ToBu83

clanlogo
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 20.03.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke403500410
Ø Razina7,920,008,258,50
Pobjede2053750,90%00,00%250,00%440,00%
Izgubljene1937048,00%00,00%250,00%660,00%
Neriješeno4431,10%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1173529,08%00,00%125,00%220,00%
Uništenih tenkova356770,8800,0051,2570,70
Odnos razaranja1,250,001,670,88
Otkriveno tenkova408801,0100,0010,2570,70
Počinjena šteta1.298,370,001.878,001.945,50
Bodovi zauzimanja309830,7700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi180280,4500,0000,0000,00
Iskustvo671,430,00845,50822,60
WN71151,050,001341,60977,33
WN81542,550,002200,295002,58
Ukupno
Bitke40350
Ø Razina7,92
Pobjede2053750,90%
Izgubljene1937048,00%
Neriješeno4431,10%
Preživjele bitke1173529,08%
Uništenih tenkova356770,88
Odnos razaranja1,25
Otkriveno tenkova408801,01
Počinjena šteta1.298,37
Bodovi zauzimanja309830,77
Obrambeni bodovi180280,45
Iskustvo671,43
WN71151,05
WN81542,55
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke4
Ø Razina8,25
Pobjede250,00%
Izgubljene250,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke125,00%
Uništenih tenkova51,25
Odnos razaranja1,67
Otkriveno tenkova10,25
Počinjena šteta1.878,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo845,50
WN71341,60
WN82200,29
Zadnjih 30 dana
Bitke10
Ø Razina8,50
Pobjede440,00%
Izgubljene660,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke220,00%
Uništenih tenkova70,70
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova70,70
Počinjena šteta1.945,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo822,60
WN7977,33
WN85002,58
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke132000
Pobjede3325,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene9874,24%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,76%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2720,45%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova580,4400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,550,000,000,00
Otkriveno tenkova800,6100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.477,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi450,3400,0000,0000,00
Iskustvo438,320,000,000,00
Ukupno
Bitke132
Pobjede3325,00%
Izgubljene9874,24%
Neriješeno10,76%
Preživjele bitke2720,45%
Uništenih tenkova580,44
Odnos razaranja0,55
Otkriveno tenkova800,61
Počinjena šteta1.477,30
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi450,34
Iskustvo438,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke25000
Pobjede520,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1872,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno28,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke416,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,2400,0000,0000,00
Odnos razaranja0,290,000,000,00
Otkriveno tenkova371,4800,0000,0000,00
Počinjena šteta465,160,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo215,560,000,000,00
Ukupno
Bitke25
Pobjede520,00%
Izgubljene1872,00%
Neriješeno28,00%
Preživjele bitke416,00%
Uništenih tenkova60,24
Odnos razaranja0,29
Otkriveno tenkova371,48
Počinjena šteta465,16
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo215,56
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke62000
Pobjede2337,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3759,68%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno23,23%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1117,74%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova430,6900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,840,000,000,00
