Urkai

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 06.10.2013

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke93235066303
Ø Razina7,720,009,219,37
Pobjede4585349,18%00,00%3451,52%14748,51%
Izgubljene4625049,61%00,00%3146,97%15551,16%
Neriješeno11321,21%00,00%11,52%10,33%
Preživjele bitke2313724,82%00,00%1421,21%6521,45%
Uništenih tenkova685750,7400,00320,481910,63
Odnos razaranja0,980,000,620,80
Otkriveno tenkova922940,9900,00861,303281,08
Počinjena šteta999,280,00948,481.157,46
Bodovi zauzimanja545610,5900,00500,76550,18
Obrambeni bodovi278560,3000,0020,0380,03
Iskustvo496,330,00679,59661,63
WN7937,420,00742,17783,25
WN81160,020,00830,611000,38
Ukupno
Bitke93235
Ø Razina7,72
Pobjede4585349,18%
Izgubljene4625049,61%
Neriješeno11321,21%
Preživjele bitke2313724,82%
Uništenih tenkova685750,74
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova922940,99
Počinjena šteta999,28
Bodovi zauzimanja545610,59
Obrambeni bodovi278560,30
Iskustvo496,33
WN7937,42
WN81160,02
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke66
Ø Razina9,21
Pobjede3451,52%
Izgubljene3146,97%
Neriješeno11,52%
Preživjele bitke1421,21%
Uništenih tenkova320,48
Odnos razaranja0,62
Otkriveno tenkova861,30
Počinjena šteta948,48
Bodovi zauzimanja500,76
Obrambeni bodovi20,03
Iskustvo679,59
WN7742,17
WN8830,61
Zadnjih 30 dana
Bitke303
Ø Razina9,37
Pobjede14748,51%
Izgubljene15551,16%
Neriješeno10,33%
Preživjele bitke6521,45%
Uništenih tenkova1910,63
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova3281,08
Počinjena šteta1.157,46
Bodovi zauzimanja550,18
Obrambeni bodovi80,03
Iskustvo661,63
WN7783,25
WN81000,38
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke210000
Pobjede6832,38%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13664,76%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno62,86%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4722,38%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1020,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova2030,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.594,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja3071,4600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2121,0100,0000,0000,00
Iskustvo394,000,000,000,00
Ukupno
Bitke210
Pobjede6832,38%
Izgubljene13664,76%
Neriješeno62,86%
Preživjele bitke4722,38%
Uništenih tenkova1020,49
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova2030,97
Počinjena šteta1.594,93
Bodovi zauzimanja3071,46
Obrambeni bodovi2121,01
Iskustvo394,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25000
Pobjede1040,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1560,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1248,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova271,0800,0000,0000,00
Odnos razaranja2,080,000,000,00
Otkriveno tenkova311,2400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.295,520,000,000,00
Bodovi zauzimanja100,4000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi702,8000,0000,0000,00
Iskustvo477,800,000,000,00
Ukupno
Bitke25
Pobjede1040,00%
Izgubljene1560,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1248,00%
Uništenih tenkova271,08
Odnos razaranja2,08
Otkriveno tenkova311,24
Počinjena šteta1.295,52
Bodovi zauzimanja100,40
Obrambeni bodovi702,80
Iskustvo477,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke4000
