Treggi

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke50562002
Ø Razina7,820,000,0010,00
Pobjede2488849,22%00,00%00,00%150,00%
Izgubljene2503649,52%00,00%00,00%150,00%
Neriješeno6381,26%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1462528,92%00,00%00,00%150,00%
Uništenih tenkova405670,8000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,130,000,000,00
Otkriveno tenkova326950,6500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.026,120,000,00709,00
Bodovi zauzimanja456450,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi342190,6800,0000,0000,00
Iskustvo613,510,000,00423,50
WN7966,360,000,00222,97
WN81125,640,000,000,00
Ukupno
Bitke50562
Ø Razina7,82
Pobjede2488849,22%
Izgubljene2503649,52%
Neriješeno6381,26%
Preživjele bitke1462528,92%
Uništenih tenkova405670,80
Odnos razaranja1,13
Otkriveno tenkova326950,65
Počinjena šteta1.026,12
Bodovi zauzimanja456450,90
Obrambeni bodovi342190,68
Iskustvo613,51
WN7966,36
WN81125,64
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke2
Ø Razina10,00
Pobjede150,00%
Izgubljene150,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke150,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta709,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo423,50
WN7222,97
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke56000
Pobjede2646,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2646,43%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno47,14%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1425,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova250,4500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova260,4600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.033,290,000,000,00
Bodovi zauzimanja1392,4800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo650,410,000,000,00
Ukupno
Bitke56
Pobjede2646,43%
Izgubljene2646,43%
Neriješeno47,14%
Preživjele bitke1425,00%
Uništenih tenkova250,45
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova260,46
Počinjena šteta1.033,29
Bodovi zauzimanja1392,48
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo650,41
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke60000
Pobjede2745,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3050,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno35,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2643,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova490,8200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,440,000,000,00
Otkriveno tenkova180,3000,0000,0000,00
Počinjena šteta979,580,000,000,00
Bodovi zauzimanja2023,3700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi530,8800,0000,0000,00
Iskustvo628,730,000,000,00
Ukupno
Bitke60
Pobjede2745,00%
Izgubljene3050,00%
Neriješeno35,00%
Preživjele bitke2643,33%
Uništenih tenkova490,82
Odnos razaranja1,44
Otkriveno tenkova180,30
Počinjena šteta979,58
Bodovi zauzimanja2023,37
Obrambeni bodovi530,88
Iskustvo628,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke63000
Pobjede4469,84%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1726,98%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno23,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3555,56%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova460,7300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,640,000,000,00
