| Ime tenka | M | Tip | Nacija | Razina | Ø Šteta | Ø XP | Bitke | Pobjede | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pz.Kpfw. T 25 | 5 | 751,33 | 571 | 175 | 58,86% | 2549,25 | |||||
| KV-85 | 6 | 1020,87 | 573 | 122 | 60,66% | 2165,70 | |||||
| T20 | 7 | 830,43 | 643 | 111 | 51,35% | 1179,08 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1343,23 | 764 | 99 | 52,53% | 1125,57 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 957,54 | 623 | 93 | 49,46% | 2109,67 | |||||
| T29 | 7 | 1140,85 | 606 | 91 | 59,34% | 1588,25 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 942,51 | 662 | 90 | 61,11% | 1287,69 | |||||
| Pz.Kpfw. S35 739 (f) | 3 | 701,33 | 933 | 89 | 68,54% | 2324,38 | |||||
| Churchill III | 5 | 774,47 | 754 | 88 | 50,00% | 1972,58 | |||||
| T32 | 8 | 1169,13 | 718 | 82 | 56,10% | 1261,41 | |||||
| Leo | 7 | 575,25 | 594 | 77 | 59,74% | 828,35 | |||||
| IS | 7 | 951,84 | 642 | 73 | 43,84% | 1139,17 | |||||
| T-34-85 | 6 | 802,10 | 603 | 70 | 44,29% | 1523,50 | |||||
| Progetto CC55 mod. 54 | 8 | 1138,49 | 749 | 65 | 52,31% | 1144,77 | |||||
| T-34 | 5 | 677,45 | 575 | 64 | 67,19% | 2349,84 | |||||
| P.43 bis | 6 | 706,16 | 563 | 62 | 45,16% | 1227,98 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1032,52 | 677 | 61 | 44,26% | 950,28 | |||||
| KV-1 | 5 | 823,29 | 618 | 58 | 58,62% | 2395,31 | |||||
| M41 | 5 | 877,57 | 356 | 53 | 43,40% | 1487,46 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 1055,85 | 604 | 52 | 61,54% | 2381,94 | |||||
| T26E5 Patriot | 8 | 1152,00 | 815 | 51 | 52,94% | 1430,08 | |||||
| M6 | 6 | 1081,72 | 594 | 50 | 56,00% | 2104,29 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 670,52 | 600 | 50 | 70,00% | 2288,55 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 741,04 | 455 | 50 | 62,00% | 2099,56 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 765,38 | 654 | 50 | 60,00% | 1695,50 | |||||
| Black Prince | 7 | 849,44 | 773 | 48 | 54,17% | 1098,45 | |||||
| M7 Priest | 3 | 737,70 | 328 | 47 | 48,94% | 2311,69 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 767,61 | 681 | 44 | 72,73% | 2746,69 | |||||
| T-28 | 4 | 510,93 | 356 | 43 | 65,12% | 1993,45 | |||||
| Comet | 7 | 719,74 | 630 | 43 | 48,84% | 1046,16 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 363,55 | 409 | 42 | 45,24% | 1323,47 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1014,28 | 696 | 39 | 56,41% | 2160,73 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 782,92 | 575 | 38 | 60,53% | 2246,43 | |||||
| Pawlack Tank | 6 | 764,89 | 589 | 38 | 44,74% | 1113,78 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 736,36 | 485 | 36 | 44,44% | 1657,46 | |||||
| Strv 74 | 6 | 653,64 | 512 | 36 | 44,44% | 1102,54 | |||||
| Churchill I | 5 | 765,75 | 576 | 36 | 50,00% | 1996,74 | |||||
| T-34-85M | 6 | 680,44 | 629 | 36 | 61,11% | 1153,88 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 850,50 | 533 | 36 | 38,89% | 1036,49 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 929,53 | 651 | 34 | 58,82% | 1096,43 | |||||
| M7 | 5 | 571,44 | 428 | 34 | 61,76% | 2515,34 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 827,55 | 667 | 33 | 66,67% | 2211,78 | |||||
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1051,84 | 655 | 31 | 48,39% | 1224,75 | |||||
| XM66F | 8 | 1240,00 | 637 | 30 | 60,00% | 1275,44 | |||||
| T2 Light Tank | 2 | 292,83 | 464 | 30 | 43,33% | 1648,33 | |||||
| Cromwell | 6 | 773,29 | 707 | 28 | 64,29% | 1565,04 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1012,23 | 839 | 26 | 73,08% | 2081,57 | |||||