Pobjede125,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene375,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke125,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova20,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,670,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta386,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo189,000,000,000,00
Ukupno
Bitke4
Pobjede125,00%
Izgubljene375,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova20,50
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta386,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo189,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke180000
Pobjede7742,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene10256,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4927,22%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova830,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova1340,7400,0000,0000,00
Počinjena šteta602,430,000,000,00
Bodovi zauzimanja1520,8400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi980,5400,0000,0000,00
Iskustvo316,310,000,000,00
Ukupno
Bitke180
Pobjede7742,78%
Izgubljene10256,67%
Neriješeno10,56%
Preživjele bitke4927,22%
Uništenih tenkova830,46
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova1340,74
Počinjena šteta602,43
Bodovi zauzimanja1520,84
Obrambeni bodovi980,54
Iskustvo316,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5226000
Pobjede285654,65%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene230544,11%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno651,24%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke200238,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30940,5900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,960,000,000,00
Otkriveno tenkova48340,9200,0000,0000,00
Počinjena šteta921,350,000,000,00
Bodovi zauzimanja115632,2100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi151852,9100,0000,0000,00
Iskustvo500,770,000,000,00
Ukupno
Bitke5226
Pobjede285654,65%
Izgubljene230544,11%
Neriješeno651,24%
Preživjele bitke200238,31%
Uništenih tenkova30940,59
Odnos razaranja0,96
Otkriveno tenkova48340,92
Počinjena šteta921,35
Bodovi zauzimanja115632,21
Obrambeni bodovi151852,91
Iskustvo500,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2797000
Pobjede120543,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene152354,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno692,47%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke87731,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova17470,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,910,000,000,00
Otkriveno tenkova28131,0100,0000,0000,00
Počinjena šteta981,680,000,000,00
Bodovi zauzimanja45331,6200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi25180,9000,0000,0000,00
Iskustvo408,160,000,000,00
Ukupno
Bitke2797
Pobjede120543,08%
Izgubljene152354,45%
Neriješeno692,47%
Preživjele bitke87731,36%
Uništenih tenkova17470,62
Odnos razaranja0,91
Otkriveno tenkova28131,01
Počinjena šteta981,68
Bodovi zauzimanja45331,62
Obrambeni bodovi25180,90
Iskustvo408,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke15960014
Pobjede83152,07%00,00%00,00%750,00%
Izgubljene74946,93%00,00%00,00%750,00%
Neriješeno161,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke51832,46%00,00%00,00%214,29%
