Val1dol12

clanlogo
Pozicija: Obavještajac
Član od: 25.04.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke386713675606
Ø Razina8,228,698,858,96
Pobjede1783946,13%2363,89%4154,67%28547,03%
Izgubljene2020052,24%1130,56%3141,33%30450,17%
Neriješeno6321,63%25,56%34,00%172,81%
Preživjele bitke851022,01%1438,89%2432,00%13422,11%
Uništenih tenkova236090,61401,11560,753880,64
Odnos razaranja0,781,821,100,82
Otkriveno tenkova342170,88421,17781,046211,02
Počinjena šteta1.001,811.552,671.511,871.493,48
Bodovi zauzimanja267210,69130,36690,922400,40
Obrambeni bodovi121800,3100,0000,00130,02
Iskustvo518,87955,25851,03776,49
WN7777,301383,791076,22891,26
WN8936,301673,101249,271247,09
Ukupno
Bitke38671
Ø Razina8,22
Pobjede1783946,13%
Izgubljene2020052,24%
Neriješeno6321,63%
Preživjele bitke851022,01%
Uništenih tenkova236090,61
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova342170,88
Počinjena šteta1.001,81
Bodovi zauzimanja267210,69
Obrambeni bodovi121800,31
Iskustvo518,87
WN7777,30
WN8936,30
Zadnja 24 sata
Bitke36
Ø Razina8,69
Pobjede2363,89%
Izgubljene1130,56%
Neriješeno25,56%
Preživjele bitke1438,89%
Uništenih tenkova401,11
Odnos razaranja1,82
Otkriveno tenkova421,17
Počinjena šteta1.552,67
Bodovi zauzimanja130,36
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo955,25
WN71383,79
WN81673,10
Zadnjih 7 dana
Bitke75
Ø Razina8,85
Pobjede4154,67%
Izgubljene3141,33%
Neriješeno34,00%
Preživjele bitke2432,00%
Uništenih tenkova560,75
Odnos razaranja1,10
Otkriveno tenkova781,04
Počinjena šteta1.511,87
Bodovi zauzimanja690,92
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo851,03
WN71076,22
WN81249,27
Zadnjih 30 dana
Bitke606
Ø Razina8,96
Pobjede28547,03%
Izgubljene30450,17%
Neriješeno172,81%
Preživjele bitke13422,11%
Uništenih tenkova3880,64
Odnos razaranja0,82
Otkriveno tenkova6211,02
Počinjena šteta1.493,48
Bodovi zauzimanja2400,40
Obrambeni bodovi130,02
Iskustvo776,49
WN7891,26
WN81247,09
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke195000
Pobjede6332,31%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene12463,59%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno84,10%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4523,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova900,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova1850,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta705,640,000,000,00
Bodovi zauzimanja1010,5200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1830,9400,0000,0000,00
Iskustvo379,280,000,000,00
Ukupno
Bitke195
Pobjede6332,31%
Izgubljene12463,59%
Neriješeno84,10%
Preživjele bitke4523,08%
Uništenih tenkova900,46
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova1850,95
Počinjena šteta705,64
Bodovi zauzimanja1010,52
Obrambeni bodovi1830,94
Iskustvo379,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke430000
Pobjede20046,51%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene22552,33%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,16%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke12930,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2610,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova4501,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.075,380,000,000,00
Bodovi zauzimanja3530,8200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7571,7600,0000,0000,00
Iskustvo537,400,000,000,00
Ukupno
Bitke430
Pobjede20046,51%