| M3 Lee | 4 | 628,08 | 494 | 26 | 61,54% | 3476,91 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1321,00 | 748 | 25 | 56,00% | 1386,60 | |||||
| Caernarvon | 8 | 905,60 | 676 | 25 | 48,00% | 798,75 | |||||
| WZ-131G FT | 6 | 793,96 | 588 | 25 | 48,00% | 1397,15 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 610,13 | 516 | 24 | 50,00% | 998,34 | |||||
| AT 2 | 5 | 620,08 | 542 | 24 | 66,67% | 1643,03 | |||||
| M44 | 6 | 615,54 | 490 | 24 | 50,00% | 1029,96 | |||||
| P.43 | 5 | 562,96 | 554 | 23 | 73,91% | 1652,52 | |||||
| Valentine AT | 4 | 695,87 | 421 | 23 | 47,83% | 1941,19 | |||||
| Wespe | 3 | 419,73 | 279 | 22 | 45,45% | 1774,82 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 494,09 | 482 | 22 | 63,64% | 543,66 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 623,29 | 560 | 21 | 57,14% | 1752,19 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 218,48 | 304 | 21 | 61,90% | 864,68 | |||||
| IS-3 | 8 | 829,81 | 582 | 21 | 42,86% | 689,73 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 412,67 | 405 | 21 | 52,38% | 1632,04 | |||||
| A-20 | 5 | 247,20 | 329 | 20 | 55,00% | 844,14 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 169,05 | 455 | 20 | 55,00% | 398,36 | |||||
| TS-5 | 8 | 878,90 | 708 | 20 | 50,00% | 732,10 | |||||
| Cavalier | 5 | 353,42 | 337 | 19 | 42,11% | 576,25 | |||||
| IS-2M | 7 | 1135,89 | 591 | 19 | 36,84% | 1225,93 | |||||
| M37 | 4 | 590,06 | 301 | 18 | 50,00% | 2742,79 | |||||
| 60G FT | 5 | 648,72 | 473 | 18 | 50,00% | 1483,14 | |||||
| CS-52 LIS | 8 | 1261,83 | 766 | 18 | 50,00% | 1434,47 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 523,06 | 655 | 18 | 55,56% | 1539,68 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 230,41 | 320 | 17 | 64,71% | 845,86 | |||||
| AT 15A | 7 | 848,24 | 651 | 17 | 41,18% | 1012,76 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 410,31 | 434 | 16 | 56,25% | 985,36 | |||||
| Panther | 7 | 882,94 | 652 | 16 | 62,50% | 1478,75 | |||||
| Object 274a | 8 | 603,38 | 625 | 16 | 50,00% | 559,06 | |||||
| Matilda | 4 | 520,40 | 454 | 15 | 60,00% | 1597,78 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 195,00 | 365 | 15 | 46,67% | 709,79 | |||||
| T-46 | 3 | 274,60 | 360 | 15 | 66,67% | 1531,75 | |||||
| SU-76G FT | 4 | 578,60 | 470 | 15 | 73,33% | 1509,07 | |||||
| Achilles | 6 | 926,67 | 513 | 15 | 40,00% | 1465,72 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 956,13 | 680 | 15 | 53,33% | 1639,31 | |||||
| Tiger I | 7 | 1279,71 | 727 | 14 | 42,86% | 1512,28 | |||||
| Löwe | 8 | 1079,92 | 959 | 13 | 76,92% | 1295,17 | |||||
| P26/40 | 4 | 749,92 | 651 | 12 | 58,33% | 2712,42 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1533,25 | 774 | 12 | 41,67% | 2503,40 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 373,92 | 404 | 12 | 50,00% | 1365,93 | |||||
| T14 | 5 | 610,00 | 438 | 11 | 36,36% | 1172,51 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 299,00 | 414 | 11 | 45,45% | 729,05 | |||||
| M-II-Y | 7 | 1364,45 | 741 | 11 | 36,36% | 1642,28 | |||||
| Object 252U | 8 | 1657,27 | 953 | 11 | 81,82% | 2191,12 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 657,56 | 446 | 9 | 66,67% | 1863,24 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 305,88 | 310 | 8 | 25,00% | 1132,78 | |||||
| T-43 | 7 | 1222,63 | 985 | 8 | 75,00% | 2465,06 | |||||
| Lago | 4 | 671,29 | 551 | 7 | 57,14% | 2401,33 | |||||