Uništenih tenkova9930,6200,0000,0030,21
Odnos razaranja0,920,000,000,25
Otkriveno tenkova12400,7800,0000,0010,07
Počinjena šteta1.708,990,000,001.463,29
Bodovi zauzimanja13190,8300,0000,0000,00
Obrambeni bodovi11330,7100,0000,0050,36
Iskustvo585,140,000,00703,43
Ukupno
Bitke1596
Pobjede83152,07%
Izgubljene74946,93%
Neriješeno161,00%
Preživjele bitke51832,46%
Uništenih tenkova9930,62
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova12400,78
Počinjena šteta1.708,99
Bodovi zauzimanja13190,83
Obrambeni bodovi11330,71
Iskustvo585,14
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke14
Pobjede750,00%
Izgubljene750,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke214,29%
Uništenih tenkova30,21
Odnos razaranja0,25
Otkriveno tenkova10,07
Počinjena šteta1.463,29
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi50,36
Iskustvo703,43
Anzeigen

Tenkovi (417)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T26E4 SuperPershing 81037,98569388549,40%1341,00
FV4202 81053,45623195452,15%1465,65
EMIL 1951 81358,59679183551,72%1504,94
Progetto M35 mod. 46 81227,41641175951,85%1453,39
WZ-111 81148,07598156450,26%1349,41
AMX 13 909738,99476152549,11%1028,83
SU-130PM 81469,37586132249,92%1480,53
Caernarvon8787,88428124145,21%734,20
T3091576,99510113650,44%1355,71
T-1506824,36474106252,92%1508,57
T25 Pilot Number 1 8964,44575104448,47%1238,32
TOG II* 6751,64420103951,11%1284,28
Bat.-Châtillon Bourrasque 81181,82650100453,49%1378,00
FV215b (183) 101581,9249296747,98%1101,27
CS-52 LIS 81196,0364895151,21%1411,16
KV-856484,1831994444,92%639,16
Conqueror9874,5544190841,96%562,16
T-5491044,6350190248,89%1003,39
Caernarvon Action X 81169,6666083948,27%1358,50
M53/M5591243,8745980451,49%1260,54
Churchill I5256,8323973444,69%324,71
T-448838,0749371648,46%1079,33
Bat.-Châtillon 25 t101704,7553669945,06%1354,68
Tiger I7908,4747368650,29%1177,63
KV-26462,6631568547,15%638,13
T 55A 91350,4360468350,95%1358,39
M18 Hellcat6459,4232368248,53%673,41
Jagdpanther71109,1747266652,85%1567,78
T-54 ltwt.9783,1145266247,43%1035,71
Tiger (P)71079,8553766153,86%1535,00
AMX 13 757392,7441465648,17%653,34
T499843,8145765449,24%1174,08
M40/M438976,3637965149,00%1069,70
60TP Lewandowskiego101932,1565062651,12%1426,02
T110E4101794,3356159149,58%1256,31
FV215b 101337,4947557841,52%890,30
LHMTV8582,6752956344,94%936,53
Bat.-Châtillon 25 t AP91128,9346555044,91%1022,10
Manticore10976,9555754850,55%1034,67
Pudel 6707,6646554356,54%1353,15
T28 Prototype81080,1543854045,74%1068,27
AMX 12 t6353,2336951547,77%804,85
M127741,1434550349,50%951,83
M54 Renegade 81362,0768950055,00%1448,65
Škoda T 256576,9041549654,44%1160,58
Leo7885,6445749351,72%1437,42
ELC EVEN 90 8508,5854949345,03%815,58
Maus101920,0367949252,03%1538,75
STA-18992,5349348546,39%1305,78
Tiger II81160,8950947952,19%1409,14
T28 Concept 7929,8348147750,52%1386,90
Pz.Kpfw. III/IV5229,5625646751,82%498,29
Churchill VII6168,5122644946,99%81,66
KV-137474,4739744449,77%624,83
IS-27955,0047644250,00%1294,13
TVP VTU Koncept8779,4042944047,05%901,42
IS7771,3947643852,28%1026,14
ST-I91376,1150942943,36%1198,65
Type 3 Chi-Nu Kai 5461,6136142748,95%1240,32
IS-7101684,9366542147,03%1216,28
Type 5 Chi-Ri7655,1242741844,50%885,45
WZ-1328743,1449741750,84%1263,03
Cromwell6540,1242241650,96%1042,42
Black Prince7274,1129241644,23%119,47
