TheLastSpartan2000

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.02.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke31516059428
Ø Razina8,560,008,479,28
Pobjede1596950,67%00,00%2237,29%20648,13%
Izgubljene1512147,98%00,00%3559,32%21550,23%
Neriješeno4261,35%00,00%23,39%71,64%
Preživjele bitke633120,09%00,00%711,86%8620,09%
Uništenih tenkova235180,7500,00350,593000,70
Odnos razaranja0,930,000,670,88
Otkriveno tenkova494951,5700,001011,716041,41
Počinjena šteta1.357,740,001.577,581.652,11
Bodovi zauzimanja185450,5900,00641,081870,44
Obrambeni bodovi98370,3100,00180,31340,08
Iskustvo737,930,00752,46786,61
WN71093,530,00931,291005,49
WN81377,280,001500,771403,28
Ukupno
Bitke31516
Ø Razina8,56
Pobjede1596950,67%
Izgubljene1512147,98%
Neriješeno4261,35%
Preživjele bitke633120,09%
Uništenih tenkova235180,75
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova494951,57
Počinjena šteta1.357,74
Bodovi zauzimanja185450,59
Obrambeni bodovi98370,31
Iskustvo737,93
WN71093,53
WN81377,28
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke59
Ø Razina8,47
Pobjede2237,29%
Izgubljene3559,32%
Neriješeno23,39%
Preživjele bitke711,86%
Uništenih tenkova350,59
Odnos razaranja0,67
Otkriveno tenkova1011,71
Počinjena šteta1.577,58
Bodovi zauzimanja641,08
Obrambeni bodovi180,31
Iskustvo752,46
WN7931,29
WN81500,77
Zadnjih 30 dana
Bitke428
Ø Razina9,28
Pobjede20648,13%
Izgubljene21550,23%
Neriješeno71,64%
Preživjele bitke8620,09%
Uništenih tenkova3000,70
Odnos razaranja0,88
Otkriveno tenkova6041,41
Počinjena šteta1.652,11
Bodovi zauzimanja1870,44
Obrambeni bodovi340,08
Iskustvo786,61
WN71005,49
WN81403,28
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke111000
Pobjede5751,35%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5347,75%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno10,90%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3733,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova690,6200,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova550,5000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.609,670,000,000,00
Bodovi zauzimanja710,6400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1111,0000,0000,0000,00
Iskustvo798,730,000,000,00
Ukupno
Bitke111
Pobjede5751,35%
Izgubljene5347,75%
Neriješeno10,90%
Preživjele bitke3733,33%
Uništenih tenkova690,62
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova550,50
Počinjena šteta1.609,67
Bodovi zauzimanja710,64
Obrambeni bodovi1111,00
Iskustvo798,73
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke12000
Pobjede758,33%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene541,67%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke325,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova110,9200,0000,0000,00
Odnos razaranja1,220,000,000,00
Otkriveno tenkova100,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta888,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo724,670,000,000,00
Ukupno
Bitke12
Pobjede758,33%
Izgubljene541,67%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke325,00%
Uništenih tenkova110,92
Odnos razaranja1,22
Otkriveno tenkova100,83
Počinjena šteta888,17
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo724,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke0000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene00,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova00,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta0,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo0,000,000,000,00
Ukupno
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke3000
Pobjede00,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3100,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke00,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova31,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta954,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi10,3300,0000,0000,00
Iskustvo154,000,000,000,00
Ukupno
Bitke3
Pobjede00,00%
Izgubljene3100,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova31,00
Počinjena šteta954,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi10,33
Iskustvo154,00
