The_Bush_Master

clanlogo
Pozicija: Novak
Član od: 09.08.2026

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke378630085
Ø Razina8,150,000,009,02
Pobjede1893350,00%00,00%00,00%4249,41%
Izgubljene1844848,72%00,00%00,00%4249,41%
Neriješeno4821,27%00,00%00,00%11,18%
Preživjele bitke953125,17%00,00%00,00%1720,00%
Uništenih tenkova333850,8800,0000,001241,46
Odnos razaranja1,180,000,001,82
Otkriveno tenkova400921,0600,0000,00840,99
Počinjena šteta1.380,580,000,002.310,09
Bodovi zauzimanja326880,8600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi150640,4000,0000,00400,47
Iskustvo652,310,000,00895,08
WN71142,620,000,001593,82
WN81519,290,000,002856,50
Ukupno
Bitke37863
Ø Razina8,15
Pobjede1893350,00%
Izgubljene1844848,72%
Neriješeno4821,27%
Preživjele bitke953125,17%
Uništenih tenkova333850,88
Odnos razaranja1,18
Otkriveno tenkova400921,06
Počinjena šteta1.380,58
Bodovi zauzimanja326880,86
Obrambeni bodovi150640,40
Iskustvo652,31
WN71142,62
WN81519,29
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke85
Ø Razina9,02
Pobjede4249,41%
Izgubljene4249,41%
Neriješeno11,18%
Preživjele bitke1720,00%
Uništenih tenkova1241,46
Odnos razaranja1,82
Otkriveno tenkova840,99
Počinjena šteta2.310,09
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi400,47
Iskustvo895,08
WN71593,82
WN82856,50
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke61000
Pobjede3049,18%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3049,18%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,64%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1626,23%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova400,6600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,890,000,000,00
Otkriveno tenkova390,6400,0000,0000,00
Počinjena šteta2.670,700,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi360,5900,0000,0000,00
Iskustvo869,980,000,000,00
Ukupno
Bitke61
Pobjede3049,18%
Izgubljene3049,18%
Neriješeno11,64%
Preživjele bitke1626,23%
Uništenih tenkova400,66
Odnos razaranja0,89
Otkriveno tenkova390,64
Počinjena šteta2.670,70
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi360,59
Iskustvo869,98
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova42,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo34,000,000,000,00
Ukupno
Bitke2
Pobjede00,00%
Izgubljene2100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova42,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo34,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke13000
Pobjede323,08%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene1076,92%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke323,08%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova60,4600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,600,000,000,00
Otkriveno tenkova30,2300,0000,0000,00
Počinjena šteta505,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja20,1500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo232,690,000,000,00
Ukupno
Bitke13
Pobjede323,08%
Izgubljene1076,92%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke323,08%
Uništenih tenkova60,46
Odnos razaranja0,60
Otkriveno tenkova30,23
Počinjena šteta505,92
Bodovi zauzimanja20,15
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo232,69
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1408000
Pobjede64045,45%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene74252,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno261,85%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke39027,70%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6720,4800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,660,000,000,00
Otkriveno tenkova13670,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta616,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja36272,5800,0000,0000,00
Obrambeni bodovi36402,5900,0000,0000,00
Iskustvo389,440,000,000,00
Ukupno
Bitke1408
