_DEMONIO1

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 23.11.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke210031290340
Ø Razina8,778,429,168,81
Pobjede1113153,00%650,00%4145,56%15946,76%
Izgubljene953545,40%650,00%4752,22%17350,88%
Neriješeno3371,60%00,00%22,22%82,35%
Preživjele bitke727134,62%541,67%2426,67%11734,41%
Uništenih tenkova244291,1690,75670,742680,79
Odnos razaranja1,781,291,021,20
Otkriveno tenkova208370,9930,25610,681440,42
Počinjena šteta1.904,441.156,081.268,971.448,88
Bodovi zauzimanja137910,66383,171071,192680,79
Obrambeni bodovi133360,6300,0000,00920,27
Iskustvo840,37710,58702,24717,06
WN71439,65832,60783,81906,96
WN82141,811003,561030,371204,52
Ukupno
Bitke21003
Ø Razina8,77
Pobjede1113153,00%
Izgubljene953545,40%
Neriješeno3371,60%
Preživjele bitke727134,62%
Uništenih tenkova244291,16
Odnos razaranja1,78
Otkriveno tenkova208370,99
Počinjena šteta1.904,44
Bodovi zauzimanja137910,66
Obrambeni bodovi133360,63
Iskustvo840,37
WN71439,65
WN82141,81
Zadnja 24 sata
Bitke12
Ø Razina8,42
Pobjede650,00%
Izgubljene650,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke541,67%
Uništenih tenkova90,75
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova30,25
Počinjena šteta1.156,08
Bodovi zauzimanja383,17
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo710,58
WN7832,60
WN81003,56
Zadnjih 7 dana
Bitke90
Ø Razina9,16
Pobjede4145,56%
Izgubljene4752,22%
Neriješeno22,22%
Preživjele bitke2426,67%
Uništenih tenkova670,74
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova610,68
Počinjena šteta1.268,97
Bodovi zauzimanja1071,19
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo702,24
WN7783,81
WN81030,37
Zadnjih 30 dana
Bitke340
Ø Razina8,81
Pobjede15946,76%
Izgubljene17350,88%
Neriješeno82,35%
Preživjele bitke11734,41%
Uništenih tenkova2680,79
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova1440,42
Počinjena šteta1.448,88
Bodovi zauzimanja2680,79
Obrambeni bodovi920,27
Iskustvo717,06
WN7906,96
WN81204,52
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke195000
Pobjede9448,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9749,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno42,05%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5126,15%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova940,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,650,000,000,00
Otkriveno tenkova3631,8600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.278,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja2301,1800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi860,4400,0000,0000,00
Iskustvo709,130,000,000,00
Ukupno
Bitke195
Pobjede9448,21%
Izgubljene9749,74%
Neriješeno42,05%
Preživjele bitke5126,15%
Uništenih tenkova940,48
Odnos razaranja0,65
Otkriveno tenkova3631,86
Počinjena šteta1.278,75
Bodovi zauzimanja2301,18
Obrambeni bodovi860,44
Iskustvo709,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke43000
Pobjede3069,77%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1330,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2148,84%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova370,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,680,000,000,00
Otkriveno tenkova170,4000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.426,440,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo928,860,000,000,00
Ukupno
Bitke43
Pobjede3069,77%
Izgubljene1330,23%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2148,84%
Uništenih tenkova370,86
Odnos razaranja1,68
Otkriveno tenkova170,40
