| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KV-2 | 6 | 548,29 | 419 | 322 | 43,48% | 738,24 | |||||
| S-51 | 7 | 474,92 | 418 | 189 | 40,74% | 314,26 | |||||
| ISU-152 | 8 | 436,34 | 398 | 188 | 46,81% | 243,42 | |||||
| IS | 7 | 565,57 | 472 | 152 | 49,34% | 582,21 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 674,85 | 464 | 125 | 47,20% | 548,24 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 321,29 | 290 | 121 | 42,98% | 537,33 | |||||
| T29 | 7 | 688,64 | 534 | 120 | 50,83% | 719,41 | |||||
| T-43 | 7 | 467,34 | 467 | 96 | 37,50% | 461,23 | |||||
| Challenger | 7 | 367,26 | 354 | 95 | 43,16% | 244,17 | |||||
| T32 | 8 | 586,34 | 477 | 94 | 43,62% | 408,88 | |||||
| Achilles | 6 | 256,38 | 342 | 92 | 42,39% | 202,45 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 103,95 | 215 | 81 | 37,04% | 221,03 | |||||
| A-43 | 6 | 321,98 | 394 | 80 | 52,50% | 491,07 | |||||
| KV-1S | 6 | 279,22 | 353 | 78 | 42,31% | 233,94 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 389,53 | 343 | 76 | 40,79% | 376,35 | |||||
| AT 2 | 5 | 227,04 | 240 | 76 | 47,37% | 320,61 | |||||
| T-34-85 | 6 | 291,53 | 357 | 76 | 46,05% | 335,64 | |||||
| IS-3 | 8 | 437,32 | 475 | 72 | 54,17% | 354,88 | |||||
| SU-8 | 6 | 379,52 | 390 | 64 | 42,19% | 300,75 | |||||
| T-34 | 5 | 265,18 | 344 | 62 | 53,23% | 560,11 | |||||
| A-44 | 7 | 564,89 | 521 | 62 | 40,32% | 609,62 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 408,85 | 405 | 59 | 44,07% | 557,63 | |||||
| KV-1 | 5 | 354,71 | 358 | 56 | 44,64% | 531,77 | |||||
| SU-152 | 7 | 380,52 | 457 | 56 | 53,57% | 393,53 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 176,56 | 252 | 55 | 43,64% | 348,35 | |||||
| Churchill VII | 6 | 553,71 | 622 | 52 | 67,31% | 957,69 | |||||
| M6 | 6 | 229,53 | 370 | 47 | 42,55% | 95,19 | |||||
| Tiger I | 7 | 647,86 | 623 | 37 | 54,05% | 683,22 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 237,89 | 308 | 37 | 43,24% | 359,31 | |||||
| Valentine AT | 4 | 484,27 | 372 | 37 | 54,05% | 1450,36 | |||||
| BT-7 | 4 | 89,97 | 219 | 34 | 41,18% | 62,94 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 187,33 | 293 | 33 | 42,42% | 280,88 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 289,94 | 358 | 32 | 37,50% | 321,27 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 571,69 | 503 | 32 | 46,88% | 783,66 | |||||
| T6 Medium | 4 | 356,61 | 274 | 31 | 29,03% | 650,33 | |||||
| T-28 | 4 | 328,90 | 281 | 30 | 60,00% | 1021,35 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 166,00 | 223 | 29 | 58,62% | 309,88 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 795,70 | 599 | 23 | 34,78% | 760,65 | |||||
| AMX 40 | 4 | 170,18 | 308 | 22 | 68,18% | 632,19 | |||||
| Cromwell B | 6 | 214,50 | 325 | 20 | 30,00% | 86,61 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 336,82 | 334 | 17 | 58,82% | 1010,58 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 799,40 | 768 | 15 | 73,33% | 943,10 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 158,00 | 257 | 15 | 60,00% | 589,39 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 140,46 | 249 | 13 | 46,15% | 157,82 | |||||
| Object 416 | 8 | 271,45 | 345 | 11 | 18,18% | 26,98 | |||||
| AMX 38 | 3 | 54,33 | 91 | 6 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 344,67 | 377 | 6 | 50,00% | 970,60 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 197,75 | 387 | 4 | 50,00% | 592,71 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 327,25 | 432 | 4 | 50,00% | 146,78 | |||||
| AMX 13 (FL 11) | 5 | 153,00 | 262 | 3 | 66,67% | 443,69 | |||||
| BT-5 | 3 | 1098,67 | 836 | 3 | 66,67% | 3816,92 | |||||
| Bishop | 5 | 48,00 | 214 | 3 | 66,67% | 251,06 | |||||
| M14/41 | 2 | 388,00 | 212 | 3 | 0,00% | 1220,70 | |||||
| Valentine | 3 | 1094,50 | 1018 | 2 | 100,00% | 8260,10 | |||||
| FCM 36 | 2 | 82,00 | 211 | 2 | 50,00% | 200,65 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 0,00 | 280 | 2 | 50,00% | 112,29 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 205,50 | 567 | 2 | 100,00% | 264,10 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1465,00 | 462 | 2 | 50,00% | 1244,09 | |||||
| Chi-Go | 7 | 894,00 | 821 | 1 | 100,00% | 981,72 | |||||
| TS-5 | 8 | 386,00 | 209 | 1 | 0,00% | 76,60 | |||||
| FCM 2C | 3 | 334,00 | 221 | 1 | 0,00% | 701,57 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 281,00 | 217 | 1 | 0,00% | 7,97 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 214,00 | 297 | 1 | 100,00% | 968,64 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 60,00 | 49 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 591,00 | 590 | 1 | 0,00% | 1773,28 |
TheProphetHUN
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 3163 | 0 | 121 | 447 | ||||
| Ø Razina | 6,17 | 0,00 | 7,25 | 6,83 | ||||
| Pobjede | 1444 | 45,65% | 0 | 0,00% | 56 | 46,28% | 212 | 47,43% |
| Izgubljene | 1666 | 52,67% | 0 | 0,00% | 64 | 52,89% | 229 | 51,23% |
| Neriješeno | 53 | 1,68% | 0 | 0,00% | 1 | 0,83% | 6 | 1,34% |
| Preživjele bitke | 631 | 19,95% | 0 | 0,00% | 24 | 19,83% | 92 | 20,58% |
| Uništenih tenkova | 1210 | 0,38 | 0 | 0,00 | 48 | 0,40 | 181 | 0,40 |
| Odnos razaranja | 0,48 | 0,00 | 0,49 | 0,51 | ||||
| Otkriveno tenkova | 2028 | 0,64 | 0 | 0,00 | 63 | 0,52 | 301 | 0,67 |
| Počinjena šteta | 419,83 | 0,00 | 622,42 | 604,88 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 2098 | 0,66 | 0 | 0,00 | 53 | 0,44 | 294 | 0,66 |
| Obrambeni bodovi | 211 | 0,07 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 65 | 0,15 |
| Iskustvo | 396,97 | 0,00 | 587,89 | 548,32 | ||||
| WN7 | 479,55 | 0,00 | 517,71 | 590,89 | ||||
| WN8 | 458,92 | 0,00 | 583,69 | 669,76 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 3163 | |
| Ø Razina | 6,17 | |
| Pobjede | 1444 | 45,65% |
| Izgubljene | 1666 | 52,67% |
| Neriješeno | 53 | 1,68% |
| Preživjele bitke | 631 | 19,95% |
| Uništenih tenkova | 1210 | 0,38 |
| Odnos razaranja | 0,48 | |
| Otkriveno tenkova | 2028 | 0,64 |
| Počinjena šteta | 419,83 | |
| Bodovi zauzimanja | 2098 | 0,66 |
| Obrambeni bodovi | 211 | 0,07 |
| Iskustvo | 396,97 | |
| WN7 | 479,55 | |
| WN8 | 458,92 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Ø Razina | 0,00 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 121 | |
| Ø Razina | 7,25 | |
| Pobjede | 56 | 46,28% |
| Izgubljene | 64 | 52,89% |
| Neriješeno | 1 | 0,83% |
| Preživjele bitke | 24 | 19,83% |
| Uništenih tenkova | 48 | 0,40 |
| Odnos razaranja | 0,49 | |
| Otkriveno tenkova | 63 | 0,52 |
| Počinjena šteta | 622,42 | |
| Bodovi zauzimanja | 53 | 0,44 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 587,89 | |
| WN7 | 517,71 | |
| WN8 | 583,69 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 447 | |
| Ø Razina | 6,83 | |
| Pobjede | 212 | 47,43% |
| Izgubljene | 229 | 51,23% |
| Neriješeno | 6 | 1,34% |
| Preživjele bitke | 92 | 20,58% |
| Uništenih tenkova | 181 | 0,40 |
| Odnos razaranja | 0,51 | |
| Otkriveno tenkova | 301 | 0,67 |
| Počinjena šteta | 604,88 | |
| Bodovi zauzimanja | 294 | 0,66 |
| Obrambeni bodovi | 65 | 0,15 |
| Iskustvo | 548,32 | |
| WN7 | 590,89 | |
| WN8 | 669,76 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen