Vorteeex

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke34480372283
Ø Razina8,6910,0010,008,92
Pobjede1773551,44%266,67%3954,17%15855,83%
Izgubljene1628547,23%133,33%3143,06%11640,99%
Neriješeno4601,33%00,00%22,78%93,18%
Preživjele bitke961527,89%133,33%3244,44%9934,98%
Uništenih tenkova307660,8941,33921,283551,25
Odnos razaranja1,242,002,301,93
Otkriveno tenkova389711,1320,67470,652921,03
Počinjena šteta1.656,183.390,332.687,422.273,91
Bodovi zauzimanja246850,7200,00941,312210,78
Obrambeni bodovi101320,29155,00160,22520,18
Iskustvo764,13600,00859,85994,40
WN71201,831982,181470,171576,41
WN81683,652906,362265,092448,32
Ukupno
Bitke34480
Ø Razina8,69
Pobjede1773551,44%
Izgubljene1628547,23%
Neriješeno4601,33%
Preživjele bitke961527,89%
Uništenih tenkova307660,89
Odnos razaranja1,24
Otkriveno tenkova389711,13
Počinjena šteta1.656,18
Bodovi zauzimanja246850,72
Obrambeni bodovi101320,29
Iskustvo764,13
WN71201,83
WN81683,65
Zadnja 24 sata
Bitke3
Ø Razina10,00
Pobjede266,67%
Izgubljene133,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke133,33%
Uništenih tenkova41,33
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova20,67
Počinjena šteta3.390,33
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi155,00
Iskustvo600,00
WN71982,18
WN82906,36
Zadnjih 7 dana
Bitke72
Ø Razina10,00
Pobjede3954,17%
Izgubljene3143,06%
Neriješeno22,78%
Preživjele bitke3244,44%
Uništenih tenkova921,28
Odnos razaranja2,30
Otkriveno tenkova470,65
Počinjena šteta2.687,42
Bodovi zauzimanja941,31
Obrambeni bodovi160,22
Iskustvo859,85
WN71470,17
WN82265,09
Zadnjih 30 dana
Bitke283
Ø Razina8,92
Pobjede15855,83%
Izgubljene11640,99%
Neriješeno93,18%
Preživjele bitke9934,98%
Uništenih tenkova3551,25
Odnos razaranja1,93
Otkriveno tenkova2921,03
Počinjena šteta2.273,91
Bodovi zauzimanja2210,78
Obrambeni bodovi520,18
Iskustvo994,40
WN71576,41
WN82448,32
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke230000
Pobjede8135,22%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13759,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno125,22%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5825,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1600,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova1740,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta2.215,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja2170,9400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1040,4500,0000,0000,00
Iskustvo620,800,000,000,00
Ukupno
Bitke230
Pobjede8135,22%
Izgubljene13759,57%
Neriješeno125,22%
Preživjele bitke5825,22%
Uništenih tenkova1600,70
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova1740,76
Počinjena šteta2.215,36
Bodovi zauzimanja2170,94
Obrambeni bodovi1040,45
Iskustvo620,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2182000
Pobjede93742,94%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene121955,87%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno261,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke71732,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova14250,6500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,970,000,000,00
Otkriveno tenkova19860,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.851,610,000,000,00
Bodovi zauzimanja40721,8700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi66033,0300,0000,0000,00
Iskustvo710,590,000,000,00
Ukupno
Bitke2182
Pobjede93742,94%
Izgubljene121955,87%
Neriješeno261,19%
Preživjele bitke71732,86%
Uništenih tenkova14250,65
