Some tanks are not included in the statistics.

_Dj4ngo_

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.02.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke32919503011246
Ø Razina8,8010,009,198,91
Pobjede2168265,86%3162,00%22173,42%85268,38%
Izgubljene1090733,13%1938,00%7625,25%37930,42%
Neriješeno3301,00%00,00%41,33%151,20%
Preživjele bitke1476844,86%2244,00%15150,17%55244,30%
Uništenih tenkova643171,95931,865711,9021821,75
Odnos razaranja3,543,323,813,14
Otkriveno tenkova638211,941122,246522,1725312,03
Počinjena šteta3.000,113.579,003.216,153.083,98
Bodovi zauzimanja168590,51390,781090,366250,50
Obrambeni bodovi362941,10160,322590,868100,65
Iskustvo1.169,551.158,861.345,121.288,11
WN72454,332253,352433,512332,59
WN84262,173392,873745,663678,44
Ukupno
Bitke32919
Ø Razina8,80
Pobjede2168265,86%
Izgubljene1090733,13%
Neriješeno3301,00%
Preživjele bitke1476844,86%
Uništenih tenkova643171,95
Odnos razaranja3,54
Otkriveno tenkova638211,94
Počinjena šteta3.000,11
Bodovi zauzimanja168590,51
Obrambeni bodovi362941,10
Iskustvo1.169,55
WN72454,33
WN84262,17
Zadnja 24 sata
Bitke50
Ø Razina10,00
Pobjede3162,00%
Izgubljene1938,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2244,00%
Uništenih tenkova931,86
Odnos razaranja3,32
Otkriveno tenkova1122,24
Počinjena šteta3.579,00
Bodovi zauzimanja390,78
Obrambeni bodovi160,32
Iskustvo1.158,86
WN72253,35
WN83392,87
Zadnjih 7 dana
Bitke301
Ø Razina9,19
Pobjede22173,42%
Izgubljene7625,25%
Neriješeno41,33%
Preživjele bitke15150,17%
Uništenih tenkova5711,90
Odnos razaranja3,81
Otkriveno tenkova6522,17
Počinjena šteta3.216,15
Bodovi zauzimanja1090,36
Obrambeni bodovi2590,86
Iskustvo1.345,12
WN72433,51
WN83745,66
Zadnjih 30 dana
Bitke1246
Ø Razina8,91
Pobjede85268,38%
Izgubljene37930,42%
Neriješeno151,20%
Preživjele bitke55244,30%
Uništenih tenkova21821,75
Odnos razaranja3,14
Otkriveno tenkova25312,03
Počinjena šteta3.083,98
Bodovi zauzimanja6250,50
Obrambeni bodovi8100,65
Iskustvo1.288,11
WN72332,59
WN83678,44
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke338000
Pobjede21062,13%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12536,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12236,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2600,7700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova6812,0100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.615,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja3771,1200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1050,3100,0000,0000,00
Iskustvo851,420,000,000,00
Ukupno
Bitke338
Pobjede21062,13%
Izgubljene12536,98%
Neriješeno30,89%
Preživjele bitke12236,09%
Uništenih tenkova2600,77
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova6812,01
Počinjena šteta1.615,91
Bodovi zauzimanja3771,12
Obrambeni bodovi1050,31
Iskustvo851,42
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova33,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta217,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo122,000,000,000,00
Ukupno
Bitke1
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova33,00
Počinjena šteta217,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo122,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1374000
Pobjede107878,46%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene29621,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke76055,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova15481,1300,0000,0000,00
Odnos razaranja2,520,000,000,00
Otkriveno tenkova12860,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.730,120,000,000,00
Bodovi zauzimanja2340,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi60924,4300,0000,0000,00
Iskustvo1.168,410,000,000,00
Ukupno
Bitke1374
Pobjede107878,46%
Izgubljene29621,54%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke76055,31%
Uništenih tenkova15481,13
Odnos razaranja2,52
Otkriveno tenkova12860,94
Počinjena šteta1.730,12
Bodovi zauzimanja2340,17
Obrambeni bodovi60924,43
Iskustvo1.168,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25300030
Pobjede174468,93%00,00%00,00%2273,33%
Izgubljene75429,80%00,00%00,00%826,67%
Neriješeno321,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke115045,45%00,00%00,00%930,00%
Uništenih tenkova24870,9800,0000,00280,93
Odnos razaranja1,800,000,001,33
Otkriveno tenkova22040,8700,0000,00230,77
Počinjena šteta1.505,760,000,001.060,60
Bodovi zauzimanja9350,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi19680,7800,0000,00381,27
Iskustvo891,440,000,00823,80
Ukupno
Bitke2530
Pobjede174468,93%
Izgubljene75429,80%
Neriješeno321,26%
Preživjele bitke115045,45%
Uništenih tenkova24870,98
Odnos razaranja1,80
Otkriveno tenkova22040,87
Počinjena šteta1.505,76
Bodovi zauzimanja9350,37
Obrambeni bodovi19680,78
Iskustvo891,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke30