Otkriveno tenkova1171,8900,0000,0000,00
Počinjena šteta906,890,000,000,00
Bodovi zauzimanja1021,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi410,6600,0000,0000,00
Iskustvo481,160,000,000,00
Ukupno
Bitke62
Pobjede2337,10%
Izgubljene3759,68%
Neriješeno23,23%
Preživjele bitke1117,74%
Uništenih tenkova430,69
Odnos razaranja0,84
Otkriveno tenkova1171,89
Počinjena šteta906,89
Bodovi zauzimanja1021,65
Obrambeni bodovi410,66
Iskustvo481,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke7525000
Pobjede374849,81%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene377750,19%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke248633,04%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova49940,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,990,000,000,00
Otkriveno tenkova127991,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.047,070,000,000,00
Bodovi zauzimanja99011,3200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi287293,8200,0000,0000,00
Iskustvo748,170,000,000,00
Ukupno
Bitke7525
Pobjede374849,81%
Izgubljene377750,19%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke248633,04%
Uništenih tenkova49940,66
Odnos razaranja0,99
Otkriveno tenkova127991,70
Počinjena šteta1.047,07
Bodovi zauzimanja99011,32
Obrambeni bodovi287293,82
Iskustvo748,17
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1552000
Pobjede52333,70%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene97662,89%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno533,41%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke41426,68%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8610,5500,0000,0000,00
Odnos razaranja0,760,000,000,00
Otkriveno tenkova23321,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta798,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja27901,8000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi22881,4700,0000,0000,00
Iskustvo433,770,000,000,00
Ukupno
Bitke1552
Pobjede52333,70%
Izgubljene97662,89%
Neriješeno533,41%
Preživjele bitke41426,68%
Uništenih tenkova8610,55
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova23321,50
Počinjena šteta798,93
Bodovi zauzimanja27901,80
Obrambeni bodovi22881,47
Iskustvo433,77
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke61000
Pobjede2439,34%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3760,66%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1422,95%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova540,8900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,150,000,000,00
Otkriveno tenkova380,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.601,300,000,000,00
Bodovi zauzimanja40,0700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1111,8200,0000,0000,00
Iskustvo658,130,000,000,00
Ukupno
Bitke61
Pobjede2439,34%
Izgubljene3760,66%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1422,95%
Uništenih tenkova540,89
Odnos razaranja1,15
Otkriveno tenkova380,62
Počinjena šteta1.601,30
Bodovi zauzimanja40,07
Obrambeni bodovi1111,82
Iskustvo658,13
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (349)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Jagdpanzer E 100102290,99726123950,85%1850,72
T3092013,06805112553,51%1900,12
O-I6973,36740101856,19%1965,24
Tiger II81293,1572299053,54%1608,13
M53/M5591485,1664998950,46%1622,68
E 7591503,8171093149,62%1395,66
