TigerOndra

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 24.04.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke389641326113
Ø Razina7,329,389,659,72
Pobjede2010651,60%753,85%1661,54%6658,41%
Izgubljene1846347,38%646,15%1038,46%4741,59%
Neriješeno3951,01%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke673617,29%538,46%1038,46%3530,97%
Uništenih tenkova326820,84120,92311,191361,20
Odnos razaranja1,011,501,941,74
Otkriveno tenkova581351,49251,92471,812181,93
Počinjena šteta1.334,613.171,773.149,352.987,42
Bodovi zauzimanja128310,3300,0000,0070,06
Obrambeni bodovi109670,2800,0000,0000,00
Iskustvo643,171.130,001.107,621.086,70
WN71269,821671,661810,441747,50
WN81761,813076,753385,353103,02
Ukupno
Bitke38964
Ø Razina7,32
Pobjede2010651,60%
Izgubljene1846347,38%
Neriješeno3951,01%
Preživjele bitke673617,29%
Uništenih tenkova326820,84
Odnos razaranja1,01
Otkriveno tenkova581351,49
Počinjena šteta1.334,61
Bodovi zauzimanja128310,33
Obrambeni bodovi109670,28
Iskustvo643,17
WN71269,82
WN81761,81
Zadnja 24 sata
Bitke13
Ø Razina9,38
Pobjede753,85%
Izgubljene646,15%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke538,46%
Uništenih tenkova120,92
Odnos razaranja1,50
Otkriveno tenkova251,92
Počinjena šteta3.171,77
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.130,00
WN71671,66
WN83076,75
Zadnjih 7 dana
Bitke26
Ø Razina9,65
Pobjede1661,54%
Izgubljene1038,46%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1038,46%
Uništenih tenkova311,19
Odnos razaranja1,94
Otkriveno tenkova471,81
Počinjena šteta3.149,35
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.107,62
WN71810,44
WN83385,35
Zadnjih 30 dana
Bitke113
Ø Razina9,72
Pobjede6658,41%
Izgubljene4741,59%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke3530,97%
Uništenih tenkova1361,20
Odnos razaranja1,74
Otkriveno tenkova2181,93
Počinjena šteta2.987,42
Bodovi zauzimanja70,06
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo1.086,70
WN71747,50
WN83103,02
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1058000
Pobjede59956,62%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene43841,40%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno211,98%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke36634,59%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova8410,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova8960,8500,0000,0000,00
Počinjena šteta2.003,320,000,000,00
Bodovi zauzimanja6890,6500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6450,6100,0000,0000,00
Iskustvo864,720,000,000,00
Ukupno
Bitke1058
Pobjede59956,62%
Izgubljene43841,40%
Neriješeno211,98%
Preživjele bitke36634,59%
Uništenih tenkova8410,79
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova8960,85
Počinjena šteta2.003,32
Bodovi zauzimanja6890,65
Obrambeni bodovi6450,61
Iskustvo864,72
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke52000
Pobjede3261,54%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2038,46%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2242,31%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova370,7100,0000,0000,00
Odnos razaranja1,230,000,000,00
Otkriveno tenkova500,9600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.120,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja470,9000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi551,0600,0000,0000,00
Iskustvo759,350,000,000,00
Ukupno
Bitke52
Pobjede3261,54%
Izgubljene2038,46%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2242,31%
Uništenih tenkova370,71
Odnos razaranja1,23
Otkriveno tenkova500,96
Počinjena šteta1.120,04
Bodovi zauzimanja470,90
Obrambeni bodovi551,06
Iskustvo759,35
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke6000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova10,1700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,170,000,000,00
Otkriveno tenkova81,3300,0000,0000,00
Počinjena šteta801,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo158,330,000,000,00
Ukupno
Bitke6
Pobjede00,00%
Izgubljene6100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova10,17
Odnos razaranja0,17
Otkriveno tenkova81,33
Počinjena šteta801,67
