Vortex_87

clanlogo
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 02.04.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke18618513333
Ø Razina7,209,209,158,38
Pobjede906548,69%360,00%861,54%18555,56%
Izgubljene933950,16%240,00%538,46%14543,54%
Neriješeno2141,15%00,00%00,00%30,90%
Preživjele bitke425722,86%120,00%538,46%12437,24%
Uništenih tenkova133790,7230,60110,853721,12
Odnos razaranja0,930,751,381,78
Otkriveno tenkova180690,9771,40181,384181,26
Počinjena šteta1.086,852.399,602.637,382.106,18
Bodovi zauzimanja71940,3900,0000,001110,33
Obrambeni bodovi42400,2300,0000,00630,19
Iskustvo554,62935,201.058,15935,20
WN7999,931339,811543,531567,90
WN81327,461831,992203,172378,61
Ukupno
Bitke18618
Ø Razina7,20
Pobjede906548,69%
Izgubljene933950,16%
Neriješeno2141,15%
Preživjele bitke425722,86%
Uništenih tenkova133790,72
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova180690,97
Počinjena šteta1.086,85
Bodovi zauzimanja71940,39
Obrambeni bodovi42400,23
Iskustvo554,62
WN7999,93
WN81327,46
Zadnja 24 sata
Bitke5
Ø Razina9,20
Pobjede360,00%
Izgubljene240,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova30,60
Odnos razaranja0,75
Otkriveno tenkova71,40
Počinjena šteta2.399,60
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo935,20
WN71339,81
WN81831,99
Zadnjih 7 dana
Bitke13
Ø Razina9,15
Pobjede861,54%
Izgubljene538,46%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke538,46%
Uništenih tenkova110,85
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova181,38
Počinjena šteta2.637,38
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.058,15
WN71543,53
WN82203,17
Zadnjih 30 dana
Bitke333
Ø Razina8,38
Pobjede18555,56%
Izgubljene14543,54%
Neriješeno30,90%
Preživjele bitke12437,24%
Uništenih tenkova3721,12
Odnos razaranja1,78
Otkriveno tenkova4181,26
Počinjena šteta2.106,18
Bodovi zauzimanja1110,33
Obrambeni bodovi630,19
Iskustvo935,20
WN71567,90
WN82378,61
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke153000
Pobjede6039,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9058,82%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno31,96%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3422,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova820,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,690,000,000,00
Otkriveno tenkova880,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.727,310,000,000,00
Bodovi zauzimanja140,0900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi260,1700,0000,0000,00
Iskustvo549,200,000,000,00
Ukupno
Bitke153
Pobjede6039,22%
Izgubljene9058,82%
Neriješeno31,96%
Preživjele bitke3422,22%
Uništenih tenkova820,54
Odnos razaranja0,69
Otkriveno tenkova880,58
Počinjena šteta1.727,31
Bodovi zauzimanja140,09
Obrambeni bodovi260,17
Iskustvo549,20
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke24000
Pobjede729,17%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1666,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke416,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,5400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,650,000,000,00
Otkriveno tenkova190,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.189,460,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10,0400,0000,0000,00
Iskustvo484,170,000,000,00
Ukupno
Bitke24
Pobjede729,17%
Izgubljene1666,67%