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova19860,91
Počinjena šteta1.851,61
Bodovi zauzimanja40721,87
Obrambeni bodovi66033,03
Iskustvo710,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11450035
Pobjede50444,02%00,00%00,00%1748,57%
Izgubljene63055,02%00,00%00,00%1748,57%
Neriješeno110,96%00,00%00,00%12,86%
Preživjele bitke36131,53%00,00%00,00%925,71%
Uništenih tenkova8840,7700,0000,00340,97
Odnos razaranja1,130,000,001,31
Otkriveno tenkova8290,7200,0000,00160,46
Počinjena šteta2.284,640,000,002.409,77
Bodovi zauzimanja6150,5400,0000,00230,66
Obrambeni bodovi11721,0200,0000,0000,00
Iskustvo781,280,000,00887,34
Ukupno
Bitke1145
Pobjede50444,02%
Izgubljene63055,02%
Neriješeno110,96%
Preživjele bitke36131,53%
Uništenih tenkova8840,77
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova8290,72
Počinjena šteta2.284,64
Bodovi zauzimanja6150,54
Obrambeni bodovi11721,02
Iskustvo781,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke35
Pobjede1748,57%
Izgubljene1748,57%
Neriješeno12,86%
Preživjele bitke925,71%
Uništenih tenkova340,97
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova160,46
Počinjena šteta2.409,77
Bodovi zauzimanja230,66
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo887,34
Anzeigen

Tenkovi (296)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Löwe 81525,49913116352,79%1939,87
Kranvagn102192,6268491548,74%1842,89
Manticore101097,8875188349,26%1254,52
T26E5 Patriot 81432,4993181251,97%1900,19
Super Conqueror102087,6169880049,88%1590,88
E 7591791,2775177552,77%1759,93
IS7810,6760565151,00%1085,70
DBV-152 102656,9281164953,93%1859,66
Bat.-Châtillon 25 t102034,6578462052,42%1699,32
Type 64 6637,2859261849,19%1606,95
E 100101966,7666361150,57%1513,25
T26E4 SuperPershing 81459,0096258655,63%2034,78
T-832 81932,26103057456,79%2344,76
Ho-Ri 3102674,3381255356,78%2312,46
Panhard EBR 10510884,4571854747,17%924,10
IS-7101984,9276453647,57%1625,30
Strv 103B102241,9670153450,75%1675,47
60TP Lewandowskiego102303,5166552450,57%1863,85
T2971351,0483250956,78%1951,21
Object 268 Version 4102147,2072249151,12%1655,89
Object 252U 81742,5296948657,61%2127,90
Vz. 55102218,6273147651,05%1760,62
E 65 Zwilling 82125,71112444158,05%2408,58
VK 36.01 (H)6772,6965441955,13%1412,61
T110E5102318,9884437953,83%1955,22
TVP T 50/51102138,7778537549,60%1776,77
Charlemagne 81959,84100135356,94%2155,39
KV-856582,7335635047,71%890,26
Object 277101984,3070634948,14%1601,13
IS-4102071,6270534348,98%1652,09
Leopard 1102462,3982033253,31%2033,26
AE Phase I 92172,0980032752,60%2230,83
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5410,3346928054,29%1094,08
AMX M4 mle. 54102235,3770926642,86%1605,34
T92 HMC101377,5466325648,83%1074,36
Object 25791504,3580424953,01%1569,09
T3092030,4179823946,86%1777,57
T-62A101433,3165623548,94%1181,70
Object 705A102296,8971322846,05%1893,67
Object 430U102050,1471422448,66%1673,02
IS-38927,7866422349,33%936,54
Object 140102152,7784522254,95%1887,44
Strv 103-091892,6972520043,50%1570,30
ST-I91477,1179319452,06%1451,70
Object 703 Version II 81877,70100818952,91%2210,61
Kampfpanzer 50 t 92242,83101917663,07%2260,18
Stinger 102744,2288817554,86%1986,26
STB-1101830,6864617346,82%1388,65
FV217 Badger102599,7286216946,75%1960,38
TS-54 81831,98107116956,80%2301,25
FV215b (183) 101855,6568516248,15%1272,32
T-1506728,3362616052,50%1258,71
Vz. 60S Dravec 102662,4895815551,61%1918,55
T110E4102548,2576015248,03%1893,10
Maus102492,13104215162,91%2267,04
Object 907 102085,1982415051,33%1593,00