Izgubljene22552,33%
Neriješeno51,16%
Preživjele bitke12930,00%
Uništenih tenkova2610,61
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova4501,05
Počinjena šteta1.075,38
Bodovi zauzimanja3530,82
Obrambeni bodovi7571,76
Iskustvo537,40
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1766004
Pobjede89550,68%00,00%00,00%375,00%
Izgubljene86749,09%00,00%00,00%125,00%
Neriješeno40,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke57932,79%00,00%00,00%375,00%
Uništenih tenkova9630,5500,0000,0041,00
Odnos razaranja0,810,000,004,00
Otkriveno tenkova14610,8300,0000,0030,75
Počinjena šteta1.227,820,000,001.119,50
Bodovi zauzimanja39092,2100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi63503,6000,0000,0000,00
Iskustvo627,670,000,00829,50
Ukupno
Bitke1766
Pobjede89550,68%
Izgubljene86749,09%
Neriješeno40,23%
Preživjele bitke57932,79%
Uništenih tenkova9630,55
Odnos razaranja0,81
Otkriveno tenkova14610,83
Počinjena šteta1.227,82
Bodovi zauzimanja39092,21
Obrambeni bodovi63503,60
Iskustvo627,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke4
Pobjede375,00%
Izgubljene125,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke375,00%
Uništenih tenkova41,00
Odnos razaranja4,00
Otkriveno tenkova30,75
Počinjena šteta1.119,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo829,50

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (222)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Löwe 8909,33519613245,96%944,04
T57 Heavy101731,17538177445,26%1299,05
FV215b (183) 101288,39406117341,18%746,43
AMBT 81360,59645117349,96%1450,75
S-517883,27407103544,64%1073,47
Lorraine 40 t 8968,4450977145,53%990,86
T-1091019,4054573740,16%835,70
IS-7101525,0059970347,23%1215,46
E 100101353,1259864346,66%940,38
T-5491158,4969163651,10%1257,93
Object 268101549,7647762446,79%1014,03
212A91090,8347359146,02%996,28
SU-130PM 81251,1965257249,65%1141,20
Object 261101058,9444156444,50%821,72
WZ-120-1G FT 8782,2642155443,14%597,15
E 7591209,7159754345,67%1044,94
Tiger-Maus 91593,9573954046,30%1264,80
Tortoise91314,9345451246,09%986,46
AMX 50 12091073,7759346844,66%862,87
ISU-15281079,4344846349,03%1111,35
Object 252U 81139,5359446050,87%1098,78
IS-38762,4953742848,60%774,23
Object 70491354,4157240642,12%934,11
T54E191254,3468140047,25%1077,15
T71 DA7410,0146339347,58%706,39
Tiger I7465,2539538943,19%358,94
KV-15486,9745938450,26%968,86
Chrysler K GF 8809,7352837549,60%756,01
T-62A101087,6352137445,99%787,27
T-448637,8052437050,27%757,42
FV4202 8583,5847437048,65%581,45
IS-6 B 8833,5450135047,43%740,75
AT 1581099,7150334946,42%1179,73
AMX 50 1008905,2450333646,13%898,73
Tiger II81093,0960533645,54%1300,94
M41D 8330,3942132741,28%321,43
T698828,8161228347,70%910,84
T26E5 Patriot 8743,2352526342,21%655,62
IS-4101450,8457825642,58%975,86
Emil I8812,3746824843,15%651,55
AMX 12 t6298,4533124647,15%647,46
SU-1527462,0832624338,27%369,58
T-103 8962,5546923940,17%781,01
AT 77909,4846123253,02%1220,85
T-437666,2056323051,74%1033,08
ELC EVEN 90 8388,0653422747,58%567,04
KV-856550,7347522245,95%803,96
VK 36.01 (H)6295,2041222146,15%292,73
AMX 50 B101362,1550722141,63%893,96
Kranvagn101444,5055522044,09%895,93
ARL 446351,9035922046,36%413,67
AE Phase I 91390,1972821448,13%1135,94
AMX M4 mle. 457584,4552121151,66%653,08
AMX 13 757296,7332220339,41%346,35
KV-137623,6254320352,22%1023,70
Bat.-Châtillon 12 t8427,0244020346,80%555,49
IS7821,1764319356,48%1197,01