| T1 HMC | 2 | 414,14 | 264 | 7 | 42,86% | 2892,63 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 357,14 | 287 | 7 | 28,57% | 2260,88 | |||||
| Grille | 5 | 644,71 | 391 | 7 | 28,57% | 1127,70 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 385,86 | 359 | 7 | 28,57% | 1847,35 | |||||
| Tiger 131 | 6 | 1129,43 | 694 | 7 | 42,86% | 2020,35 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 500,50 | 401 | 6 | 50,00% | 1792,29 | |||||
| M103 | 9 | 1350,67 | 889 | 6 | 66,67% | 1297,11 | |||||
| M8A1 | 4 | 500,83 | 231 | 6 | 0,00% | 1053,53 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 341,83 | 451 | 6 | 66,67% | 2263,46 | |||||
| M3 Light | 3 | 324,67 | 596 | 6 | 100,00% | 2072,74 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 737,20 | 747 | 5 | 60,00% | 946,53 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 390,40 | 382 | 5 | 60,00% | 1132,22 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 662,00 | 461 | 4 | 50,00% | 2552,47 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1071,75 | 586 | 4 | 25,00% | 1615,74 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 2123,25 | 865 | 4 | 50,00% | 2676,35 | |||||
| Nashorn | 6 | 1070,00 | 511 | 4 | 50,00% | 1796,73 | |||||
| TOG II* | 6 | 1006,75 | 740 | 4 | 100,00% | 2235,26 | |||||
| AE Phase I | 9 | 3090,50 | 1037 | 4 | 75,00% | 3605,69 | |||||
| BT-7 | 4 | 378,33 | 698 | 3 | 100,00% | 1810,91 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 410,00 | 423 | 3 | 33,33% | 2764,82 | |||||
| AMX 13 105 AM mle. 50 | 5 | 342,67 | 327 | 3 | 66,67% | 701,10 | |||||
| Cromwell B | 6 | 575,00 | 802 | 3 | 66,67% | 1142,97 | |||||
| Renault FT | 1 | 197,00 | 284 | 2 | 50,00% | 1102,62 | |||||
| DS PZInż | 5 | 200,50 | 239 | 2 | 50,00% | 252,03 | |||||
| Valentine | 3 | 420,00 | 564 | 2 | 100,00% | 1949,24 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 758,00 | 445 | 2 | 0,00% | 237,65 | |||||
| Semovente M41 | 5 | 906,50 | 709 | 2 | 100,00% | 2550,49 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1478,00 | 1166 | 2 | 100,00% | 1886,37 | |||||
| T1E6 | 2 | 90,50 | 158 | 2 | 0,00% | 170,80 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 190,00 | 200 | 1 | 100,00% | 1039,71 | |||||
| Pudel | 6 | 247,00 | 140 | 1 | 0,00% | 125,99 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 230,00 | 445 | 1 | 100,00% | 1575,19 | |||||
| BT-2 | 2 | 664,00 | 1116 | 1 | 100,00% | 5494,85 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 1663,00 | 1184 | 1 | 100,00% | 8501,97 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1391,00 | 1307 | 1 | 100,00% | 1921,01 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 425,00 | 826 | 1 | 100,00% | 2631,37 | |||||
| MS-1 | 1 | 86,00 | 295 | 1 | 100,00% | 478,83 | |||||
| Progetto C50 mod. 66 | 9 | 3057,00 | 1257 | 1 | 100,00% | 3192,85 | |||||
| T-26 | 2 | 369,00 | 642 | 1 | 100,00% | 2814,50 | |||||
| SDT-58 Vlkodav | 9 | 1854,00 | 1100 | 1 | 100,00% | 1824,26 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 356,00 | 621 | 1 | 100,00% | 775,17 | |||||
| Light Mk. VIC | 2 | 54,00 | 54 | 1 | 0,00% | 6,91 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 267,00 | 300 | 1 | 0,00% | 237,86 |
TankGremlin
Sveukupna statistika
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 3701 | 0 | 10 | 26 | ||||
| Ø Razina | 5,88 | 0,00 | 7,10 | 6,73 | ||||
| Pobjede | 2037 | 55,04% | 0 | 0,00% | 6 | 60,00% | 17 | 65,38% |
| Izgubljene | 1607 | 43,42% | 0 | 0,00% | 4 | 40,00% | 8 | 30,77% |