Panhard EBR 909765,6473414954,36%1127,33
M40/M4381019,3967214751,70%1019,96
SU-10181242,5768414744,90%1379,39
KR-1112402,0994714652,74%1689,40
M53/M5591148,1567414548,97%990,29
T-5491149,2366114346,15%1065,69
AMX M4 mle. 457854,0655114146,81%979,95
Emil II91773,7582614047,86%1576,31
Controcarro 3 Minotauro102313,1174113351,88%1717,78
AMX M4 mle. 5191791,4571613246,21%1488,64
Panhard AML Lynx 6x68589,9963613250,76%1023,97
Chrysler K GF 81241,2976312657,14%1457,83
Tiger I7797,0262812448,39%924,00
E 5091711,6887612455,65%1807,60
KV-1S6449,5149612452,42%725,02
FV229 Contender91999,4594712454,03%1991,70
Type 5 Heavy102734,0993212254,92%2233,04
T803112791,95105612255,74%2372,18
Black Rock 112508,6094511950,42%1839,71
Centurion Action X101871,4075911847,46%1434,65
Object 43091890,7389511752,99%1897,15
K-91102204,5683211753,85%1935,93
STA-181031,7968311648,28%1201,52
FV230 Canopener102289,2789611651,72%1629,36
Emil I81318,7477011550,43%1508,48
UDES 0381362,8468811547,83%1489,50
Object 26391804,5079411550,43%1668,54
TNH T Vz. 5192191,5498211359,29%2366,61
Type 6191545,2482311258,93%1569,18
M48A5 Patton102396,2291011060,91%2060,43
GSOR 3301 AVR FS9745,0075310954,13%1085,29
TNH 105/100081582,6291210853,70%2254,94
Pz.Kpfw. VII102641,4984410345,63%1943,15
M46 Patton92009,6688610149,50%1947,01
Controcarro 1 Mk. 291666,606649940,40%1340,07
Type 71102693,999499953,54%2265,25
AMX M4 mle. 49 Liberté 81479,398869949,49%1813,18
LHMTV8522,656169747,42%774,49
Object 70591672,507409650,00%1522,25
IS-3-II91910,529099652,08%1970,65
Ho-Ri 191999,748149254,35%1817,77
Caernarvon81065,827388850,00%1157,23
SDP 60 Gonkiewicza92273,079508861,36%2361,00
SDP 58 Kilana81649,388468854,55%1962,12
Ikv 90 Typ B7889,556048650,00%1199,70
Jagdpanzer E 100102034,767078647,67%1314,34
FV227 Conceiver81537,728968651,16%1860,92
Char Futur 4 91804,078128656,98%1738,99
AMX 50 B102596,317878544,71%1956,75
SMV CC-6781512,119178464,29%2050,92
KV-15389,804618453,57%731,00
Škoda T 5091808,448058250,00%1691,92
Churchill VII6665,246268252,44%1202,96
Centurion Mk. 7/191738,708008245,12%1597,14
Object 4168999,826148242,68%1090,27
T110E3102337,768128256,10%1653,98
Leopard Prototyp A91468,907248253,66%1261,71
UDES 1692035,269358058,75%2196,37
Leo7536,034987843,59%638,31
Versuchspanzer 5792326,6010717858,97%2373,76
Cobra 91921,458667856,41%1847,30
AMX Canon d'assaut 105 81029,834957651,32%1029,53
53TP Markowskiego81274,897447546,67%1398,32
Ho-Ri 281292,676667544,00%1446,58
Black Prince7778,096357440,54%889,07
Vz. 44-171184,358237452,70%1658,83
Chi-To SP71375,536817451,35%1666,97
AMX 13 10510996,707577447,30%1006,38
Type 6892111,299557354,79%2104,61
Type 4 Heavy92271,6510137160,56%2416,50
VK 45.02 (P) Ausf. B91970,308497050,00%1888,36
CS-5991569,118257054,29%1643,35
Škoda T 256777,106236950,72%1551,73
Panther II81112,596846848,53%1307,66
E 50 Ausf. M101971,798256857,35%1774,90
Indien-Panzer81304,567096842,65%1513,54
SU-14-281309,348166756,72%1428,34
VK 45.02 (P) Ausf. A81109,736876744,78%1154,13
Object 430 Version II91436,187356753,73%1443,25
UDES 15/16102513,529186555,38%2249,32
Tiger II8748,485986446,88%672,59
Type 5 Chi-Ri7761,416486353,97%1181,16
Pz.Kpfw. 5582169,0011486352,38%2249,66
KV-371077,136836248,39%1377,96
Fauteur112527,5210026157,38%1754,51
AMX 50 12091812,587826041,67%1656,25
ST-II102238,178725955,93%1794,21
T2071194,288145851,72%1960,33
T28 Prototype81556,746715832,76%1734,39
T9591828,708745752,63%1670,26
45TP Habicha7968,756835650,00%1206,28
Centurion Mk. I81091,597395646,43%1342,48