Pobjede2273,33%
Izgubljene826,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke930,00%
Uništenih tenkova280,93
Odnos razaranja1,33
Otkriveno tenkova230,77
Počinjena šteta1.060,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi381,27
Iskustvo823,80

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke610000
Pobjede33454,75%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene27545,08%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke18930,98%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5090,8300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,210,000,000,00
Otkriveno tenkova11221,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.712,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja7251,1900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6171,0100,0000,0000,00
Iskustvo782,900,000,000,00
Ukupno
Bitke610
Pobjede33454,75%
Izgubljene27545,08%
Neriješeno10,16%
Preživjele bitke18930,98%
Uništenih tenkova5090,83
Odnos razaranja1,21
Otkriveno tenkova11221,84
Počinjena šteta1.712,71
Bodovi zauzimanja7251,19
Obrambeni bodovi6171,01
Iskustvo782,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (142)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T95/FV4201 Chieftain 103977,491210212066,51%3642,52
Bat.-Châtillon Bourrasque 82666,941321154670,05%4083,05
Rheinmetall Skorpion G 83002,661323151368,08%5046,05
Object 907 103599,411191144164,33%3933,75
TVP T 50/51104055,181172128066,95%5068,00
FV4005 Stage II103668,181004120765,04%3941,35
Panhard EBR 105102430,92996106261,49%3981,45
Progetto M35 mod. 46 82614,01126693563,10%4190,95
Kampfpanzer 50 t 93297,91135693367,31%3837,12
Type 64 61492,85117589968,85%6038,18
T4992505,35115582862,20%6203,30
SU-130PM 82630,93115782666,22%3488,64
Bat.-Châtillon 25 t103482,09111667668,20%4408,17
Object 279 early 103863,09117660467,72%3294,56
E 5093238,11127157467,60%4623,13
Object 260 103994,46119651864,86%4934,32
E 50 Ausf. M104032,58115550767,85%5284,94
Škoda T 5093808,83140350071,00%5755,38
Panhard EBR 75 (FL 10) 81886,25114148765,91%4722,40
Super Conqueror103972,45116547765,41%4632,94
WZ-111 model 5A104207,18116945564,18%5144,97
Object 430U103848,92115741167,40%4349,47
E 100103885,08113333466,17%4338,72
STB-1103550,12111233362,16%3963,56
Kranvagn103294,41104232764,53%3442,51
LT-432 81762,25118730866,23%4821,00
T26E4 SuperPershing 82251,57127030767,10%4441,09
Type 62 71405,11120229263,36%5161,83
AMX 13 57 71806,25137927567,27%5327,08
Prototipo Standard B93401,20125125368,38%4277,16
CS-52 LIS 82621,66123824765,99%3907,91
T-100 LT102923,04110423164,94%5408,92
T-54 ltwt.92624,13117922664,60%6142,48
60TP Lewandowskiego103647,52101422358,30%3410,81
113103889,52113122162,44%4837,21
T95E6 103925,07111322062,73%4472,82
T92 81143,62112221063,33%3038,97
Type 5 Heavy103805,80122020068,50%3955,23
E 25 71689,93118219974,37%3517,11
Leopard 1103758,45105019760,41%3934,61
AMX 50 Foch B103635,98102619662,24%3543,72
AE Phase I 93066,11124919670,92%3813,48
Cromwell61362,2182019457,73%3989,72
Object 277103653,50108019463,40%3651,95
LTTB82037,09122118765,24%6589,44
AMX 50 B103743,77105918562,16%4166,90
T71 DA71572,96114818463,04%5577,57
Bisonte C45 82518,59128718465,22%3308,33
M10393190,23122118067,22%4473,32
T57 Heavy Tank103906,18111418068,33%4253,60
ELC EVEN 90 81302,46111917568,00%3505,24
M54 Renegade 82555,65128217266,28%3434,75
T 55A 93502,51135216669,88%5083,72
Object 140103828,29116716364,42%4677,50
T110E5104118,34125715473,38%4945,36
Bat.-Châtillon 25 t AP93142,46127615270,39%5027,36
Object 705A103623,50106015161,59%3727,38
Object 252U Defender 82598,48127314867,57%4080,05
Progetto M40 mod. 65103759,33110414560,69%3967,26
T-5493613,79141914469,44%6461,83
Object 268 Version 4103892,19110514267,61%3854,31
IS-3A 82594,02135614069,29%4057,80
Leopard Prototyp A93415,59122113865,94%4162,86
E 7593034,21116813766,42%4051,67
AMX 13 9092068,20121812961,24%4834,49
Crusader6747,1765312764,57%3305,94
FV4004 Conway93491,14115712767,72%4751,44
T6751197,6488412370,73%4866,26
Caernarvon Action X 82442,11134011965,55%4482,17
T-62A103899,06115911357,52%4878,40
GSOR 1008 82889,53128811364,60%4011,38
T1 Cunningham1338,5449510864,81%3435,73
Char Futur 4 93576,49136410761,68%4221,37
Konštrukta T-34/10071815,82109910665,09%4487,27
T3282348,65116110654,72%3841,15
WZ-120-1G FT 82469,97117010668,87%3193,14
T3 HMC2297,9730310564,76%1739,33
Škoda T 2561214,4593510264,71%3882,94
Panther mit 8,8 cm L/71 82043,6612139468,09%4142,40
M374424,683419364,52%1740,36
TVP VTU Koncept82101,8211219057,78%4133,94
Panther72108,0713668672,09%5784,78
Concept 1B 93485,8112968561,18%3242,02
Panhard EBR 9092030,1311688470,24%4764,42
AMX 12 t61352,4311418259,76%6059,02
M40/M4381413,549038061,25%1622,56
AMX 13 7571601,9412027764,94%4754,68
Panther II82256,3512067768,83%4215,50
Panhard AML Lynx 6x681562,859717363,01%3749,72
AMX ELC bis5644,078057064,29%3258,49
Emil II92780,9110836957,97%3526,81
T2972183,3913086773,13%4642,11
Cruiser Mk. III3454,386906380,95%4335,86
M41 HMC5802,294335868,97%1608,28
T25 Pilot Number 1 81989,9011645856,90%3901,07
Type 6192529,7510725757,89%2892,27
M53/M5591869,239525761,40%2251,64
Progetto CC55 mod. 5482908,4313275653,57%4294,33
M41 Walker Bulldog81780,8211875570,91%5566,95
M7 Priest3370,813425352,83%1199,94
50TP Tyszkiewicza93339,5912895172,55%4607,68
Covenanter5689,757805164,71%4831,71
Carro da Combattimento 45 t 103932,0611355062,00%3302,45
AMX 50 10082345,4010694761,70%3062,44
Object 43093420,8714194676,09%4617,93
Caernarvon82979,2813994365,12%5576,14
Challenger72159,0712964271,43%5186,06
M1271296,298684153,66%2159,88
Tiger II81780,3310894070,00%2460,64
VK 30.02 (M)61893,6813944072,50%6783,73
T77 82611,2312033979,49%3073,23
T110E4103017,589353863,16%2647,26
Conqueror93127,7811933762,16%4245,16
T71 CMCD71309,497893748,65%4191,81
T-34-85M 61376,619553663,89%2901,10
M661603,6910503565,71%3870,95
AMX 50 12092725,5411163574,29%3162,07
M24E2 Super Chaffee 61172,0611043363,64%4439,49
M8A14717,068713268,75%3342,84
Hotchkiss EBR71395,3810683259,38%4294,53
E 75 TS 82427,2811423253,13%3415,53
T3761583,2613003161,29%8179,76
SU-14-171206,837882951,72%2085,84
Charioteer82621,8911142762,96%4168,70
Cavalier51439,5012672673,08%5501,66
T-4482262,4212742470,83%4607,15
T26E5 82170,8812472466,67%3383,51
O-I61206,488602352,17%2585,14
Pz.Kpfw. II2463,145272268,18%4486,17
P.44 Pantera82419,0011422272,73%3936,96
Somua SM 81967,419372250,00%2291,05
Object 274a 82564,0012192161,90%3848,44
T-50-2 61238,1111201968,42%5266,03
Tetrarch 2430,386721668,75%3865,51
P.43 bis61015,137231553,33%2322,98
Leichttraktor1242,795441478,57%1893,80
Sherman Firefly61605,4212481266,67%5596,30
T-45 2308,403991070,00%2462,02
Vickers Medium Mk. I1231,505814100,00%1902,98
MS-11306,00684475,00%2651,72
L-60 2422,75862475,00%3944,09
Object 261102748,671031366,67%2551,51

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 04.02.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.01.2021
Otišao: 29.01.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.01.2021
Otišao: 08.01.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.11.2020
Otišao: 28.12.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.07.2020
Otišao: 16.09.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 23.07.2020
Otišao: 29.07.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 09.07.2020
Otišao: 22.07.2020
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 22.06.2020
Otišao: 08.07.2020
Pozicija: Novak
Član od: 13.06.2020
Pozicija: Novak
Član od: 12.04.2020
Otišao: 07.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.03.2020
Otišao: 09.04.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 09.05.2019
Otišao: 13.01.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 23.03.2019
Otišao: 08.05.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.02.2019
Otišao: 19.03.2019
Pozicija: Novak
Član od: 11.02.2019
Otišao: 18.02.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.12.2018
Otišao: 07.02.2019
Pozicija: Novak
Član od: 25.11.2018
Otišao: 26.12.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 01.11.2018
Otišao: 23.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 12.10.2018
Otišao: 28.10.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.07.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 20.05.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 02.03.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 17.02.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 28.07.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 01.10.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 22.12.2016
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 27.10.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.09.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.02.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 20.09.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 19.08.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.03.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.01.2017
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 26.01.2018
Otišao: 27.10.2018
Pozicija: Novak
Član od: 22.06.2018
Otišao: 24.07.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.11.2017
Otišao: 24.01.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.11.2017
Otišao: 19.11.2017
Pozicija: Novak
Član od: 17.10.2017
Otišao: 24.10.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 24.06.2017
Otišao: 19.09.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.04.2017
Otišao: 18.05.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.01.2017