Talus008

clanlogo
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.01.2023

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke180510066
Ø Razina8,000,000,009,73
Pobjede941652,16%00,00%00,00%3451,52%
Izgubljene837746,41%00,00%00,00%2943,94%
Neriješeno2581,43%00,00%00,00%34,55%
Preživjele bitke575931,90%00,00%00,00%2334,85%
Uništenih tenkova159770,8900,0000,00600,91
Odnos razaranja1,300,000,001,40
Otkriveno tenkova189851,0500,0000,00771,17
Počinjena šteta1.382,800,000,002.442,77
Bodovi zauzimanja183071,0100,0000,00220,33
Obrambeni bodovi109450,6100,0000,0000,00
Iskustvo658,080,000,00902,98
WN71215,510,000,001279,21
WN81683,590,000,002068,55
Ukupno
Bitke18051
Ø Razina8,00
Pobjede941652,16%
Izgubljene837746,41%
Neriješeno2581,43%
Preživjele bitke575931,90%
Uništenih tenkova159770,89
Odnos razaranja1,30
Otkriveno tenkova189851,05
Počinjena šteta1.382,80
Bodovi zauzimanja183071,01
Obrambeni bodovi109450,61
Iskustvo658,08
WN71215,51
WN81683,59
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 30 dana
Bitke66
Ø Razina9,73
Pobjede3451,52%
Izgubljene2943,94%
Neriješeno34,55%
Preživjele bitke2334,85%
Uništenih tenkova600,91
Odnos razaranja1,40
Otkriveno tenkova771,17
Počinjena šteta2.442,77
Bodovi zauzimanja220,33
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo902,98
WN71279,21
WN82068,55
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke73000
Pobjede3852,05%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3243,84%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno34,11%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1723,29%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova290,4000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,520,000,000,00
Otkriveno tenkova871,1900,0000,0000,00
Počinjena šteta1.294,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja1221,6700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi130,1800,0000,0000,00
Iskustvo669,670,000,000,00
Ukupno
Bitke73
Pobjede3852,05%
Izgubljene3243,84%
Neriješeno34,11%
Preživjele bitke1723,29%
Uništenih tenkova290,40
Odnos razaranja0,52
Otkriveno tenkova871,19
Počinjena šteta1.294,93
Bodovi zauzimanja1221,67
Obrambeni bodovi130,18
Iskustvo669,67
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke5000
Pobjede120,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene480,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke120,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova00,0000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,000,000,000,00
Otkriveno tenkova51,0000,0000,0000,00
Počinjena šteta442,000,000,000,00
Bodovi zauzimanja5010,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo279,800,000,000,00
Ukupno
Bitke5
Pobjede120,00%
Izgubljene480,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke120,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova51,00
Počinjena šteta442,00
Bodovi zauzimanja5010,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo279,80
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8000
Pobjede675,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene225,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke562,50%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova70,8800,0000,0000,00
Odnos razaranja2,330,000,000,00
Otkriveno tenkova10,1300,0000,0000,00
Počinjena šteta490,750,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi00,0000,0000,0000,00
Iskustvo584,380,000,000,00
Ukupno
Bitke8
Pobjede675,00%
Izgubljene225,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke562,50%
Uništenih tenkova70,88
Odnos razaranja2,33
Otkriveno tenkova10,13
Počinjena šteta490,75
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo584,38
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke110000
Pobjede4742,73%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene6155,45%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno21,82%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3733,64%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova750,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja1,030,000,000,00
Otkriveno tenkova1731,5700,0000,0000,00
Počinjena šteta1.111,920,000,000,00
Bodovi zauzimanja1731,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1161,0500,0000,0000,00
Iskustvo588,840,000,000,00
Ukupno
Bitke110
Pobjede4742,73%
Izgubljene6155,45%
Neriješeno21,82%
Preživjele bitke3733,64%
Uništenih tenkova750,68
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova1731,57
Počinjena šteta1.111,92
Bodovi zauzimanja1731,57
Obrambeni bodovi1161,05
Iskustvo588,84
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke173000
Pobjede11868,21%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5028,90%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno52,89%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke9253,18%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1210,7000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,490,000,000,00
Otkriveno tenkova2171,2500,0000,0000,00
Počinjena šteta1.039,930,000,000,00
Bodovi zauzimanja7434,2900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi2281,3200,0000,0000,00
Iskustvo653,540,000,000,00
Ukupno
Bitke173
Pobjede11868,21%
Izgubljene5028,90%
Neriješeno52,89%
Preživjele bitke9253,18%
Uništenih tenkova1210,70
Odnos razaranja1,49
Otkriveno tenkova2171,25
Počinjena šteta1.039,93
Bodovi zauzimanja7434,29
Obrambeni bodovi2281,32
Iskustvo653,54
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke53000
Pobjede2954,72%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene2445,28%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke1426,42%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova360,6800,0000,0000,00
Odnos razaranja0,920,000,000,00
Otkriveno tenkova370,7000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.150,250,000,000,00
Bodovi zauzimanja711,3400,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1142,1500,0000,0000,00
Iskustvo719,320,000,000,00
Ukupno
Bitke53
Pobjede2954,72%
Izgubljene2445,28%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke1426,42%
Uništenih tenkova360,68
Odnos razaranja0,92
Otkriveno tenkova370,70
Počinjena šteta1.150,25
Bodovi zauzimanja711,34
Obrambeni bodovi1142,15
Iskustvo719,32
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke10000
Pobjede440,00%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene660,00%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno00,00%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke220,00%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova50,5000,0000,0000,00
Odnos razaranja0,630,000,000,00
Otkriveno tenkova80,8000,0000,0000,00
Počinjena šteta1.039,200,000,000,00
Bodovi zauzimanja00,0000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi20,2000,0000,0000,00
Iskustvo575,500,000,000,00
Ukupno
Bitke10
Pobjede440,00%
Izgubljene660,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke220,00%
Uništenih tenkova50,50
Odnos razaranja0,63
Otkriveno tenkova80,80
Počinjena šteta1.039,20
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi20,20
Iskustvo575,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (218)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
T34 81254,90683100652,68%1553,72
FV215b 102173,7773873552,38%2003,61
AMX ELC bis5363,3845068051,62%1280,62
Bat.-Châtillon 25 t101996,5974159155,33%2004,37
G.W. Tiger91328,7947552845,08%1252,44
Jagdpanzer E 100102352,6570949250,20%1869,11
AMX 13 909864,8264338649,74%1316,79
Lorraine 155 mle. 5181181,2959138049,74%1440,03
G.W. E 100101662,5443336646,45%1548,96
T-5491694,5386829556,27%1994,93
Panhard EBR 105101487,8273229551,53%1958,22
E 100102549,8278628953,29%2296,41
IS-381518,3182128558,95%2102,79
Conqueror91363,9869028251,77%1217,63
KV-26838,1555626957,62%1512,63
T-62A101866,7573224950,60%1724,16
Pz.Kpfw. I Ausf. C3206,5541021151,18%1073,12
Ferdinand81593,3662820646,12%1783,50
T-1091802,1082720455,39%1923,60
Jagdtiger92163,9862320143,78%1896,00
Bat.-Châtillon 155 5591459,6958518551,35%1542,27
Bat.-Châtillon 25 t AP91305,3163718448,91%1226,29
AMX 13 105101805,9072818154,14%2226,03
IS-7102247,1679517947,49%1807,26
G.W. Panther71230,1755217948,04%1598,10
FV4202 81220,8684816955,62%1762,71
T54E192127,6980916567,27%2495,24
Hummel6892,8044816450,00%1376,18
T71 DA7662,4461516349,69%1436,80
S-5171071,5165716259,88%1414,81
T-4481069,7867716155,90%1553,09
T26E4 SuperPershing 8800,5961915748,41%860,83
Object 261101550,8065815255,26%1505,26
E 25 71175,0675315253,95%2035,14
ISU-15281657,0767015148,34%1927,89
SU-130PM 81468,5172415148,34%1548,33
SU-14-281360,1266415052,00%1605,24
E 7592224,5798014761,90%2721,26
T110E5102457,4383314153,90%2173,59
FV3046756,6351314151,06%1490,78
T57 Heavy102379,6764613952,52%2034,57
Progetto M35 mod. 46 81606,9182613453,73%2121,81
Object 268102294,2262212950,39%1743,92
Škoda T 56 82123,1299612956,59%2432,33
SU-15271094,2065612853,91%1816,96
Leopard 1102054,5973112753,54%1744,16
Caernarvon8882,1159112543,20%854,43
212A91390,3468111940,34%1160,94
Indien-Panzer81252,5678211754,70%1837,66
Lorraine 155 mle. 507994,7564711558,26%1511,98
Black Prince7750,4454311250,89%933,57
T6981581,8789011255,36%2545,68
M18 Hellcat6792,7660410762,62%1592,12
Object 43091633,1677810747,66%1469,63
Churchill VII6513,3846410548,57%792,13
KV-8561175,2386710463,46%2947,67
AMX 13 757453,0056410149,50%812,20
Leopard Prototyp A91529,2969610146,53%1417,72
Super Conqueror102159,6886210059,00%1742,45
Object 70491573,906609850,00%1130,68
Churchill I5304,773629549,47%466,69
T3091820,807519244,57%1553,97
SU-1006770,115559250,00%1315,56
IS71191,597869054,44%1918,26
BZ-75102597,278809051,11%1895,38
T3281262,997718362,65%1620,68
Jagdpanther7795,715128250,00%1014,15
AMX 12 t6344,014628150,62%771,11
T-437615,024628154,32%965,59
Tiger II81558,619017960,76%2137,34
T2971386,997907650,00%2092,34
VK 30.01 (P)6873,576327653,95%1780,73
M46 Patton91787,137617657,89%1891,26
T-345235,773357451,35%490,76
Tiger I7993,227417463,51%1470,47
Kranvagn102548,529047154,93%2251,39
Strv S1 81693,167197042,86%1912,62
M48A5 Patton102469,099696657,58%2175,38
Jagdpanzer IV6457,143806553,85%766,33
AMX 40495,882016540,00%94,42
Panhard AML Lynx 6x68845,127546560,00%1815,76
A-205155,853046248,39%369,18
Tiger (P)71009,636876055,00%1389,69
T-34-856597,974345944,07%1054,97
KV-15545,784595949,15%1114,98
AMX 50 12092220,058875846,55%2261,88
Type 6892476,429885750,88%2343,25
Object 430U102152,357095749,12%1813,52
VK 100.01 (P)81595,209175653,57%2090,60
M26 Pershing81269,987575550,91%1674,64
T-50-2 6460,784895545,45%1315,01
Emil II92201,559405350,94%2177,77
Grille5438,753375345,28%772,55
IS-4102455,218114757,45%2070,69
Object 277102380,578544755,32%2199,95
Maus102217,377914641,30%1411,10
Panhard EBR 909800,078374571,11%1286,79
T28 Prototype81460,488504463,64%1987,45
M54 Renegade 82069,2910504259,52%2978,56
M661041,239074072,50%2326,94
P.44 Pantera81230,207074045,00%1516,46
T1 Heavy5622,586234050,00%1474,01
T25/271313,336914067,50%2186,33
Rhm.-Borsig Waffenträger81477,796493946,15%1435,90
M446673,714683842,11%958,60
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5456,245303759,46%1377,19
M415598,145053666,67%1127,17
VK 16.02 Leopard5205,393943652,78%533,99
ST-I92491,1410673655,56%2413,26
StuG III Ausf. G5408,373503548,57%860,40
Emil I81768,009143554,29%2207,73
Ikv 65 Alt II6848,825293461,76%1723,86
Valentine3131,652153450,00%310,30
T9592286,627153467,65%2025,90
Panhard AMD 178B6411,245333458,82%1260,99
MT-256408,333603348,48%1244,18
AMX 50 10081977,0910173259,38%2541,41
Type 5782018,009013234,38%2289,46
T110E3102372,948383262,50%1698,71
IS-M81361,587143138,71%1840,84
XM69 Hacker112389,587393138,71%1365,67
Pz.Kpfw. II Luchs454,102593050,00%98,36
VK 30.02 (M)61002,836383050,00%2075,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4266,142772948,28%540,51
Hotchkiss EBR7803,838062968,97%2181,53
Churchill III 5711,939702979,31%1920,10
T1 Cunningham1118,332702751,85%633,10
53TP Markowskiego81612,227132725,93%993,96
E 75 TS 81413,927952661,54%1916,18
Type 71102660,289082548,00%1925,85
LTG71058,129022576,00%2549,65
IS-2-II81450,888412556,00%1729,64
IS-6 B 81615,168352552,00%1950,07
M10 Wolverine5346,003522437,50%514,67
Object 140101927,507662445,83%1533,25
M5A1 Stuart4166,223822343,48%366,90
LTTB8620,174662343,48%892,02
T-284264,503522250,00%774,58
Marder II3173,092362240,91%336,30
T-703140,053242259,09%475,45
Bat.-Châtillon 155 58101107,295602142,86%801,80
AMX 3838,401462050,00%93,83
T404366,404102055,00%995,98
M127917,705942060,00%1155,25
Bishop5471,354282050,00%964,28
BT-7462,161851936,84%4,60
Sturmpanzer II4186,952121947,37%445,54
SU-855386,444031850,00%765,09
T3 HMC2153,762131747,06%564,98
T2881201,477271752,94%1215,17
Pz.Sfl. IVc5832,765951741,18%2139,17
D23163,402751540,00%379,27
60TP Lewandowskiego102699,138691580,00%2157,06
Type 4 Ju-To71254,937321435,71%1465,04
VK 28.016205,214831478,57%533,38
T110E4101812,796211457,14%1188,41
KR-1112768,2910701457,14%2040,43
AT-12119,462241361,54%416,44
SU-100M171390,548441376,92%2340,01
BT-225,001101241,67%11,78
Vz. 55102721,678451250,00%2050,34
M374336,252281250,00%934,62
P26/404301,003851163,64%895,33
Hotchkiss H35227,181081136,36%0,00
D1289,361841136,36%151,01
VK 36.01 (H)6347,822151118,18%298,10
M3 Lee4162,362691145,45%381,01
Sexton II3162,272041136,36%493,89
T-26276,0989119,09%120,91
Cruiser Mk. II297,001151154,55%293,29
Nashorn61213,186161154,55%2182,18
Lansen C 81285,828121136,36%1444,79
ELC EVEN 90 8746,006391145,45%1472,43
T1 HMC2125,50941020,00%469,00
Tetrarch 2658,009341070,00%4310,01
Type 1 Chi-He4247,67276944,44%589,83
Leichttraktor1109,00283933,33%312,01
AMX M4 mle. 4571404,78924955,56%2385,35
Progetto M40 mod. 65102021,38866862,50%1658,45
Sturmpanzer I Bison352,88213875,00%261,00
Object 252U 81201,00752837,50%1127,02
MS-1118,8641714,29%0,00
Loyd Gun Carriage2114,14268785,71%848,42
ARL 4461308,67961683,33%2532,67
T-46332,67204683,33%261,00
Panzerjäger I2138,50195666,67%505,21
Pz.Kpfw. II2131,20285580,00%587,31
Pz.Kpfw. 38 (t)3181,40280580,00%690,11
T25 AT71682,00997580,00%2981,50
Object 283 92504,40686560,00%3038,46
Vickers Medium Mk. I147,7596450,00%77,53
Pz.Kpfw. 35 (t)2127,25167425,00%471,20
Ikv 90 Typ B71169,007694100,00%1709,93
Cruiser Mk. I1177,502304100,00%1031,46
AMX 50 B101395,75691450,00%1019,89
Marder 38T4335,25204450,00%735,84
G.Pz. Mk. VI (e)276,25122425,00%184,79
T-60243,75179450,00%72,77
TS-54 81592,2554840,00%1591,77
Patton the Tank 91544,25521475,00%1618,91
BT-7 artillery 3203,753584100,00%881,02
Renault FT10,001293100,00%261,00
Renault Otsu1169,00366366,67%899,76
Type T-345282,67353333,33%563,26
Renault FT AC20,002930,00%0,00
T-29 3810,6756330,00%3348,34
LTP 356,67116366,67%245,47
Vickers Medium Mk. II20,0052250,00%91,43
T2 Medium Tank20,0049250,00%82,83
KV-1SA 51332,501061250,00%3442,00
T-34-85 Rudy 6837,0023920,00%1066,58
M4A2E4 Sherman 5381,5034920,00%739,57
FCM 36 Pak 40 3227,0014510,00%338,94
L-60 2213,005121100,00%1333,37
T1E6 295,001201100,00%443,23
T7 Combat Car 20,005410,00%0,00
T26E3 Eagle 7 7999,008811100,00%1239,13
Fantôme 9369,008110,00%35,69

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Vojnik
Član od: 18.01.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.01.2023
Otišao: 24.12.2024