SU-100M171113,487895653,57%1818,70
IS-M81427,557365550,91%1626,71
Spähpanzer Ru 25191086,378555451,85%1782,10
Type 3 Ju-Nu61101,967105350,94%1866,19
Type 5781647,449715261,54%2067,57
Hotchkiss EBR7470,276455251,92%906,09
HWK 128903,627945048,00%1506,55
KV-48828,835944839,58%769,64
T-284213,213084751,06%513,68
T-34-856836,846244546,67%1689,92
M5A1 Stuart4157,333044557,78%458,15
NC 70 Błyskawica102077,387294542,22%1503,02
T2881342,077474544,44%1261,89
T-437915,597304450,00%1555,49
Bat.-Châtillon 12 t8896,438194452,27%1768,87
Rheinmetall Panzerwagen101395,097984450,00%1630,55
Strv 746635,444594337,21%947,61
Conqueror91128,057424351,16%939,23
AMX 13 757804,537984365,12%1969,23
AMX 12 t6672,075944344,19%1925,00
Ferdinand81331,986454344,19%1191,98
Type 4 Chi-To6489,384924254,76%865,04
TVP VTU Koncept8727,126054252,38%833,68
Type 4 Ju-To71284,578764257,14%1988,09
T-703204,213464254,76%758,12
50TP Tyszkiewicza92010,789224047,50%2037,64
Type 586236,453534045,00%218,28
M127673,135744052,50%849,02
M66375,374193842,11%333,72
Jagdtiger91872,767263839,47%1392,31
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4239,873753852,63%780,97
Konštrukta T-34/1007959,576933745,95%1440,63
T-448956,196743748,65%1098,76
CS-63101669,008683762,16%1498,11
M446602,834683641,67%868,53
Ikv 65 Alt II6586,034793452,94%944,86
CS-538828,686813461,76%1048,91
Ares 7581183,567493438,24%1274,13
Taschenratte112168,418363435,29%1003,74
Cromwell B 61044,218583455,88%2148,93
Churchill I5412,854653354,55%834,90
SU-1006527,564613253,13%838,10
Comet7918,226713250,00%1369,16
Carro da Combattimento 45 t 101946,416983240,63%1421,56
Saryuda 92222,888623246,88%1933,08
T-34-85M 6468,533213228,13%501,03
Type T-345247,233293148,39%494,47
M10 Wolverine5284,682833135,48%354,58
T1 Heavy5514,505093060,00%1016,43
Ikv 1035649,335293063,33%1658,79
Tiger (P)7865,526722958,62%1130,78
40TP Habicha6564,864972846,43%850,81
Type 95 Ji-Ro6812,964232846,43%1204,71
M18 Hellcat6277,863512850,00%291,80
Windhund 81520,937042751,85%1503,19
M4A3(76)W Sherman 61009,677862733,33%1785,39
T-463167,192242638,46%471,99
AMX 65 t8839,046662646,15%784,84
Mitsu 1085782,885992564,00%1599,54
Panhard AMD 178B6285,164862568,00%727,11
M8A14369,502942425,00%754,66
S-5171017,617422360,87%1250,57
25TP KSUST II5243,833052352,17%417,76
M26 Pershing81704,279352259,09%2542,70
T25/271023,416772250,00%1448,96
Kunze Panzer 91994,367882254,55%2141,88
Vickers Medium Mk. III3138,052302147,62%346,80
Spähpanzer SP I C7831,298552166,67%2112,69
M3 Lee4105,301982035,00%101,06
Škoda T 245438,953451936,84%870,59
AMX 50 10082130,639321947,37%2568,07
IS-2-II81280,117051942,11%1373,51
Type 2597 Chi-Ha3153,282471844,44%342,83
M415451,653861747,06%564,50
VK 30.02 (M)6771,415891752,94%1296,95
Kampfpanzer 67102414,189541752,94%2083,29
Panther71168,317641643,75%1855,79
T25 AT71159,448571675,00%1940,79
Churchill Crocodile 61167,759821675,00%2101,47
FV224 Chopper71612,7310441560,00%2020,26
Matilda4275,643461450,00%655,22
Pz.Kpfw. 38 (t)3258,433971457,14%1057,49
SU-855519,924531369,23%1177,91
VK 30.02 (D)71296,319331353,85%2446,35
M2 Medium Tank3139,622321330,77%269,08
Chimera 81734,857871323,08%1651,16
VK 30.01 (P)6617,004501225,00%748,31
T-804178,502611241,67%437,47
StuG III Ausf. B4435,173861266,67%1213,87
M36 Jackson61008,826371154,55%1897,09
Patton the Tank 91854,278291163,64%2151,41
Sav m/434329,403051050,00%732,53
T-60270,402431050,00%129,42
10TP344,11166944,44%56,07
Vickers Mk. E Type B287,11169944,44%147,58
M1039812,22473922,22%439,49