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke875000
Pobjede45051,43%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene42548,57%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke32737,37%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova6880,7900,0000,0000,00
Odnos razaranja1,260,000,000,00
Otkriveno tenkova8470,9700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.350,960,000,000,00
Bodovi zauzimanja14651,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi36384,1600,0000,0000,00
Iskustvo871,210,000,000,00
Ukupno
Bitke875
Pobjede45051,43%
Izgubljene42548,57%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke32737,37%
Uništenih tenkova6880,79
Odnos razaranja1,26
Otkriveno tenkova8470,97
Počinjena šteta1.350,96
Bodovi zauzimanja14651,67
Obrambeni bodovi36384,16
Iskustvo871,21
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke477000
Pobjede21545,07%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene25753,88%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno51,05%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke13528,30%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova2540,5300,0000,0000,00
Odnos razaranja0,740,000,000,00
Otkriveno tenkova3590,7500,0000,0000,00
Počinjena šteta969,040,000,000,00
Bodovi zauzimanja5021,0500,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2600,5500,0000,0000,00
Iskustvo590,070,000,000,00
Ukupno
Bitke477
Pobjede21545,07%
Izgubljene25753,88%
Neriješeno51,05%
Preživjele bitke13528,30%
Uništenih tenkova2540,53
Odnos razaranja0,74
Otkriveno tenkova3590,75
Počinjena šteta969,04
Bodovi zauzimanja5021,05
Obrambeni bodovi2600,55
Iskustvo590,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke83000
Pobjede2024,10%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6274,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno11,20%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1619,28%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova420,5100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova480,5800,0000,0000,00
Počinjena šteta1.087,660,000,000,00
Bodovi zauzimanja350,4200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi70,0800,0000,0000,00
Iskustvo423,470,000,000,00
Ukupno
Bitke83
Pobjede2024,10%
Izgubljene6274,70%
Neriješeno11,20%
Preživjele bitke1619,28%
Uništenih tenkova420,51
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova480,58
Počinjena šteta1.087,66
Bodovi zauzimanja350,42
Obrambeni bodovi70,08
Iskustvo423,47
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (149)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
Rheinmetall Skorpion G 81317,39726391750,29%1399,31
BZ-176 81851,251018388957,96%2152,30
T57 Heavy102125,97797296048,48%1672,57
IS-381416,67812209554,94%1870,54
T-100 LT10639,28650185747,44%572,41
TVP T 50/51101617,63710178346,94%1195,17
ELC EVEN 90 8534,13675140649,29%932,28
Vz. 55102068,2677779449,37%1630,15
Object 277101341,2868276446,60%949,95
60TP Lewandowskiego101604,9972170748,09%1088,51
GSOR 1008 81372,3476359454,21%1423,24
T54E191375,0766650751,48%1263,64
T110E3102245,6782349753,72%1755,82
STB-1101027,0261244842,63%598,90
T-54 first prototype 81081,1876342449,29%1379,51
KV-856659,1849542050,48%1078,74
Progetto M35 mod. 46 81344,2077941149,15%1574,02
Super Conqueror102190,9680639346,56%1796,06
T-54 ltwt.9339,8050337547,20%272,20
Object 140101596,6973634847,70%1209,07
IS7910,1351533154,38%1312,81
FV4201 Chieftain Proto 91531,8378427951,25%1456,00
T-109787,0958325547,45%551,32
122 TM 81265,9273124045,83%1387,32
T6981036,6471422453,57%1381,69
Tiger-Maus 91872,5988721459,35%1862,99
AMX 50 B102002,8577920147,26%1493,40
ISU-152K 8950,7359019545,13%848,74
Char Futur 4 91417,5573916452,44%1194,26
T110E4102156,9482216355,21%1601,93
Grille 15101880,6965816146,58%1380,73
MT-256211,4746715947,17%418,71
LTTB8335,4051815442,86%355,47
T216264,3550315354,90%608,66
T71 DA7474,5257514948,99%794,15
Object 703 Version II 81569,3096614560,00%1827,22
M40/M4381038,4964613247,73%1128,69
T-34-85M 61256,6392113156,49%2421,64
53TP Markowskiego8856,1560512343,90%796,49
T42 8813,3660612043,33%865,43
STA-18670,9757211541,74%640,06
CS-63101381,1374210753,27%1003,89