Rhm.-Borsig Waffenträger81405,3667890052,67%1530,56
Tiger I71186,4971389154,55%1740,76
IS-6 81212,2467088448,76%1377,24
FV215b (183) 101974,6565283546,71%1526,30
E 100101844,0971982247,08%1466,85
M18 Hellcat6871,1059579152,09%1658,67
ISU-15281599,6770379052,91%1715,14
KV-261065,3674876854,56%2125,39
G.W. Panther7920,9150472551,03%1202,52
M41 Walker Bulldog8771,1172962653,04%1504,06
M40/M4381159,4760259450,00%1369,51
Spähpanzer Ru 2519803,9868459447,98%1164,68
IS-381499,0779457950,78%1895,34
Rheinmetall Skorpion G 81531,5470156449,47%1766,69
Grille 15102169,0567255949,55%1821,94
T4991062,2073755251,81%1712,48
T92 HMC101609,6258848946,22%1446,79
M446864,0158047454,22%1512,14
Tiger (P)7982,5060841654,33%1315,92
G.W. Tiger (P)81065,8355041648,80%1273,53
Panzer 58 Mutz 81186,8775341551,81%1694,76
Ferdinand81285,3764340149,63%1323,74
Progetto M35 mod. 46 81410,4577739451,02%1704,35
FV4005 Stage II101669,0363738447,14%1200,01
T110E4102202,4775734450,87%1709,97
T54E191378,4468532646,32%1237,77
T57 Heavy102089,1071131446,50%1662,04
Excelsior 5358,0730628746,69%560,01
AMX 13 57 GF 7645,9569328648,25%1204,09
Pz.Kpfw. I Ausf. C3150,2734428150,53%627,27
Maus101889,4980727252,21%1630,00
Cromwell6729,7967026552,08%1592,73
SU-130PM 81518,1271425846,51%1532,56
T-1506856,4264825061,20%1690,08
Object 70491964,0767623252,16%1671,01
VK 45.03 71270,6176823153,25%1963,64
Object 268 Version 4102209,6179722956,33%1760,71
VK 30.01 (P)6479,5835722648,67%680,16
T-54 ltwt.9909,4968722445,98%1227,58
M4A3E2 Sherman Jumbo6856,9070321461,68%2077,30
Leopard 1101697,0965421444,86%1300,14
IS-3A 81314,5183420954,07%1536,17
Leopard Prototyp A91142,2863620452,45%965,63
VK 45.02 (P) Ausf. B91742,5885920254,95%1812,98
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5437,8536820044,50%1099,61
Charioteer81267,0864619945,23%1398,90
T110E3102185,5074518955,03%1649,75
AMX M4 mle. 49 Liberté 81221,7368618646,77%1451,01
Conqueror91909,4581318451,63%1881,89
Panhard EBR 75 (FL 10) 8718,1769818352,46%1243,18
Waffenträger auf E 100101912,1763618144,75%1254,18
Matilda4489,5143517950,28%1470,41
VK 45.02 (P) Ausf. A81124,7463217943,02%1251,22
Waffenträger auf Pz. IV91395,7759017843,82%1064,33
M4A3E8 Thunderbolt VII 6847,9674117754,24%1828,63
T-5491414,2875417647,73%1533,82
T-100 LT10816,8960516842,26%817,82
Caernarvon81536,1780516156,52%2023,95
EMIL 1951 81387,7981715756,69%1649,65
Type 4 Heavy91697,1182515252,63%1790,87
TVP VTU Koncept8968,9961514944,30%1183,48
T376545,4360714546,90%1541,38
O-Ho81140,2571714252,82%1247,55
leKpz M 41 90 mm GF 8755,8965714249,30%1305,42
Škoda T 256700,3763814156,03%1498,92
T25/27899,8756314149,65%1302,34
FV3046701,8851213953,96%1289,07
Škoda T 5091495,3670913850,00%1424,01
T28 Prototype81305,4072913653,68%1446,14
AT 1581425,8079213355,64%1641,14
M10391582,8979713352,63%1597,39
T28 Concept 71058,3570313349,62%1612,36
IS-2-II81323,5570913243,94%1519,92
Super Conqueror101948,1575113143,51%1439,27
Lorraine 40 t 81290,1671513048,46%1585,46
AE Phase I 91833,4480212948,84%1887,26
Leichttraktor1145,1323912643,65%566,16
Object 26391731,6079812556,00%1582,67
Conqueror Gun Carriage101537,5963412450,00%1345,01
FV217 Badger102062,5373212347,97%1602,88
FV4004 Conway91572,2260712240,16%1286,73
Pz.Kpfw. III Ausf. J4237,3926212051,67%533,54
StuG IV 5511,5245711855,93%1400,69
Sherman Firefly6618,7556111655,17%1200,86
59-166468,1559911655,17%1320,04
Bat.-Châtillon 25 t AP91493,1578210958,72%1720,52
Pz.Kpfw. III Ausf. E3144,2919810553,33%349,19
UDES 0381452,2970610350,49%1674,74
Challenger7736,4853610242,16%792,78
T78 61258,628519960,61%2066,91
AMX 50 Foch (155) 101935,306259839,80%1321,63
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3500,606589564,21%1903,38
T92 8461,606259544,21%716,06
TVP T 50/51101416,975839435,11%888,31
Tortoise91831,477539451,06%1564,59
SU-10181538,308219160,44%1997,25
Taschenratte112651,019619139,56%1591,81
AMX 50 10081492,767828949,44%1817,77
212A91548,136798941,57%1322,53
FV380591157,826238946,07%987,36
O-Ni71118,907178747,13%1452,56
T 55A 91498,827058744,83%1375,10
M4A1 Sherman5505,455248652,33%1349,39
StuG III Ausf. G5337,492368547,06%623,44
M127793,315238551,76%964,26
Bat.-Châtillon 25 t101576,506678442,86%1183,20
Jagdtiger91678,626328445,24%1415,49
Object 277101703,137068452,38%1377,66
SU-1527882,225328144,44%1118,81
Caernarvon Action X 81219,218078148,15%1511,01
T25 Pilot Number 1 81115,048438162,96%1609,99
VK 100.01 (P)81198,757998050,00%1395,31
T2971327,949087761,04%2035,50
122 TM 81430,658597754,55%1748,16
T-4481217,337977657,89%1914,69
BZ-176 81539,799347656,58%1558,14
S-5171016,056977557,33%1268,99
Škoda T 56 81540,968267448,65%1544,25
60TP Lewandowskiego102204,907817346,58%1528,47
M54 Renegade 81341,867147343,84%1415,48
Hummel6517,464097154,93%721,07
Birch Gun4395,483967156,34%1528,25
Object 140101582,317267150,70%1229,33
HWK 30 8688,136926956,52%1242,13
53TP Markowskiego81421,556726747,76%1490,46
SU-14-281227,156836750,75%1282,91
Object 430U101715,367476650,00%1413,54
T2 Light Tank 2195,503916656,06%902,96
Object 261101250,576516556,92%1100,17
FV2078991,666366547,69%1191,55
E 50 Ausf. M101792,436416540,00%1297,76
Progetto CC55 mod. 5481381,037666344,44%1524,37
Jagdpanzer IV6551,183036238,71%776,70
Konštrukta T-34/1007879,396826261,29%1540,39
Carro d'assalto P.8871029,735636259,68%1459,19
Marder II3181,592306154,10%461,28
Pz.Kpfw. VII101791,207726154,10%1373,82
IS7960,226836050,00%1364,00
105 leFH18B2 5780,405606063,33%1726,56
AMX 12 t6539,236676065,00%1834,47
TL-1 LPC 81341,158086051,67%1910,19
Grille5527,203005949,15%1186,06
T675727,075985961,02%1901,89
WZ-1317722,406245848,28%1602,85
Strv m/42-57 Alt A.2 6626,405025837,93%901,12
T-34-85M 6978,867135856,90%1819,90
STB-1101835,128175756,14%1630,22
Sherman III5446,984535747,37%1212,44
SU-1006892,435815644,64%1581,32
IS-7101606,947635450,00%1186,00
XM551 Sheridan101163,946935255,77%1319,05
E 25 7931,626415257,69%1328,91
AMX 13 757744,416895149,02%1500,47
Type 5 Heavy102622,749005048,00%1871,37
Object 268101991,906455042,00%1204,13
Bat.-Châtillon 12 t8763,406695056,00%1397,55
AMX M4 mle. 54101768,188184948,98%1333,32
HWK 128688,476754951,02%1163,66
Super Hellcat 7953,156754858,33%1503,45
Pz.Kpfw. II277,701574738,30%66,29
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4587,365154544,44%1696,12
SU-100M171209,607124557,78%1904,07
E 5091617,566814544,44%1543,71
StuG III Ausf. B4127,161654551,11%151,17
Progetto C50 mod. 6691594,298234252,38%1510,50
Crusader 5.5-in. SP7870,696994259,52%1312,46
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4156,431934250,00%321,63
TS-5 81685,319494264,29%2035,98
VK 36.01 (H)6545,123974148,78%756,74
KV-15570,405404062,50%1236,59
IS-5 (Object 730) 81171,057994055,00%1444,83
Object 252U Defender 81388,897333839,47%1407,57
Prototipo Standard B91174,465103732,43%739,56
T-50-2 6559,006593762,16%1911,28
Löwe 81242,308753756,76%1478,93
T-832 81727,207853531,43%1829,43
Bat.-Châtillon Bourrasque 81195,637843562,86%1478,59
T803111678,547913542,86%996,08
BZ-5871382,507933438,24%1860,75
AMX M4 mle. 5191625,248303450,00%1419,50
45TP Habicha71409,919423363,64%2488,38
M48A5 Patton101572,698083256,25%1234,61
AMX ELC bis5131,502853246,88%224,29
AMX 50 Foch B102018,847013240,63%1262,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. A386,391613161,29%201,39
Ikv 90 Typ B71293,277173053,33%2195,78
Centurion Mk. I8870,405763043,33%916,80
AMX 65 t81491,409453066,67%2069,36
Bofors Tornvagn 81405,208093060,00%1629,23
P.43 bis6929,697032944,83%2185,68
TOG II* 6896,346212948,28%1585,70
Progetto M40 mod. 65101421,826582835,71%950,96
Panther71133,379162762,96%2441,04
Ikv 65 Alt II6923,786362762,96%2149,22
SMV CC-5671304,378542766,67%2031,06
Churchill III 5465,673872744,44%791,70
Type 3 Chi-Nu Kai 5412,314172638,46%910,73
Panther/M10 71071,047502661,54%1830,19
King Tiger (Captured) 71526,238292634,62%2190,74
Centurion Action X101823,848062556,00%1445,98
WZ-111-1G FT81320,566582540,00%1192,92
Panhard AMD 178B6431,245552556,00%1246,96
Concept 1B 92196,889512544,00%1701,93
M10 RBFM 5780,217022462,50%1815,98
Vz. 55101836,657752343,48%1171,53
LTTB8568,005872339,13%799,21
P.43 ter71170,278162259,09%2208,95
VK 16.02 Leopard5376,233962250,00%1162,88
WZ-111G FT91742,958922272,73%1666,15
Char Futur 4 91545,556602240,91%1344,50
Pz.Sfl. IVb4340,432462157,14%1254,82
M22243,704292070,00%1387,84
Strv 103-091103,324701936,84%606,26
M415482,064151844,44%666,89
Pz.Kpfw. III/IV5293,502281838,89%535,21
Panther II81577,786801844,44%2150,17
40TP Habicha6762,356031752,94%1611,57
SMV CC-6781180,358651782,35%1398,32
Comet7761,296601741,18%1109,07
KV-220-2 5720,948431758,82%1452,78
Excalibur 61020,827591770,59%1952,49
Object 260 102305,358611752,94%1773,90
M4A1 FL 10 6785,695911643,75%1359,33
Panzerjäger I28,40761546,67%48,69
Type 71102147,5310031566,67%1540,73
Type 5781533,4711191580,00%2127,50
T23E3 7620,935481553,33%883,82
Strv fm/211162,433501471,43%956,58
Marder 38T4122,071511435,71%32,70
Pz.Kpfw. I240,431421464,29%243,56
IS-2 shielded 71256,368051442,86%1627,06
Dicker Max 6513,143021421,43%655,86
Sherman VC Firefly 61008,718141457,14%2134,51
DZT-159 91225,866591442,86%872,78
Coccodrillo 102003,926751338,46%1225,97
Bretagne Panther 6852,006651353,85%1649,60
KV-37938,754521241,67%1244,29
T 54D 91774,509971275,00%1914,58
Kampfpanzer 07 RH 8986,088201258,33%1389,11
MKA 2298,923891241,67%1027,19
VK 75.01 (K) 81605,179481250,00%1977,10
T-45 2138,732801154,55%599,10
Type 63 81777,279381154,55%1971,83
M56 Scorpion 7878,555971145,45%1109,71
Cobra 91360,095891127,27%974,28
NC 70 Błyskawica102239,509251060,00%1651,20
Cruiser Mk. III36,60541040,00%0,00
Tiger-Maus 92088,608401040,00%1812,02
XM57 81520,307081040,00%1158,19
Lion 101151,907671070,00%935,11
Tetrarch 2131,802031050,00%492,89
Pz.Kpfw. T 25 595,501561030,00%0,00
Somua SM 81172,506321060,00%1043,68
CS-63101135,33624933,33%656,53
K-91-PT 91249,67680966,67%1225,09
Stridsyxa 81615,67846944,44%1549,62
ISU-122S 71107,11501922,22%1594,78
Pz.Kpfw. II Luchs418,13127837,50%0,00
Chieftain/T95 81248,13731837,50%1573,46
Jagdpanzer E 90 92458,00990862,50%2261,28
T14 5791,43784757,14%1830,43
Pz.Kpfw. 35 (t)20,0045714,29%0,00
Durchbruchswagen 2481,1490728,57%0,00
LTG7699,00719771,43%1535,25
Object 752 92210,861136771,43%1965,66
Char Mle. 75 9594,57733757,14%738,31
T-34 shielded 5277,00309742,86%414,84
L-60 2115,86205728,57%418,01
MTLS-1G14 3286,00418742,86%1090,70
Gonsalo 81684,00725714,29%1877,38
T-44-100 81719,431084785,71%2410,27
FV226 Contradictious 81365,00937771,43%1344,39
