Woolf_VTM_NK

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 17.12.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5531503538
Ø Razina7,150,008,118,11
Pobjede2791250,46%00,00%1851,43%1950,00%
Izgubljene2647147,86%00,00%1542,86%1744,74%
Neriješeno9321,68%00,00%25,71%25,26%
Preživjele bitke1539427,83%00,00%1131,43%1128,95%
Uništenih tenkova464530,8400,00361,03370,97
Odnos razaranja1,160,001,501,37
Otkriveno tenkova595701,0800,00671,91721,89
Počinjena šteta976,200,001.537,891.599,08
Bodovi zauzimanja814651,4700,00702,00701,84
Obrambeni bodovi293250,5300,0010,0310,03
Iskustvo559,670,00680,71671,68
WN71082,380,001365,871338,93
WN81310,990,002105,872419,91
Ukupno
Bitke55315
Ø Razina7,15
Pobjede2791250,46%
Izgubljene2647147,86%
Neriješeno9321,68%
Preživjele bitke1539427,83%
Uništenih tenkova464530,84
Odnos razaranja1,16
Otkriveno tenkova595701,08
Počinjena šteta976,20
Bodovi zauzimanja814651,47
Obrambeni bodovi293250,53
Iskustvo559,67
WN71082,38
WN81310,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke35
Ø Razina8,11
Pobjede1851,43%
Izgubljene1542,86%
Neriješeno25,71%
Preživjele bitke1131,43%
Uništenih tenkova361,03
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova671,91
Počinjena šteta1.537,89
Bodovi zauzimanja702,00
Obrambeni bodovi10,03
Iskustvo680,71
WN71365,87
WN82105,87
Zadnjih 30 dana
Bitke38
Ø Razina8,11
Pobjede1950,00%
Izgubljene1744,74%
Neriješeno25,26%
Preživjele bitke1128,95%
Uništenih tenkova370,97
Odnos razaranja1,37
Otkriveno tenkova721,89
Počinjena šteta1.599,08
Bodovi zauzimanja701,84
Obrambeni bodovi10,03
Iskustvo671,68
WN71338,93
WN82419,91
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1132000
Pobjede56650,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene52346,20%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno433,80%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke37032,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6580,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova7910,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.361,710,000,000,00
Bodovi zauzimanja21911,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi13071,1500,0000,0000,00
Iskustvo610,350,000,000,00
Ukupno
Bitke1132
Pobjede56650,00%
Izgubljene52346,20%
Neriješeno433,80%
Preživjele bitke37032,69%
Uništenih tenkova6580,58
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova7910,70
Počinjena šteta1.361,71
Bodovi zauzimanja21911,94
Obrambeni bodovi13071,15
Iskustvo610,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke58000
Pobjede2237,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3560,34%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,72%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1831,03%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova300,5200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,750,000,000,00
Otkriveno tenkova440,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta834,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja591,0200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi360,6200,0000,0000,00
Iskustvo328,360,000,000,00
Ukupno
Bitke58
Pobjede2237,93%
Izgubljene3560,34%
Neriješeno11,72%
Preživjele bitke1831,03%
Uništenih tenkova300,52
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova440,76
Počinjena šteta834,36
Bodovi zauzimanja591,02
Obrambeni bodovi360,62
Iskustvo328,36
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede240,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene360,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke240,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova40,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta330,800,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo201,200,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede240,00%
Izgubljene360,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke240,00%
