Staszynski_Bohdan

clanlogo
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.05.2025

Sveukupna statistika

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke99774057363
Ø Razina8,500,0010,059,95
Pobjede5096451,08%00,00%3663,16%18149,86%
Izgubljene4761347,72%00,00%2136,84%18250,14%
Neriješeno11971,20%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke2864328,71%00,00%2136,84%10528,93%
Uništenih tenkova838600,8400,00550,962650,73
Odnos razaranja1,180,001,531,03
Otkriveno tenkova955470,9600,00470,823280,90
Počinjena šteta1.325,260,001.807,651.545,31
Bodovi zauzimanja1087551,0900,00100,182070,57
Obrambeni bodovi368240,3700,0000,00700,19
Iskustvo642,400,00876,47730,32
WN71067,940,001196,61901,68
WN81461,490,001517,581283,40
Ukupno
Bitke99774
Ø Razina8,50
Pobjede5096451,08%
Izgubljene4761347,72%
Neriješeno11971,20%
Preživjele bitke2864328,71%
Uništenih tenkova838600,84
Odnos razaranja1,18
Otkriveno tenkova955470,96
Počinjena šteta1.325,26
Bodovi zauzimanja1087551,09
Obrambeni bodovi368240,37
Iskustvo642,40
WN71067,94
WN81461,49
Zadnja 24 sata
Bitke0
Ø Razina0,00
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
WN70,00
WN80,00
Zadnjih 7 dana
Bitke57
Ø Razina10,05
Pobjede3663,16%
Izgubljene2136,84%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke2136,84%
Uništenih tenkova550,96
Odnos razaranja1,53
Otkriveno tenkova470,82
Počinjena šteta1.807,65
Bodovi zauzimanja100,18
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo876,47
WN71196,61
WN81517,58
Zadnjih 30 dana
Bitke363
Ø Razina9,95
Pobjede18149,86%
Izgubljene18250,14%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke10528,93%
Uništenih tenkova2650,73
Odnos razaranja1,03
Otkriveno tenkova3280,90
Počinjena šteta1.545,31
Bodovi zauzimanja2070,57
Obrambeni bodovi700,19
Iskustvo730,32
WN7901,68
WN81283,40
Izrađeno u:
Posljednja bitka:
Zadnje ažuriranje:

Globalna mapa Absolute X

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1068000
Pobjede51448,13%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene52649,25%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno282,62%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke32330,24%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova5280,4900,0000,0000,00
Odnos razaranja0,710,000,000,00
Otkriveno tenkova7690,7200,0000,0000,00
Počinjena šteta1.463,170,000,000,00
Bodovi zauzimanja14091,3200,0000,0000,00
Obrambeni bodovi7510,7000,0000,0000,00
Iskustvo610,520,000,000,00
Ukupno
Bitke1068
Pobjede51448,13%
Izgubljene52649,25%
Neriješeno282,62%
Preživjele bitke32330,24%
Uništenih tenkova5280,49
Odnos razaranja0,71
Otkriveno tenkova7690,72
Počinjena šteta1.463,17
Bodovi zauzimanja14091,32
Obrambeni bodovi7510,70
Iskustvo610,52
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Champion VIII

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke272000
Pobjede14452,94%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene11341,54%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno155,51%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke10538,60%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova1700,6300,0000,0000,00
Odnos razaranja1,020,000,000,00
Otkriveno tenkova2070,7600,0000,0000,00
Počinjena šteta1.073,690,000,000,00
Bodovi zauzimanja6802,5000,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4611,6900,0000,0000,00
Iskustvo647,220,000,000,00
Ukupno
Bitke272
Pobjede14452,94%
Izgubljene11341,54%
Neriješeno155,51%
Preživjele bitke10538,60%
Uništenih tenkova1700,63
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova2070,76
Počinjena šteta1.073,69
Bodovi zauzimanja6802,50
Obrambeni bodovi4611,69
Iskustvo647,22
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Globalna mapa Middle VI

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke124000
Pobjede7157,26%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene5040,32%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno32,42%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke4233,87%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova690,5600,0000,0000,00
Odnos razaranja0,840,000,000,00
Otkriveno tenkova1541,2400,0000,0000,00
Počinjena šteta545,030,000,000,00
Bodovi zauzimanja2692,1700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi1140,9200,0000,0000,00
Iskustvo479,070,000,000,00
Ukupno
Bitke124
Pobjede7157,26%
Izgubljene5040,32%
Neriješeno32,42%
Preživjele bitke4233,87%
Uništenih tenkova690,56
Odnos razaranja0,84
Otkriveno tenkova1541,24
Počinjena šteta545,03
Bodovi zauzimanja2692,17
Obrambeni bodovi1140,92
Iskustvo479,07
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika voda

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke89000
Pobjede4955,06%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene3842,70%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno22,25%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke3741,57%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova530,6000,0000,0000,00
Odnos razaranja1,020,000,000,00
Otkriveno tenkova750,8400,0000,0000,00
Počinjena šteta798,830,000,000,00
Bodovi zauzimanja2192,4600,0000,0000,00
Obrambeni bodovi730,8200,0000,0000,00
Iskustvo428,830,000,000,00
Ukupno
Bitke89
Pobjede4955,06%
Izgubljene3842,70%
Neriješeno22,25%
Preživjele bitke3741,57%
Uništenih tenkova530,60
Odnos razaranja1,02
Otkriveno tenkova750,84
Počinjena šteta798,83
Bodovi zauzimanja2192,46
Obrambeni bodovi730,82
Iskustvo428,83
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Satistika tima

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke2501000
Pobjede134053,58%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene113445,34%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno271,08%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke89735,87%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova16090,6400,0000,0000,00
Odnos razaranja1,000,000,000,00
Otkriveno tenkova22650,9100,0000,0000,00
Počinjena šteta1.088,600,000,000,00
Bodovi zauzimanja60352,4100,0000,0000,00
Obrambeni bodovi63472,5400,0000,0000,00
Iskustvo629,500,000,000,00
Ukupno
Bitke2501
Pobjede134053,58%
Izgubljene113445,34%
Neriješeno271,08%
Preživjele bitke89735,87%
Uništenih tenkova16090,64
Odnos razaranja1,00
Otkriveno tenkova22650,91
Počinjena šteta1.088,60
Bodovi zauzimanja60352,41
Obrambeni bodovi63472,54
Iskustvo629,50
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika okršaja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke8180000
Pobjede482458,97%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene326039,85%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno961,17%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke283834,69%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova49770,6100,0000,0000,00
Odnos razaranja0,930,000,000,00
Otkriveno tenkova84721,0400,0000,0000,00
Počinjena šteta733,810,000,000,00
Bodovi zauzimanja121921,4900,0000,0000,00
Obrambeni bodovi78990,9700,0000,0000,00
Iskustvo556,850,000,000,00
Ukupno
Bitke8180
Pobjede482458,97%
Izgubljene326039,85%
Neriješeno961,17%
Preživjele bitke283834,69%
Uništenih tenkova49770,61
Odnos razaranja0,93
Otkriveno tenkova84721,04
Počinjena šteta733,81
Bodovi zauzimanja121921,49
Obrambeni bodovi78990,97
Iskustvo556,85
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00

Statistika obrane utvrđenja

UkupnoZadnja 24 sataZadnjih 7 danaZadnjih 30 dana
Bitke1337000
Pobjede63347,34%00,00%00,00%00,00%
Izgubljene69251,76%00,00%00,00%00,00%
Neriješeno120,90%00,00%00,00%00,00%
Preživjele bitke35226,33%00,00%00,00%00,00%
Uništenih tenkova7640,5700,0000,0000,00
Odnos razaranja0,780,000,000,00
Otkriveno tenkova11040,8300,0000,0000,00
Počinjena šteta1.578,970,000,000,00
Bodovi zauzimanja7640,5700,0000,0000,00
Obrambeni bodovi4530,3400,0000,0000,00
Iskustvo641,440,000,000,00
Ukupno
Bitke1337
Pobjede63347,34%
Izgubljene69251,76%
Neriješeno120,90%
Preživjele bitke35226,33%
Uništenih tenkova7640,57
Odnos razaranja0,78
Otkriveno tenkova11040,83
Počinjena šteta1.578,97
Bodovi zauzimanja7640,57
Obrambeni bodovi4530,34
Iskustvo641,44
Zadnja 24 sata
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 7 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Zadnjih 30 dana
Bitke0
Pobjede00,00%
Izgubljene00,00%
Neriješeno00,00%
Preživjele bitke00,00%
Uništenih tenkova00,00
Odnos razaranja0,00
Otkriveno tenkova00,00
Počinjena šteta0,00
Bodovi zauzimanja00,00
Obrambeni bodovi00,00
Iskustvo0,00
Anzeigen

Tenkovi (494)

Ime tenkaMTipNacijaRazinaØ ŠtetaØ XPBitkePobjedeWN8
M53/M5591537,47658607652,60%1713,24
Object 261101392,34586595850,72%1173,17
Progetto M35 mod. 46 81465,36711360351,29%1780,81
AMX 13 909984,33695307151,22%1504,42
Bat.-Châtillon 155 58101125,04571289847,90%846,97
IS-381456,40713287553,77%1869,62
Char Futur 4 91880,71727205752,75%1774,28
T-1091472,54603195549,10%1474,96
WZ-1328926,40693185953,04%1691,90
Type 64 6687,19643182152,94%1921,39
E 100101978,32736157752,06%1743,31
T-34-856627,12439140853,84%1294,18
Bat.-Châtillon 25 t101828,08700140451,42%1527,74
TVP T 50/51101908,95636139749,39%1561,69
AMX 50 10081427,28725127149,57%1769,74
IS71000,98504117153,20%1461,26
Manticore101223,20665107649,44%1423,65
M446790,82584102355,91%1546,54
STB-1101698,4363293146,94%1288,37
AMX 50 B101947,2170393150,70%1580,63
AMX 50 12091619,2274689353,42%1632,91
T376604,5863588154,37%1828,53
T57 Heavy102165,1474387350,06%1829,78
Lorraine 155 mle. 5181193,9871086653,81%1561,21
IS-7101677,0965385448,48%1337,56
Object 140101591,4471483647,85%1324,29
Progetto M40 mod. 65101917,8365082547,88%1469,92
Rhm.-Borsig Waffenträger81492,2670976448,69%1644,35
Cromwell6895,5665875757,07%2034,34
Conqueror Gun Carriage101439,0859273752,65%1334,88
G.W. E 100101413,5057467450,89%1207,04
Object 268 Version 4101950,6066266950,37%1406,97
Tiger I7739,2340366650,75%863,59
Bat.-Châtillon 25 t AP91463,5570164449,84%1536,82
M40/M4381271,2663963152,61%1480,13
Leopard 1101861,3066261148,61%1398,96
M10391688,6780260955,17%1764,34
Kampfpanzer 07 RH 81205,6466059851,84%1617,35
T-5491200,4766659648,49%1188,02
T3091944,5274859248,48%1807,56
E 50 Ausf. M101784,4866156352,40%1448,23
Object 277102092,5571254946,99%1802,11
AMX M4 mle. 49 Liberté 81295,7082653853,72%1584,69
Conqueror91832,2180951450,39%1754,75
T110E4102067,4567649249,39%1526,89
IS-4101928,7875543348,27%1514,51
AMX 13 105101349,0667143046,74%1497,66
Object 268102000,5065142853,27%1469,28
Škoda T 5091843,4485241654,57%1964,87
Grille 15101902,8359141145,74%1369,11
G.W. Tiger91138,5954039749,12%1115,97
Cobra 91724,7473438554,03%1629,33
Charioteer Nomad 81424,9963837847,62%1402,76
G.W. Tiger (P)81128,1053937748,54%1438,92
Super Hellcat 71149,4671137256,18%1904,62
Pz.Kpfw. II Luchs4221,6626636452,75%733,03
Tiger II8885,5044536250,00%943,07
CS-63101870,7668935650,56%1528,03
Vz. 55101987,9259533646,73%1368,09
T-100 LT101067,9766933550,15%1243,78
WZ-111 model 1-491722,9876833349,25%1721,09
FV380591285,1555832648,77%1345,67
E 7591331,5762232341,49%1145,28
VK 36.01 (H)6450,9031332245,65%623,34
FV4005 Stage II101832,8462132247,20%1466,88
ISU-15281491,6962932148,91%1498,05
Ares 90101804,4379731953,92%1353,86
ShPTK-TVP 100 81325,6461231847,80%1345,57
Bat.-Châtillon 155 5591301,8667330951,13%1389,43
Chimera 81509,9072230555,08%1589,68
Kunze Panzer 91810,8569730352,15%1780,08
FV2078924,0450628746,69%1067,43
G.W. Panther7839,7347928645,45%1051,36
ST-I91549,4275628151,96%1526,04
KV-481069,2360327851,08%1318,68
Type 6191462,6066727544,00%1412,29
WZ-132-1101130,9562427244,12%1118,74
WZ-132A91077,9263526546,04%1397,21
T54E191545,4471325652,73%1505,85
AE Phase I 91663,1264725546,67%1541,40
Centurion Action X101690,3467025447,24%1254,04
Rheinmetall Panzerwagen10983,3862124847,18%986,49
KV-137543,8137224247,52%730,50
Leo71014,9572123856,72%1756,42
T499991,7371023651,27%1434,35
FV3046606,2743122954,59%1085,13
Tiger (P)71131,5476822251,80%1591,02
AMX 50 Foch (155) 101932,8956322144,34%1281,99
Concept 1B 91843,9178122150,23%1427,46
Lorraine 155 mle. 507862,5750621846,79%1159,32
M15/423712,4551521763,59%2777,14
AMX 13 757509,6552021647,22%896,63
T-448822,8957521445,79%983,39
T-54 ltwt.91161,7367121453,27%1845,74
T-1506628,6442520849,04%1044,91
T-62A101442,7766920748,79%1156,81