T2 Medium Tank2138,67225650,00%595,08
Wespe3301,33257666,67%1199,86
XM66F 81655,17803666,67%1634,22
T-29 3303,33324683,33%1170,12
TBT 92208,331027666,67%1935,86
Primo Victoria 8660,83603650,00%705,68
Turán III prototípus 5550,33673683,33%1552,44
43 M. Toldi III 3143,50199616,67%478,28
TKS z n.k.m. 20 mm 2123,20172520,00%426,80
M15/423425,20691560,00%1680,41
Bishop5812,40562540,00%1950,77
T26E4 SuperPershing 81160,80743560,00%1464,28
T-62A101023,60520540,00%535,82
E 65 Zwilling 81190,40811540,00%937,62
Char Murat 91640,20745540,00%1352,13
VK 168.01 Mauerbrecher 81144,60707540,00%1077,93
T77 81360,00952580,00%1503,57
AMX ELC 901 6558,20810560,00%1695,81
BT-7 artillery 3348,40499540,00%1321,89
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5353,60481560,00%943,98
OCP Peacekeeper 91347,00740540,00%978,80
M4 Improved 5422,50406425,00%963,03
T6 Medium4668,50375425,00%1926,13
Kpz. Erich Konzept I 92130,75982475,00%1928,08
SU-2-122 5524,7523040,00%838,25
AMBT 81262,75588425,00%1312,13
KV-1SA 5541,5042640,00%1037,52
Kunze Panzer 9464,00399425,00%116,71
M4A3(76)W Sherman 61395,50966475,00%2190,64
SFAC 105 81116,75705450,00%920,97
4TP1111,67147333,33%283,51
SDP 58 Kilana81281,33517333,33%982,72
G.Pz. Mk. VI (e)256,6766333,33%58,25
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6451,00504366,67%1063,53
Kpz. 3 GST Turm 81245,679903100,00%1417,44
AMR 35 2215,67359366,67%1103,67
T-116 3223,33313366,67%962,02
Pz.Sfl. IC 4403,335043100,00%1308,63
SMV CC-64 Vipera 81288,33814366,67%1454,80
Vz. 68 Squall 8387,007503100,00%652,49
Matilda Black Prince 51181,00884333,33%3540,78
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2221,336463100,00%1313,36
GSOR 1010 FB 8755,6737730,00%629,19
KV-4 KTTS 81105,33862366,67%1331,52
Rambo 91274,33767333,33%1002,36
Vickers Medium Mk. I10,0089250,00%77,53
Fiat 3000177,002782100,00%392,65
M14/412262,003882100,00%1014,61
P26/404184,0021320,00%235,88
Type 97 Te-Ke 2139,00258250,00%508,22
AM 39 Gendron-Somua 2294,006002100,00%1308,71
Jagdtiger Prototype 81145,0055120,00%884,11
Sexton I 3134,00206250,00%261,41
SU-122-44 7790,0039120,00%738,18
Pz.Kpfw. KW I (r) 5958,00883250,00%2004,16
Valiant 5549,50546250,00%1221,96
SU-100I 5661,50445250,00%1051,14
T1 Cunningham1159,0017910,00%879,91
T1 HMC20,001101100,00%261,00
Vickers Mk. E Type B224,009110,00%0,00
Type 3 Ju-Nu61794,0075610,00%4045,69
AMX AC mle. 4881188,0010441100,00%1362,24
Aufklärungspanzer Panther 70,0017210,00%0,00
AltProto AMX 30 81181,009561100,00%1213,36
KV-1 shielded 51194,0016441100,00%2983,83
Valentine II 495,0024310,00%35,24
Type 5 Ka-Ri 81065,007851100,00%983,20
Light Mk. VIC 238,0015610,00%0,00
A46 6835,0012241100,00%3961,78
VCS 6x6 TS 90 90,006001100,00%261,00
Fantôme 91204,0040410,00%1022,32

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Zapovjednik
Član od: 20.03.2025
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 16.03.2022
Otišao: 18.03.2025
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 16.03.2022
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 17.12.2014
Otišao: 10.02.2020
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 14.03.2020
Otišao: 31.01.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 11.02.2020
Otišao: 13.03.2020
Pozicija: Novak
Član od: 02.02.2022
Otišao: 27.02.2022
Pozicija: Zapovjednik
Član od: 17.12.2014
Otišao: 10.02.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.08.2014
Otišao: 15.12.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.04.2014