Otkriveno tenkova160,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta381,400,000,000,00
Bodovi zauzimanja3255,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo505,670,000,000,00
Ukupno
Bitke63
Pobjede4469,84%
Izgubljene1726,98%
Neriješeno23,17%
Preživjele bitke3555,56%
Uništenih tenkova460,73
Odnos razaranja1,64
Otkriveno tenkova160,25
Počinjena šteta381,40
Bodovi zauzimanja3255,16
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo505,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke297000
Pobjede16756,23%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene13043,77%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10836,36%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2090,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,110,000,000,00
Otkriveno tenkova1590,5400,0000,0000,00
Počinjena šteta639,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja6862,3100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1140,3800,0000,0000,00
Iskustvo530,310,000,000,00
Ukupno
Bitke297
Pobjede16756,23%
Izgubljene13043,77%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke10836,36%
Uništenih tenkova2090,70
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova1590,54
Počinjena šteta639,04
Bodovi zauzimanja6862,31
Obrambeni bodovi1140,38
Iskustvo530,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke149000
Pobjede8758,39%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5436,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno85,37%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke6543,62%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1030,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova1080,7200,0000,0000,00
Počinjena šteta868,560,000,000,00
Bodovi zauzimanja5343,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2071,3900,0000,0000,00
Iskustvo648,770,000,000,00
Ukupno
Bitke149
Pobjede8758,39%
Izgubljene5436,24%
Neriješeno85,37%
Preživjele bitke6543,62%
Uništenih tenkova1030,69
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova1080,72
Počinjena šteta868,56
Bodovi zauzimanja5343,58
Obrambeni bodovi2071,39
Iskustvo648,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke283000
Pobjede11239,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene16558,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno62,12%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke8730,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1560,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,800,000,000,00
Otkriveno tenkova1680,5900,0000,0000,00
Počinjena šteta707,330,000,000,00
Bodovi zauzimanja3181,1200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi3271,1600,0000,0000,00
Iskustvo344,800,000,000,00
Ukupno
Bitke283
Pobjede11239,58%
Izgubljene16558,30%
Neriješeno62,12%
Preživjele bitke8730,74%
Uništenih tenkova1560,55
Odnos razaranja0,80
Otkriveno tenkova1680,59
Počinjena šteta707,33
Bodovi zauzimanja3181,12
Obrambeni bodovi3271,16
Iskustvo344,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (368)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Tortoise91826,75854515054,14%1619,67
Type 59 8797,20652293248,53%995,44
T34 8934,63620257349,16%1020,25
AMX Canon d'assaut 105 81131,74704152150,89%1223,74
FV3046602,97469121850,90%1132,00
E 25 7847,90651119952,13%1310,72
Object 261101258,60656110847,20%1067,77
Rheinmetall Skorpion G 8994,88607106946,49%942,79
M446774,0062781553,50%1460,64
FV38059872,6968779050,00%794,44
E 100101644,9570676249,08%1337,64
SU-130PM 81163,7466372947,46%1141,59
TS-5 81234,3277970053,29%1281,12
IS-38859,8956868243,11%833,37
M53/M5591217,4968166449,70%1148,15
ISU-15281315,0864466051,36%1479,10
Object 268 Version 4101784,2972458850,34%1327,47
FV2078971,8655656952,02%1255,65
Rhm.-Borsig Waffenträger81273,9267256049,64%1369,37
T-1091333,5365955947,05%1314,87
Leopard Prototyp A91269,3065751745,65%1099,13
E 50 Ausf. M101235,8759745341,06%812,15
M40/M4381186,0054842246,68%1388,34
M10391252,6566342045,71%1055,32
AMX M4 mle. 49 Liberté 8929,1169040148,38%1027,93
S-5171158,3459440052,25%1605,75
Object 268101735,8960339542,28%1198,87
T-549991,9566238348,30%951,21
IS-7101347,2863938045,00%1005,85
Tiger I7720,9454437342,63%814,93
T92 HMC101396,0062735850,00%1405,29
Bat.-Châtillon 25 t AP9898,4955135641,85%740,08
T26E5 Patriot 8896,9768934347,81%1009,44
IS7532,6447133740,06%478,33
Object 70491485,4063833750,15%1251,26
T-448851,9562833450,30%1131,57
KV-856594,6455433060,00%1037,97
IS-4101451,0568831649,68%1133,36
AMX 13 909604,9964230953,07%820,35
M415635,0539530846,10%981,91
Jagdpanther7727,3747629449,32%891,08
Ferdinand81015,2053728547,37%1037,25
Object 26391420,4470028450,35%1208,88
VK 36.01 (H)6402,8244827950,18%566,84
AMX 50 Foch (155) 101537,3566427353,11%1124,94
Tiger II8943,3757626343,35%1041,87
T-34-856251,7636025846,90%271,24
Waffenträger auf E 100101749,6162624443,44%1110,00
T110E3101578,5667124046,67%966,05
E 5091255,8665523741,35%1109,80
Sturer Emil7941,8158023048,26%1377,43
Object 43091365,2072223046,96%1214,29
B.U.G.I.6780,2259421850,00%1466,60
105 leFH18B2 5557,1845321656,02%1143,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5209,2330621340,85%300,96
M1271016,2052921051,43%1413,46
Ho-Ri 3101651,8465320446,08%1053,98
E 7591200,2163720350,74%1102,12
ELC EVEN 90 8313,6963120356,65%536,48
M4A1 Revalorisé 8950,1266320151,24%1055,82
KV-137267,6940119646,94%218,43
S35 CA5590,6545519647,96%1399,08
StuG III Ausf. G5318,2734519349,22%607,52
AMX 50 10081088,6863319147,12%1207,96
AMX AC mle. 488903,3055918541,62%865,76
T328949,4766118149,72%1059,97
Jagdtiger91498,3165818150,28%1256,87
M18 Hellcat6638,5152417953,07%1086,22
Jagdpanzer IV6309,7735216745,51%363,38
Panther II8711,2152616643,37%784,48
Hummel6822,2243716544,24%1311,24
Indien-Panzer8883,3858016549,09%1089,64
T-34583,9521916137,27%0,98
M7 Priest3211,6322815839,87%380,49
212A91478,4774115650,64%1549,56
KV-26598,4648815644,23%882,93
Škoda T 56 81347,0372315345,10%1221,41
SU-10181167,6665515149,67%1208,58
Grille5496,6334814749,66%1179,57
Object 430U101527,1870613651,47%1218,10
Panther7503,4949113452,24%717,73
Tiger (P)7905,5567213256,06%1171,80
SU-1527746,5249713050,00%1068,93
Object 70591361,1271013049,23%1164,44
AMX Chasseur de chars 8729,7959612946,51%740,87
Charioteer81019,4361012244,26%1039,34
Challenger7639,9153211843,22%645,22
SDP 60 Gonkiewicza91197,6558211535,65%804,91
AMX 13 F3 AM6925,0050411348,67%1562,58
AMX 50 Foch B101384,8565611347,79%904,18
AMX AC mle. 467597,2445311249,11%690,87
Crusader 5.5-in. SP7660,7945511248,21%855,43
Lorraine 155 mle. 507615,3242811145,05%620,32
T2971035,8965410944,95%1281,84
VK 100.01 (P)81099,2176010853,70%1324,21
SMV CC-64 Vipera 81147,6673910854,63%1177,24
Black Prince7801,5365210651,89%1043,61
T-437553,2453610651,89%807,90
SU-1006463,8639910550,48%670,31
VK 30.01 (P)6356,4641410544,76%401,22
Vz. 55101522,7174910157,43%1148,53
Lorraine 155 mle. 518850,4254810153,47%895,92
SU-100M17686,5650210049,00%838,62
Leichttraktor1153,493099950,51%742,86
Nashorn6674,405039845,92%1103,40
T-50589,082929740,21%31,99
G.W. Panther71044,485669654,17%1287,52
AMX 13 757412,685059450,00%758,63
T2881160,116559444,68%1144,71
Archer5371,943669348,39%724,37
MT-256130,393869344,09%150,89
T110E5101984,508539047,78%18975,05
FV217 Badger101352,546348948,31%855,33
Ikv 1035485,554588855,68%1233,67
Bat.-Châtillon 25 t101002,206338850,00%708,35
Achilles6464,754768861,36%820,64
AT 77954,906888752,87%1155,06
Mäuschen91639,037888755,17%1576,43
T3091401,066078641,86%1025,04
Churchill I5534,605508653,49%1236,53
M37485,071278639,53%19,89
SU-54477,473348647,67%1330,25
AMX M4 mle. 54101544,267368654,65%1093,89
BT-7437,841568549,41%98,42
AT 86540,324928547,06%893,58
SU-855431,203718349,40%946,29
Ikv 65 Alt II6642,914828141,98%1081,84
Object 705A101482,137087850,00%1073,60
Churchill VII6462,004897653,95%680,63
Ho-Ri 191269,267017651,32%1024,77
AT 158932,176207546,67%830,06
BDR G1 B5408,034137240,28%604,29
Strv S1 8723,514717145,07%515,25
VK 30.02 (D)7424,914887050,00%490,05
AMX 13 105 AM mle. 505536,433557047,14%1260,42
O-I Experimental5484,143836956,52%853,62
Škoda T 256522,704836642,42%865,32
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.436,682546643,94%36,62
T25 AT71007,125826642,42%1389,47
AMX 12 t6159,723426552,31%277,08
T25/27538,924246543,08%543,46
Grille 15101286,755006434,38%662,26
Emil II91316,866536341,27%1011,01
O-I6746,466156355,56%1332,11
FV4005 Stage II101279,295926349,21%862,32
M10 Wolverine5329,773476250,00%582,59
KV-15551,724976149,18%1121,37
T-62A10973,445386136,07%534,01
Tetrarch 2169,773086154,10%884,71
53TP Markowskiego8946,906616051,67%948,52
A-436390,334985846,55%633,15
T1 Heavy5447,215215757,89%968,51
TNH 105/10008963,547165756,14%1169,76
leKpz M 41 90 mm GF 8493,075835648,21%703,95
ARL 446498,584395541,82%690,54
M41 Walker Bulldog8390,875505545,45%523,77
M4A1 Sherman5403,044595457,41%1062,05
Cromwell6408,604735350,94%644,91
ARL V396595,194175352,83%999,13
M3 Lee4203,852985248,08%631,38
AMX M4 mle. 5191516,257855253,85%1327,50
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4114,552555164,71%251,47
T9591567,007795156,86%1184,67
Object 14010877,334945129,41%415,27
BT-2268,921605050,00%150,16
B14122,862394942,86%109,32
P.435406,554764955,10%1078,60
FV215b (183) 101102,844914936,73%542,64
A-447623,764934940,82%700,39
Type 3 Chi-Nu5356,853844839,58%840,42
AT 25392,814704860,42%1036,51
Valentine3309,573764645,65%1050,19
Jagdpanzer E 100101180,155814652,17%1018,07
STG 8913,656474647,83%952,64
A-20515,332354555,56%160,36
T698670,935904553,33%726,62
FV4004 Conway91159,596304452,27%904,52
Lorraine 39L AM3277,722474341,86%911,61
Semovente M43 Bassotto6784,216084358,14%1414,56
Crusader6274,594144165,85%816,06
AMX 404162,803134156,10%545,91
Škoda T 245351,734484060,00%985,49
Emil I8839,636174050,00%782,93
T404294,823373953,85%690,50
Panhard EBR 75 (FL 10) 8235,675383958,97%346,27
WZ-120-1G FT 81056,956593951,28%1041,53
Pz.Kpfw. 38 (t)325,221323740,54%0,00
AMX 50 1209929,955693740,54%673,39
T1 Cunningham187,673313666,67%522,95
MS-1170,781433647,22%181,38
T675306,973553641,67%498,15
Pz.Kpfw. I Ausf. C3152,534633652,78%726,21
Lago4179,492793542,86%339,21
Sturmpanzer II4284,202513542,86%851,89
T3 HMC2150,892883557,14%648,06
P26/404354,064073458,82%959,89
Bat.-Châtillon Bourrasque 81014,885113441,18%973,03
M66349,333983363,64%474,79
Sav m/434257,313583243,75%536,91
UDES 0381088,846003148,39%1147,88
M75255,453343151,61%815,16
ST vz. 394237,373113050,00%623,90
AMX M4 mle. 457479,603973033,33%354,58
T-284217,833082951,72%585,42
SMV CC-567712,215562832,14%786,84
KV-37934,367292860,71%1369,52
M36 Jackson6723,646072860,71%1368,09
50TP prototyp 8663,196072755,56%622,71
Alecto4331,153692748,15%881,70
Covenanter5209,153362650,00%585,44
Leopard 110991,884462623,08%494,68
Progetto M35 mod. 46 8935,625892638,46%849,61
P.43 bis6484,254722454,17%812,00
Conqueror Gun Carriage101181,674532433,33%750,09
AE Phase I 91405,256962437,50%1175,17
Type 95 Heavy4221,263512356,52%700,47
T56 GMC372,681952254,55%116,98
Maus101122,326522245,45%630,14
AMX 13 57 GF 7277,714762142,86%272,36
M3 Stuart330,551422040,00%6,01
Ikv 723148,002392050,00%290,20
TNH T Vz. 519972,356042040,00%559,42
DS PZInż5591,405572065,00%1489,57
Type 95 Ji-Ro6527,654692060,00%913,46
SDP 58 Kilana81452,057572060,00%1639,53
T-832 8908,556172040,00%782,39
M8A14167,582351942,11%193,65
T71 DA7286,264401942,11%319,26
IS-M8676,636271957,89%678,48
Matilda4391,674151844,44%1069,25
Pz.Kpfw. III Ausf. J4180,673121838,89%246,60
SDP 44 Burza6630,504631844,44%869,78
Strv 103B101073,296101747,06%678,89
SU-76M4150,122501758,82%328,43
Renault UE 573260,533001752,94%875,55
M10 RBFM 5654,066291752,94%1377,97
Pz.Kpfw. 35 (t)259,381911656,25%176,68
M15/423223,062981650,00%554,28
Vickers Medium Mk. III3203,502621643,75%606,63
AMX ELC bis5190,633131637,50%332,47
121B 10904,385921643,75%465,34
Vz. 44-17627,404781533,33%516,58
SU-263474,474321573,33%1995,32
Somua SAu 404146,332131546,67%191,21
T1 HMC297,071831457,14%489,40
SDP 40 Zadymka5637,503831435,71%1218,06
Type 2597 Chi-Ha3155,772651361,54%534,26
Cruiser Mk. II2163,922931353,85%637,17
M4A3E2 Sherman Jumbo6636,385991361,54%1347,01
T216304,773391338,46%597,75
VK 72.01 (K) 10882,924541323,08%262,80
25TP KSUST II5470,504441258,33%1134,15
60TP Lewandowskiego101852,927901250,00%1424,18
M2 Medium Tank3105,923171283,33%396,94
SU-85B4441,005201275,00%1451,58
Object 277101120,335951233,33%557,98
TOG II* 6450,004911258,33%635,88
IS-3A 8801,837801266,67%859,71
ShPTK-TVP 100 81044,755961241,67%1334,67
Somua SM 8872,175231225,00%551,61
Renault FT 75 BS287,732011172,73%521,10
Pvlvv fm/42247,091091136,36%6,47
Sturmpanzer I Bison3117,912191154,55%308,37
T-463129,912631163,64%518,67
SU-182127,001801154,55%690,71
Ikv 90 Typ B7546,644581136,36%483,63
VK 45.02 (P) Ausf. A81142,456521136,36%997,42
Cromwell B 6500,365801145,45%841,38
D238,401241030,00%0,00
Type 1 Chi-He4281,103971050,00%749,63
VK 16.02 Leopard5102,303831070,00%298,28
Valentine AT4288,302971040,00%696,48
Kampfpanzer 07 RH 8725,606941080,00%907,29
T7 Combat Car 2144,604511090,00%843,27
StuG IV 5330,303571060,00%726,47
M2 Light217,11121933,33%0,00
Caernarvon8562,33592933,33%322,23
LT-432 8445,11617955,56%700,03
Cobra 9848,44372922,22%515,04
Type 4 Chi-To6331,63424850,00%485,97
Kranvagn101224,25688862,50%929,22
Panzerjäger I2217,88226837,50%670,50
Pz.Kpfw. II Luchs4113,13420862,50%361,99
Ho-Ri 28465,00492850,00%327,00
Pz.Sfl. IVc5547,88417850,00%1190,02
Vickers Medium Mk. I1119,14150714,29%423,70
Chi-Ni2105,00172728,57%255,25
Leo7711,00661771,43%1222,83
Vickers Mk. E Type B257,57214771,43%261,00
M5 Stuart449,71254771,43%261,00
Marder II3170,71230742,86%298,24
Object 703 Version II 8955,71687742,86%1446,62
Churchill III 5422,57434714,29%570,61
FV4202 8622,43439714,29%444,81
Char Futur 4 9890,29298714,29%461,50
BT-7 artillery 3166,29333771,43%639,15
Concept 1B 91629,71754757,14%7077,52
L6/402122,00265650,00%265,31
Strv m/40L3148,00277633,33%256,58
Type 97 Chi-Ha3288,33287633,33%849,81
Škoda T 509514,00444633,33%142,65
M5A1 Stuart4149,67299650,00%354,97
Birch Gun4176,00217616,67%396,81
Object 2579745,67387616,67%353,05
K-91-PT 9902,5023160,00%468,89
T-34 with L-11 4317,00359666,67%999,51
Pz.Kpfw. II296,80275540,00%156,92
Type 91 Heavy3232,00351560,00%891,82
Semovente M415408,20294520,00%727,33
Chi-To SP7966,80940580,00%1304,46
M3G FT3138,00135520,00%133,85
Universal Carrier 2-pdr2192,803275100,00%942,41
Marder 38T4288,20369560,00%757,67
T1E6 277,60273580,00%375,12
AT 15A 7244,40442560,00%238,35
Strv m/38292,75350475,00%427,70
P.43 ter7474,75318425,00%390,78
Cruiser Mk. I1130,75297475,00%733,66
Wespe3188,50310475,00%734,86
Type 3 Ho-Ni III5628,505334100,00%1446,55
Cruiser Mk. IV4129,7515340,00%147,57
XM66F 8659,50497450,00%467,84
Caliban 8551,75341450,00%435,02
M56 Scorpion 7617,75433425,00%577,34
Strv fm/211123,00246333,33%462,55
Renault NC-31143,33132366,67%233,25
Strv 746723,67662366,67%1678,84
Grant425,007130,00%0,00
14TP4311,00408366,67%1244,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E3233,33344333,33%608,38
T2 Medium Tank2156,004443100,00%843,05
NC 70 Błyskawica101309,67566366,67%933,66
SDP 57 Gowika7804,00373333,33%772,98
AMX 105 AM mle. 474206,00310366,67%653,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5436,67490333,33%807,98
Kampfpanzer 50 t 91754,00826366,67%1550,04
M4A3(76)W Sherman 6574,67467366,67%920,52
Bretagne Panther 6220,67364333,33%80,00
Renault FT10,005720,00%0,00
Strv m/425530,00454250,00%1354,69
Konštrukta T-34/1007418,5013520,00%312,98
Strv 103-09564,0019820,00%151,60
Jagdpanther II8353,50449250,00%200,97
Panhard AMD 178B655,5018120,00%0,00
Object 777 Version II 91228,008732100,00%2380,51
Fiat 3000144,004041100,00%264,10
M22261,006641100,00%1510,91
Renault Otsu195,004121100,00%452,19
Hotchkiss H35285,001991100,00%387,70
Stuart I-IV351,007210,00%0,00
50TP Tyszkiewicza91211,0048210,00%679,44
Conqueror9842,0043110,00%387,94
AMX 38352,004601100,00%261,00
Renault FT AC26,001991100,00%261,00
Cruiser Mk. III321,001561100,00%261,00
BZ-75101470,0042910,00%654,54
M24 Chaffee5340,0024610,00%791,29
T57 Heavy101861,0044910,00%1292,86
AM 39 Gendron-Somua 2108,0010510,00%138,29
Pz.Sfl. IC 40,002461100,00%261,00
VK 168.01 Mauerbrecher 82220,0047110,00%2017,05
T77 8866,009571100,00%963,51
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4103,0035910,00%0,00
GSOR 1008 80,005581100,00%261,00
AC 1 Sentinel 4377,0029610,00%1278,96
Light Mk. VIC 20,0010610,00%0,00
Sherman VC Firefly 6698,0043610,00%1132,21
Super Hellcat 7738,0019910,00%703,80

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 27.11.2025
Otišao: 15.12.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.02.2012
Otišao: 26.11.2025
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 14.02.2012
Otišao: 24.12.2024