VRKrupko

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 03.09.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2882337207
Ø Razina7,068,678,718,37
Pobjede1434749,78%133,33%342,86%10249,28%
Izgubljene1416849,16%266,67%457,14%10148,79%
Neriješeno3081,07%00,00%00,00%41,93%
Preživjele bitke606021,02%00,00%114,29%3918,84%
Uništenih tenkova203130,7010,3330,431390,67
Odnos razaranja0,890,330,500,83
Otkriveno tenkova258520,9031,0040,571710,83
Počinjena šteta907,96988,671.393,861.402,61
Bodovi zauzimanja133120,4600,0000,00190,09
Obrambeni bodovi95820,3300,0000,00170,08
Iskustvo481,08535,33662,43741,31
WN7943,77440,47662,13955,51
WN81135,86751,831445,251311,05
Ukupno
Bitke28823
Ø Razina7,06
Pobjede1434749,78%
Izgubljene1416849,16%
Neriješeno3081,07%
Preživjele bitke606021,02%
Uništenih tenkova203130,70
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova258520,90
Počinjena šteta907,96
Bodovi zauzimanja133120,46
Obrambeni bodovi95820,33
Iskustvo481,08
WN7943,77
WN81135,86
Zadnja 24 sata
Bitke3
Ø Razina8,67
Pobjede133,33%
Izgubljene266,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,33
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova31,00
Počinjena šteta988,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo535,33
WN7440,47
WN8751,83
Zadnjih 7 dana
Bitke7
Ø Razina8,71
Pobjede342,86%
Izgubljene457,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke114,29%
Uništenih tenkova30,43
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova40,57
Počinjena šteta1.393,86
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo662,43
WN7662,13
WN81445,25
Zadnjih 30 dana
Bitke207
Ø Razina8,37
Pobjede10249,28%
Izgubljene10148,79%
Neriješeno41,93%
Preživjele bitke3918,84%
Uništenih tenkova1390,67
Odnos razaranja0,83
Otkriveno tenkova1710,83
Počinjena šteta1.402,61
Bodovi zauzimanja190,09
Obrambeni bodovi170,08
Iskustvo741,31
WN7955,51
WN81311,05
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke11000
Pobjede327,27%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene872,73%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke218,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,2700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,330,000,000,00
Otkriveno tenkova121,0900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.023,550,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo337,910,000,000,00
Ukupno
Bitke11
Pobjede327,27%
Izgubljene872,73%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke218,18%
Uništenih tenkova30,27
Odnos razaranja0,33
Otkriveno tenkova121,09
Počinjena šteta1.023,55
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo337,91
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke58000
Pobjede2644,83%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3255,17%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1627,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova270,4700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,640,000,000,00
Otkriveno tenkova140,2400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.001,450,000,000,00
Bodovi zauzimanja1592,7400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2394,1200,0000,0000,00
Iskustvo457,950,000,000,00
Ukupno
Bitke58
Pobjede2644,83%
Izgubljene3255,17%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1627,59%
Uništenih tenkova270,47
Odnos razaranja0,64
Otkriveno tenkova140,24
Počinjena šteta1.001,45
Bodovi zauzimanja1592,74
Obrambeni bodovi2394,12
Iskustvo457,95
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1042000