| Neriješeno | 57 | 1,54% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 3,85% |
| Preživjele bitke | 1433 | 38,72% | 0 | 0,00% | 6 | 60,00% | 14 | 53,85% |
| Uništenih tenkova | 3870 | 1,05 | 0 | 0,00 | 9 | 0,90 | 27 | 1,04 |
| Odnos razaranja | 1,71 | 0,00 | 2,25 | 2,25 | ||||
| Otkriveno tenkova | 3195 | 0,86 | 0 | 0,00 | 7 | 0,70 | 22 | 0,85 |
| Počinjena šteta | 820,33 | 0,00 | 1.206,10 | 1.270,92 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 5749 | 1,55 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 11 | 0,42 |
| Obrambeni bodovi | 2444 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 5 | 0,19 |
| Iskustvo | 599,95 | 0,00 | 771,20 | 822,27 | ||||
| WN7 | 1273,53 | 0,00 | 1246,87 | 1465,92 | ||||
| WN8 | 1564,74 | 0,00 | 1612,27 | 2040,80 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 3701 | |
| Ø Razina | 5,88 | |
| Pobjede | 2037 | 55,04% |
| Izgubljene | 1607 | 43,42% |
| Neriješeno | 57 | 1,54% |
| Preživjele bitke | 1433 | 38,72% |
| Uništenih tenkova | 3870 | 1,05 |
| Odnos razaranja | 1,71 | |
| Otkriveno tenkova | 3195 | 0,86 |
| Počinjena šteta | 820,33 | |
| Bodovi zauzimanja | 5749 | 1,55 |
| Obrambeni bodovi | 2444 | 0,66 |
| Iskustvo | 599,95 | |
| WN7 | 1273,53 | |
| WN8 | 1564,74 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Ø Razina | 0,00 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 10 | |
| Ø Razina | 7,10 | |
| Pobjede | 6 | 60,00% |
| Izgubljene | 4 | 40,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 6 | 60,00% |
| Uništenih tenkova | 9 | 0,90 |
| Odnos razaranja | 2,25 | |
| Otkriveno tenkova | 7 | 0,70 |
| Počinjena šteta | 1.206,10 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 771,20 | |
| WN7 | 1246,87 | |
| WN8 | 1612,27 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 26 | |
| Ø Razina | 6,73 | |
| Pobjede | 17 | 65,38% |
| Izgubljene | 8 | 30,77% |
| Neriješeno | 1 | 3,85% |
| Preživjele bitke | 14 | 53,85% |
| Uništenih tenkova | 27 | 1,04 |
| Odnos razaranja | 2,25 | |
| Otkriveno tenkova | 22 | 0,85 |
| Počinjena šteta | 1.270,92 | |
| Bodovi zauzimanja | 11 | 0,42 |
| Obrambeni bodovi | 5 | 0,19 |
| Iskustvo | 822,27 | |
| WN7 | 1465,92 | |
| WN8 | 2040,80 | |
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:
Globalna mapa Absolute X
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Champion VIII
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Globalna mapa Middle VI
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika voda
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Satistika tima
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika okršaja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Statistika obrane utvrđenja
| Ukupno | Zadnja 24 sata | Zadnjih 7 dana | Zadnjih 30 dana | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bitke | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Pobjede | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ukupno | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnja 24 sata | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 7 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
| Zadnjih 30 dana | ||
|---|---|---|
| Bitke | 0 | |
| Pobjede | 0 | 0,00% |
| Izgubljene | 0 | 0,00% |
| Neriješeno | 0 | 0,00% |
| Preživjele bitke | 0 | 0,00% |
| Uništenih tenkova | 0 | 0,00 |
| Odnos razaranja | 0,00 | |
| Otkriveno tenkova | 0 | 0,00 |
| Počinjena šteta | 0,00 | |
| Bodovi zauzimanja | 0 | 0,00 |
| Obrambeni bodovi | 0 | 0,00 |
| Iskustvo | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen