TiharK6

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 25.11.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke35280002
Ø Razina6,620,000,005,50
Pobjede1702348,25%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1794850,87%00,00%00,00%2100,00%
Neriješeno3090,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke663618,81%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova217260,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,760,000,000,00
Otkriveno tenkova312940,8900,0000,0010,50
Počinjena šteta596,090,000,00625,50
Bodovi zauzimanja394031,1200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi146990,4200,0000,0000,00
Iskustvo383,830,000,00251,50
WN7765,460,000,00243,15
WN8742,920,000,000,00
Ukupno
Bitke35280
Ø Razina6,62
Pobjede1702348,25%
Izgubljene1794850,87%
Neriješeno3090,88%
Preživjele bitke663618,81%
Uništenih tenkova217260,62
Odnos razaranja0,76
Otkriveno tenkova312940,89
Počinjena šteta596,09
Bodovi zauzimanja394031,12
Obrambeni bodovi146990,42
Iskustvo383,83
WN7765,46
WN8742,92
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke2
Ø Razina5,50
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta625,50
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo251,50
WN7243,15
WN80,00
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke36000
Pobjede1027,78%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2466,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno25,56%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke719,44%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova130,3600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,450,000,000,00
Otkriveno tenkova150,4200,0000,0000,00
Počinjena šteta864,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja130,3600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo336,310,000,000,00
Ukupno
Bitke36
Pobjede1027,78%
Izgubljene2466,67%
Neriješeno25,56%
Preživjele bitke719,44%
Uništenih tenkova130,36
Odnos razaranja0,45
Otkriveno tenkova150,42
Počinjena šteta864,00
Bodovi zauzimanja130,36
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo336,31
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene8100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke112,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova30,3800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,430,000,000,00
Otkriveno tenkova20,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.009,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo149,880,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede00,00%
Izgubljene8100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke112,50%
Uništenih tenkova30,38
Odnos razaranja0,43
Otkriveno tenkova20,25
Počinjena šteta1.009,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo149,88
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,500,000,000,00
Otkriveno tenkova10,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta63,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo19,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,50
Odnos razaranja0,50
Otkriveno tenkova10,50
Počinjena šteta63,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo19,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke117000
Pobjede3933,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene7765,81%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2117,95%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova500,4300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,520,000,000,00
Otkriveno tenkova830,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta538,970,000,000,00
Bodovi zauzimanja190,1600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi350,3000,0000,0000,00
Iskustvo271,740,000,000,00
Ukupno
Bitke117
Pobjede3933,33%
Izgubljene7765,81%
Neriješeno10,85%
Preživjele bitke2117,95%
Uništenih tenkova500,43
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova830,71
Počinjena šteta538,97
Bodovi zauzimanja190,16
Obrambeni bodovi350,30
Iskustvo271,74
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke28000
Pobjede1864,29%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1035,71%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1139,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova160,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,940,000,000,00
Otkriveno tenkova200,7100,0000,0000,00
Počinjena šteta934,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja853,0400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi752,6800,0000,0000,00
Iskustvo518,180,000,000,00
Ukupno
Bitke28
Pobjede1864,29%
Izgubljene1035,71%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1139,29%
Uništenih tenkova160,57
Odnos razaranja0,94
Otkriveno tenkova200,71
Počinjena šteta934,82
Bodovi zauzimanja853,04
Obrambeni bodovi752,68
Iskustvo518,18
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke112000
Pobjede6457,14%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene4641,07%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,79%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke5448,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova890,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,530,000,000,00
Otkriveno tenkova720,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta715,110,000,000,00
Bodovi zauzimanja2462,2000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi570,5100,0000,0000,00
Iskustvo317,230,000,000,00
Ukupno
Bitke112
Pobjede6457,14%
Izgubljene4641,07%
Neriješeno21,79%
Preživjele bitke5448,21%
Uništenih tenkova890,79
Odnos razaranja1,53
Otkriveno tenkova720,64
Počinjena šteta715,11
Bodovi zauzimanja2462,20
Obrambeni bodovi570,51
Iskustvo317,23
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (229)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
KV-856658,96407388550,55%1110,77
KV-15499,58375244852,82%1072,50
Rhm.-Borsig Waffenträger81038,19440158447,92%992,23
Tiger (P)7792,16461116950,13%1021,01
SU-14-17662,22329100849,31%891,17
T-34-856438,1435398349,64%730,92
IS-38973,2046697446,00%1029,63
KV-220-2 5466,2444081851,83%806,56
AMX 13 909350,1538474046,62%301,61
SU-54564,2026470452,98%1699,04
T-1091014,4148760447,52%859,17
Strv m/42-57 Alt A.2 6421,5034957247,38%554,52
Waffenträger auf Pz. IV91021,4338450844,88%701,64
Maus101214,3254450145,91%790,19
O-I Experimental5580,9138249655,65%1191,14
SU-1006584,7035645648,03%970,82
SU-855333,8422343351,50%664,98
Bat.-Châtillon 25 t101348,8253241445,17%998,27
Bat.-Châtillon 25 t AP9824,9241640146,13%641,60
VK 45.02 (P) Ausf. A8893,7743939347,33%914,88
IS-7101134,2650438040,00%659,53
VK 45.02 (P) Ausf. B9938,0258337846,30%740,04
AMX ELC bis5137,5926637851,06%293,85
Leo7529,4737836543,29%615,52
Ferdinand8677,4844433445,21%486,52
Grille 15101056,2843332244,72%581,14
M53/M559493,5336330546,56%293,40
UDES 038590,2640929945,82%438,40
G.W. Panther7773,3745329847,99%892,51
Strv 103-09797,8847828738,68%422,27
G.W. Tiger9636,4941028247,16%413,79
Churchill VII6540,1839227451,09%888,93
M4A2E4 Sherman 5263,6531927249,63%603,15
Hummel6542,4935126042,69%664,43
IS7486,2535823647,03%471,65
Ikv 90 Typ B7458,4631023342,92%436,54
SU-86399,0324923244,40%388,52
IS-27704,6644023048,70%830,16
Emil II9800,8359022347,09%500,60
T28 Concept 7538,0338222047,73%585,46
G.W. Tiger (P)8756,1847821941,10%675,36
Konštrukta T-34/1007408,1232921745,16%405,57
AMX 13 757224,9640321746,08%248,67
A-20582,0420321248,58%100,29
Emil I8680,7554220748,31%574,12
TVP VTU Koncept8365,2142119244,27%242,20
O-Ni7793,8245918847,87%946,80
M18 Hellcat6397,4228218844,68%491,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5212,5221218847,34%366,83
Škoda T 509420,2542718133,15%65,55
Sturer Emil7723,2347017951,96%989,21
T297932,9353217650,57%1206,97
StuG IV 5276,2923017646,02%509,94
Type 4 Chi-To6454,4336417247,67%752,07
Ikv 65 Alt II6319,9726017243,60%354,60
O-Ho8716,6255617245,35%588,27
45TP Habicha7558,1148115447,40%560,24
VK 30.01 (P)6253,6224615346,41%211,67
Strv 746260,6026115240,79%212,45
T25/27457,6941614846,62%453,91
Tiger I7492,4439614747,62%462,04
P.43 ter7560,2350614151,06%753,49
Type 586352,3831313849,28%516,48
T-345184,2920713348,12%310,76
SU-1527462,6531113351,13%499,81
AT 86641,3946913151,91%1180,06
P.43 bis6350,3931112945,74%459,34
SU-263114,8411612944,96%123,63
Sherman Firefly6275,7327012838,28%224,01
T-50-2 6217,8327112545,60%353,48
M127573,1246712151,24%627,76
AMX 12 t6171,1334611949,58%262,49
AT 77452,0339611947,06%374,68
Type 4 Heavy9897,2556811748,72%624,66
O-I6412,7432211643,10%492,54
M446505,6239911453,51%732,89
Nashorn6627,2733211145,95%1004,00
Škoda T 256312,5129710941,28%349,71
T28 Prototype8590,0646410952,29%489,35
T1 Heavy5446,8633310752,34%855,26
Tiger II8567,5649510652,83%490,02
Challenger7599,1842410143,56%602,95
KV-1SA 5447,4937610148,51%775,43
T328557,724669842,86%384,93
M66612,154829454,26%928,56
WZ-131G FT6392,613449366,67%654,27
E 759603,414279241,30%271,27
SU-85B4105,611438946,07%57,07
Pz.Sfl. IVc5340,913218950,56%676,95
P.44 Pantera8442,614138835,23%228,10
MTLS-1G14 3196,032638652,33%679,05
Panhard AMD 178B6188,513277956,96%406,81
40TP Habicha6422,943697843,59%582,99
60G FT5234,182047847,44%309,73
Black Prince7553,305317744,16%558,93
T-505138,672857556,00%363,86
T-28477,091456936,23%1,85
Type T-345241,492346944,93%472,05
T675203,542156844,12%233,58
Škoda T 245271,092406753,73%647,77
Type 3 Chi-Nu5217,022636639,39%352,37
P.435222,232836547,69%416,81
Prototipo Standard B9478,024486240,32%161,48
Sherman III5171,442646241,94%194,25
Caernarvon8425,004195940,68%215,19
M24 Chaffee5150,002135543,64%266,98
Churchill I5381,334545464,81%837,65
Ikv 1035405,293865259,62%1124,79
MKA 2219,002835255,77%831,96
Strv m/425232,612745131,37%353,39
Grille5332,492465143,14%534,87
Pz.Kpfw. III/IV5169,331975139,22%180,33
T-29 3196,452185133,33%450,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5324,443445052,00%610,77
Type 97 Te-Ke 2101,181974946,94%332,51
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4137,871974650,00%312,76
AT 25309,933334645,65%577,22
Charioteer8433,304454348,84%300,54
Super Hellcat 7413,833684148,78%416,81
Pz.Kpfw. III Ausf. J460,351574045,00%47,15
LTP 3167,822463964,10%822,98
25TP KSUST II5303,033233844,74%522,00
Lago4126,782503748,65%208,67
ST vz. 394134,171723630,56%145,42
Type 1 Chi-He482,291673548,57%90,42
Alecto4171,911793545,71%251,90
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6236,742873540,00%295,51
14TP432,321643452,94%146,95
Sav m/434104,912153450,00%105,34
BT-7471,121313345,45%64,67
T-46343,781373250,00%95,45
M3 Lee4220,092423253,13%719,81
TKS z n.k.m. 20 mm 2188,732283026,67%808,30