Pobjede41239,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene60157,68%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno292,78%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke27726,58%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6630,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova10971,0500,0000,0000,00
Počinjena šteta655,990,000,000,00
Bodovi zauzimanja7510,7200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi16101,5500,0000,0000,00
Iskustvo339,540,000,000,00
Ukupno
Bitke1042
Pobjede41239,54%
Izgubljene60157,68%
Neriješeno292,78%
Preživjele bitke27726,58%
Uništenih tenkova6630,64
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova10971,05
Počinjena šteta655,99
Bodovi zauzimanja7510,72
Obrambeni bodovi16101,55
Iskustvo339,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25000
Pobjede936,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1560,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno14,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke416,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova120,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,570,000,000,00
Otkriveno tenkova291,1600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.651,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi40,1600,0000,0000,00
Iskustvo499,240,000,000,00
Ukupno
Bitke25
Pobjede936,00%
Izgubljene1560,00%
Neriješeno14,00%
Preživjele bitke416,00%
Uništenih tenkova120,48
Odnos razaranja0,57
Otkriveno tenkova291,16
Počinjena šteta1.651,32
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi40,16
Iskustvo499,24
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (336)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-15607,47425123052,76%1296,88
Object 261101079,0858574548,72%779,37
SU-1006619,6935774449,87%1071,98
Pz.Kpfw. T 25 5416,8535669651,44%1081,04
SU-1527897,3348866550,53%1197,98
ISU-15281124,3946164547,44%1106,08
Rheinmetall Skorpion 81225,0849563747,41%1219,86
KV-26615,9637162649,20%966,90
SU-130PM 81393,1463957552,87%1458,26
S-517696,8239254848,72%775,79
FV4005 Stage II101495,5253147946,35%1056,16
Strv S1 81278,1855746547,31%1302,71
Tiger 131 6695,9041640652,96%1105,94
T675500,7533938650,78%1123,69
VK 30.02 (M)6675,5743437853,44%1351,13
ST-I91307,3149636847,28%1115,70
IS-4101729,6065136649,73%1285,97
Grille 15101539,1153332944,38%954,30
KV-856473,6632732847,56%649,99
KV-48890,6142331944,20%856,63
Centurion Mk. I8859,5745931248,40%1022,69
Churchill III 5501,1950629354,27%1066,52
Bat.-Châtillon Bourrasque 81295,7769828756,10%1556,99
Somua SM 81380,1266928652,80%1514,82
AMX 13 757558,0140728351,94%1158,47
Progetto M35 mod. 46 81269,3363728053,21%1567,51
Centurion Mk. 7/191331,5550227448,54%1163,63
AMX 12 t6508,8438727252,21%1559,25
Comet7581,4841224253,72%832,40
SU-855339,5124623952,30%675,91
T-34-856586,5037223745,15%1031,34
Object 277101448,3959123645,34%971,91
SU-100M17742,0637523148,48%943,24
T-62A101416,7454822944,54%1044,07
IS-381142,4152522249,55%1208,45
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6686,6352021658,80%1837,79
SU-10181006,6844321552,56%1041,95
Char Futur 4 91746,2463821547,44%1503,46
Leopard Prototyp A91559,2954321345,54%1377,96
Object 268102004,0162121249,53%1387,04
ELC EVEN 90 8469,2652721149,76%732,99
Object 268 Version 4101821,8567520450,49%1249,81
KV-37704,0137220044,00%763,82
Strv m/42-57 Alt A.2 6786,9853319156,02%1532,19
T-1506435,5529618843,09%490,61
Object 70491728,2249418447,28%1372,39
KV-2 (R) 61033,8869018153,59%1729,30
Leopard 1101637,7563517553,71%1219,65
Rhm.-Borsig Waffenträger81294,5856117550,86%1250,12
Ikv 90 Typ B7737,1737017250,58%973,11
Crusader6222,0623116946,15%457,91
Cromwell6391,5432716747,31%602,68