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo158,33
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2450000
Pobjede134054,69%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene109044,49%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno200,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke86935,47%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova17040,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,080,000,000,00
Otkriveno tenkova29191,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.668,240,000,000,00
Bodovi zauzimanja33811,3800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi80343,2800,0000,0000,00
Iskustvo792,060,000,000,00
Ukupno
Bitke2450
Pobjede134054,69%
Izgubljene109044,49%
Neriješeno200,82%
Preživjele bitke86935,47%
Uništenih tenkova17040,70
Odnos razaranja1,08
Otkriveno tenkova29191,19
Počinjena šteta1.668,24
Bodovi zauzimanja33811,38
Obrambeni bodovi80343,28
Iskustvo792,06
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke799000
Pobjede44655,82%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene34643,30%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno70,88%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke23929,91%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6280,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,120,000,000,00
Otkriveno tenkova7510,9400,0000,0000,00
Počinjena šteta1.805,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja4030,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi6940,8700,0000,0000,00
Iskustvo827,850,000,000,00
Ukupno
Bitke799
Pobjede44655,82%
Izgubljene34643,30%
Neriješeno70,88%
Preživjele bitke23929,91%
Uništenih tenkova6280,79
Odnos razaranja1,12
Otkriveno tenkova7510,94
Počinjena šteta1.805,93
Bodovi zauzimanja4030,50
Obrambeni bodovi6940,87
Iskustvo827,85
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (665)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Panhard EBR 105101288,9978089154,88%1657,92
E 25 7639,8041375144,21%758,35
Bat.-Châtillon Bourrasque 81726,8993756357,55%2280,07
KV-26853,8356356156,86%1588,20
Progetto M35 mod. 46 81483,2180351249,80%1865,34
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4284,2025549350,51%694,29
M18 Hellcat6447,8134246651,29%653,58
T-1091174,4648246144,25%1008,33
KV-15368,7827640544,20%613,88
Cromwell6690,6455840351,86%1438,96
IS-38851,0744537044,59%847,69
Tiger I7682,2640635646,63%736,88
KV-856411,3228835443,50%512,00
IS7715,3240934647,98%907,81
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5213,0522433143,50%342,94
Pz.Kpfw. I Ausf. C3135,8223932646,32%512,44
T26E4 SuperPershing 8918,8456430646,41%1082,90
LTTB8431,6741330047,33%626,66
Löwe 8882,1551528847,22%923,27
Panhard EBR 75 (FL 10) 81217,3488328256,38%2486,01
Rheinmetall Panzerwagen101848,1695028158,01%2486,48
Konštrukta T-34/1007668,0537227646,38%938,41
T-34-85M 61107,4179527157,56%2174,88
Object 260 103078,95100426058,46%2849,25
Škoda T 40 6558,6142325151,00%1012,47
Somua SM 81409,9881525149,40%1584,67
T675231,9423124344,44%305,66
Object 907 103039,21105023557,87%2991,72
Object 140102342,3985323552,77%2156,94
FV4005 Stage II101966,9364523349,36%1455,46
T-448861,5351323248,71%1059,05
ELC EVEN 90 8657,9567222649,56%1246,14
STB-1102424,4989922458,48%2376,98
M8A14184,9318322344,39%268,60
Bisonte C45 81906,49100222355,61%2403,50
BT-74103,2416221943,84%135,76
M2 Light2220,3428821644,91%891,35
Progetto M40 mod. 65102407,6588521258,96%2187,23
StuG III Ausf. G5189,2519420946,41%229,24
M4A3E8 Fury 6541,5644020950,72%1054,02
Škoda T 256617,7640420847,60%1170,94
Pz.Sfl. IVc5203,1817920641,75%217,81
TVP T 50/51102124,2772020543,41%1813,80
CS-63102917,86103420463,73%2891,63
Leopard 1102957,4990020154,23%3005,33
T-437506,5537318047,78%706,07
Super Conqueror102539,1887417958,10%2310,74
TVP VTU Koncept8734,3542617645,45%818,73
Kranvagn102483,6483317248,84%2060,56
IS-7102769,59101016861,90%2812,12
Panhard EBR 909696,9261816744,91%827,29
Object 43091497,0061816143,48%1394,05
LT-432 81095,6182216157,14%2261,65
Grille 15102558,9476215855,70%1889,98
Object 25791461,1754315552,26%1481,01
Object 277102294,6879915449,35%1913,91
Leichttraktor185,5514815149,67%252,27
T-345352,9333614854,73%945,46
T 55A 92043,2991714655,48%2272,03
DZT-159 92847,25116914563,45%3362,49
VK 36.01 (H)6348,6728414440,97%352,39
M127836,4442314447,92%1095,14
E 50 Ausf. M103085,38104614360,14%2944,18
T-34-856529,7942714053,57%1029,01
Object 430U102474,1085714050,00%2160,21
M446492,9329713948,92%777,85
AMX 50 Foch B103242,7197413958,27%2790,11
A-205227,6929313447,76%615,10
Lansen C 81445,7886113452,24%1751,52
Vz. 55103488,4499413351,13%2978,16
T110E5103690,06118013263,64%3986,74
Pz.Kpfw. II2123,0318512842,97%323,00
Object 252U Defender 81585,5186412851,56%1908,95
Kanonenjagdpanzer 8571,2338312844,53%512,16
M4A1 Sherman5277,9628012742,52%526,91
Škoda T 5091351,9768012745,67%1156,11
UDES 15/16103111,06101212761,42%3010,33
Hotchkiss EBR7384,9450312550,40%636,37
AMX M4 mle. 54103501,87103012356,91%3568,38
Crusader6269,9231512251,64%725,69
T9591938,1885111953,78%1764,18
T3 HMC2111,5314911846,61%311,35
Manticore101456,8191111756,41%2039,57
CS-52 LIS 82309,92109311553,91%3298,81
K-91103036,94105311462,28%3157,98
AMX 12 t6406,2734211347,79%1014,55
M415268,9221211147,75%272,70
Type T-345214,6523711051,82%437,65
WZ-120-1G FT 81427,9680410948,62%1541,24
T-100 LT101365,3772710745,79%1584,78
Nashorn6279,8524210542,86%243,46
Panhard AML Lynx 6x68547,9753710547,62%797,61
Jagdpanzer IV6281,0624210345,63%295,79
M24 Chaffee5194,0028010250,00%480,31
Kampfpanzer 50 t 92553,46111810260,78%2605,15
M22 Locust 3145,8622210253,92%482,04
T2971280,6978710155,45%1817,50
M53/M5591442,5569110149,50%1460,63
M3 Lee4171,1319510044,00%442,78
Covenanter5117,1420410047,00%185,23
Type 6191850,858329853,06%2020,08
Rhm.-Borsig Waffenträger81185,876729857,14%1232,84
Chrysler K GF 81516,548529847,96%1845,40
T3091537,526419740,21%1148,10
T28 Prototype8977,946159745,36%900,10
Bat.-Châtillon 12 t8705,846869756,70%1259,74
Type 3 Chi-Nu5248,252379646,88%526,63
T-284120,071859659,38%280,96
P.44 Pantera81115,636449639,58%1295,79
Churchill I5402,193389641,67%700,14
Strv 103B102998,227999646,88%2422,32
AMX 50 B103041,749619658,33%2832,79
T376291,513229644,79%581,17
Concept 1B 93687,0413559558,95%3821,66
FV4202 81054,457019341,94%1341,89
Alecto4159,801729243,48%223,72
T110E3102133,547699261,96%1590,54
Pz.Kpfw. 38 (t)3114,981529137,36%173,52
Cruiser Mk. IV4173,532069145,05%365,70
T-50-2 6734,427269162,64%2441,27
Prototipo Standard B91667,997679048,89%1712,27
DBV-152 103050,048729058,89%2392,35
T4991405,678129054,44%2262,95
Bat.-Châtillon 25 t102253,448258953,93%1947,91
Škoda T 56 82598,4611958960,67%3096,86
T-54 first prototype 81245,188858956,18%1897,67
M54 Renegade 82550,7212678961,80%3509,80
112 81620,579328951,69%1994,54
Pz.Kpfw. II Luchs4264,093148758,62%1041,48
Leopard Prototyp A91886,247928743,68%1749,25
Leo7985,836678647,67%1666,98
Conqueror91885,908728654,65%1952,39
T25/27682,344438646,51%841,52
T110E4103457,2110038665,12%2912,62
Centurion Action X102770,658828550,59%2737,96
Waffenträger auf Pz. IV91539,966598548,24%1243,95
Tiger II8811,235458446,43%784,08
M40/M4381138,186298448,81%1231,18
Churchill VII6486,803718251,22%788,96
M48A5 Patton103200,019998159,26%3014,09
121B 102792,289388155,56%2708,54
KR-1113747,7211428156,79%2890,59
FV215b 103047,809548052,50%2743,29
Maus103479,1910478052,50%3219,08
XM69 Hacker113955,5911948063,75%3298,84
Škoda T 245287,222597949,37%689,22
Emil II91837,428467954,43%1664,58
O-I Experimental5496,333087943,04%863,16
Kampfpanzer 07 RH 81685,499777958,23%2621,55
GSOR 3301 AVR FS9796,738317955,70%1211,42
GSOR 1008 82105,459817857,69%2606,92
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6928,057787757,14%2879,45
T1 Heavy5369,932927653,95%638,27
Bat.-Châtillon 25 t AP91215,346337640,79%1065,41
Char Futur 4 92374,559647657,89%2457,13
Marder II3127,951487556,00%274,05
MT-256146,172447544,00%191,16
leKpz Borkenkäfer112085,299267545,33%2491,87
Object 703 Version II 82498,1312747562,67%3669,24
Vz. 71 Tesák101552,387717450,00%1908,57
VK 30.01 (P)61634,1410807466,22%3807,84
AT 25321,362737346,58%626,44
BZ-75103248,1210567360,27%3047,59
AMX ELC bis5196,822697349,32%494,22
UDES 1692507,1010627256,94%2957,54
