929,116574654,35%1649,54
Type 3 Chi-Nu5583,075664548,89%1992,12
T2881683,649064564,44%1983,46
VK 30.01 (P)6972,447954367,44%2346,50
Type 59 81936,9512104180,49%3309,35
Centurion Mk. I81709,2210304165,85%2860,66
AMX 30 1er prototype92972,0011814165,85%4166,37
IS-271579,859504060,00%2604,28
M3 Stuart3113,721493943,59%309,49
Valentine4175,902263948,72%588,79
VK 16.02 Leopard5396,955133951,28%1466,89
M4A3E2 Sherman Jumbo61339,5410063969,23%3640,31
Object 252U Defender 82046,6210943966,67%2678,33
AMX ELC bis5353,576163767,57%1266,91
T675568,615803663,89%1470,82
leKpz M 41 90 mm GF 81474,949123650,00%2843,28
Tiger I71706,1410273562,86%2826,19
VK 28.016492,895923554,29%1348,32
T110E3102297,407473554,29%1628,38
A-204227,243933455,88%931,88
FV3046644,534603447,06%1103,69
T-44-100 82055,8211823467,65%3437,51
Leo71718,8810833357,58%3842,83
Type T-345865,398103375,76%3375,97
M2 Medium Tank398,001473250,00%228,53
Cruiser Mk. II3136,721443231,25%351,13
S35 CA5622,785923246,88%1519,70
T2071521,1911053177,42%3147,66
ELC EVEN 90 81364,529783167,74%2836,25
Lorraine 40 t 82369,0710382944,83%3200,68
M41 HMC5570,394182846,43%842,85
Type 5861323,3910572875,00%3230,92
SU-10061107,158702774,07%2574,19
Tetrarch 2236,854092759,26%1449,88
Type 1 Chi-He4348,124772657,69%1527,11
ARL V396795,466502665,38%1829,41
Dicker Max 61081,357732661,54%2207,42
Sturmpanzer II4299,123002540,00%729,36
T1 Cunningham1154,924102458,33%1093,18
B14308,544342454,17%1046,33
Hotchkiss H352251,754032454,17%1571,39
59-166918,889292462,50%3120,13
SU-10182033,639922466,67%3014,39
Birch Gun4272,713032437,50%837,17
M2 Light Tank271,171062321,74%87,11
T28 Concept 71339,838922369,57%2465,69
Somua SAu 404347,953942245,45%936,54
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4572,525392138,10%1856,84
AMX 404120,602432045,00%320,61
SU-85B4305,703582050,00%689,47
T-46387,581541942,11%173,36
M5A1 Stuart4379,005021942,11%1618,37
T2 Medium Tank255,261041936,84%16,15
Pz.Kpfw. II Luchs4241,054891968,42%946,51
T3 HMC2183,212681947,37%710,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5474,535021963,16%1371,29
M10 Wolverine5849,228941888,89%2810,98
M8A14200,832591838,89%322,58
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2164,444391855,56%920,88
Type 97 Chi-Ha3137,822771758,82%439,46
SU-76M3240,062711741,18%609,63
Renault UE 573296,594291758,82%1138,81
FV4202 81806,249921752,94%2615,01
StuG IV 5640,715951764,71%2176,53
M4 Sherman5598,815671643,75%1547,90
Pz.Kpfw. II2213,194831662,50%1350,95
Stuart I-IV3151,933811573,33%691,48
T4991066,206741533,33%1161,78
Valentine II 4666,869111478,57%3561,10
VK 30.01 (H)5367,854971369,23%777,44
T-26257,62911346,15%76,44
Sturmpanzer I Bison3171,081931266,67%596,86
Pz.Kpfw. III Ausf. E353,422091241,67%5,86
G.Pz. Mk. VI (e)238,25791241,67%19,23
BT-73126,732871154,55%556,50
Sexton II3223,732841145,45%968,86
M7 Priest3278,453271154,55%722,54
AMX 383143,642321136,36%441,80
T25 AT71739,4511711181,82%3589,85
BT-22134,002461040,00%546,08
Škoda T 245876,607791060,00%3132,07
AT-1255,801271050,00%71,29
Grille5424,003521050,00%683,49
M36 Jackson61273,207491040,00%2460,09
Cruiser Mk. IV3135,002281040,00%283,98
Sturer Emil71280,407031050,00%1908,77
T-60226,10971030,00%0,00
Crusader5555,67675966,67%2138,79
T56 GMC3247,44317944,44%725,50
Renault FT AC2127,11220944,44%326,35
Cruiser Mk. III2184,56351944,44%918,99
Pz.Kpfw. I Ausf. C3343,11635966,67%2497,40
Grant4120,38222837,50%122,69
Strv m/42-57 Alt A.2 61316,13906850,00%2981,29
STA-2 82292,381468887,50%4521,71
Vickers Mk. E Type B2196,86287742,86%1028,21
MS-1131,86118771,43%261,00
Pz.Kpfw. 38 (t)3194,86274742,86%561,33
Type 2597 Chi-Ha3198,57348742,86%586,26
M374515,86488757,14%2004,28
Cruiser Mk. I282,43119771,43%388,08
T23E3 7893,57716771,43%1596,95
Grille 15104897,431086757,14%4753,86
Chi-Ni276,50326683,33%410,66
T1 HMC2137,50209650,00%701,96
SU-263297,33315650,00%842,96
BT-7 artillery 3331,50678683,33%2350,30
D1239,2087520,00%0,00
Covenanter4294,80574580,00%1388,72
Marder II3432,20435540,00%1560,45
Vickers Medium Mk. I186,75202475,00%505,07
D23222,50440475,00%1177,69
Renault FT163,00191366,67%334,60
Renault Otsu118,0087333,33%0,00
Renault NC-31168,67114366,67%349,38
Type 3 Chi-Nu Kai 51441,00942333,33%7239,71
121B 103460,001156366,67%4375,18
M22260,00469250,00%1460,27
Universal Carrier 2-pdr212,508520,00%3,10
T25 Pilot Number 1 82873,501435250,00%3908,93
Pz.Kpfw. 35 (t)2217,004441100,00%1285,26
Loyd Gun Carriage2268,003401100,00%2211,00
Bishop592,002521100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 10.04.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.11.2015
Otišao: 17.03.2016
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 31.07.2015
Otišao: 12.11.2015
Pozicija: Novak
Član od: 17.06.2015
Otišao: 27.07.2015
Pozicija: Novak
Član od: 10.06.2015
Otišao: 14.06.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.10.2014
Otišao: 06.06.2015
Cookies help delivering this services. Uči više  Close