121B 101539,5354916346,63%1099,56
Type 5781364,9475916152,80%1493,45
UDES 0381247,1253115362,09%1530,66
T71 DA7633,5052414054,29%1286,83
VK 30.01 (H)5486,3633713845,65%1101,24
AMX 50 Foch (155) 101625,2354213747,45%1036,02
AMX ELC bis5247,9024913748,91%695,18
M10 RBFM 5716,3548813752,55%1543,60
WZ-120-1G FT 81135,9664213656,62%1225,42
M53/M559985,7861612951,16%859,40
T-29 3294,4028812857,81%1111,75
KV-1S6339,1133612746,46%422,48
Bat.-Châtillon 12 t8544,4636812544,00%821,82
VK 100.01 (P)81232,2762212348,78%1460,70
Type 4 Heavy91213,2467112050,83%996,88
T-54 first prototype 81118,2966212047,50%1415,09
Centurion Action X101286,3652111845,76%887,67
T78 61132,7874211751,28%1895,91
M54 Renegade 81264,8460911346,90%1241,73
Kampfpanzer 07 RH 81065,1059411251,79%1340,26
Emil II91529,9465010952,29%1308,69
T77 81321,7265910747,66%1320,39
O-Ho81041,6668710650,00%1118,48
Škoda T 27 81150,5861410656,60%1439,97
Type 64 6529,9249510650,00%1208,19
Super Hellcat 7953,8660910559,05%1442,42
HWK 30 8578,0554410355,34%947,87
IS7710,4943710044,00%773,69
Waffenträger auf Pz. IV91506,5664110046,00%1166,83
M22 Locust 3559,765409948,48%2441,16
Škoda T 256825,915419547,37%1573,12
Pz.Sfl. IVc5389,152628648,84%735,38
Super Conqueror101344,026118534,12%733,53
T28 Concept 7847,534968551,76%1178,11
SU-85B4264,442428457,14%635,16
Jagdtiger Prototype 81311,897098158,02%1235,66
Mäuschen91453,145928043,75%1138,90
T297945,595477953,16%1138,97
VK 75.01 (K) 8970,655697940,51%876,85
M4A1 Revalorisé 81106,525207951,90%1247,19
Škoda T 5091540,727267848,72%1328,41
T-284121,361527741,56%114,98
M374248,051937646,05%712,97
Ikv 1035402,792677552,00%933,15
CS-52 LIS 81276,536407557,33%1461,05
FV4201 Chieftain Proto 91215,796057349,32%1018,28
G.W. Panther7922,385017250,00%1104,62
T42 8971,605617240,28%1093,86
Panther II81098,006157145,07%1257,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5406,963107149,30%1005,75
SMV CC-64 Vipera 81177,145987145,07%1117,24
M4A1 FL 10 61037,046657050,00%1770,96
Covenanter5138,712086952,17%304,62
Pz.Kpfw. II Luchs4291,403086854,41%1137,29
Ikv 65 Alt II6772,155096657,58%1580,12
Strv 103-091489,746286642,42%1159,11
Bisonte C45 81112,896416645,45%1011,58
G.W. Tiger (P)81002,605196342,86%980,18
O-Ni71319,668906254,84%1923,85
AMX M4 mle. 49 81008,875856238,71%1006,54
Schwarzpanzer 58 8870,205546145,90%1029,82
T1 Heavy5334,002986050,00%507,41
T-345234,462485957,63%531,88
Panhard AMD 178B6368,464795957,63%1050,81
Type 3 Chi-Nu5248,792335848,28%505,10
TVP T 50/51101648,576635853,45%1242,54
UDES 14 Alt 581249,177185858,62%1814,52
Marder 38T4356,603025855,17%870,24
Pz.Sfl. IVb4226,571995848,28%578,38
BT-7 artillery 3438,164945851,72%1972,67
M7 Priest3188,672045749,12%401,55
Hotchkiss H352248,252905658,93%1346,73
AMX 13 F3 AM6547,593595646,43%723,55
M10391303,136665650,00%1044,58
T-505122,491735538,18%130,17
T-1091263,765695532,73%968,18
Type T-345546,134035347,17%1435,88
Type 1 Chi-He4212,272245135,29%422,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4194,712145154,90%484,28
Object 703 Version II 81257,416555150,98%1283,40
Kpz. Erich Konzept I 91404,265325034,00%930,23
T-437758,185614963,27%1305,87
GSOR 1008 81190,655634953,06%1171,70
Cruiser Mk. III3130,332294843,75%416,51
M127832,634174837,50%852,18
Bretagne Panther 6755,045184845,83%1271,02
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4338,462874660,87%931,23
Strv 746824,364114553,33%1596,53
Bat.-Châtillon 25 t101501,496214544,44%1089,06
FSV Scheme A7826,315124546,67%1143,41
Pz.Kpfw. 38 (K) 51056,678844564,44%2566,01
Sherman VC Firefly 6761,475354553,33%1300,67
T26E5 Patriot 81053,896834548,89%1181,00
M8A14234,482154447,73%456,78
SU-100I 5775,055304440,91%1190,09
Bat.-Châtillon 25 t AP9851,534944346,51%694,45
E 7591503,445444346,51%1197,71
AE Phase I 91330,726224337,21%945,17
M40/M438839,784024136,59%693,79
Lorraine 155 mle. 518791,026064163,41%1005,99
Durchbruchswagen 24257,782684158,54%648,93
T6 Medium4656,343594148,78%1632,87
M446704,454584052,50%1162,11
Lorraine 155 mle. 507820,106033953,85%1028,90
StuG IV 5240,852053948,72%420,78
Marder II3186,611913855,26%464,09
WZ-114 91000,005023844,74%676,97
Type 4 Chi-To6870,004843737,84%1741,65
AMX 13 909826,577153764,86%1269,99
Chi-To SP71172,737223756,76%1451,95
Object 26391384,394493641,67%974,49
AM 39 Gendron-Somua 2210,673253644,44%739,24
Tiger I71045,837423568,57%1451,67
Object 430U101469,236623548,57%1032,16
M-II-Y71200,776943537,14%1563,95
Konštrukta T-34/1007974,977063455,88%1479,35
Wespe3225,472173467,65%949,82
Škoda T 56 81564,567943450,00%1457,81
Type 1 Ho-Ni II 4786,596533473,53%2104,96
M3 Lee4236,092283351,52%831,04
Matilda4346,282603253,13%864,25
Churchill VII6713,036023253,13%1188,21
O-I6901,847013259,38%1742,29
T-50-2 6532,844553234,38%1430,11
Sexton I 3330,192713243,75%1027,62
Sav m/434302,132693158,06%826,31
T92 HMC101014,004433141,94%648,91
Panther7991,237753056,67%1555,49
VK 30.02 (D)7966,637393056,67%1713,79
Charioteer81502,177903050,00%1793,77
Type 5 Chi-Ri7903,595212955,17%1393,11
T-46370,552012955,17%167,69
56TP 81103,455972931,03%877,42
Cruiser Mk. IV4210,642782846,43%487,88
StuG III Ausf. G5361,852712751,85%718,47
Jagdpanzer IV6685,964092646,15%1050,90
Sexton II3132,621912650,00%430,52
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3152,151732646,15%324,56
SU-2-122 5447,423882646,15%909,77
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4834,317592650,00%2359,98
T 55A 91331,316602653,85%1334,89
Hummel6548,924982540,00%648,49
VK 36.01 (H)6664,325092556,00%1165,92
UDES 1691405,886602437,50%958,97
122 TM 81414,886402445,83%1447,55
Pz.Kpfw. III Ausf. E394,131512334,78%32,27
M5 Stuart4103,391932347,83%101,11
Ares 7581044,617132356,52%1245,48
Type 97 Chi-Ha3164,452212263,64%551,86
SU-76M4173,822032263,64%474,55
T56 GMC3252,732532272,73%946,35
TKS z n.k.m. 20 mm 2247,383502133,33%1299,38
M3G FT3202,051292128,57%348,58
ARL V396551,863622142,86%884,09
Pz.Sfl. IC 4428,294812147,62%1289,88
B14302,052982060,00%854,85
Ikv 723232,502052065,00%754,64
Pz.Kpfw. 5581443,809002055,00%1399,21
Type 59 81272,897341957,89%1604,21
Jagdpanther7950,267231978,95%1391,79
Somua SAu 404277,163191957,89%766,23
AMX 404104,781851838,89%117,63
AT-1261,001161861,11%173,11
T-34 shielded 5283,723321850,00%562,22
EMIL 1951 81290,005881850,00%1298,20
Black Prince7663,005191752,94%757,93
G.Pz. Mk. VI (e)282,06921729,41%222,57
Churchill I5622,754981643,75%1312,54
SU-182160,881611668,75%1123,89
M2 Medium Tank3127,752041662,50%419,16
Controcarro 3 Minotauro101807,316821643,75%1149,86
AT 25400,442681656,25%870,36
M18 Hellcat6287,692301637,50%196,70
Pawlack Tank61010,066941643,75%1915,21
Gonsalo 81270,386931643,75%1199,48
Pz.Kpfw. I Ausf. C3221,472471533,33%923,90
TVP VTU Koncept8873,715721464,29%1168,76
MS-1182,291491442,86%207,46
M36 Jackson6977,146441442,86%1905,33
Nashorn6460,863731450,00%686,42
Object 25791112,576001421,43%740,44
STG Guard 81095,364961457,14%1326,34
WZ-120G FT 91044,146151450,00%582,04
M22146,852381338,46%525,15
P26/404637,623911376,92%2322,48
Grant4189,461751338,46%364,30
Pz.Kpfw. II2138,852271361,54%526,57
Panzerjäger I2181,771671361,54%667,15
Tiger II81108,235921346,15%1214,06
D23226,753821258,33%949,30
M26 Pershing81114,834171216,67%1248,74