Uništenih tenkova30,60
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova40,80
Počinjena šteta330,80
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo201,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke133000
Pobjede4231,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8664,66%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno53,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2720,30%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova600,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova1200,9000,0000,0000,00
Počinjena šteta702,270,000,000,00
Bodovi zauzimanja2361,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1641,2300,0000,0000,00
Iskustvo234,200,000,000,00
Ukupno
Bitke133
Pobjede4231,58%
Izgubljene8664,66%
Neriješeno53,76%
Preživjele bitke2720,30%
Uništenih tenkova600,45
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova1200,90
Počinjena šteta702,27
Bodovi zauzimanja2361,77
Obrambeni bodovi1641,23
Iskustvo234,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5400000
Pobjede278551,57%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene252046,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno951,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke224741,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova39900,7400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,270,000,000,00
Otkriveno tenkova45740,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.106,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja130222,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi180463,3400,0000,0000,00
Iskustvo516,520,000,000,00
Ukupno
Bitke5400
Pobjede278551,57%
Izgubljene252046,67%
Neriješeno951,76%
Preživjele bitke224741,61%
Uništenih tenkova39900,74
Odnos razaranja1,27
Otkriveno tenkova45740,85
Počinjena šteta1.106,29
Bodovi zauzimanja130222,41
Obrambeni bodovi180463,34
Iskustvo516,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3607000
Pobjede168246,63%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene181250,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno1133,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke114031,61%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20790,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,840,000,000,00
Otkriveno tenkova28520,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.140,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja48791,3500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi82312,2800,0000,0000,00
Iskustvo549,720,000,000,00
Ukupno
Bitke3607
Pobjede168246,63%
Izgubljene181250,24%
Neriješeno1133,13%
Preživjele bitke114031,61%
Uništenih tenkova20790,58
Odnos razaranja0,84
Otkriveno tenkova28520,79
Počinjena šteta1.140,73
Bodovi zauzimanja48791,35
Obrambeni bodovi82312,28
Iskustvo549,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1358000
Pobjede66448,90%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene68050,07%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno141,03%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke36827,10%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7880,5800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova8970,6600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.318,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja10710,7900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11020,8100,0000,0000,00
Iskustvo536,540,000,000,00
Ukupno
Bitke1358
Pobjede66448,90%
Izgubljene68050,07%
Neriješeno141,03%
Preživjele bitke36827,10%
Uništenih tenkova7880,58
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova8970,66
Počinjena šteta1.318,61
Bodovi zauzimanja10710,79
Obrambeni bodovi11020,81
Iskustvo536,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (381)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81500,88826338953,20%1848,85
