Vilq

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 30.10.2021

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8262716150603
Ø Razina7,908,316,397,39
Pobjede4194850,77%850,00%7751,33%29749,25%
Izgubljene3931247,58%743,75%7046,67%29348,59%
Neriješeno13671,65%16,25%32,00%132,16%
Preživjele bitke2186926,47%637,50%4530,00%17028,19%
Uništenih tenkova718860,87140,881480,996021,00
Odnos razaranja1,181,401,411,39
Otkriveno tenkova901921,09120,751300,875220,87
Počinjena šteta1.245,631.491,501.131,631.381,68
Bodovi zauzimanja556150,6700,002331,554840,80
Obrambeni bodovi254540,3100,0050,031980,33
Iskustvo668,93774,75717,10756,93
WN71119,491082,411251,081244,76
WN81437,421317,101901,891744,47
Ukupno
Bitke82627
Ø Razina7,90
Pobjede4194850,77%
Izgubljene3931247,58%
Neriješeno13671,65%
Preživjele bitke2186926,47%
Uništenih tenkova718860,87
Odnos razaranja1,18
Otkriveno tenkova901921,09
Počinjena šteta1.245,63
Bodovi zauzimanja556150,67
Obrambeni bodovi254540,31
Iskustvo668,93
WN71119,49
WN81437,42
Zadnja 24 sata
Bitke16
Ø Razina8,31
Pobjede850,00%
Izgubljene743,75%
Neriješeno16,25%
Preživjele bitke637,50%
Uništenih tenkova140,88
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova120,75
Počinjena šteta1.491,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo774,75
WN71082,41
WN81317,10
Zadnjih 7 dana
Bitke150
Ø Razina6,39
Pobjede7751,33%
Izgubljene7046,67%
Neriješeno32,00%
Preživjele bitke4530,00%
Uništenih tenkova1480,99
Odnos razaranja1,41
Otkriveno tenkova1300,87
Počinjena šteta1.131,63
Bodovi zauzimanja2331,55
Obrambeni bodovi50,03
Iskustvo717,10
WN71251,08
WN81901,89
Zadnjih 30 dana
Bitke603
Ø Razina7,39
Pobjede29749,25%
Izgubljene29348,59%
Neriješeno132,16%
Preživjele bitke17028,19%
Uništenih tenkova6021,00
Odnos razaranja1,39
Otkriveno tenkova5220,87
Počinjena šteta1.381,68
Bodovi zauzimanja4840,80
Obrambeni bodovi1980,33
Iskustvo756,93
WN71244,76
WN81744,47
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke250000
Pobjede9236,80%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene14959,60%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno93,60%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5220,80%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1610,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova6132,4500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.458,220,000,000,00
Bodovi zauzimanja850,3400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi990,4000,0000,0000,00
Iskustvo649,560,000,000,00
Ukupno
Bitke250
Pobjede9236,80%
Izgubljene14959,60%
Neriješeno93,60%
Preživjele bitke5220,80%
Uništenih tenkova1610,64
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova6132,45
Počinjena šteta1.458,22
Bodovi zauzimanja850,34
Obrambeni bodovi990,40
Iskustvo649,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke79000
Pobjede3949,37%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3949,37%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,27%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2936,71%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova530,6700,0000,0000,00
Odnos razaranja1,060,000,000,00
Otkriveno tenkova470,5900,0000,0000,00
Počinjena šteta818,590,000,000,00
Bodovi zauzimanja2753,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi510,6500,0000,0000,00
Iskustvo336,520,000,000,00
Ukupno
Bitke79
Pobjede3949,37%
Izgubljene3949,37%
Neriješeno11,27%
Preživjele bitke2936,71%
Uništenih tenkova530,67
Odnos razaranja1,06
Otkriveno tenkova470,59
Počinjena šteta818,59
Bodovi zauzimanja2753,48
Obrambeni bodovi510,65
Iskustvo336,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke59560016
Pobjede263344,21%00,00%00,00%637,50%
Izgubljene315052,89%00,00%00,00%1062,50%
Neriješeno1732,90%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke163827,50%00,00%00,00%531,25%
Uništenih tenkova35200,5900,0000,0090,56
Odnos razaranja0,820,000,000,82
Otkriveno tenkova124992,1000,0000,0080,50
Počinjena šteta1.228,090,000,001.983,63
Bodovi zauzimanja62391,0500,0000,001076,69
Obrambeni bodovi118441,9900,0000,0030,19
Iskustvo658,270,000,00648,81
Ukupno
Bitke5956
Pobjede263344,21%
Izgubljene315052,89%
Neriješeno1732,90%
Preživjele bitke163827,50%
Uništenih tenkova35200,59
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova124992,10
Počinjena šteta1.228,09
Bodovi zauzimanja62391,05
Obrambeni bodovi118441,99
Iskustvo658,27
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke16
Pobjede637,50%
Izgubljene1062,50%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke531,25%
Uništenih tenkova90,56
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova80,50
Počinjena šteta1.983,63
Bodovi zauzimanja1076,69
Obrambeni bodovi30,19
Iskustvo648,81

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke552000
Pobjede23742,93%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene30755,62%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno81,45%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13724,82%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova3350,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,810,000,000,00
Otkriveno tenkova9731,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.520,530,000,000,00
Bodovi zauzimanja5260,9500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4770,8600,0000,0000,00
Iskustvo699,450,000,000,00
Ukupno
Bitke552
Pobjede23742,93%
Izgubljene30755,62%
Neriješeno81,45%
Preživjele bitke13724,82%
Uništenih tenkova3350,61
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova9731,76
Počinjena šteta1.520,53
Bodovi zauzimanja5260,95
Obrambeni bodovi4770,86
Iskustvo699,45
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (561)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T9591734,08606414155,37%1549,75
Progetto M35 mod. 46 81314,40775264251,36%1577,41
TS-5 81468,23795244553,33%1650,91
Rheinmetall Skorpion G 81228,58527184850,60%1343,70
Löwe 81035,61521181847,74%1122,86
Strv S1 81562,83777131255,11%1912,92
ShPTK-TVP 100 81450,19809126350,44%1705,87
SU-122-44 7872,98416123750,44%1197,03
E 25 71345,57966117859,25%2412,42
Grille 15101644,11463107347,53%1118,38
Rhm.-Borsig Waffenträger81211,68446101948,48%1202,42
Panhard EBR 75 (FL 10) 8707,7268892451,08%1212,84
KV-37880,7444884547,69%1080,74
S-5171272,6542177048,05%1768,97
AMX 13 57 GF 7756,3874975052,27%1566,04
Strv K 91659,4083074451,61%1692,65
G.W. Panther71259,7749873349,93%1750,07
KV-26769,4642873151,30%1364,65
Bat.-Châtillon Bourrasque 81458,4483072253,32%1835,69
Strv m/42-57 Alt A.2 61001,9179268956,60%2120,89
Hummel61002,4245468150,66%1818,79
T-1506639,5550066249,70%1067,69
ELC EVEN 90 8706,1477165453,98%1487,22
P.44 Pantera81037,0866163345,81%1269,45
Waffenträger auf Pz. IV91458,6345762048,71%1195,85
KV-15544,5247661454,56%1172,17
Panhard EBR 10510824,5069859252,20%897,37
Turtle Mk. I 81384,4485958253,78%1436,43
Bisonte C45 81420,7887257652,08%1598,67
Kanonenjagdpanzer 105 81513,8381055451,99%1864,09
T26E4 SuperPershing 81268,8685255051,09%1727,38
Kampfpanzer 07 RH 81204,0677054848,72%1560,86
Obsidian 81340,0987253849,44%1759,76
Somua SM 81320,3982153453,37%1410,63
XM57 81782,5990153255,64%1908,86
Pz.Kpfw. V/IV 5376,7547553150,85%375,72
T-549978,0259052948,96%890,98
EMIL 1951 81612,5388652755,41%1958,45
105 leFH18B2 5783,0659850751,28%1616,57
T-1091302,7060649347,87%1255,75
G.W. Tiger91394,5642948946,01%1490,71
T-832 81611,4390348452,07%1768,05
Sturer Emil7802,1938145446,04%1043,52
122 TM 81259,2475444849,33%1410,87
T95/FV4201 Chieftain 102455,3790644651,57%1751,82
Jagdpanther II81006,7242242948,25%989,28
M54 Renegade 81333,7977342051,19%1413,04
Škoda T 27 81181,2373441747,00%1525,78
FV215b (183) 101653,9463541248,30%1139,70
XM66F 81624,8282540054,00%1848,68
Type 5 Ka-Ri 81653,1078139951,38%1581,16
Conqueror Gun Carriage101543,7966339650,76%1307,58
Jagdtiger Prototype 81570,0385638152,23%1663,89
UDES 03 Alt 3 91830,7779737348,79%1729,68
Leopard 1102032,6671737146,90%1554,01
T2881050,0246836651,91%1068,14
CS-52 LIS 81225,3772336047,22%1419,80
WZ-114 91572,8982235952,09%1547,06
Char Futur 4 91743,9778134947,85%1564,81
Prototipo Standard B91301,7967534647,11%1063,99
Object 752 92071,0191634549,57%1839,03
MT-256201,7334134351,31%442,53
IS-7101614,1460034147,51%1242,65
Progetto M40 mod. 65101727,2769233446,71%1281,40
ISU-122-2 81609,3680733050,61%1786,94
Prototipo 6 81610,7085232552,00%1637,78
VK 72.01 (K) 102357,5389232156,07%1727,13
BZ-176 81696,4390831050,32%1766,91
FV4201 Chieftain Proto 91581,7283630850,00%1566,06
E 65 Zwilling 81818,2599330656,86%1788,27
IS-3A 81502,4887730053,00%1702,87
Char Mle. 75 91137,1981229953,85%1686,51
Lion 101946,8874529747,14%1601,43
Object 703 Version II 81265,8780129649,32%1296,80
IS-38757,2053429040,34%645,51
Ferdinand81205,1846828750,17%1229,39
CS-63101834,6676428251,42%1493,84
Object 252U Defender 81213,5174528051,43%1335,79
Predatore 91895,9582027645,65%1556,40
IS7756,5757427444,53%930,89
A-205104,3434427451,09%192,39
T-34-85M 6923,4670627349,08%1614,06
Škoda T 56 81598,4187527151,29%1610,41
T110E3101440,4457025548,63%874,34
Concept 1B 91943,0289725451,57%1647,83
AMX 13 57 7755,8874125149,80%1493,69
50TP prototyp 81175,4574424450,00%1235,42
T-34-856437,5149324452,05%764,15
M47 Iron Arnie 81435,2487123853,78%1797,05
Caernarvon Action X 81339,2884123849,58%1653,00
Type 59 81352,3585123752,74%1819,63
Manticore10854,9771422946,72%894,19
T-448722,8860322650,44%879,94
Caliban 81260,0880522257,21%1551,54
Conqueror91140,0961522141,18%804,23
AT 15A 71051,8979621355,87%1683,15
AMX 50 Foch (155) 101524,9960821244,34%997,07
SMV CC-64 Vipera 81511,6185321053,33%1793,08
Lätt Stridsfordon 120 92003,8179621052,38%1813,31
M-IV-Y 81509,6287520155,72%1828,98
Kranvagn101684,7773319850,51%1293,78
Vz. 55101991,1971719840,91%1378,75
Panhard AML Lynx 6x68326,6740819844,95%362,02
AMX 12 t6351,7036619652,55%893,28
T25 AT7564,1231519548,21%620,98
Panhard EBR 909545,2263718948,15%648,73
45TP Habicha7787,2543718845,74%946,95
Jagdpanther7697,6936118854,79%891,46
AMX 50 B101849,3876618855,32%1403,35
Grille5511,2435418748,66%1174,60
T28 Concept 71034,6774818761,50%1605,54
AMX ELC bis5253,6628317152,05%770,91
SU-1018836,1458117048,82%802,01
Bat.-Châtillon 155 58101094,3764717051,18%864,88
LT-432 8696,5769116851,79%1246,00
Jagdpanzer IV6471,4829816651,81%775,13
Kpz. 3 GST Turm 81591,5380216651,81%1786,99
AltProto AMX 30 81294,0783416651,81%1581,02
Type 63 81423,8282016546,06%1564,61
Projet Louis 91117,7584916352,76%1797,99
AMX 13 757268,1535016250,00%413,64
Maus101874,5383916249,38%1393,72
TVP T 50/51101636,0665015942,77%1174,23
M4A1 FL 10 6914,9073415760,51%1667,05
WZ-120-1G FT 81504,4685115653,85%1800,75
VK 28.016216,7439815545,81%414,89
ST-66 81265,7878015453,90%1559,89
T-437531,0646815139,74%615,89
Jagdtiger91362,7844114943,62%1029,04
Object 260 101530,8470014946,31%982,39
T-34-85 Rudy 6982,2775214849,32%1801,59
Super Conqueror101978,1075114745,58%1491,27
Object 26391067,6160514745,58%739,93
Object 268 Version 4101849,6472814651,37%1317,13
B.U.G.I.6951,3364714149,65%1739,81
Valentine AT4267,2427014051,43%744,43
SU-130PM 81558,8876313950,36%1576,34
Progetto C50 mod. 6691215,3367813744,53%1038,36
Hotchkiss EBR7296,8238213749,64%479,95
Object 430U101835,3779413751,82%1466,69
Strv 103B102203,1367713539,26%1442,12
E 50 Ausf. M101830,7976913553,33%1465,70
Rheinmetall Panzerwagen101094,8272913446,27%1185,23
TS-54 81447,4989713450,00%1669,76
Bat.-Châtillon 25 t101709,6270813340,60%1258,95
DBV-152 102620,5872013344,36%1770,65
STB-1101391,2164413246,21%983,86
M18 Hellcat6832,2760013256,06%1477,58
VK 100.01 (P)81074,4770513145,80%1117,37
Cromwell B 6753,7274412854,69%1498,04
M41 Walker Bulldog8361,7445512740,16%362,63
Panhard AMD 178B6207,7530612749,61%409,50
53TP Markowskiego8920,0451012650,79%931,91
IS-2 shielded 71079,4473412649,21%1447,57
Stridsyxa 81652,9387912649,21%1824,43
T-505160,6425812550,40%401,33
O-I6495,5132812441,94%618,99
SU-76M4540,6537112344,72%1455,23
Pz.Sfl. IC 4504,8854112349,59%1657,30
Jagdpanzer E 90 91719,8773412245,08%1317,75
Lansen C 81362,4988812260,66%1716,28
CS-5991459,7972112145,45%1338,54
Leopard Prototyp A91643,8371612145,45%1471,91
IS-3A Peregrine 81736,2595112055,00%2132,93
25TP KSUST II5517,4549911957,14%1313,30
Nergal 81455,6786911953,78%1753,91
50TP Tyszkiewicza91188,6871611855,08%1023,58
Type 4 Heavy91553,8679211751,28%1526,61
Bofors Tornvagn 81401,0682111753,85%1712,83
Heavy Tank No. VI 6980,6877111661,21%1813,83
40TP Habicha6473,6928811543,48%673,95
AMX AC mle. 4881162,5969211458,77%1319,09
P26/404600,8848511353,10%1845,92
T-22 medium 101302,8170811350,44%957,99
StuG III Ausf. G5402,8626011246,43%835,80
M5A1 Stuart4559,8147611249,11%2183,81
IS-4101401,7852211242,86%912,31
BZ-75102017,1483211251,79%1397,65
GSOR 1008 81721,3684511255,36%1872,92
G.W. Tiger (P)81351,7278011162,16%1927,92
O-Ho8834,4457811045,45%708,47
T499561,7059411050,00%672,64
AMBT 81211,1372211041,82%1275,64
P.43 bis6706,1053910941,28%1287,86
Kampfpanzer 67101734,2877110947,71%1171,34
AMX M4 mle. 49 81019,7773310949,54%1103,10
Cruiser Mk. IV4697,9454310850,93%2574,19
STA-2 81016,7664510738,32%1143,91
FV217 Badger101924,6480110651,89%1351,04
Type 1 Chi-He4674,3052010456,73%2403,98
IT-3 4463,5353910445,19%1438,79
14TP4565,7347910350,49%2659,31
M53/M5591097,7868610351,46%991,91
Kanonenjagdpanzer 2 81712,1580610353,40%1712,15
Caernarvon81392,5080010245,10%1628,59
Ho-Ri 3101652,2271010152,48%1014,13
TL-7 91931,0287710155,45%1928,42
SDP wz 66 Grom 81283,8370910145,54%1257,73
Toro 91751,2985410153,47%1658,41
DZT-159 91807,848499955,56%1697,19
A25 Harry Hopkins I 4644,127289747,42%2105,83
KV-4 KTTS 81259,607289645,83%1392,50
E 75 TS 81332,838579556,84%1615,74
M56 Scorpion 7906,946339549,47%1202,37
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4625,875279456,38%2599,66
WZ-113G FT102148,638019452,13%1460,89
Object 274a 81141,158219355,91%1449,19
VK 16.02 Leopard585,923109243,48%53,98
WZ-111 Alpine Tiger 81484,269189255,43%1987,90
STG Guard 81098,526479142,86%1147,90
ASTRON Rex 105 mm 81593,179538962,92%2128,30
M36 Jackson6399,522858650,00%544,32
M-V-Y101898,298128647,67%1477,05
Versuchspanzer 5791824,488238641,86%1394,22
Škoda T 256916,587158557,65%2049,00
T-345199,833118446,43%347,36
Cobra 91648,447798451,19%1538,42
P.43 ter7653,985918355,42%906,26
Matilda LVT 4639,576858357,83%1685,36
T-34 with L-11 4434,744838240,24%1314,13
GSOR 1010 FB 81410,327558251,22%1749,78
M127715,475668156,79%860,84
T376294,653128145,68%614,49
SU-122V 91878,439228162,96%1821,77
AMX 50 12091464,937368051,25%1378,14
T110E5102158,408758052,50%1596,43
Bat.-Châtillon 12 t8660,815718045,00%1036,07
O-I Experimental5426,783007844,87%662,80
Object 140101537,827247852,56%1220,69
Type 1 Ho-Ni II 4679,675717838,46%1361,02
Semovente M43 Bassotto6919,216117751,95%1536,77
SU-76G FT4625,144017748,05%1491,50
Object 277101454,907307755,84%1125,77
O-Ni7841,365617656,58%1082,50
FV4005 Stage II101307,746007648,68%848,42
60TP Lewandowskiego101733,247337549,33%1201,40
Tiger II8843,936367552,00%811,65
IS-3-II91259,646897544,00%1030,76
Controcarro 3 Minotauro102061,278457459,46%1581,18
IS-2-II81258,777957456,76%1641,21
H3 91665,037577444,59%1464,62
Strv 103-091700,787677361,64%1647,73
TBT 91797,648167345,21%1461,22
Tiger I71244,727217243,06%1650,11
M446734,944997247,22%1154,94
Object 43091534,478317256,94%1545,00
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4715,615027156,34%2144,59
Valentine II 4537,627037153,52%1946,46
Kampfpanzer 07 P(E) 101753,377217042,86%1168,80
Object 168 German 81127,076377044,29%1163,48
UDES 14 Alt 58906,045946940,58%888,25
UDES 1691527,147626952,17%1475,68
Ares 8591292,687136942,03%1039,03
IS-6 81293,158746864,71%1638,43
LTTB8322,513596735,82%271,46
SDP 58 Kilana81421,687236650,00%1563,27
Marder 38T4247,672466651,52%523,85
T54 Heavy Tank 91417,397506648,48%1388,51
T82 HMC4256,382016451,56%739,76
FV601 Saladin81036,946776451,56%1194,61
Tiger-Maus 91865,558306450,00%1782,73
FV226 Contradictious 81431,498456355,56%1502,06
56TP 81488,118016241,94%1461,50
Škoda T 5091206,857106053,33%1019,99
Object 907 102053,277896038,33%1431,10
Type 5 Chi-Ri7662,255105940,68%817,47
LPT-67 Šelma9523,275625947,46%511,22
M10 Wolverine5284,443165955,93%536,13
E 5091064,596205944,07%765,23
ISU-152K 81202,316985853,45%1227,41
Ares 7581430,967965750,88%1634,83
Pudel 6962,637645646,43%1861,22
Object 261101217,386765655,36%1041,34
Progetto CC55 mod. 5481010,356245538,18%944,15
M415318,732755554,55%437,25
Centurion Mk. 7/191320,197315453,70%1165,49
T71 CMCD7391,815085451,85%722,09
Sturmpanzer II4241,912525345,28%674,68
Black Prince7818,275935238,46%907,17
UDES 15/16101589,487585255,77%1279,80
Nashorn6549,043005238,46%729,33
Schwertwal 102286,608995257,69%1602,05
Vz. 68 Squall 8678,066195250,00%1189,18
AMX 13 909648,906335152,94%918,35
T-127 3214,312605158,82%812,25
Sentinelle 91734,788045149,02%1380,71
Mäuschen91447,447925058,00%1395,04
Pz.Kpfw. Neu112152,969005046,00%1263,08
T78 6980,247315048,00%1593,37
Type 64 6604,546145048,00%1414,25
T-284134,222624948,98%228,20
FCM 36 Pak 40 3328,693074946,94%849,27
Charioteer8772,145244946,94%644,04
Churchill III 5925,8411734961,22%2195,65
Yong Bing 91915,768734948,98%1531,85
SU-1006377,153974847,92%464,02
E 7591394,357294854,17%1211,17
Forest Spirit 81719,317484845,83%1652,63