T-5491247,587457245,83%1168,41
M10393125,3112047259,72%3752,59
Strv 103-092191,528577159,15%2195,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4101,961847142,25%99,25
T57 Heavy103510,8010057157,75%3144,32
Executor113788,0110807159,15%3146,19
AMX Chasseur de chars 8992,425697147,89%1232,98
AE Phase I 92303,609167047,14%2210,32
M5A1 Stuart4147,141866939,13%268,52
Pz.Kpfw. III Ausf. J498,091536940,58%9,97
M5 Stuart499,522036939,13%12,00
T2881340,167306940,58%1430,58
Type 59 81954,1211436860,29%3024,01
Caernarvon81509,218956854,41%1938,81
Vz. 68 Squall 81097,379096876,47%2294,62
VK 72.01 (K) 103249,0610096863,24%2579,86
LHMTV8597,966886854,41%1055,47
Emil I81363,847556746,27%1448,49
11081302,337846752,24%1525,08
SU-855273,972106440,63%379,66
Vz. 64 Blesk8822,756796450,00%1407,08
Panhard AMD 178B6322,253546448,44%793,76
IS-3A 82109,5511136457,81%2625,66
AMX 13 757528,895356339,68%925,70
IS-2-II81126,847256352,38%1293,31
Strv K 92517,7010116352,38%2681,56
WZ-111 model 5A103282,449846258,06%2880,57
WZ-113G FT103541,749396254,84%2807,30
Concept No. 5103311,959786253,23%3068,01
59-166167,232766147,54%269,31
Prototipo 6 82454,8511916163,93%2843,18
FV20781113,356966040,00%1142,69
Churchill III 5966,8810345955,93%2421,21
AMX 404223,762715853,45%833,41
Type 71103728,8311695863,79%3580,93
Char Mle. 75 91887,3310115761,40%3356,71
T-29 3371,934015749,12%1446,11
Bretagne Panther 61231,8610015761,40%2931,50
114 SP2 102860,638155750,88%2164,55
Marder 38T4162,931725644,64%198,83
T95E6 103150,6610265662,50%2927,58
Valentine3134,202125541,82%266,16
AMX M4 mle. 5192596,6410525560,00%2558,60
Object 26392704,2510345554,55%2845,53
Object 279 early 103686,2511245563,64%2853,42
122 TM 82436,3311835565,45%3244,78
Type 5 Heavy104194,3311865461,11%3788,44
VK 16.02 Leopard5191,172905442,59%418,40
E 5092322,1110195462,96%2837,67
M60 103178,2610445462,96%3149,86
T26E5 8992,307245451,85%1171,14
Sturmpanzer I Bison360,021005347,17%66,92
Type 95 Heavy4207,581885335,85%427,53
M374111,041395347,17%181,13
SU-85B4182,261915347,17%272,27
E 7591741,428135354,72%1578,92
VK 100.01 (P)81483,557955358,49%1784,49
53TP Markowskiego81714,968035240,38%1937,53
MBT-B 103108,239595255,77%2467,07
UDES 0381439,186415141,18%1521,37
Charioteer81161,786415042,00%1181,49
WZ-120G FT 93208,4011785068,00%3101,46
M3 Stuart378,431634955,10%184,37
ST vz. 394150,532544948,98%302,69
Sturer Emil7580,294264942,86%623,22
FV230 Canopener104070,8012494969,39%3660,03
AMX 13 57 GF 71433,8811164965,31%3544,86
Ares 90102918,2911494875,00%2767,58
Excelsior 51236,6510634858,33%3283,05
IS-M8630,433974738,30%417,27
FV226 Contradictious 82367,5311194751,06%2926,14
SPHT 93285,7912214757,45%3195,80
P.43 bis6610,205344650,00%1065,48
T-46369,171524658,70%191,41
T6981608,919534658,70%2274,53
Pz.Kpfw. III Ausf. E3146,512104560,00%421,93
Comet7539,274434553,33%775,35
T404252,272734553,33%532,06
Pz.Sfl. IVb488,641444551,11%116,11
ST-62 Version 2 102704,919094546,67%2333,69
43 M. Toldi III 3172,562634548,89%773,51
BT-22114,391684454,55%467,20
WZ-111 model 1-493133,5711564459,09%3605,71
AMX 105 AM mle. 474148,951564440,91%258,91
MTLS-1G14 3286,914504454,55%1262,79
Forest Spirit 81944,539154362,79%2159,30
AMX 50 12092833,3111264266,67%3129,98
Type 586760,026444252,38%1515,13
CS-5991858,218684250,00%1937,98
SU-100M171263,147534247,62%1990,92
T-1506496,433644245,24%632,08
Tortoise93848,4913684170,73%4448,92
Black Rock 113894,1710314143,90%2729,27
Panther7809,495133935,90%1231,18
AT-1271,851093948,72%90,42
O-I6667,544373938,46%953,47
FV217 Badger103065,979233956,41%2384,78
Object 268 Version 4102749,138363953,85%2116,86
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2147,873473958,97%714,19
M66530,473283839,47%638,70
IS-271098,088073871,05%1649,16
Ikv 65 Alt II6348,422483839,47%361,97
UDES 14 Alt 581599,009113855,26%2038,25
WZ-132-1101845,248933855,26%2254,29
CAV mod. 71113469,9211033860,53%3117,42
E 100102452,299583863,16%2105,73
Chieftain/T95 81372,618843850,00%2011,92
Object 430 Version II92607,1611273865,79%3560,29
Panther mit 8,8 cm L/71 81409,848683855,26%1920,30
Renault FT176,381383748,65%260,57
Type 1 Chi-He4225,953103754,05%633,53