Chi-Go 71385,56823955,56%2048,55
Type 97 Te-Ke 252,13151850,00%101,31
SMV CC-5671192,75486837,50%1601,36
T6 Medium4308,13237837,50%459,00
Strv S1 81513,25466850,00%1392,49
GSR 3301 Setter7256,88747862,50%535,37
T-345266,864467100,00%719,06
Pz.Kpfw. 35 (t)261,29191728,57%56,16
Cromwell6671,86800785,71%1596,85
T28 Concept 7909,86579742,86%1225,13
Strv m/425438,83486666,67%1415,72
7TP276,50180666,67%233,09
T-262101,672986100,00%533,54
AMX 13 9091374,00813633,33%2364,44
Super Hellcat 71095,33632666,67%1892,75
SU-182104,20258580,00%638,54
Cavalier5515,80449560,00%1121,92
ELC EVEN 90 8165,00371540,00%36,49
Fantôme 91053,80560540,00%814,44
Strv fm/21146,50158425,00%0,00
50TP prototyp 81320,758874100,00%1597,33
Grille5117,00167425,00%0,00
SDP 57 Gowika71613,50915475,00%2698,56
Caernarvon Action X 81177,25491425,00%1337,07
Char de transition 61010,50614425,00%1715,68
Excalibur 6577,0030240,00%568,36
Vickers Medium Mk. II2122,33208333,33%394,44
Renault NC-31156,6710630,00%40,77
GSOR the TANK 92634,33782333,33%2897,13
Black Prince II 71236,331006366,67%1582,12
Strv m/382136,50328250,00%458,84
Strv m/40L3138,00196250,00%302,94
M14/412120,50327250,00%266,66
M15/42323,506620,00%0,00
4TP165,50221250,00%139,79
Crusader6337,507752100,00%1016,06
Leichttraktor1162,0023320,00%658,46
MS-1174,502432100,00%396,65
Heavy Tank No. VI 6442,5025320,00%397,62
T 55A 92799,50961250,00%2452,24
T78 6271,0013920,00%91,78
43 M. Toldi III 30,001842100,00%261,00
Vickers Medium Mk. I1199,002251100,00%1090,82
Fiat 30001177,0032610,00%745,74
14TP4123,0026610,00%149,00
T328472,0027810,00%204,93
SU-76M483,002421100,00%261,00
SDP 40 Zadymka50,004710,00%0,00
Matilda Black Prince 50,00510,00%0,00
SU-122-44 72288,0037310,00%2970,23
Valiant 51352,0090210,00%4544,32
Chaffee Camouflaged 5333,0031710,00%517,43

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.03.2026
Otišao: 13.08.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 11.02.2026
Otišao: 01.03.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 07.01.2026
Otišao: 08.02.2026
Pozicija: Novak
Član od: 06.01.2026
Otišao: 06.01.2026
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 13.12.2025
Otišao: 04.01.2026
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 29.09.2025
Otišao: 11.11.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.09.2025
Otišao: 27.09.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.09.2025
Otišao: 17.09.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.04.2025
Otišao: 13.08.2025
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.01.2025
Otišao: 25.03.2025
Pozicija: Novak
Član od: 09.01.2025
Otišao: 12.01.2025
Pozicija: Pričuva
Član od: 26.09.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 23.08.2024
Otišao: 25.09.2024
Pozicija: Obavještajac
Član od: 11.06.2024
Otišao: 22.08.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 01.04.2024
Otišao: 10.06.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.03.2024
Otišao: 31.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.03.2022
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Novak
Član od: 25.12.2023
Otišao: 18.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.02.2023
Otišao: 21.12.2023
Pozicija: Novak
Član od: 29.02.2020
Otišao: 24.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 25.03.2020
Otišao: 06.10.2020
Pozicija: Novak
Član od: 22.01.2023
Otišao: 22.01.2023
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 07.10.2020
Otišao: 21.02.2022
Pozicija: Novak
Član od: 24.01.2023
Otišao: 10.02.2023