Progetto M35 mod. 46 81511,56801288751,13%1935,96
KV-15529,38364178452,80%1163,92
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3776,83846175068,34%2808,09
T28 Prototype81354,84508124051,37%1571,00
Type 62 7714,6975997555,18%1699,88
Rheinmetall Skorpion 81321,0465694348,04%1461,36
Cromwell B 6936,9282481857,46%2048,06
122 TM 81381,7378177452,45%1594,59
S-5171054,7034576246,19%1399,58
IS-381085,9543765546,41%1240,22
GSOR 1008 81369,5169465147,16%1387,58
T3091519,4848463250,00%1318,86
ShPTK-TVP 100 81293,9975762050,81%1524,16
SU-130PM 81423,9772060147,42%1403,62
Löwe 81311,3676755451,62%1536,30
Strv S1 81392,9466055149,55%1461,09
AMX 13 909613,6941852249,23%788,59
CS-52 LIS 81342,9675751848,46%1622,40
E 100101446,0055646455,60%1156,74
LT-432 8747,8575845451,76%1423,41
AMX 50 10081203,6850743547,59%1452,38
T-34-856416,9430043450,92%670,31
11081175,6156042755,97%1537,32
Somua SM 81431,6978040949,63%1533,31
Tiger I7669,0136740447,77%727,97
STA-2 81031,9368239448,48%1292,72
Tiger II8932,8641039344,78%974,72
T-284732,1445738957,58%2912,48
FV2078765,9636938847,94%815,27
AMX 12 t6304,0430938447,40%679,68
E 7591308,8848438150,39%1178,05
M10391460,8753238053,95%1465,87
T-549692,8651936345,18%518,66
STG Guard 81044,5455035746,78%1196,14
T-1091383,8453535552,11%1402,62
LTTB8334,8435635548,45%415,06
M415821,9730235145,87%1437,95
Bat.-Châtillon 25 t AP91139,0944035144,73%987,53
Kampfpanzer 50 t 91772,2786034357,73%1734,02
T-44-100 81297,1881834353,06%1856,72
WZ-120-1G FT 81253,5468033547,76%1346,89
FV4202 8881,9361732944,68%1027,87
T-54 ltwt.9611,2948132650,31%749,49
IS-4101204,2844331947,02%738,08
T95/FV4201 Chieftain 101980,5077431948,28%1286,52
Crusader 5.5-in. SP7720,9633331353,99%1134,73
Somua S353264,9128730365,35%860,16
T26E5 Patriot 8946,0768530349,83%1099,47
T92 8517,4861229747,81%834,28
Indien-Panzer81111,5051229151,89%1568,20
IS7772,4936728640,21%979,66
T25/27710,9435028549,82%960,69
T297714,1738428345,58%758,20
T-50589,2422427248,16%103,79
Škoda T 27 81079,2061627248,53%1463,79
T6981062,7348926747,19%1362,43
Kampfpanzer 07 RH 81207,7177726255,34%1706,26
AT 86747,7541526052,69%1435,46
ARL 446481,7531825450,00%713,17
Black Prince7470,5237525448,82%458,98
SU-1527533,2429425146,22%561,17
T-54 first prototype 8977,0063625147,41%1216,45
SU-76G FT4814,5943722960,70%2215,03
IS-6 B 81238,8067822950,22%1310,99
Conqueror91422,1569322749,78%1316,58
Type 3 Chi-Nu5340,7129822445,54%836,24
ELC EVEN 90 8564,8659722242,79%940,42
Object 703 Version II 81293,7582322145,70%1379,10
IS-27790,8039322045,00%936,89
FV3046507,8227021544,19%786,92
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5307,7025921548,84%697,28
AMX 13 757274,2330920453,43%424,43
T-1506535,3231720243,56%758,91
IS-3A 81332,8286220156,72%1464,61
leKpz M 41 90 mm GF 8825,3066719953,77%1524,67
HWK 30 8725,4761019844,95%1197,95
Bisonte C45 81322,0182719852,02%1422,79
IS-2 7983,1057419452,58%1288,69
T-345141,9222219349,22%191,25
M66459,3032119246,35%554,50
M4A1 Revalorisé 81184,5264519241,67%1402,79
AT 77941,4341318848,94%1180,63
Type T-345299,5828218548,11%713,25
M7 Priest3359,5620718442,93%1025,78
Chrysler K GF 81067,7763418251,65%1282,37
Churchill I5401,9130717844,94%692,45
ARL V396483,3226217447,13%744,35
T3281337,6052817348,55%1651,41
GSOR 1010 FB 81392,4074017350,87%1714,96
50TP prototyp 81293,8775217152,05%1541,97
M10 Wolverine5289,5622617052,94%526,80
T71 DA7402,1542816946,75%608,54
Type 586474,9333716653,01%932,71
SU-1006597,6334816548,48%991,67
T376377,7936516453,66%964,44
StuG III Ausf. G5312,4319616140,37%497,96
Tiger (P)7638,9836616050,63%677,17
Leo7620,0036815843,04%780,77
Lorraine 40 t 81386,0677315852,53%1757,14
M75258,7623815650,64%820,25
BDR G1 B5275,2623415644,23%313,44
Kunze Panzer 91564,2770615444,16%1460,78
ASTRON Rex 105 mm 81384,9184415056,00%1633,74