AMX 30 1er prototype91456,6870220747,34%1412,46
Spähpanzer SP I C7719,7163520754,11%1484,74
SU-14-17884,2161620551,71%1214,28
AMX M4 mle. 457916,1349720250,00%1258,12
T71 DA7489,6151519948,24%826,27
HWK 128858,7468719648,47%1443,74
T25/27979,6268319554,87%1593,16
Prototipo Standard B91669,7976219450,52%1649,66
Strv m/42-57 Alt A.2 6861,0663019154,97%1627,99
T-345165,3719718746,52%234,02
T6981102,3071218750,80%1423,42
WZ-12091063,1464118652,15%1051,91
Type 4 Heavy91630,7874018648,92%1481,16
Charioteer81109,5159418648,39%1181,87
LTTB8785,8368818552,97%1430,54
Object 70491933,8474718353,01%1576,07
FV4004 Conway91862,3578518256,59%1913,21
UDES 1691528,9078218154,70%1528,79
NC 70 Błyskawica101761,8958418045,00%1212,68
Bisonte C45 81440,4070117957,54%1680,37
Chrysler K GF 81217,1276617852,25%1415,20
VK 16.02 Leopard5153,8125017255,81%392,32
CS-5991588,4277117250,58%1581,43
Type 71101803,0380117049,41%1288,39
WZ-1317669,4169416952,66%1333,40
Pz.Kpfw. III/IV5194,0120016943,20%297,82
Ho-Ri 3101908,0361616946,75%1163,34
212A91595,4678716560,61%1678,17
M46 Patton91606,2277916452,44%1727,70
STA-181006,8667416250,62%1332,54
Panhard EBR 909870,7271316049,38%1251,88
60TP Lewandowskiego101975,1772515348,37%1403,75
T28 Prototype81176,4669215150,99%1226,39
50TP prototyp 81415,7277515053,33%1749,96
T3281126,6470214950,34%1282,69
Panhard AML Lynx 6x68777,4462014946,98%1360,73
IS-3-II91641,0780714949,66%1578,10
Type 59 81156,5073714747,62%1479,08
TVP VTU Koncept81047,1364014749,66%1400,48
T110E5101770,2778114752,38%1317,30
T216247,9636414541,38%421,64
Carro da Combattimento 45 t 101846,6560614540,69%1270,03
Centurion Mk. I8937,6462714445,14%1127,49
M4A3E2 Sherman Jumbo6603,9559314454,17%1181,75
P.44 Pantera81300,3773614255,63%1890,63
M26 Pershing81151,7474814155,32%1606,75
T-437676,7243914152,48%1022,99
Waffenträger auf E 100102126,3470214050,71%1592,47
Emil I81431,1278513946,04%1634,42
T92 HMC101543,0860013951,08%1370,51
50TP Tyszkiewicza91764,1775713851,45%1611,67
Spähpanzer Ru 2519888,3866613849,28%1318,06
Emil II91534,7069913748,91%1330,48
Object 430U101856,2677013750,36%1428,17
Waffenträger auf Pz. IV91834,8271013647,06%1658,81
SU-14-281314,0475513554,81%1546,67
WZ-111-1G FT81270,2365513557,78%1407,58
Hotchkiss EBR7834,1169713157,25%2146,24
Panhard EBR 10510662,1852813036,92%467,99
Leopard Prototyp A91510,0475112950,39%1456,63
VK 100.01 (P)81288,1483312759,84%1591,06
SU-10181185,0966512548,80%1290,41
Object 260 101882,8566912549,60%1453,08
Ikv 90 Typ B7863,1051212454,84%1237,99
UDES 15/16101904,3164712344,72%1408,96
Object 43091592,8087412262,30%1653,72
M127776,5549912051,67%923,56
Durendal 101895,5778312050,83%1402,03
AMX ELC bis5428,0848511955,46%1649,41
M48A5 Patton101686,6975711846,61%1244,55
XM551 Sheridan101099,9260411843,22%1067,33
Super Conqueror101751,7964711642,24%1175,27
VK 45.02 (P) Ausf. B91779,9981111556,52%1915,07
Caernarvon81138,2976011452,63%1385,82
T297941,5468011250,89%1153,36
CS-5381043,6667511253,57%1447,37
M41 Walker Bulldog8747,0660511240,18%1190,01
VK 28.016475,9551811157,66%1403,93
O-Ho81246,3774211049,09%1308,39
GSOR 3301 AVR FS9813,7972911053,64%1298,07
AMX 50 Foch92010,9782410955,96%1915,31
T95/FV4201 Chieftain 101989,2569810953,21%1278,70
Konštrukta T-34/1007767,2262510852,78%1157,40
Black Prince7837,2665310847,22%1063,08
VK 45.02 (P) Ausf. A81426,9182510850,00%1850,94
M75265,7227210658,49%939,31
AMX AC mle. 4881316,1969010553,33%1456,08
LHMTV8781,5567010551,43%1393,17
Nashorn6622,8045010449,04%1034,48
Object 26391500,3869810450,00%1221,81
SU-1006796,4249710349,51%1380,37
M415459,6138610351,46%692,64
59-166360,1147310342,72%819,88
Panther II81158,4568510250,00%1406,88
Object 705A101670,3264510252,94%1278,01
Hummel6694,8842710156,44%990,04