Prototipo Standard B91568,1457141149,39%1457,61
KV-48998,4048541149,39%1109,26
11081026,8647940748,16%1171,40
IS-381226,6151940550,37%1415,93
Type T-345327,0330939846,73%790,88
FV2078842,8546939751,89%912,21
Grille 15101641,4057439444,92%1019,11
T25/27559,0536739351,91%682,71
Type 4 Chi-To6540,1740237947,49%959,92
Comet7684,5046437450,00%1056,15
M41 Walker Bulldog8632,3945637248,39%1060,49
Centurion Mk. I81030,9547037050,27%1388,87
Bat.-Châtillon 12 t8653,5744036848,64%1099,21
53TP Markowskiego81303,7854336548,22%1581,52
E 7591497,1053736552,05%1374,82
AE Phase I 91481,1163036347,38%1299,05
Type 586475,5541235851,40%858,40
AT 77920,3450735650,00%1195,99
IS-4101571,1255134944,70%1145,45
Dicker Max 6686,7536334746,11%1178,94
Strv 103-091502,3646734448,84%1352,58
T54E191501,5453033949,85%1411,10
WZ-1317688,8245333850,30%1453,45
Object 430U101693,6867733649,40%1292,63
Tortoise91522,1647333646,13%1167,50
Škoda T 5091312,5651333243,37%1090,83
122 TM 81328,1162532749,54%1477,72
Object 43091743,9860432055,00%1816,26
Tiger 131 6890,8050231854,72%1567,95
IS-3-II91713,5265831048,39%1598,92
M415702,7832229851,34%1145,01
FV4005 Stage II101530,9649829849,66%1079,13
M7 Priest3362,3519929748,82%989,79
UDES 0381017,2140729648,65%1010,71
Panhard AML Lynx 6x68592,2550829548,81%973,68
Strv 746627,0041429455,10%1185,33
IS-5 (Object 730) 81179,1762129449,32%1301,68
Centurion Mk. 7/191427,6456429148,11%1377,81
Charioteer81212,8455229154,64%1321,67
Type 4 Heavy91571,0455028945,67%1413,41
LTP 3139,9718528944,98%487,06
AT 1581110,1849228548,07%1149,28
VK 30.01 (H)5407,7733228053,93%930,66
FV380591201,6651127752,35%1203,40
Leichttraktor1129,6619327653,62%557,10
T-62A101408,3953727243,75%1087,06
AMX 50 B101558,2662826945,72%1056,50
Rhm.-Borsig Waffenträger81252,2143926645,86%1168,12
AMX 13 105101206,3952026651,88%1321,19
Konštrukta T-34/1007671,9840026348,29%959,04
T-34-85M 6816,9350726357,41%1488,21
CS-63101559,2070626047,69%1182,84
VK 100.01 (P)81250,5663625956,76%1526,84
E 65 Zwilling 81509,1478525749,81%1345,08
KV-15232,6322525142,23%239,69
IS-M81231,1860124747,77%1393,19
AMX M4 mle. 49 Liberté 81078,3959924642,28%1165,54
TS-5 81358,0167224554,69%1430,83
Conqueror Gun Carriage101616,5853224250,83%1344,70
45TP Habicha71115,9455523850,84%1635,02
MT-256300,3235823850,84%741,14
Strv 103B101659,2759623643,22%951,25
T92 HMC101408,6143723445,73%1191,29
Crusader6269,0829123351,50%734,93
Churchill Gun Carrier6404,7527323145,45%588,33
FV230 Canopener101709,8276822747,58%1145,80
Emil I81258,6551922347,53%1422,94
Crusader 5.5-in. SP7611,7336222250,00%774,41
Hotchkiss EBR7483,5338222146,15%945,18
Rheinmetall Panzerwagen10794,7462922144,34%704,41
Leopard 1101353,0463021942,01%878,70
T9591790,1957521649,07%1492,11
Ikv 90 Typ B7756,2136821546,98%1005,45
AMX ELC bis5159,0022921546,05%326,84
59-166472,5737421053,33%1403,21
VK 45.02 (P) Ausf. A81111,9254021057,62%1329,43
FV3046540,9131520548,78%839,41
StuG IV 5396,1728220552,68%982,93
Type 3 Chi-Nu5292,8632820442,16%618,31
T2971329,5265220455,39%1901,19
50TP Tyszkiewicza91598,5964820250,00%1358,12
Jagdpanzer E 100101777,2751920248,02%1134,82
T376433,3541119954,27%1149,88
UDES 14 Alt 581219,3857519751,27%1642,98
SU-10181170,1849219750,25%1321,10
T2881222,1147619548,72%1217,66
BZ-75101575,7573319449,48%1005,77
SU-1006772,9141119354,92%1481,08
Sturer Emil7759,2836819142,93%931,60
