_Black____Hawk_

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.12.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30337517112
Ø Razina7,819,209,189,22
Pobjede1527050,33%480,00%1058,82%5347,32%
Izgubljene1471448,50%00,00%529,41%5549,11%
Neriješeno3531,16%120,00%211,76%43,57%
Preživjele bitke970231,98%240,00%847,06%3127,68%
Uništenih tenkova241970,8061,20201,18890,79
Odnos razaranja1,172,002,221,10
Otkriveno tenkova318911,0551,00211,241411,26
Počinjena šteta1.133,342.000,001.987,881.650,82
Bodovi zauzimanja318111,0500,0000,00710,63
Obrambeni bodovi190710,6300,0000,0000,00
Iskustvo533,27737,20635,18638,26
WN71071,231528,231457,751014,30
WN81366,351910,532182,231603,82
Ukupno
Bitke30337
Ø Razina7,81
Pobjede1527050,33%
Izgubljene1471448,50%
Neriješeno3531,16%
Preživjele bitke970231,98%
Uništenih tenkova241970,80
Odnos razaranja1,17
Otkriveno tenkova318911,05
Počinjena šteta1.133,34
Bodovi zauzimanja318111,05
Obrambeni bodovi190710,63
Iskustvo533,27
WN71071,23
WN81366,35
Zadnja 24 sata
Bitke5
Ø Razina9,20
Pobjede480,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno120,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova61,20
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova51,00
Počinjena šteta2.000,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo737,20
WN71528,23
WN81910,53
Zadnjih 7 dana
Bitke17
Ø Razina9,18
Pobjede1058,82%
Izgubljene529,41%
Neriješeno211,76%
Preživjele bitke847,06%
Uništenih tenkova201,18
Odnos razaranja2,22
Otkriveno tenkova211,24
Počinjena šteta1.987,88
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo635,18
WN71457,75
WN82182,23
Zadnjih 30 dana
Bitke112
Ø Razina9,22
Pobjede5347,32%
Izgubljene5549,11%
Neriješeno43,57%
Preživjele bitke3127,68%
Uništenih tenkova890,79
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova1411,26
Počinjena šteta1.650,82
Bodovi zauzimanja710,63
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo638,26
WN71014,30
WN81603,82
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke125,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova10,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta521,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja297,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo271,750,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova10,25
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova10,25
Počinjena šteta521,50
Bodovi zauzimanja297,25
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo271,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede562,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene337,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke225,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,2500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova81,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.093,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja101,2500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi232,8800,0000,0000,00
Iskustvo502,880,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede562,50%
Izgubljene337,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke225,00%
Uništenih tenkova20,25
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova81,00
Počinjena šteta1.093,75
Bodovi zauzimanja101,25
Obrambeni bodovi232,88
Iskustvo502,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke421000
