Violet_Her0_

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 29.11.2020

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11099158353
Ø Razina7,827,006,936,92
Pobjede688962,07%00,00%3662,07%21761,47%
Izgubljene410737,00%1100,00%2136,21%13437,96%
Neriješeno1030,93%00,00%11,72%20,57%
Preživjele bitke352331,74%00,00%1729,31%10830,59%
Uništenih tenkova157591,4222,00761,315471,55
Odnos razaranja2,082,001,852,23
Otkriveno tenkova160141,4422,00771,335131,45
Počinjena šteta2.104,901.025,001.976,761.917,82
Bodovi zauzimanja78670,7100,00871,502670,76
Obrambeni bodovi75040,6800,00981,691930,55
Iskustvo1.018,43522,001.154,241.127,48
WN71944,701441,592093,952076,07
WN83173,274344,513945,423687,27
Ukupno
Bitke11099
Ø Razina7,82
Pobjede688962,07%
Izgubljene410737,00%
Neriješeno1030,93%
Preživjele bitke352331,74%
Uništenih tenkova157591,42
Odnos razaranja2,08
Otkriveno tenkova160141,44
Počinjena šteta2.104,90
Bodovi zauzimanja78670,71
Obrambeni bodovi75040,68
Iskustvo1.018,43
WN71944,70
WN83173,27
Zadnja 24 sata
Bitke1
Ø Razina7,00
Pobjede00,00%
Izgubljene1100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova22,00
Odnos razaranja2,00
Otkriveno tenkova22,00
Počinjena šteta1.025,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo522,00
WN71441,59
WN84344,51
Zadnjih 7 dana
Bitke58
Ø Razina6,93
Pobjede3662,07%
Izgubljene2136,21%
Neriješeno11,72%
Preživjele bitke1729,31%
Uništenih tenkova761,31
Odnos razaranja1,85
Otkriveno tenkova771,33
Počinjena šteta1.976,76
Bodovi zauzimanja871,50
Obrambeni bodovi981,69
Iskustvo1.154,24
WN72093,95
WN83945,42
Zadnjih 30 dana
Bitke353
Ø Razina6,92
Pobjede21761,47%
Izgubljene13437,96%
Neriješeno20,57%
Preživjele bitke10830,59%
Uništenih tenkova5471,55
Odnos razaranja2,23
Otkriveno tenkova5131,45
Počinjena šteta1.917,82
Bodovi zauzimanja2670,76
Obrambeni bodovi1930,55
Iskustvo1.127,48
WN72076,07
WN83687,27
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7000
Pobjede342,86%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene457,14%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke342,86%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova91,2900,0000,0000,00
Odnos razaranja2,250,000,000,00
Otkriveno tenkova30,4300,0000,0000,00
Počinjena šteta2.433,860,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi344,8600,0000,0000,00
Iskustvo822,290,000,000,00
Ukupno
Bitke7
Pobjede342,86%
Izgubljene457,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke342,86%
Uništenih tenkova91,29
Odnos razaranja2,25
Otkriveno tenkova30,43
Počinjena šteta2.433,86
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi344,86
Iskustvo822,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede133,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno266,67%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova82,6700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.438,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo770,670,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede133,33%
Izgubljene00,00%
Neriješeno266,67%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova20,67
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova82,67
Počinjena šteta1.438,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo770,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke43000
Pobjede2660,47%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1739,53%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1637,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova370,8600,0000,0000,00
Odnos razaranja1,370,000,000,00
Otkriveno tenkova340,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.495,510,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi841,9500,0000,0000,00
Iskustvo1.037,140,000,000,00
Ukupno
Bitke43
Pobjede2660,47%
Izgubljene1739,53%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1637,21%