50TP Tyszkiewicza9941,026059943,43%622,01
FV4005 Stage II101237,715989546,32%759,13
KV-1S6495,975159453,19%874,85
XM66F 81392,927539350,54%1453,03
Object 25791159,736808944,94%928,74
M75270,253698844,32%830,29
Chieftain/T95 8653,515718843,18%603,24
ShPTK-TVP 100 81033,126918651,16%1072,88
T-832 81497,958438448,81%1504,40
Type 619884,526088345,78%653,07
M446630,075298149,38%1040,77
KV-15429,054727861,54%942,37
Type 5 Chi-Ri7477,115637150,70%615,97
M127653,995677051,43%690,57
45TP Habicha7742,436376759,70%1027,98
STG Guard 8920,446316642,42%901,67
M53/M5591021,695695944,07%769,32
40TP Habicha6432,744035839,66%558,41
Bat.-Châtillon Bourrasque 81135,047395651,79%1299,61
T-345299,694065251,92%664,88
AMX 12 t6244,904675253,85%504,41
AMX ELC bis5135,603975250,00%269,40
Sexton II3157,102575158,82%634,20
Strv S1 81187,116174542,22%1168,23
M47 Iron Arnie 81165,397554454,55%1255,26
T-284228,123214254,76%660,19
FV230 Canopener102285,438474245,24%1630,06
M415417,074374173,17%680,02
SMV CC-567908,056654060,00%1326,83
M5 Stuart478,983014065,00%230,46
Covenanter5191,003194042,50%412,44
T-804150,133194052,50%451,20
Waffenträger auf E 100101496,085984042,50%803,79
Type 64 6392,975073844,74%818,54
M8A14472,113903650,00%1162,93
Type 4 Chi-To6492,714393534,29%697,24
Semovente M43 Bassotto6744,625343447,06%1202,54
Char Mle. 75 9593,615483135,48%500,94
M3 Stuart3101,233203053,33%275,16
Type 3 Chi-Nu5360,133503040,00%744,09
Pz.Kpfw. III Ausf. E397,332093046,67%109,95
Dicker Max 6509,004102751,85%730,92
G.W. Tiger (P)8884,925962646,15%932,62
Bishop5267,382372433,33%290,61
Birch Gun4149,742032352,17%401,23
EMIL 1951 81129,188322268,18%1229,49
Super Hellcat 7434,414632250,00%438,28
25TP KSUST II5324,713622147,62%606,95
SU-130PM 81567,717382138,10%1609,19
T-463171,351952045,00%610,04
Leichttraktor1158,833021883,33%933,93
Pz.Kpfw. III Ausf. J4174,822851729,41%220,13
FV215b (183) 101303,886521752,94%898,11
AMX 383134,402611540,00%196,64
Cruiser Mk. III3204,402401553,33%968,38
Pz.Kpfw. II2192,214031457,14%871,09
T-103 81165,146651442,86%1141,29
T3091501,857161346,15%1186,20
T-703112,462661361,54%352,87
Kampfpanzer 07 P(E) 101617,696531330,77%956,57
M10 Wolverine5505,254341266,67%1080,80
Caernarvon Action X 8676,505611233,33%476,64
GSOR 1010 FB 8476,176481266,67%476,34
14TP4285,363111154,55%1003,76
T-34-856615,455901163,64%1169,79
MS-11446,456611190,91%4276,77
AMX 13 F3 AM6714,277081181,82%1105,96
Pz.Kpfw. I Ausf. C3132,003271136,36%428,26
B14206,103451060,00%547,75
SU-76M4159,101641050,00%273,54
IS-7102162,206911020,00%1528,26
Cruiser Mk. IV4112,89292977,78%350,70
StuG III Ausf. B4402,00373955,56%1047,70
T54 Heavy Tank 91175,78733955,56%1025,78
Panther7901,25614837,50%1438,75
Loyd Gun Carriage2106,88242862,50%677,87
D23130,00265757,14%365,07
Panzerjäger I2132,57162728,57%250,06
Pz.Kpfw. I292,50296666,67%417,78
Object 752 91394,00877666,67%1230,99
Cavalier5467,20397540,00%813,40
Tetrarch 2136,40249560,00%614,32
Somua SM 81597,80842540,00%1670,46
Type 62 7237,75409450,00%326,33
AMX 404168,75405450,00%507,22
AT-12292,50349475,00%1409,55
Marder II3178,50204425,00%302,99
T-602171,00276450,00%668,52
Cobra 9496,50336425,00%110,61
Vickers Medium Mk. I1147,67253366,67%855,32
Renault FT1142,00478366,67%964,94
T-262505,336813100,00%3882,42
M36 Jackson6609,33413333,33%742,21
T-549774,678453100,00%681,72
FV224 Chopper7738,33759366,67%784,80
T-50-2 649,00262333,33%0,00
T1 Cunningham158,502002100,00%346,54
M2 Light2305,50580250,00%1383,52
VK 30.02 (D)71141,0060020,00%1887,10
Jagdpanzer E 10010604,00590250,00%243,61
Renault R35256,50214250,00%72,35
AMX ELC 901 6470,006282100,00%1315,89
Matilda4302,004371100,00%792,88
Renault NC-311115,002471100,00%704,37
D12222,004461100,00%1182,74
M24E2 Super Chaffee 6320,0015510,00%523,74
Straussler V–4/40 3673,0010311100,00%3639,15

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 27.02.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 27.02.2023
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Pričuva
Član od: 29.11.2020
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.07.2016
Otišao: 08.10.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.10.2016
Otišao: 27.11.2020