Neriješeno14,17%
Preživjele bitke416,67%
Uništenih tenkova130,54
Odnos razaranja0,65
Otkriveno tenkova190,79
Počinjena šteta1.189,46
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi10,04
Iskustvo484,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke29000
Pobjede724,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2275,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke413,79%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,0700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,080,000,000,00
Otkriveno tenkova411,4100,0000,0000,00
Počinjena šteta343,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja381,3100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi692,3800,0000,0000,00
Iskustvo255,760,000,000,00
Ukupno
Bitke29
Pobjede724,14%
Izgubljene2275,86%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke413,79%
Uništenih tenkova20,07
Odnos razaranja0,08
Otkriveno tenkova411,41
Počinjena šteta343,03
Bodovi zauzimanja381,31
Obrambeni bodovi692,38
Iskustvo255,76
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1392000
Pobjede64846,55%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene70850,86%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno362,59%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke51937,28%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11800,8500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,350,000,000,00
Otkriveno tenkova14461,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.049,910,000,000,00
Bodovi zauzimanja14191,0200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi21761,5600,0000,0000,00
Iskustvo535,670,000,000,00
Ukupno
Bitke1392
Pobjede64846,55%
Izgubljene70850,86%
Neriješeno362,59%
Preživjele bitke51937,28%
Uništenih tenkova11800,85
Odnos razaranja1,35
Otkriveno tenkova14461,04
Počinjena šteta1.049,91
Bodovi zauzimanja14191,02
Obrambeni bodovi21761,56
Iskustvo535,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke75000
Pobjede4560,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3040,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2533,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova650,8700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,300,000,000,00
Otkriveno tenkova240,3200,0000,0000,00
Počinjena šteta2.276,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja30,0400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi650,8700,0000,0000,00
Iskustvo855,990,000,000,00
Ukupno
Bitke75
Pobjede4560,00%
Izgubljene3040,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2533,33%
Uništenih tenkova650,87
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova240,32
Počinjena šteta2.276,75
Bodovi zauzimanja30,04
Obrambeni bodovi650,87
Iskustvo855,99
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (357)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Cromwell6460,8134993249,14%772,13
Centurion Mk. 7/19997,8340449139,92%731,99
Centurion Action X101322,0750336840,76%868,61
Rheinmetall Skorpion 81450,8263836753,95%1584,03
Centurion Mk. I8517,6335131538,73%367,80
IS-381403,0665526949,07%1579,54
Comet7370,1833424745,75%378,00
Chrysler K GF 81375,3970123345,92%1547,04
AE Phase I 91971,0983123249,57%1864,25
Bat.-Châtillon Bourrasque 81496,6080422949,34%1794,06
Kranvagn102701,0588821950,68%2319,60
LT-432 8679,6853121049,52%1126,17
Concept 1B 92643,34111219957,29%2670,17
Kampfpanzer 50 t 92419,28102419855,56%2378,74
KV-481717,2688619651,02%2215,46
AMX 13 757501,5337518141,44%892,73
Bat.-Châtillon 12 t8503,9739217944,13%750,54
Conqueror91414,6764317846,07%1108,27
O-I6802,0651017552,57%1340,51
AMX 12 t6342,3928317144,44%736,41
Škoda T 256778,4352616552,73%1606,44
Type 4 Heavy91636,7168114841,22%1356,93
M4A1 Sherman5656,3138914753,06%1802,81
IS-7102400,5279114357,34%2272,09
ISU-15281304,2055414246,48%1195,14
M54 Renegade 82207,67105613955,40%2704,28
Bat.-Châtillon 25 t AP9973,3652313842,03%787,77
IS-3-II91727,9558713841,30%1453,82
T9592075,6982013652,94%1784,44
T-1091534,1673613451,49%1572,00
AMX 50 Foch (155) 101823,2051613240,91%1209,28
SU-855189,6917212842,19%183,11
IS7826,0947412652,38%1061,95
M-IV-Y 81884,46103212560,80%2377,11
AMX ELC bis5194,8522512448,39%474,65
SU-1006564,5736612247,54%796,53
T-15061002,3458712055,83%1775,63
KR-1112940,2692512052,50%2097,57
Caernarvon81018,8856011941,18%956,62
Leopard 1102333,3371111450,88%1742,23
MTLS-1G14 3225,4223611338,94%677,05
Object 25791269,0365211246,43%1010,49
TOG II* 6929,1454410955,05%1684,80
Vz. 55102628,9087010854,63%2137,20
CS-52 LIS 81498,3476210446,15%1689,15
Crusader6137,0320910350,49%224,31
Super Conqueror102324,0083710351,46%1939,36
Hummel6442,662509635,42%398,40
T-34-85M 61381,9310019560,00%2859,09
VK 30.01 (P)61332,909289356,99%2750,51
Type 6191489,777479148,35%1478,62
DBV-152 102920,337239160,44%2101,07
IS-2-II81014,325339145,05%1049,60
M56 Scorpion 7910,125099153,85%1216,69
GSOR 3301 AVR FS9825,056499140,66%1148,87
Panhard AMD 178B6348,143809056,67%955,98
Strv 746552,743358944,94%859,44
A-205112,241768650,00%207,26
WZ-111 model 1-491944,068808647,67%1974,02
Bat.-Châtillon 25 t101558,776138643,02%1128,14
Object 26392131,819248560,00%2017,62
Manticore101243,767888558,82%1477,31
Leopard Prototyp A91583,496708349,40%1290,37
IS-2 shielded 71070,245238354,22%1431,75
TNH T Vz. 5191920,838978252,44%1891,14
STB-1102565,508618252,44%2191,31
STA-18947,886558150,62%1150,66
T-54 first prototype 81143,048048048,75%1460,29
Ares 90102227,349167955,70%1820,34
ELC EVEN 90 8718,406207847,44%1377,30
T-345490,234037753,25%1301,76
BT-7 artillery 3547,275037749,35%2369,35
KV-15290,252227643,42%353,76
Konštrukta T-34/1007682,764577443,24%811,69
Škoda T 5091563,517757356,16%1451,59
T2881431,016057345,21%1548,29
60TP Lewandowskiego102901,119247261,11%2585,18
T110E3102784,688727245,83%2266,63
SU-14-17651,424407247,22%707,33
SU-76M4109,731537147,89%109,05
SU-1527582,933386940,58%532,62
T25 AT71066,356056947,83%1582,93
T-34 shielded 5466,264096959,42%1212,34
G.W. Panther7703,504296839,71%659,39
Ares 8591554,128856855,88%1510,67
TKS z n.k.m. 20 mm 2163,362476648,48%849,08
Covenanter5102,821946653,03%179,54
SU-10181265,206986645,45%1389,88
M5A1 Stuart4140,701806442,19%250,59
Object 277102180,056886442,19%1824,51
Churchill VII6292,172516338,10%219,40
Controcarro 1 Mk. 292163,519546358,73%2251,60
Type 63 81770,948736346,03%1933,86
GSR 3301 Setter7290,593496344,44%410,60
SU-85B4204,101886256,45%419,44
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4196,362196142,62%496,53
TS-54 81771,0510406065,00%2433,40
Char Futur 4 91926,136486046,67%1878,79
Leo7861,756265947,46%1270,85
KV-856469,204545947,46%605,51
O-Ho8999,906115945,76%889,43
