WarDogPL

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 11.04.2016

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5783000
Ø Razina5,860,000,000,00
Pobjede287649,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene284749,23%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno601,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke113119,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova42370,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova75131,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta622,280,000,000,00
Bodovi zauzimanja49000,8500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi26100,4500,0000,0000,00
Iskustvo464,530,000,000,00
WN7964,830,000,000,00
WN81012,780,000,000,00
Ukupno
Bitke5783
Ø Razina5,86
Pobjede287649,73%
Izgubljene284749,23%
Neriješeno601,04%
Preživjele bitke113119,56%
Uništenih tenkova42370,73
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova75131,30
Počinjena šteta622,28
Bodovi zauzimanja49000,85
Obrambeni bodovi26100,45
Iskustvo464,53
WN7964,83
WN81012,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede360,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene240,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke360,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,2000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova51,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.042,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi81,6000,0000,0000,00
Iskustvo693,200,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede360,00%
Izgubljene240,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke360,00%
Uništenih tenkova10,20
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova51,00
Počinjena šteta1.042,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi81,60
Iskustvo693,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede111,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene888,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke222,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,860,000,000,00
Otkriveno tenkova192,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta963,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo280,890,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede111,11%
Izgubljene888,89%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke222,22%
Uništenih tenkova60,67
Odnos razaranja0,86
Otkriveno tenkova192,11
Počinjena šteta963,78
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo280,89
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede562,50%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene337,50%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke225,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,170,000,000,00
Otkriveno tenkova60,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta437,500,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10,1300,0000,0000,00
Iskustvo457,000,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede562,50%
Izgubljene337,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke225,00%
Uništenih tenkova10,13
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova60,75
Počinjena šteta437,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi10,13
Iskustvo457,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede28,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2291,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke14,17%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,2900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,300,000,000,00
Otkriveno tenkova180,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta472,210,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi431,7900,0000,0000,00
Iskustvo192,330,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede28,33%
Izgubljene2291,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke14,17%
Uništenih tenkova70,29
Odnos razaranja0,30
Otkriveno tenkova180,75
Počinjena šteta472,21
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi431,79
Iskustvo192,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke27000
Pobjede1244,44%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1555,56%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1037,04%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova220,8100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,290,000,000,00
Otkriveno tenkova220,8100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.165,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja853,1500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1013,7400,0000,0000,00
Iskustvo547,370,000,000,00
Ukupno
Bitke27
Pobjede1244,44%
Izgubljene1555,56%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1037,04%
Uništenih tenkova220,81
Odnos razaranja1,29
Otkriveno tenkova220,81
Počinjena šteta1.165,93
Bodovi zauzimanja853,15
Obrambeni bodovi1013,74
Iskustvo547,37
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1242,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1553,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno13,57%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1139,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova190,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova160,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta738,390,000,000,00
Bodovi zauzimanja461,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi712,5400,0000,0000,00
Iskustvo299,540,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1242,86%
Izgubljene1553,57%
Neriješeno13,57%
Preživjele bitke1139,29%
Uništenih tenkova190,68
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova160,57
Počinjena šteta738,39
Bodovi zauzimanja461,64
Obrambeni bodovi712,54
Iskustvo299,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (76)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-15624,9853973053,97%1478,29
IS-381041,1457523950,21%1144,39
KV-856697,0456622349,78%1177,24
Tiger II8977,1559221650,93%1015,88
Ferdinand81119,5850020746,38%1078,49
G.W. Panther71069,3343720747,34%1439,19
Churchill III 5472,1165119352,85%1004,32
E 7591069,5259619150,26%879,06
G.W. Tiger (P)8918,7050718751,87%1020,28
T-34-856358,6934217643,18%466,75
VK 36.01 (H)6601,1057217553,71%1033,52
Tiger I7867,8860717248,84%1093,66
AMX ELC bis5216,2539417149,12%571,92
Pz.Kpfw. III/IV5312,5934414851,35%760,87
Jagdpanther7815,1046914542,76%996,39
Jagdtiger91403,3660114346,15%1090,30
T-345150,1120314247,18%192,96
Hummel61112,1651713646,32%1779,61
T-437649,7955513141,22%894,31
FCM 36 Pak 40 3354,9341512356,10%1092,33
Jagdpanzer IV6549,7644910149,50%936,27
IS7920,4464910047,00%1208,17
T-448440,124499340,86%337,08
StuG III Ausf. G5299,233108646,51%526,97
M4A1 Sherman5339,883908451,19%793,81
Grille5724,044548351,81%1961,41
A-20551,921967644,74%60,00
BT-7472,901607250,00%105,98
Leichttraktor1166,233586950,72%811,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4284,132436959,42%738,04
Pz.Kpfw. T 25 5361,784906855,88%927,45
M24 Chaffee5221,483136639,39%496,86
T1 Heavy5495,194626450,00%960,71
T14 5398,144865650,00%711,26
Pz.Kpfw. III Ausf. J4102,672525446,30%62,92
BT-22149,692105248,08%650,79
Sturmpanzer II4300,162653842,11%1010,80
M2 Medium Tank395,301913775,68%349,17
T-1506739,336303655,56%1282,96
T2 Medium Tank2129,502293259,38%672,07
AMX 12 t6240,684363148,39%454,44
Cromwell6466,114662853,57%893,23
AT 25616,504892268,18%1884,02
T376305,864112142,86%605,17
Valentine AT4239,632161947,37%568,30
Pz.Kpfw. III Ausf. E368,681971957,89%172,20
T1 Cunningham182,001391936,84%256,46
Sturmpanzer I Bison3112,111401952,63%250,47
M5 Stuart4172,614101850,00%357,37
VK 30.01 (H)5612,174941833,33%1550,02
T-284122,352201729,41%104,89
Marder II3118,531551764,71%323,45
T7 Combat Car 285,081531346,15%235,41
Alecto4327,232421338,46%775,36
AMX 404115,753111275,00%433,85
T-463155,332471241,67%487,17
AT-12103,821171127,27%180,48
Panzerjäger I285,551331163,64%270,36
Universal Carrier 2-pdr2168,701651040,00%500,87
M3 Lee4271,703431050,00%819,83
T3 HMC2220,50340683,33%1176,65
AMX 383104,00287666,67%336,55
T-26278,60205580,00%411,23
T56 GMC3156,20269560,00%476,45
Cruiser Mk. III399,50221425,00%215,62
VK 30.02 (D)7420,25347425,00%322,94
Pz.Kpfw. II2133,00262450,00%418,96
T1E6 283,00109425,00%127,48
Hotchkiss H35250,67187366,67%215,78
LTP 3100,0010630,00%186,35
Pz.Kpfw. II Ausf. D 243,00216250,00%88,26
BT-7 artillery 3103,50311250,00%231,48
MS-1146,003610,00%0,00
Renault FT192,009910,00%266,74
Vickers Medium Mk. I152,001321100,00%273,33
43 M. Toldi III 30,002551100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 11.04.2016
Pozicija: Novak
Član od: 11.04.2016
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.08.2014
Otišao: 26.09.2015