Pobjede64045,45%
Izgubljene74252,70%
Neriješeno261,85%
Preživjele bitke39027,70%
Uništenih tenkova6720,48
Odnos razaranja0,66
Otkriveno tenkova13670,97
Počinjena šteta616,03
Bodovi zauzimanja36272,58
Obrambeni bodovi36402,59
Iskustvo389,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5069000
Pobjede259151,11%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene247248,77%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno60,12%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke187036,89%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova35600,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,110,000,000,00
Otkriveno tenkova54501,0800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.721,850,000,000,00
Bodovi zauzimanja97351,9200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi180953,5700,0000,0000,00
Iskustvo790,300,000,000,00
Ukupno
Bitke5069
Pobjede259151,11%
Izgubljene247248,77%
Neriješeno60,12%
Preživjele bitke187036,89%
Uništenih tenkova35600,70
Odnos razaranja1,11
Otkriveno tenkova54501,08
Počinjena šteta1.721,85
Bodovi zauzimanja97351,92
Obrambeni bodovi180953,57
Iskustvo790,30
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1345000
Pobjede71553,16%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene61946,02%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno110,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke48736,21%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova11800,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,380,000,000,00
Otkriveno tenkova8360,6200,0000,0000,00
Počinjena šteta2.419,820,000,000,00
Bodovi zauzimanja10000,7400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10160,7600,0000,0000,00
Iskustvo903,160,000,000,00
Ukupno
Bitke1345
Pobjede71553,16%
Izgubljene61946,02%
Neriješeno110,82%
Preživjele bitke48736,21%
Uništenih tenkova11800,88
Odnos razaranja1,38
Otkriveno tenkova8360,62
Počinjena šteta2.419,82
Bodovi zauzimanja10000,74
Obrambeni bodovi10160,76
Iskustvo903,16
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (220)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81965,60982277557,01%2651,95
Bat.-Châtillon 25 t102525,43866143552,61%2294,06
Leopard 1102913,37881101254,84%2611,42
IS7752,16405100748,86%1006,71
T-549625,0645377143,71%416,06
Škoda T 56 81796,8792170653,82%1807,16
Bat.-Châtillon 12 t8476,9937265846,35%705,69
E 65 Zwilling 82258,97110965259,51%2546,87
E 100101766,8064361944,91%1324,77
Manticore101251,1692061256,37%1754,53
T698919,2548861150,25%1212,88
E 759951,0142060542,81%729,60
Progetto M35 mod. 46 81523,1683159552,27%1834,18
ELC EVEN 90 8712,2079857152,36%1474,77
KV-15440,6631756148,84%895,69
Tiger (P)7698,6942655453,97%861,51
AMX 13 909782,3857454548,44%1127,76
DBV-152 103079,1384252454,39%2198,69
Predatore 92689,97101751155,38%2758,36
M1039813,0842449245,73%581,00
Panhard EBR 105101172,7472648150,52%1392,16
IS-38830,0838847940,50%778,98
Kpz. Erich Konzept I 92664,6799547358,77%2617,81
Char Futur 4 91601,3272946542,80%1286,77
TVP T 50/51102284,8777346246,54%1865,12
Object 4168618,3341545545,27%610,22
Tiger II8676,8640445346,36%618,75
XM57 81806,7386944950,78%1778,12
IS-7102504,9994543752,86%2441,96
T54E191300,9854841645,67%1170,94
Centurion Action X102867,8991140955,01%2535,38
Object 277102275,6182436347,93%1883,51
T-109967,7151735241,48%720,54
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5134,6517234641,91%93,79
AltProto AMX 30 81924,95103333959,00%2752,55
A-447518,3540732443,52%607,99
KV-856508,5631431545,08%673,27
Vz. 60S Dravec 103063,27106930559,02%2335,50
T25/27609,2238329448,30%746,90
T297722,4642129056,21%852,05
T110E5102198,2082228847,22%1664,00
Tiger I7708,2339428446,48%823,26
AMX 13 757522,8044128348,41%1026,49
AMX 50 B102628,8587628151,96%2348,27
Object 260 102719,3093128053,21%2245,83
CS-63102516,1886327955,20%2180,87
AMX 13 105101469,1187127655,07%2005,69