Počinjena šteta1.426,44
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo928,86
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1299000
Pobjede52640,49%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene75958,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno141,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37228,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7020,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,760,000,000,00
Otkriveno tenkova12140,9300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.248,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja8160,6300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi32112,4700,0000,0000,00
Iskustvo582,840,000,000,00
Ukupno
Bitke1299
Pobjede52640,49%
Izgubljene75958,43%
Neriješeno141,08%
Preživjele bitke37228,64%
Uništenih tenkova7020,54
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova12140,93
Počinjena šteta1.248,11
Bodovi zauzimanja8160,63
Obrambeni bodovi32112,47
Iskustvo582,84
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke45000
Pobjede1022,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3577,78%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke920,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova180,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova681,5100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.387,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja440,9800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi661,4700,0000,0000,00
Iskustvo422,870,000,000,00
Ukupno
Bitke45
Pobjede1022,22%
Izgubljene3577,78%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke920,00%
Uništenih tenkova180,40
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova681,51
Počinjena šteta1.387,96
Bodovi zauzimanja440,98
Obrambeni bodovi661,47
Iskustvo422,87
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (279)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Grille 15102089,40669283746,32%1424,16
Rheinmetall Skorpion 81730,44816190654,41%1898,28
Panhard EBR 105101835,94852135854,20%2678,69
Progetto M35 mod. 46 82037,351024118255,75%2920,58
Bat.-Châtillon Bourrasque 82138,29106188558,08%3210,29
T3761329,9797658463,01%5707,91
Leopard 1102427,3880653751,40%1998,58
Type 64 61433,35105452262,84%5097,64
Kpz. 3 GST Turm 81621,7074448548,45%1575,79
TVP T 50/51102320,2480143152,67%2034,59
Object 261101265,3567242347,75%1020,58
STB-1102153,1581740750,61%1779,67
AMX 13 9091784,7789735559,15%3481,31
T-44-100 81760,3499332660,12%2619,28
E 25 71527,5392330456,25%2586,79
M48A5 Patton102856,5089926056,15%2758,19
Super Conqueror102945,5598523355,79%2790,51
Vz. 55102958,4794523058,26%2716,53
Forest Spirit 81526,2277422554,22%1483,97
Bat.-Châtillon 25 t102939,8194522159,73%3226,99
ShPTK-TVP 100 81393,5074721648,61%1410,47
M53/M5591474,1773521250,47%1401,79
Centurion Action X102952,9595218959,79%3126,58
Object 277102749,9991918353,01%2548,13
Škoda T 2561322,5693717663,64%3451,14
T57 Heavy103384,9099216060,63%3190,15
Object 140102757,95100314755,78%2770,16
ELC EVEN 90 8879,3776814453,47%1739,68
Waffenträger auf Pz. IV92427,9185713755,47%2607,20
XM66F 81511,1873413649,26%1591,79
Object 268 Version 4102171,9577112650,00%1596,80
Object 279 early 102331,0091812154,55%1622,40
M54 Renegade 81942,20110411868,64%2753,08
60TP Lewandowskiego102848,8491111452,63%2395,04
Kranvagn102449,1989711359,29%2279,52
Škoda T 5091723,4572010644,34%1415,02
CS-52 LIS 81833,9686010450,96%2641,65
GSOR 1008 81455,3175410149,50%1419,87
M40/M4381566,668219753,61%2070,25
