Untr

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6551000
Ø Razina6,420,000,000,00
Pobjede312547,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene333750,94%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno891,36%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke187828,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova40850,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova38700,5900,0000,0000,00
Počinjena šteta694,740,000,000,00
Bodovi zauzimanja38370,5900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi37760,5800,0000,0000,00
Iskustvo330,420,000,000,00
WN7804,580,000,000,00
WN8926,920,000,000,00
Ukupno
Bitke6551
Ø Razina6,42
Pobjede312547,70%
Izgubljene333750,94%
Neriješeno891,36%
Preživjele bitke187828,67%
Uništenih tenkova40850,62
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova38700,59
Počinjena šteta694,74
Bodovi zauzimanja38370,59
Obrambeni bodovi37760,58
Iskustvo330,42
WN7804,58
WN8926,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede330,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene660,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno110,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke330,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova20,2000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.302,100,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70,7000,0000,0000,00
Iskustvo285,900,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede330,00%
Izgubljene660,00%
Neriješeno110,00%
Preživjele bitke330,00%
Uništenih tenkova50,50
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova20,20
Počinjena šteta1.302,10
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi70,70
Iskustvo285,90
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke9000
Pobjede555,56%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene444,44%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke333,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova10,1100,0000,0000,00
Počinjena šteta573,780,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo269,780,000,000,00
Ukupno
Bitke9
Pobjede555,56%
Izgubljene444,44%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke333,33%
Uništenih tenkova30,33
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova10,11
Počinjena šteta573,78
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo269,78
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke30000
Pobjede1963,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1136,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1550,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,870,000,000,00
Otkriveno tenkova40,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta634,230,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi451,5000,0000,0000,00
Iskustvo338,700,000,000,00
Ukupno
Bitke30
Pobjede1963,33%
Izgubljene1136,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1550,00%
Uništenih tenkova130,43
Odnos razaranja0,87
Otkriveno tenkova40,13
Počinjena šteta634,23
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi451,50
Iskustvo338,70
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke167000
Pobjede7343,71%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8752,10%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno74,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5532,93%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova800,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova1320,7900,0000,0000,00
Počinjena šteta602,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja1200,7200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3311,9800,0000,0000,00
Iskustvo342,500,000,000,00
Ukupno
Bitke167
Pobjede7343,71%
Izgubljene8752,10%
Neriješeno74,19%
Preživjele bitke5532,93%
Uništenih tenkova800,48
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova1320,79
Počinjena šteta602,17
Bodovi zauzimanja1200,72
Obrambeni bodovi3311,98
Iskustvo342,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke98000
Pobjede4343,88%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5354,08%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno22,04%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2929,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova340,3500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,490,000,000,00
Otkriveno tenkova380,3900,0000,0000,00
Počinjena šteta473,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja540,5500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1711,7400,0000,0000,00
Iskustvo269,180,000,000,00
Ukupno
Bitke98
Pobjede4343,88%
Izgubljene5354,08%
Neriješeno22,04%
Preživjele bitke2929,59%
Uništenih tenkova340,35
Odnos razaranja0,49
Otkriveno tenkova380,39
Počinjena šteta473,11
Bodovi zauzimanja540,55
Obrambeni bodovi1711,74
Iskustvo269,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede325,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene975,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke216,67%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,0800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,100,000,000,00
Otkriveno tenkova121,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta467,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo138,750,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede325,00%
Izgubljene975,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke216,67%
Uništenih tenkova10,08
Odnos razaranja0,10
Otkriveno tenkova121,00
Počinjena šteta467,92
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo138,75
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (77)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M53/M5591384,6839166346,76%1520,58
M40/M4381389,2441961449,02%1834,44
M66509,2433251947,40%669,09
M127942,0237232451,85%1277,60
T1 Heavy5330,4327531549,84%524,98
T34 8716,3540131347,60%660,11
T297723,1142225451,18%816,37
Jagdpanther7645,7531825141,04%666,70
M7 Priest3350,5519222344,39%895,67
M446612,8330621753,92%982,66
T92 HMC101243,6945021749,77%1041,09
StuG III Ausf. G5330,6825321247,64%609,97
Jagdpanzer IV6474,7230620542,93%693,59
Ferdinand8784,5242018450,54%682,55
M415752,9030316749,70%1283,08
Jagdtiger91116,0451814748,98%806,10
T328607,6040713943,17%440,11
AMX 12 t6169,3931212050,00%287,49
AMX ELC bis5102,2125511746,15%131,32
Škoda T 245303,922469943,43%657,92
T3 HMC2167,941958551,76%684,35
O-I Experimental5336,552578239,02%356,52
Škoda T 256369,323137844,87%512,75
M3 Lee475,331417646,05%63,10
M374255,211727553,33%837,42
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4142,401507339,73%104,22
AMX 13 757358,583586243,55%536,11
Jagdpanzer E 10010972,064125040,00%446,30
StuG IV 5471,843955050,00%1138,86
O-Ni7536,064634761,70%619,29
ST vz. 394171,571944242,86%331,30
AMX 404108,211943852,63%268,71
Type 97 Chi-Ha391,891153636,11%45,84
T1 Cunningham154,391093647,22%113,83
Marder II371,49863517,14%0,00
M2 Medium Tank346,251303246,88%59,56
Cruiser Mk. II223,811222657,69%163,82
Cruiser Mk. I135,311202661,54%186,71
T1 HMC2149,001282544,00%723,27
T-284192,642082560,00%526,52
Super Hellcat 7648,143972245,45%755,22
Type 1 Chi-He4153,501732245,45%249,74
T7 Combat Car 255,901372147,62%90,89
Type 95 Heavy4153,552262060,00%457,51
LT vz. 38373,941581758,82%216,59
O-I6541,934181540,00%747,29
Panzerjäger I2100,921341250,00%216,80
Type 91 Heavy3182,551711145,45%475,66
AMX 383125,912281172,73%438,50
TKS z n.k.m. 20 mm 271,82139119,09%107,07
KV-15472,363971181,82%1033,64
T2 Medium Tank247,11147955,56%134,58
Hotchkiss H35295,38133837,50%206,22
M24E2 Super Chaffee 6127,50204616,67%42,04
Vickers Medium Mk. I183,60128560,00%352,27
T-46371,20205560,00%210,30
Leichttraktor162,602015100,00%306,13
T-29 3128,75134425,00%169,58
Cruiser Mk. III313,2574425,00%0,00
SU-182127,00135333,33%543,29
Pz.Kpfw. I Ausf. C354,6796333,33%0,00
Pz.Kpfw. I2136,33243366,67%633,13
Black Prince II 7356,33316333,33%165,49
Gabler’s Destroyer 539,00240250,00%125,77
T-26288,002052100,00%453,86
Chi-Ni2158,5012720,00%596,85
KV-1SA 5910,00452250,00%1815,14
Renault FT160,008020,00%82,99
M14/41289,508020,00%71,57
Renault NC-311110,508720,00%351,74
LT vz. 352117,002341100,00%578,72
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 60,006210,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5349,005821100,00%744,69
MS-1191,001201100,00%489,07
T56 GMC30,003610,00%0,00
Renault Otsu124,006510,00%0,00
LTP 30,002810,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 31.05.2026
Otišao: 02.08.2026
Pozicija: Novak
Član od: 06.06.2015
Otišao: 30.08.2015
Pozicija: Pričuva
Član od: 26.02.2017
Otišao: 03.02.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 16.02.2014