CS-4471272,328773762,16%2004,63
T56 GMC394,241033735,14%62,43
Caliban 81804,818783743,24%2192,55
Ikv 723130,532053661,11%335,48
VK 30.02 (D)71228,787843647,22%2099,70
SDP 58 Kilana82095,759333652,78%2540,97
Indien-Panzer81124,588163661,11%1484,55
T54E192750,1411493655,56%3267,89
AMBT 82170,6710603652,78%2789,72
Object 777 Version II 92979,5311003652,78%3172,18
Škoda T 27 81707,538743652,78%2343,28
T1 Cunningham181,831243542,86%253,11
Strv 746613,774633545,71%1077,26
Sav m/434150,092343545,71%203,75
Progetto C50 mod. 6691860,668603548,57%1771,40
Centurion Mk. 7/192179,9110193560,00%2767,54
Ho-Ri 3103548,379263551,43%3040,19
Pz.Kpfw. 35 (t)266,471353452,94%192,71
CS-5381289,627323444,12%1789,33
Wespe354,211363444,12%69,27
NC 70 Błyskawica102992,829083455,88%2637,45
VK 45.02 (P) Ausf. B92923,1511103452,94%3173,00
AT 86672,096923455,88%1320,50
XM57 82482,5910673450,00%2784,96
50TP prototyp 81474,009223369,70%1672,17
TNH 105/100081950,429703348,48%2937,42
M4A3E2 Sherman Jumbo6410,973973342,42%637,97
BZT-70 103897,1210043348,48%2749,37
BZ-79114204,6711683354,55%3026,88
M-V-Y103404,7011143363,64%3094,45
AltProto AMX 30 82080,559663342,42%2828,25
M6A2E1 82088,7311063363,64%3191,42
Predatore 92743,0911453360,61%2811,14
Pz.Kpfw. T 25 5447,614303345,45%1094,07
Super Hellcat 7780,825173354,55%1162,01
Versuchspanzer 5792566,3411073262,50%2465,70
Miel 82474,4112093268,75%3496,15
Type 64 6838,097153256,25%2248,58
AT 1581716,619883154,84%2011,89
AMX 50 Foch (155) 102539,068513161,29%2236,17
SMV CC-64 Vipera 82248,3210723164,52%3362,14
T1E6 254,031253148,39%83,24
Matilda4246,502893063,33%676,49
SU-1006795,535493053,33%1502,31
SU-76M485,701253053,33%126,86
T92 HMC101252,875533036,67%835,57
VK 30.01 (D)6514,705403050,00%966,92
Taschenratte115239,5714883063,33%4124,97
HWK 30 81142,638113060,00%2472,83
Cobra 92488,4710023056,67%2920,63
TNH T Vz. 5192917,0712222975,86%2952,62
AMX 38396,661512948,28%134,81
SU-2-122 5943,007872968,97%2776,28
ShPTK-TVP 100 81828,038352937,93%2168,50
S-517985,616392850,00%1149,45
AMX 50 10081845,868952853,57%2277,04
MS-1151,681162846,43%55,84
Renault UE 573127,251622857,14%304,99
M46 Patton92932,2111482853,57%3356,28
Object 41682008,759872860,71%2813,19
Wz. 64GC Bzyg 102681,3910592875,00%2073,22
105 leFH18B2 5709,444802759,26%1274,29
Sexton II342,221212744,44%52,88
Cruiser Mk. III3109,671792759,26%449,39
SU-10181508,707662744,44%1807,45
Sherman III5511,525302744,44%1507,04
T-62A101507,336432740,74%1083,84
ISU-152K 81004,746102755,56%978,24
VK 75.01 (K) 81271,228132755,56%1371,71
Chimera 82097,7410352748,15%2384,73
116-F3 103388,8111012770,37%2974,77
M10 RBFM 51111,819772762,96%2800,48
T207536,273972650,00%638,51
40TP Habicha6725,775342634,62%1285,51
O-Ni71159,317682653,85%1509,49
113102891,318332653,85%2577,67
Kpz. Erich Konzept I 93168,0011592665,38%3674,92
AM 39 Gendron-Somua 2165,193352653,85%609,26
Lion 102559,857992650,00%2200,97
Strv m/42-57 Alt A.2 6540,085192661,54%951,67
Panther/M10 7976,387622661,54%1671,45
B14144,362502544,00%185,41
P.435437,723612564,00%1341,33
14TP4310,763812572,00%1230,36
60G FT5299,881982540,00%422,83
AT 771241,968432552,00%1666,34
Pz.Kpfw. II Ausf. G388,281772552,00%189,82
T216419,444682548,00%1220,93
T-54 ltwt.91128,967982560,00%1826,64
Tiger-Maus 92321,769042544,00%2151,34
AMX 67 Imbattable113487,6010922564,00%2546,87
Durendal 103502,7610652564,00%3101,45
D23110,041472433,33%171,02
Vz. 44-171642,639882450,00%2152,61
Ikv 90 Typ B7582,424332450,00%665,85
VK 28.016627,926562454,17%2032,51
A-4471477,259422458,33%2707,76
Carro da Combattimento 45 t 103214,4610962462,50%2975,96
Type 4 Chi-To6376,573292339,13%475,40
Panzerjäger I2123,611412347,83%304,35
Sherman Firefly6549,615602369,57%1036,99
AMX 13 105101679,617392343,48%1983,09
Object 432U112995,6511072360,87%2887,40
T-832 82824,1310482343,48%3901,04
LTP 3237,353202347,83%1105,73
T95/FV4201 Chieftain 104504,2612292356,52%3776,77
Vercingétorix 93220,0012342356,52%4062,71
Lorraine 39L AM355,861272263,64%254,62
AMX 13 9091534,418272245,45%2364,67
BDR G1 B5712,095722259,09%1437,18
CS-67 Szakal113025,919612245,45%2315,05
Valentine AT4161,091482254,55%327,80