T-100 LT101104,827399546,32%1201,77
Škoda T 56 82167,769819549,47%2594,28
Char Futur 4 92266,289479358,06%2361,45
Caernarvon Action X 81528,408879252,17%2199,18
FV215b (183) 101566,955699134,07%897,11
Kunze Panzer 91890,818519152,75%1945,67
AMX 13 105102436,109908856,82%3697,26
Ashigaru 101930,316828846,59%1213,96
CS-63102545,709218654,65%2507,93
Rhm.-Borsig Waffenträger82190,278918460,71%2661,65
VK 100.01 (P)81528,219008257,32%1860,33
Versuchspanzer 5791560,567568246,34%1134,03
AMX 50 B104030,4711587661,84%4038,33
IS-7101559,797357545,33%1059,97
AE Phase I 92319,3010017448,65%2551,49
T26E4 SuperPershing 81557,789357353,42%2607,59
Progetto CC55 mod. 5481842,409896857,35%2720,50
M-III-Y81853,8910556558,46%2704,07
Bat.-Châtillon 155 5591680,368056451,56%1849,88
LTTB8550,317126456,25%915,06
Strv m/42-57 Alt A.2 61326,709486470,31%3413,05
TNH T Vz. 5192764,1811495761,40%3611,71
M661170,318085461,11%2045,08
SU-14-28905,816045446,30%776,24
WZ-111 model 1-492402,069795350,94%2649,95
AMX 50 10081767,648205350,94%2230,67
T-34-8561369,758775259,62%3898,71
Type 6192326,799275250,00%2697,39
Maus101470,247595147,06%903,90
Lorraine 155 mle. 5181289,486675038,00%1348,63
Lorraine 40 t 81747,008074845,83%2341,30
Conqueror92515,5510744765,96%3071,31
Bat.-Châtillon 25 t AP92192,629174757,45%2789,08
TNH 105/100081973,2210164660,87%2840,29
FV2078733,985954647,83%715,85
Lorraine 155 mle. 5071279,077754544,44%1832,78
Bisonte C45 81632,368554544,44%1749,62
Ares 7581050,916964452,27%1119,94
T-22 medium 101654,366944443,18%1109,81
M26 Pershing81578,319354266,67%2460,49
LT-432 8836,466804146,34%1355,81
T54E192259,568833953,85%2647,31
Object 43091362,696753941,03%985,41
M-II-Y71717,459903847,37%2454,66
T2881354,117123743,24%1528,62
Stridsyxa 81652,847783748,65%1506,07
M-VI-Y91418,867943652,78%1297,35
Ho-Ri 281327,376673542,86%1434,25
CS-5992564,869993548,57%3029,79
Object 705A102147,537183435,29%1490,43
Hirschkäfer111786,327163458,82%1119,22
O-Ni71152,767153342,42%1541,18
Object 26392538,0910403357,58%2889,39
TS-60 91672,705873324,24%1240,81
UDES 0381473,387283253,13%1601,44
Vickers MBT Mk. 3 101982,446453237,50%1340,78
T9591355,165993132,26%784,21
SFAC 105 81289,536983053,33%1099,81
Ares 859875,795412934,48%474,19
Wz. 64GC Bzyg 101438,936302937,93%718,28
Udarniy 81411,149062955,17%1393,08
Centurion Mk. 7/192177,508712850,00%2530,59
T78 61181,747742759,26%1816,69
T3281123,087982653,85%1133,03
M18 Hellcat61195,776632642,31%2104,42
XM57 81912,177792454,17%1653,56
Coccodrillo 102010,058022157,14%1433,65
Bat.-Châtillon 155 58101158,107412166,67%981,84
AMX Canon d'assaut 105 81575,388642157,14%1756,08
SDP 57 Gowika71241,557082055,00%1728,96
AMX AC mle. 4881343,405362025,00%1202,01
Pawlack Tank61227,758982055,00%2357,72
Cromwell B 61099,308322055,00%2644,03
Hummel61099,426651942,11%1718,83
STA-181311,427441947,37%1815,50
T25/27919,265421957,89%1249,86
Object 907 101240,956971947,37%718,97
Bat.-Châtillon 12 t81310,008771952,63%2839,46
FV4004 Conway91428,946291844,44%1042,74
StuG III Ausf. B4520,393361833,33%1211,48
Panhard AML Lynx 6x68442,176431872,22%749,05
Saryuda 91955,678251855,56%1712,82
Object Kust 81316,066351850,00%1149,84
CS-4471705,009821752,94%3685,60
SDT-58 Vlkodav 91800,126461735,29%1330,90
Chimera 81723,387991637,50%1674,30
Ikv 90 Typ B7799,605261553,33%1058,88
Vz. 64 Blesk8506,474271520,00%575,58
Object 252U 81696,408931553,33%1841,96
Emil I81942,147771435,71%2055,29
Caernarvon81693,798991442,86%2273,30
GSOR the TANK 91366,865831428,57%1058,14
FV226 Contradictious 81121,298001464,29%1062,23
CS-5381711,4610841376,92%2725,43
WZ-111 model 5A103277,0811161376,92%3718,88
VK 30.01 (P)61063,238101361,54%2206,52
Jagdtiger Prototype 81138,237261346,15%964,45
Jagdpanzer E 100101972,837191250,00%1249,18
Windhund 81377,006391250,00%1360,90
AT 158959,826551163,64%964,65
AMX 50 Foch92029,099331172,73%1922,16
T-1092224,648711136,36%2437,48
Vz. 68 Squall 8308,826481163,64%500,63
Excalibur 6832,555901154,55%1216,94
Emil II91245,407141050,00%903,49
T2971048,308791080,00%1454,18
FV217 Badger101139,903701010,00%460,71
KJPZ TIII Jäger 91718,608341060,00%1470,13
T 55A 91301,406451050,00%1082,76
Brennos 8916,506941050,00%907,64
Felice 91265,33623944,44%1023,57
AT 77937,11650944,44%1114,72
T71 CMCD7240,11523933,33%226,31
Pz.Kpfw. 5581414,11603922,22%995,29
50TP prototyp 81466,25636812,50%1648,23
AMX 13 F3 AM6836,75456837,50%1005,73
WZ-131G FT61171,50623850,00%2260,41
E 65 Zwilling 81732,881110875,00%1749,89
Löwe 81939,13942850,00%2530,41
Sentinelle 91362,38673850,00%1003,93
KR-1111114,88715837,50%376,12
P.43 ter7867,29707771,43%1447,04
Rinoceronte101808,00830757,14%1319,13
Vz. 44-171313,00817742,86%1944,89
SDP 40 Zadymka5934,29529742,86%1939,27
SDP 58 Kilana81533,14745728,57%1505,04
Type 3 Ju-Nu6941,86640742,86%1322,81
Panther II81016,57579742,86%1043,68
Kpz. Erich Konzept I 92179,57696742,86%1639,18
ST-66 8735,29565742,86%623,31
DZT-159 91009,14507728,57%597,31
Prototipo Standard B91265,17699650,00%961,70
FV229 Contender91368,50597633,33%827,23
Carro da Combattimento 45 t 10875,33542650,00%443,52
SDP wz 66 Grom 81004,83631650,00%859,36
UDES 03 Alt 3 91251,83718650,00%999,23
BZ-72-1 10941,17459633,33%378,47
11082851,401370560,00%4275,78
T1 Heavy5949,20651540,00%1936,64
Semovente M43 Bassotto61010,40552520,00%1683,81
BZ-75101672,80712540,00%854,31
KV-26396,60511560,00%555,54
T-1506774,20524540,00%1009,59
AMX 50 Foch (155) 103087,40722520,00%2436,45
AMX 65 t81202,40450520,00%963,85
M41 Walker Bulldog8823,80494520,00%1216,37
T-54 ltwt.9421,60414520,00%282,41
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6592,00380520,00%1454,85
Object 590 92362,60807520,00%2596,72
Lätt Stridsfordon 120 91758,40575540,00%1093,29
Vz. 62 Jasan 91961,20704540,00%1431,58
Chrysler MTC 2TC 81851,20832560,00%1909,80
Char de transition 61024,00758560,00%1711,08
WZ-120-1G FT 81199,60475520,00%925,40
Type 5 Chi-Ri71063,0044240,00%1517,88
Type 586555,50435450,00%828,97
Semovente M415658,25588475,00%1621,87
Pz.Kpfw. II Luchs4738,75604450,00%3501,24
SDP 44 Burza61063,508394100,00%2111,75
E 5091467,75859450,00%1234,65
BZT-70 102075,75803450,00%1232,85
E 77 91251,75796450,00%964,49
KV-1SA 5264,50392450,00%344,52
Nemesis 8952,00548425,00%805,85
WZ-111 Qilin 101474,751020475,00%1197,00
SZDV Vz. 50 81071,67683366,67%1056,56
M10391391,00731333,33%973,70
Obsidian 81406,3356630,00%1648,38
H3 91031,0037830,00%573,37
SMV CC-64 Vipera 81792,6759930,00%2144,82
T2 Light Tank 2447,00674333,33%2414,60
Vz. 58 Medvěd 91016,6710373100,00%751,01
Dicker Max 6674,33614366,67%1235,50
Miel 8930,33673333,33%821,71
Turtle Mk. I 82678,00968333,33%2812,41
Cobra 91337,33857366,67%1173,63
Super Hellcat 71217,00591333,33%1904,06
Object 265T 91875,00757333,33%1601,67
VCS 6x6 TS 90 91040,67605333,33%1032,25
Terrifiant 9993,0034530,00%373,45
KB-52 92191,33969366,67%1697,81
Buryan 92239,67823366,67%1759,37
VK 30.01 (H)51007,008932100,00%3111,77
B.U.G.I.6486,00384250,00%605,34
KV-371475,00813250,00%2076,30
LPT-67 Šelma9627,0020220,00%493,12
LTG7685,008592100,00%1507,31
M-V-Y101601,5011622100,00%1205,17
Jagdpanzer E 90 93528,50944250,00%3418,63
AS-XX 40 t111796,00727250,00%1233,80
Object 777 Version II 91007,00688250,00%808,11
AAT60 81554,00848250,00%1747,42
Prototipo 6 82056,0011232100,00%2496,76
Matilda Black Prince 5617,50699250,00%1877,56
Strv K 92167,5011512100,00%2030,52
SU-122-44 7946,5010322100,00%1420,13
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61328,00811250,00%2498,73
Projet Louis 91206,00654250,00%1301,85
Churchill Crocodile 6980,00763250,00%1467,86
122 TM 8573,0029920,00%337,67
Lorraine 120 Alby 81962,50719250,00%1478,45
M4A3E8 Sherman6659,0034710,00%1115,18
T34 8979,009241100,00%981,65
Pz.Kpfw. III Ausf. J4196,002961100,00%510,35
Grille5412,0022710,00%559,85
CC-46 Pancernik 9614,0028110,00%185,24
T-26G FT2178,002431100,00%670,94
Vz. 60S Dravec 102894,0056610,00%1382,33
Ferdinand83255,0014131100,00%4272,85
Object 25791701,0046510,00%1590,46
Object 430U103017,0011971100,00%2873,13
AEC Armoured Car5597,0024010,00%979,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5801,0037810,00%1946,64
Pz.Kpfw. 38 (K) 5938,008061100,00%1707,13
SU-122V 9953,0039910,00%509,03
Object 274a 8591,0025810,00%350,56
Char Murat 92599,0010041100,00%2447,67
K-91-PT 9842,008461100,00%673,95
Object 283 91326,0050910,00%1126,87
Leopard 120 Verbessert112231,0010101100,00%1697,92
T-50-2 61034,0011971100,00%4165,22
Pz.Sfl. IC 476,0012310,00%0,00
KV-122 70,007510,00%0,00
TS-6 92347,0082410,00%2559,88
Strv 81 80,0021810,00%0,00
TBT 9555,0032410,00%123,24
Husarz 81398,008601100,00%1200,44
Predatore 92593,0011761100,00%1876,35
Pz.Kpfw. T 25 5902,0011041100,00%3036,13
Bofors Tornvagn 81175,0011331100,00%1467,57
SU-100Y 61374,008481100,00%2074,18
FCM 2C 3203,003501100,00%573,42
WZ-111 model 6 82848,0014781100,00%3752,32
TS-5 82281,0011121100,00%2471,57
StuG IV 51078,008671100,00%2451,93
WZ-111 Alpine Tiger 81548,008761100,00%1569,81
Yong Bing 91750,0043810,00%1006,61
IMT 81080,008121100,00%1030,52
Fantôme 92141,0010191100,00%2383,15
OCP Peacekeeper 92449,0039210,00%1988,77

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 23.11.2025
Pozicija: Novak
Član od: 10.11.2025
Otišao: 23.11.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 19.03.2024
Otišao: 09.11.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 19.03.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 29.03.2022
Otišao: 05.04.2022
Pozicija: Novak
Član od: 16.10.2022
Otišao: 27.07.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 27.08.2021
Otišao: 25.03.2022
Pozicija: Novak
Član od: 14.04.2022
Otišao: 17.04.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.04.2022
Otišao: 22.04.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.06.2022
Otišao: 02.07.2022
Pozicija: Novak
Član od: 21.08.2021
Otišao: 25.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2021
Otišao: 20.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.07.2022
Otišao: 14.10.2022
Pozicija: Novak
Član od: 25.04.2022
Otišao: 28.04.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.07.2021
Otišao: 14.08.2021
Pozicija: Novak
Član od: 29.06.2021
Otišao: 09.07.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.04.2021
Otišao: 28.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 01.04.2021
Otišao: 06.04.2021
Pozicija: Novak
Član od: 29.01.2021
Otišao: 05.02.2021
Pozicija: Pričuva
Član od: 27.02.2021
Otišao: 03.03.2021
Pozicija: Novak
Član od: 04.03.2021
Otišao: 13.03.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.03.2021
Otišao: 31.03.2021
Pozicija: Novak
Član od: 21.02.2021
Otišao: 26.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 08.02.2021
Otišao: 19.02.2021