Object 70591821,008935955,93%1754,92
LHMTV8595,595855952,54%911,89
Pz.Kpfw. II2128,292135844,83%374,32
Sturer Emil71124,105595846,55%1471,06
M4A3E8 Sherman6587,983985749,12%945,47
TNH 105/100081140,747205749,12%1378,10
SMV CC-6781589,148155754,39%1895,99
T-284181,911705630,36%319,16
Churchill I5323,302825655,36%601,58
Type 586673,054065641,07%1165,21
Pz.Sfl. IVb4175,431635648,21%383,83
Grille5338,002695550,91%631,54
Emil I81190,446765437,04%1145,54
Emil II91980,969885462,96%2038,12
P.43 bis6602,084425251,92%952,83
Sav m/434139,371455244,23%151,75
M446515,293105234,62%601,61
Object 4168676,534965129,41%563,27
VK 100.01 (P)81371,907895150,98%1532,84
11081368,377854946,94%1444,64
Nashorn6665,653414951,02%1036,56
KV-1S6374,163154940,82%431,03
IS-M81500,417514944,90%1698,01
Matilda4224,562124854,17%502,43
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6841,546064854,17%2290,15
Black Prince7557,344234746,81%596,15
O-Ni7809,475514755,32%992,64
AMX 404109,091834647,83%222,91
53TP Markowskiego81227,487794647,83%1299,88
AMX 13 909776,635954643,48%942,44
ST vz. 39487,441664555,56%146,40
Ikv 90 Typ B7833,764554535,56%975,97
Type T-345182,021924542,22%240,66
Type 64 6662,675594537,78%1534,72
IS-27854,116314450,00%976,70
UDES 14 Alt 581144,426344337,21%1202,34
T404154,631884353,49%240,59
SU-100M171333,937804360,47%2243,90
KV-5 81358,518014339,53%1420,57
T2071224,338174254,76%1879,75
Ikv 1035226,801954143,90%320,88
AMR 35 2316,513644153,66%1641,01
Object 268 Version 4102208,707254040,00%1505,71
Type 5 Chi-Ri7879,565273928,21%1112,98
Škoda T 245205,532263860,53%490,81
FV215b (183) 101969,615253850,00%1304,55
A-436798,876783863,16%1804,01
LT vz. 38379,651593748,65%143,68
Ares 7581456,959643762,16%2146,84
Bofors Tornvagn 81583,197653743,24%1693,83
T 55A 91869,168333756,76%1977,84
FV225 Collector 92589,5810923650,00%2447,34
Object 777 Version II 91821,037243647,22%1524,41
T-127 3438,584943652,78%1611,69
KV-37810,205843554,29%945,93
KV-26883,004723548,57%1459,78
Valiant 5599,776083551,43%1256,40
AT 1581127,187513455,88%1138,76
ST-I91946,768783441,18%1781,09
G.W. Tiger (P)8758,324573429,41%597,07
Hotchkiss EBR7379,064263441,18%524,52
Panhard AML Lynx 6x68415,214393441,18%492,55
AMBT 81518,447233450,00%1656,30
T28 Concept 71139,006423455,88%1895,46
Indien-Panzer8927,556973363,64%1118,58
K-91-PT 91906,428973360,61%1924,68
Pz.Kpfw. T 25 5458,734753372,73%1257,64
M36 Jackson6605,944063253,13%888,80
Sexton I 3405,843453253,13%1536,44
50TP Tyszkiewicza91710,558093148,39%1326,19
Vz. 44-171014,716913151,61%1243,91
T3092038,637793056,67%1632,27
VK 30.02 (D)7872,477083053,33%1399,38
UDES 0381471,706043036,67%1406,74
M26 Pershing8882,335223033,33%820,27
Vz. 60S Dravec 102250,607053053,33%1343,01
T-50573,031633043,33%39,66
MT-256385,343682931,03%929,88
T-602140,751702842,86%421,70
Pz.Sfl. IVc5267,142162857,14%496,57
WZ-111 model 5A102254,267092740,74%1657,20
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5329,222942759,26%790,63
Object 705A102138,938572755,56%1664,50
ST-II102969,238892661,54%2878,96
EMIL 1951 81863,969092657,69%2258,59
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4152,841542548,00%206,38
Ikv 72379,761482552,00%124,78
Pz.Kpfw. III Ausf. E336,121272548,00%81,36
IS-4101806,767672556,00%1444,29
M10 Wolverine5253,521692532,00%276,70
Valentine AT4104,681182548,00%96,15