FV217 Badger101560,9966819049,47%953,47
Char Futur 4 91754,8662818951,32%1702,11
T-437451,4938218645,70%516,57
E 100101810,2655018346,99%1307,74
Panhard EBR 10510788,2648318341,53%707,67
STG Guard 81150,6360718353,01%1365,07
Object 70491562,8657818150,28%1106,21
O-Ho81305,3154618049,44%1518,27
O-I6818,7845517949,16%1372,48
M-V-Y101574,7261517850,00%1050,52
P.44 Pantera81139,5152917451,72%1522,47
Matilda436,5411217142,69%30,29
M48A5 Patton101374,6469217150,88%996,50
VK 36.01 (H)6434,9934616943,79%557,72
AMX 50 10081200,7660816851,79%1310,06
Light Mk. VIC 265,1314116845,24%144,01
IS-2-II81143,8164016750,90%1247,62
T110E5101704,2476316451,22%1218,67
Nashorn6676,3835616154,66%1218,44
Škoda T 245356,9131915949,06%940,37
Object 140101480,8463215954,09%1163,09
Centurion Action X101418,9761215451,95%1126,86
CS-5991525,9366715345,10%1459,23
T675120,3715715341,83%32,42
LTTB8669,1746915248,68%1191,06
TNH 105/100081129,1755815055,33%1436,74
Kampfpanzer 07 RH 8774,0150714745,58%814,77
SU-14-281076,6952414650,00%1064,72
Cobra 91237,9064214344,06%908,39
SDP 60 Gonkiewicza91107,8849814234,51%686,64
T57 Heavy101952,2055714248,59%1415,00
Progetto C50 mod. 6691375,6359614148,23%1222,19
StuG III Ausf. G5445,3028613852,90%958,79
Marder 38T4321,5526013850,00%735,77
GSOR the TANK 91327,8255813749,64%1273,37
121B 101527,6667113551,11%1114,56
Vz. 64 Blesk8588,0555313050,00%921,95
GSOR 1006 Scheme 791011,6656513043,08%723,54
P.43 ter71061,4753312856,25%2143,97
LPT-67 Šelma9503,3949312742,52%466,16
Strv m/425436,7333812551,20%1177,93
O-Ni7952,1554312457,26%1353,19
TNH T Vz. 5191165,7252712339,02%802,35
AMX M4 mle. 4571018,2747712347,15%1293,98
FV227 Conceiver8989,8053712343,90%971,55
SU-100M17979,7146012250,00%1293,70
Panhard AMD 178B6304,6633712248,36%710,42
CS-538981,1759112147,93%1253,96
DBV-152 101637,3969612156,20%979,11
AMX AC mle. 488940,5249911944,54%833,05
Bat.-Châtillon 155 58101094,1460911848,31%849,16
WZ-111-1G FT8969,2557911743,59%838,19
FCM 36 Pak 40 3339,2532411656,03%1044,53
Vz. 60S Dravec 101543,0867311638,79%708,55
Object 777 Version II 91402,6559111344,25%1126,75
Windhund 81014,3656011247,32%866,82
M374181,9215211154,05%537,25
AMX M4 mle. 54101410,6155411147,75%883,06
O-I Experimental5443,7731511050,91%713,92
GSR 3301 Setter7446,4642410847,22%944,53
Ikv 65 Alt II6576,9836110753,27%991,35
ARL 446801,9541710650,94%1419,15
KV-37686,8642410347,57%753,39
P.43 bis6759,2747610152,48%1617,44
Controcarro 1 Mk. 291260,5653010139,60%871,65
Challenger71046,9048010056,00%1491,51
Vz. 44-17986,665179843,88%1193,29
Object 261101322,085529845,92%1039,21
FV601 Saladin8443,104159634,38%224,59
T-28485,671569550,53%102,50
Pz.Kpfw. III Ausf. J448,431559547,37%67,18
T-100 LT10995,865269550,53%1084,20
Kunze Panzer 91201,385189340,86%938,23
Vz. 55101500,385559242,39%909,76
T56 GMC373,161159248,91%70,09
VK 30.01 (P)6628,663749243,48%997,31
WZ-113G FT101669,625149135,16%867,77
Type 5 Heavy102206,986689048,89%1518,76
Jagdpanzer IV6705,394028853,41%1299,35
Ho-Ri 3101580,576078750,57%935,57
Patton the Tank 91153,085738749,43%1074,16
Type 5781191,286618554,12%1329,20
M5A1 Stuart444,261608445,24%51,90
SDP 58 Kilana81103,135498442,86%979,79
T-127 3248,942858447,62%869,65
25TP KSUST II5304,302758144,44%560,47
T3281037,606278158,02%1173,07
G.W. E 100101326,946168161,73%1130,79
WZ-132-110953,005418042,50%856,18
Bishop5558,132917950,63%1312,38
Achilles6662,374057958,23%1198,38
T110E3101922,064827738,96%1250,23
T-50-2 6457,793657746,75%1240,81
Vickers Medium Mk. III333,50967648,68%69,96
Progetto M40 mod. 65101544,556157647,37%1071,20
Cruiser Mk. III382,841117640,79%121,29
Concept No. 5101056,885717647,37%614,56
FV229 Contender91300,557197652,63%1121,23
Excalibur 6852,554677557,33%1448,86
Controcarro 3 Minotauro101672,645947444,59%1008,97
14TP4224,112247353,42%711,40
FV224 Chopper71178,627527353,42%1566,58
Kampfpanzer 50 t 91495,107967354,79%1193,20
Archer5375,282307248,61%711,94
Type 6891276,616507145,07%910,88
M24 Chaffee5348,943727145,07%1193,25
M446678,854007146,48%1074,31
Kranvagn101834,146356952,17%1495,59
Object 277101561,756696950,72%1070,53
Object 430 Version II91214,005576838,24%935,22
T1 Cunningham128,54906749,25%69,60
Ikv 1035370,092966753,73%897,20
XM551 Sheridan10853,594576646,97%783,89
IS-2 shielded 71170,336376648,48%1454,65
AMX 40457,251286543,08%43,06
Sturmpanzer II4198,832096553,85%591,32
M8A14153,201706547,69%203,49
Hirschkäfer111307,326916552,31%779,07
WZ-111 model 5A101714,436396347,62%1387,52
M-III-Y8765,575666357,14%795,44
Ares 90101181,896516344,44%708,46
40TP Habicha6646,764006241,94%1143,42
M5 Stuart4133,342816250,00%218,64
Object 268 Version 4101800,315606250,00%1228,24
Pz.Sfl. IVc5339,112636147,54%613,21
Bat.-Châtillon 155 559952,856066050,00%855,82
Concept 1B 91551,678156056,67%1153,32
M-II-Y71019,246075940,68%1117,17
FV4025 Contriver111841,617805945,76%993,37
CS-4471170,717765856,90%1870,00
WZ-111G FT91265,694375848,28%881,27
T1 HMC2116,371105740,35%449,28
Carro d'assalto P.8871151,686825749,12%1677,70
Birch Gun4274,602345756,14%1037,19
Pawlack Tank6623,883735738,60%809,89
Fantôme 91469,727725754,39%1483,77
Pz.Kpfw. II247,601305541,82%13,97
Taschenratte111599,717765541,82%721,01
B.U.G.I.6839,675555453,70%1524,19
K-91101439,915355440,74%939,99
SU-855400,382585345,28%728,68
Super Hellcat 7781,584985350,94%1097,22
Rinoceronte101659,835695253,85%1222,46
Object 705A101876,496344944,90%1323,63
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5428,793254850,00%1173,85
BDR G1 B5664,744124746,81%1381,25
Vz. 71 Tesák10807,835474630,43%584,48
Pz.Kpfw. VII101870,965624654,35%1325,74
Covenanter5152,532564564,44%473,63
BZ-79111665,627964553,33%867,04
AT 15A 7829,805504546,67%1122,94
M3 Stuart352,681414456,82%158,04
TKS z n.k.m. 20 mm 2138,482074454,55%731,19
Object 268101680,615444447,73%1023,84
M56 Scorpion 7908,095424456,82%1371,42
ST vz. 394206,792424254,76%604,10
P.435449,314044261,90%1340,04
Vickers Mk. E Type B266,831004139,02%27,37
TVP T 50/51101486,345934146,34%1129,53
Valentine3315,952454052,50%1184,11
Type 71101707,007823961,54%1192,42
Sav m/434187,712223850,00%360,40
Panzerjäger I2233,552323857,89%1027,91
Vickers Medium Mk. II29,86623740,54%6,32
P26/404255,782413756,76%643,58
SDP 40 Zadymka5719,004763756,76%1648,51
CS-67 Szakal111559,167793751,35%1007,41
Lago4252,712663551,43%780,02
S-517730,065713545,71%754,04
Super Conqueror101982,037263554,29%1427,26
Panther/M10 7744,345583557,14%1261,50
T-46357,711193455,88%149,63
Type 95 Heavy4377,712993452,94%1303,77
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3324,293403452,94%901,82
B14361,823103342,42%1001,75
SU-85B4355,212583345,45%783,90
UDES 15/16102007,327763154,84%1752,92
StuG III Ausf. B4294,392623148,39%651,71