FV217 Badger10840,0840818242,86%335,07
Conqueror91241,2671217752,54%1019,11
SDP 58 Kilana81100,9552917346,82%1008,70
TNH T Vz. 5191029,1256416544,85%711,35
FV225 Collector 91530,3680816050,00%1145,37
Toro 91707,9970016038,13%1298,67
Jagdpanzer E 100101617,0351215543,23%940,92
Char Futur 4 91393,3161515250,66%1090,71
Emil II9971,9559515148,34%686,74
Pz.Kpfw. III/IV5143,5128614846,62%172,27
SU-855187,3221414647,26%226,53
WZ-114 91673,1581514449,31%1497,56
T-50596,3228111950,42%147,96
Ares 758879,1157011438,60%755,64
Char Mle. 75 9759,3456911344,25%769,75
AT 86559,1841311250,89%948,96
SDP 60 Gonkiewicza91389,4364011146,85%975,11
FV227 Conceiver8919,8553710843,52%837,42
SU-1006479,0539310747,66%685,17
TVP T 50/51101281,4760210349,51%855,45
ARL V396321,8123910245,10%378,17
Nergal 81033,3658610240,20%811,28
T110E3101866,3178910154,46%1219,02
Object 26391254,0564610145,54%883,47
Super Conqueror101049,824309532,63%464,93
Object 14010520,353869242,39%174,11
T216181,594189143,96%281,84
Ares 8591165,337219055,56%990,29
Controcarro 3 Minotauro101823,397348949,44%1102,62
Bat.-Châtillon 25 t AP91126,275278838,64%889,60
BDR G1 B5186,413438756,32%234,76
Eclipse 91383,367428446,43%1072,31
FV229 Contender91397,897458250,00%1093,27
AMX M4 mle. 49 8800,675107636,84%700,32
Leichttraktor170,951787552,00%183,63
Ferdinand8856,485697548,00%676,55
SMV CC-678836,885087342,47%656,01
A-20565,623167146,48%78,13
Jagdpanther7547,343887147,89%525,81
T404144,111687146,48%157,01
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6131,622357140,85%49,09
Vz. 44-17763,225126841,18%768,19
Type 578879,815986841,18%682,02
IS-5 (Object 730) 8946,855656847,06%965,40
BZ-16681012,736376643,94%1024,70
FV224 Chopper71086,057876352,38%1346,32
Jagdtiger91278,026266241,94%848,30
SU-10181117,286326142,62%1092,74
Vz. 55101694,105545940,68%991,54
M75186,563535957,63%603,76
BT-7452,592355858,62%183,74
TNH 105/10008872,576325853,45%1017,68
T-34-3 8868,115355742,11%803,63
Object 268 Version 4101574,916045642,86%877,20
Škoda T 256506,554135543,64%761,15
T-284222,893305444,44%509,28
T-50-2 6166,152945350,94%243,85
Bat.-Châtillon 25 t101561,855525236,54%1084,21
M5A1 Stuart4206,803005149,02%592,56
T-54 first prototype 8829,334865141,18%901,20
AMX 13 F3 AM6380,552564946,94%396,34
Controcarro 1 Mk. 291338,227554948,98%1047,75
BZ-6891703,968534854,17%1630,83
Ashbringer 101612,196584738,30%872,45
SDP 44 Burza6600,524774641,30%842,89
M10 Wolverine5112,501574636,96%0,00
AT 25333,873384658,70%737,05
SDP 57 Gowika7740,644724546,67%767,26
Caernarvon8928,515764344,19%915,38
SMV CC-567744,265594348,84%852,04
T-29 3191,902094254,76%611,61
FV230 Canopener101594,686114141,46%885,39
Pz.Kpfw. III Ausf. J459,202254040,00%1,51
AMX 67 Imbattable111818,487414047,50%1036,63
Type 6891115,006783857,89%900,59
Bretagne Panther 6250,682363740,54%136,75
Semovente M43 Bassotto6516,534433644,44%663,18
AMX AC mle. 4881000,226303652,78%1041,22
SU-76M458,941553432,35%0,33
Patton the Tank 9951,655623447,06%794,48
Type 4 Ju-To71123,796773339,39%1248,02
CS-52 LIS 8793,885213237,50%595,51
Leox 91234,666593237,50%762,85
SU-85B4111,192113161,29%197,86
Object 277101708,635503030,00%1031,04
T-46397,482762958,62%331,61
Type T-345216,662792951,72%411,67
SU-100M17888,106342948,28%1145,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E330,411092737,04%0,00
BZ-5871012,597922762,96%1350,87
M-IV-Y 8912,965402755,56%900,72
Vz. 60S Dravec 101781,507422638,46%973,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5252,003062441,67%337,71
KV-1SA 5304,502872433,33%346,79
Maus101281,306882347,83%730,05
Pz.Kpfw. 5581693,3910452369,57%1870,05
Pz.Kpfw. 38 (t)336,551532236,36%0,93
T1 Heavy5298,102752147,62%442,28
Type 71101202,485952138,10%590,20
Alecto4183,902852055,00%386,52
Birch Gun496,601512075,00%333,46
Jagdpanther II81024,403882045,00%826,48
M18 Hellcat6282,253362045,00%250,91
Somua SM 81271,788121861,11%1339,85
Matilda4206,292621747,06%356,13
M374220,821681741,18%509,31
M5 Stuart4135,062481656,25%270,19
NC 70 Błyskawica101473,814251625,00%728,81
Windhund 8758,754931643,75%562,02
AS-XX 40 t111368,697531656,25%943,68
Lorraine 50 t 91268,254901625,00%908,16
T1 Cunningham148,131101520,00%22,77
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4208,802301553,33%439,12
BZ-75101695,476751540,00%1072,66
T-262126,141921428,57%416,05
AMX 30 B10713,005171353,85%443,10
Type 3 Ju-Nu6656,255801241,67%769,66
T207950,096801154,55%1338,62
MS-1123,27881163,64%195,49
M7 Priest3217,092001154,55%570,36
Fantôme 91315,096641145,45%1090,51
T-34-856321,302681050,00%426,68
Mitsu 1085520,704311040,00%699,21
AMX 50 Foch B102223,107821060,00%1775,71
Pz.Sfl. IC 4330,003191050,00%961,84
Super Hellcat 7349,103971060,00%412,89
B14101,44189933,33%4,98
Type 586589,78562955,56%1219,66
GSOR the TANK 9491,67574955,56%335,81
P.43 ter7238,50350837,50%58,77
M2 Medium Tank30,0065812,50%0,00
Vz. 63P111758,3842380,00%829,63
T26E3 Eagle 7 71117,75770887,50%1458,71
AMX 40431,43169728,57%0,00
T56 GMC399,00172771,43%336,56
Char de transition 6645,43563742,86%739,05
StuG IV 5166,14139728,57%110,67
M4A1 Revalorisé 8367,14188714,29%120,05
Pz.Kpfw. II2109,67210650,00%309,10
Vickers Medium Mk. III374,20143540,00%16,09
Somua SAu 404134,40258580,00%345,29
Gabler’s Destroyer 516,20203540,00%29,62
FV4025 Contriver111793,80719540,00%770,19
Object 283 9510,80346520,00%179,75
BT-2277,00418475,00%379,45
VK 30.01 (D)6378,25292425,00%423,54
P.43 bis6111,33154333,33%0,00
Škoda T 177438,3329030,00%534,39
AT-12331,003603100,00%1414,61
T7 Combat Car 2170,33348366,67%925,92
AMX ELC 901 684,67250333,33%0,00
Straussler V–4/40 3194,33196333,33%425,62
Pz.Kpfw. 35 (t)2114,0018520,00%365,84
Lorraine 155 mle. 507450,50367250,00%380,74
AM 39 Gendron-Somua 212,0082250,00%111,42
Carro da Combattimento 45 t 10816,5028420,00%315,87
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2143,00323250,00%550,99
43 M. Toldi III 3139,508620,00%364,75
Fiat 3000133,00821100,00%261,00
4TP1112,002341100,00%544,98
SU-54267,002281100,00%607,89
VK 30.02 (M)60,003681100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. H50,008410,00%0,00
Black Prince II 7456,0033310,00%276,00
LTP 30,005281100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Obavještajac
Član od: 25.04.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 22.08.2025
Otišao: 24.04.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.07.2025
Otišao: 23.08.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 18.06.2025
Otišao: 29.06.2025
Pozicija: Obavještajac
Član od: 16.06.2025
Otišao: 17.06.2025
Pozicija: Novak
Član od: 13.06.2025
Otišao: 15.06.2025
Pozicija: Novak
Član od: 19.05.2025
Otišao: 21.05.2025
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 28.12.2024
Otišao: 11.05.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.11.2024
Otišao: 21.12.2024