AT 25403,883632584,00%1042,07
T28 Prototype81590,208322564,00%1826,92
P.43 ter7895,676492445,83%1243,68
T-34-856717,885002441,67%1209,42
Pvlvv fm/42296,752062470,83%389,42
Pz.Kpfw. 38 (t)3101,791612450,00%196,08
SMV CC-5671017,177272450,00%1378,83
Wespe358,001152437,50%3,51
M415486,132702352,17%725,52
A-4471022,577812356,52%1680,09
VK 30.02 (M)6756,876742352,17%1520,23
BT-2241,27992240,91%4,48
Carro d'assalto P.8871276,007042236,36%1594,44
T56 GMC3127,411622250,00%255,89
Cruiser Mk. IV447,591732250,00%91,09
Type 71102253,558782259,09%1624,51
M-II-Y7944,506362250,00%1127,03
Kunze Panzer 91957,916642240,91%1720,61
T26E5 81625,599022245,45%2065,13
Strv m/40L3129,431512138,10%178,06
BT-74100,001922157,14%241,53
P26/404187,101622138,10%241,00
Type 91 Heavy323,24912138,10%0,00
AT 86835,767212166,67%1656,30
Tiger (P)7944,196492138,10%1029,13
Pz.Kpfw. I Ausf. C3264,292502147,62%1222,30
Obsidian 81134,957492152,38%1205,50
Vickers Medium Mk. III367,55932030,00%0,24
Ikv 65 Alt II6543,504272060,00%958,91
AT-1290,201142035,00%115,89
Mäuschen91992,808892050,00%1997,44
Pz.Kpfw. 35 (t)267,741271942,11%99,20
M2 Light2335,002831968,42%1643,13
Lorraine 155 mle. 507692,115451947,37%707,09
M127819,265491942,11%826,13
T23E3 7778,375141942,11%1070,81
Tiger I71249,787831855,56%1772,93
Lago4110,941681844,44%118,74
45TP Habicha71183,897301844,44%1406,60
Type 97 Te-Ke 2305,003641855,56%1627,18
SU-76G FT4373,222301855,56%741,81
T-116 3239,393261861,11%1026,99
Buryan 92423,568731861,11%1988,37
14TP4128,821661729,41%197,14
Pz.Kpfw. III Ausf. J4501,354071752,94%1374,35
Universal Carrier 2-pdr294,061091747,06%189,02
M4A3E2 Sherman Jumbo6773,475171758,82%1743,02
T25/27835,354671735,29%923,41
Tortoise9991,296081741,18%511,64
Ashbringer 102788,188871741,18%2121,10
StuG IV 5403,533061747,06%927,82
M10 RBFM 5522,183681747,06%969,97
D23163,382091662,50%581,19
T1 Cunningham1110,382121650,00%595,68
AMX 50 10081287,317851662,50%1535,89
T3 HMC238,63981643,75%27,43
Pz.Sfl. IC 4260,943491675,00%828,14
T-29 3408,564781668,75%1561,47
TVP VTU Koncept81031,276101533,33%1153,19
P.44 Pantera81188,676941553,33%1471,08
Type 95 Heavy4186,271871540,00%397,09
Pz.Kpfw. II Luchs4297,472451533,33%910,51
Progetto M35 mod. 46 81105,405951533,33%1014,60
10TP3150,931621435,71%337,58
Vickers Mk. E Type B2152,071661442,86%457,96
Type 2597 Chi-Ha3132,141511435,71%211,12
AT 771070,797761457,14%1397,28
Marder 38T4259,862871450,00%522,59
Rheinmetall Skorpion G 8908,575171478,57%927,65
Strv m/38239,771221330,77%0,76
B14196,621801346,15%371,22
MS-1176,381151323,08%154,30
Progetto CC55 mod. 5481842,629561353,85%2214,89
O-I Experimental5263,922831353,85%349,61
M4A3E8 Thunderbolt VII 6660,086141369,23%1327,94
M15/423169,331711250,00%364,02
T-463136,831571250,00%418,38
Leichttraktor170,751311241,67%100,34
AMX 38324,921301241,67%17,02
NC 70 Błyskawica102330,338721275,00%1717,38
FCM 362355,922921258,33%2124,77
Marder II3135,551081136,36%168,61
Cruiser Mk. III3107,181401145,45%272,14
MKA 2286,453561154,55%1100,52
Type 3 Chi-Nu5578,304481060,00%1658,99
Cruiser Mk. II2172,702091060,00%785,85
M8A14729,003711070,00%2350,82
LTG7958,108031070,00%2262,20
T-50-2 6424,903421040,00%910,80
Excalibur 6859,705471040,00%1377,71
T6 Medium4633,22274944,44%1395,42
Ares 90 C112523,221092977,78%1977,67
T-45 2279,33457955,56%1341,21