Uništenih tenkova370,86
Odnos razaranja1,37
Otkriveno tenkova340,79
Počinjena šteta1.495,51
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi841,95
Iskustvo1.037,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke515000
Pobjede37873,40%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13426,02%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno30,58%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke25749,90%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5291,0300,0000,0000,00
Odnos razaranja2,050,000,000,00
Otkriveno tenkova5030,9800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.055,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja3960,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5211,0100,0000,0000,00
Iskustvo808,980,000,000,00
Ukupno
Bitke515
Pobjede37873,40%
Izgubljene13426,02%
Neriješeno30,58%
Preživjele bitke25749,90%
Uništenih tenkova5291,03
Odnos razaranja2,05
Otkriveno tenkova5030,98
Počinjena šteta1.055,85
Bodovi zauzimanja3960,77
Obrambeni bodovi5211,01
Iskustvo808,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke71000
Pobjede4664,79%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2535,21%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2738,03%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova530,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja1,200,000,000,00
Otkriveno tenkova230,3200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.943,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja420,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi120,1700,0000,0000,00
Iskustvo884,030,000,000,00
Ukupno
Bitke71
Pobjede4664,79%
Izgubljene2535,21%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2738,03%
Uništenih tenkova530,75
Odnos razaranja1,20
Otkriveno tenkova230,32
Počinjena šteta1.943,56
Bodovi zauzimanja420,59
Obrambeni bodovi120,17
Iskustvo884,03
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (194)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Progetto M35 mod. 46 82262,50113776861,07%3160,77
Type 64 61110,8885731658,23%3440,04
Panhard EBR 105102293,1790930061,00%3166,91
Prototipo Standard B93193,14120927468,98%3819,35
Leopard Prototyp A93410,57120526368,06%3923,11
Rheinmetall Skorpion 82150,3798526262,60%2741,54
Object 252U Defender 82271,56113626065,77%3272,54
T 55A 93137,00121324961,85%3872,32
Cromwell B 61482,12109924467,62%3591,82
Object 277103321,97103119664,80%3033,88
STG Guard 81914,1596618861,17%2743,24
Panhard EBR 75 (FL 10) 81538,0398217767,80%3232,84
Progetto M40 mod. 65103365,7697417255,81%2982,11
leKpz M 41 90 mm GF 81535,7888716555,15%3286,82
50TP Tyszkiewicza93133,51113316262,35%3785,68
M40/M4381650,6683715756,05%1791,88
Object 43093054,61118914860,14%3638,13
Lansen C 82227,85113614756,46%3236,12
WZ-13281441,1381914254,93%2749,02
IS-382062,4197614258,45%2885,69
Sherman VC Firefly 61589,21110914066,43%3565,16
E 75 TS 82384,21114013761,31%3426,89
60TP Lewandowskiego103471,9699813561,48%3019,73
T-34-85M 61746,68125413170,99%3988,84
Object 430U103183,8495512856,25%3066,91
Object 703 Version II 82406,64118312857,03%2997,83
T3092872,91101812659,52%2916,21
Object 25792697,42107012357,72%3075,23
WZ-132A92104,27102011562,61%4232,98
Type 5861292,3995711264,29%3307,25
M26 Pershing82092,61106910361,17%3070,88
IS71690,75102810264,71%3022,43
IS-2-II82585,4112839973,74%4225,21
WZ-13171316,498989758,76%3667,97
M1271304,938449653,13%1829,64
Panhard EBR 9091959,4910349660,42%4074,23
T2972256,8013639280,43%4377,09
Caernarvon Action X 81780,5211028762,07%2612,53
Emil II92982,6111598466,67%3419,70
IS-7102887,379258453,57%2906,94
T-1092900,7411808072,50%3662,83
FV4005 Stage II102967,048598057,50%2410,55
P.43 bis61514,0010417866,67%4056,52
Bat.-Châtillon 25 t AP92426,749967357,53%3356,07
KV-856977,207457060,00%1936,81