Object 777 Version II 91438,568304856,25%1342,46
Chrysler K GF 81015,777724862,50%1203,53
Bretagne Panther 6656,695834843,75%945,64
CS-538766,575834751,06%910,11
M4A3E8 Thunderbolt VII 6804,727834768,09%1728,70
Type 95 Heavy4289,222224641,30%835,73
E 100101725,917954652,17%1380,25
SU-100M17754,005044634,78%863,01
AMX M4 mle. 457864,965784548,89%1053,27
AMX 13 105101178,097854555,56%1396,42
AMX 50 10081165,257054452,27%1256,06
M6A2E1 81164,577514447,73%1335,10
Excalibur 6744,366254452,27%1116,05
Charioteer Nomad 81297,846594450,00%1188,17
Churchill VII6774,676394348,84%1359,50
Object 4168830,985404337,21%720,22
Rinoceronte101653,795954235,71%995,27
Ho-Ri 28847,985874245,24%767,47
KV-1S6985,177774266,67%2129,24
T-100 LT10854,676314245,24%954,55
AMX 13 F3 AM6591,055464153,66%790,73
M48A5 Patton101821,127064143,90%1203,68
AC 4 Experimental 6526,635214148,78%842,92
Object 244 61073,058574163,41%1816,14
Valiant 5668,567234160,98%1654,66
King Tiger (Captured) 71136,418384160,98%1700,92
Type 586831,236284047,50%1639,32
GSOR 1006 Scheme 791049,786324045,00%769,10
Object 705A101735,488574065,00%1386,51
E 77 91783,289114055,00%1634,99
T-45 2343,704864052,50%1767,16
Vz. 58 Medvěd 91777,598493946,15%1462,24
Durendal 101897,157923956,41%1352,23
VK 30.01 (H)5787,685693855,26%2183,21
Tiger (P)7570,115173847,37%533,62
Carro da Combattimento 45 t 102328,248603852,63%2094,04
M24E2 Super Chaffee 6535,825593850,00%1403,97
Sherman VC Firefly 6828,457083860,53%1601,26
T 55A 91560,957853852,63%1453,35
T26E5 Patriot 81216,867723743,24%1382,14
ISU-122S 71522,248373751,35%2542,33
AMX 50 Foch B101926,087113655,56%1411,18
Pz.Kpfw. 5581612,3310353666,67%1667,68
WZ-111 Qilin 101437,946253636,11%819,71
SFAC 105 81453,066553638,89%1183,04
WZ-111 model 1-49537,745203537,14%188,93
KV-1SA 5603,176153554,29%1277,90
CC-46 Pancernik 91992,798803455,88%1708,99
T57 Heavy101844,266873447,06%1287,07
Vickers MBT Mk. 3 101854,976093432,35%1300,29
FV230 Canopener102273,398643348,48%1814,35
AE Phase I 91345,337513351,52%1202,41
Emil I81228,666993246,88%1208,41
BZ-587910,066843256,25%1124,56
Indien-Panzer8955,166343253,13%1121,55
Waffenträger auf E 100101657,386693253,13%1063,57
STA-18797,196313154,84%980,73
Controcarro 1 Mk. 292112,719113151,61%2291,47
Centurion Action X101718,268203164,52%1524,47
T698859,976043148,39%887,50
Object 25791137,977513154,84%971,01
ARMT 5694,296163145,16%1695,81
Panther/M10 7891,487473154,84%1457,16
Type 62 7567,336983053,33%1179,78
Škoda T 15A 4942,778603043,33%1862,75
PTZ-78112051,778033043,33%1088,46
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5670,476733060,00%1915,75
Leo7703,145412944,83%954,97
Spähpanzer SP I C7500,905252944,83%824,37
T2071020,007192853,57%1552,49
Centurion Mk. I8578,825142842,86%486,59
Object 70491301,935852832,14%766,71
FV4004 Conway91139,395612846,43%815,51
T216319,933992846,43%710,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5776,617652857,14%2414,79
Object 780 101983,367662842,86%1265,83
M4-85 5540,965362835,71%1065,05
Matilda IV 5787,008762864,29%2646,15
Ho-Ri 191274,526372740,74%866,89
CS-67 Szakal112030,158572759,26%1481,59
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5694,116012748,15%1600,28
M40/M438922,236132650,00%857,60
Mars 82141,0810052650,00%2633,57
Krupp-Steyr Waffenträger 7905,656512665,38%1347,52
Emil II91200,325922536,00%759,47
Type 3 Ho-Ni III5523,563932544,00%1094,42
M24 Chaffee5187,962852548,00%408,35