VK 36.01 (H)6496,3636314959,73%839,23
Kanonenjagdpanzer 105 81076,6454714839,86%1028,83
Škoda T 256531,5740114451,39%1003,94
VK 30.02 (D)7711,9545414348,95%1020,08
M36 Jackson6389,9024614343,36%443,08
M18 Hellcat6431,7625714041,43%513,53
Panhard AML Lynx 6x68293,3441314040,00%235,60
Bofors Tornvagn 81274,5075413748,91%1268,44
Turtle Mk. I 81195,8273013751,09%1180,56
T-22 medium 101735,7980113654,41%1536,84
AMX M4 mle. 457668,6437213549,63%808,93
Strv 746516,0335313351,13%924,10
T216251,0829213347,37%510,17
Object 907 101797,9979012548,80%1379,68
VK 30.01 (P)6455,6031912355,28%706,93
P.44 Pantera8888,2055012240,98%907,54
AMX 13 57 GF 7771,7675612248,36%1683,60
Ikv 65 Alt II6483,3032812055,00%817,49
Hotchkiss EBR7266,8835512034,17%258,55
Mäuschen91132,4449212046,67%883,24
Panther mit 8,8 cm L/71 8681,2149912040,00%627,36
Caernarvon Action X 81127,0774511846,61%1234,03
T1 Heavy5388,4030211560,87%796,52
IS-5 (Object 730) 8992,8763711548,70%1013,84
M54 Renegade 81277,1372611241,96%1149,63
SU-1018783,3542010935,78%606,87
M374233,8217710839,81%601,96
Lion 101597,9672310851,85%1368,95
Charioteer Nomad 81455,8875610857,41%1624,74
Kampfpanzer 07 P(E) 101869,8469810739,25%1396,40
O-I6487,2233910645,28%642,31
T1 Cunningham1131,8022710553,33%761,37
MT-256161,3333810455,77%347,38
Cobra 91900,8181910245,10%1901,95
O-Ni71018,9456110155,45%1337,53
leKpz M 41 90 mm 8787,0868110150,50%1592,90
AMR 35 2166,0427310076,00%906,58
SU-855310,092439959,60%672,03
STB-1101547,876439743,30%1089,40
60TP Lewandowskiego101729,666539547,37%1223,74
M24 Chaffee5252,833169552,63%752,49
FV215b (183) 101336,846209451,06%897,91
Object 26391067,025269439,36%661,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4192,101799243,48%292,84
FV4005 Stage II10996,504979239,13%493,29
Caernarvon8799,964409145,05%750,74
T404216,321999043,33%339,28
AT 25439,312749044,44%940,31
TL-7 91496,927558947,19%1363,49
Churchill VII6369,053228852,27%525,11
Pz.Kpfw. III/IV5241,532758844,32%465,43
Object 140101428,846298846,59%1081,96
KV-26486,023288743,68%629,53
KV-37973,654618446,43%1196,19
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8947,525818245,12%945,34
E 75 TS 81318,287708050,00%1486,36
T26E4 SuperPershing 81248,777577940,51%1515,37
53TP Markowskiego8853,446077855,13%913,02
Strv m/425267,172367540,00%492,86
Bishop5398,042617447,30%833,51
Char Mle. 75 91016,957067444,59%1378,69
Ikv 90 Typ B7627,164487357,53%846,27
AMX M4 mle. 49 81021,776147147,89%1052,10
Pz.Kpfw. II Ausf. G3201,832447044,29%724,88
AE Phase I 91390,317007044,29%1212,16
O-Ho8770,324666947,83%715,86
DBV-152 102089,806466946,38%1388,82
AMX 404131,421836743,28%283,31
S35 CA5434,362526750,75%875,59
Monkey King 101723,247816749,25%1397,80
B14138,412106650,00%222,76
Somua SAu 404101,141386646,97%76,59
BT-2294,111646553,85%333,88
Object 752 91536,157476543,08%1125,65
Emil I8717,094476457,81%745,86
A-20524,001906465,63%253,77
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81430,007356445,31%1757,23
M3 Lee4163,892016344,44%390,11
Pz.Kpfw. III Ausf. J488,141906347,62%72,51
Super Conqueror101460,765166341,27%878,10
Concept 1B 91830,768696349,21%1368,07
Kirovets-1 8961,317586154,10%1066,96
M5A1 Stuart4244,882425938,98%678,41
45TP Habicha7629,554295841,38%590,24
SU-85B4232,162065851,72%441,96
Matilda4202,821975648,21%371,16
VK 72.01 (K) 102273,467505646,43%1416,45
Alecto4303,652185556,36%801,08
KV-856402,542775450,00%488,10
T-437530,004895462,96%876,44
VK 20.01 (D)4103,521945455,56%185,64
Object 261101218,457575362,26%1028,83
Pz.Sfl. IVc5300,962605341,51%445,77
Type 63 81374,838625358,49%1555,78
Kranvagn101775,677955253,85%1374,81
SMV CC-64 Vipera 81446,967755250,00%1695,99
KPz 3 Projekt 07 HK 91328,636305154,90%1154,63
Ikv 1035338,462505044,00%642,47
Jagdpanzer IV6328,062784951,02%424,44
M5 Stuart489,181634932,65%0,77
T110E4101782,456124944,90%1228,07
Škoda T 56 81261,906974944,90%1035,28
Renault UE 573125,131444841,67%167,82
Marder 38T4249,902444856,25%588,95
M-IV-Y 81311,568004852,08%1544,18
Vickers MBT Mk. 3 101613,466474845,83%1205,97
112 81081,046414850,00%1173,43
Škoda T 245319,262634753,19%739,04
Konštrukta T-34/1007278,943394748,94%229,65
T-448884,385474731,91%1076,12
FV38059799,685784755,32%686,73
Conqueror Gun Carriage101129,326294746,81%781,30
AltProto AMX 30 81286,177784647,83%1612,92
Hotchkiss H352181,222294553,33%863,28
Obsidian 81158,528054454,55%1568,51
Birch Gun4214,861954360,47%781,95
AMBT 81239,816544240,48%1307,41
Bat.-Châtillon 25 t10857,833534129,27%400,42
XM57 81451,736554037,50%1243,52
Ashigaru 102011,086704040,00%1384,37
T1 HMC2180,642083966,67%1255,86
Leichttraktor162,591263941,03%43,47
TOG II* 6883,856573943,59%1531,18
T207461,133343844,74%454,71
ISU-152K 81268,005953855,26%1342,35
Caliban 81007,426903844,74%1089,03
TS-5 81203,118123863,16%1274,79
King Tiger (Captured) 7948,086643756,76%1309,33
T-262126,761743452,94%558,78
Marder II3235,852293455,88%730,22
Jade Coil 81639,447843444,12%1528,02
Type 95 Heavy4123,061613348,48%217,40
25TP KSUST II5162,841903234,38%106,80
Maus101148,596813246,88%650,48
40TP Habicha6396,193523148,39%535,15
Lorraine 39L AM3244,901643145,16%705,57
Lorraine 155 mle. 507525,425473148,39%478,19
Valentine AT4164,611523141,94%233,86
T-34-85 Rudy 61145,818483154,84%2625,33
Lago4207,432493063,33%619,23
Sav m/434247,311942944,83%476,76
O-I Experimental5316,692322941,38%359,47
ST vz. 394131,752022860,71%344,75
P26/404354,043492860,71%954,22
P.43 bis6286,863322842,86%274,73
Charioteer8625,794012857,14%632,03
VK 100.01 (P)81107,434232835,71%997,91
SU-100M17798,595842755,56%1035,19
Object 274a 81316,676302729,63%1552,67
BT-7439,041242642,31%36,23
T-46371,191242653,85%153,38
Pz.Kpfw. III Ausf. E365,541342650,00%99,97
Type 5 Ka-Ri 81357,007182650,00%1303,99
M2 Medium Tank336,921032548,00%69,03
IS-7101245,886152572,00%1001,20
M8A14210,522282560,00%497,05
Panhard EBR 10510227,805782560,00%232,08
Object 43091349,605302560,00%1277,78
Vickers Medium Mk. III376,921292454,17%144,21
Sexton II3172,431562343,48%565,09
Sturmpanzer II4130,741442347,83%251,96
T-116 3168,002042352,17%622,28
M41D 8467,224902330,43%586,20
Type 2597 Chi-Ha3211,232302250,00%735,36
SU-76M4190,772002254,55%443,69
P.435195,812342152,38%362,48
Progetto M40 mod. 65101419,145242133,33%811,81
Pz.Kpfw. 38 (t)3264,382822142,86%812,69
Object 252U 81334,678962161,90%1747,90
Carro da Combattimento 45 t 101987,768772171,43%1671,45
BZT-70 102284,857822045,00%1374,07
Carro d'assalto P.887620,375811952,63%695,80
UDES 038490,003781942,11%291,36
K-91 Version II 91621,477491942,11%1671,41
ISU-122S 71116,375871942,11%1306,49
50TP Tyszkiewicza9842,565201844,44%497,41
M3G FT3195,721661861,11%558,98
M15/423159,181731735,29%236,55
AMX 38361,591941776,47%261,55
T-100 LT10958,536831747,06%930,10
Object 452K 101548,127661752,94%1102,77
AMX AC mle. 467370,752681650,00%329,97
D2374,871281540,00%19,74
Pz.Kpfw. II2105,201771553,33%37,34
Type 619565,473501526,67%241,83
Object 780 101812,607921560,00%1264,05
MKA 2174,072731580,00%706,83
FV1066 Senlac 8667,006221533,33%1002,71
LT vz. 383147,291851435,71%326,87
P.43 ter7515,644181435,71%448,17
Loyd Gun Carriage259,001021450,00%211,48
KV-48672,003851442,86%535,31
StuG IV 5347,142841450,00%824,93
T 55A 91911,007721442,86%1813,70
M3 Stuart3130,623161369,23%555,50
MS-11108,461601353,85%467,27
14TP4239,422791241,67%635,06
Type 91 Heavy3111,081341241,67%146,04
T56 GMC3131,251671241,67%218,22
Object 277101315,507671266,67%975,72
M2 Light2247,452471145,45%919,82
Type 5 Ke-Ho4117,272121145,45%160,36
Stone Sentinel 81155,828101154,55%1019,03
CS-63101367,907011050,00%1036,36
T-50-2 6420,203591030,00%811,44
Pz.Sfl. IC 4496,905401050,00%1535,72
Super Hellcat 7566,203551040,00%563,05
Renault FT 75 BS2132,33123944,44%681,05
Type 95 Ha-Go2149,44180933,33%419,49
Object 430U101553,00510933,33%1118,05
Vickers Medium Mk. II239,0091837,50%0,00
LT vz. 352111,25184850,00%383,40
Panzerjäger I2170,63159837,50%428,87
Type 89 I-Go/Chi-Ro2252,25269850,00%944,73
T-832 81497,2511288100,00%1896,13
AMX Chasseur de chars 81284,25935875,00%1747,78
Stinger 101200,25402837,50%482,04
10TP3254,14229757,14%920,83
Vickers Mk. E Type B2173,57225757,14%790,96
Sturmpanzer I Bison3102,71126757,14%250,42
LTP 348,14130742,86%33,62
Strv m/38285,00208633,33%111,75
D12147,50224650,00%576,18
Universal Carrier 2-pdr299,5088616,67%177,48
Pvlvv fm/42290,40188540,00%151,61
AT-12110,20169580,00%460,07
Cruiser Mk. III3129,40233560,00%546,12
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4294,206065100,00%1154,55
Object 268 Version 410774,00615540,00%266,69
Ares 7581574,801006560,00%2378,46
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6820,60938580,00%2472,92
Ashbringer 101558,20757560,00%1101,67
T1E6 291,60151520,00%188,25
Type 98 Ke-Ni365,25142425,00%0,00
Ikv 723227,504484100,00%713,06
M26 Pershing8813,25389450,00%889,03
T3 HMC2120,25114425,00%289,17
Pz.Kpfw. II Ausf. D 277,75250450,00%188,44
Char Futur 4 9976,50610450,00%693,13
Bretagne Panther 6504,75528450,00%731,80
114 SP2 102600,25873450,00%1701,26
Udarniy 81325,2511144100,00%1438,64
Vickers Medium Mk. I1145,002123100,00%826,94
Kolohousenka113,3373366,67%220,71
Renault FT10,0043333,33%0,00
M14/412163,33300333,33%421,16
T-26G FT260,67106366,67%220,71
E 50 Ausf. M101601,0026430,00%893,13
T-29 3376,00400366,67%1436,32
M24E2 Super Chaffee 6712,00462333,33%1934,15
T25 Pilot Number 1 8934,00509333,33%804,60
M4A1 FL 10 6332,6721530,00%243,86
Durendal 102042,3330130,00%1063,35
Fiat 30001115,00178250,00%412,76
Strv m/40L3105,50265250,00%195,37
Renault NC-31110,0082250,00%84,37
T2 Medium Tank216,00162250,00%82,83
Windhund 8132,509920,00%0,00
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4346,0031020,00%597,60
M3 Light 30,002212100,00%261,00
Tetrarch 2102,002822100,00%537,79
T28 Concept 7624,003692100,00%777,71
Strv fm/211486,0070310,00%4148,52
Renault Otsu1219,003051100,00%1190,42
WZ-111 81007,0054610,00%1016,86
Type 97 Te-Ke 2348,004341100,00%2619,53
SU-1820,0001100,00%261,00
Renault FT AC235,001771100,00%261,00
AMX ELC bis50,009510,00%0,00
Bat.-Châtillon 12 t81059,0021410,00%1439,74
GSOR the TANK 91226,0044910,00%947,05
KV-1 shielded 5716,0042910,00%1219,37
L-60 259,0012910,00%44,59
M22 Locust 3192,0016310,00%479,51
Light Mk. VIC 2150,004661100,00%922,69
T7 Combat Car 20,00971100,00%261,00
Excalibur 6424,0011210,00%323,84

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 17.12.2025
Pozicija: Novak
Član od: 15.11.2025
Pozicija: Pričuva
Član od: 18.03.2025
Otišao: 14.11.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.11.2024
Otišao: 06.03.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.11.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 20.10.2024
Otišao: 07.11.2024
Pozicija: Novak
Član od: 16.10.2024
Otišao: 18.10.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 03.03.2024
Otišao: 15.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.02.2024
Otišao: 03.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.12.2023
Otišao: 26.02.2024
Pozicija: Obavještajac
Član od: 17.12.2023
Otišao: 26.12.2023
Pozicija: Novak
Član od: 24.11.2023
Otišao: 16.12.2023
Pozicija: Novak
Član od: 05.08.2023
Otišao: 05.08.2023
Pozicija: Obavještajac
Član od: 18.02.2023
Otišao: 04.08.2023
Pozicija: Pričuva
Član od: 08.12.2022
Otišao: 31.12.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.08.2023
Otišao: 20.11.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.01.2023
Otišao: 17.02.2023
Pozicija: Obavještajac
Član od: 07.08.2023
Otišao: 24.08.2023
Pozicija: Novak
Član od: 25.08.2023
Otišao: 25.08.2023