King Tiger (Captured) 71175,67611944,44%1428,19
Renault FT 75 BS285,50139875,00%507,66
Type 4 Chi-To6757,75558837,50%1254,40
40TP Habicha692,38127825,00%0,00
Valentine3203,38336887,50%756,75
M5 Stuart4385,00424850,00%997,51
Type 89 I-Go/Chi-Ro286,75144850,00%171,25
M24 Chaffee5409,63466850,00%1284,78
Somua SAu 404126,63155875,00%326,28
T-34 with L-11 4626,13782862,50%2933,95
Kolohousenka177,14112742,86%139,61
LT vz. 352130,86225785,71%654,57
7TP2114,29152728,57%186,29
VK 36.01 (H)6899,29691757,14%1682,65
T-262106,29112714,29%301,32
L-60 282,86189742,86%235,15
Strv fm/21171,83145633,33%127,26
M3 Stuart3214,00181650,00%841,63
Lorraine 39L AM371,6780616,67%0,00
M2 Medium Tank360,17148650,00%86,70
T-4371036,67559666,67%1887,79
AMX Canon d'assaut 105 81146,33432633,33%802,00
Vickers Medium Mk. II279,40113520,00%128,63
Renault FT145,80138560,00%171,32
T-34-17897,40817580,00%1581,55
D12103,60172560,00%419,34
Renault FT AC216,4079560,00%162,24
Renault UE 573166,20208540,00%306,04
Heavy Tank No. VI 6411,00325560,00%550,12
Tetrarch 220,4077540,00%0,24
AMX M4 mle. 49 Liberté 8886,80475540,00%907,41
L6/40274,25278450,00%86,70
Alecto4125,50193450,00%158,55
Pz.Kpfw. II Ausf. G333,50125450,00%92,15
HWK 30 8815,50497425,00%1271,19
M24E2 Super Chaffee 6606,00466450,00%1496,81
Matilda LVT 41032,501115475,00%3634,34
Löwe 81745,75971475,00%2298,76
A46 6459,00269425,00%1056,70
Dicker Max 6682,2522240,00%980,74
Super Hellcat 7846,00333425,00%1013,35
Strv m/425559,67383366,67%1773,66
VK 30.01 (H)575,3310530,00%0,00
Semovente M43 Bassotto6541,006803100,00%937,26
G.Pz. Mk. VI (e)253,33118366,67%298,77
Convert. Medium Tank T3 3277,33425333,33%579,96
Primo Victoria 8712,33419333,33%609,94
FCM 2C 3577,00595366,67%1884,67
Vickers Medium Mk. I10,0071250,00%78,28
M66791,0035920,00%1002,76
Panzerjäger I2146,50148250,00%405,42
DS PZInż5110,003882100,00%261,00
Panzerwagen 39 3449,00501250,00%2009,50
BDR G1 B569,009020,00%0,00
S35 CA5370,502562100,00%781,11
Loyd Gun Carriage274,0079250,00%309,91
Pz.Kpfw. I2113,50308250,00%382,17
Waffenträger auf E 100102458,508892100,00%1624,32
Pz.Kpfw. IV Ausf. A30,0097250,00%79,78
Renault Otsu130,006010,00%0,00
Renault NC-311104,002461100,00%609,60
T1 Heavy52077,0010101100,00%7444,39
T2 Medium Tank2377,005101100,00%2564,11
AMX 105 AM mle. 4740,001181100,00%261,00
AEC Armoured Car5125,002571100,00%261,00
Pawlack Tank61305,0011671100,00%3082,79
M4-85 5894,0066610,00%2351,75
AM 39 Gendron-Somua 2442,0044010,00%2191,19
Cromwell B 6820,005561100,00%1371,74
Centurion Mk. 5/1 RAAC 848,009010,00%0,00
Bretagne Panther 62117,0012161100,00%8133,20
WZ-120-1G FT 8884,0024610,00%566,30

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 02.04.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 02.04.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 30.08.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.10.2016
Otišao: 23.04.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.03.2021
Otišao: 30.03.2021
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 24.04.2019
Otišao: 21.12.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.07.2021
Otišao: 29.08.2021
Pozicija: Novak
Član od: 08.02.2023
Otišao: 18.03.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 22.12.2020
Otišao: 02.03.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 02.04.2021
Otišao: 10.07.2021