Pz.Sfl. IVc5405,443052544,00%794,54
Schwarzpanzer 58 8963,768322568,00%1426,39
Pz.Kpfw. KW I (r) 5863,808192564,00%1688,61
Vz. 60S Dravec 101841,006872437,50%930,23
AMX M4 mle. 54101929,548722458,33%1524,09
Ares 90101542,545802425,00%1043,17
FV229 Contender91589,798342454,17%1519,36
1108604,654942330,43%368,83
M5 Stuart4962,176672343,48%3422,89
M46 Patton91694,399372373,91%1928,79
BZ-6891340,968092360,87%1243,73
Object 430 Version II91550,307132343,48%1523,91
Ram II 5547,576042347,83%1401,80
VK 30.01 (P)6467,005272263,64%805,79
BT-7442,521932152,38%127,21
P.435363,384752152,38%934,95
ARL 446892,197292171,43%1928,88
T404265,193292142,86%517,19
IS-M8721,105682142,86%614,10
AT-FV230 Breaker112177,148652142,86%1272,69
T-50-2 6279,104672157,14%700,46
IS-2M 71192,007902166,67%1670,40
Monkey King 101502,867652161,90%1252,14
M10 RBFM 5793,766962157,14%1751,33
M3 Stuart3178,652262040,00%542,83
Coccodrillo 102624,558302045,00%1972,29
Tortoise91687,659242060,00%1413,55
SU-100I 5611,954372035,00%803,71
SDP 60 Gonkiewicza91633,477521942,11%1250,01
Felice 91668,748081947,37%1779,67
K-91101583,896831942,11%1236,13
A46 6366,634301936,84%899,93
StuG IV 5682,746121947,37%1878,75
FV38059655,114541833,33%346,27
Spähpanzer Ru 2519752,838001866,67%1116,24
SU-2-122 5393,223931855,56%869,55
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81155,505531833,33%1042,76
BT-SV 3393,226181861,11%1535,17
Husarz 81506,948011861,11%1550,22
VK 36.01 (H)61116,067601752,94%2101,30
Vz. 64 Blesk8370,294171735,29%310,27
Mitsu 1085502,943561717,65%742,99
M10391065,415841735,29%720,03
Chieftain Mk. 6 102218,658581747,06%1605,13
K-91-PT 91529,716351735,29%1168,37
CS-52 C 81327,357711747,06%1902,29
SU-855302,193791643,75%519,73
Chi-To SP7810,005531631,25%683,01
Type 95 Ji-Ro6575,505231662,50%935,69
Bat.-Châtillon 155 559958,137641668,75%970,82
Staghound Mk. III6764,506091656,25%1317,55
Sturmpanzer I Bison3300,072931533,33%1071,84
Jagdpanzer E 100101896,208031573,33%1433,19
FV227 Conceiver81146,538091566,67%1395,95
BZ-1668908,146101442,86%895,43
FV224 Chopper71015,718051464,29%1335,00
Kunze Panzer 92017,939011457,14%2214,02
T-463119,852631330,77%243,78
Leichttraktor162,771281330,77%40,28
TNH T Vz. 5191159,627311353,85%884,26
Type T-345579,774061323,08%1455,47
Type 91 Heavy3197,231711346,15%520,67
T-54 ltwt.9598,314571346,15%604,37
FSV Scheme A7868,547401361,54%1329,33
ERAC 105 Proto 9984,157871361,54%1667,26
K-2 81251,857821346,15%1255,91
KV-1 shielded 5937,5810641283,33%2225,49
Taschenratte112741,9210971258,33%1693,39
Škoda T 40 6892,757041266,67%1860,07
IS-2 71223,337221233,33%1534,55
NC 70 Błyskawica101479,556011136,36%781,54
AT 1581186,456301136,36%930,59
FV225 Collector 91669,559391163,64%1381,82
M4A2E4 Sherman 5654,366001136,36%1764,58
Excelsior 5673,187291163,64%1632,62
VK 75.01 (K) 81260,917251127,27%1232,69
Gryphon 101584,45447119,09%924,51
Leox 91849,919061163,64%1834,37
Cromwell6520,805211060,00%935,36
Ikv 1035293,502631040,00%446,65
IS-27598,504631040,00%473,20
T328624,305761050,00%501,85
Gabler’s Destroyer 5378,203831020,00%913,71
TS-6 91514,008761070,00%1339,00
Type 3 Chi-Nu Kai 5464,306021080,00%1215,07
Charlemagne 81481,308071040,00%1394,45
Saryuda 91312,405681030,00%762,55
AMX 13 (FL 11) 5410,104401040,00%1213,41
Rambo 91200,109231080,00%1164,32
Panther71142,22704944,44%2005,69
SDP 57 Gowika7791,22534944,44%832,29
K-91 Version II 91261,22710944,44%1114,27
Matilda Black Prince 5632,22641933,33%1813,47