M3 Stuart3157,732021163,64%626,12
Stuart I-IV3164,642361154,55%601,57
Vickers Mk. E Type B2149,091481127,27%446,03
M5A1 Stuart4244,272671163,64%874,18
Grille5409,453361154,55%812,74
VK 30.01 (P)61065,187311172,73%2331,09
Valentine AT4407,272991163,64%1294,51
AEC Armoured Car5627,094711145,45%1439,31
T 54D 91190,826691145,45%950,79
Chi-Go 7864,096001145,45%863,37
Chi-Ni2112,401501030,00%339,34
T3281392,305951040,00%1303,32
Type 95 Ji-Ro61085,605771050,00%1852,31
Loyd Gun Carriage288,001671060,00%507,89
Challenger7971,706651050,00%1198,15
SU-263111,33141955,56%211,65
AMX AC mle. 488591,22424944,44%404,23
Renault FT1119,00193850,00%590,93
T2071632,381005862,50%2731,54
Emil I8899,25534825,00%756,14
T2 Medium Tank2124,00180837,50%416,25
Cruiser Mk. II2142,13156837,50%389,18
M24 Chaffee5125,25245837,50%134,77
Bishop5172,13160825,00%91,24
Object 283 91256,75537862,50%1210,87
Patton the Tank 91422,63476837,50%1259,85
Type 2597 Chi-Ha3132,00145757,14%362,12
T-26G FT2143,00192757,14%428,23
M16/43 Sahariano 31104,861160785,71%4524,60
LT vz. 352106,33131633,33%235,47
LT vz. 38354,004760,00%0,00
M14/412207,17258683,33%896,88
T-262217,00386633,33%1141,91
T3 HMC262,50114650,00%92,71
Renault UE 573144,33243650,00%282,92
Type 4 Ju-To71708,67997666,67%2790,14
Pz.Kpfw. II Ausf. G3169,83175633,33%401,26
Object 43091090,50665650,00%792,79
T-34 with L-11 4680,00692650,00%2874,50
AMR 35 2198,67214633,33%632,11
Valentine II 4593,83533633,33%2002,97
Vz. 62 Jasan 92260,00631616,67%1556,43
T1 Cunningham183,608950,00%240,85
Pvlvv fm/42263,80160580,00%262,16
Panzerwagen 39 3317,20192520,00%1042,40
AMX 38391,40194540,00%44,20
A-447704,20362540,00%800,86
Chieftain/T95 8740,60347520,00%619,38
KV-1SA 5574,60522520,00%997,24
M-IV-Y 81182,00362520,00%1003,07
T-45 2268,00406580,00%1257,88
Ram II 5411,20346540,00%899,40
Tetrarch 2142,20166540,00%486,25
D12150,75232450,00%530,02
M2 Light2132,00209425,00%341,95
Leichttraktor130,2588450,00%82,83
SU-14-281401,7528640,00%1325,55
Cruiser Mk. I1145,50264475,00%873,86
Pz.Kpfw. I246,00107425,00%1,08
GSOR the TANK 91139,25520425,00%705,60
AMX ELC 901 6308,50283425,00%478,57
43 M. Toldi III 375,75163450,00%223,38
Kolohousenka189,67126333,33%214,56
Strv m/382277,673843100,00%1437,13
M415433,336843100,00%750,02
Renault FT AC20,0045333,33%0,00
S35 CA5807,677813100,00%1643,88
Indien-Panzer81451,0053230,00%1564,76
FCM 36297,6713930,00%204,19
IS-M8267,00565333,33%3,10
Black Prince II 7874,67582366,67%1137,37
Char Mle. 75 9851,00393333,33%836,28
Strv fm/211167,003062100,00%1009,26
Fiat 3000159,008220,00%31,77
Vickers Medium Mk. II2133,50114250,00%505,25
Renault NC-311118,00191250,00%513,28
Type 97 Te-Ke 2466,50591250,00%2496,75
Type 89 I-Go/Chi-Ro242,006620,00%0,00
Somua S353145,50149250,00%219,56
FV4004 Conway91195,5037920,00%790,15
AltProto AMX 30 81118,508062100,00%1296,16
T-116 374,508320,00%25,81
M24E2 Super Chaffee 6128,5016620,00%44,88
L-60 255,50239250,00%131,33
Valiant 5572,5034220,00%903,00
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5275,50330250,00%488,55
Renault Otsu10,001061100,00%261,00
Strv m/40L3440,005161100,00%1920,40
Lago4482,003321100,00%1715,82
4TP180,008510,00%124,57
T1 HMC285,001931100,00%464,20
Primo Victoria 80,0011710,00%0,00
FCM 2C 3212,008210,00%339,28

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 03.09.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 02.02.2023
Otišao: 04.02.2023
Pozicija: Novak
Član od: 07.03.2023
Otišao: 22.04.2023
Pozicija: Pričuva
Član od: 02.01.2023
Otišao: 05.01.2023
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 29.01.2023
Otišao: 31.01.2023