M54 Renegade 82909,3613617064,29%4114,73
Leopard 1103195,239776963,77%3146,68
IS-3-II93027,7012046966,67%3719,58
Chrysler K GF 82439,4312376971,01%3553,38
M46 Patton92725,3110956866,18%2972,55
Rheinmetall Skorpion G 82067,088926650,00%2409,46
P.44 Pantera82159,7711206561,54%3817,95
Ikv 90 Typ B71257,126836550,77%1858,95
T-34-8561126,678316453,13%3021,86
CS-5381619,288846454,69%2534,03
AMX 50 12092354,799376361,90%2512,68
T-4482235,7111896368,25%4100,24
M4A1 FL 10 61381,229296350,79%2490,99
P.43 ter71722,1010576261,29%3533,95
AMX 13 7571495,4510186262,90%4073,61
M4A3E2 Sherman Jumbo6911,948106269,35%2148,33
Bat.-Châtillon 12 t81546,729526063,33%3559,71
BDR G1 B51799,0711365775,44%5469,05
E 5092875,4610745655,36%3556,36
M446948,207445459,26%1874,62
105 leFH18B2 51048,426925261,54%2533,89
Type T-345892,828545074,00%3657,70
59-1661036,458564959,18%3474,31
T-4371480,609184854,17%3060,39
Ikv 65 Alt II61108,987564763,83%2510,52
UDES 1693347,1312994770,21%4474,78
VK 36.01 (H)62344,1714644671,74%6399,74
IS-271734,319874551,11%2630,35
UDES 0381685,827774555,56%2176,50
Hotchkiss EBR71466,3810294566,67%4790,96
45TP Habicha71726,739964459,09%2955,64
Progetto CC55 mod. 5482129,1910204252,38%2555,45
Panhard AML Lynx 6x681380,959904266,67%3084,50
Leo71526,089674077,50%2769,33
T6982113,7510794060,00%3040,72
T2071890,1011443964,10%4194,97
T-505606,446373958,97%2801,38
Char Futur 4 92805,9010143953,85%2471,04
Ikv 1035541,634053847,37%1326,71
AMX 50 10082081,849683756,76%2463,41
Panther II81568,249623775,68%2257,08
SU-10181692,278673756,76%2221,81
M48A5 Patton102942,959193754,05%2958,58
FV4202 81630,7810883767,57%2430,31
40TP Habicha61095,588823672,22%3000,82
AMX 12 t61258,928743661,11%4846,57
T-345845,097453571,43%3223,99
M4A1 Sherman5719,576433542,86%2001,17
53TP Markowskiego82348,0011383464,71%3120,90
Tiger I72010,3612003363,64%3645,06
Tiger (P)71827,4810413354,55%3081,76
Kanonenjagdpanzer 105 81673,979613372,73%2205,81
Strv 103-092092,167963250,00%1779,20
UDES 15/16103377,479993256,25%2981,68
KV-261509,759483265,63%3117,44
VK 45.02 (P) Ausf. B92498,4510043151,61%2721,97
UDES 14 Alt 582193,909613050,00%3185,58
P.435670,075352951,72%2402,51
MT-256664,316652962,07%2219,02
Carro d'assalto P.8871446,3910022867,86%2541,34
VK 45.02 (P) Ausf. A82194,3211822871,43%3122,75
Challenger71831,259662860,71%2999,85
Strv 7461434,819772657,69%3730,25
Indien-Panzer82128,3810162650,00%3306,64
KV-1S6907,319012669,23%2636,47
Emil I82263,8010332560,00%2909,19
M41 HMC5502,884512548,00%742,88
Charioteer82491,9210002556,00%3525,42
VK 30.02 (M)61283,289792572,00%3361,86
Panther71643,0011112479,17%3879,69
M18 Hellcat61338,888972475,00%2657,50
T54E192621,3310942462,50%3125,05
M56 Scorpion 71738,1310772462,50%3188,14
T77 82041,179462356,52%2418,79
SU-100M171668,098122245,45%2373,60
KV-15939,778052263,64%2943,71
CS-4471746,458742050,00%2647,04
T28 Prototype81610,508772060,00%1806,67
T-284663,217381963,16%3429,48
T92 81610,1110091850,00%3614,86
Bretagne Panther 61759,0613151872,22%4686,71
M5A1 Stuart4732,828381782,35%4451,34
Bat.-Châtillon 25 t102773,188141747,06%2639,44
King Tiger (Captured) 71896,1810801764,71%3058,31
25TP KSUST II5839,637781662,50%3325,23
VK 30.01 (H)5978,757551650,00%2556,81
Strv m/425663,736111546,67%1997,26
14TP4479,805611560,00%2421,25
T-463352,074851560,00%1914,05
M3 Lee4490,205731573,33%2090,72
AMX M4 mle. 4572135,8012091566,67%3850,79
M4A1 Revalorisé 81830,2010061560,00%2972,30
Sav m/434509,295121464,29%1982,19
P26/404451,925121346,15%1409,80
ARL 4461199,548961376,92%2311,03
Progetto C50 mod. 6692380,628961346,15%2069,06
LTG71422,4611991384,62%4380,51
Churchill III 5956,3810001369,23%2945,83
AT 771368,0010671291,67%2259,03
T28 Concept 71793,9212201291,67%4106,84
WZ-132-1102236,009151172,73%3157,34
Achilles61386,738721154,55%3054,53
M4A3E8 Thunderbolt VII 61363,6410831172,73%3691,88
T57 Heavy Tank102812,709641070,00%2335,06
ELC EVEN 90 81320,508281060,00%2422,81
Panhard AMD 178B61341,891299977,78%5301,46
M10 RBFM 51052,38808850,00%2339,86
Leichttraktor1317,00658785,71%2433,47
STB-1102729,14871757,14%2174,00
Pz.Kpfw. VII102442,861041757,14%2000,47
T78 61804,291273771,43%3365,91
T-15061821,501139683,33%4887,63
AMX ELC bis51107,17941666,67%6798,26
SU-100Y 6909,67654650,00%1465,04
Lago4614,80690560,00%2985,23
10TP3433,40558560,00%2365,20
KV-371694,601068560,00%2668,63
T25/272393,401147540,00%4873,16
IS-2 shielded 72497,601286580,00%4646,17
Tetrarch 2365,20518560,00%2151,32
M2 Medium Tank3210,504444100,00%875,27
MS-11263,005403100,00%1850,16
Durchbruchswagen 241256,671179333,33%8298,87
Excalibur 6389,67496366,67%525,04
Strv fm/21143,00281250,00%70,89
TKS z n.k.m. 20 mm 2159,003372100,00%817,52
Ikv 723522,507912100,00%2030,68
T-262116,00211250,00%452,71
Pz.Kpfw. III Ausf. E3701,00888250,00%4111,60
E 50 Ausf. M102431,50794250,00%1776,67
FV4004 Conway91858,5012432100,00%1914,95
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 61107,009082100,00%2296,03
Renault FT10,003610,00%0,00
4TP1259,008821100,00%2031,83
Renault NC-311671,0016371100,00%8545,86
7TP2238,006171100,00%1288,46
T1 HMC276,005110,00%139,91
Vickers Mk. E Type B2445,007821100,00%3259,38
Pvlvv fm/422111,002751100,00%454,30
SU-1006837,007041100,00%1697,62
M7 Priest3618,007041100,00%2088,70
M374709,009051100,00%3977,64
AM 39 Gendron-Somua 2905,0011821100,00%5356,63
T-34 shielded 5430,0029110,00%721,09
MKA 2338,006081100,00%1863,06
MTLS-1G14 3484,008621100,00%2578,59
A46 61698,0015661100,00%8454,60
StuG IV 5122,002391100,00%269,93
Krupp-Steyr Waffenträger 7725,0033510,00%803,80

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 29.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 28.10.2020
Otišao: 03.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 14.09.2020
Otišao: 04.10.2020
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 24.07.2020
Otišao: 07.08.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 25.06.2020
Otišao: 13.07.2020
Pozicija: Novak
Član od: 12.05.2020
Otišao: 04.06.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 20.03.2020
Otišao: 24.04.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 04.03.2020
Pozicija: Pričuva
Član od: 14.02.2020
Otišao: 28.02.2020
Pozicija: Novak
Član od: 17.05.2019
Otišao: 21.05.2019
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.05.2019
Otišao: 15.05.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 25.04.2019
Otišao: 04.05.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.04.2019
Otišao: 24.04.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 17.04.2019
Otišao: 20.04.2019
Pozicija: Novak
Član od: 15.04.2019
Otišao: 16.04.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.02.2019
Otišao: 05.04.2019
Pozicija: Novak
Član od: 20.01.2019
Otišao: 23.01.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.01.2019
Otišao: 17.01.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 28.12.2018
Otišao: 07.01.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 25.11.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 06.11.2018
Otišao: 24.11.2018
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 29.10.2018
Otišao: 04.11.2018
Pozicija: Novak
Član od: 28.09.2018
Otišao: 05.10.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 15.09.2018
Otišao: 26.09.2018
Pozicija: Pričuva
Član od: 20.04.2018
Otišao: 05.09.2018
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 05.04.2018
Otišao: 17.04.2018
Pozicija: Novak
Član od: 28.03.2018
Otišao: 03.04.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.03.2018
Otišao: 20.03.2018
Pozicija: Novak
Član od: 20.01.2018
Otišao: 03.03.2018
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.06.2017
Otišao: 12.06.2017