UlanyRafcio__PL

clanlogo
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 22.09.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke975606206
Ø Razina8,030,0010,009,79
Pobjede491350,36%00,00%466,67%11153,88%
Izgubljene471948,37%00,00%233,33%9043,69%
Neriješeno1241,27%00,00%00,00%52,43%
Preživjele bitke227623,33%00,00%116,67%5928,64%
Uništenih tenkova76580,7800,0050,831970,96
Odnos razaranja1,020,001,001,34
Otkriveno tenkova113781,1700,0081,333081,50
Počinjena šteta1.313,440,002.175,672.170,18
Bodovi zauzimanja33350,3400,0000,00580,28
Obrambeni bodovi24130,2500,0000,0070,03
Iskustvo603,800,00883,50865,28
WN71089,820,001314,831301,85
WN81467,810,001789,561997,96
Ukupno
Bitke9756
Ø Razina8,03
Pobjede491350,36%
Izgubljene471948,37%
Neriješeno1241,27%
Preživjele bitke227623,33%
Uništenih tenkova76580,78
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova113781,17
Počinjena šteta1.313,44
Bodovi zauzimanja33350,34
Obrambeni bodovi24130,25
Iskustvo603,80
WN71089,82
WN81467,81
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke6
Ø Razina10,00
Pobjede466,67%
Izgubljene233,33%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke116,67%
Uništenih tenkova50,83
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova81,33
Počinjena šteta2.175,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo883,50
WN71314,83
WN81789,56
Zadnjih 30 dana
Bitke206
Ø Razina9,79
Pobjede11153,88%
Izgubljene9043,69%
Neriješeno52,43%
Preživjele bitke5928,64%
Uništenih tenkova1970,96
Odnos razaranja1,34
Otkriveno tenkova3081,50
Počinjena šteta2.170,18
Bodovi zauzimanja580,28
Obrambeni bodovi70,03
Iskustvo865,28
WN71301,85
WN81997,96
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke168000
Pobjede6941,07%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9757,74%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,19%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4023,81%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1260,7500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,980,000,000,00
Otkriveno tenkova2151,2800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.551,730,000,000,00
Bodovi zauzimanja810,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1961,1700,0000,0000,00
Iskustvo587,160,000,000,00
Ukupno
Bitke168
Pobjede6941,07%
Izgubljene9757,74%
Neriješeno21,19%
Preživjele bitke4023,81%
Uništenih tenkova1260,75
Odnos razaranja0,98
Otkriveno tenkova2151,28
Počinjena šteta1.551,73
Bodovi zauzimanja810,48
Obrambeni bodovi1961,17
Iskustvo587,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke44000
Pobjede1840,91%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2659,09%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1534,09%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova280,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,970,000,000,00
Otkriveno tenkova420,9500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.493,360,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi952,1600,0000,0000,00
Iskustvo562,570,000,000,00
Ukupno
Bitke44
Pobjede1840,91%
Izgubljene2659,09%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1534,09%
Uništenih tenkova280,64
Odnos razaranja0,97
Otkriveno tenkova420,95
Počinjena šteta1.493,36
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi952,16
Iskustvo562,57
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede150,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene150,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke150,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova52,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta273,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo590,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova10,50
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova52,50
Počinjena šteta273,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo590,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke16390051
Pobjede76046,37%00,00%00,00%2141,18%
Izgubljene84451,49%00,00%00,00%3058,82%
Neriješeno352,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke52431,97%00,00%00,00%1631,37%
Uništenih tenkova11340,6900,0000,00460,90
Odnos razaranja1,020,000,001,31
Otkriveno tenkova18151,1100,0000,00551,08
Počinjena šteta1.299,720,000,002.413,22
Bodovi zauzimanja22161,3500,0000,002474,84
Obrambeni bodovi26101,5900,0000,002274,45
Iskustvo517,070,000,00804,76
Ukupno
Bitke1639
Pobjede76046,37%
Izgubljene84451,49%
Neriješeno352,14%
Preživjele bitke52431,97%
Uništenih tenkova11340,69
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova18151,11
Počinjena šteta1.299,72
Bodovi zauzimanja22161,35
Obrambeni bodovi26101,59
Iskustvo517,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke51
Pobjede2141,18%
Izgubljene3058,82%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1631,37%
Uništenih tenkova460,90
Odnos razaranja1,31
Otkriveno tenkova551,08
Počinjena šteta2.413,22
Bodovi zauzimanja2474,84
Obrambeni bodovi2274,45
Iskustvo804,76

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7950029
Pobjede38848,81%00,00%00,00%1862,07%
Izgubljene40651,07%00,00%00,00%1137,93%
Neriješeno10,13%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke21426,92%00,00%00,00%1034,48%
Uništenih tenkova6040,7600,0000,00291,00
Odnos razaranja1,040,000,001,53
Otkriveno tenkova11331,4300,0000,00321,10
Počinjena šteta1.673,710,000,002.410,14
Bodovi zauzimanja7830,9800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi5500,6900,0000,00351,21
Iskustvo623,870,000,001.010,38
Ukupno
Bitke795
Pobjede38848,81%
Izgubljene40651,07%
Neriješeno10,13%
Preživjele bitke21426,92%
Uništenih tenkova6040,76
Odnos razaranja1,04
Otkriveno tenkova11331,43
Počinjena šteta1.673,71
Bodovi zauzimanja7830,98
Obrambeni bodovi5500,69
Iskustvo623,87
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke29
Pobjede1862,07%
Izgubljene1137,93%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1034,48%
Uništenih tenkova291,00
Odnos razaranja1,53
Otkriveno tenkova321,10
Počinjena šteta2.410,14
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi351,21
Iskustvo1.010,38
Anzeigen

Tenkovi (219)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M54 Renegade 81578,1573567052,84%1812,69
Object 277102092,4370760949,92%1711,27
Panhard EBR 105101251,6758049046,53%1438,79
SU-100Y 6842,4547340153,62%1504,64
T71 DA7564,8139723750,21%1087,40
Object 705A102235,7072222451,79%1849,91
IS-M81167,2752222345,74%1302,55
IS-381070,5452820549,27%1104,06
T110E3102227,9971620554,63%1782,68
IS7976,4347320154,73%1430,59
Chrysler K GF 81393,1883217859,55%1757,32
T-62A101710,2158616844,64%1325,78
T26E5 81355,7769916451,22%1735,54
T57 Heavy102373,6871215246,05%1847,95
KV-856605,1235515049,33%939,79
CS-63101986,3468414047,86%1681,46
Object 70591600,0171713847,83%1432,28
FV215b (183) 102375,2476913553,33%1846,94
KV-26753,6241713148,09%1270,36
T216443,4137712148,76%1205,03
ELC EVEN 90 8931,1860211243,75%1867,79
T9591898,1679511151,35%1566,55
Panhard EBR 909589,5552310044,00%701,89
T92 HMC101573,316679948,48%1265,17
KV-15621,764729553,68%1309,51
M40/M438887,264049346,24%820,50
Forest Spirit 81518,937739260,87%1548,58
Pz.Kpfw. T 25 5538,264418552,94%1428,73
BZT-70 102768,318848451,19%1783,32
FV4005 Stage II101899,076298444,05%1378,01
Type 64 6647,785258250,00%1550,33
T-345309,122528144,44%625,14
S-517668,024468156,79%709,74
T54E191464,626838149,38%1284,29
ARL 446490,333658052,50%718,74
T698905,755787945,57%1049,25
FV4202 81040,086657848,72%1325,56
Panhard AML Lynx 6x68824,214557647,37%1477,05
Type 63 81300,177727047,14%1409,32
Ikv 1035334,392526947,83%687,55
Type 71102152,108206852,94%1634,71
T2881582,088076552,31%1773,99
Grille 15102283,497036550,77%1605,05
M53/M5591089,215856240,32%860,97
Ikv 65 Alt II6577,773286144,26%944,96
Object 140101919,167176139,34%1479,91
Tiger-Maus 92171,449636165,57%2056,37
WZ-111 model 5A102416,407196036,67%1735,97
KV-1S6369,673095752,63%554,70
Strv 103B102205,137175547,27%1539,80
CS-5991649,737545549,09%1624,38
AMX 50 10081345,747385451,85%1530,41
Škoda T 56 81781,708835450,00%1856,44
DZT-159 91907,769385466,67%1871,68
IS-271049,965115356,60%1462,59
IS-7102846,1010685267,31%2791,71
M127904,395155141,18%1061,76
BDR G1 B5544,274624860,42%1211,84
T25 AT7963,275774847,92%1300,10
Birch Gun4287,191894748,94%1030,75
AMX ELC bis5529,195454768,09%2370,89
SU-14-28914,026304341,86%783,45
Panhard AMD 178B6373,514524360,47%1045,98
KR-1112449,338754341,86%1560,00
B14324,954104254,76%920,24
Rinoceronte102053,837244040,00%1377,04
M10 RBFM 5418,933224047,50%669,71
113101767,727373650,00%1236,60
Ikv 90 Typ B7869,574663560,00%1237,39
AMX 105 AM mle. 474321,892793551,43%1118,22
Kpz. Erich Konzept I 91867,398463360,61%1676,50
A-205249,411983231,25%581,06
Kranvagn102048,558103151,61%1590,06
AMX 13 105 AM mle. 505309,452933138,71%397,26
Ares 90102206,979153158,06%1859,40
Manticore10920,637573043,33%915,04
Sav m/434251,642122853,57%611,37
SDP 58 Kilana81503,508582871,43%1763,95
WZ-120-1G FT 81095,894252839,29%996,29
IS-3A 81832,229182737,04%1960,91
CS-538810,005542646,15%845,52
Vercingétorix 92119,389402657,69%2390,31
Cruiser Mk. II2256,922682564,00%1370,97
AMX 50 Foch (155) 101955,087232552,00%1386,80
UDES 15/16101697,178242454,17%1427,02
Coccodrillo 102446,259002462,50%1847,78
TS-54 81773,549752450,00%2049,06
BT-7 artillery 3533,174922470,83%2595,87
CS-4471170,528222360,87%2204,58
Caernarvon Action X 8953,747192360,87%1101,57
AE Phase I 92015,838392339,13%1911,66
M415467,143742268,18%799,64
Marder 38T4417,502932259,09%1204,93
AMX M4 mle. 49 81041,597282254,55%1200,84
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4455,864202147,62%1299,98
Ikv 723182,241562142,86%354,20
T-4481091,716852142,86%1220,32
T803111789,057442133,33%1032,12
T-34-856395,323641947,37%537,50
Lorraine 39L AM3233,422621957,89%759,00
Object 261101103,956101942,11%743,62
11081136,897571855,56%1175,49
Valentine3199,112431866,67%798,68
AMX M4 mle. 457787,895811838,89%843,86
T-1506899,895251861,11%1654,35
Kpz. 3 GST Turm 81843,569421850,00%1968,56
M36 Jackson6531,293961741,18%664,42
SDP 57 Gowika71071,716011741,18%1288,81
T-1091092,294071735,29%721,62
T18 HMC3137,061081741,18%362,92
E 77 91536,888181747,06%1182,98
Progetto C50 mod. 6691681,008361656,25%1579,67
T110E5102556,8110061656,25%2441,57
Excelsior 5492,695521643,75%848,56
Churchill I5753,505931464,29%1796,72
B.U.G.I.6653,144401435,71%947,79
GSOR the TANK 91566,006691450,00%1645,75
IS-2M 71316,716911478,57%1952,22
SU-122-44 7781,863331435,71%912,51
T-463204,543041353,85%896,56
BT-74159,002041275,00%580,81
DS PZInż5390,831911225,00%590,40
SDT-58 Vlkodav 91081,757631258,33%859,59
SDP wz 66 Grom 81212,507681266,67%1400,04
WZ-111 model 6 81566,0010711283,33%1706,18
UDES 0381371,823951118,18%1150,80
T-437819,186771136,36%1261,19
M3G FT3242,362001145,45%556,72
Type 5781713,916601136,36%1966,84
T28 Concept 7923,094381154,55%1267,31
VCS 6x6 TS 90 9996,738931172,73%1695,06
TKS z n.k.m. 20 mm 2200,303091050,00%1095,25
UDES 1691561,708521070,00%1418,05
T82 HMC4232,602401060,00%782,97
EMIL 1951 81679,508011040,00%1741,07
GSR 3301 Setter7638,106991050,00%1430,18
M5A1 Stuart4291,89318955,56%1126,90
Bishop5171,89183944,44%138,47
Object 752 92105,00934955,56%2016,86
Kampfpanzer 67102347,44929955,56%2149,80
Object 590 91898,78940955,56%1744,36
Sherman VC Firefly 6567,56524977,78%1019,72
Projet Louis 91222,44836966,67%1572,25
LHMTV8858,44786966,67%1649,16
TS-5 81376,11711922,22%1421,23
Sexton II3170,00190862,50%739,05
CC-46 Pancernik 91552,25690850,00%1379,90
212A91687,13626825,00%1166,41
AltProto AMX 30 81065,88839862,50%1156,54
Vz. 58 Medvěd 91992,38821850,00%1524,97
StuG IV 5359,00233837,50%690,20
WZ-111 model 1-49935,14592742,86%565,51
Marder II3236,00207785,71%799,39
Type 4 Ju-To7863,57791771,43%1168,18
Tiger II Kuromorimine 7979,14735757,14%1221,16
Windhund 81681,57618728,57%1605,51
Sexton I 365,71162757,14%164,40
Sentinelle 92049,71809728,57%1681,69
Renault FT 75 BS2124,83202666,67%756,43
14TP413,67128616,67%0,00
AMX 404204,50268683,33%826,92
VK 16.02 Leopard5298,17390650,00%845,03
Pz.Kpfw. II Luchs4481,83402633,33%1711,84
SU-76M4248,67215633,33%497,53
Pz.Kpfw. 5583141,171485666,67%3621,43
Churchill VII6428,4019050,00%522,77
AMX 383173,20135520,00%315,12
Type 3 Ju-Nu61121,60727540,00%1576,83
T-5491308,80739540,00%1103,77
AMBT 81168,6038350,00%1037,31
MKA 2103,60117540,00%121,59
Bretagne Panther 6497,80442540,00%685,81
T-284127,25267450,00%203,81
10TP3232,25291425,00%803,13
Vickers Mk. E Type B229,75113475,00%261,00
Progetto CC55 mod. 5481411,00638425,00%1355,39
AMX 30 B101377,00571425,00%775,11
Husarz 81067,75808475,00%1016,67
Stridsyxa 81200,25700450,00%901,88
BT-22127,00245366,67%578,82
AT-1271,00139366,67%242,77
Jagdpanzer E 90 91248,33546333,33%649,13
AMR 35 2297,33294366,67%1887,99
TBT 92239,33951366,67%1596,70
Vz. 62 Jasan 91507,00617333,33%912,46
T-34-85M 648,00313366,67%261,00
Renault NC-31194,006320,00%245,35
Type 1 Chi-He4625,5031220,00%2198,71
T1 HMC229,5085250,00%106,25
AMX 12 t6395,00368250,00%808,89
VK 30.01 (P)61570,001047250,00%4152,13
Pz.Sfl. IVc5517,50258250,00%1281,60
FV225 Collector 91459,5010452100,00%1160,64
T-29 3260,50220250,00%796,37
Type 5 Ka-Ri 81278,509502100,00%1216,40
Terrifiant 92733,0015002100,00%2512,43
Buryan 92880,50886250,00%1991,50
Vickers Medium Mk. I168,0012810,00%107,19
Hummel6276,0015810,00%110,53
T1 Cunningham170,0016510,00%156,73
Strv m/425249,0014910,00%387,35
4TP1203,008961100,00%1277,11
7TP2521,007951100,00%2905,04
Pvlvv fm/422202,002471100,00%902,71
MS-11245,006171100,00%1854,44
Type T-3451603,0012261100,00%6027,17
Cruiser Mk. I10,001810,00%0,00
KV-371007,0010381100,00%1376,53
Renault FT AC20,001381100,00%261,00
Loyd Gun Carriage2261,002871100,00%2194,49
XM66F 8616,007231100,00%581,38
AM 39 Gendron-Somua 255,005310,00%0,00
T-50-2 60,0015510,00%0,00
Patton the Tank 9382,008421100,00%331,00
Ambassador 9673,0041310,00%184,90
AMX ELC 901 6247,0018510,00%328,27
GSOR 3301 AVR FS9461,0023110,00%344,20
Kirovets-1 8924,008961100,00%1131,64
SPHT 91695,0010951100,00%1123,64

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 22.09.2026
Pozicija: Novak
Član od: 08.12.2025
Otišao: 04.01.2026
Pozicija: Pričuva
Član od: 05.12.2024
Otišao: 23.06.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.12.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 25.06.2021
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.12.2020
Otišao: 17.01.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 28.04.2021
Otišao: 04.06.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.06.2021
Otišao: 24.06.2021
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 19.01.2021
Otišao: 01.02.2021
Pozicija: Novak
Član od: 13.04.2021
Otišao: 26.04.2021
Pozicija: Novak
Član od: 19.06.2021
Otišao: 20.06.2021
Pozicija: Novak
Član od: 18.11.2020
Otišao: 25.11.2020
Pozicija: Novak
Član od: 12.06.2021
Otišao: 12.06.2021
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.02.2021
Otišao: 12.04.2021
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 02.11.2020
Otišao: 17.11.2020
Pozicija: Obavještajac
Član od: 15.07.2020
Otišao: 19.09.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.09.2020
Otišao: 31.10.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 26.06.2020
Otišao: 15.07.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 20.06.2020
Otišao: 26.06.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 01.06.2020
Otišao: 20.06.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 08.05.2020
Otišao: 31.05.2020
Pozicija: Novak
Član od: 30.04.2020
Otišao: 08.05.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.04.2020
Otišao: 29.04.2020
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 05.04.2020
Otišao: 20.04.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 06.02.2020
Otišao: 04.04.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 06.01.2020
Otišao: 03.02.2020
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 28.11.2019
Otišao: 05.01.2020
Pozicija: Novak
Član od: 08.10.2019
Otišao: 17.11.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.08.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 24.08.2019
Otišao: 25.08.2019
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 07.04.2019
Otišao: 15.06.2019
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.03.2019
Otišao: 03.04.2019
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 09.03.2019
Otišao: 24.03.2019
Pozicija: Pričuva
Član od: 06.02.2019
Otišao: 06.03.2019
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 23.01.2019
Otišao: 29.01.2019
Pozicija: Novak
Član od: 07.01.2019
Otišao: 22.01.2019
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 13.11.2018
Otišao: 05.01.2019
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 11.11.2018
Otišao: 12.11.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.10.2018
Otišao: 29.10.2018