FV215b (183) 102288,008372268,18%1843,59
AMX AC mle. 4881234,598332259,09%1415,31
Type 95 Ji-Ro61215,486672152,38%2393,47
Vz. 63P114020,1010822147,62%2382,26
Chieftain Mk. 6 103485,339822152,38%2994,01
E 65 Zwilling 82566,7612782166,67%2944,22
BT-7 artillery 3648,147332138,10%3810,69
T78 61377,908462152,38%2250,93
M2 Medium Tank3122,251902060,00%394,75
SDP 44 Burza6901,906372050,00%1437,29
STK-2113089,5510832065,00%2152,27
T-703108,051832050,00%232,81
Char Murat 92087,608692055,00%2036,36
Object 244 61671,7511832055,00%3518,97
SU-1527972,116301952,63%1426,44
45TP Habicha71945,689681942,11%2748,94
Jagdpanther71413,746831947,37%1954,84
B.U.G.I.6771,685631952,63%1313,68
M10 Wolverine5454,374531947,37%925,77
Birch Gun468,421591952,63%131,43
Pz.Kpfw. VII102729,5310211963,16%2249,39
MKA 2259,004241963,16%1144,46
M24E2 Super Chaffee 6575,586591963,16%1596,41
SDP wz 66 Grom 82511,4212471968,42%3443,27
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4421,215051947,37%954,46
Gryphon 103079,058941947,37%2106,52
DZT-159 Dragon's Soul 93392,5812791963,16%3400,61
P26/404259,442231833,33%513,75
50TP Tyszkiewicza92429,8312071866,67%2849,05
Hirschkäfer112735,616941833,33%1678,67
GSR 3301 Setter7729,007921850,00%1665,09
VCS 6x6 TS 90 91507,567161833,33%2228,52
T1 HMC281,591101747,06%277,78
Type 97 Chi-Ha3109,591891752,94%235,53
M7 Priest317,06961752,94%177,83
Sturmpanzer II464,591131741,18%29,36
LPT-67 Šelma9861,886301747,06%1079,64
SDP 57 Gowika71686,4110421776,47%3032,88
Panther II81753,009021741,18%2717,17
Tiger (P)7823,415031723,53%839,25
T-804156,472331758,82%524,32
Object 752 92481,8811251764,71%2498,83
KV-220-2 51456,9412901752,94%3567,58
Turtle Mk. I 82393,8211631752,94%2956,54
M4A1 Revalorisé 81750,888941752,94%2375,96
SFAC 105 81803,007591752,94%1639,35
Strv m/40L3108,502231668,75%378,92
Vickers Medium Mk. III353,631181656,25%136,63
SMV CC-5671963,3111411668,75%3761,82
T-26229,75541618,75%0,26
KV-371355,008781662,50%2107,48
Chi-To SP72334,3114101681,25%3846,69
Universal Carrier 2-pdr283,691011631,25%99,50
FV4025 Contriver114313,4411261656,25%2976,33
Leopard 120 Verbessert112944,009741662,50%2671,64
Schwarzpanzer 58 81074,696441637,50%1219,32
Stinger 103682,069711650,00%2649,78
SU-18283,271051546,67%317,71
Felice 92290,4011941580,00%2915,88
PTZ-78112946,809061553,33%1710,44
Kampfpanzer 67103719,0712231566,67%3576,50
AS-XX 40 t113103,6710891573,33%3177,17
TS-54 82200,2711031546,67%2796,74
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5721,678561573,33%1769,79
Ashbringer 102710,537411533,33%1575,09
LT vz. 383100,362481442,86%174,57
T-34-17797,935721435,71%905,99
Type 2597 Chi-Ha3152,431861450,00%429,26
IS-4103688,2911311457,14%3828,29
Coccodrillo 103835,0012551471,43%3634,96
A-4361040,798631457,14%2532,29
Object 268103210,2111111485,71%2372,53
Object 283 92624,0710981457,14%3399,52
KV-5 82191,6411981464,29%2840,35
Stridsyxa 82558,0011501457,14%3228,13
Ashigaru 102330,006291435,71%1411,80
StuG IV 5449,293911450,00%1001,19
Renault FT 75 BS251,46681330,77%30,36
Stuart I-IV3167,462151353,85%597,52
25TP KSUST II5373,384391361,54%925,67
STA-181689,859951369,23%2641,14
Vz. 60S Dravec 104943,7713831361,54%4540,13
Renault FT AC268,381081369,23%245,80
Object 261101705,627711346,15%1401,64
Loyd Gun Carriage228,31971353,85%123,21
M41 Walker Bulldog8853,695481323,08%1371,11
Kampfpanzer 07 P(E) 102905,779031361,54%2950,50
XM66F 81728,859411361,54%2178,03
E 75 TS 82291,3110391361,54%3028,85
Caernarvon Action X 81210,468781353,85%1385,44
P.43 ter7622,675491250,00%872,98
Type 98 Ke-Ni3109,081591241,67%192,91
60TP Lewandowskiego104369,8311781266,67%4364,10
Strv 107-12112564,586571233,33%1291,45
Cruiser Mk. II290,581931258,33%308,49
T23E3 71272,088091241,67%2162,22
AMX 30 B102430,838881258,33%2471,17
Object 780 103268,839611258,33%2857,48
Kunze Panzer 92844,1711381266,67%3163,80
EMIL 1951 81993,9210591266,67%2604,49
Toro 93456,5813501283,33%4312,29
GSOR 1010 FB 82006,588441250,00%2625,78
KV-4 KTTS 81751,759021258,33%2351,80
Progetto CC55 mod. 5482696,7311671154,55%4164,77
Pz.Kpfw. III/IV5234,273061136,36%368,22
M3G FT3166,911791145,45%314,77
T-505122,552381145,45%201,37