TOG II* 6813,22690966,67%1564,32
FV201 (A45) 71762,111162977,78%3026,38
KV-4 Kreslavskiy 8931,33624933,33%747,96
Vercingétorix 91585,78839955,56%1422,04
Black Rock 112501,11877944,44%1550,85
BT-2257,13180850,00%88,75
Type 89 I-Go/Chi-Ro240,8885837,50%2,23
Pz.Kpfw. II Luchs410,0092825,00%0,00
T92 HMC101285,00847887,50%1136,03
G.W. E 10010906,00497837,50%461,77
BZT-70 101549,75661837,50%682,42
T110E4101406,88863875,00%993,18
T7 Combat Car 241,88153850,00%111,42
Object 452K 102087,38839850,00%1511,88
KR-1112609,25961837,50%1610,35
Sav m/434311,14254757,14%769,90
Pz.Kpfw. 38 (K) 5703,00705785,71%1536,03
Hirschkäfer112170,57642728,57%1130,10
BT-7 artillery 3371,00440742,86%1303,94
Chi-Go 7983,00769785,71%1267,27
T2971724,67927650,00%2598,02
WZ-111 model 5A101023,33549633,33%489,12
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3401,83734650,00%883,41
Tetrarch 285,50123650,00%239,10
Sexton I 3391,50280633,33%1134,04
Super Hellcat 7560,17528650,00%670,85
SDP 44 Burza6841,00640560,00%1656,60
BDR G1 B5852,40642580,00%1895,05
Vz. 71 Tesák10589,60481520,00%326,29
Pz.Kpfw. VII10732,20667560,00%449,47
Char Murat 9641,40479520,00%267,68
Object 283 91532,60879560,00%1869,80
T-116 3237,80318540,00%732,02
M24 Chaffee No. 594 5176,00263520,00%157,40
Chimera 81189,40814560,00%1056,66
T803112371,20853540,00%1315,50
TKS z n.k.m. 20 mm 291,25263475,00%464,64
Type 97 Te-Ke 257,00166425,00%4,48
KV-4 Turchaninov 8700,50470425,00%451,58
SU-85I 5782,50423425,00%1335,85
Renault Otsu154,0087366,67%212,86
MS-1174,67198333,33%146,50
T56 GMC3343,33409366,67%1388,89
Type 3 Ju-Nu6850,00643366,67%1312,70
Panther II8813,337663100,00%1007,95
KV-48254,67479366,67%261,00
AMX 67 Imbattable111174,67480333,33%413,84
Leopard 120 Verbessert111501,3351730,00%748,31
MTLS-1G14 3281,3335730,00%866,84
KV-5 8899,33907366,67%1034,98
SU-100Y 6948,00528333,33%1306,79
Ashigaru 101047,33579333,33%407,53
Renault FT1121,00112250,00%521,38
TNH 105/10008317,00481250,00%189,92
T-26237,50236250,00%84,40
Valentine3149,00222250,00%407,52
212A9652,507512100,00%539,66
XM551 Sheridan10391,00507250,00%261,77
Cromwell Applique 51313,0097520,00%3557,72
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6988,00870250,00%2989,46
Tiger 131 6632,508162100,00%1039,19
T2 Light Tank 2156,0022020,00%429,98
M22 Locust 3300,00280250,00%1070,65
Light Mk. VIC 250,00176250,00%110,55
Char de transition 61248,50812250,00%2188,92
Stinger 101503,0045320,00%667,22
Vickers Medium Mk. I152,005910,00%12,66
Type 5 Heavy102074,0014821100,00%1690,06
Type 2597 Chi-Ha39,0010310,00%3,10
Alecto40,005110,00%0,00
Type 4 Ju-To71534,008941100,00%2219,38
Concept No. 510118,0029710,00%0,00
Object 70590,0025510,00%0,00
Windhund 82373,0014341100,00%3087,90
Pz.Kpfw. 35 R 2758,0063510,00%2152,53
T-29 395,007710,00%46,91
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2704,0011511100,00%2417,65
T1E6 28,00910,00%0,00
Pz.Kpfw. T 25 5108,004101100,00%261,00
Pz.Kpfw. T 15 3199,0027010,00%570,29
AMX ELC 901 60,002881100,00%261,00
TT-130M 90,0037410,00%0,00
Churchill Crocodile 61021,009481100,00%1730,25

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 30.10.2021
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 30.10.2021
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 01.11.2019
Otišao: 13.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 29.05.2013
Otišao: 29.10.2019
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 20.09.2021
Otišao: 29.10.2021