_Dj4ngo_

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.02.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke345421140308
Ø Razina8,8410,0010,009,71
Pobjede2274765,85%654,55%2152,50%20265,58%
Izgubljene1144133,12%545,45%1845,00%10534,09%
Neriješeno3541,02%00,00%12,50%10,32%
Preživjele bitke1549844,87%436,36%1742,50%14145,78%
Uništenih tenkova672161,95222,00581,455601,82
Odnos razaranja3,533,142,523,35
Otkriveno tenkova675351,96121,09671,685751,87
Počinjena šteta3.017,023.795,554.009,004.104,35
Bodovi zauzimanja177290,51262,36260,65770,25
Obrambeni bodovi374921,0900,00100,255581,81
Iskustvo1.171,531.110,271.110,901.292,40
WN72440,502115,791980,962557,16
WN84253,753066,143115,614265,49
Ukupno
Bitke34542
Ø Razina8,84
Pobjede2274765,85%
Izgubljene1144133,12%
Neriješeno3541,02%
Preživjele bitke1549844,87%
Uništenih tenkova672161,95
Odnos razaranja3,53
Otkriveno tenkova675351,96
Počinjena šteta3.017,02
Bodovi zauzimanja177290,51
Obrambeni bodovi374921,09
Iskustvo1.171,53
WN72440,50
WN84253,75
Zadnja 24 sata
Bitke11
Ø Razina10,00
Pobjede654,55%
Izgubljene545,45%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke436,36%
Uništenih tenkova222,00
Odnos razaranja3,14
Otkriveno tenkova121,09
Počinjena šteta3.795,55
Bodovi zauzimanja262,36
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.110,27
WN72115,79
WN83066,14
Zadnjih 7 dana
Bitke40
Ø Razina10,00
Pobjede2152,50%
Izgubljene1845,00%
Neriješeno12,50%
Preživjele bitke1742,50%
Uništenih tenkova581,45
Odnos razaranja2,52
Otkriveno tenkova671,68
Počinjena šteta4.009,00
Bodovi zauzimanja260,65
Obrambeni bodovi100,25
Iskustvo1.110,90
WN71980,96
WN83115,61
Zadnjih 30 dana
Bitke308
Ø Razina9,71
Pobjede20265,58%
Izgubljene10534,09%
Neriješeno10,32%
Preživjele bitke14145,78%
Uništenih tenkova5601,82
Odnos razaranja3,35
Otkriveno tenkova5751,87
Počinjena šteta4.104,35
Bodovi zauzimanja770,25
Obrambeni bodovi5581,81
Iskustvo1.292,40
WN72557,16
WN84265,49
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke338000
Pobjede21062,13%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12536,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12236,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2600,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova6812,0100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.615,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja3771,1200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1050,3100,0000,0000,00
Iskustvo851,420,000,000,00
Ukupno
Bitke338
Pobjede21062,13%
Izgubljene12536,98%
Neriješeno30,89%
Preživjele bitke12236,09%
Uništenih tenkova2600,77
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova6812,01
Počinjena šteta1.615,91
Bodovi zauzimanja3771,12
Obrambeni bodovi1050,31
Iskustvo851,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova33,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta217,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo122,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova33,00
Počinjena šteta217,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo122,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1374000
Pobjede107878,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29621,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke76055,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova15481,1300,0000,0000,00
Odnos razaranja2,520,000,000,00
Otkriveno tenkova12860,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.730,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja2340,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi60924,4300,0000,0000,00
Iskustvo1.168,410,000,000,00
Ukupno
Bitke1374
Pobjede107878,46%
Izgubljene29621,54%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke76055,31%
Uništenih tenkova15481,13
Odnos razaranja2,52
Otkriveno tenkova12860,94
Počinjena šteta1.730,12
Bodovi zauzimanja2340,17
Obrambeni bodovi60924,43
Iskustvo1.168,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2595000
Pobjede178268,67%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene78030,06%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno331,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke117345,20%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova25470,9800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,790,000,000,00
Otkriveno tenkova22940,8800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.503,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja9350,3600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20980,8100,0000,0000,00
Iskustvo890,530,000,000,00
Ukupno
Bitke2595
Pobjede178268,67%
Izgubljene78030,06%
Neriješeno331,27%
Preživjele bitke117345,20%
Uništenih tenkova25470,98
Odnos razaranja1,79
Otkriveno tenkova22940,88