P.43 ter7988,4358210156,44%1704,49
BDR G1 B5478,0633310149,50%889,25
T1 Cunningham1151,182489848,98%929,57
Crusader 5.5-in. SP7733,824869843,88%1081,21
Object 70591572,657779852,04%1536,52
Pudel 6824,406849759,79%1645,42
E 5091561,187709653,13%1449,70
IS-M81342,858329560,00%1777,09
Ares 90 C111805,328129549,47%1187,90
K-91101583,406719447,87%1155,82
45TP Habicha71099,247178961,80%1806,64
11081286,888178856,82%1508,34
Type 3 Chi-Nu5374,623968748,28%948,50
53TP Markowskiego81306,146968749,43%1449,96
UDES 14 Alt 581239,017498754,02%1579,11
Challenger71175,487148752,87%1722,31
Caernarvon Action X 81176,607388755,17%1529,99
WZ-113G FT101788,946898651,16%1032,86
Achilles6678,205848653,49%1302,11
AMX 13 F3 AM6652,523508538,82%882,21
Comet71007,886768556,47%1800,18
Pz.Kpfw. III Ausf. J480,251738450,00%92,78
T207871,176818250,00%1340,18
IS-271044,567098254,88%1433,43
KV-37807,984918252,44%977,99
AMX 12 t6423,025178153,09%1042,23
WZ-111 model 5A102103,357648055,00%1707,82
GSR 3301 Setter7533,795998053,75%1166,02
Jagdpanzer E 100101934,335857955,70%1408,68
AMX M4 mle. 54101623,627497944,30%1029,95
SU-1527970,526457761,04%1487,55
AMX AC mle. 4671035,746387754,55%1503,86
P.43 bis6670,426007650,00%1278,93
T-34-85M 6852,917107656,58%1564,53
A-20591,921697553,33%165,03
SU-100M17905,316127549,33%1236,60
Object 430 Version II91503,647757558,67%1589,75
Strv 746777,656227447,30%1460,23
O-Ni71074,557457458,11%1477,08
BZ-75101737,557977452,70%1197,40
M4A1 Sherman5422,925117361,64%1187,72
Pz.Sfl. IVc5402,402847331,51%716,51
Ikv 65 Alt II6667,445067251,39%1178,01
TNH T Vz. 5191879,198047060,00%1948,27
UDES 038808,275257050,00%719,30
Type 5 Chi-Ri7733,195766942,03%986,45
FV215b (183) 101636,415656946,38%1036,87
Sturer Emil7706,145006950,72%869,98
Panhard AMD 178B6637,705996952,17%2073,47
Churchill I5517,193886758,21%1147,37
T-34-2G FT71105,296986650,00%1708,99
Centurion Mk. 7/191268,537716462,50%1271,00
Object 41681106,667096453,13%1385,20
O-I6780,765516365,08%1514,55
Škoda T 256627,326086258,06%1336,61
SU-86695,895546254,84%960,03
KV-15402,682976245,16%671,63
Mäuschen91627,217746248,39%1416,18
ARL V396709,435536056,67%1337,45
121B 101895,307026060,00%1715,48
SU-855550,833905961,02%1322,46
M18 Hellcat6612,215315851,72%1044,33
ARL 446476,754785752,63%752,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E352,511355749,12%91,57
Panther/M10 71079,587285756,14%1901,84
Type 4 Chi-To6521,455025556,36%946,31
Churchill VII6705,896115565,45%1384,70
Pz.Kpfw. II2119,612355461,11%480,51
Ikv 1035415,593625437,04%872,50
Kranvagn101721,876385244,23%1231,20
CS-67 Szakal112269,108935054,00%1757,71
Vz. 68 Squall 8620,586655056,00%1058,86
AMX 13 105 AM mle. 505552,133294833,33%1130,26
XM57 81572,887044854,17%1385,94
Type 5 Ke-Ho4243,532764753,19%755,91
AS-XX 40 t111726,577804755,32%1229,56
Sturmpanzer II4202,021864643,48%496,11
Grille5481,304164654,35%1018,62
T 55A 91271,856494641,30%1006,13
Bishop5530,734004445,45%1080,69
T28 Concept 7691,685354450,00%818,48
Ferdinand81170,846364348,84%1146,55
SU-122A5488,584734355,81%1065,88
Object 703 Version II 81293,167284351,16%1337,29
T110E3101567,486464245,24%947,38
M24E2 Super Chaffee 6528,744534250,00%1389,00
Excalibur 6605,624574242,86%768,27
Controcarro 3 Minotauro101994,077584151,22%1280,77
Pz.Kpfw. VII102154,347354165,85%1638,88
Panther mit 8,8 cm L/71 81188,446244148,78%1599,00
Valentine3190,302314042,50%505,50
VK 30.01 (P)6974,808354060,00%2228,56
Vz. 71 Tesák101084,037393946,15%1051,70
Kampfpanzer 50 t 91639,858183946,15%1283,56
Type 586615,925783857,89%1224,64
Pz.Kpfw. II Ausf. G360,241853836,84%3,08
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5570,895843860,53%1814,38
Object 25791452,497293754,05%1509,90
M-V-Y102126,578283759,46%1719,92
T-50-2 6612,655663743,24%1657,21
T-54 first prototype 81062,575813751,35%1313,06
Progetto C50 mod. 669916,424283647,22%642,68
BT-7484,631293548,57%104,20
M5 Stuart4136,403153542,86%153,47
FV215b 101686,696463542,86%1231,81
A-4471075,437133554,29%1870,96
FV230 Canopener101618,408353557,14%1077,13
Type T-345404,944783455,88%1155,22
M-III-Y81162,475773452,94%1252,40
M5A1 Stuart4219,734023348,48%643,53
M24 Chaffee5376,345223246,88%1317,89
Marder 38T4255,632973246,88%514,96
M56 Scorpion 7984,064813240,63%1201,13
M-VI-Y91254,325403135,48%925,47
Hirschkäfer111811,687383154,84%1208,47
LTP 3142,812133135,48%425,03
O-I Experimental5791,005463063,33%1734,12
IS-2-II81068,376723046,67%1130,63
Projet Louis 91061,808273056,67%1420,51
Strv m/425607,385992958,62%2101,99
Panther71168,727682937,93%2013,88
T675285,103872948,28%478,47
Type 95 Heavy4348,364582853,57%1150,15
SU-85B4524,934342850,00%1477,26
GSOR 1006 Scheme 791828,077202850,00%1790,16
T-284214,962092751,85%520,91
M4A3E8 Sherman6529,775162646,15%869,58
Covenanter5367,004582650,00%1322,15
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4259,234802661,54%955,95
Archer5327,463172653,85%596,07
AMX 50 Foch B101693,386402653,85%1184,73
B14173,402672560,00%427,61
AMX 105 AM mle. 474390,403852568,00%1661,94
T95E2 81027,326692548,00%1366,81
TOG II* 6747,166502572,00%1377,06
VK 30.01 (H)5525,085442466,67%1409,15
CS-4471317,007702450,00%1952,44
Concept No. 5101540,336722454,17%1016,13
Lago4440,835472365,22%1793,11
Cruiser Mk. II2138,481672352,17%478,87
Sav m/434204,952912245,45%368,46
Vz. 44-17940,506542250,00%1126,81
Leopard 120 Verbessert111812,687352245,45%1164,96
BT-7 artillery 3196,503452263,64%796,71
SU-263225,193222147,62%545,13
Somua SAu 404304,333752152,38%786,10
VK 30.02 (M)6761,956492142,86%1547,14
T-463137,501532045,00%360,66
Cruiser Mk. I193,801452045,00%285,80
S35 CA5566,255322060,00%1328,25
Pz.Kpfw. T 25 5528,155562040,00%1417,32
AMX 404147,002661973,68%570,07
Type 63 8980,956491952,63%1036,51
Cruiser Mk. III3215,063821855,56%1044,16
M8A14126,222291838,89%54,22
ST-II101278,394521827,78%656,77
Object 780 102143,507261844,44%1602,37
TS-60 91719,227401861,11%1556,09
Cromwell B 6943,566231866,67%1994,63
Fantôme 91599,338441861,11%1634,62
M3 Stuart3143,292171747,06%414,94
TNH 105/100081608,598271752,94%1940,16
SU-76M4225,062551735,29%414,17
SDP 44 Burza6727,354681758,82%1180,88
Dicker Max 6587,654711758,82%1041,93
Vickers Medium Mk. I1104,001711650,00%431,26
KV-856526,635971675,00%954,37
Renault UE 573178,942941681,25%605,09
Pz.Kpfw. 5581224,695981631,25%870,85
Heavy Tank No. VI 6869,067341675,00%1463,96
Maus101976,737711553,33%1503,12
M10 Wolverine5433,603761533,33%789,64
Vz. 60S Dravec 101762,647131435,71%787,51
WZ-131G FT6529,864101450,00%755,83
121101668,235961338,46%1108,70
AMX 30 B101363,774701323,08%800,43
StuG IV 5353,233551353,85%816,15
BT-2258,421461250,00%96,68
Crusader6344,834871258,33%942,46
Ikv 723132,672721275,00%392,66
AMX 38361,002211258,33%165,83
Object 432U112194,757971250,00%1606,26
KB-52 91948,009171258,33%1584,20
Type 98 Ke-Ni3237,362821154,55%1139,19
LPT-67 Šelma9516,915941154,55%563,08
Marder II3173,362511154,55%411,10
Pawlack Tank6957,733841127,27%1444,79
Kampfpanzer 07 P(E) 101806,404051020,00%1144,87
HWK 30 8853,707491080,00%1572,28
T92 8801,106091050,00%1302,18
AMX Canon d'assaut 105 81618,606691060,00%1631,47
D2351,22118933,33%0,00
Strv m/40L3224,11391966,67%859,75
Type 97 Te-Ke 299,89148933,33%242,75
Type 5 Heavy101692,56578933,33%893,26
60G FT5453,56421955,56%974,59
T23E3 7840,78522977,78%1455,40
GSOR the TANK 91789,11765955,56%1953,67
Obsidian 81216,00840966,67%1536,89
Taschenratte112116,331060966,67%1230,24
FV217 Badger101091,13477837,50%495,83
KPz 3 Projekt 07 HK 91348,25704887,50%1299,58
Object 777 Version II 91902,75807862,50%1809,57
T-45 2232,75462875,00%1351,65
FV1066 Senlac 8644,13513850,00%981,46
ISU-122S 7734,00466837,50%699,92
Rinoceronte101785,14896771,43%1297,30
Pz.Kpfw. 38 (t)3159,29452771,43%643,37
Panzerjäger I2207,00265785,71%923,59
Vz. 64 Blesk8140,71298728,57%0,00
SU-54204,29331742,86%283,04
M2 Medium Tank3225,29312742,86%641,30
Gorilla113207,43736728,57%1826,68
T3E2 Medium Tank 3293,71367771,43%1521,39
Somua SM 81714,86881757,14%2239,32
Pvlvv fm/422126,67226650,00%431,45
AT-12173,33231650,00%552,43
11310931,83396616,67%393,01
STK-2112606,17960650,00%1628,87
K-91-PT 91029,83511616,67%663,90
AMX 67 Imbattable113096,50721616,67%1597,28
Stridsyxa 81620,00976666,67%1712,91
Pz.Kpfw. II Ausf. D 265,00188633,33%36,37
43 M. Toldi III 379,17179633,33%103,41
Nergal 81320,67706666,67%1284,54
Object 265T 91700,83834650,00%1442,81
Black Rock 112512,671038650,00%1519,91
Kolohousenka169,60116520,00%88,21
L6/402143,40379580,00%527,83
Pz.Kpfw. 35 (t)2157,00271520,00%647,79
Type 91 Heavy3244,40304540,00%710,89
Type 89 I-Go/Chi-Ro2188,20230540,00%544,37
Cruiser Mk. IV4268,60447580,00%990,12
Durchbruchswagen 24436,20473560,00%1373,62
Chieftain Mk. 6 101407,60988580,00%1024,29
XM69 Hacker111753,00639540,00%891,41
56TP 81133,00770580,00%1167,77
Light Mk. VIC 2174,20391580,00%1018,98
Stitch 8803,80672560,00%779,99
Renault NC-31117,752940,00%0,00
M3 Lee4166,50282475,00%561,95
Strv 103B101112,25490450,00%629,06
BZ-79111744,00528425,00%665,96
M4 Improved 5303,00325450,00%555,84
Object 283 9586,50419450,00%421,81
leKpz Borkenkäfer111206,75965475,00%1294,29
L-60 2166,00426475,00%1065,85
KV-220-2 5379,50442450,00%514,91
AMX ELC 901 6196,00146425,00%203,69
M4A1 Revalorisé 81255,50711450,00%1334,38
T14 5401,33448333,33%560,39
Strv m/382110,33184333,33%223,25
TKS z n.k.m. 20 mm 2179,6716430,00%833,71
Renault FT19,6736366,67%230,82
Renault FT 75 BS2104,00161366,67%580,33
Type 95 Ha-Go2260,00237333,33%1024,60
Hotchkiss H35280,67401366,67%329,41
MS-11102,33146333,33%300,55
Lorraine 39L AM386,672983100,00%268,43
Progetto CC55 mod. 5481044,33511366,67%1082,37
SU-182192,33288333,33%1056,95
T2 Medium Tank2220,33266333,33%1027,48
CAV mod. 71112149,6712113100,00%1570,20
T26E4 SuperPershing 81653,00856333,33%2670,35
Bat.-Châtillon 12 t81034,33689333,33%1679,78
Jagdpanzer E 90 91097,00502333,33%550,09
Patton the Tank 9996,33548366,67%1062,75
T7 Combat Car 2106,00158366,67%536,74
Bretagne Panther 6999,6710263100,00%2018,08
Eclipse 92067,67823333,33%1845,19
Strv fm/211234,50550250,00%1382,71
Fiat 3000183,003332100,00%433,58
LT vz. 352179,004282100,00%887,93
Renault Otsu178,503742100,00%364,26
LT vz. 38378,00278250,00%151,76
M14/412261,006802100,00%1112,46
Leichttraktor1122,001782100,00%611,21
Renault FT AC2132,50201250,00%361,32
Windhund 81578,50819250,00%1622,03
T-34 shielded 5323,0024820,00%456,06
T78 6998,00616250,00%1501,32
M10 RBFM 5383,504712100,00%695,32
Fauteur112354,001002250,00%1747,66
M2 Light20,002110,00%0,00
105 leFH18B2 51001,0039810,00%2015,89
FV225 Collector 92426,0070710,00%1911,33
IS-2 shielded 7500,002661100,00%590,38
KV-1SA 51288,0045310,00%2810,29
T-29 3418,007521100,00%2013,43
VK 168.01 Mauerbrecher 80,0021210,00%0,00
M4A3(76)W Sherman 60,005910,00%0,00
T2 Light Tank 20,003710,00%0,00
Valentine II 451,003231100,00%261,00
Tetrarch 2420,0025510,00%1817,09
SU-100Y 6496,0020110,00%548,38
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8989,0010771100,00%1402,67
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6398,003281100,00%647,52
King Tiger (Captured) 7490,0020110,00%304,73
AMX Chasseur de chars 8468,009181100,00%528,51
112 81121,0038010,00%1097,55
KR-1111072,0011011100,00%591,36
T80311422,0010791100,00%261,00

Grafovi

WN8

Anzeigen

Klanska povijest

Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 11.05.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.11.2024
Otišao: 10.05.2025
Pozicija: Vojnik
Član od: 24.11.2024
Otišao: 24.12.2024
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 10.03.2024
Otišao: 19.11.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 15.08.2021
Otišao: 29.03.2024
Pozicija: Vojnik
Član od: 02.10.2023
Pozicija: Borbeni časnik
Član od: 01.02.2018
Otišao: 29.07.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 18.01.2023
Otišao: 30.09.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 14.05.2021
Otišao: 14.08.2021
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 31.07.2018
Otišao: 28.01.2019
Pozicija: Novak
Član od: 10.01.2023
Otišao: 16.01.2023
Pozicija: Izvršni časnik
Član od: 31.01.2019
Otišao: 11.04.2021
Pozicija: Novak
Član od: 20.12.2022
Otišao: 09.01.2023
Pozicija: Vojnik
Član od: 05.10.2017
Otišao: 30.01.2018
Pozicija: Vojnik
Član od: 13.04.2021
Otišao: 12.05.2021
Pozicija: Novak
Član od: 01.08.2017
Otišao: 19.08.2017
Pozicija: Mlađi časnik
Član od: 08.03.2017
Otišao: 09.03.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 10.09.2017
Otišao: 01.10.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 21.03.2017
Otišao: 30.07.2017
Pozicija: Novak
Član od: 12.03.2017
Otišao: 18.03.2017
Pozicija: Vojnik
Član od: 12.06.2016
Otišao: 05.03.2017
Pozicija: Pričuva
Član od: 21.10.2014
Otišao: 11.06.2016
Pozicija: Vojnik
Član od: 30.07.2014
Pozicija: Vojnik
Član od: 23.11.2013