T1 Heavy5415,0830627548,36%763,31
Object 140102611,1690427153,14%2449,80
G.W. Tiger9884,4759026246,18%662,16
T-127 3264,8231525647,66%1025,59
STB-1102559,1486025152,59%2298,11
T-1506784,1656624950,20%1372,48
AMX 12 t6377,5336524844,35%882,45
Conqueror91108,4667424344,44%787,43
T71 DA7269,8540824147,72%344,18
T110E4102264,2879724056,25%1696,33
Bat.-Châtillon 25 t AP9595,6658223946,03%408,65
Strv 103B102239,7169723845,38%1549,64
T57 Heavy101664,4058422045,91%1201,60
SU-1006334,4423820539,51%333,15
T328742,8448120546,83%690,28
AT 25346,2728520550,73%774,80
M66331,3827219037,37%240,74
Nashorn6425,8227618541,62%480,72
VK 100.01 (P)81080,7275518348,63%1221,36
T28 Prototype8988,1059218250,00%989,04
VK 36.01 (H)6394,1930118045,56%514,63
M18 Hellcat6137,1721718041,11%32,65
Type 64 61107,4284017858,99%3294,09
T-345188,2321217548,57%306,88
Strv 103-091177,8459717342,20%844,37
Object 25791123,9076117050,00%994,22
T309964,4567316154,66%744,28
CS-5991001,1864616042,50%780,65
AMX M4 mle. 457822,6566115052,00%1053,50
60TP Lewandowskiego102398,4190614855,41%1907,56
IS-2-II8801,7461313745,26%737,49
T216160,1529213647,79%234,46
Ferdinand8540,9638113547,41%356,60
Turtle Mk. I 82151,78113713160,31%2723,14
SU-1527508,6139312448,39%531,60
AMX M4 mle. 5191083,3563012441,94%714,30
AT 86222,2426012345,53%158,63
VK 30.01 (P)6377,9629312241,80%392,64
Mäuschen91298,6371712145,45%1123,36
UDES 038724,5348311839,83%535,42
G.W. E 100101072,1161411547,83%752,82
T803112917,7697211448,25%1979,48
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.432,2318010357,28%155,53
Sturer Emil7515,6338510344,66%512,89
A-436388,6830110142,57%534,60
M75151,1624210049,00%374,10
Caernarvon8774,926479943,43%747,31
M48A5 Patton102738,519089256,52%2564,37
T675155,072189146,15%137,16
T-28473,161429050,00%97,17
Object 705A102224,378439051,11%1838,14
SU-855198,802008948,31%272,21
KV-37845,885648947,19%921,05
Ikv 90 Typ B7646,175628856,82%851,11
Pz.Sfl. IVc5310,902138740,23%486,14
ShPTK-TVP 100 81857,299298764,37%2268,49
A-20536,531608555,29%157,93
SU-85B4143,561678545,88%160,31
VCS 6x6 TS 90 91281,417678545,88%1755,60
Leopard Prototyp A91983,897778140,74%1810,62
Type 71103137,0810557955,70%2840,28
AMX ELC bis5189,062447841,03%391,70
G.W. Tiger (P)8652,865437848,72%598,05
Sturmpanzer II4115,651407753,25%250,01
Black Prince7803,677117350,68%984,36
STG Guard 8987,706547041,43%1087,11
CS-538648,005636743,28%630,36
AMX M4 mle. 54102187,877986048,33%1588,19
SU-86597,085275950,85%696,25
50TP Tyszkiewicza92067,899425560,00%2135,02
Crusader 5.5-in. SP7820,406565545,45%1064,12
E 77 92285,049215442,59%2040,45
Churchill I5256,022685352,83%415,28
M5 Stuart442,431895350,94%100,67
B1465,081365244,23%45,64
AMX 65 t8650,335585150,98%603,33
AMX 67 Imbattable112779,248435145,10%1905,86
XM69 Hacker112704,949835162,75%1989,73
Matilda4242,182554953,06%587,51
Alecto4233,472174959,18%580,21
AMX 50 1008676,775614744,68%529,28
Black Rock 112816,7711054757,45%2173,47
BT-7441,04924634,78%1,46
Object 907 102281,739514461,36%2209,07
Pz.Kpfw. 38 (t)353,071354261,90%186,13
Ikv 65 Alt II6407,983524240,48%471,72
Marder 38T4172,362664250,00%277,52
E 50 Ausf. M102832,059964261,90%2747,20
SMV CC-64 Vipera 8946,296334250,00%893,41
M3 Lee4196,282093943,59%507,34
Churchill VII6776,516523951,28%1421,45
AE Phase I 91807,858733953,85%1796,17
CS-447794,896653850,00%1106,07
Jagdpanzer E 100102452,846993743,24%1694,19
B.U.G.I.6539,534833650,00%750,52
G.W. Panther7511,205513551,43%491,53
Char Murat 91952,747983551,43%1825,57
Object 279 early 102450,0010733562,86%1838,58
TS-54 8964,886493435,29%758,26
T95/FV4201 Chieftain 102186,738353342,42%1378,06
Leichttraktor165,311263240,63%60,71
T1 Cunningham127,551413138,71%0,80
T-46354,451263151,61%110,45
SU-76M4157,231493141,94%211,43
Carro da Combattimento 45 t 101477,465992832,14%794,53
Vickers MBT Mk. 3 102076,897022842,86%1430,47
Valentine AT4178,191592729,63%265,47
Cobra 92008,048212751,85%1819,61
Sturmpanzer I Bison378,541312676,92%269,97
Vickers Medium Mk. III380,001282343,48%70,11
Stridsyxa 82860,1412912268,18%3973,91
BT-2290,441191838,89%189,20
Panzerjäger I244,61741827,78%1,12
KV-26228,722281850,00%191,16
Panhard EBR 75 (FL 10) 81077,007311855,56%1766,28
Cromwell61483,9410991764,71%4062,59
Pz.Kpfw. 35 (t)246,251241650,00%82,83
IS-M8756,815001631,25%592,50
Vercingétorix 92005,888611650,00%1727,48
AT-1273,07751533,33%28,57
Loyd Gun Carriage252,80881540,00%77,56
Hummel6381,505451471,43%534,01
Ikv 1035469,712931435,71%850,60
SFAC 105 81825,547821353,85%1884,12
Renault FT140,33941250,00%84,37
Type 2597 Chi-Ha393,751581250,00%157,01
M2 Medium Tank338,67621216,67%0,00
ISU-1528220,422021216,67%0,00
GSOR the TANK 91922,676951241,67%1728,78
Renault UE 573107,301631060,00%258,60
K-2 81050,208061070,00%1144,10
Vz. 68 Squall 81743,8010641070,00%4887,09
Maus101605,56667944,44%918,97
Tiger 131 6881,11604944,44%1409,00
Grille5149,88209850,00%146,28
S-517987,14728757,14%1348,59
Hotchkiss EBR71517,861039757,14%4281,50
Škoda T 245346,00248616,67%714,79
Renault FT AC260,00151683,33%261,00
Super Conqueror101245,00719650,00%776,29
Durendal 101638,67710650,00%1062,33
D1225,605750,00%0,00
MS-1180,4072540,00%181,32
BZ-75102563,20705520,00%1791,48
SU-100M171304,8010185100,00%1914,44
T 55A 91143,20768560,00%1070,22
Vickers Medium Mk. II2101,75177475,00%515,18
LT vz. 35282,25161450,00%212,86
M7 Priest3140,50117425,00%109,33
Universal Carrier 2-pdr2187,25106425,00%586,43
K-91101297,25683450,00%954,26
Kanonenjagdpanzer 105 82273,251100475,00%2939,67
LTP 3343,50255450,00%1740,48
AMX 13 F3 AM690,33182333,33%0,00
Type 89 I-Go/Chi-Ro253,33129366,67%219,71
Churchill Crocodile 6935,67788366,67%1522,11
Kolohousenka145,00114250,00%79,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer40,003320,00%0,00
T-26255,50162250,00%96,53
T-62A102312,0059820,00%1414,49
Char Mle. 75 91140,5011352100,00%1861,83
T7 Combat Car 298,507620,00%227,83
D2311,001551100,00%261,00
Konštrukta T-34/10071435,0037710,00%1744,52
SU-54101,009710,00%0,00
AMX 38354,005510,00%0,00
CC-46 Pancernik 91289,0035110,00%940,59
Marder II3218,002461100,00%740,07
Pz.Kpfw. I210,001291100,00%261,00
M3 Light 3100,004810,00%173,54
Light Mk. VIC 2333,0018010,00%2123,06
StuG IV 5201,0021510,00%183,61
Super Hellcat 70,0010210,00%0,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Novak
Član od: 09.08.2026
Pozicija: Novak
Član od: 14.06.2026
Otišao: 06.08.2026
Pozicija: Novak
Član od: 20.04.2026
Otišao: 12.06.2026
Pozicija: Novak
Član od: 18.02.2026
Otišao: 19.04.2026
Pozicija: Novak
Član od: 09.11.2025
Otišao: 18.02.2026
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 04.09.2025
Otišao: 07.11.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.08.2025
Otišao: 02.09.2025
Pozicija: Novak
Član od: 22.08.2025
Otišao: 26.08.2025
Pozicija: Novak
Član od: 17.08.2025
Otišao: 23.08.2025
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 03.04.2025
Otišao: 15.08.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.02.2025
Otišao: 02.04.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.10.2024
Otišao: 18.02.2025
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 14.10.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 08.10.2024
Otišao: 14.10.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 21.05.2024
Otišao: 07.10.2024
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 20.05.2024
Pozicija: Časnik za kadrove
Član od: 11.02.2024
Otišao: 20.05.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.02.2016
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Časnik za novačenje
Član od: 12.01.2024
Otišao: 09.02.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 04.12.2014
Otišao: 12.03.2015
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.03.2015
Otišao: 05.04.2015