Počinjena šteta1.503,85
Bodovi zauzimanja9350,36
Obrambeni bodovi20980,81
Iskustvo890,53
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke610000
Pobjede33454,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene27545,08%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18930,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5090,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,210,000,000,00
Otkriveno tenkova11221,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.712,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja7251,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6171,0100,0000,0000,00
Iskustvo782,900,000,000,00
Ukupno
Bitke610
Pobjede33454,75%
Izgubljene27545,08%
Neriješeno10,16%
Preživjele bitke18930,98%
Uništenih tenkova5090,83
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova11221,84
Počinjena šteta1.712,71
Bodovi zauzimanja7251,19
Obrambeni bodovi6171,01
Iskustvo782,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (146)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T95/FV4201 Chieftain 104044,931229301166,99%3752,46
Bat.-Châtillon Bourrasque 82665,531323163070,18%4109,35
Rheinmetall Skorpion G 83002,661323151368,08%5057,94
Object 907 103596,931190144564,36%3934,43
TVP T 50/51104055,181172128066,95%5081,59
FV4005 Stage II103666,131004121165,07%3957,40
Panhard EBR 105102418,10997112861,44%3993,47
Progetto M35 mod. 46 82604,23126199862,63%4161,64
Kampfpanzer 50 t 93297,91135693367,31%3906,25
Type 64 61492,85117589968,85%6037,36
T4992482,80114584461,61%6098,60
SU-130PM 82630,93115782666,22%3521,76
Bat.-Châtillon 25 t103482,09111667668,20%4421,40
Object 279 early 103855,73117661667,69%3292,33
E 5093238,11127157467,60%4616,99
Object 260 103994,46119651864,86%4964,40
E 50 Ausf. M104032,58115550767,85%5289,20
Škoda T 5093808,83140350071,00%5800,53
Panhard EBR 75 (FL 10) 81886,25114148765,91%4747,36
Super Conqueror103972,45116547765,41%4668,73
WZ-111 model 5A104207,18116945564,18%5162,37
Object 430U103848,92115741167,40%4375,28
STB-1103568,04111335461,86%3992,87
E 100103885,08113333466,17%4339,88
Kranvagn103294,41104232764,53%3401,64
LT-432 81762,25118730866,23%4851,66
T26E4 SuperPershing 82251,57127030767,10%4433,69
Type 62 71405,11120229263,36%5164,00
AMX 13 57 71819,91139529067,93%5400,28
Bisonte C45 82487,37124127460,95%3242,59
Prototipo Standard B93401,20125125368,38%4295,13
CS-52 LIS 82621,66123824765,99%3934,91
Manticore102217,85107423565,11%3673,98
T-100 LT102916,91110123264,66%5433,29
T-54 ltwt.92624,13117922664,60%6153,97
60TP Lewandowskiego103647,52101422358,30%3423,51
113103889,52113122162,44%4842,59
T95E6 103925,07111322062,73%4480,05
T92 81143,62112221063,33%3048,65
Leopard 1103708,33103820559,51%3867,49
E 25 71678,60117820374,88%3480,19
Type 5 Heavy103805,80122020068,50%3970,10
AMX 50 Foch B103635,98102619662,24%3559,70
AE Phase I 93066,11124919670,92%3827,52
Cromwell61362,2182019457,73%3993,75
Object 277103653,50108019463,40%3680,51
LTTB82037,09122118765,24%6598,86
AMX 50 B103743,77105918562,16%4166,88
T71 DA71572,96114818463,04%5586,81
M10393190,23122118067,22%4476,10
T57 Heavy Tank103906,18111418068,33%4261,80
ELC EVEN 90 81302,46111917568,00%3549,35
M54 Renegade 82555,65128217266,28%3465,18
T 55A 93502,51135216669,88%5092,11
Object 140103828,29116716364,42%4691,55
T110E5104118,34125715473,38%4946,80
Bat.-Châtillon 25 t AP93142,46127615270,39%5033,57
Object 705A103623,50106015161,59%3740,58
Object 252U Defender 82598,48127314867,57%4085,09
Object 268 Version 4103838,76110214768,03%3828,48
Progetto M40 mod. 65103759,33110414560,69%4006,07
T-5493613,79141914469,44%6469,22
IS-3A 82594,02135614069,29%4058,02
Leopard Prototyp A93415,59122113865,94%4173,10
E 7593034,21116813766,42%4049,16
AMX 13 9092068,20121812961,24%4835,53
Crusader6747,1765312764,57%3295,07
FV4004 Conway93491,14115712767,72%4755,42
WZ-111 Qilin 104013,46118912661,90%4372,11
T6751197,6488412370,73%4867,73
GSOR 1008 82821,82126911964,71%3919,85
Caernarvon Action X 82442,11134011965,55%4497,67
T-62A103899,06115911357,52%4890,79
T1 Cunningham1338,5449510864,81%3432,27
Char Futur 4 93576,49136410761,68%4308,59
Konštrukta T-34/10071815,82109910665,09%4487,38
T3282348,65116110654,72%3863,42
WZ-120-1G FT 82469,97117010668,87%3215,28
T3 HMC2297,9730310564,76%1738,16
Škoda T 2561214,4593510264,71%3878,57
Panther mit 8,8 cm L/71 82043,6612139468,09%4142,57
M374424,683419364,52%1740,20
TVP VTU Koncept82101,8211219057,78%4137,79
Panther72108,0713668672,09%5781,40
Concept 1B 93485,8112968561,18%3317,57
Panhard EBR 9092030,1311688470,24%4794,48
AMX 12 t61352,4311418259,76%6054,78
M40/M4381413,549038061,25%1626,16
AMX 13 7571601,9412027764,94%4761,04
Panther II82256,3512067768,83%4218,22
Panhard AML Lynx 6x681562,859717363,01%3764,27
AMX ELC bis5644,078057064,29%3262,62
Emil II92780,9110836957,97%3497,73
T2972183,3913086773,13%4650,86
Cruiser Mk. III3454,386906380,95%4341,79
M41 HMC5802,294335868,97%1610,44
T25 Pilot Number 1 81989,9011645856,90%3908,71
Type 6192529,7510725757,89%2898,66
M53/M5591869,239525761,40%2256,79
Carro da Combattimento 45 t 103860,7411225761,40%3266,95
Progetto CC55 mod. 5482908,4313275653,57%4332,44
M41 Walker Bulldog81780,8211875570,91%5572,23
M7 Priest3370,813425352,83%1200,64
50TP Tyszkiewicza93339,5912895172,55%4629,61
Covenanter5689,757805164,71%4792,66
AMX 50 10082345,4010694761,70%3068,81
Object 43093420,8714194676,09%4648,78
Kampfpanzer 07 RH 82148,7612704667,39%3514,85
GSOR3301 AVR FS91742,1411634463,64%3984,71
Caernarvon82979,2813994365,12%5585,54
Challenger72159,0712964271,43%5200,52
M1271296,298684153,66%2166,00
Tiger II81780,3310894070,00%2459,88
VK 30.02 (M)61893,6813944072,50%6776,17
T77 82611,2312033979,49%3099,95
T110E4103017,589353863,16%2652,25
Conqueror93127,7811933762,16%4257,05
T71 CMCD71309,497893748,65%4199,46
T-34-85M 61376,619553663,89%2895,97
M661603,6910503565,71%3872,13
AMX 50 12092725,5411163574,29%3165,47
E 75 TS 82381,7911283354,55%3355,35
M24E2 Super Chaffee 61172,0611043363,64%4517,13
M8A14717,068713268,75%3325,11
Hotchkiss EBR71395,3810683259,38%4312,14
T3761583,2613003161,29%8203,43
SU-14-171206,837882951,72%2087,22
Charioteer82621,8911142762,96%4175,72
Cavalier51439,5012672673,08%5529,84
T-4482262,4212742470,83%4610,78
T26E5 82170,8812472466,67%3393,58
O-I61206,488602352,17%2589,06
Pz.Kpfw. II2463,145272268,18%4441,96
P.44 Pantera82419,0011422272,73%3956,13
Somua SM 81967,419372250,00%2310,25
Object 274a 82564,0012192161,90%3908,06
T-50-2 61238,1111201968,42%5301,15
Tetrarch 2430,386721668,75%3854,86
P.43 bis61015,137231553,33%2324,41
Leichttraktor1242,795441478,57%1877,30
Sherman Firefly61605,4212481266,67%5593,21
T-45 2308,403991070,00%2417,20
Vickers Medium Mk. I1231,505814100,00%1903,44
MS-11306,00684475,00%2646,46
L-60 2422,75862475,00%3933,83
Object 261102748,671031366,67%2558,53

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 12.04.2020
Otišao: 07.06.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.07.2020
Otišao: 16.09.2020
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 22.06.2020
Otišao: 08.07.2020
Pozicija: Novak
Član od: 13.06.2020
Otišao: 16.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.11.2020
Otišao: 28.12.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.01.2021
Otišao: 29.01.2021
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 09.07.2020
Otišao: 22.07.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 23.07.2020
Otišao: 29.07.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.01.2021
Otišao: 08.01.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.03.2020
Otišao: 09.04.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.05.2019
Otišao: 13.01.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 23.03.2019
Otišao: 08.05.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.02.2019
Otišao: 19.03.2019
Pozicija: Novak
Član od: 11.02.2019
Otišao: 18.02.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.12.2018
Otišao: 07.02.2019
Pozicija: Novak
Član od: 25.11.2018
Otišao: 26.12.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.11.2018
Otišao: 23.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 12.10.2018
Otišao: 28.10.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.07.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 20.05.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 02.03.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.02.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 28.07.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 01.10.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 22.12.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.10.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.09.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 20.09.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 19.08.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.03.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.01.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 26.01.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 22.06.2018
Otišao: 24.07.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.11.2017
Otišao: 24.01.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.11.2017
Otišao: 19.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 17.10.2017
Otišao: 24.10.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 24.06.2017
Otišao: 19.09.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.04.2017
Otišao: 18.05.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.01.2017