BT-2232,52922941,38%8,61
SU-182121,21962944,83%574,82
M40/M438569,694122955,17%525,84
AMX 4047,57602853,57%137,38
Pz.Kpfw. 38 (t)3166,931842857,14%527,20
M374133,821902857,14%353,61
T376412,683722850,00%984,04
Grant4165,782152770,37%520,70
SU-76M477,111362755,56%145,69
Marder 38T4236,702392755,56%518,38
Chi-Ni293,921642653,85%337,08
M415289,003442650,00%322,11
Leichttraktor176,601482568,00%350,68
M5 Stuart4126,611982347,83%171,11
Valentine AT4143,301432339,13%145,74
SU-76G FT490,451352245,45%52,58
Pz.Kpfw. II Luchs416,331682152,38%118,61
T7 Combat Car 278,001392147,62%215,19
LT vz. 38362,30952025,00%1,36
Matilda4163,753452060,00%366,35
M5A1 Stuart473,101832045,00%51,26
Mäuschen9865,505862055,00%623,49
M24E2 Super Chaffee 6249,203262055,00%564,22
L-60 257,001712045,00%95,57
Marder II3172,501851850,00%396,63
Object 25791242,476191747,06%996,44
Ikv 72380,071641553,33%134,30
P26/404161,793211450,00%270,05
53TP Markowskiego8705,215281450,00%657,07
Pz.Kpfw. I Ausf. C379,501771442,86%144,55
Pz.Kpfw. I238,36761414,29%0,00
Gabler’s Destroyer 5106,572311435,71%14,80
Jagdpanzer IV6473,623781353,85%745,36
SDP 44 Burza6391,422971258,33%587,49
Universal Carrier 2-pdr2106,831401275,00%464,54
Jagdpanzer E 10010681,504821266,67%421,45
T-26214,55841154,55%121,80
AT-1224,731051154,55%113,60
VK 30.02 (M)6553,913291136,36%699,01
Valiant 5549,553681136,36%1052,68
Pz.Kpfw. II Ausf. D 242,202131040,00%3,10
Pz.Kpfw. III Ausf. E330,0076922,22%0,00
Leopard 110586,22482944,44%234,13
BT-7 artillery 387,89175933,33%50,60
10TP3130,63187850,00%379,66
MS-1118,25110862,50%186,20
T56 GMC3119,13192862,50%328,26
M15/423305,43362742,86%871,67
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4133,00189757,14%238,20
Type 97 Chi-Ha339,14132771,43%261,00
Vickers Medium Mk. III3103,14302785,71%398,49
Pvlvv fm/4228,1487757,14%213,02
M3G FT397,2985714,29%16,62
Bat.-Châtillon 12 t872,00257757,14%201,95
Pz.Sfl. IC 4161,86163728,57%212,51
M3 Stuart345,50159650,00%96,26
M8A14149,50258650,00%204,85
Black Prince II 7497,8325660,00%373,43
Light Mk. VIC 2126,17296666,67%714,31
AMX ELC 901 60,00217650,00%107,96
T1 Cunningham10,0061560,00%161,35
M2 Medium Tank324,80130580,00%261,00
Panzerwagen 39 3118,00131520,00%200,10
IS-6 8795,40531580,00%836,89
G.Pz. Mk. VI (e)232,0053540,00%20,23
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8391,20490560,00%379,90
Tiger-Maus 9519,25400450,00%248,95
Vickers Medium Mk. I10,33122366,67%224,10
Vickers Medium Mk. II274,002513100,00%357,48
Renault FT110,6787366,67%229,80
Renault NC-3110,001430,00%0,00
Stuart I-IV362,0017830,00%3,10
M2 Light254,002783100,00%262,82
Jagdpanther7638,3319930,00%561,78
Strv m/31 3249,00228333,33%417,04
Cruiser Mk. III38,331543100,00%261,00
Type 3 Ju-Nu6467,004093100,00%630,56
AM 39 Gendron-Somua 252,00131366,67%261,00
T-116 3118,33135333,33%203,83
T1E6 241,33129366,67%247,50
Fantôme 9264,33349366,67%261,00
M22144,004202100,00%716,59
Pz.Kpfw. 35 (t)261,001592100,00%308,14
Jagdtiger9304,50454250,00%135,20
Indien-Panzer81322,00486250,00%1678,01
Leopard Prototyp A9577,5020320,00%188,97
AMR 35 2148,0014120,00%469,95
Tetrarch 2133,0016120,00%481,23
AMX M4 mle. 49 8515,0033420,00%289,58
Strv fm/21141,001511100,00%261,00
Renault Otsu129,001381100,00%261,00
4TP1142,0018010,00%434,21
Pz.Kpfw. II280,002791100,00%336,19
Panzerjäger I20,001210,00%0,00
VK 30.02 (D)70,005610,00%0,00
SDP 57 Gowika7330,0011910,00%118,10

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 25.11.2023
Pozicija: Novak
Član od: 25.11.2023
Otišao: 24.12.2024