AMX 65 t81307,647781154,55%1382,37
XM551 Sheridan101831,007401145,45%2233,76
T6 Medium4783,915971163,64%2244,19
ISU-122-2 81477,366791127,27%1322,78
T2 Light Tank 2475,457821172,73%3040,15
SDT-58 Vlkodav 92341,809001050,00%2361,92
FV380591628,708301040,00%1518,15
M-III-Y82120,2011711070,00%3168,47
GSOR the TANK 92043,009651070,00%2194,09
leKpz M 41 90 mm GF 81326,308751060,00%2543,82
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 31032,5011461050,00%3654,19
Matilda Black Prince 5236,002231040,00%304,77
M4A1 FL 10 6957,505361030,00%1610,55
AMX Canon d'assaut 105 82259,9010401060,00%2729,41
Sentinelle 92981,709441050,00%2954,71
Lorraine 120 Alby 82560,3011231050,00%2440,63
Grant4133,44255944,44%204,86
Type 5 Ke-Ho4185,78167933,33%354,67
Ikv 1035177,22231955,56%292,12
AMX 13 105 AM mle. 505377,11325944,44%613,14
M75108,00296955,56%260,61
SDP 60 Gonkiewicza92507,001108966,67%2791,06
SU-26341,22121966,67%263,72
Pz.Kpfw. I285,78158944,44%171,48
Challenger7764,22684977,78%1147,06
Cavalier5572,11434944,44%1114,36
Waffenträger auf E 100102212,56719955,56%1379,55
AEC Armoured Car5762,00537944,44%1718,16
Pz.Kpfw. 5582712,561371977,78%3265,22
T-34 shielded 51308,671198955,56%4352,51
Jagdtiger Prototype 81480,11829966,67%1396,31
Vz. 58 Medvěd 91912,44861944,44%1373,30
Bofors Tornvagn 82104,221080966,67%2436,75
Cromwell B 61866,671285955,56%5528,55
Object Kust 81620,33740955,56%1700,97
Vickers Medium Mk. I193,1395812,50%269,97
Type 95 Ha-Go2105,63144825,00%237,04
ARL 4461581,881155887,50%3405,66
Carro d'assalto P.8871002,88805862,50%1434,53
DS PZInż5781,25690875,00%2105,96
SU-5494,88119850,00%135,20
G.Pz. Mk. VI (e)2112,50168862,50%704,09
T71 DA7606,50535837,50%1020,28
Object 705A102857,88903837,50%2574,63
Jagdpanzer E 90 92744,001117875,00%2540,70
Obsidian 81764,381286875,00%2965,92
Patton the Tank 91854,38911850,00%2348,00
Valentine II 4168,13266850,00%440,77
AMX M4 mle. 49 81589,25890862,50%2251,18
Strv m/38298,57175757,14%337,94
D1274,86124742,86%100,56
Vickers Mk. E Type B2147,86240771,43%745,17
BV-111113990,431021742,86%2975,44
CC-46 Pancernik 92431,29960757,14%2023,21
Somua SAu 404117,43106714,29%37,96
Somua S353101,43137742,86%31,43
VK 20.01 (D)4219,43264757,14%618,18
Ares 90 C112861,001123757,14%2353,79
KV-1SA 5832,71612728,57%1404,33
T28 Concept 71151,43731728,57%1597,43
Projet Louis 91759,861146771,43%3496,70
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5121,29249742,86%58,74
Yong Bing 92925,141106757,14%2730,41
Vickers Medium Mk. II286,50122666,67%403,72
Durchbruchswagen 24244,673296100,00%698,91
T-602146,50146633,33%435,64
L-60 297,00258633,33%275,30
A-32 4902,0010216100,00%2462,74
UDES 03 Alt 3 92186,00961650,00%2337,35
SU-100Y 61971,331373683,33%6047,00
113 Beijing Opera 102795,67947666,67%2247,55
Fantôme 92317,17877650,00%2237,15
Chi-Ni2156,20239580,00%841,90
Lago4158,00210520,00%233,61
Hotchkiss H352150,00216540,00%549,21
T328599,60760580,00%613,59
AMX 13 F3 AM6858,00700580,00%1380,27
M36 Jackson6651,80432540,00%856,92
Spähpanzer SP I C7662,80880580,00%1417,76
K-91-PT 92582,201034560,00%2963,23
H3 92232,00688520,00%1730,72
Matilda IV 5244,20227540,00%310,44
Strv S1 82131,00693520,00%2768,84
TOG II* 6935,60562520,00%1459,48
Excalibur 61099,00735540,00%1789,07
Gonsalo 81902,60865540,00%1642,48
Chaffee Camouflaged 51152,201150580,00%3827,64
TKS z n.k.m. 20 mm 275,7597425,00%133,86
Pvlvv fm/42241,50114450,00%144,09
KV-48545,75420425,00%318,30
FV224 Chopper71797,251019450,00%2079,65
T 54D 92905,501095450,00%3395,49
IS-2 shielded 71682,501010450,00%2405,30
T-34 with L-11 41018,25952450,00%4503,79
M4-85 5814,00852450,00%2200,68
Lorraine 50 t 92035,5054240,00%1559,95
Light Mk. VIC 2106,75153425,00%345,53
SU-122-44 71564,00722425,00%2131,15
FCM 50 t 81504,25904475,00%1674,78
Rambo 93760,251581475,00%4486,63
M-VII-Y 92532,001061450,00%2421,85
Strv m/425194,33335333,33%209,56
Rinoceronte103333,00854333,33%2381,93
Type 91 Heavy34,33137366,67%261,00
Cruiser Mk. I159,00121366,67%268,04
StuG III Ausf. B475,33124333,33%0,00
Gabler’s Destroyer 5368,33416333,33%881,81
Pz.Sfl. IC 4248,33428366,67%815,46
M48A2 Räumpanzer 83614,6718693100,00%6759,77
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3495,33986366,67%1551,57
M16/43 Sahariano 31189,331268333,33%4540,08
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2825,671111333,33%3230,64
Primo Victoria 82331,331120366,67%2737,69
Type 5 Ka-Ri 83583,6713943100,00%3705,68
SU-85I 52397,671428366,67%7385,65
Dicker Max 6857,6738130,00%1077,63
FCM 2C 31054,001182366,67%5090,85
Eclipse 91780,3368330,00%1328,36
Strv fm/211113,002552100,00%656,16
M22242,503842100,00%1299,50
O-Ho82747,001089250,00%2591,23
T2 Medium Tank263,002042100,00%317,90
SU-76G FT4261,00195250,00%436,94
FV3046306,5014620,00%229,93
IS-3-II91596,00802250,00%1570,68
Object 274a 82220,5013392100,00%2908,13
Convert. Medium Tank T3 3752,5010332100,00%3184,14
IT-3 4784,5050020,00%2337,74
SU-130PM 81946,0010692100,00%2169,39
IS-2M 72248,501137250,00%4046,62
Kanonenjagdpanzer 105 81042,50616250,00%1005,00
Rheinmetall Skorpion G 8200,50266250,00%139,07
Lago M38 3656,0048420,00%1853,46
TBT 91529,5047120,00%988,92
T7 Combat Car 2214,50347250,00%1032,23
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 62106,50123720,00%3801,46
T92 8773,5046920,00%1024,88
T26E3 Eagle 7 72107,001220250,00%4135,12
T-44-100 82150,001217250,00%3944,96
IMT 81463,0048320,00%1140,56
SU-100I 52165,0016502100,00%6243,22
Chi-Go 71884,501001250,00%2323,46
Renault Otsu1131,003281100,00%677,65
T34 83642,0016531100,00%3693,87
Type 97 Te-Ke 2454,0042510,00%2324,40
Grille595,001911100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A30,002410,00%0,00
M-II-Y72673,0022071100,00%6527,57
Pz.Kpfw. 38 (K) 51767,0015601100,00%6551,76
ARMT 52297,0020781100,00%11343,79
AMR 35 2305,007171100,00%1696,82
T-116 31442,0017181100,00%12582,05
M4A3(76)W Sherman 61748,0016701100,00%5069,76
M24 Chaffee No. 594 52851,0019881100,00%17469,88
Škoda T 45 71946,0013611100,00%2840,38
BT-SV 3989,0014001100,00%4086,92
Husarz 84905,0018511100,00%5513,02
AT 15A 7652,0035310,00%570,85
Sexton I 3112,001731100,00%344,29
Pz.Kpfw. T 15 3675,0011361100,00%4485,55
Type 1 Ho-Ni II 42219,0015471100,00%5129,65
Char de transition 6746,008071100,00%1047,89
WZ-111 model 6 84029,0018931100,00%6709,33
AMX 13 (FL 11) 5347,0029910,00%1062,58
Pz.Kpfw. KW I (r) 51369,0011971100,00%3264,41
Krupp-Steyr Waffenträger 71356,0037410,00%1425,62
Udarniy 81854,0058710,00%1693,50
Nergal 82583,0013471100,00%2398,92
Straussler V–4/40 3893,0047710,00%3921,04
KB-52 92031,0012861100,00%1503,98

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 24.04.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.02.2026
Otišao: 23.04.2026
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 21.05.2025
Otišao: 08.02.2026
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.04.2025
Otišao: 21.05.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 02.03.2025
Otišao: 06.04.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.10.2024
Otišao: 27.02.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 20.10.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Novak
Član od: 11.01.2023
Otišao: 19.10.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.02.2022
Pozicija: Novak
Član od: 07.09.2022
Otišao: 20.09.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.02.2022
Otišao: 18.04.2022
Pozicija: Novak
Član od: 30.01.2022
Otišao: 25.02.2022
Pozicija: Novak
Član od: 14.12.2021
Otišao: 14.12.2021
Pozicija: Novak
Član od: 21.08.2022
Otišao: 03.09.2022
Pozicija: Pričuva
Član od: 13.09.2021
Otišao: 29.10.2021
Pozicija: Novak
Član od: 23.01.2022
Otišao: 29.01.2022
Pozicija: Novak
Član od: 09.01.2022
Otišao: 22.01.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 19.04.2022
Otišao: 20.08.2022
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.09.2022
Otišao: 10.01.2023
Pozicija: Novak
Član od: 09.01.2022
Otišao: 22.01.2022
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 05.08.2021
Otišao: 26.08.2021
Pozicija: Novak
Član od: 03.08.2020
Otišao: 04.08.2021
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 03.01.2020
Otišao: 18.06.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 19.06.2020
Otišao: 02.08.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 26.12.2014
Otišao: 02.01.2020