Durendal 101415,556823141,94%817,46
Leopard 120 Verbessert111204,636583046,67%691,72
Strv fm/211120,972652962,07%678,62
Progetto CC55 mod. 5481186,286892937,93%1010,14
T803111371,766782937,93%605,41
Type 95 Ha-Go271,361382835,71%54,54
Type 91 Heavy3165,861512846,43%403,84
Renault Otsu171,271182630,77%64,96
KR-1111779,859062657,69%1098,70
STB-1101466,806362568,00%1284,84
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4260,202932552,00%857,45
10TP3137,921572441,67%304,78
Object 4168793,215072450,00%814,25
Lorraine 40 t 81187,256122441,67%1312,11
113101211,594762245,45%776,49
AMX 50 Foch B101965,777232259,09%1440,23
AS-XX 40 t111155,867102147,62%679,79
T-29 3335,053482166,67%1480,76
L-60 2102,382412161,90%549,75
DS PZInż5544,704432060,00%1205,30
NC 70 Błyskawica101293,805432045,00%715,59
Tetrarch 2134,801782050,00%557,94
Pz.Kpfw. 35 (t)2120,892141963,16%651,05
Type 97 Te-Ke 2112,681671942,11%371,33
Type 4 Ju-To7738,954351942,11%656,31
ST-II10942,005821947,37%541,02
Matilda IV 5531,954251952,63%1317,18
T-26271,441131838,89%104,17
FSV Scheme A7573,174901861,11%804,06
Vickers Medium Mk. I10,00501747,06%52,79
Renault FT133,00901741,18%7,69
Sexton II3206,812641650,00%905,77
Strv m/40L3157,132281546,67%377,42
121101519,677741553,33%1183,16
SU-76M4311,332251546,67%761,20
E 50 Ausf. M101451,936321553,33%1096,21
Ikv 723180,432421450,00%396,01
Black Prince II 71023,159001369,23%1483,89
XM69 Hacker111693,386301330,77%830,38
leKpz Borkenkäfer111188,465721330,77%944,75
BT-22125,501381250,00%481,19
AMX 67 Imbattable112043,178091250,00%1324,55
Pz.Kpfw. T 25 5458,924591258,33%1207,24
T7 Combat Car 238,581241258,33%190,29
M10 RBFM 5507,673721250,00%930,14
Renault NC-31147,731071154,55%124,31
Pz.Kpfw. 38 (t)3115,821481145,45%206,23
Valentine II 4170,732831145,45%396,27
VK 168.01 Mauerbrecher 81806,705961050,00%2346,52
T92 8398,203441030,00%399,76
FV1066 Senlac 8463,805671070,00%753,72
BT-7489,00139933,33%30,05
D12135,7516180,00%406,53
M2 Light221,0091837,50%0,00
Strv m/42-57 Alt A.2 6780,00566850,00%1313,84
D23306,83339633,33%1071,37
7TP2217,00199633,33%695,21
MS-112,8389666,67%221,70
AT-12143,00155666,67%569,43
M4A1 Revalorisé 8609,17364616,67%423,69
Type 89 I-Go/Chi-Ro2227,00232560,00%909,39
MTLS-1G14 3180,40219560,00%668,03
Valiant 5552,60777580,00%1358,10
Kolohousenka176,0092425,00%114,54
Fiat 3000195,25142450,00%309,71
LT vz. 352131,50190425,00%396,95
Hotchkiss H352112,50171425,00%272,35
MKA 2189,50245450,00%589,79
BT-7 artillery 3176,25241450,00%518,33
43 M. Toldi III 348,75168475,00%264,10
Strv m/382175,00316366,67%813,43
LT vz. 383279,004563100,00%1266,68
4TP150,001503100,00%263,22
STA-2 8765,33448333,33%805,66
Black Rock 111555,00590333,33%810,94
Pvlvv fm/422118,002812100,00%486,04
Object 432U11678,50801250,00%294,80
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8818,005482100,00%1000,23
AMX 13 (FL 11) 5537,00666250,00%2236,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 269,501692100,00%321,02
SDP 44 Burza6248,003231100,00%367,10
AMR 35 2248,0014110,00%1191,79
Matilda LVT 4650,008071100,00%1598,80
Type 1 Ho-Ni II 4736,007021100,00%1439,46
A46 691,002831100,00%261,00
Chi-Go 7813,007531100,00%909,63

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 06.10.2013
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 06.10.2013
Otišao: 24.12.2024