Pobjede17742,04%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene24257,48%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno20,48%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke15536,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2440,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova3280,7800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.595,590,000,000,00
Bodovi zauzimanja8071,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi14603,4700,0000,0000,00
Iskustvo593,250,000,000,00
Ukupno
Bitke421
Pobjede17742,04%
Izgubljene24257,48%
Neriješeno20,48%
Preživjele bitke15536,82%
Uništenih tenkova2440,58
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova3280,78
Počinjena šteta1.595,59
Bodovi zauzimanja8071,92
Obrambeni bodovi14603,47
Iskustvo593,25
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke181000
Pobjede9250,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8748,07%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,10%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6435,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1220,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,040,000,000,00
Otkriveno tenkova1090,6000,0000,0000,00
Počinjena šteta2.016,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja210,1200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2641,4600,0000,0000,00
Iskustvo728,080,000,000,00
Ukupno
Bitke181
Pobjede9250,83%
Izgubljene8748,07%
Neriješeno21,10%
Preživjele bitke6435,36%
Uništenih tenkova1220,67
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova1090,60
Počinjena šteta2.016,83
Bodovi zauzimanja210,12
Obrambeni bodovi2641,46
Iskustvo728,08
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (318)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Object 140101830,57672104948,71%1626,88
E 100101841,7259063748,51%1497,86
Caernarvon81085,4548949949,50%1249,09
M40/M4381302,1148545853,28%1665,25
Object 4168999,8550745447,80%1229,69
Black Prince7871,1550141754,92%1236,01
E 7591288,6450240348,88%1158,64
T-5491153,0847939447,72%1133,17
FV215b 101831,4260539053,33%1621,92
T28 Concept 7991,9752136354,55%1617,81
Super Conqueror101950,5369036150,14%1541,55
Conqueror91340,8147935449,72%1179,94
Manticore101202,0368334850,86%1570,48
Jagdtiger91794,4154831153,70%1681,06
T54E191623,6554131147,91%1610,54
KV-481044,5653231051,29%1189,10
Jagdpanzer E 100102115,9765730050,67%1663,27
Tiger II81123,3253028653,50%1473,93
AMX 13 909867,2549927844,96%1245,53
ISU-15281304,6847226951,30%1385,00
Type 4 Heavy91206,6055226747,19%1036,43
Centurion Action X102148,1776925250,40%1996,99
T 55A 91551,7370024051,67%1598,06
Panther7623,2142523850,42%862,91
Jagdpanther II81415,1651323852,10%1697,31
KV-26804,8046823253,45%1548,11
KR-1112526,4687423153,68%2024,77
Churchill VII6466,0533322953,28%749,05
T6981220,1251722948,91%1628,32
Bat.-Châtillon 12 t8672,8451022550,22%1189,93
AMX 13 757511,3544222149,77%1052,55
O-Ho81053,3350321351,17%1216,70
FV4005 Stage II101916,1166021352,58%1568,79
M127931,7542221255,19%1355,61
Churchill I5428,8932121150,71%886,24
SU-1006761,3038220847,60%1356,40
T71 DA7532,3539620844,71%965,58
M53/M5591238,8954620546,34%1134,83
AT 1581245,6952919050,53%1300,62
Jagdpanther7841,3239218756,15%1114,23
AT 77842,6447218652,15%1054,14
Type 586616,0049218351,91%1175,51
AMX 12 t6456,5554517547,43%1139,87
A-447697,8247117148,54%1098,56
M4A1 Sherman5419,8532416944,97%1016,47
UDES 0381113,4748416949,11%1183,37
IS-7101961,6278816950,30%1657,70
Leopard 1101930,1967216851,19%1611,92
Bat.-Châtillon 155 5591071,2058016752,69%1009,42
Object 430U102068,5275016642,77%1907,09
M415466,5029816558,79%788,38
WZ-132A9749,7154616446,34%902,13
IS-M81282,0057016347,24%1687,87
SU-10181204,7655616250,62%1440,66
VK 30.02 (M)6615,0639716251,85%1183,93
Churchill Gun Carrier6541,4230315845,57%888,28
T2971204,4357315757,32%1792,40
VK 100.01 (P)81351,9664215755,41%1779,04
KV-37834,1741015648,72%1029,08
M4A3E2 Sherman Jumbo6562,4238715343,79%1057,48
Maus101989,7475315247,37%1552,62
Jagdpanzer IV6540,4833314942,28%842,37
T216398,7935814953,69%1052,74
SU-1527768,2749714755,78%1028,92
WZ-1317651,0746914751,02%1447,96
Ares 8591708,1567114450,69%1673,46
Type T-345521,0637714048,57%1552,71
LHMTV8592,2052614042,14%963,93
G.W. Tiger (P)81272,6253313953,96%1472,49
Ares 90101929,7063613850,00%1600,06
WZ-1328790,8551713753,28%1474,21
Lorraine 155 mle. 507890,8039513657,35%1187,72
Leopard Prototyp A91429,4068713649,26%1314,25
M446618,0144813646,32%992,70
T57 Heavy101990,0766113445,52%1509,89
SU-100M171010,0346313251,52%1393,42
T110E5102022,0680713250,76%1587,13
T-345427,7637113158,02%1238,39
KV-15477,5440013152,67%1042,56
Object 26391292,2855813145,04%992,32
AMX 13 F3 AM6629,6445713046,15%762,70
A-436426,5636013051,54%746,88
59-166504,8139012853,91%1504,87
IS-381418,4463112655,56%1891,21
Ikv 90 Typ B7879,8441112339,02%1136,49
O-Ni71035,3455112359,35%1445,03
IS-271049,6151912245,90%1479,84
T25/27858,0747412050,83%1158,97
G.W. Panther7943,8253211756,41%1258,65
Strv 103-091434,9860211651,72%1192,06
Strv 103B101947,7877311356,64%1539,05
M75281,8828111348,67%922,99
FV217 Badger101771,3674411258,93%1277,49
O-I6895,2650311062,73%1830,52
T28 Prototype81231,0655110949,54%1351,97
T3091609,5865210856,48%1457,52
K-91101729,2557410850,93%1414,21
Object 703 Version II 81505,1773510852,78%1776,37
Bat.-Châtillon 25 t AP91205,9057410750,47%1172,95
Object 70491661,0660710748,60%1202,86
G.W. Tiger91133,4961710647,17%982,86
T-1091229,6960210642,45%1060,79
T-1506710,6344110454,81%1310,84
Pz.Kpfw. III/IV5276,6426310338,83%500,12
BZ-6891499,4870210250,00%1428,38
Ikv 65 Alt II6800,2138610149,50%1546,32
AMX ELC bis587,7228110145,54%76,21
BZ-16681191,5666510053,00%1421,65
IS71054,726349855,10%1504,15
T-34-85M 6838,095219852,04%1473,76
ELC EVEN 90 8583,145729858,16%1145,27
WZ-120-1G FT 81423,306289656,25%1584,25
Charioteer81097,695419442,55%1036,87
Centurion Mk. 7/191524,738169254,35%1533,68
P.43 bis6847,515249153,85%1866,25
G.W. E 100101169,146549153,85%898,02
T9591885,276288947,19%1600,05
AMX 65 t81026,785268940,45%1044,23
M47 Iron Arnie 81290,546698953,93%1660,53
M5 Stuart4111,992278752,87%169,11
E 50 Ausf. M102227,718178750,57%1861,63
Object 25791331,786598747,13%1257,00
Indien-Panzer81245,926348646,51%1604,13
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4306,452698549,41%795,42
BZ-5871150,656188447,62%1660,54
Škoda T 256744,505188257,32%1574,13
M18 Hellcat6584,564038156,79%1040,94
T803112420,589188051,25%1748,57
T328916,285487941,77%839,70
Object 268 Version 4101672,857067953,16%1259,24
Type 5 Heavy102263,677757852,56%1534,99
T92 8631,525617746,75%1038,73
T-34-171170,535807651,32%2247,26
Pz.Kpfw. 5581506,426847655,26%1364,90
Tortoise91243,306527653,95%903,79
Matilda4156,811877345,21%217,53
Type 5 Chi-Ri7825,795537349,32%1258,62
53TP Markowskiego81168,456417345,21%1336,19
Grille5504,163507347,95%1062,14
Hummel6696,543767244,44%957,83
SU-855409,452657145,07%830,26
Crusader6396,333307044,29%1139,05
STB-1101938,247367055,71%1757,93
ST-I91487,347657051,43%1428,93
Škoda T 177690,436206844,12%1316,56
Bat.-Châtillon 155 58101022,817666764,18%881,95
Object 70591298,796106753,73%1089,87
AE Phase I 91470,346796743,28%1294,13
StuG III Ausf. G5544,083236651,52%1305,40
TVP VTU Koncept81020,897316654,55%1513,90
VK 30.01 (H)5426,592946646,97%904,16
1108744,775026544,62%634,75
Cromwell6813,095526454,69%1711,52
Hotchkiss EBR7303,084826459,38%587,98
KV-856689,864356358,73%1263,94
Vz. 64 Blesk81082,606866357,14%1923,49
Lorraine 155 mle. 518879,954486347,62%833,63
Bat.-Châtillon 25 t101286,775316241,94%881,62
AMX M4 mle. 4571136,987036248,39%1637,15
T92 HMC101349,195486240,32%923,06
Pz.Kpfw. III Ausf. J465,001486137,70%3,77
Centurion Mk. I8907,956426149,18%1100,95
T404250,842026147,54%463,24
Kunze Panzer 91614,025866150,82%1487,62
VK 30.01 (P)6619,384806041,67%948,64
T2881206,986146050,00%1106,30
Object 277101921,127416051,67%1571,16
M374317,472205938,98%1013,60
M10 Wolverine5448,472795942,37%834,29
FV20781062,315585947,46%1219,30
Konštrukta T-34/1007935,406685855,17%1687,69
Tiger (P)7920,265365851,72%1219,84
GSR 3301 Setter7485,814915853,45%978,65
P.43 ter7889,865915747,37%1328,09
45TP Habicha71053,336465749,12%1509,89
M3 Lee4173,331785738,60%385,08
T110E3102342,937705759,65%1853,00
Mäuschen91701,287675764,91%1739,03
AMX M4 mle. 54101734,887185651,79%1331,81
SMV CC-64 Vipera 81321,416125639,29%1378,40
Cobra 91611,957425648,21%1451,44
TVP T 50/51101869,957265552,73%1575,54
VK 30.02 (D)7959,965985354,72%1625,97
E 5091472,087465347,17%1340,27
Škoda T 5091097,485705250,00%901,68
60TP Lewandowskiego102183,736815242,31%1586,56
T-4481134,386575253,85%1583,21
Pz.Sfl. IVc5427,152995250,00%842,81
Ikv 1035246,372495149,02%455,19
T-50584,752745154,90%150,16
CS-52 LIS 81218,514865143,14%1301,27
Leo7962,436314957,14%1597,00
Carro d'assalto P.8871137,027734959,18%1573,50
Crusader 5.5-in. SP7638,315124957,14%831,97
T-284211,652314856,25%563,33
T-34-28899,354204827,08%1018,93
Achilles6698,774334740,43%1074,50
LTG7598,795324746,81%1159,62
Object 705A101985,457734748,94%1699,47
O-I Experimental5662,783824645,65%1270,45
Type 71102050,647164555,56%1632,51
Challenger71043,206504551,11%1430,48
Ares 7581593,7610284568,89%2330,26
S-517724,004994454,55%838,52
CS-538891,685464447,73%1050,15
FV3046724,364484456,82%1242,08
Marder II3187,102194247,62%446,18
AMX M4 mle. 5191504,747424240,48%1120,20
Chi-To SP7905,855324158,54%1014,30
Type 95 Heavy4212,052544052,50%583,00
TNH 105/10008940,565403948,72%959,17
Type 95 Ji-Ro6822,974873943,59%1269,19
AMX M4 mle. 49 Liberté 8934,726213946,15%894,82
Vickers Medium Mk. I1113,621443748,65%481,41
Vickers Medium Mk. III397,591453743,24%152,32
Valentine3314,953083751,35%1224,56
FV4004 Conway91659,517123756,76%1589,49
AMX 13 105101092,576693745,95%1097,07
ARL 446817,116993666,67%1740,34
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5502,364083658,33%1497,28
Panhard AML Lynx 6x68354,064163638,89%355,47
Škoda T 245574,694583565,71%2155,07
T-463138,261563540,00%345,94
Comet71021,497283557,14%1894,70
Panther II8937,245833452,94%1186,65
Nashorn6938,064213354,55%1616,02
Panhard AMD 178B6349,524693360,61%1064,52
Object 43091626,947703348,48%1493,29
IS-4101994,728203256,25%1559,40
Sturer Emil71112,845513259,38%1741,24
Strv 746833,876423161,29%1830,76
Covenanter5286,773273154,84%1008,93
EMIL 1951 81197,105583036,67%1129,62
M3 Stuart380,141812948,28%131,97
Sturmpanzer II4215,381982948,28%570,93
Type 5 Ke-Ho4201,862322850,00%516,94
T110E4101795,006342850,00%1255,43
STG Guard 81257,436262835,71%1366,80
Chrysler K GF 81277,865202835,71%1383,89
Progetto CC55 mod. 548863,484542737,04%678,39
M-V-Y101771,677922751,85%1211,21
GSOR 1010 FB 8936,564492744,44%850,98
25TP KSUST II5427,773412638,46%868,68
Marder 38T4266,153192650,00%603,05
Ares 90 C111803,856182642,31%1138,85
Lago4407,883802544,00%1357,29
Sexton II3109,121372548,00%293,80
Valentine AT4230,561992552,00%572,64
Type 3 Chi-Nu5223,422152441,67%348,27
LT vz. 38355,521042326,09%1,23
Obsidian 81152,575352339,13%1373,49
ST vz. 394206,822972250,00%558,29
Strv m/425556,774342250,00%1463,19
Vz. 44-171062,556752268,18%1731,48
T56 GMC3194,092112250,00%540,29
M7 Priest3192,861692142,86%335,11
Pz.Kpfw. II284,451992045,00%137,03
L-60 296,202422070,00%556,38
P.435652,895351957,89%1930,25
STA-18785,565891838,89%797,72
Pz.Kpfw. 38 (t)3172,781971833,33%378,53
Pz.Kpfw. III Ausf. E376,501331850,00%99,80
M10 RBFM 5902,785761850,00%2408,56
WZ-1209518,885411650,00%340,55
40TP Habicha6806,317641675,00%1840,84
Pz.Kpfw. 35 (t)2106,471901533,33%348,23
WZ-132-1101830,007561471,43%2524,86
M2 Light297,381711361,54%341,73
Universal Carrier 2-pdr2150,851351346,15%469,76
Alecto4160,852241346,15%217,21
Light Mk. VIC 2144,771941353,85%751,66
Birch Gun470,331331250,00%107,11
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5596,085511258,33%1633,03
GSOR 3301 AVR FS9397,255661250,00%368,86
Waffenträger auf E 100101860,366871154,55%1358,42
Vickers Medium Mk. II2101,11122955,56%392,60
Panzerjäger I2120,22154933,33%219,00
VK 168.01 Mauerbrecher 81706,78729944,44%2633,68
Type 98 Ke-Ni3153,43279742,86%474,94
T2 Medium Tank2137,71180757,14%597,64
M16/43 Sahariano 3647,00639785,71%2389,68
AMX 50 1008908,67502633,33%677,28
M26 Pershing81560,67735666,67%2481,81
Vz. 60S Dravec 102740,67672633,33%1682,54
Strv m/382120,2015150,00%282,38
T1 HMC236,00114580,00%261,00
Cruiser Mk. I1135,60168540,00%432,71
BZ-75101743,20979580,00%1296,43
LT vz. 35272,25105450,00%159,32
7TP2241,25181425,00%758,96
WZ-111 model 1-491421,00492425,00%926,55
KV-1SA 5772,50743450,00%1780,32
Patton the Tank 91585,50726475,00%2002,25
Super Hellcat 71353,259214100,00%2603,17
4TP187,00210333,33%185,98
Leichttraktor1140,00156333,33%482,84
T1 Cunningham193,50202250,00%410,42
Renault Otsu178,002582100,00%358,90
Type 95 Ha-Go2210,503482100,00%1134,85
MS-110,0040250,00%77,53
T-26287,50123250,00%257,64
Loyd Gun Carriage227,003820,00%0,00
Archer5190,008120,00%132,52
T-29 3145,50230250,00%353,35
StuG IV 5425,5021520,00%756,05
Kolohousenka170,002371100,00%357,49
Strv fm/21140,001381100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 241,0023110,00%0,00
Renault NC-31175,001961100,00%400,65
CS-599504,0036310,00%171,03
Object 430 Version II91579,006231100,00%1363,69
M4A3(76)W Sherman 6589,004741100,00%886,44
Sexton I 3317,0023710,00%893,60
T7 Combat Car 2190,0012610,00%668,53
LTP 3448,003661100,00%2439,28
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2177,0038710,00%667,57
BT-7 artillery 3140,003191100,00%493,31
Straussler V–4/40 3800,007201100,00%3533,06

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 23.12.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.12.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.05.2023
Otišao: 27.05.2023